- 2017/2018
DEAC - Egis Körmend 70-110 (20-27, 21-23, 12-30, 17-30)

Dátum: 2017.10.28. szombat, 18:00Játékvezetők: Győrffy Pál, Farkas Gábor, Minár László Ellenőr: Fekete László
 Csarnok: Oláh Gábor utcai sportcsarnok

Berényi Sándor: Az első félidőben a dobószázalékokat tekintve nem volt komolyabb problémánk, a fordulás után azonban egy jóval erőszakosabb vendégcsapat jött ki a pályára. Nagyon hiányzott a srácokból az akarás, melynek következtében alulmaradtunk a játék legfontosabb elemeiben, így osztálykülönbség alakult ki. Elnézést kérek a szurkolóinktól.

Gasper Potocnik: A második félidőben úgy játszottunk ahogy az elvárható tőlunk, jelentősen kevesebb pontot engedélyeztünk ellenfelünknek a festékből, könnyű kosarakat szereztünk, ami nagyarányú győzelmet eredményezett.