Férfi NB I. A - 2014/2015
KTE-Duna Aszfalt - Naturtex-SZTE-Szedeák 70-62 (15-15, 14-17, 21-16, 20-14)

Dátum: 2015.01.31. szombat, 18:00Játékvezetők: ,  Ellenőr:

Sztojan Ivkovics (Kecskemét): - Nagyon kemény meccs volt, szerintem 37-38. percig volt nyílt a meccs. Rakics távoli triplája döntötte el a meccset a legvégén. A Szeged kulturált, tudatos játékot képviselt. Görcsösek voltunk, távolról nagyon nem ment. A támadó lepattanókban viszont nagyon jók voltunk, ez döntötte el a meccset. Ez a győzelem most kinyitotta a kaput számunkra a felsőházi rájátszásra. Köszönöm a szurkolóknak, hogy támogattak bennünket!

Nikola Lazics (Szeged): - Gratulálok a Kecskemétnek! Úgy gondolom, hogy a 35. percig partiban voltunk. A statisztikát megnézve láttam, hogy a Kecskemét túl sok támadó lepattanót tudott szedni. Rosszul dobtuk ma a büntetőket, pedig minden pont fontos lett volna. A következő meccs a Nyíregyháza ellen lesz számunkra, mostantól arra készülünk.