/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Vasas Akadémia - Budapest, Leány Kadett A

Edző

Név Telefon E-mail
Rátkainé Eördögh Edit 20/232-3175 edit.eordogh@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Molnár Bertalan 30/368-2945 vasas.basket@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Vasas Pasaréti Sportcentrum 1026 - Budapest Pasaréti u 11-13.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Aho Tyra Nolwenn 2005-09-05
- Balás Natasa 2006-07-05
- Istenes Jolán Zsuzska 2005-01-01
- Kálmán Liza 2006-02-07
- Kohán Patrícia Kata 2006-02-08
- Láng-Miticzky Blanka 2006-07-18
- László Réka Brigitta 2006-01-01
- Maróty Dorottya 2005-02-26
- Masier Sophia 2006-09-08
- Mészáros Tánja 2006-03-06
- Molnár Kata Fruzsina 2006-03-13
- Örsi Kata Anna 2005-02-05
- Rátkai Eszter 2006-12-14
- Rubint Ágnes 2005-07-19
- Szilágyi Ágnes Lilla 2005-09-20
- Ulrich Zoé Kata 2005-09-07
- Záboji Tita 2005-08-12

Műsor

Budapest, Leány Kadett A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0022 Pénzügyőr SE Vasas Akadémia 2018/11/17 10:00 31-94
(15-27,7-23,7-22,2-22)
Karinthy Frigyes ÁMK Szabó István Székely Zoltán
NKA0011 Vasas Akadémia Csata DSE 2018/11/19 15:00 42-67
(12-21,7-18,9-13,14-15)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Gruber Nikolett Lilla Székely Zoltán
NKA0033 Vasas Akadémia DVTK Akadémia 2018/12/02 14:00 55-37
(20-16,16-8,9-6,10-7)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Paulus Bence Máté Konta Csanád János
NKA0043 Vasas Akadémia Török Flóris - Törekvés SE 2018/12/09 09:30 88-24
(26-0,11-8,26-4,25-12)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Tahin András Zádeczki Donát László
NKA0052 Kiss Lenke KA Vasas Akadémia 2019/01/05 10:40 74-58
(19-10,17-25,23-17,15-6)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Steiner Máté Szabó Péter
NKA0072 Vasas Akadémia Pénzügyőr SE 2019/01/27 11:00 91-21
(21-2,22-3,22-7,26-9)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Pál Roland Szabó István
NKA0083 DVTK Akadémia Vasas Akadémia 2019/02/03 11:00 85-42
(27-9,17-9,19-13,22-11)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Rózsavölgyi Alexandra Komlódi Benedek
NKA0093 Török Flóris - Törekvés SE Vasas Akadémia 2019/02/16 10:45 36-68
(-, -, -, -)
Török Flóris Általános Iskola Bárány Levente Gere Kálmán Richárd
NKA0102 Vasas Akadémia Kiss Lenke KA 2019/02/24 11:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum Horváth Kinga Boros Krisztina
NKA0111 Csata DSE Vasas Akadémia 2019/03/08 16:30 Csata utcai Általános Iskola
NKA0061 Csata DSE Vasas Akadémia 2019/03/14 15:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
NKA0122 Pénzügyőr SE Vasas Akadémia 2019/03/16 10:00 Karinthy Frigyes ÁMK
NKA0143 Vasas Akadémia Török Flóris - Törekvés SE 2019/04/07 11:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
NKA0152 Kiss Lenke KA Vasas Akadémia 2019/04/27 10:40 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NKA0133 Vasas Akadémia DVTK Akadémia 2019/05/16 15:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 70 4
2. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 65 4
3. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 62 3
4. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 54 4
5. Strausz Edina (Csata DSE) 53 3
6. Toman Petra (Csata DSE) 50 2
7. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 48 4
8. Pánczél Anna (Csata DSE) 46 4
9. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 44 4
10. Tomis Boglárka (Csata DSE) 43 4
11. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 43 5
12. Bajzáth Lili (Csata DSE) 41 4
13. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 41 4
14. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 39 5
15. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 38 5
16. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 37 4
17. Kastl Dóra (Csata DSE) 35 3
18. Ferenczi Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 35 2
19. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 35 5
20. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 34 2
21. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 34 5
22. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 33 5
23. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 33 5
24. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 32 4
25. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 31 3
26. Toman Réka (Csata DSE) 30 4
27. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 29 3
28. Simon Virág (DVTK Akadémia) 29 3
29. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 29 5
30. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 28 3
31. Stelczer Virág (Török Flóris - Törekvés SE) 26 2
32. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 26 5
33. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 26 5
34. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 24 4
35. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 23 5
36. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 22 6
37. Székely Réka (Csata DSE) 22 4
38. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 21 3
39. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 21 4
40. Gábor Lili (Csata DSE) 20 4
41. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 20 5
42. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 19 6
43. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 19 4
44. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 19 4
45. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 19 3
46. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 18 5
47. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 17 3
48. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 17 4
49. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 16 3
50. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 15 4
51. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 15 4
52. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 15 4
53. Toman Dóra (Csata DSE) 13 2
54. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 13 4
55. Oláh Fruzsina (DVTK Akadémia) 12 2
56. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 12 3
57. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 10 1
58. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 10 2
59. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 10 5
60. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 10 3
61. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 9 5
62. Tamkó Hédi (Pénzügyőr SE) 7 2
63. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 7 2
64. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 7 2
65. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 7 4
66. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 7 3
67. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 6 4
68. Kovács Daniella (DVTK Akadémia) 5 1
69. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 5 4
70. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
71. Papp Réka (DVTK Akadémia) 4 1
72. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 4 2
73. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 4 4
74. Sallay Míra Réka (Pénzügyőr SE) 3 1
75. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 3 4
76. Alberti Laura (Pénzügyőr SE) 2 1
77. Barna Réka (Kiss Lenke KA) 2 1
78. Lázár Lili Alexandra (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
79. Dorogi Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
80. Kárpáti Réka (DVTK Akadémia) 2 2
81. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 2 4
82. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 1 4
83. Balás Natasa (Vasas Akadémia) 0 2
84. Király Lili (Pénzügyőr SE) 0 2
85. Pálfi Panna (Pénzügyőr SE) 0 1
86. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0 3
87. Béres Noémi (DVTK Akadémia) 0 1
88. Péter Viven (Pénzügyőr SE) 0 1
89. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 4
90. Udvardi Aletta Dóra (Kiss Lenke KA) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 8 4
2. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 4 4
3. Ferenczi Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 3 2
4. Toman Réka (Csata DSE) 3 4
5. Toman Petra (Csata DSE) 2 2
6. Tomis Boglárka (Csata DSE) 2 4
7. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 2 5
8. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 1 3
9. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 1 4
10. Kastl Dóra (Csata DSE) 1 3
11. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 1 4
12. Bajzáth Lili (Csata DSE) 1 4
13. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 1 5
14. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 1 4
15. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 1 5
16. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 1 5
17. Toman Dóra (Csata DSE) 1 2
18. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 1 3
19. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
20. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 1 5
21. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 1 5
22. Kovács Daniella (DVTK Akadémia) 1 1
23. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 1 4
24. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 1 4
25. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1 6
26. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 1 4
27. Strausz Edina (Csata DSE) 0 3
28. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
29. Stelczer Virág (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
30. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 0 4
31. Pánczél Anna (Csata DSE) 0 4
32. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 0 3
33. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 0 4
34. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
35. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 0 3
36. Simon Virág (DVTK Akadémia) 0 3
37. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 0 3
38. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 0 4
39. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 0 5
40. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 0 3
41. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
42. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 0 5
43. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 0 4
44. Oláh Fruzsina (DVTK Akadémia) 0 2
45. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
46. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 0 3
47. Székely Réka (Csata DSE) 0 4
48. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 0 3
49. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 0 2
50. Gábor Lili (Csata DSE) 0 4
51. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 4
52. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 0 5
53. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
54. Papp Réka (DVTK Akadémia) 0 1
55. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 0 5
56. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 0 3
57. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
58. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 0 4
59. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
60. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
61. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 0 5
62. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 0 2
63. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 2
64. Tamkó Hédi (Pénzügyőr SE) 0 2
65. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 0 3
66. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
67. Sallay Míra Réka (Pénzügyőr SE) 0 1
68. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 0 3
69. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 0 2
70. Lázár Lili Alexandra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
71. Dorogi Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
72. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
73. Alberti Laura (Pénzügyőr SE) 0 1
74. Barna Réka (Kiss Lenke KA) 0 1
75. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
76. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 0 4
77. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
78. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0 4
79. Kárpáti Réka (DVTK Akadémia) 0 2
80. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0 4
81. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0 4
82. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 0 4
83. Pálfi Panna (Pénzügyőr SE) 0 1
84. Balás Natasa (Vasas Akadémia) 0 2
85. Béres Noémi (DVTK Akadémia) 0 1
86. Udvardi Aletta Dóra (Kiss Lenke KA) 0 1
87. Király Lili (Pénzügyőr SE) 0 2
88. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 4
89. Péter Viven (Pénzügyőr SE) 0 1
90. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 20.67 3
2. Strausz Edina (Csata DSE) 17.67 3
3. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 17.5 4
4. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 16.25 4
5. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 13.5 4
6. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 12 4
7. Kastl Dóra (Csata DSE) 11.67 3
8. Pánczél Anna (Csata DSE) 11.5 4
9. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 11 4
10. Tomis Boglárka (Csata DSE) 10.75 4
11. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 10.33 3
12. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 10.25 4
13. Bajzáth Lili (Csata DSE) 10.25 4
14. Simon Virág (DVTK Akadémia) 9.67 3
15. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 9.67 3
16. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 9.33 3
17. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 9.25 4
18. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 8.6 5
19. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 8 4
20. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 7.8 5
21. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 7.6 5
22. Toman Réka (Csata DSE) 7.5 4
23. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 7 5
24. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 7 3
25. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 6.8 5
26. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 6.6 5
27. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 6.6 5
28. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 6.33 3
29. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 6 4
30. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 5.8 5
31. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 5.67 3
32. Székely Réka (Csata DSE) 5.5 4
33. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 5.33 3
34. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 5.25 4
35. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 5.2 5
36. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 5.2 5
37. Gábor Lili (Csata DSE) 5 4
38. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 4.75 4
39. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 4.75 4
40. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 4.6 5
41. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 4.25 4
42. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 4 3
43. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 4 5
44. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 3.75 4
45. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 3.75 4
46. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 3.75 4
47. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 3.67 6
48. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 3.6 5
49. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 3.33 3
50. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 3.25 4
51. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 3.17 6
52. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 2.33 3
53. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 5
54. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.8 5
55. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 1.75 4
56. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 4
57. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 1.25 4
58. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 1 4
59. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0.75 4
60. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0.5 4
61. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 0.25 4
62. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 4
63. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 2 4
2. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 1 4
3. Toman Réka (Csata DSE) 0.75 4
4. Tomis Boglárka (Csata DSE) 0.5 4
5. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 0.4 5
6. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 0.33 3
7. Kastl Dóra (Csata DSE) 0.33 3
8. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 0.33 3
9. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 0.25 4
10. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 0.25 4
11. Bajzáth Lili (Csata DSE) 0.25 4
12. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 0.25 4
13. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0.25 4
14. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0.25 4
15. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 0.25 4
16. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0.25 4
17. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 0.2 5
18. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 0.2 5
19. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 0.2 5
20. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 0.2 5
21. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 0.2 5
22. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0.17 6
23. Strausz Edina (Csata DSE) 0 3
24. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 0 4
25. Pánczél Anna (Csata DSE) 0 4
26. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 0 3
27. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 0 4
28. Simon Virág (DVTK Akadémia) 0 3
29. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 0 3
30. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 0 3
31. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 0 4
32. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 0 5
33. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 0 3
34. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
35. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 0 5
36. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 0 4
37. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
38. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 0 3
39. Székely Réka (Csata DSE) 0 4
40. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 0 3
41. Gábor Lili (Csata DSE) 0 4
42. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 4
43. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 0 5
44. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 0 3
45. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 0 5
46. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
47. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
48. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 0 4
49. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
50. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 0 5
51. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 0 3
52. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
53. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 0 3
54. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
55. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
56. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 0 4
57. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
58. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0 4
59. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0 4
60. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0 4
61. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 0 4
62. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 4
63. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Strausz Edina (Csata DSE) 7.67 3
2. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 6.25 4
3. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 6 4
4. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 5.67 3
5. Pánczél Anna (Csata DSE) 5.5 4
6. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 5.25 4
7. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 5 4
8. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 5 4
9. Kastl Dóra (Csata DSE) 4.67 3
10. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 4.25 4
11. Tomis Boglárka (Csata DSE) 4.25 4
12. Bajzáth Lili (Csata DSE) 4.25 4
13. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 4 3
14. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 4 3
15. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 4 4
16. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 4 5
17. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 3.67 3
18. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 3.6 5
19. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 3.5 4
20. Simon Virág (DVTK Akadémia) 3.33 3
21. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 3.33 3
22. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 3 5
23. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 2.8 5
24. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2.8 5
25. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 2.75 4
26. Székely Réka (Csata DSE) 2.75 4
27. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 2.6 5
28. Gábor Lili (Csata DSE) 2.5 4
29. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 2.4 5
30. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 2.4 5
31. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 2.33 3
32. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 2.33 3
33. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 2.33 3
34. Toman Réka (Csata DSE) 2.25 4
35. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.25 4
36. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 2.2 5
37. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 2 5
38. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 2 3
39. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 1.8 5
40. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.75 4
41. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1.75 4
42. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 1.67 3
43. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 1.6 5
44. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 1.6 5
45. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 4
46. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 4
47. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 1.25 4
48. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 1.25 4
49. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 1.25 4
50. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.17 6
51. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.17 6
52. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 1 3
53. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.8 5
54. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0.8 5
55. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 0.75 4
56. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 4
57. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0.5 4
58. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0.25 4
59. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0.25 4
60. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0 4
61. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 0 4
62. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 4
63. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 3.8 5
2. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 3.33 3
3. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 3.25 4
4. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 3 3
5. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 3 4
6. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 2.8 5
7. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 2.75 4
8. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 2.67 3
9. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 2.6 5
10. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 2.5 4
11. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 4
12. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 2.4 5
13. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 2.4 5
14. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 2.4 5
15. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 2.33 3
16. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 2.25 4
17. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 2 3
18. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 2 4
19. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2 4
20. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 2 3
21. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.83 6
22. Székely Réka (Csata DSE) 1.75 4
23. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 1.75 4
24. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 1.6 5
25. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 1.6 5
26. Bajzáth Lili (Csata DSE) 1.5 4
27. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1.5 4
28. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 1.5 4
29. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 1.4 5
30. Kastl Dóra (Csata DSE) 1.33 3
31. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 1.33 3
32. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 1.33 3
33. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 1.33 3
34. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 6
35. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 1.25 4
36. Tomis Boglárka (Csata DSE) 1.25 4
37. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.25 4
38. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 1.2 5
39. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 1 3
40. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 1 4
41. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0.8 5
42. Pánczél Anna (Csata DSE) 0.75 4
43. Toman Réka (Csata DSE) 0.75 4
44. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0.75 4
45. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 0.75 4
46. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0.75 4
47. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0.75 4
48. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0.75 4
49. Simon Virág (DVTK Akadémia) 0.67 3
50. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 0.6 5
51. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 0.5 4
52. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 0.5 4
53. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 0.5 4
54. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 4
55. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 0.4 5
56. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.4 5
57. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0.4 5
58. Strausz Edina (Csata DSE) 0.33 3
59. Gábor Lili (Csata DSE) 0.25 4
60. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0.25 4
61. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0.25 4
62. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 0 3
63. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 0 3
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 8.33 3
2. Simon Virág (DVTK Akadémia) 3 3
3. Strausz Edina (Csata DSE) 2.33 3
4. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 2.33 3
5. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 2 4
6. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 2 3
7. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 1.8 5
8. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 1.75 4
9. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 1.5 4
10. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 1.5 4
11. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Virág (DVTK Akadémia) 90% (9/10) 3
2. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 75% (6/8) 3
3. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 75% (6/8) 4
4. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 72.73% (8/11) 4
5. Strausz Edina (Csata DSE) 70% (7/10) 3
6. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 70% (7/10) 3
7. Bajzáth Lili (Csata DSE) 66.67% (4/6) 4
8. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 66.67% (4/6) 4
9. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 62.5% (5/8) 3
10. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 62.5% (5/8) 4
11. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 62.5% (5/8) 4
12. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 62.5% (5/8) 5
13. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 62.5% (5/8) 5
14. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 61.54% (8/13) 6
15. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 55.56% (5/9) 5
16. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 53.85% (7/13) 4
17. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 52.94% (9/17) 5
18. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 50% (4/8) 5
19. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 50% (4/8) 5
20. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 50% (3/6) 5
21. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 49.02% (25/51) 3
22. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 46.15% (6/13) 4
23. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 41.67% (5/12) 4
24. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 33.33% (2/6) 4
25. Tomis Boglárka (Csata DSE) 30% (3/10) 4
26. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 25% (2/8) 3
27. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 25% (2/8) 6
28. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 12.5% (1/8) 4
29. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 8.33% (1/12) 4
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu