Férfi NB I. A csoport - 2016/2017
Atomerőmű SE - Kaposvári KK 78-82 (17-31, 23-16, 19-17, 19-18)

Dátum: 2017.02.11. szombat, 18:00Játékvezetők: Papp Péter, , Praksch Péter Ellenőr: Páli Kálmán
 Csarnok: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok

Teo Cizmic az ASE edzője: Mindenek előtt gratulálok kollégámnak a győzelemhez! Az első negyedben nagyon jól kezdett a Kaposvár, mi pedig nagyon lassúak voltunk minden téren. Tény, hogy egy új játékos beépítésekor általában ez szokott történni, de ez nem ment fel minket. A klubnál mindenkinek, de különösen a játékosoknak meg kell érteniük, hogy felelősséget kell vállalnunk és egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak ezeket a vereségeket. Nincs több időnk, nem fér bele több vereség.

Fekete Ádám a KKK edzője: Extrán kezdtük a meccset, a folytatásban azonban már nem sikerültek ilyen jól a dolgaink. A Paks megzavart minket a védekezésével, a zónájával. A sikerünk kulcsa a harmadik negyed volt, akkor nem engedtük fordítani az ellenfelet. Az utolsó öt percben szerencsénk is volt, de már nem az első ilyen meccs volt, amit meg tudtunk nyerni. Gratulálok a fiúknak, megérdemlik a sikert! A győzelmeknek köszönhetően egyre több drukker is elkísér minket idegenbe, ennek különösen örülök.