/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Albatrosz - Iparterv 59-72 (12-22,15-11,12-19,20-20)

10. forduló Dátum: 2018.12.16.vasárnap, 18:00Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőke Attila
Csarnok: Mechatronikai Szakközépiskola



Albatrosz Perc Iparterv
2. perc
0-2 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
3. perc
0-4 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
4. perc
0-6 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
5. perc
Gulyás Dávid - Sikeres hárompontos 3-6
3-8 Juhász András - Sikeres kétpontos
Gulyás Dávid - Sikeres hárompontos 6-8
6. perc
6-10 Juhász András - Sikeres kétpontos
6-12 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
8. perc
Kiss Sándor - Sikeres kétpontos 8-12
8-15 Soós Miklós - Sikeres hárompontos
Oláh Dániel - Sikeres kétpontos 10-15
9. perc
10-17 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
10. perc
Oláh Dániel - Sikeres kétpontos 12-17
12-19 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
12-19 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
12-22 Orosz Attila - Sikeres hárompontos
Negyed vége
12. perc
Dufner Dávid - Kihagyott büntető 12-22
Dufner Dávid - Kihagyott büntető 12-22
12-24 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
Gulyás Dávid - Sikeres hárompontos 15-24
13. perc
Gulyás Dávid - Sikeres hárompontos 18-24
14. perc
Dufner Dávid - Sikeres kétpontos 20-24
Dufner Dávid - Kihagyott büntető 20-24
Gulyás Dávid - Sikeres hárompontos 23-24
15. perc
23-26 Juhász András - Sikeres kétpontos
17. perc
Gulyás Dávid - Sikeres kétpontos 25-26
25-27 Horváth Dániel - Sikeres büntető
25-27 Horváth Dániel - Kihagyott büntető
18. perc
25-29 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
19. perc
25-31 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
25-33 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
20. perc
Kiss Sándor - Sikeres kétpontos 27-33
Negyed vége
27-35 Piltmann Ákos - Sikeres kétpontos
27-37 Soós Miklós - Sikeres kétpontos
Dufner Dávid - Sikeres büntető 28-37
Dufner Dávid - Kihagyott büntető 28-37
23. perc
28-38 Kisvárdai Gábor - Sikeres büntető
28-39 Kisvárdai Gábor - Sikeres büntető
24. perc
28-40 Soós Miklós - Sikeres büntető
28-40 Soós Miklós - Kihagyott büntető
25. perc
28-43 Kisvárdai Gábor - Sikeres hárompontos
Dufner Dávid - Sikeres kétpontos 30-43
Dufner Dávid - Sikeres büntető 31-43
31-44 Kisvárdai Gábor - Sikeres büntető
31-45 Kisvárdai Gábor - Sikeres büntető
Simon Péter - Sikeres kétpontos 33-45
33-46 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
33-47 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
26. perc
Kása Dániel - Kihagyott büntető 33-47
Kása Dániel - Sikeres büntető 34-47
34-49 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
Simon Péter - Kihagyott büntető 34-49
Simon Péter - Kihagyott büntető 34-49
27. perc
34-51 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
Dufner Dávid - Sikeres kétpontos 36-51
Simon Péter - Sikeres hárompontos 39-51
29. perc
39-51 Piltmann Ákos - Kihagyott büntető
39-52 Piltmann Ákos - Sikeres büntető
Negyed vége
39-54 Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos
39-56 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
Kása Dániel - Sikeres hárompontos 42-56
32. perc
Simon Péter - Kihagyott büntető 42-56
Simon Péter - Sikeres büntető 43-56
43-58 Juhász Bence - Sikeres kétpontos
33. perc
Simon Péter - Sikeres kétpontos 45-58
34. perc
45-58 Benedek Szabolcs - Kihagyott büntető
45-58 Benedek Szabolcs - Kihagyott büntető
Oláh Dániel - Sikeres kétpontos 47-58
47-60 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
Kiss Sándor - Sikeres kétpontos 49-60
35. perc
49-62 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
49-64 Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos
49-66 Horváth Dániel - Sikeres kétpontos
49-68 Benedek Szabolcs - Sikeres kétpontos
37. perc
49-70 Juhász András - Sikeres kétpontos
Gulyás Dávid - Sikeres kétpontos 51-70
38. perc
Oláh Dániel - Sikeres kétpontos 53-70
53-72 Pongrácz András - Sikeres kétpontos
Simon Péter - Sikeres kétpontos 55-72
Simon Péter - Kihagyott büntető 55-72
39. perc
Oláh Dániel - Sikeres kétpontos 57-72
40. perc
Tichy-Rács Bence - Sikeres kétpontos 59-72
Gulyás Dávid - Foult 
Kása Dániel - Foult 
Tichy-Rács Bence - Foult 
Oláh Dániel - Foult 
Simon Péter - Foult 
Kiss Sándor - Foult 
Kiss Sándor - Foult 
Kiss Sándor - Foult 
Kiss Sándor - Foult 
Dufner Dávid - Foult 
Dufner Dávid - Foult 
  Benedek Szabolcs - Foult
  Benedek Szabolcs - Foult
  Horváth Dániel - Foult
  Juhász András - Foult
  Juhász Bence - Foult
  Kisvárdai Gábor - Foult
  Kisvárdai Gábor - Foult
  Orosz Attila - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Pongrácz András - Foult
  Soós Miklós - Foult
  Soós Miklós - Foult
  Soós Miklós - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu