/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Piarista Öregfiúk - MVSE KSE 62-56 (16-17,15-15,17-7,14-17)

1. forduló Dátum: 2018.10.11.csütörtök, 18:20Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Gruber Nikolett Lilla
Csarnok: Piarista Gimnázium



Piarista Öregfiúk Perc MVSE KSE
1. perc
BÓDIS László - Sikeres kétpontos 2-0
2. perc
2-2 KARADINOVICS Ivan - Sikeres kétpontos
3. perc
2-4 HORVÁTH Barnabás - Sikeres kétpontos
4. perc
2-6 MÁTÉ Ádám - Sikeres kétpontos
BÓDIS László - Sikeres kétpontos 4-6
5. perc
PATAKI Máté - Sikeres kétpontos 6-6
FAZEKAS Mihály Imre - Sikeres kétpontos 8-6
8-8 CSEH István - Sikeres kétpontos
6. perc
8-10 CSEH István - Sikeres kétpontos
KALMÁR Csanád - Sikeres büntető 9-10
KALMÁR Csanád - Sikeres büntető 10-10
7. perc
JANI Márton - Sikeres kétpontos 12-10
PATAKI Máté - Sikeres kétpontos 14-10
8. perc
14-12 ÁRVA Péter - Sikeres kétpontos
9. perc
14-14 KAPPELMAYER Tamás - Sikeres kétpontos
14-16 CSEH István - Sikeres kétpontos
10. perc
14-16 CSEH István - Kihagyott büntető
14-17 CSEH István - Sikeres büntető
FAZEKAS Mihály Imre - Sikeres kétpontos 16-17
Negyed vége
16-19 MÁTÉ Ádám - Sikeres kétpontos
16-19 MÁTÉ Ádám - Kihagyott büntető
16-19 MÁTÉ Ádám - Kihagyott büntető
16-21 HORVÁTH Barnabás - Sikeres kétpontos
13. perc
16-23 KAPPELMAYER Tamás - Sikeres kétpontos
14. perc
JANI Márton - Sikeres kétpontos 18-23
18-25 HORVÁTH Barnabás - Sikeres kétpontos
16. perc
JANI Márton - Sikeres kétpontos 20-25
20-26 CSEH István - Sikeres büntető
20-27 CSEH István - Sikeres büntető
17. perc
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres hárompontos 23-27
PATAKI Máté - Sikeres büntető 24-27
PATAKI Máté - Sikeres büntető 25-27
18. perc
25-29 CSEH István - Sikeres kétpontos
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres büntető 26-29
VAN DER MEER Ágoston - Kihagyott büntető 26-29
26-29 HORVÁTH Barnabás - Kihagyott büntető
26-30 HORVÁTH Barnabás - Sikeres büntető
26-32 CSEH István - Sikeres kétpontos
26-32 CSEH István - Kihagyott büntető
19. perc
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres büntető 27-32
VAN DER MEER Ágoston - Kihagyott büntető 27-32
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres büntető 28-32
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres büntető 29-32
20. perc
FAZEKAS Mihály Imre - Sikeres kétpontos 31-32
Negyed vége
BÓDIS László - Sikeres hárompontos 34-32
34-34 KARADINOVICS Ivan - Sikeres kétpontos
34-35 CSEH István - Sikeres büntető
34-35 CSEH István - Kihagyott büntető
23. perc
FENTŐS Bence - Sikeres kétpontos 36-35
24. perc
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres hárompontos 39-35
BÓDIS László - Sikeres hárompontos 42-35
25. perc
BÓDIS László - Sikeres kétpontos 44-35
26. perc
44-37 CSEH István - Sikeres kétpontos
44-37 CSEH István - Kihagyott büntető
27. perc
JANI Márton - Sikeres kétpontos 46-37
28. perc
FENTŐS Bence - Sikeres kétpontos 48-37
29. perc
48-38 CSEH István - Sikeres büntető
48-39 CSEH István - Sikeres büntető
Negyed vége
48-41 KIRÁLY Csaba - Sikeres kétpontos
35. perc
48-43 KARADINOVICS Ivan - Sikeres kétpontos
PENSZKA András - Sikeres kétpontos 50-43
36. perc
JANI Márton - Kihagyott büntető 50-43
JANI Márton - Sikeres büntető 51-43
51-45 CSEH István - Sikeres kétpontos
37. perc
51-48 MÁTÉ Ádám - Sikeres hárompontos
PATAKI Máté - Sikeres büntető 52-48
PATAKI Máté - Kihagyott büntető 52-48
38. perc
PATAKI Máté - Sikeres büntető 53-48
PATAKI Máté - Kihagyott büntető 53-48
53-50 CSEH István - Sikeres kétpontos
53-51 CSEH István - Sikeres büntető
39. perc
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres kétpontos 55-51
55-52 KONCSAG Csaba - Sikeres büntető
55-53 KONCSAG Csaba - Sikeres büntető
40. perc
BÓDIS László - Sikeres kétpontos 57-53
57-56 CSEH István - Sikeres hárompontos
BÓDIS László - Sikeres hárompontos 60-56
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres büntető 61-56
VAN DER MEER Ágoston - Sikeres büntető 62-56
BÓDIS László - Foult 
BÓDIS László - Foult 
CSERMÁK Ambrus - Foult 
FAZEKAS Mihály Imre - Foult 
FAZEKAS Mihály Imre - Foult 
FENTŐS Bence - Foult 
JANI Márton - Foult 
JANI Márton - Foult 
KALMÁR Csanád - Foult 
KALMÁR Csanád - Foult 
KALMÁR Csanád - Foult 
KALMÁR Csanád - Foult 
PATAKI Máté - Foult 
PATAKI Máté - Foult 
PENSZKA András - Foult 
PENSZKA András - Foult 
VAN DER MEER Ágoston - Foult 
VAN DER MEER Ágoston - Foult 
  ÁRVA Péter - Foult
  ÁRVA Péter - Foult
  KIRÁLY Csaba - Foult
  KARADINOVICS Ivan - Foult
  HORVÁTH Barnabás - Foult
  MÁTÉ Ádám - Foult
  KONCSAG Csaba - Foult
  KONCSAG Csaba - Foult
  KONCSAG Csaba - Foult
  CSEH István - Foult
  CSEH István - Foult
Negyed vége

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu