/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Fejér megye - Női

Várpalota KK - Dávid Kornél KA 38-30 (5-4,9-14,14-5,10-7)

2. forduló Dátum: 2018.05.26.szombat, 09:00Játékvezetők: Szőcs Péter, Kocsis József
Csarnok: MKOSZ Sportcentrum



Várpalota KK Perc Dávid Kornél KA
1. perc
0-2 SPRECAK Kornéllia - Sikeres kétpontos
2. perc
JÁRÁSI Adrienn - Foult 
BACSÁRDI Szilvia - Foult 
3. perc
PAVELKA Klaudia - Foult 
5. perc
MÜLLER Krisztina - unsportsmanlike Foult 
0-2 RÓZSA Nóra - Kihagyott büntető
0-3 RÓZSA Nóra - Sikeres büntető
6. perc
  GROSZ Luca - Foult
MAJER Tímea - Sikeres büntető 1-3
MAJER Tímea - Sikeres büntető 2-3
7. perc
JÁRÁSI Adrienn - Foult 
MÜLLER Krisztina - Foult 
2-3 SPRECAK Kornéllia - Kihagyott büntető
8. perc
2-3 DIÓSZEGI Krisztina - Kihagyott büntető
2-4 DIÓSZEGI Krisztina - Sikeres büntető
9. perc
MAJER Tímea - Sikeres kétpontos 4-4
PAVELKA Klaudia - Foult 
4-4 SPRECAK Kornéllia - Kihagyott büntető
4-4 SPRECAK Kornéllia - Kihagyott büntető
  DIÓSZEGI Krisztina - Foult
  DIÓSZEGI Krisztina - Foult
  GROSZ Luca - Foult
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres büntető 5-4
BACSÁRDI Szilvia - Kihagyott büntető 5-4
Negyed vége
MAJER Tímea - Foult 
5-4 VERŐ Johanna - Kihagyott büntető
5-5 VERŐ Johanna - Sikeres büntető
12. perc
  DIÓSZEGI Krisztina - Foult
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres büntető 6-5
BACSÁRDI Szilvia - Kihagyott büntető 6-5
14. perc
6-7 GROSZ Luca - Sikeres kétpontos
  BENDE Nikolett - Foult
MAJER Tímea - Kihagyott büntető 6-7
MAJER Tímea - Kihagyott büntető 6-7
15. perc
  Dávid Kornél KA időkérés
16. perc
6-9 ASCHENBRENNER Berta - Sikeres kétpontos
  SPRECAK Kornéllia - Foult
MAJER Tímea - Sikeres kétpontos 8-9
17. perc
MAJER Tímea - Sikeres kétpontos 10-9
BACSÁRDI Szilvia - Foult 
10-9 SPRECAK Kornéllia - Kihagyott büntető
10-10 SPRECAK Kornéllia - Sikeres büntető
10-12 SPRECAK Kornéllia - Sikeres kétpontos
18. perc
10-14 BENDE Nikolett - Sikeres kétpontos
19. perc
MÁLIK Dóra - Sikeres kétpontos 12-14
12-16 ASCHENBRENNER Berta - Sikeres kétpontos
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres kétpontos 14-16
  ASCHENBRENNER Berta - Foult
  ASCHENBRENNER Berta - Foult
BACSÁRDI Szilvia - Kihagyott büntető 14-16
BACSÁRDI Szilvia - Kihagyott büntető 14-16
  Dávid Kornél KA időkérés
20. perc
14-18 SPRECAK Kornéllia - Sikeres kétpontos
Negyed vége
  RÓZSA Nóra - Foult
23. perc
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres kétpontos 16-18
  BENDE Nikolett - Foult
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres büntető 17-18
  DIÓSZEGI Krisztina - Foult
MAJER Tímea - Kihagyott büntető 17-18
MAJER Tímea - Kihagyott büntető 17-18
24. perc
17-20 RÓZSA Nóra - Sikeres kétpontos
PAVELKA Klaudia - Foult 
25. perc
MAJER Tímea - Sikeres kétpontos 19-20
26. perc
MAJER Tímea - Foult 
  ASCHENBRENNER Berta - Foult
27. perc
  BENDE Nikolett - Foult
MAJER Tímea - Sikeres büntető 20-20
MAJER Tímea - Kihagyott büntető 20-20
20-22 VERŐ Johanna - Sikeres kétpontos
28. perc
  ASCHENBRENNER Berta - Foult
BACSÁRDI Szilvia - Kihagyott büntető 20-22
29. perc
MAJER Tímea - Foult 
20-23 VERŐ Johanna - Sikeres büntető
20-23 VERŐ Johanna - Kihagyott büntető
  BENDE Nikolett - Foult
MÜLLER Krisztina - Sikeres büntető 21-23
MÜLLER Krisztina - Kihagyott büntető 21-23
  BENDE Nikolett - Foult
MAJER Tímea - Sikeres büntető 22-23
MAJER Tímea - Sikeres büntető 23-23
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres kétpontos 25-23
  SPRECAK Kornéllia - Foult
MAJER Tímea - Kihagyott büntető 25-23
MAJER Tímea - Sikeres büntető 26-23
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres kétpontos 28-23
Negyed vége
  RÓZSA Nóra - Foult
MÜLLER Krisztina - Kihagyott büntető 28-23
MÜLLER Krisztina - Sikeres büntető 29-23
32. perc
  ASCHENBRENNER Berta - Foult
MAJER Tímea - Sikeres büntető 30-23
MAJER Tímea - Kihagyott büntető 30-23
33. perc
30-25 VERŐ Johanna - Sikeres kétpontos
34. perc
  SPRECAK Kornéllia - Foult
MÜLLER Krisztina - Sikeres büntető 31-25
MÜLLER Krisztina - Sikeres büntető 32-25
35. perc
32-27 RÓZSA Nóra - Sikeres kétpontos
32-29 VERŐ Johanna - Sikeres kétpontos
36. perc
  GROSZ Luca - Foult
MÜLLER Krisztina - Sikeres büntető 33-29
MÜLLER Krisztina - Sikeres büntető 34-29
BACSÁRDI Szilvia - Foult 
MÁLIK Dóra - Foult 
MAJER Tímea - Sikeres kétpontos 36-29
38. perc
  Dávid Kornél KA időkérés
BACSÁRDI Szilvia - Foult 
36-30 RÓZSA Nóra - Sikeres büntető
36-30 RÓZSA Nóra - Kihagyott büntető
JÁRÁSI Adrienn - Foult 
JÁRÁSI Adrienn - Foult 
39. perc
BACSÁRDI Szilvia - Sikeres kétpontos 38-30
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu