Férfi NB I. A - 2017/2018
MAFC - Alba Fehérvár 54-79 (11-12, 20-22, 14-20, 9-25)

Dátum: 2017.12.22. péntek, 18:00Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László, Fodor Attila Ellenőr: Farkas János
 Csarnok: Gabányi László Sportcsarnok

Jovica Arsic: Nagyon sok problémánk volt a legfontosabb az, hogy hiába védekeztünk jól az elején sajnos nagyon indiszponáltan támadtunk. Az Alba egy sokkal erősebb csapat, mely ellen nem engedhetjük meg magunknak ezt a gyenge támadó játékot. A második félidőben kijött a két csapat közötti különbség, ők 10 embert tudtak forgatni szemben a mi 6-7 bevethető játékosunkkal. Sajnos a második félidei rossz támadó és védő játék megbosszulta magát. Most nagyon komolyan kell készülnünk a nagyon jó légiósokból álló Jászberény ellen.

Branislav Dzunic: A MAFC első félidei jó játéka nem lepett meg, mert a MAFC fordulóról fordulóra bizonyítja, hogy jó játékra képes. Mi próbáltunk amennyire csak lehet komoly fizikális nyomást helyezni az ellenfélre, ami nem volt könnyű úgy, hogy csütörtökön értünk haza. Most két nap pihenő és utána kezdjük a felkészülést a következő meccsekre.