/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapest Blazers - Budapest, Leány Serdülő A

Edző

Név Telefon E-mail
Pál Szandra 30/280-8240 spal@aisb.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Móricz Noémi 20/321-1863 info@mafcbasket.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Őrmezei Általános Iskola Tornaterme 1112 - Budapest Menyecske utca 2.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Danyi-Sárdy Nikol 2006-08-12
- Fleming Molly Rita 2005-09-09
- Gardner Ruby Jean 2007-02-26
- Irving Celia May 2005-01-14
- Irving Jasmine Joyce 2007-05-09
- Jung Somin 2007-03-17
- Mc Nutt Alexandra 2006-06-03
- Mc Nutt Isabella Megan 2005-01-12
- Sakharov Anya 2006-06-13
- Sarhan Petra Ynas 2007-09-13
- Valletta Grace Marie 2005-05-01
- Vranjes Esther Alma 2006-01-20

Műsor

Budapest, Leány Serdülő A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0011 Zsíros Akadémia Kőbánya Budapest Blazers 2018/11/28 17:30 106-6
(26-0,23-4,33-0,24-2)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Lilla Pál Roland
NSA0021 Budapest Blazers Török Flóris - Törekvés SE 2018/12/02 10:40 20-75
(1-24,2-24,9-12,8-15)
Őrmezei Általános Iskola Bárány Levente Győri Ferenc
NSA0051 Budapest Blazers Kiss Lenke KA 2019/01/14 17:00 13-88
(1-18,2-24,10-19,0-27)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Szőts Dávid István Győri Ferenc
NSA0061 Óbudai Kaszások Budapest Blazers 2019/01/20 10:40 86-8
(29-0,19-4,13-0,25-4)
III. kerületi Sporttelep Kapros Roland Kutrik Andrea
NSA0141 Csata DSE Budapest Blazers 2019/02/02 12:00 56-8
(19-2,10-2,16-4,11-0)
NKE kisterem Matejovics Márk Hőgerl Bence
NSA0031 Vasas Akadémia/B Budapest Blazers 2019/02/02 15:30 83-8
(17-3,25-0,25-3,16-2)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Lőrincz Erzsébet Sára Kutrik Andrea
NSA0081 Budapest Blazers Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/02/03 16:00 16-71
(4-11,4-25,2-13,6-22)
Őrmezei Általános Iskola Gruber Nikolett Lilla Boros Krisztina
NSA0091 Török Flóris - Törekvés SE Budapest Blazers 2019/02/16 09:00 62-18
(21-5,23-2,12-4,6-7)
Török Flóris Általános Iskola Bárány Levente Gere Kálmán Richárd
NSA0071 Budapest Blazers Csata DSE 2019/03/17 12:20 13-43
(-, -, -, -)
Őrmezei Általános Iskola Havas Gábor Horváth Brúnó József
NSA0121 Kiss Lenke KA Budapest Blazers 2019/03/23 12:20 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Lövei László Zádeczki Donát László
NSA0101 Budapest Blazers Vasas Akadémia/B 2019/03/30 10:40 Őrmezei Általános Iskola
NSA0131 Budapest Blazers Óbudai Kaszások 2019/03/31 09:00 Őrmezei Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 126 6
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 68 6
3. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 66 6
4. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 59 4
5. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 57 6
6. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 7
7. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 52 5
8. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 50 5
9. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 48 5
10. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 43 4
11. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 42 4
12. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 41 3
13. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 41 4
14. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 41 8
15. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 40 7
16. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 39 4
17. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 39 5
18. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 39 5
19. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 38 5
20. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 37 3
21. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 35 5
22. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 34 5
23. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 33 6
24. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 31 4
25. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 30 3
26. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 30 6
27. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30 6
28. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 30 8
29. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 29 3
30. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 29 5
31. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 29 5
32. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 28 5
33. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 27 3
34. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 27 5
35. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 26 2
36. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 26 4
37. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25 2
38. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 25 4
39. Gábor Lili (Csata DSE) 24 2
40. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 23 2
41. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 23 6
42. Kronavetter Lili (Csata DSE) 22 6
43. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 22 2
44. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 22 5
45. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 21 4
46. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 21 5
47. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 20 4
48. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 20 4
49. Ihring Orsolya (Csata DSE) 19 6
50. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 19 4
51. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
52. Szanyi Sára (Csata DSE) 18 4
53. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 17 4
54. Lipcsik Anna (Csata DSE) 16 6
55. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16 3
56. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 15 2
57. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 15 3
58. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 15 3
59. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 15 4
60. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 15 4
61. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 14 3
62. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 14 3
63. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 14 1
64. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 14 4
65. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 14 4
66. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 6
67. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 14 6
68. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 13 6
69. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 12 2
70. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 12 2
71. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 12 5
72. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 11 4
73. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 11 4
74. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 11 8
75. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 10 4
76. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 10 5
77. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 10 5
78. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 10 3
79. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 9 3
80. Juhász Luca (Csata DSE) 9 6
81. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 8 1
82. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 8 2
83. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 7 2
84. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 7 3
85. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 7 3
86. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
87. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 6 5
88. Irving Celia May (Budapest Blazers) 6 8
89. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 5 3
90. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 5 3
91. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
92. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 5 6
93. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
94. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
95. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 4 5
96. Sávos Emma (Csata DSE) 4 5
97. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 4 5
98. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 4 8
99. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 4 8
100. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 4 3
101. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 1
102. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 2 1
103. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 2 1
104. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 2 2
105. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 2 2
106. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 2 5
107. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 2 5
108. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 1 8
109. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 1
110. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 0 1
111. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 8
112. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
113. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 8
114. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 1
115. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 8
116. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
117. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Arnóczki Sára (Csata DSE) 1 6
2. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 1 5
3. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 1 5
4. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 5
5. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1 6
6. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 4
7. Vladár Róza (Csata DSE) 0 6
8. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0 4
9. Vass Luca Orsolya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
10. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
11. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 2
12. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
13. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
14. Gábor Lili (Csata DSE) 0 2
15. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
16. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
17. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 6
18. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 4
19. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
20. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
21. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
22. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 3
23. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
24. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
25. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
26. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
27. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
28. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 3
29. Gilicze Sára (Óbudai Kaszások) 0 1
30. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
31. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
32. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0 4
33. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
34. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
35. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 2
36. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 5
37. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 5
38. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
39. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 4
40. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
41. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 2
42. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
43. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
44. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
45. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
46. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 8
47. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 4
48. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0 6
49. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 3
50. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
51. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
52. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
53. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 4
54. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 0 3
55. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 3
56. Szanyi Sára (Csata DSE) 0 4
57. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
58. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 4
59. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 5
60. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
61. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
62. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
63. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 6
64. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 8
65. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
66. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 4
67. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 6
68. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
69. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 4
70. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
71. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
72. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 6
73. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 3
74. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
75. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0 4
76. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0 4
77. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0 6
78. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 4
79. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
80. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
81. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 3
82. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
83. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
84. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
85. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
86. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 5
87. Nagy Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 1
88. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 5
89. Soós Kriszta Szonja (Vasas Akadémia/B) 0 1
90. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
91. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
92. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 3
93. Juhász Luca (Csata DSE) 0 6
94. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 8
95. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0 3
96. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 5
97. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 2
98. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
99. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
100. Sávos Emma (Csata DSE) 0 5
101. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 5
102. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 5
103. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 8
104. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 8
105. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 8
106. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 5
107. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 5
108. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 8
109. Burányi Lili (Kiss Lenke KA) 0 1
110. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia/B) 0 1
111. Hock Eszter Petra (Óbudai Kaszások) 0 1
112. Jakab Petra (Kiss Lenke KA) 0 1
113. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 8
114. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 8
115. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 8
116. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
117. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 21 6
2. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 14.75 4
3. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 13.67 3
4. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 13 2
5. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12.5 2
6. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 12.33 3
7. Gábor Lili (Csata DSE) 12 2
8. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11.5 2
9. Arnóczki Sára (Csata DSE) 11.33 6
10. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 11 2
11. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 11 6
12. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 10.75 4
13. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 10.5 4
14. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.4 5
15. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 10.25 4
16. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 10 3
17. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 10 5
18. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.75 4
19. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 9.67 3
20. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.6 5
21. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.5 6
22. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 9 3
23. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 9 2
24. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.8 5
25. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 7.8 5
26. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 7.75 4
27. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.71 7
28. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.6 5
29. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 7.5 2
30. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 7 5
31. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 6.8 5
32. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 6.5 4
33. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 6.25 4
34. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
35. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 6 2
36. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 5.8 5
37. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 5.8 5
38. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.71 7
39. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.6 5
40. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 5.5 6
41. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 5.4 5
42. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.33 3
43. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 5.25 4
44. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 5.13 8
45. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 5 4
46. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 5 3
47. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 6
48. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 5 6
49. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 5 3
50. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 5 4
51. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 4.75 4
52. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 4.67 3
53. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 4.67 3
54. Szanyi Sára (Csata DSE) 4.5 4
55. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 4.4 5
56. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 4.25 4
57. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 4.2 5
58. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
59. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 3.83 6
60. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 3.75 4
61. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 3.75 4
62. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 3.75 8
63. Kronavetter Lili (Csata DSE) 3.67 6
64. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 3.5 4
65. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 4
66. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 2
67. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 3.33 3
68. Ihring Orsolya (Csata DSE) 3.17 6
69. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
70. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 3 3
71. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 2.75 4
72. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 2.75 4
73. Lipcsik Anna (Csata DSE) 2.67 6
74. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 2
75. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 2.5 4
76. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 2.4 5
77. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 2.33 6
78. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 2.33 3
79. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.33 6
80. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2.33 3
81. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.17 6
82. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 2 5
83. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 2 5
84. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 3
85. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 1.67 3
86. Juhász Luca (Csata DSE) 1.5 6
87. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 1.38 8
88. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 1.33 3
89. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1.2 5
90. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 1 2
91. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 1 2
92. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0.83 6
93. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.8 5
94. Sávos Emma (Csata DSE) 0.8 5
95. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.8 5
96. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.75 8
97. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.5 8
98. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.5 8
99. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.4 5
100. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.4 5
101. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.13 8
102. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 2
103. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
104. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 8
105. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 8
106. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.25 4
2. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0.2 5
3. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.2 5
4. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0.2 5
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0.17 6
6. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0.17 6
7. Vladár Róza (Csata DSE) 0 6
8. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0 4
9. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
10. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 2
11. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
12. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
13. Gábor Lili (Csata DSE) 0 2
14. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
15. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
16. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 6
17. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 0 4
18. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
19. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
20. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
21. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 0 3
22. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
23. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
24. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
25. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
26. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 3
27. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
28. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
29. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
30. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0 4
31. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
32. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
33. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 2
34. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 5
35. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 5
36. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
37. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 4
38. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
39. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 2
40. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
41. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
42. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
43. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
44. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 8
45. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
46. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
47. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
48. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0 6
49. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 3
50. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 0 4
51. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 4
52. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 0 3
53. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 3
54. Szanyi Sára (Csata DSE) 0 4
55. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
56. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 4
57. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 5
58. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
59. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 6
60. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 4
61. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 4
62. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 8
63. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 6
64. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 4
65. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
66. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
67. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
68. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 6
69. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
70. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 3
71. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 0 4
72. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0 4
73. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0 6
74. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
75. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0 4
76. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
77. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
78. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
79. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
80. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 3
81. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
82. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 5
83. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 5
84. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
85. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 3
86. Juhász Luca (Csata DSE) 0 6
87. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 8
88. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0 3
89. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 5
90. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
91. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 2
92. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
93. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 5
94. Sávos Emma (Csata DSE) 0 5
95. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 5
96. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 8
97. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 8
98. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 8
99. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 5
100. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 5
101. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 8
102. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 2
103. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
104. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 8
105. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 8
106. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 9.5 6
2. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 6.33 3
3. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 6 2
4. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 2
5. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 6 3
6. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 5.5 4
7. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.5 2
8. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 5.17 6
9. Gábor Lili (Csata DSE) 5 2
10. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 5 2
11. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.8 5
12. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 4.75 4
13. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 4.75 4
14. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.75 4
15. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 4.67 3
16. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 4.5 2
17. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.4 5
18. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 4.33 3
19. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 4.33 3
20. Arnóczki Sára (Csata DSE) 4.17 6
21. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.17 6
22. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 4 4
23. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 3.8 5
24. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 3.75 4
25. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.6 5
26. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.57 7
27. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 3.5 2
28. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3.4 5
29. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.2 5
30. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 3.2 5
31. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3.2 5
32. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 3 4
33. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
34. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 3 2
35. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.8 5
36. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2.75 4
37. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 2.6 5
38. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.57 7
39. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 2.4 5
40. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2.4 5
41. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 2.38 8
42. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.33 3
43. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 2.33 3
44. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 2.33 3
45. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 2.25 4
46. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 2.25 4
47. Szanyi Sára (Csata DSE) 2.25 4
48. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 2.2 5
49. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 2.17 6
50. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.17 6
51. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 2.17 6
52. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2 4
53. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 2 3
54. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2 3
55. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 2 5
56. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
57. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 1.75 4
58. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 1.75 4
59. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1.75 4
60. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1.75 4
61. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 3
62. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.63 8
63. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1.5 4
64. Kronavetter Lili (Csata DSE) 1.5 6
65. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
66. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1.5 6
67. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
68. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.33 6
69. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 1.33 3
70. Lipcsik Anna (Csata DSE) 1.33 6
71. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 1.25 4
72. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.17 6
73. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.17 6
74. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 1 4
75. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1 4
76. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
77. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
78. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 1 3
79. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 6
80. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 1 5
81. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.8 5
82. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.75 4
83. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0.67 3
84. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0.67 3
85. Juhász Luca (Csata DSE) 0.67 6
86. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 0.67 3
87. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.63 8
88. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0.6 5
89. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0.6 5
90. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0.5 2
91. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0.5 2
92. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0.4 5
93. Sávos Emma (Csata DSE) 0.4 5
94. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.4 5
95. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.38 8
96. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0.33 6
97. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.25 8
98. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.25 8
99. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.2 5
100. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.2 5
101. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 8
102. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0 2
103. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 2
104. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 8
105. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 8
106. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 2 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 3.25 4
2. Gábor Lili (Csata DSE) 3 2
3. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 4
4. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 2.75 4
5. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 2.67 3
6. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 2.6 5
7. Szanyi Sára (Csata DSE) 2.5 4
8. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 2.4 5
9. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.2 5
10. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 2.2 5
11. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
12. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 2 5
13. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
14. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 2 8
15. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2 4
16. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 2 3
17. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2 3
18. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 2 4
19. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 2 5
20. Vladár Róza (Csata DSE) 1.83 6
21. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 1.75 4
22. Irving Celia May (Budapest Blazers) 1.75 8
23. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 1.67 3
24. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 1.67 3
25. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.67 6
26. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.63 8
27. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 1.63 8
28. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.57 7
29. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 1.5 4
30. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 2
31. Arnóczki Sára (Csata DSE) 1.5 6
32. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
33. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
34. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
35. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 1.5 4
36. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.5 6
37. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 6
38. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 1.5 2
39. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.4 5
40. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1.33 6
41. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
42. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 3
43. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1.33 3
44. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 6
45. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 1.25 4
46. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 1.25 4
47. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1.25 4
48. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 1.25 4
49. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 1.25 8
50. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 5
51. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 1.2 5
52. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 1.2 5
53. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 1.17 6
54. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.17 6
55. Kronavetter Lili (Csata DSE) 1.17 6
56. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 1 2
57. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 1 4
58. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 1 3
59. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
60. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 6
61. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 1 2
62. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 1 5
63. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 1 2
64. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 5
65. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 1 4
66. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1 6
67. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1 5
68. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
69. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 1 3
70. Juhász Luca (Csata DSE) 1 6
71. Balás Natasa (Vasas Akadémia/B) 1 3
72. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.88 8
73. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.86 7
74. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.83 6
75. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0.83 6
76. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.83 6
77. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.8 5
78. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.8 5
79. Kemecsei Zita (Vasas Akadémia/B) 0.8 5
80. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.8 5
81. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.75 4
82. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0.75 4
83. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0.67 3
84. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.63 8
85. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0.63 8
86. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0.6 5
87. Oláh Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 2
88. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0.5 4
89. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0.5 4
90. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0.5 2
91. Kocsis Eszter (Óbudai Kaszások) 0.5 2
92. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.5 8
93. Jung Somin (Budapest Blazers) 0.5 8
94. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0.4 5
95. Sávos Emma (Csata DSE) 0.4 5
96. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0.4 5
97. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0.4 5
98. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0.33 3
99. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0.33 3
100. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0.25 4
101. Milassin Blanka (Vasas Akadémia/B) 0.25 4
102. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0.2 5
103. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
104. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
105. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
106. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 3.75 4
2. Arnóczki Sára (Csata DSE) 2.5 6
3. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.25 4
4. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 2.25 4
5. Vladár Róza (Csata DSE) 2 6
6. Gábor Lili (Csata DSE) 2 2
7. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 1.8 5
8. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1.5 4
9. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 1.33 3
10. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 1.25 4
11. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.2 5
12. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.17 6
13. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.17 6
14. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
15. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1 5
16. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
17. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.8 5
18. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.8 5
19. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.8 5
20. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0.8 5
21. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0.67 6
22. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0.67 6
23. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0.67 6
24. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 6
25. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0.67 6
26. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.57 7
27. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.57 7
28. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0.5 8
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 2 meccs, min. 4 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 100% (4/4) 6
2. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 75% (3/4) 4
3. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 75% (3/4) 5
4. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 71.43% (5/7) 5
5. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 69.23% (9/13) 4
6. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 66.67% (6/9) 4
7. Evellei Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 60% (15/25) 4
8. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 57.14% (4/7) 5
9. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 57.14% (4/7) 5
10. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 56.25% (9/16) 4
11. Arnóczki Sára (Csata DSE) 55.56% (15/27) 6
12. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54.55% (6/11) 5
13. Kronavetter Lili (Csata DSE) 50% (4/8) 6
14. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (4/8) 4
15. Gábor Lili (Csata DSE) 50% (4/8) 2
16. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 50% (4/8) 5
17. Szántó Brigitta (Óbudai Kaszások) 50% (4/8) 3
18. Palánki Hella (Vasas Akadémia/B) 50% (3/6) 4
19. Cseh Lilla (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 4
20. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 50% (2/4) 5
21. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 46.67% (7/15) 6
22. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 44.44% (4/9) 6
23. Vladár Róza (Csata DSE) 42.86% (12/28) 6
24. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 41.18% (7/17) 6
25. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 40% (4/10) 7
26. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 40% (4/10) 7
27. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 40% (2/5) 2
28. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 37.5% (3/8) 3
29. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 37.5% (3/8) 4
30. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 36.36% (4/11) 5
31. Szabó Flóra Vilma (Vasas Akadémia/B) 33.33% (5/15) 4
32. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 33.33% (4/12) 6
33. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (3/9) 5
34. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (2/6) 4
35. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 31.03% (9/29) 5
36. Együd Emma (Óbudai Kaszások) 28.57% (2/7) 3
37. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 25% (4/16) 4
38. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 25% (3/12) 8
39. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 25% (2/8) 3
40. Tucsa Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25% (2/8) 3
41. Oláh Fruzsina Panna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 25% (1/4) 2
42. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 25% (1/4) 2
43. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 25% (1/4) 4
44. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 25% (1/4) 8
45. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 25% (1/4) 3
46. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 23.53% (4/17) 8
47. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 23.08% (3/13) 5
48. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 20% (3/15) 4
49. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 20% (1/5) 5
50. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 19.05% (4/21) 6
51. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 16.67% (1/6) 2
52. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 16.67% (1/6) 3
53. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 15.38% (2/13) 5
54. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 14.29% (1/7) 4
55. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 11.11% (1/9) 3
56. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 8.33% (1/12) 8
57. Ihring Orsolya (Csata DSE) 7.69% (1/13) 6
58. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0% (0/4) 6
59. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/6) 2
60. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/4) 4
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu