Török Flóris - Törekvés SE - Budapest, Leány Kadett A

Edző

Név Telefon E-mail
Beliczay Krisztián 20/434-6377 beliczay.krisztian@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Fekete András 20/918-6327 1001csoda@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Török Flóris Általános Iskola Tornaterme 1237 - Budapest Dinnyehegyi köz 2.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BABOSA Rozália Rozina 2004-10-19
- DARÁZSI Dóra 2004-06-14
- DERNESCH Fanni 2003-08-29
- DOROGI Boglárka 2004-01-08
- EGRI Vivien 2002-07-24
- FÁBIÁN Dorottya 2004-07-28
- FERENCZI Lívia 2003-12-16
- HOFFMANN Hanna 2003-09-27
- HORVÁTH Jázmin 2003-02-12
- HORVÁTH Lili 2004-01-27
- KELEMEN Barbara 2002-09-27
- KONDÉR Dóra 2003-10-28
- LUGOSI Dorottya Tünde 2004-07-26
- MARTOS Luca 2004-03-03
- MÉSZÁROS Emese 2003-09-25
- MOHOS Eszter 2003-08-24
- OLÁH Zsófia 2005-02-20
- REDLING Blanka 2002-09-18
- STRBIK Fanni 2004-01-09
- SZABÓ Enikõ 2003-05-09
- SZABÓ Karolin 2005-04-24
- SZABÓ Krisztina Beáta 2004-11-03
- SZILVÁSI Kincsõ 2003-06-03
- SZOPKA Rebeka 2002-04-06
- SZÛCS Anna 2003-05-23

Műsor

Budapest, Leány Kadett A

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0013 Török Flóris - Törekvés SE Kiss Lenke KS/B 2017/11/14 19:15 121-37
(16-10,39-11,32-6,34-10)
Kocsis Sándor Sportközpont Szőts Dávid Pál Roland
NKA0022 Gold Boys SE Török Flóris - Törekvés SE 2017/11/19 10:00 0-20
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Paulus Bence Máté Koncsag Csaba
NKA0031 Török Flóris - Törekvés SE Csata Lovak 2017/11/25 16:15 39-84
(13-16,6-19,8-30,12-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Bózsó Gábor Bujtor Péter
NKA0054 Radobasket Török Flóris - Törekvés SE 2017/12/16 14:00 30-78
(6-22,8-17,6-22,10-17)
1-es számú Általános Iskola Bujtor Péter Zádeczki Donát László
NKA0044 MTK Budapest Török Flóris - Törekvés SE 2017/12/17 14:30 62-87
(12-17,9-22,17-21,24-27)
MTK Kosárlabda Csarnok Forintos József Szilágyi Tamás
NKA0063 Török Flóris - Törekvés SE Pénzügyőr SE 2018/01/06 12:30 113-25
(20-8,38-6,24-3,31-8)
Török Flóris Általános Iskola Szentpáli-Gavallér Csaba Szilágyi Tamás
NKA0083 Kiss Lenke KS/B Török Flóris - Törekvés SE 2018/01/27 11:40 52-102
(8-36,19-26,13-25,12-15)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Matics Sándor Alexis Sancilio
NKA0074 Török Flóris - Törekvés SE Zsíros Akadémia Kőbánya 2018/02/04 13:00 53-81
(20-27,7-23,13-19,13-12)
Török Flóris Általános Iskola Magyar Zoltán Pál Roland
NKA0092 Török Flóris - Törekvés SE Gold Boys SE 2018/02/04 14:45 20-0
(-, -, -, -)
Török Flóris Általános Iskola Magyar Zoltán Pál Roland
NKA0101 Csata Lovak Török Flóris - Törekvés SE 2018/02/24 10:45 58-59
(16-19,16-16,12-14,14-10)
Török Flóris Általános Iskola Szokolainé Váradi Csilla Baranyi Bernadett
NKA0124 Török Flóris - Törekvés SE Radobasket 2018/04/19 19:00 130-26
(39-5,29-4,39-5,23-12)
Török Flóris Általános Iskola Simon Kristóf Vizsgázó
NKA0144 Zsíros Akadémia Kőbánya Török Flóris - Törekvés SE 2018/05/03 17:45 82-75
(14-17,21-17,16-22,31-19)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Németh Fanni
NKA0133 Pénzügyőr SE Török Flóris - Törekvés SE 2018/05/19 15:30 31-74
(-, -, -, -)
Babits Mihály Gimnázium Simon Kristóf Nagy Helga
NKA0114 Török Flóris - Törekvés SE MTK Budapest 2018/06/01 18:45 Török Flóris Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 205 14
2. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 199 12
3. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 192 10
4. TOMAN Petra (Csata Lovak) 187 10
5. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 165 11
6. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 157 7
7. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 157 14
8. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 142 12
9. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 134 12
10. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 115 10
11. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 113 12
12. GELEI Karola (Csata Lovak) 110 9
13. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 105 12
14. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 104 11
15. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 101 8
16. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 99 10
17. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 98 11
18. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 98 6
19. VASS Veronika (Radobasket) 96 13
20. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 93 10
21. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 87 12
22. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 86 12
23. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 82 8
24. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 80 5
25. TURI Eszter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 76 7
26. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 74 5
27. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 72 9
28. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 72 10
29. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 71 9
30. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 70 9
31. KUTRIK Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 70 7
32. VÍGH Petra (MTK Budapest) 68 9
33. HRUBY Lili (MTK Budapest) 68 8
34. ISTVÁN ELEK Anna (MTK Budapest) 68 6
35. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 68 7
36. HAJDU Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 67 6
37. TÓTH Klára (MTK Budapest) 66 9
38. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 65 8
39. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 61 12
40. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 59 9
41. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 58 7
42. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 56 14
43. VRANEK Katalin (Radobasket) 55 11
44. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 55 12
45. CZÉRÓ Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 54 7
46. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 51 9
47. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 51 13
48. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 50 6
49. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 49 12
50. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 49 12
51. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 48 8
52. EGRI Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 45 2
53. MÁTYÁSY Lili (MTK Budapest) 45 4
54. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 44 14
55. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 43 13
56. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 43 6
57. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 43 8
58. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 43 8
59. SZILVÁSI Kincsõ (Török Flóris - Törekvés SE) 42 4
60. OROSZ Zsófia (Csata Lovak) 42 5
61. MOHOS Eszter (Török Flóris - Törekvés SE) 42 5
62. SZÛCS Laura (MTK Budapest) 42 6
63. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 41 7
64. SZABADOS Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 39 5
65. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 39 6
66. TOMIS Boglárka (Csata Lovak) 39 6
67. NAGY Júlia (MTK Budapest) 39 8
68. KECSKÉS Maja (Gold Boys SE) 38 5
69. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 37 8
70. HOLLY Hanga (Radobasket) 36 14
71. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 36 14
72. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 34 8
73. UGAROS Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 33 4
74. JANKÓ Borbála Mária (MTK Budapest) 33 5
75. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 32 12
76. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 32 12
77. HOFFMANN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 32 3
78. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 32 7
79. KALMÁR Eszter (MTK Budapest) 31 6
80. SZÛCS Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 31 4
81. MARTOS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 31 5
82. SZABÓ Enikõ (Török Flóris - Törekvés SE) 30 2
83. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 26 13
84. BÍRÓ Lili (Radobasket) 24 5
85. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 23 11
86. HORVÁTH Panna (Radobasket) 23 10
87. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 22 7
88. KELEMEN Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 21 1
89. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 21 8
90. SZIX Anna Mária (Kiss Lenke KS/B) 20 6
91. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 19 6
92. TAKÁCS Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 19 4
93. SZOPKA Rebeka (Török Flóris - Törekvés SE) 19 5
94. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 19 9
95. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 19 11
96. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 19 12
97. REDLING Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 18 2
98. KOLLÁR Veronika (MTK Budapest) 18 4
99. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 18 11
100. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 17 2
101. TÓTH Enikõ (Radobasket) 16 11
102. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 16 8
103. DERNESCH Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 14 3
104. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 14 14
105. ANTAL Fanni (Csata Lovak) 12 3
106. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 12 10
107. VÖRÖS Alíz (Gold Boys SE) 12 7
108. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 10 12
109. LISZTOVSZKI Anna (Gold Boys SE) 9 5
110. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 9 6
111. WAIGAND Kinga (MTK Budapest) 8 3
112. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 8 8
113. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 5 5
114. LELKES Sára (Gold Boys SE) 4 3
115. FINK Daniela Esther (Gold Boys SE) 2 3
116. MÉHES Mandula (Gold Boys SE) 2 2
117. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 2 8
118. SALLAY Míra Réka (Pénzügyőr SE) 0 1
119. FERENCZI Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
120. BERHIDAI Júlia (Gold Boys SE) 0 2
121. SVANTNER Kira (Gold Boys SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. DARÁZSI Dóra (Török Flóris - Törekvés SE) 6 7
2. NAGY Réka (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 5
3. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 6 11
4. MEZEI Rebeka Dóra (Gold Boys SE) 6 7
5. KECSKÉS Maja (Gold Boys SE) 5 5
6. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 5 14
7. EGRI Vivien (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
8. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 4 11
9. REDLING Blanka (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
10. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 3 14
11. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3 12
12. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 3 12
13. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 12
14. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2 8
15. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 2 10
16. MÁTYÁSY Lili (MTK Budapest) 2 4
17. OROSZ Zsófia (Csata Lovak) 2 5
18. HORVÁTH Jázmin (Török Flóris - Törekvés SE) 2 6
19. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 1 10
20. TOMAN Petra (Csata Lovak) 1 10
21. STELCZER Virág (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 5
22. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 1 14
23. HOFFMANN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 1 3
24. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 1 8
25. KUTRIK Dóra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1 7
26. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 1 12
27. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 1 13
28. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 1 8
29. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 1 11
30. KELEMEN Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
31. STRBIK Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
32. SZABÓ Enikõ (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
33. GELEI Karola (Csata Lovak) 0 9
34. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 0 12
35. ISTVÁN ELEK Anna (MTK Budapest) 0 6
36. HAJDU Vanessza (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 6
37. TURI Eszter (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
38. SZILVÁSI Kincsõ (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
39. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
40. SZABÓ Florentina (MTK Budapest) 0 7
41. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 0 12
42. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 0 10
43. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 0 11
44. MARKÓ Zsófia (MTK Budapest) 0 2
45. HRUBY Lili (MTK Budapest) 0 8
46. MOHOS Eszter (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
47. OLÁH Zsófia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
48. FÁBIÁN Dorottya (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
49. UGAROS Lili (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
50. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
51. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
52. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 0 9
53. SZABADOS Kinga (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 5
54. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 0 9
55. SZÛCS Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
56. CZÉRÓ Léna (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 7
57. VÍGH Petra (MTK Budapest) 0 9
58. VASS Veronika (Radobasket) 0 13
59. TÓTH Klára (MTK Budapest) 0 9
60. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 12
61. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 0 10
62. HORVÁTH Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
63. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 0 12
64. SZÛCS Laura (MTK Budapest) 0 6
65. JANKÓ Borbála Mária (MTK Budapest) 0 5
66. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 0 9
67. TOMIS Boglárka (Csata Lovak) 0 6
68. MARTOS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
69. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 0 8
70. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
71. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 0 8
72. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 0 8
73. KALMÁR Eszter (MTK Budapest) 0 6
74. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 0 12
75. VRANEK Katalin (Radobasket) 0 11
76. NAGY Júlia (MTK Budapest) 0 8
77. BÍRÓ Lili (Radobasket) 0 5
78. TAKÁCS Dorina (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 4
79. DERNESCH Fanni (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
80. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 0 8
81. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 0 12
82. SZABÓ Krisztina Beáta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
83. KOLLÁR Veronika (MTK Budapest) 0 4
84. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 0 8
85. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 12
86. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 0 14
87. ANTAL Fanni (Csata Lovak) 0 3
88. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 0 13
89. SZOPKA Rebeka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
90. SZIX Anna Mária (Kiss Lenke KS/B) 0 6
91. SZABÓ Karolin (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
92. LUGOSI Dorottya Tünde (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
93. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 0 12
94. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 0 12
95. WAIGAND Kinga (MTK Budapest) 0 3
96. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 0 14
97. HOLLY Hanga (Radobasket) 0 14
98. HORVÁTH Panna (Radobasket) 0 10
99. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 0 9
100. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0 13
101. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 0 8
102. LISZTOVSZKI Anna (Gold Boys SE) 0 5
103. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 0 11
104. VÖRÖS Alíz (Gold Boys SE) 0 7
105. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 0 11
106. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0 12
107. BABOSA Rozália Rozina (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
108. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0 11
109. LELKES Sára (Gold Boys SE) 0 3
110. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0 10
111. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0 8
112. DOROGI Boglárka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 5
113. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0 14
114. MÉHES Mandula (Gold Boys SE) 0 2
115. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0 12
116. FINK Daniela Esther (Gold Boys SE) 0 3
117. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0 8
118. BERHIDAI Júlia (Gold Boys SE) 0 2
119. FERENCZI Lívia (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
120. SVANTNER Kira (Gold Boys SE) 0 1
121. SALLAY Míra Réka (Pénzügyőr SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 19.2 10
2. TOMAN Petra (Csata Lovak) 18.7 10
3. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 16.58 12
4. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 15 11
5. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 14.64 14
6. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 12.63 8
7. GELEI Karola (Csata Lovak) 12.22 9
8. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 11.83 12
9. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 11.5 10
10. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 11.21 14
11. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 11.17 12
12. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 10.25 8
13. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.9 10
14. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 9.46 11
15. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 9.42 12
16. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 9.3 10
17. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 8.91 11
18. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 8.75 12
19. HRUBY Lili (MTK Budapest) 8.5 8
20. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8.13 8
21. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 8 9
22. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 7.89 9
23. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 7.78 9
24. VÍGH Petra (MTK Budapest) 7.56 9
25. VASS Veronika (Radobasket) 7.39 13
26. TÓTH Klára (MTK Budapest) 7.33 9
27. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 7.25 12
28. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 7.2 10
29. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 7.17 12
30. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 6.56 9
31. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 6 8
32. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.67 9
33. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 5.38 8
34. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 5.38 8
35. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 5.08 12
36. VRANEK Katalin (Radobasket) 5 11
37. NAGY Júlia (MTK Budapest) 4.88 8
38. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 4.63 8
39. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 4.58 12
40. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 4.25 8
41. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 4.08 12
42. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 4.08 12
43. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 4 14
44. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 3.92 13
45. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 3.31 13
46. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 3.14 14
47. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 2.67 12
48. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 2.67 12
49. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 2.63 8
50. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 2.57 14
51. HOLLY Hanga (Radobasket) 2.57 14
52. HORVÁTH Panna (Radobasket) 2.3 10
53. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 2.11 9
54. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 2.09 11
55. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 2 8
56. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 2 13
57. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 1.73 11
58. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 1.64 11
59. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 1.58 12
60. TÓTH Enikõ (Radobasket) 1.46 11
61. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 1.2 10
62. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 1 14
63. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 1 8
64. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0.83 12
65. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0.25 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.55 11
2. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 0.36 11
3. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 0.36 14
4. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.25 8
5. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 0.25 12
6. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 0.25 12
7. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 0.21 14
8. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 0.2 10
9. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.17 12
10. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 0.13 8
11. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 0.13 8
12. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 0.1 10
13. TOMAN Petra (Csata Lovak) 0.1 10
14. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 0.09 11
15. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 0.08 12
16. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 0.08 13
17. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 0.07 14
18. GELEI Karola (Csata Lovak) 0 9
19. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 0 12
20. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 10
21. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 0 12
22. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 0 10
23. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 0 11
24. HRUBY Lili (MTK Budapest) 0 8
25. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 8
26. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
27. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 0 9
28. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 0 9
29. VÍGH Petra (MTK Budapest) 0 9
30. VASS Veronika (Radobasket) 0 13
31. TÓTH Klára (MTK Budapest) 0 9
32. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 0 12
33. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 0 10
34. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 0 12
35. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 0 9
36. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 0 8
37. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0 9
38. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 0 8
39. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 0 8
40. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 0 12
41. VRANEK Katalin (Radobasket) 0 11
42. NAGY Júlia (MTK Budapest) 0 8
43. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 0 8
44. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 0 12
45. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 0 8
46. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 0 12
47. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 0 14
48. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 0 13
49. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 0 12
50. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 0 12
51. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 0 14
52. HOLLY Hanga (Radobasket) 0 14
53. HORVÁTH Panna (Radobasket) 0 10
54. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 0 9
55. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 0 8
56. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0 13
57. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 0 11
58. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 0 11
59. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0 12
60. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0 11
61. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0 10
62. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0 14
63. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0 8
64. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0 12
65. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0 8
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 8.8 10
2. TOMAN Petra (Csata Lovak) 8.8 10
3. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 7.33 12
4. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 6.73 11
5. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 6.14 14
6. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 5.75 12
7. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 5.63 8
8. GELEI Karola (Csata Lovak) 5.44 9
9. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 5.2 10
10. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 4.8 10
11. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 4.71 14
12. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 4.46 11
13. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 4.38 8
14. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 4.17 12
15. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 3.92 12
16. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.91 11
17. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 3.8 10
18. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.78 9
19. HRUBY Lili (MTK Budapest) 3.75 8
20. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 3.63 8
21. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3.58 12
22. VÍGH Petra (MTK Budapest) 3.56 9
23. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 3.44 9
24. TÓTH Klára (MTK Budapest) 3.44 9
25. VASS Veronika (Radobasket) 3.39 13
26. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 3.33 9
27. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 3.33 12
28. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 3.11 9
29. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 3.1 10
30. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 3 8
31. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 2.63 8
32. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 2.63 8
33. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.56 9
34. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.33 12
35. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 2.25 8
36. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 2.17 12
37. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 2.17 12
38. VRANEK Katalin (Radobasket) 2.09 11
39. NAGY Júlia (MTK Budapest) 1.88 8
40. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 1.75 12
41. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 1.71 14
42. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 1.63 8
43. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 1.62 13
44. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 1.5 12
45. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 1.46 13
46. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 1.33 12
47. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 1.29 14
48. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 1.25 12
49. HOLLY Hanga (Radobasket) 1.14 14
50. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 1 14
51. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 1 8
52. HORVÁTH Panna (Radobasket) 1 10
53. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 0.89 9
54. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 0.88 8
55. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0.85 13
56. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 0.82 11
57. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 0.82 11
58. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0.75 12
59. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0.73 11
60. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0.6 10
61. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 0.55 11
62. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0.5 14
63. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0.5 8
64. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0.33 12
65. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 2.9 10
2. FARKAS Boglárka (Pénzügyőr SE) 2.83 12
3. SZABÓ Réka Emese (MTK Budapest) 2.67 9
4. VRANEK Katalin (Radobasket) 2.55 11
5. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 2.5 14
6. HORVÁTH Panna (Radobasket) 2.4 10
7. TATÁR Hanna Anikó (Zsíros Akadémia Kőbánya) 2.38 8
8. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.33 12
9. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 2.25 12
10. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 2 10
11. HARTMANN Lili (Pénzügyőr SE) 2 11
12. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 1.83 12
13. TÖRÖK Dóra (Radobasket) 1.82 11
14. HOLLY Hanga (Radobasket) 1.79 14
15. GELEI Karola (Csata Lovak) 1.78 9
16. JÓZSA Evelin (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.75 8
17. LENGYEL Boróka (Csata Lovak) 1.7 10
18. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 1.67 12
19. HALMAI Tiffany Zoé (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.56 9
20. SÁRKÖZY Borbála (MTK Budapest) 1.5 8
21. ÖCSI Boglárka (MTK Budapest) 1.5 8
22. FÛZI Lilla (Kiss Lenke KS/B) 1.46 13
23. FARKAS Szonja (Csata Lovak) 1.46 11
24. TÓTH Hanga Éva (Kiss Lenke KS/B) 1.43 14
25. MIHALESZKÓ Anna Piroska (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.4 10
26. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 1.4 10
27. NEMESBÜKI Júlia (Radobasket) 1.38 8
28. SZÉKELY Réka (Csata Lovak) 1.36 11
29. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 12
30. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 1.33 12
31. KATONÁS Kamilla (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.33 9
32. NAGY Júlia (MTK Budapest) 1.25 8
33. KISS Fruzsina Anna (Kiss Lenke KS/B) 1.25 8
34. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 1.22 9
35. CZIGÁNYIK Jázmin Mária (Gold Boys SE) 1.22 9
36. GLATZ Giza Bodza (Radobasket) 1.18 11
37. KRASOVEC Lili (Csata Lovak) 1.13 8
38. HRUBY Lili (MTK Budapest) 1.13 8
39. RANGUY Rebeka (Csata Lovak) 1.13 8
40. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 1.07 14
41. TOMAN Petra (Csata Lovak) 1 10
42. TOMEG Tünde (Kiss Lenke KS/B) 0.93 14
43. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 0.92 13
44. VÍGH Petra (MTK Budapest) 0.89 9
45. TÓTH Klára (MTK Budapest) 0.89 9
46. HORVÁTH Enikõ (Radobasket) 0.86 14
47. BRAUN Bettina (Pénzügyőr SE) 0.83 12
48. GALLYAS Andrea (Zsíros Akadémia Kőbánya) 0.82 11
49. PETRI Rebeka (Kiss Lenke KS/B) 0.78 9
50. TÓTH Fruzsina (Csata Lovak) 0.75 12
51. HERCZEG Anna (MTK Budapest) 0.75 8
52. BUKOVÁCZ Dóra (Pénzügyőr SE) 0.75 12
53. BUZÁR Anna Gréta (Radobasket) 0.7 10
54. KERTÉSZ Zsófia (Kiss Lenke KS/B) 0.67 12
55. BOGNÁR Piros (Gold Boys SE) 0.63 8
56. SZÕKE Boróka (Gold Boys SE) 0.63 8
57. HAJDÓ Fanni Virág (Csata Lovak) 0.58 12
58. SZILVÁSSY Lilla (Radobasket) 0.58 12
59. FERENCZY Petra (Pénzügyőr SE) 0.58 12
60. GÖNCZY Kitti (Pénzügyőr SE) 0.58 12
61. VASS Veronika (Radobasket) 0.31 13
62. OBOLÉR Alexandra (Radobasket) 0.31 13
63. TÓTH Enikõ (Radobasket) 0.27 11
64. RÁBEL Luca (Gold Boys SE) 0.25 8
65. PIJEN Dominika (Kiss Lenke KS/B) 0.14 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 3.25 12
2. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 2.58 12
3. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 1.71 14
4. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 1.7 10
5. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 1.57 14
6. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 1.42 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÓTH Rebeka (Pénzügyőr SE) 68.89% (31/45) 12
2. TÖRÖK Krisztina Mária (Radobasket) 61.11% (11/18) 9
3. KERTÉSZ Luca (Kiss Lenke KS/B) 59.09% (13/22) 12
4. NAGY Júlia (MTK Budapest) 56.25% (9/16) 8
5. MOLNÁR Dorisz (MTK Budapest) 55.56% (10/18) 10
6. TELEGDY Zsófia (Csata Lovak) 54.17% (13/24) 10
7. RADÓ Viktória (Kiss Lenke KS/B) 52.17% (24/46) 14
8. BALCZER Kitti Ramóna (Kiss Lenke KS/B) 50% (17/34) 10
9. GELEI Karola (Csata Lovak) 50% (12/24) 9
10. FATÉR Blanka (Kiss Lenke KS/B) 47.83% (22/46) 14
11. HRUBY Lili (MTK Budapest) 47.06% (8/17) 8
12. VRANEK Katalin (Radobasket) 45% (9/20) 11
13. SÁNDOR Alexandra (Zsíros Akadémia Kőbánya) 42.5% (17/40) 12
14. VASS Veronika (Radobasket) 42.11% (8/19) 13
15. ERÕSS Viktória Anna (Pénzügyőr SE) 41.94% (39/93) 12
16. EGYHÁZY Abigél (Radobasket) 40.91% (9/22) 13
17. ALBERTI Laura (Pénzügyőr SE) 40% (10/25) 12
18. TAKÁCS Kata (Pénzügyőr SE) 36% (9/25) 12
19. TÓTH Klára (MTK Budapest) 22.22% (4/18) 9
20. HOLLY Hanga (Radobasket) 16% (4/25) 14
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu