/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

DVTK Akadémia - Budapest, Leány Kadett A

Edző

Név Telefon E-mail
Tóth Viktor 30/676-3447 tothviktor00091@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Peitl Róbert 20/958-9897 peitlrobert@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
DVTK Akadémia -

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bártfay Emma 2004-11-03
- Béres Maja 2004-07-14
- Béres Noémi 2003-11-25
- Bilkay Hanna 2004-08-15
- Csoma Petra 2004-01-04
- Fancsalszki Sára 2004-08-04
- Filep Dorina 2005-02-13
- Hajdu Angelika 2003-02-03
- Hauser Réka 2005-02-01
- Kápolnai Dorina 2004-02-02
- Kárpáti Réka 2004-01-24
- Kovács Daniella 2004-12-07
- Kurucz Noémi 2004-01-26
- Márkusz Lilla 2004-06-01
- Nagy Csenge 2003-06-11
- Nagy Noémi 2004-03-16
- Oláh Fruzsina 2004-03-02
- Papp Réka 2004-02-02
- Peitl Fruzsina Anna 2003-11-18
- Pomázi Lilla Dalma 2003-04-29
- Scholder Lea 2004-01-10
- Simon Flóra 2004-04-19
- Simon Virág 2003-03-05
- Suhajda Vanda 2003-06-06
- Szarvas Lilla 2004-03-22
- Tóth Boglárka 2003-08-16

Műsor

Budapest, Leány Kadett A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0023 DVTK Akadémia Kiss Lenke KA 2018/11/10 16:00 58-82
(14-30,16-15,17-21,11-16)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Zádeczki Donát László Szentpáli-Gavallér Csaba
NKA0033 Vasas Akadémia DVTK Akadémia 2018/12/02 14:00 55-37
(20-16,16-8,9-6,10-7)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Paulus Bence Máté Konta Csanád János
NKA0042 DVTK Akadémia Pénzügyőr SE 2018/12/15 15:00 113-29
(24-9,33-6,29-8,27-6)
Karinthy Frigyes ÁMK Magyar Zoltán Bózsó Gábor
NKA0012 DVTK Akadémia Török Flóris - Törekvés SE 2019/01/06 14:00 78-54
(12-9,23-13,20-14,23-18)
Kocsis Sándor Sportközpont Komlódi Benedek Szilágyi Tamás
NKA0062 Török Flóris - Törekvés SE DVTK Akadémia 2019/01/13 13:30 47-81
(7-23,13-23,14-21,13-14)
Kocsis Sándor Sportközpont Paulus Bence Máté Szőts Dávid István
NKA0051 Csata DSE DVTK Akadémia 2019/01/18 16:30 83-40
(29-10,20-3,20-10,14-17)
NKE kisterem Németh Fanni Pál Roland
NKA0073 Kiss Lenke KA DVTK Akadémia 2019/01/26 10:40 62-91
(16-31,13-22,23-9,10-29)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Matics Sándor
NKA0083 DVTK Akadémia Vasas Akadémia 2019/02/03 11:00 85-42
(27-9,17-9,19-13,22-11)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Rózsavölgyi Alexandra Komlódi Benedek
NKA0092 Pénzügyőr SE DVTK Akadémia 2019/02/16 10:00 26-122
(7-26,6-26,6-38,7-32)
Karinthy Frigyes ÁMK Pohánka Balázs Szabó István
NKA0112 DVTK Akadémia Török Flóris - Törekvés SE 2019/03/09 11:00 62-51
(15-11,11-19,10-9,26-12)
Török Flóris Általános Iskola Szőke Gábor Boros Krisztina
NKA0101 DVTK Akadémia Csata DSE 2019/04/26 15:30 NKE kisterem Tahin András Szőts Dávid István
NKA0151 Csata DSE DVTK Akadémia 2019/04/26 17:00 NKE kisterem Tahin András Szőts Dávid István
NKA0123 DVTK Akadémia Kiss Lenke KA 2019/04/30 18:00 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bujtor Péter Pál Roland
NKA0142 DVTK Akadémia Pénzügyőr SE 2019/05/04 12:00 Karinthy Frigyes ÁMK
NKA0133 Vasas Akadémia DVTK Akadémia 2019/05/16 15:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 158 11
2. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 134 11
3. Strausz Edina (Csata DSE) 130 7
4. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 129 8
5. Pánczél Anna (Csata DSE) 126 11
6. Toman Petra (Csata DSE) 121 5
7. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 117 8
8. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 116 9
9. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 116 10
10. Tomis Boglárka (Csata DSE) 99 11
11. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 91 10
12. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 87 8
13. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 86 6
14. Bajzáth Lili (Csata DSE) 84 8
15. Székely Réka (Csata DSE) 84 9
16. Toman Dóra (Csata DSE) 83 8
17. Simon Virág (DVTK Akadémia) 83 7
18. Kastl Dóra (Csata DSE) 78 6
19. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 77 7
20. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 73 7
21. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 73 9
22. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 73 11
23. Ferenczi Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 72 6
24. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 70 8
25. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 68 10
26. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 67 11
27. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 63 8
28. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 62 10
29. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 62 10
30. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 62 7
31. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 60 10
32. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 60 7
33. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 59 6
34. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 58 9
35. Gábor Lili (Csata DSE) 57 10
36. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 55 8
37. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 55 9
38. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 52 9
39. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 52 9
40. Toman Réka (Csata DSE) 52 10
41. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 50 10
42. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 48 7
43. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 45 10
44. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 42 9
45. Peitl Fruzsina Anna (DVTK Akadémia) 41 2
46. Dernesch Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 40 6
47. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 40 8
48. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 39 8
49. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 38 7
50. Stelczer Virág (Török Flóris - Törekvés SE) 37 4
51. Oláh Fruzsina (DVTK Akadémia) 36 6
52. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 35 9
53. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 34 9
54. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 34 5
55. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 34 8
56. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 33 8
57. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 31 6
58. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 31 9
59. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 29 10
60. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 28 10
61. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 27 8
62. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 25 10
63. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 24 12
64. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 23 7
65. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 22 9
66. Masier Sophia (Vasas Akadémia) 21 3
67. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 20 5
68. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 19 4
69. Kárpáti Réka (DVTK Akadémia) 18 3
70. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 16 10
71. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 16 10
72. Barna Réka (Kiss Lenke KA) 16 3
73. Fábián Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 14 2
74. Kovács Daniella (DVTK Akadémia) 14 2
75. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 14 7
76. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 14 10
77. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 13 5
78. Nagy Noémi (DVTK Akadémia) 12 1
79. Martos Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 11 3
80. Hauser Réka (DVTK Akadémia) 11 2
81. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 11 10
82. Fancsalszki Sára (DVTK Akadémia) 10 1
83. Papp Réka (DVTK Akadémia) 8 3
84. Scholder Lea (DVTK Akadémia) 8 1
85. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 8 10
86. Filep Dorina (DVTK Akadémia) 7 2
87. Tamkó Hédi (Pénzügyőr SE) 7 2
88. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 7 4
89. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 6 5
90. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia) 5 1
91. Sallay Míra Réka (Pénzügyőr SE) 5 5
92. Udvardi Aletta Dóra (Kiss Lenke KA) 5 6
93. Szilágyi Zsófia (Kiss Lenke KA) 4 2
94. Lázár Lili Alexandra (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
95. Dorogi Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
96. Alberti Laura (Pénzügyőr SE) 2 2
97. Király Lili (Pénzügyőr SE) 2 8
98. Péter Viven (Pénzügyőr SE) 0 2
99. Béres Noémi (DVTK Akadémia) 0 1
100. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 9
101. Balás Natasa (Vasas Akadémia) 0 4
102. Dongó Luca Sára (Kiss Lenke KA) 0 3
103. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
104. Balogh Csenge Sarolta (Pénzügyőr SE) 0 1
105. Pálfi Panna (Pénzügyőr SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Ferenczi Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 8 6
2. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 8 7
3. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 7 11
4. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 6 11
5. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 6 7
6. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 6 11
7. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 5 8
8. Toman Dóra (Csata DSE) 5 8
9. Toman Réka (Csata DSE) 5 10
10. Toman Petra (Csata DSE) 4 5
11. Tomis Boglárka (Csata DSE) 3 11
12. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 3 8
13. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 3 7
14. Dernesch Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 3 6
15. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 3 10
16. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 3 10
17. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 3 9
18. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 2 10
19. Suhajda Vanda (DVTK Akadémia) 2 5
20. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 2 9
21. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 2 9
22. Peitl Fruzsina Anna (DVTK Akadémia) 1 2
23. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 1 8
24. Kastl Dóra (Csata DSE) 1 6
25. Bajzáth Lili (Csata DSE) 1 8
26. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 1 10
27. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 1 8
28. Kovács Daniella (DVTK Akadémia) 1 2
29. Kárpáti Réka (DVTK Akadémia) 1 3
30. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 1 8
31. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 1 9
32. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1 10
33. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 1 7
34. Strausz Edina (Csata DSE) 0 7
35. Keszte Sára (Kiss Lenke KA) 0 6
36. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 0 9
37. Nagy Noémi (DVTK Akadémia) 0 1
38. Simon Virág (DVTK Akadémia) 0 7
39. Pánczél Anna (Csata DSE) 0 11
40. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 0 8
41. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 0 7
42. Fancsalszki Sára (DVTK Akadémia) 0 1
43. Márkusz Lilla (DVTK Akadémia) 0 6
44. Székely Réka (Csata DSE) 0 9
45. Stelczer Virág (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
46. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 0 7
47. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 0 9
48. Scholder Lea (DVTK Akadémia) 0 1
49. Masier Sophia (Vasas Akadémia) 0 3
50. Fábián Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
51. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 0 8
52. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 0 10
53. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 0 9
54. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
55. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 0 9
56. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 11
57. Oláh Fruzsina (DVTK Akadémia) 0 6
58. Gábor Lili (Csata DSE) 0 10
59. Hauser Réka (DVTK Akadémia) 0 2
60. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
61. Barna Réka (Kiss Lenke KA) 0 3
62. Tomeg Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 6
63. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 0 8
64. Maróty Dorottya (Vasas Akadémia) 0 1
65. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
66. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 0 8
67. Varga Enikő (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
68. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 0 10
69. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 8
70. Gyárfás Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
71. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
72. Martos Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
73. Filep Dorina (DVTK Akadémia) 0 2
74. Tamkó Hédi (Pénzügyőr SE) 0 2
75. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 0 9
76. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 0 8
77. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 0 7
78. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
79. Papp Réka (DVTK Akadémia) 0 3
80. Szabó Réka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
81. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0 10
82. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
83. Dorogi Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
84. Lázár Lili Alexandra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
85. Szilágyi Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 2
86. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 0 12
87. Csoma Petra (DVTK Akadémia) 0 4
88. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0 10
89. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 0 10
90. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
91. Csiki Mónika (Kiss Lenke KA) 0 5
92. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0 10
93. Sallay Míra Réka (Pénzügyőr SE) 0 5
94. Alberti Laura (Pénzügyőr SE) 0 2
95. Udvardi Aletta Dóra (Kiss Lenke KA) 0 6
96. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0 10
97. Király Lili (Pénzügyőr SE) 0 8
98. Péter Viven (Pénzügyőr SE) 0 2
99. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 9
100. Gelányi Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
101. Béres Noémi (DVTK Akadémia) 0 1
102. Balás Natasa (Vasas Akadémia) 0 4
103. Dongó Luca Sára (Kiss Lenke KA) 0 3
104. Balogh Csenge Sarolta (Pénzügyőr SE) 0 1
105. Pálfi Panna (Pénzügyőr SE) 0 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Strausz Edina (Csata DSE) 18.57 7
2. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 16.13 8
3. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 14.63 8
4. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 14.36 11
5. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 12.89 9
6. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 12.18 11
7. Simon Virág (DVTK Akadémia) 11.86 7
8. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 11.6 10
9. Pánczél Anna (Csata DSE) 11.46 11
10. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 11 7
11. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 10.88 8
12. Bajzáth Lili (Csata DSE) 10.5 8
13. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 10.43 7
14. Toman Dóra (Csata DSE) 10.38 8
15. Székely Réka (Csata DSE) 9.33 9
16. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 9.1 10
17. Tomis Boglárka (Csata DSE) 9 11
18. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 8.86 7
19. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 8.75 8
20. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 8.57 7
21. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 8.11 9
22. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 7.88 8
23. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 6.88 8
24. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 6.86 7
25. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 6.8 10
26. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 6.64 11
27. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 6.44 9
28. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 6.2 10
29. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 6.2 10
30. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 6.11 9
31. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 6.09 11
32. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 6 10
33. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 5.78 9
34. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 5.78 9
35. Gábor Lili (Csata DSE) 5.7 10
36. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 5.43 7
37. Toman Réka (Csata DSE) 5.2 10
38. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 5 8
39. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 5 10
40. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 4.88 8
41. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 4.67 9
42. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 4.5 10
43. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 4.25 8
44. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 4.13 8
45. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 3.89 9
46. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 3.78 9
47. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 3.44 9
48. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 3.38 8
49. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 3.29 7
50. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.9 10
51. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.8 10
52. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 2.5 10
53. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 2.44 9
54. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 2 12
55. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 2 7
56. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 1.6 10
57. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 1.6 10
58. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.4 10
59. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 1.1 10
60. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0.8 10
61. Király Lili (Pénzügyőr SE) 0.25 8
62. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 1.14 7
2. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 0.86 7
3. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 0.64 11
4. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 0.63 8
5. Toman Dóra (Csata DSE) 0.63 8
6. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 0.55 11
7. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 0.55 11
8. Toman Réka (Csata DSE) 0.5 10
9. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 0.43 7
10. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 0.38 8
11. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 0.33 9
12. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 0.3 10
13. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 0.3 10
14. Tomis Boglárka (Csata DSE) 0.27 11
15. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 0.22 9
16. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 0.22 9
17. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 0.2 10
18. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0.14 7
19. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 0.13 8
20. Bajzáth Lili (Csata DSE) 0.13 8
21. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 0.13 8
22. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 0.13 8
23. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 0.11 9
24. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 0.1 10
25. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0.1 10
26. Strausz Edina (Csata DSE) 0 7
27. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 0 9
28. Simon Virág (DVTK Akadémia) 0 7
29. Pánczél Anna (Csata DSE) 0 11
30. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 0 8
31. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 0 7
32. Székely Réka (Csata DSE) 0 9
33. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 0 7
34. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 0 9
35. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 0 8
36. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 0 10
37. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 0 9
38. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
39. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 0 9
40. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 11
41. Gábor Lili (Csata DSE) 0 10
42. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
43. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 0 8
44. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
45. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 0 8
46. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 0 10
47. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 8
48. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
49. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 0 9
50. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 0 8
51. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 0 7
52. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
53. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0 10
54. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 9
55. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 0 12
56. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0 10
57. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 0 10
58. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 10
59. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0 10
60. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0 10
61. Király Lili (Pénzügyőr SE) 0 8
62. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Strausz Edina (Csata DSE) 8 7
2. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 6.38 8
3. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 5.63 8
4. Pánczél Anna (Csata DSE) 5.46 11
5. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 5.33 9
6. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 5 10
7. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 4.82 11
8. Bajzáth Lili (Csata DSE) 4.75 8
9. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 4.73 11
10. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 4.71 7
11. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 4.63 8
12. Székely Réka (Csata DSE) 4.33 9
13. Simon Virág (DVTK Akadémia) 4.29 7
14. Tomis Boglárka (Csata DSE) 3.91 11
15. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 3.9 10
16. Toman Dóra (Csata DSE) 3.75 8
17. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 3.71 7
18. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 3.67 9
19. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 3.63 8
20. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 3.25 8
21. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 3 8
22. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 3 10
23. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 2.9 10
24. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 2.89 9
25. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 2.86 7
26. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 2.86 7
27. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 2.82 11
28. Gábor Lili (Csata DSE) 2.8 10
29. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 2.78 9
30. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 2.6 10
31. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 2.43 7
32. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 2.2 10
33. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 2.2 10
34. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 2.18 11
35. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 2.13 8
36. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 2.11 9
37. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 2.11 9
38. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 2 7
39. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 2 10
40. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.89 9
41. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 1.88 8
42. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.75 8
43. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 1.67 9
44. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 1.63 8
45. Toman Réka (Csata DSE) 1.6 10
46. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 1.57 7
47. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 1.5 8
48. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 1.44 9
49. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.33 9
50. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.2 10
51. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 1.11 9
52. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.1 10
53. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 0.92 12
54. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0.9 10
55. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 0.8 10
56. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 0.6 10
57. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.6 10
58. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0.57 7
59. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0.4 10
60. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 0.4 10
61. Király Lili (Pénzügyőr SE) 0.13 8
62. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 7 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Örsi Kata Anna (Vasas Akadémia) 3.38 8
2. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 3 9
3. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 2.9 10
4. Szabó Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.8 10
5. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 2.71 7
6. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 2.56 9
7. Barta Luca Eszter (Csata DSE) 2.56 9
8. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 2.5 8
9. Tóth Boglárka (DVTK Akadémia) 2.33 9
10. Keller Virág (Pénzügyőr SE) 2.2 10
11. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 2.13 8
12. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 2.13 8
13. Nagy Csenge (DVTK Akadémia) 2 9
14. Szabó Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.9 10
15. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 1.88 8
16. Gábriel Emilia Kincső (Kiss Lenke KA) 1.71 7
17. Turós Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 1.71 7
18. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 1.67 9
19. Horváth Zsófia Lili (Pénzügyőr SE) 1.67 12
20. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 1.63 8
21. Rivasz Petra (Török Flóris - Törekvés SE) 1.56 9
22. Bajzáth Lili (Csata DSE) 1.5 8
23. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 1.5 10
24. Istenes Jolán Zsuzska (Vasas Akadémia) 1.5 8
25. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 1.46 11
26. Duka Lili (Kiss Lenke KA) 1.44 9
27. Kápolnai Dorina (DVTK Akadémia) 1.44 9
28. Kálmán Liza (Vasas Akadémia) 1.4 10
29. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 1.38 8
30. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 1.3 10
31. Székely Réka (Csata DSE) 1.22 9
32. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 1.22 9
33. Papp Enikő Csenge (Pénzügyőr SE) 1.2 10
34. Toman Dóra (Csata DSE) 1.13 8
35. Farkas Jázmin Fruzsina (Csata DSE) 1.1 10
36. Gábor Lili (Csata DSE) 1.1 10
37. Strausz Edina (Csata DSE) 1 7
38. Tomis Boglárka (Csata DSE) 1 11
39. Szabó Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 1 10
40. Kriller Panna (Pénzügyőr SE) 1 10
41. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 0.9 10
42. Kerekes Kitti Andrea (Pénzügyőr SE) 0.9 10
43. Simon Virág (DVTK Akadémia) 0.86 7
44. Vályi-Nagy Dóra (Kiss Lenke KA) 0.86 7
45. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 0.86 7
46. Tóth Hanga Éva (Kiss Lenke KA) 0.86 7
47. Farkas Léna Virág (Csata DSE) 0.82 11
48. Láng-Miticzky Blanka (Vasas Akadémia) 0.82 11
49. Ulrich Zoé Kata (Vasas Akadémia) 0.8 10
50. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 0.75 8
51. Záboji Tita (Vasas Akadémia) 0.75 8
52. László Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0.71 7
53. Svélecz Dóra Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0.7 10
54. Toman Réka (Csata DSE) 0.7 10
55. Zelenák Vivien Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0.7 10
56. Pánczél Anna (Csata DSE) 0.64 11
57. Király Lili (Pénzügyőr SE) 0.63 8
58. Varga Eszter (Pénzügyőr SE) 0.56 9
59. Szarvas Lilla (DVTK Akadémia) 0.5 8
60. Turós Gréta Cintia (Török Flóris - Törekvés SE) 0.33 9
61. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 0.29 7
62. Bagdi Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0.27 11
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Virág (DVTK Akadémia) 3.29 7
2. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 3 8
3. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 3 11
4. Strausz Edina (Csata DSE) 2.57 7
5. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 2.22 9
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 7 meccs, min. 14 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Simon Virág (DVTK Akadémia) 85.19% (23/27) 7
2. Fatér Blanka (Kiss Lenke KA) 75% (12/16) 8
3. Strausz Edina (Csata DSE) 72% (18/25) 7
4. Tóbel Lívia Ivett (Kiss Lenke KA) 70.59% (12/17) 8
5. Szilágyi Ágnes Lilla (Vasas Akadémia) 66.67% (10/15) 10
6. Kurucz Noémi (DVTK Akadémia) 62.5% (10/16) 10
7. Rátkai Eszter (Vasas Akadémia) 61.9% (13/21) 7
8. Mészáros Tánja (Vasas Akadémia) 61.11% (11/18) 7
9. Czombos Luca (Kiss Lenke KA) 60% (24/40) 8
10. Babosa Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 58.82% (10/17) 9
11. Toman Dóra (Csata DSE) 57.14% (8/14) 8
12. Hajdu Angelika (DVTK Akadémia) 55.56% (20/36) 9
13. Bodnár Virág Bianka (Kiss Lenke KA) 54.17% (13/24) 8
14. Pomázi Lilla Dalma (DVTK Akadémia) 47.37% (9/19) 8
15. Braun Bettina (Pénzügyőr SE) 44.44% (8/18) 9
16. Kohán Patrícia Kata (Vasas Akadémia) 44.44% (8/18) 10
17. Kardos Kata (Pénzügyőr SE) 43.42% (33/76) 11
18. Kertész Zsófia (Kiss Lenke KA) 40% (6/15) 8
19. Gedó Luca (Kiss Lenke KA) 36.84% (7/19) 9
20. Rubint Ágnes (Vasas Akadémia) 35.29% (6/17) 8
21. Gönczy Kitti (Pénzügyőr SE) 35% (7/20) 10
22. Aho Tyra Nolwenn (Vasas Akadémia) 14.29% (2/14) 7
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu