/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 634 22
2. Cseh István (MVSE KSE) 474 21
3. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 441 24
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 430 22
5. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 397 21
6. Pajor Dávid (BLF KK/B) 382 24
7. Piltmann Ákos (Iparterv) 371 22
8. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 353 23
9. Simon Péter (Albatrosz) 337 25
10. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 336 24
11. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 326 24
12. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 315 21
13. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 304 23
14. Gulyás Dávid (Albatrosz) 302 25
15. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 271 21
16. Oláh Dániel (Albatrosz) 267 22
17. Pintér Zsolt (VICE KSE) 264 24
18. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 262 20
19. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 254 22
20. Pethő Zoltán (TFSE) 253 19
21. Herczeg Barnabás (7 + SC) 250 19
22. Juhász András (Iparterv) 248 19
23. Jantner László (Színyei KC) 245 21
24. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 241 19
25. Valuska László (BEAC Kobak) 231 24
26. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 228 19
27. Novák Tamás (Budai Vasököl) 223 20
28. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 221 21
29. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 220 18
30. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 215 19
31. Laposa Dávid (7 + SC) 211 22
32. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 208 22
33. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 208 21
34. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 197 18
35. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 195 21
36. Borda Szabolcs (TFSE) 189 19
37. Kiss Sándor (Albatrosz) 185 19
38. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 183 14
39. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 180 22
40. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 177 22
41. Orosz Attila (Iparterv) 175 23
42. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 174 21
43. Szabó Mihály (VICE KSE) 174 24
44. Schulek Dávid (TFSE) 172 19
45. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 172 19
46. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 169 19
47. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 167 19
48. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 165 15
49. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 163 19
50. Bársony Balázs (7 + SC) 158 15
51. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 157 20
52. Kása Dániel (Albatrosz) 157 23
53. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 157 21
54. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 150 19
55. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 148 23
56. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 144 18
57. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 143 22
58. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 141 24
59. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 141 22
60. Bánhegyi András (Színyei KC) 140 12
61. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 139 23
62. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 138 16
63. Szabó György (VICE KSE) 138 23
64. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 136 18
65. Tapodi László (7 + SC) 136 21
66. Nagy Roland (TFSE) 135 12
67. Benedek Szabolcs (Iparterv) 134 20
68. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 133 21
69. Kondor József (TFSE) 132 15
70. Tőrös Balázs (Színyei KC) 130 21
71. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 124 22
72. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 122 21
73. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 119 21
74. Holtai András (Albatrosz) 118 23
75. Kövi Tibor (Albatrosz) 117 14
76. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 114 23
77. Horváth Dániel (Iparterv) 113 10
78. Vargha Zoltán (VICE KSE) 112 22
79. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 111 14
80. Rubóczky György (Törekvés SE) 111 20
81. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 110 18
82. Király Csaba (MVSE KSE) 109 20
83. Madarász Attila (Színyei KC) 107 17
84. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 106 24
85. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 106 22
86. Faragó Tamás (TFSE) 106 14
87. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 102 20
88. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 101 15
89. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 99 14
90. Bánfalvi István (TFSE) 96 22
91. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 95 13
92. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 95 21
93. Fekete Tamás (TFSE) 94 21
94. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 90 23
95. Kutas Péter (Budai Vasököl) 88 22
96. Németh András (BEAC Kobak) 87 18
97. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 87 18
98. Simon Gyula (BLF KK/B) 86 21
99. Nagy Ignác (BLF KK/B) 78 16
100. Kerekes Zoltán (7 + SC) 75 21
101. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 72 22
102. Papp András (VICE KSE) 72 24
103. Árva Péter (MVSE KSE) 70 21
104. Sótonyi Péter (Színyei KC) 69 6
105. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 68 18
106. Juhász Bence (Iparterv) 66 12
107. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 65 9
108. Rónai András (TFSE) 65 18
109. Emri Béla (Iparterv) 64 23
110. Pongrácz András (Iparterv) 61 16
111. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 60 19
112. Soós Miklós (Iparterv) 60 15
113. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 59 17
114. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 59 13
115. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 58 21
116. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 57 16
117. Bereczki Máté (VICE KSE) 57 23
118. Székely Gábor (Törekvés SE) 55 19
119. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 55 12
120. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 50 20
121. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 49 19
122. Dánffy Balázs (Iparterv) 49 3
123. Kócs Olivér (7 + SC) 48 21
124. Nagy Dávid (Iparterv) 47 16
125. Bazsó Tamás (Színyei KC) 46 10
126. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 45 11
127. Horányi Tamás (Színyei KC) 44 12
128. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 44 11
129. Max György (Törekvés SE) 43 21
130. Nyiri Zoltán (Iparterv) 41 7
131. Dufner Dávid (Albatrosz) 38 14
132. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 37 14
133. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 36 22
134. Erdős Márton (BLF KK/B) 35 19
135. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 35 18
136. Tóth András (VICE KSE) 33 24
137. Albrecht Dániel (Albatrosz) 32 9
138. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 32 14
139. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 31 10
140. Schulek Csaba (TFSE) 31 11
141. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 29 21
142. Pap László (Albatrosz) 28 19
143. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 27 9
144. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 26 24
145. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 25 13
146. Kisari Ákos (VICE KSE) 22 24
147. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 20 12
148. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 20 17
149. Péter Zoltán (VICE KSE) 18 23
150. Sivák Róbert (TFSE) 18 5
151. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 18 6
152. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 18 8
153. Végh Norbert (TFSE) 17 7
154. Máté Ádám (MVSE KSE) 17 3
155. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 16 4
156. Szabó Csaba (TFSE) 16 20
157. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 12 13
158. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 12 7
159. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 11 1
160. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 8 4
161. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 7 16
162. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 7 16
163. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 6 22
164. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
165. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
166. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 15
167. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 5 16
168. Pákozdy László (Színyei KC) 4 6
169. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 2
170. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 4
171. Cseh Tibor (MVSE KSE) 4 21
172. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 3 5
173. Szóga Tamás (Színyei KC) 3 6
174. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 3
175. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 2 2
176. Sárai Tamás (7 + SC) 2 16
177. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 2 6
178. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 2 6
179. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 2 19
180. Skobrics Tibor (7 + SC) 2 21
181. Szigeti András (7 + SC) 0 5
182. Kőrösi Soma (Szentendrei Kinizsi) 0 2
183. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
184. Drávucz Attila (BLF KK/B) 0 1
185. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 95 24
2. Nagy Péter (7 + SC) 84 22
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 76 25
4. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 49 24
5. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 46 22
6. Pethő Zoltán (TFSE) 44 19
7. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 42 23
8. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 39 19
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 38 21
10. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 35 21
11. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 31 24
12. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 30 24
13. Juhász András (Iparterv) 27 19
14. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 26 22
15. Holtai András (Albatrosz) 26 23
16. Szabó Mihály (VICE KSE) 25 24
17. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 24 14
18. Jantner László (Színyei KC) 24 21
19. Szabó György (VICE KSE) 24 23
20. Bánfalvi István (TFSE) 24 22
21. Cseh István (MVSE KSE) 23 21
22. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 22 21
23. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 22 19
24. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 21 22
25. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 21 19
26. Fekete Tamás (TFSE) 20 21
27. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 19 22
28. Madarász Attila (Színyei KC) 18 17
29. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 17 22
30. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 16 19
31. Orosz Attila (Iparterv) 16 23
32. Kása Dániel (Albatrosz) 16 23
33. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 16 23
34. Valuska László (BEAC Kobak) 15 24
35. Bánhegyi András (Színyei KC) 13 12
36. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 13 18
37. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 13 21
38. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 12 15
39. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 12 21
40. Kövi Tibor (Albatrosz) 12 14
41. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 12 20
42. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 12 15
43. Kerekes Zoltán (7 + SC) 12 21
44. Novák Tamás (Budai Vasököl) 10 20
45. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 10 22
46. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 23
47. Juhász Bence (Iparterv) 9 12
48. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 8 24
49. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 8 21
50. Simon Péter (Albatrosz) 8 25
51. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 8 9
52. Rubóczky György (Törekvés SE) 8 20
53. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 8 17
54. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 8 19
55. Székely Gábor (Törekvés SE) 8 19
56. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 22
57. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 7 18
58. Faragó Tamás (TFSE) 7 14
59. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 18
60. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 7 21
61. Bársony Balázs (7 + SC) 6 15
62. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 6 13
63. Simon Gyula (BLF KK/B) 6 21
64. Pongrácz András (Iparterv) 6 16
65. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 6 20
66. Kiss Sándor (Albatrosz) 5 19
67. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 5 24
68. Vargha Zoltán (VICE KSE) 5 22
69. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 18
70. Pap László (Albatrosz) 5 19
71. Oláh Dániel (Albatrosz) 4 22
72. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 4 19
73. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 18
74. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 4 13
75. Németh András (BEAC Kobak) 4 18
76. Bazsó Tamás (Színyei KC) 4 10
77. Soós Miklós (Iparterv) 4 15
78. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 4 14
79. Piltmann Ákos (Iparterv) 3 22
80. Nagy Roland (TFSE) 3 12
81. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 21
82. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 21
83. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 3 23
84. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 3 21
85. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 3 11
86. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 11
87. Kisari Ákos (VICE KSE) 3 24
88. Sótonyi Péter (Színyei KC) 2 6
89. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2 19
90. Horváth Dániel (Iparterv) 2 10
91. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2 19
92. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2 22
93. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2 21
94. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2 21
95. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 2 21
96. Schulek Csaba (TFSE) 2 11
97. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 14
98. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 7
99. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 3
100. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 23
101. Szobi Marcell Zoltán (VICE KSE) 1 1
102. Laposa Dávid (7 + SC) 1 22
103. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1 19
104. Schulek Dávid (TFSE) 1 19
105. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 14
106. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
107. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 3
108. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 1 18
109. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1 22
110. Sivák Róbert (TFSE) 1 5
111. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 16
112. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 9
113. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 6
114. Nagy Dávid (Iparterv) 1 16
115. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 23
116. Végh Norbert (TFSE) 1 7
117. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 1 8
118. Max György (Törekvés SE) 1 21
119. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1 17
120. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 23
121. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 16
122. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 19
123. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 20
124. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 24
125. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 21
126. Borda Szabolcs (TFSE) 0 19
127. Kondor József (TFSE) 0 15
128. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 16
129. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 18
130. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 14
131. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 20
132. Tapodi László (7 + SC) 0 21
133. Nyiri Zoltán (Iparterv) 0 7
134. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 22
135. Király Csaba (MVSE KSE) 0 20
136. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 20
137. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0 16
138. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 22
139. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 12
140. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
141. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 23
142. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 18
143. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 12
144. Rónai András (TFSE) 0 18
145. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 9
146. Árva Péter (MVSE KSE) 0 21
147. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 22
148. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 0 10
149. Papp András (VICE KSE) 0 24
150. Emri Béla (Iparterv) 0 23
151. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 21
152. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 19
153. Kócs Olivér (7 + SC) 0 21
154. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 14
155. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
156. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 4
157. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 2
158. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 13
159. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 19
160. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
161. Tóth András (VICE KSE) 0 24
162. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 24
163. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
164. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0 2
165. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 13
166. Szabó Csaba (TFSE) 0 20
167. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 3
168. Pákozdy László (Színyei KC) 0 6
169. Kecskeméti Zoltán (Törekvés SE) 0 5
170. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 6
171. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 16
172. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 15
173. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 0 6
174. Csiszár Zsolt (MVSE KSE) 0 6
175. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 16
176. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 22
177. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 21
178. Sárai Tamás (7 + SC) 0 16
179. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 19
180. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 21
181. Kőrösi Soma (Szentendrei Kinizsi) 0 2
182. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
183. Faur Kálmán (TFSE) 0 17
184. Drávucz Attila (BLF KK/B) 0 1
185. Szigeti András (7 + SC) 0 5
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 28.82 22
2. Cseh István (MVSE KSE) 22.57 21
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 19.55 22
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.91 21
5. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 18.38 24
6. Piltmann Ákos (Iparterv) 16.86 22
7. Pajor Dávid (BLF KK/B) 15.92 24
8. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 15.35 23
9. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 15 21
10. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 14 24
11. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 13.58 24
12. Simon Péter (Albatrosz) 13.48 25
13. Pethő Zoltán (TFSE) 13.32 19
14. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 13.22 23
15. Herczeg Barnabás (7 + SC) 13.16 19
16. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 13.1 20
17. Juhász András (Iparterv) 13.05 19
18. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 12.91 21
19. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 12.68 19
20. Oláh Dániel (Albatrosz) 12.14 22
21. Gulyás Dávid (Albatrosz) 12.08 25
22. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 12 19
23. Jantner László (Színyei KC) 11.67 21
24. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 11.55 22
25. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 11.32 19
26. Novák Tamás (Budai Vasököl) 11.15 20
27. Pintér Zsolt (VICE KSE) 11 24
28. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 10.52 21
29. Borda Szabolcs (TFSE) 9.95 19
30. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.91 21
31. Kiss Sándor (Albatrosz) 9.74 19
32. Valuska László (BEAC Kobak) 9.63 24
33. Laposa Dávid (7 + SC) 9.59 22
34. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 9.46 22
35. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 9.29 21
36. Schulek Dávid (TFSE) 9.05 19
37. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 9.05 19
38. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.9 19
39. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 8.79 19
40. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 8.58 19
41. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 8.29 21
42. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 8.18 22
43. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 8.05 22
44. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 7.9 19
45. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 7.85 20
46. Orosz Attila (Iparterv) 7.61 23
47. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 7.48 21
48. Szabó Mihály (VICE KSE) 7.25 24
49. Kása Dániel (Albatrosz) 6.83 23
50. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6.7 20
51. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.5 22
52. Tapodi László (7 + SC) 6.48 21
53. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 6.44 23
54. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 6.41 22
55. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.33 21
56. Tőrös Balázs (Színyei KC) 6.19 21
57. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 6.04 23
58. Szabó György (VICE KSE) 6 23
59. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 5.88 24
60. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 5.81 21
61. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 5.67 21
62. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 5.64 22
63. Rubóczky György (Törekvés SE) 5.55 20
64. Király Csaba (MVSE KSE) 5.45 20
65. Holtai András (Albatrosz) 5.13 23
66. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.1 20
67. Vargha Zoltán (VICE KSE) 5.09 22
68. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.96 23
69. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 4.82 22
70. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 4.52 21
71. Fekete Tamás (TFSE) 4.48 21
72. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 4.42 24
73. Bánfalvi István (TFSE) 4.36 22
74. Simon Gyula (BLF KK/B) 4.1 21
75. Kutas Péter (Budai Vasököl) 4 22
76. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 3.91 23
77. Kerekes Zoltán (7 + SC) 3.57 21
78. Árva Péter (MVSE KSE) 3.33 21
79. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 3.27 22
80. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 3.16 19
81. Papp András (VICE KSE) 3 24
82. Székely Gábor (Törekvés SE) 2.9 19
83. Emri Béla (Iparterv) 2.78 23
84. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.76 21
85. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2.58 19
86. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2.5 20
87. Bereczki Máté (VICE KSE) 2.48 23
88. Kócs Olivér (7 + SC) 2.29 21
89. Max György (Törekvés SE) 2.05 21
90. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.84 19
91. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.64 22
92. Pap László (Albatrosz) 1.47 19
93. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1.38 21
94. Tóth András (VICE KSE) 1.38 24
95. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.08 24
96. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.92 24
97. Szabó Csaba (TFSE) 0.8 20
98. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.78 23
99. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.27 22
100. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.19 21
101. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.11 19
102. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.1 21
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Pajor Dávid (BLF KK/B) 3.96 24
2. Nagy Péter (7 + SC) 3.82 22
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3.04 25
4. Pethő Zoltán (TFSE) 2.32 19
5. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.09 22
6. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.05 19
7. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 2.04 24
8. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.83 23
9. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.81 21
10. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.67 21
11. Juhász András (Iparterv) 1.42 19
12. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.29 24
13. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 1.25 24
14. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.18 22
15. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.16 19
16. Jantner László (Színyei KC) 1.14 21
17. Holtai András (Albatrosz) 1.13 23
18. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 1.11 19
19. Cseh István (MVSE KSE) 1.1 21
20. Bánfalvi István (TFSE) 1.09 22
21. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.05 21
22. Szabó György (VICE KSE) 1.04 23
23. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.04 24
24. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.96 22
25. Fekete Tamás (TFSE) 0.95 21
26. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.86 22
27. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 0.84 19
28. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.77 22
29. Orosz Attila (Iparterv) 0.7 23
30. Kása Dániel (Albatrosz) 0.7 23
31. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.7 23
32. Valuska László (BEAC Kobak) 0.63 24
33. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.62 21
34. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0.6 20
35. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 0.57 21
36. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.57 21
37. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0.5 20
38. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 0.46 22
39. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.44 23
40. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.42 19
41. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.42 19
42. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.4 20
43. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.38 21
44. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.36 22
45. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0.33 24
46. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.33 21
47. Simon Péter (Albatrosz) 0.32 25
48. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.3 20
49. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.29 21
50. Kiss Sándor (Albatrosz) 0.26 19
51. Pap László (Albatrosz) 0.26 19
52. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.23 22
53. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0.21 19
54. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.21 24
55. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.18 22
56. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0.14 21
57. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.14 21
58. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0.14 21
59. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.14 22
60. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0.13 23
61. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.13 24
62. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0.11 19
63. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.11 19
64. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0.1 21
65. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0.1 21
66. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.1 21
67. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0.09 22
68. Schulek Dávid (TFSE) 0.05 19
69. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0.05 19
70. Max György (Törekvés SE) 0.05 21
71. Laposa Dávid (7 + SC) 0.05 22
72. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0.05 22
73. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.04 23
74. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.04 23
75. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.04 23
76. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 19
77. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 20
78. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 24
79. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 21
80. Borda Szabolcs (TFSE) 0 19
81. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 20
82. Tapodi László (7 + SC) 0 21
83. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 22
84. Király Csaba (MVSE KSE) 0 20
85. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 20
86. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 22
87. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 23
88. Árva Péter (MVSE KSE) 0 21
89. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 22
90. Papp András (VICE KSE) 0 24
91. Emri Béla (Iparterv) 0 23
92. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 21
93. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 19
94. Kócs Olivér (7 + SC) 0 21
95. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 19
96. Tóth András (VICE KSE) 0 24
97. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 24
98. Szabó Csaba (TFSE) 0 20
99. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 22
100. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 21
101. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 19
102. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 21
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 7.71 21
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 7.05 22
3. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 7.04 24
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 6.32 22
5. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.91 23
6. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 5.8 20
7. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 5.76 21
8. Herczeg Barnabás (7 + SC) 5.63 19
9. Oláh Dániel (Albatrosz) 5.46 22
10. Nagy Péter (7 + SC) 5.18 22
11. Simon Péter (Albatrosz) 4.96 25
12. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 4.83 24
13. Pintér Zsolt (VICE KSE) 4.67 24
14. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.62 21
15. Borda Szabolcs (TFSE) 4.58 19
16. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4.43 21
17. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.26 19
18. Kiss Sándor (Albatrosz) 4.16 19
19. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 4.11 19
20. Novák Tamás (Budai Vasököl) 4 20
21. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 4 19
22. Laposa Dávid (7 + SC) 3.91 22
23. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 3.63 19
24. Juhász András (Iparterv) 3.58 19
25. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 3.48 21
26. Schulek Dávid (TFSE) 3.37 19
27. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 3.32 22
28. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3.3 23
29. Jantner László (Színyei KC) 3.29 21
30. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 3.21 19
31. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 3.13 24
32. Valuska László (BEAC Kobak) 3.08 24
33. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3 21
34. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2.95 20
35. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.86 21
36. Tapodi László (7 + SC) 2.86 21
37. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.77 22
38. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.73 22
39. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.71 21
40. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.6 20
41. Pethő Zoltán (TFSE) 2.58 19
42. Király Csaba (MVSE KSE) 2.5 20
43. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2.48 23
44. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.37 19
45. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.33 21
46. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.27 22
47. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.25 20
48. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.24 21
49. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.24 21
50. Orosz Attila (Iparterv) 2.17 23
51. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.16 19
52. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.09 22
53. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2.05 22
54. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 2.05 22
55. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.86 21
56. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 1.84 19
57. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.83 23
58. Vargha Zoltán (VICE KSE) 1.82 22
59. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1.81 21
60. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.79 24
61. Kása Dániel (Albatrosz) 1.78 23
62. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.78 23
63. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.75 24
64. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1.71 21
65. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.68 22
66. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.52 23
67. Árva Péter (MVSE KSE) 1.48 21
68. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.43 21
69. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.38 24
70. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1.36 22
71. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.35 20
72. Emri Béla (Iparterv) 1.26 23
73. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.16 19
74. Szabó György (VICE KSE) 1.09 23
75. Bereczki Máté (VICE KSE) 1.09 23
76. Papp András (VICE KSE) 1.08 24
77. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.04 25
78. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.95 21
79. Kócs Olivér (7 + SC) 0.95 21
80. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.9 19
81. Max György (Törekvés SE) 0.86 21
82. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.84 19
83. Holtai András (Albatrosz) 0.83 23
84. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.8 20
85. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.64 22
86. Tóth András (VICE KSE) 0.63 24
87. Fekete Tamás (TFSE) 0.62 21
88. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.58 19
89. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.48 21
90. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.46 24
91. Bánfalvi István (TFSE) 0.41 22
92. Szabó Csaba (TFSE) 0.4 20
93. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.27 22
94. Pap László (Albatrosz) 0.21 19
95. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0.21 24
96. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.21 24
97. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.19 21
98. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.17 23
99. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.14 22
100. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.1 21
101. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.05 19
102. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.05 21
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 3.21 19
2. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3.19 21
3. Kiss Sándor (Albatrosz) 3.05 19
4. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.95 19
5. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.81 21
6. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.76 21
7. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.63 24
8. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2.62 21
9. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.59 22
10. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.59 22
11. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.58 19
12. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.52 21
13. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.52 21
14. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.46 24
15. Schulek Dávid (TFSE) 2.42 19
16. Pethő Zoltán (TFSE) 2.37 19
17. Laposa Dávid (7 + SC) 2.36 22
18. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.32 19
19. Szabó György (VICE KSE) 2.3 23
20. Valuska László (BEAC Kobak) 2.29 24
21. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 2.26 19
22. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.25 20
23. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.23 22
24. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.23 22
25. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.21 24
26. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.2 20
27. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.19 21
28. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 2.17 24
29. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.14 22
30. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2.14 22
31. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.13 23
32. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.1 21
33. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.08 24
34. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2.05 21
35. Bánfalvi István (TFSE) 2.05 22
36. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2 21
37. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.96 24
38. Juhász András (Iparterv) 1.95 19
39. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1.95 19
40. Emri Béla (Iparterv) 1.91 23
41. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 1.9 19
42. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.86 21
43. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1.84 19
44. Kása Dániel (Albatrosz) 1.83 23
45. Nagy Péter (7 + SC) 1.82 22
46. Fekete Tamás (TFSE) 1.81 21
47. Árva Péter (MVSE KSE) 1.81 21
48. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.78 23
49. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.73 22
50. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.63 19
51. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.61 23
52. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1.61 23
53. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.58 24
54. Tapodi László (7 + SC) 1.57 21
55. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.52 21
56. Simon Péter (Albatrosz) 1.52 25
57. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.5 24
58. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.5 22
59. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.5 22
60. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.48 21
61. Borda Szabolcs (TFSE) 1.47 19
62. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.47 19
63. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.45 20
64. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.45 20
65. Király Csaba (MVSE KSE) 1.45 20
66. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.44 23
67. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 1.41 22
68. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.41 22
69. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.4 20
70. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.38 21
71. Kócs Olivér (7 + SC) 1.38 21
72. Max György (Törekvés SE) 1.38 21
73. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.37 19
74. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.36 22
75. Cseh István (MVSE KSE) 1.33 21
76. Jantner László (Színyei KC) 1.33 21
77. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.33 24
78. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.32 19
79. Orosz Attila (Iparterv) 1.3 23
80. Szabó Csaba (TFSE) 1.25 20
81. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.19 21
82. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1.19 21
83. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.15 20
84. Pap László (Albatrosz) 1.11 19
85. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1.05 21
86. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.05 22
87. Holtai András (Albatrosz) 1.04 23
88. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1 25
89. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1 23
90. Tóth András (VICE KSE) 1 24
91. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1 22
92. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.86 22
93. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.82 22
94. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.79 19
95. Papp András (VICE KSE) 0.67 24
96. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.58 19
97. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.55 20
98. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.54 24
99. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.48 23
100. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.38 21
101. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.35 23
102. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.14 21
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 19 meccs, min. 38 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 7 22
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.24 21
3. Cseh István (MVSE KSE) 3.86 21
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.82 22
5. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.39 23
6. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 3.29 24
7. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.05 21
8. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 2.86 22
9. Simon Péter (Albatrosz) 2.6 25
10. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.59 22
11. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.47 19
12. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.33 21
13. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2.29 21
14. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.19 21
15. Schulek Dávid (TFSE) 2.16 19
16. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.75 24
17. Pintér Zsolt (VICE KSE) 1.67 24
18. Valuska László (BEAC Kobak) 1.58 24
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 19 meccs, min. 38 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 77.03% (57/74) 22
2. Pajor Dávid (BLF KK/B) 75.61% (31/41) 24
3. Nagy Péter (7 + SC) 75.49% (154/204) 22
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 72.36% (89/123) 21
5. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 71.43% (30/42) 20
6. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 70% (63/90) 22
7. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 69.7% (46/66) 21
8. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 69.57% (64/92) 21
9. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 69.39% (34/49) 22
10. Jantner László (Színyei KC) 68.63% (35/51) 21
11. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 67.44% (29/43) 19
12. Herczeg Barnabás (7 + SC) 66.67% (36/54) 19
13. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 65.91% (29/44) 19
14. Pintér Zsolt (VICE KSE) 64.52% (40/62) 24
15. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 64.29% (27/42) 22
16. Novák Tamás (Budai Vasököl) 63.46% (33/52) 20
17. Kása Dániel (Albatrosz) 62.79% (27/43) 23
18. Cseh István (MVSE KSE) 62.31% (81/130) 21
19. Valuska László (BEAC Kobak) 61.29% (38/62) 24
20. Piltmann Ákos (Iparterv) 60.87% (84/138) 22
21. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 58.96% (79/134) 24
22. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 58.33% (42/72) 24
23. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 58% (29/50) 24
24. Rubóczky György (Törekvés SE) 57.89% (33/57) 20
25. Gulyás Dávid (Albatrosz) 57.89% (22/38) 25
26. Tőrös Balázs (Színyei KC) 57.83% (48/83) 21
27. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 57.78% (26/45) 23
28. Orosz Attila (Iparterv) 56.25% (27/48) 23
29. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 55.71% (78/140) 23
30. Schulek Dávid (TFSE) 53.25% (41/77) 19
31. Pethő Zoltán (TFSE) 52.27% (23/44) 19
32. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 52.13% (49/94) 21
33. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 51.65% (47/91) 19
34. Juhász András (Iparterv) 50% (31/62) 19
35. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 48.05% (37/77) 19
36. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 46.67% (35/75) 21
37. Laposa Dávid (7 + SC) 46.15% (36/78) 22
38. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 46.15% (30/65) 21
39. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 44.9% (22/49) 21
40. Simon Péter (Albatrosz) 41.14% (65/158) 25
41. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 40.91% (18/44) 21
42. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 39.02% (16/41) 23
43. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 36.21% (21/58) 21
44. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 34.15% (14/41) 22
45. Vargha Zoltán (VICE KSE) 30.36% (17/56) 22
46. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 30.23% (13/43) 21
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu