Ifjú Sólymok/B.
 Pápai KC
2018/04/23 18:20
Férfi NB I. A - 2017/2018
Sopron KC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 65-83 (22-14, 6-30, 14-17, 23-22)

Dátum: 2017.11.04. szombat, 19:00Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Vida József Ellenőr: Várhalmi Zsolt
 Csarnok: NOVOMATIC Aréna

Váradi Kornél: Gratulálok a Falco csapatának. Amíg taktikailag tudtuk kontrollálni a mérkőzést, azaz az első negyedben, addig mi irányítottuk a játékot, attól kezdve viszont az ő akaratuk érvényesült és a nekik kedvező ritmusban zajlott a játék. Szünet után megpróbáltunk úgy kijönni, hogy szorossá tesszük a meccset, de a Falco visszaverte a kísérletünket. Minden héten, minden meccs kapcsán ugyanarról beszélünk. Megyünk tovább, de össze kell dugnunk a fejünket... biztos, hogy változtatásra van szükség. Sok sikert kívánok a Falcónak!

Szrecsko Szekulovics: Nagyon jól felkészültünk erre a mérkőzésre, és nagyon fontos idegenbeli győzelmet arattunk. Bár az erőltetett menet miatt kicsit fáradtak voltunk, és vannak kisebb sérülések is csapatunknál, ma mind védekezésben, mind pedig támadásban jól játszottunk. Sajnálom, hogy a Sopron most ilyen helyzetben van. Kornél nemcsak kollégám, barátom is, biztos vagyok benne, hogy lesz még sokkal jobb is a csapata.