/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor

Budapest, Leány Serdülő A - Műsor - Alapszakasz csoport

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredm. Terem Játékvezetők
NSA0012 Török Flóris - Törekvés SE Csata DSE 2018/11/10
16:15
51-71
(6-28,16-11,15-12,14-20)
Török Flóris Ált. Isk. Bárány Levente Kutrik Andrea
NSA0013 Óbudai Kaszások Vasas Akadémia/B 2018/11/21
16:30
40-72
(13-16,11-22,5-14,11-20)
III. kerületi Sporttelep Nagy István Boros Krisztina
NSA0024 Kiss Lenke KA Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/11/22
18:30
44-72
(8-13,7-22,18-14,11-23)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Tahin András Székely Zoltán
NSA0011 Zsíros Akadémia Kőbánya Budapest Blazers 2018/11/28
17:30
106-6
(26-0,23-4,33-0,24-2)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla Pál Roland
NSA0021 Budapest Blazers Török Flóris - Törekvés SE 2018/12/02
10:40
20-75
(1-24,2-24,9-12,8-15)
Őrmezei Ált. Isk. Bárány Levente Győri Ferenc
NSA0042 Csata DSE Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/12/02
12:30
48-60
(16-6,4-25,16-11,12-18)
NKE kisterem Nagy István Novák Zsuzsanna
NSA0044 Kiss Lenke KA Vasas Akadémia/B 2018/12/08
10:40
32-70
(2-19,6-20,5-19,19-12)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Goda László Bagi Bálint
NSA0043 Óbudai Kaszások Török Flóris - Törekvés SE 2018/12/09
13:00
54-94
(11-35,11-16,10-19,22-24)
III. kerületi Sporttelep Koncsag Csaba Villányi Mátyás
NSA0054 Török Flóris - Törekvés SE Vasas Akadémia/B 2019/01/05
09:00
44-47
(9-13,14-6,9-14,12-14)
Török Flóris Ált. Isk. Adjudani Dániel Pezsman Boros Krisztina
NSA0033 Zsíros Akadémia Kőbánya Óbudai Kaszások 2019/01/05
16:00
86-58
(13-15,28-6,19-20,26-17)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nepp László Oszkár Süveges Zalán
NSA0022 Csata DSE Vasas Akadémia/B 2019/01/06
10:40
51-49
(16-5,4-20,16-13,15-11)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Matóczay Bálint Ürögi Zsolt
NSA0051 Budapest Blazers Kiss Lenke KA 2019/01/14
17:00
13-88
(1-18,2-24,10-19,0-27)
Károly Róbert 14 évfolyam Isk. - Hanga Ádám terem Szőts Dávid István Győri Ferenc
NSA0061 Óbudai Kaszások Budapest Blazers 2019/01/20
10:40
86-8
(29-0,19-4,13-0,25-4)
III. kerületi Sporttelep Kapros Roland Kutrik Andrea
NSA0062 Kiss Lenke KA Csata DSE 2019/01/25
18:30
40-88
(12-8,5-34,5-27,18-19)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Bujtor Péter Szabó István
NSA0082 Csata DSE Török Flóris - Törekvés SE 2019/02/02
10:00
54-69
(17-21,11-14,13-16,13-18)
NKE kisterem Matejovics Márk Hőgerl Bence
NSA0141 Csata DSE Budapest Blazers 2019/02/02
12:00
56-8
(19-2,10-2,16-4,11-0)
NKE kisterem Matejovics Márk Hőgerl Bence
NSA0031 Vasas Akadémia/B Budapest Blazers 2019/02/02
15:30
83-8
(17-3,25-0,25-3,16-2)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Lőrincz Erzsébet Sára Kutrik Andrea
NSA0081 Budapest Blazers Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/02/03
16:00
16-71
(4-11,4-25,2-13,6-22)
Őrmezei Ált. Isk. Gruber Nikolett Lilla Boros Krisztina
NSA0104 Kiss Lenke KA Török Flóris - Törekvés SE 2019/02/13
18:00
17-84
(5-18,6-23,0-27,6-16)
Szigeti József Ált. Isk. Steiner Máté Szabó István
NSA0073 Zsíros Akadémia Kőbánya Török Flóris - Törekvés SE 2019/02/15
19:15
94-27
(24-5,26-10,17-6,27-6)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Pál Roland Boros Krisztina
NSA0091 Török Flóris - Törekvés SE Budapest Blazers 2019/02/16
09:00
62-18
(21-5,23-2,12-4,6-7)
Török Flóris Ált. Isk. Bárány Levente Gere Kálmán Richárd
NSA0063 Vasas Akadémia/B Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/02/17
09:00
53-27
(9-3,16-12,10-8,18-4)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Gruber Nikolett Lilla Tőzsér Dénes Kelemen
NSA0094 Zsíros Akadémia Kőbánya Kiss Lenke KA 2019/02/20
17:30
94-44
(23-1,21-15,30-8,20-20)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szőke Gábor Boros Krisztina
NSA0103 Óbudai Kaszások Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/02/24
16:00
51-58
(8-9,10-15,10-15,23-19)
III. kerületi Sporttelep Bujtor Péter Lőrincz Erzsébet Sára
NSA0072 Óbudai Kaszások Kiss Lenke KA 2019/03/06
16:30
74-50
(18-4,25-16,12-16,19-14)
III. kerületi Sporttelep Szőke Gábor Ürögi Zsolt
NSA0052 Csata DSE Óbudai Kaszások 2019/03/16
11:30
51-56
(11-9,15-17,14-19,11-11)
NKE kisterem Matóczay Bálint Boros Krisztina
NSA0092 Vasas Akadémia/B Csata DSE 2019/03/16
13:30
31-28
(10-6,11-6,2-7,8-9)
NKE kisterem Matóczay Bálint Lőrincz Erzsébet Sára
NSA0124 Vasas Akadémia/B Török Flóris - Törekvés SE 2019/03/17
09:00
48-59
(10-20,10-16,7-10,21-13)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Bózsó Gábor Waigand Ágoston
NSA0071 Budapest Blazers Csata DSE 2019/03/17
12:20
13-43
(2-16,6-9,0-10,5-8)
Őrmezei Ált. Isk. Havas Gábor Horváth Brúnó József
NSA0121 Kiss Lenke KA Budapest Blazers 2019/03/23
12:20
39-21
(17-2,7-10,7-0,8-9)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Lövei László Zádeczki Donát László
NSA0132 Csata DSE Kiss Lenke KA 2019/03/29
16:30
58-37
(16-11,15-12,12-8,15-6)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Szőke Gábor Goda László
NSA0101 Budapest Blazers Vasas Akadémia/B 2019/03/30
10:40
8-61
(4-22,1-16,2-15,1-8)
Őrmezei Ált. Isk. Szokolainé Váradi Anetta Csilla Waigand Ágoston
NSA0113 Török Flóris - Törekvés SE Óbudai Kaszások 2019/03/30
10:45
86-39
(26-6,19-5,16-10,25-18)
Török Flóris Ált. Isk. Szőke Gábor Boros Krisztina
NSA0133 Zsíros Akadémia Kőbánya Vasas Akadémia/B 2019/03/30
14:00
57-71
(6-17,14-29,18-13,19-12)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Matics Sándor Rózsavölgyi Alexandra
NSA0131 Budapest Blazers Óbudai Kaszások 2019/03/31
09:00
28-67
(17-16,0-18,6-19,5-14)
Őrmezei Ált. Isk. Matejovics Márk Adjudani Dániel Pezsman
NSA0114 Vasas Akadémia/B Kiss Lenke KA 2019/03/31
13:00
77-22
(25-8,17-6,13-4,22-4)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Kapus Barbara Pál Roland
NSA0112 Zsíros Akadémia Kőbánya Csata DSE 2019/04/05
19:00
66-49
(-, -, -, -)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Pál Roland Matóczay Bálint
NSA0143 Török Flóris - Törekvés SE Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/04/06
09:00
88-65
(-, -, -, -)
Török Flóris Ált. Isk. Szokolainé Váradi Anetta Csilla Boros Krisztina
NSA0034 Török Flóris - Törekvés SE Kiss Lenke KA 2019/04/07
14:00
95-79
(-, -, -, -)
Török Flóris Ált. Isk. Hőgerl Bence
NSA0083 Vasas Akadémia/B Óbudai Kaszások 2019/04/07
17:00
50-33
(-, -, -, -)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Horváth Kinga Kutrik Andrea
NSA0122 Óbudai Kaszások Csata DSE 2019/04/10
16:30
43-67
(-, -, -, -)
III. kerületi Sporttelep Szőke Gábor Ürögi Zsolt
NSA0142 Kiss Lenke KA Óbudai Kaszások 2019/05/12
15:00
42-61
(-, -, -, -)
Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. Szabó István Boros Krisztina

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu