Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Győr  
2018/02/24 16:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Vasas  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 MTK  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Sopron Basket  
2018/02/24 18:00
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Zala Volán  
2018/02/24 19:15
Férfi NB I. B Piros
 Bp. Honvéd  
 Békési SzSK  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Piros
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Piros
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 17:00
Férfi NB I. B Zöld
 DEAC U23  
 SMAFC  
2018/02/24 16:00
Férfi NB I. B Zöld
 Baja  
 BKG-Príma SE  
2018/02/24 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Piros
 DEAC  
 ELTE Fortis  
2018/02/24 16:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 UNI Győr  
 Tatai SE  
2018/02/24 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 MAFC  
 Szombathely  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Szolnoki Olaj  
 DEAC II.  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Dombóvár  
2018/02/24 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Kozármisleny-F.  
2018/02/24 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Ziccer KS  
 Bikák KK U23  
2018/02/24 16:00
Férfi NB II. Közép A
 BLF KK  
 FSzSE  
2018/02/24 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Szentendrei KS.  
2018/02/24 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 MAFC Martos  
2018/02/24 17:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Bonyhád  
2018/02/24 18:30
NB I. B Piros, F U20
 Nagykőrös  
 Oroszlány  
2018/02/24 19:00
NB I. B Piros, F U20
 MTK  
 NYKK  
2018/02/24 19:15
NB I. B Zöld, F U20
 Kaszások  
 Pápai KC  
2018/02/24 15:30
NB I. B Zöld, F U20
 Baja  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 Kosárlabda Aka.  
 SZEDEÁK/A  
2018/02/24 14:30
Fiú Junior, Alsóház, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 PVSK-Panthers  
2018/02/24 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 SZEDEÁK/B  
2018/02/24 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 14:00
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Felsőház
 MAFC/A  
 Debreceni KA/A  
2018/02/24 14:00
Fiú Kadett, Felsőház
 Szombathelyi S.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/24 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 BKGDSE  
 Budapest Csepe.  
2018/02/24 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/24 13:45
Fiú Kadett, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Dunaújvárosi  
2018/02/24 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tapolcai Sasok  
 Várpalotai KK  
2018/02/24 18:00
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 MAFC/A  
2018/02/24 11:15
Fiú Serdülő
 Körmendi Törpö.  
 OSE Lions/A  
2018/02/24 15:30
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/24 17:15
Leány Junior
 Széchenyi KA  
 Szolnoki MÁV S.  
2018/02/24 14:00
Leány Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Gyakorló DSE  
2018/02/24 12:30
Leány Kadett, Alsóház, Kelet
 BEAC -Újbuda K.  
 Bajai NKK  
2018/02/24 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Parthus KSZ  
 Tatabányai KC  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Monori SE  
2018/02/24 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Ajka  
 Parthus KSZ  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 11:15
Leány Kadett, Regionális
 Tatabányai KC  
 Ajka  
2018/02/24 13:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/24 13:30
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Debreceni KA/B  
2018/02/24 15:15
Gyermek Kupa
 MTK Budapest  
 Budapest Blaze.  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 Gyakorlós Csib.  
 KASI/C  
2018/02/24 83:0
Gyermek Kupa
 BKG-VMG DSE UP.  
 FKE K?rösi  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Csikók.  
 SZEDEÁK Sakálo.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA - GFF.  
 Szentesi KK le.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 Sportiskolás S.  
 Harcos Sólyomf.  
2018/02/24 90:0
Gyermek Kupa
 HSE  
 Keresztúri Méh.  
2018/02/24 92:0
Gyermek Kupa
 Mez?berényi KK.  
 Békéscsabai KK.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 93:0
Gyermek Kupa
 Szeged KE-Gaze.  
 Vásárhelyi Kis.  
2018/02/24 94:5
Gyermek Kupa
 Óbudai Reménys.  
 MTK Budapest  
2018/02/24 95:0
Gyermek Kupa
 DKKA Darazsak  
 Atom City-Atom.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Békési Gladiát.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/A  
 MEAFC Basket B.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Debreceni KA/L.  
 Egri Kék Orosz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Marcali Szürke.  
 FAK Balatoni P.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Tatai Zsiványo.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Szekszárdi Kar.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Ké.  
 NYKK Eötvös  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Zsákoló Zsiráf.  
 DIFE KK Sasfió.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Hajdúhadházi  
 BKGDSE-Hajdúsz.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 OSE Oroszlánok.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Kövesdi Oroszl.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 MEAFC Vidrák  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ede.  
2018/02/24 10:00
Gyermek Kupa
 Városgazda UP  
 BKG-VMG DSE UP.  
2018/02/24 10:20
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sakálo.  
 Gyulai Vidrák  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Szentesi KK le.  
 Békési Heppes  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Lehel Kosársul.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 Harcos Sólyomf.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/24 10:30
Gyermek Kupa
 SZPA-HSE  
 HSE  
2018/02/24 10:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Kis.  
 Karcagi SE Far.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Tapolcai Párdu.  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/02/24 11:00
Gyermek Kupa
 Budapest Blaze.  
 Óbudai Reménys.  
2018/02/24 11:10
Gyermek Kupa
 FAK Balatoni P.  
 Várpalotai Sár.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Párduc.  
2018/02/24 11:15
Gyermek Kupa
 Atom City-Atom.  
 PVSK Panthers  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai NKK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Szerencs VSE  
 Debreceni KA/A  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszaújvárosi  
 Debreceni KA/L.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 Tatai Zsiványo.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 BC Rookies Ora.  
 BCM Olimpia Ba.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Kövesdi Oroszl.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 Fürge Gyik DSE.  
 Beszterce KK  
2018/02/24 11:30
Gyermek Kupa
 FKE K?rösi  
 Városgazda UP  
2018/02/24 11:40
Gyermek Kupa
 KöLöKöS Fiúk  
 MAFC  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Gyulai Vidrák  
 SZEDEÁK Csikók.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Békési Heppes  
 RICSILLA - GFF.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Szentesi KK fi.  
 HSA Párducok  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Zalaegerszegi  
 Sportiskolás S.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Ajka  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:00
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Far.  
 Szeged KE-Gaze.  
2018/02/24 12:15
Gyermek Kupa
 PLCSE PAFC  
 Százhalombatta.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Várpalotai Sár.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Párdu.  
2018/02/24 12:30
Gyermek Kupa
 JKC  
 Török Sasmadar.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 PVSK Panthers  
 DKKA Darazsak  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Bajai NKK  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Basket B.  
 Szerencs VSE  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Egri Kék Orosz.  
 Tiszaújvárosi  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Párduc.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 OSE Oroszlánok.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Vidrák  
 DVTK-ÉLKSK Enc.  
2018/02/24 13:00
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 KöLöKöS Fiúk  
2018/02/24 13:20
Gyermek Kupa
 BKG-VMG DSE UP.  
 Viadukt SE  
2018/02/24 13:20
Gyermek Kupa
 Csata Csillago.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sasok  
 Bajai Bácska  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 HSA Párducok  
 Szeged KE Madá.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Fiú  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Teská.  
 Celldömölki Gó.  
2018/02/24 13:30
Gyermek Kupa
 BLF Palota/B  
 PLCSE PAFC  
2018/02/24 13:50
Gyermek Kupa
 Tapolcai Tigri.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/24 14:00
Gyermek Kupa
 Malév Zsiráfok.  
 JKC  
2018/02/24 14:20
Gyermek Kupa
 Velencei Gézen.  
 Kozármisleny S.  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 KASI/A  
 Dombóvári KS  
2018/02/24 14:30
Gyermek Kupa
 MAFC  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/24 14:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/C  
 BKG-VMG DSE UP.  
2018/02/24 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Amazonok  
 Csata Csillago.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Vásárhelyi Cáp.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Várpalotai Gep.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Szeged KE Madá.  
 Szentesi KK fi.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Pityke Fiú  
 Kecskeméti KA  
2018/02/24 15:00
Gyermek Kupa
 Százhalombatta.  
 BLF Palota/B  
2018/02/24 15:10
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Hévíz.  
 Tapolcai Tigri.  
2018/02/24 15:30
Gyermek Kupa
 Török Sasmadar.  
 Malév Zsiráfok.  
2018/02/24 15:40
Gyermek Kupa
 BLF-Palota/A  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 TFSE  
 KKS-Tigers  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Kozármisleny S.  
 VUKE-Veszprém  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 Dombóvári KS  
 Monok SE  
2018/02/24 16:00
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 DKKA Titánok  
2018/02/24 16:15
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Vasas Amazonok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Cáp.  
 SZEDEÁK Sasok  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/A  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 FTSI Fiú  
 Pityke Fiú  
2018/02/24 16:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Hévíz.  
2018/02/24 17:00
Gyermek Kupa
 Herceghalmi Ti.  
 BLF-Palota/A  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 TFSE  
2018/02/24 17:20
Gyermek Kupa
 VUKE-Veszprém  
 Velencei Gézen.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 DKKA Titánok  
 Várpalotai Gep.  
2018/02/24 17:30
Gyermek Kupa
 Monok SE  
 KASI/A  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/24 18:00
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Herceghalmi Ti.  
2018/02/24 18:40
Gyermek Kupa
 KKS-Tigers  
 Budapesti Honv.  
2018/02/24 18:40
Férfi NB I. A - 2016/2017
Egis Körmend - Alba Fehérvár 76-81 (30-10, 12-26, 15-27, 19-18)

Dátum: 2017.03.19. vasárnap, 18:00Játékvezetők: ,  Ellenőr: Bodrogváry Iván
 Csarnok: Körmend Városi Sportcsarnok

Gasper Potocnik, az Egis Körmend vezetőedzője: Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! Nagy gratuláció jár a játékosaimnak, az egész csapatnak, a szakmai stábnak és külön a szurkolóinknak. Tudtuk, hogy az Alba egy kiváló csapat, remek játékosállománnyal, ezért is értékes számunkra ez a mai győzelem. Csapatként játszottunk, és ez volt a legfontosabb. Sok problémával küzdünk, remélem, hogy amilyen gyorsan csak lehet, mindenki visszatér, és újra a régi felállásban tudunk játszani.

Braniszlav Dzunics, az Alba Fehérvár-Puebla Plus vezetőedzője: Gratulálok a Körmendnek, úgy gondolom, megérdemelten nyerte meg a meccset. Inkább róluk szólt ez a mai este. Nagyon szépen kijátszották a külső dobóhelyzeteket, és volt egy Ferenczük, aki annak ellenére, hogy néha még jól is védekeztünk rajta, betalált. Szerintem ő volt a nyerőember, főleg a végjátékban volt kulcsfigura, amikor középről, a védőjével a nyakán bedobott egy hármast. Ez a szép a kosárlabdában, ennek is kell tudni örülni, hogy van egy ilyen magyar játékos, aki képes ilyen teljesítményre. Ami minket illet: próbáltuk a védekezéssel megnyerni a mérkőzést, de ez sajnos most nem sikerült.

Képek a mérkőzésről:

Csapat %
2p
köz.
Egis Körmend
 54%
Alba Fehérvár
 68%
2p
ktáv.
Egis Körmend
 57%
Alba Fehérvár
 27%
3p
táv.
Egis Körmend
 31%
Alba Fehérvár
 38%
1p
bünt.
Egis Körmend
 83%
Alba Fehérvár
 73%
Egis Körmend Alba Fehérvár
Szerzett labda 12 8
Eladott labda 10 16
Lepattanó 29 38
Gólpassz 15 22
Fault 21 17
VAL 99 119
Teljes eseménylista
 Egis Körmend
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Ferencz C.1622100000411366134600202201120216370
Petty P.1326330002540411363475437764940126350
Csorvási M.1133100125000045803475213104230018330
Allen T.152633347515206154022100303013220012280
Smith, jr. L.41425000040181322100639113130010270
Dickerson C.7221000101333365000314101110011190
Gibbs S.102367000245047570010102400006170
Németh Á.0000000000000000000010000040
Horti B.0000000000000000000000000000
Molnár L.0000000000000000000000000000
Oroszi B.0000000000000000000000000000
Márton Á.0000000000000000000000000000
  Összesen76142654475710323128654310128321829121021161503992000

 Alba Fehérvár
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Lóránt P.41250125003027290043714421006320
Mohammed A.624501250030393302031424263009310
Taylor B.22245002048506144367864040428100031310
Keller Á.1244100111000005510022100606103101021300
Shepard W.9458002001048501250527120132016290
Burgess B.11111000003560466700101101030014180
Farr J.71250020125026332210032511410009150
Markovic L.1023670002450475700314111020013140
Nshimba J.0000000000000000000000000000
Keller I.0000000000000000000000000000
Somogyfoki P.0000000000000000000000000000
Varga M.0000000000000000000000000000
  Összesen811725683112710263830624811157329938816171922301192000


VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok