Férfi NB I. A - 2017/2018
Kaposvári KK - JP Auto - JKSE 76-67 (22-23, 14-23, 24-8, 16-13)

Dátum: 2017.10.06. péntek, 18:00Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Vida Béla Ellenőr: Páli Kálmán
 Csarnok: Kaposvári Városi Sportcsarnok

Fekete Ádám: Tudtuk, hogy nagyon nehéz lesz az első bajnoki a hazai pályán. Látszott, hogy sérültjeinkkel vékony jégen táncolunk. A második félidőben nagyot harcoltunk és a szurkolók segítségével fordítani tudtunk. A legfontosabb, hogy nyertünk, innen már meccsről-meccsre jobbak leszünk.

Nikola Lazics: Az első félidőben még koncentráltan és pontosan kosárlabdáztunk. A folytatásban aztán sokkal többet hibáztunk. Támadásban rossz döntéseket hoztunk és szétesett a játékunk, ez vezetett a vereségünkhöz.