- Budapest, Leány Serdülő A


Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 46 3
2. Vladár Róza (Csata DSE) 38 2
3. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 35 3
4. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 31 3
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 29 2
6. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 27 3
7. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 22 3
8. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 20 2
9. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
10. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 17 2
11. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 16 2
12. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 15 1
13. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 14 3
14. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 12 1
15. Szanyi Sára (Csata DSE) 12 2
16. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12 2
17. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 11 1
18. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11 2
19. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 10 1
20. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 10 1
21. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 10 1
22. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 10 1
23. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 10 1
24. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 9 1
25. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 9 1
26. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 9 2
27. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 9 2
28. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 3
29. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 8 1
30. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 8 1
31. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 8 1
32. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 8 1
33. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 8 1
34. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 2
35. Kronavetter Lili (Csata DSE) 7 2
36. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 6 1
37. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 6 1
38. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 6 1
39. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 6 1
40. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 6 2
41. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 5 1
42. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 5 1
43. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 5 1
44. Ihring Orsolya (Csata DSE) 5 2
45. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 4 1
46. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
47. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
48. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 4 1
49. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
50. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 4 1
51. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
52. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
53. Lipcsik Anna (Csata DSE) 4 2
54. Juhász Luca (Csata DSE) 4 2
55. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 3
56. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3 1
57. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
58. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 3 1
59. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 3 1
60. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 3 2
61. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
62. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2 1
63. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 1
64. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 2 1
65. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 2 1
66. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
67. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 2 2
68. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 2 2
69. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 2 2
70. Irving Celia May (Budapest Blazers) 2 2
71. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 1 2
72. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
73. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 1
74. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
75. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
76. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
77. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
78. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
79. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 2
80. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
81. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 1
82. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 1
83. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 1
84. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 1
85. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
86. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
87. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 1
88. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 1
89. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 1
90. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 1
2. Vladár Róza (Csata DSE) 0 2
3. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
4. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0 2
6. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 1
7. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
8. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0 1
9. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
10. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 1
11. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0 1
12. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 1
13. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
14. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
15. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
16. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
17. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
18. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0 1
19. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
20. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
21. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 2
22. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
23. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 1
24. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 1
25. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 1
26. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 1
27. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
28. Szanyi Sára (Csata DSE) 0 2
29. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 1
30. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 1
31. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
32. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 1
33. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
34. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
35. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 1
36. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0 1
37. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
38. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
39. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 2
40. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0 2
41. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
42. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 1
43. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
44. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
45. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0 1
46. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 1
47. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
48. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
49. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
50. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 2
51. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
52. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 1
53. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
54. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0 1
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
56. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 2
57. Juhász Luca (Csata DSE) 0 2
58. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 1
59. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 1
60. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 1
61. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0 2
62. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
63. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
64. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
65. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 2
66. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
67. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
68. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 2
69. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 2
70. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 2
71. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 2
72. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
73. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
74. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 1
75. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 1
76. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 1
77. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 1
78. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
79. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 1
80. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 2
81. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 1
82. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
83. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
84. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 1
85. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
86. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
87. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 1
88. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 1
89. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
90. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 19 2
2. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 15.33 3
3. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 15 1
4. Arnóczki Sára (Csata DSE) 14.5 2
5. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 12 1
6. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 11.67 3
7. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 11 1
8. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10.33 3
9. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 10 1
10. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 10 1
11. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 10 1
12. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 10 1
13. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 10 1
14. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 10 2
15. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 9 1
16. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 9 1
17. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9 3
18. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 9 2
19. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 8.5 2
20. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 8 2
21. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 8 1
22. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 8 1
23. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 8 1
24. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 8 1
25. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 8 1
26. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.33 3
27. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 6 1
28. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 6 1
29. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 6 1
30. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 2
31. Szanyi Sára (Csata DSE) 6 2
32. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 6 1
33. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.5 2
34. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 5 1
35. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 5 1
36. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 5 1
37. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.67 3
38. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 4.5 2
39. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 4.5 2
40. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 4 1
41. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
42. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
43. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
44. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 4 1
45. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 4 1
46. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4 2
47. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
48. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
49. Kronavetter Lili (Csata DSE) 3.5 2
50. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
51. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 3 1
52. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 3 1
53. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
54. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 3 1
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.67 3
56. Ihring Orsolya (Csata DSE) 2.5 2
57. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
58. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 2 1
59. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 2 1
60. Lipcsik Anna (Csata DSE) 2 2
61. Juhász Luca (Csata DSE) 2 2
62. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2 1
63. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 1
64. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
65. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 1.5 2
66. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
67. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 1 2
68. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 1 2
69. Irving Celia May (Budapest Blazers) 1 2
70. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 1 2
71. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.5 2
72. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 1
73. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 1
74. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
75. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
76. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 1
77. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
78. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 1
79. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
80. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 1
81. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
82. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 1
83. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
84. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 1
85. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 1
86. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 1
87. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
88. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
89. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
90. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 1 1
2. Vladár Róza (Csata DSE) 0 2
3. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
4. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0 2
6. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0 1
7. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
8. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 0 1
9. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
10. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 0 1
11. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
12. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
13. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 0 1
14. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 0 1
15. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
16. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0 1
17. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
18. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
19. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
20. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
21. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0 2
22. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 0 1
23. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 0 1
24. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 0 1
25. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
26. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 0 1
27. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
28. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 0 1
29. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
30. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0 1
31. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
32. Szanyi Sára (Csata DSE) 0 2
33. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 1
34. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
35. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 1
36. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 0 1
37. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
38. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
39. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0 2
40. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 0 2
41. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 0 1
42. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
43. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
44. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
45. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 0 1
46. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 0 1
47. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 2
48. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
49. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
50. Kronavetter Lili (Csata DSE) 0 2
51. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
52. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0 1
53. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
54. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 0 1
55. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
56. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0 2
57. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
58. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 1
59. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 1
60. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0 2
61. Juhász Luca (Csata DSE) 0 2
62. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 0 1
63. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
64. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
65. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0 2
66. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 3
67. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
68. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0 2
69. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 2
70. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 2
71. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 2
72. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 1
73. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 1
74. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
75. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
76. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 1
77. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
78. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 1
79. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
80. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 1
81. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
82. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 1
83. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
84. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 1
85. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 1
86. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 1
87. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
88. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
89. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
90. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Vladár Róza (Csata DSE) 9.5 2
2. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7 3
3. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 6 1
4. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 6 1
5. Arnóczki Sára (Csata DSE) 5.5 2
6. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.33 3
7. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 5 1
8. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 5 1
9. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 5 1
10. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 5 1
11. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 5 1
12. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5 2
13. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.67 3
14. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 4.5 2
15. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.33 3
16. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
17. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 4 2
18. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 4 1
19. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 4 1
20. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 4 1
21. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
22. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 4 1
23. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
24. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
25. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
26. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 3 1
27. Szanyi Sára (Csata DSE) 3 2
28. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 3 1
29. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.67 3
30. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 2
31. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.5 2
32. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.33 3
33. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 2 1
34. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2 1
35. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 2 1
36. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 2 1
37. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 2 1
38. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 2 2
39. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 2 1
40. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
41. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
42. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
43. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 2 1
44. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 2 1
45. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 2
46. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
47. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
48. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.5 2
49. Kronavetter Lili (Csata DSE) 1.5 2
50. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
51. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
52. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
53. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 1 1
54. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1 1
55. Ihring Orsolya (Csata DSE) 1 2
56. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
57. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 1 1
58. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 1 1
59. Lipcsik Anna (Csata DSE) 1 2
60. Juhász Luca (Csata DSE) 1 2
61. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 1 1
62. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
63. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 3
64. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 0.5 2
65. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0.5 2
66. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0.5 2
67. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0.5 2
68. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0.5 2
69. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0 1
70. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
71. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0 2
72. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 0 1
73. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 1
74. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 0 2
75. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
76. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 1
77. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
78. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 0 1
79. Sávos Emma (Csata DSE) 0 2
80. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 0 1
81. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
82. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 1
83. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
84. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 1
85. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 1
86. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 1
87. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
88. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0 2
89. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
90. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 5 1
2. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
3. Vörös Nóra (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
4. Nyéki Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
5. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.33 3
6. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
7. Vigh Teodóra (Kiss Lenke KA) 3 1
8. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
9. Dér Blanka Alexa (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
10. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 3 1
11. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 3 1
12. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
13. Albert-Tóth Léna Dalma (Csata DSE) 3 2
14. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.33 3
15. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 2 1
16. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 2 1
17. Halász Luca Réka (Vasas Akadémia/B) 2 1
18. Szalay Kitti (Kiss Lenke KA) 2 1
19. Ilcsik Boglárka (Vasas Akadémia/B) 2 1
20. Fábián Szofi (Vasas Akadémia/B) 2 1
21. Masier Sophia (Vasas Akadémia/B) 2 1
22. Mohos Gyöngyvér (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
23. Szajkó Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
24. Nagy Viktória (Óbudai Kaszások) 2 1
25. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 2 2
26. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.67 3
27. Czirjék Brigitta (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.67 3
28. Fernández-Kiss Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
29. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 1.5 2
30. Szanyi Sára (Csata DSE) 1.5 2
31. Kronavetter Lili (Csata DSE) 1.5 2
32. Sáhi Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 2
33. Juhász Luca (Csata DSE) 1.5 2
34. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
35. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
36. Hruby Laura (Vasas Akadémia/B) 1 1
37. Torda Csenge Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 2
38. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 1 2
39. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 2
40. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 1 2
41. Horváth Dorina (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
42. Igaz Eszter (Vasas Akadémia/B) 1 1
43. Herzog Bora (Vasas Akadémia/B) 1 1
44. Sztankai Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 2
45. Mohos Tímea (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
46. Starosta Tünde (Vasas Akadémia/B) 1 1
47. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 1 1
48. Bagoly Hanna Ilona (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
49. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 1 2
50. Mc Nutt Isabella Megan (Budapest Blazers) 1 2
51. Csizmadia Gréta (Kiss Lenke KA) 1 1
52. Sávos Emma (Csata DSE) 1 2
53. Magyar Bianka Rózsa (Kiss Lenke KA) 1 1
54. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 1 1
55. Henglár Zita (Óbudai Kaszások) 1 1
56. Szabó Zsófia (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 3
57. Kerti Barbara Lilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.67 3
58. Vladár Róza (Csata DSE) 0.5 2
59. Arnóczki Sára (Csata DSE) 0.5 2
60. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.5 2
61. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 0.5 2
62. Ihring Orsolya (Csata DSE) 0.5 2
63. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0.5 2
64. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 0.5 2
65. Sarhan Petra Ynas (Budapest Blazers) 0.5 2
66. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 0 1
67. Czirkos Anna Panka (Óbudai Kaszások) 0 1
68. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 0 1
69. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 0 1
70. Kling Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
71. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0 1
72. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 0 1
73. Benyovszki Petra (Vasas Akadémia/B) 0 1
74. Maróty Dalma (Vasas Akadémia/B) 0 1
75. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 0 1
76. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
77. Székely Emese Kinga (Csata DSE) 0 2
78. Irving Celia May (Budapest Blazers) 0 2
79. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0 2
80. Fodor Liliána Karina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
81. Konta Sarolt Mária (Óbudai Kaszások) 0 1
82. Szabó Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
83. Édes Luca Alma (Vasas Akadémia/B) 0 1
84. Konda Brigitta (Kiss Lenke KA) 0 1
85. Balázs Eliza (Kiss Lenke KA) 0 1
86. Rompos Anna Andrea (Óbudai Kaszások) 0 1
87. Vranjes Esther Alma (Budapest Blazers) 0 2
88. Jung Somin (Budapest Blazers) 0 2
89. Pankucsi Eszter (Kiss Lenke KA) 0 1
90. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 5 1
2. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
3. Arnóczki Sára (Csata DSE) 3.5 2
4. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
5. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3 1
6. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 3
7. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 2 1
8. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 2 1
9. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 1.5 2
10. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 3
11. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 3
12. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 3
13. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 2
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Csicsvári Zelma (Óbudai Kaszások) 100% (2/2) 1
2. Fodor Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 75% (3/4) 3
3. Arnóczki Sára (Csata DSE) 70% (7/10) 2
4. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 66.67% (4/6) 1
5. Pelle Fanni (Zsíros Akadémia Kőbánya) 66.67% (2/3) 2
6. Sági Hanna Magdaléna (Óbudai Kaszások) 62.5% (5/8) 1
7. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 60% (3/5) 1
8. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 60% (3/5) 1
9. Szeles Dorka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54.55% (6/11) 3
10. Harsági Lili Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (3/6) 3
11. Kronavetter Lili (Csata DSE) 50% (1/2) 2
12. Lányi Léna Mónika (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (1/2) 2
13. Tari Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (1/2) 1
14. Mahmoud Nóra Zsófia (Óbudai Kaszások) 50% (1/2) 1
15. Polgári Réka (Óbudai Kaszások) 50% (1/2) 1
16. Zwick Tamara (Zsíros Akadémia Kőbánya) 50% (1/2) 3
17. Tóth Emese Virág (Kiss Lenke KA) 33.33% (2/6) 1
18. Takács Eszter (Óbudai Kaszások) 33.33% (1/3) 1
19. Szűcs Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (1/3) 2
20. Ulicsnik Dóra (Óbudai Kaszások) 33.33% (1/3) 1
21. Vámos Anna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 30.77% (4/13) 3
22. Halmy Panka Petra (Csata DSE) 30% (3/10) 2
23. Mc Nutt Alexandra (Budapest Blazers) 25% (1/4) 2
24. Kovács Fanni Noémi (Kiss Lenke KA) 16.67% (1/6) 1
25. Irving Jasmine Joyce (Budapest Blazers) 16.67% (1/6) 2
26. Zátonyi Zoé Luca (Csata DSE) 16.67% (1/6) 2
27. Kemény Szófia (Kiss Lenke KA) 11.11% (1/9) 1
28. Ihring Orsolya (Csata DSE) 11.11% (1/9) 2
29. Danyi-Sárdy Nikol (Budapest Blazers) 0% (0/2) 2
30. Szűcs Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/2) 1
31. Fleming Molly Rita (Budapest Blazers) 0% (0/3) 2
32. Lipcsik Anna (Csata DSE) 0% (0/2) 2
33. Jung Somin (Budapest Blazers) 0% (0/2) 2
34. Vladár Róza (Csata DSE) 0% (0/5) 2
35. Gardner Ruby Jean (Budapest Blazers) 0% (0/2) 2
36. Tordai Luca (Óbudai Kaszások) 0% (0/2) 1
37. Sütő Emese (Kiss Lenke KA) 0% (0/2) 1
38. Fogarasi Kincső (Vasas Akadémia/B) 0% (0/4) 1
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu