Tiszai Virágok - Budapest, Leány Gyermek

Edző

Név Telefon E-mail
Ratkai Kitti 30/264-0980 ratkai.kitti@citromail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szpíró Balázs 20/515-8485 szpirobalazs35@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BARTA Gréta Krisztin 2006-11-02
- CSÉNYI Zsuzsa 2006-12-23
- DÉKÁNY Emese 2007-06-04
- ELEK Zsófia 2006-02-04
- EMEL Katinka 2006-10-21
- FARKAS Dóra 2006-12-24
- FEHÉRVÁRI Alíz 2008-02-19
- GYURICZA Bettina 2006-01-18
- JÁROMI Kíra 2006-12-20
- KARDOS Luca 2006-10-17
- KÁRPÁT Zsanna Rita 2006-11-02
- KEREKES Ivett 2006-11-04
- KOVÁCS Kamilla 2006-08-30
- SZABÓ Mirtill 2006-06-13
- SZOBOSZLAI Laura 2007-09-17
- SZOBOSZLAI Mira 2007-09-17
- TÓNAI Luca Éva 2007-07-30

Műsor

Budapest, Leány Gyermek

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0023 Kölökös Lányok Tiszai Virágok 2017/11/25 10:00 41-38
(6-10,14-10,8-9,13-9)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Paulus Bence Máté Lőrincz Erzsébet
NGy0052 Tiszai Virágok Zsiros Akadémia Kőbánya 2017/11/25 14:00 33-89
(8-19,8-26,11-18,6-26)
Zrínyi Miklós Gimnázium Gruber Nikolett Lőrincz Erzsébet
NGy0032 Vasas Akadémia Tiszai Virágok 2018/01/07 10:00 73-24
(18-9,18-0,20-9,17-6)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Rózsavölgyi Alexandra Matóczay Bálint
NGy0082 Tiszai Virágok Vasas Akadémia 2018/02/10 15:45 8-84
(4-20,1-20,2-18,1-26)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Krékity Kornél Konta Csanád János
NGy0091 Kaszások Akadémia Tiszai Virágok 2018/03/10 11:30 62-43
(12-15,25-7,15-9,10-12)
III. kerületi Sporttelep Szentpáli-Gavallér Csaba Szőke Gábor
NGy0041 Tiszai Virágok Kaszások Akadémia 2018/03/10 13:30 43-68
(8-29,12-14,4-13,19-12)
III. kerületi Sporttelep Szentpáli-Gavallér Csaba Szőke Gábor
NGy0073 Tiszai Virágok Kölökös Lányok 2018/03/17 14:00 47-43
(19-10,6-10,17-11,5-12)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Gruber Nikolett Németh Fanni
NGy0102 Zsiros Akadémia Kőbánya Tiszai Virágok 2018/05/06 14:30 82-38
(21-8,16-9,24-7,21-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Koncsag Csaba Bozóki Domonkos
NGy0013 Tiszai Virágok Török Flóris - Törekvés SE 2018/05/26 11:45 Török Flóris Általános Iskola
NGy0063 Török Flóris - Törekvés SE Tiszai Virágok 2018/05/26 13:30 Török Flóris Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 169 10
2. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 130 10
3. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 126 10
4. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 120 7
5. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 118 10
6. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 111 10
7. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 109 9
8. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 106 8
9. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 103 10
10. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 101 10
11. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 99 9
12. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 95 7
13. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 93 8
14. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 91 10
15. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 85 10
16. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 80 6
17. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 78 10
18. HRUBY Laura (Vasas Akadémia) 73 9
19. TORDA Csenge Anna (Zsiros Akadémia Kőbánya) 68 9
20. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 66 8
21. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 62 6
22. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 56 7
23. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 53 4
24. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 53 6
25. CSUTAK Anna Dorka (Vasas Akadémia) 49 8
26. SZALAY Kitti (Kölökös Lányok) 49 10
27. ZWICK Tamara (Zsiros Akadémia Kőbánya) 48 10
28. MAHMOUD Nóra Zsófia (Kaszások Akadémia) 48 9
29. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 43 6
30. KÁRPÁT Zsanna Rita (Tiszai Virágok) 43 5
31. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 37 8
32. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 31 10
33. MARÓTY Dalma (Vasas Akadémia) 30 6
34. GEDÓ Kata (Kölökös Lányok) 28 8
35. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 27 6
36. SÜTÕ Emese (Kölökös Lányok) 27 8
37. DZVONÁR Réka (Kölökös Lányok) 27 9
38. BOBVOS Mandula (Kaszások Akadémia) 27 10
39. SZTANKAI Vanessza (Zsiros Akadémia Kőbánya) 25 6
40. TÓTH Emese Virág (Kölökös Lányok) 25 8
41. CSÉNYI Zsuzsa (Tiszai Virágok) 23 8
42. JÁROMI Kíra (Tiszai Virágok) 23 8
43. SZOBOSZLAI Laura (Tiszai Virágok) 22 4
44. BALÁS Natasa (Vasas Akadémia) 21 4
45. FARKAS Dóra (Tiszai Virágok) 20 8
46. VASS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 20 6
47. GELÁNYI Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 19 8
48. SZAJKÓ Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 19 7
49. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 18 6
50. ÉDES Luca Alma (Vasas Akadémia) 16 7
51. BORZÁK Berta (Vasas Akadémia) 16 4
52. ILCSIK Boglárka (Vasas Akadémia) 16 8
53. BOJTÁR Bettina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 15 4
54. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 14 9
55. SZÛCS Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 14 7
56. SZABÓ Kincsõ Katalin (Vasas Akadémia) 13 8
57. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 13 9
58. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 13 9
59. KOVÁCS Kamilla (Tiszai Virágok) 12 5
60. HENGLÁR Zita (Kaszások Akadémia) 12 8
61. BALÁZS Eliza (Kölökös Lányok) 12 9
62. PANKUCSI Eszter (Kölökös Lányok) 11 9
63. BÁNÓCZI Eszter (Zsiros Akadémia Kőbánya) 10 4
64. KOVÁCS Dorottya (Kölökös Lányok) 10 5
65. FEHÉRVÁRI Alíz (Tiszai Virágok) 8 4
66. HALÁSZ Luca Réka (Vasas Akadémia) 8 4
67. MILASSIN Blanka (Vasas Akadémia) 7 5
68. BABAY-BOGNÁR Kinga (Kaszások Akadémia) 7 5
69. KUNCZ Linda (Vasas Akadémia) 6 1
70. FERNÁNDEZ-KISS Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 6 3
71. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 6 6
72. BENE Réka (Kaszások Akadémia) 6 7
73. SZOBOSZLAI Mira (Tiszai Virágok) 5 3
74. DÚL Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 5 2
75. SZABÓ Mirtill (Tiszai Virágok) 5 7
76. KARDOS Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 5 7
77. VARGA Enikõ (Török Flóris - Törekvés SE) 4 1
78. OLDAL Klára (Zsiros Akadémia Kőbánya) 4 2
79. SZALMÁSI Szabina Csilla (Török Flóris - Törekvés SE) 4 2
80. OLÁH Dóra (Kölökös Lányok) 4 5
81. EMEL Katinka (Tiszai Virágok) 4 5
82. CZIRJÉK Brigitta (Zsiros Akadémia Kőbánya) 4 9
83. TÓNAI Luca Éva (Tiszai Virágok) 3 3
84. PÁSZTOR Arina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 2 3
85. HARMATI Emma Róza (Vasas Akadémia) 2 1
86. KOCSIS Luca Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 2 1
87. SÁRKÁNY Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 2 2
88. MAGYAR Bianka Rózsa (Kölökös Lányok) 2 9
89. PORDÁN Kitti Valentina (Kölökös Lányok) 1 4
90. DÉKÁNY Emese (Tiszai Virágok) 1 5
91. KLING Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
92. SÁHI Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
93. FÁKLYA Kíra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
94. MISZLAI Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
95. ESZES Vivien (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 2
96. PALLAGHY Emma (Vasas Akadémia) 0 3
97. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0 8
98. KRISZTIÁN Szonja Léna (Kaszások Akadémia) 0 1
99. KÁLMÁN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
100. ELEK Zsófia (Tiszai Virágok) 0 7
101. BARTA Gréta Krisztin (Tiszai Virágok) 0 1
102. KÁLMÁN Villõ (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
103. KOVÁCS Abigél (Vasas Akadémia) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
3. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 7
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 6
5. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
6. MASIER Sophia (Vasas Akadémia) 0 4
7. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 0 10
8. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 0 10
9. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
10. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 0 10
11. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
12. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 0 10
13. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 0 9
14. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 0 6
15. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
16. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 0 10
17. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
18. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0 6
19. KÁRPÁT Zsanna Rita (Tiszai Virágok) 0 5
20. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
21. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
22. HRUBY Laura (Vasas Akadémia) 0 9
23. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 0 7
24. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 0 10
25. TORDA Csenge Anna (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
26. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 0 6
27. CSUTAK Anna Dorka (Vasas Akadémia) 0 8
28. KUNCZ Linda (Vasas Akadémia) 0 1
29. SZOBOSZLAI Laura (Tiszai Virágok) 0 4
30. MAHMOUD Nóra Zsófia (Kaszások Akadémia) 0 9
31. BALÁS Natasa (Vasas Akadémia) 0 4
32. MARÓTY Dalma (Vasas Akadémia) 0 6
33. SZALAY Kitti (Kölökös Lányok) 0 10
34. ZWICK Tamara (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
35. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 0 8
36. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
37. SZTANKAI Vanessza (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 6
38. VARGA Enikõ (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
39. BORZÁK Berta (Vasas Akadémia) 0 4
40. BOJTÁR Bettina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
41. GEDÓ Kata (Kölökös Lányok) 0 8
42. SÜTÕ Emese (Kölökös Lányok) 0 8
43. VASS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
44. TÓTH Emese Virág (Kölökös Lányok) 0 8
45. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 0 10
46. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 0 6
47. DZVONÁR Réka (Kölökös Lányok) 0 9
48. JÁROMI Kíra (Tiszai Virágok) 0 8
49. CSÉNYI Zsuzsa (Tiszai Virágok) 0 8
50. SZAJKÓ Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
51. BOBVOS Mandula (Kaszások Akadémia) 0 10
52. DÚL Fanni Veronika (Vasas Akadémia) 0 2
53. FARKAS Dóra (Tiszai Virágok) 0 8
54. BÁNÓCZI Eszter (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 4
55. KOVÁCS Kamilla (Tiszai Virágok) 0 5
56. GELÁNYI Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
57. ÉDES Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 7
58. SZÛCS Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
59. SZALMÁSI Szabina Csilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
60. KOCSIS Luca Lilla (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
61. HALÁSZ Luca Réka (Vasas Akadémia) 0 4
62. FERNÁNDEZ-KISS Anna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
63. HARMATI Emma Róza (Vasas Akadémia) 0 1
64. KOVÁCS Dorottya (Kölökös Lányok) 0 5
65. ILCSIK Boglárka (Vasas Akadémia) 0 8
66. FEHÉRVÁRI Alíz (Tiszai Virágok) 0 4
67. OLDAL Klára (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 2
68. SZOBOSZLAI Mira (Tiszai Virágok) 0 3
69. SZABÓ Kincsõ Katalin (Vasas Akadémia) 0 8
70. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 0 9
71. HENGLÁR Zita (Kaszások Akadémia) 0 8
72. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0 9
73. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 0 9
74. BABAY-BOGNÁR Kinga (Kaszások Akadémia) 0 5
75. MILASSIN Blanka (Vasas Akadémia) 0 5
76. BALÁZS Eliza (Kölökös Lányok) 0 9
77. PANKUCSI Eszter (Kölökös Lányok) 0 9
78. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 0 6
79. SÁRKÁNY Kiara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
80. TÓNAI Luca Éva (Tiszai Virágok) 0 3
81. BENE Réka (Kaszások Akadémia) 0 7
82. OLÁH Dóra (Kölökös Lányok) 0 5
83. EMEL Katinka (Tiszai Virágok) 0 5
84. SZABÓ Mirtill (Tiszai Virágok) 0 7
85. KARDOS Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
86. PÁSZTOR Arina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 3
87. CZIRJÉK Brigitta (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
88. PORDÁN Kitti Valentina (Kölökös Lányok) 0 4
89. MAGYAR Bianka Rózsa (Kölökös Lányok) 0 9
90. DÉKÁNY Emese (Tiszai Virágok) 0 5
91. KÁLMÁN Hanna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 3
92. MISZLAI Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
93. ELEK Zsófia (Tiszai Virágok) 0 7
94. ESZES Vivien (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 2
95. PALLAGHY Emma (Vasas Akadémia) 0 3
96. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0 8
97. KOVÁCS Abigél (Vasas Akadémia) 0 4
98. KLING Noémi (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
99. KÁLMÁN Villõ (Török Flóris - Törekvés SE) 0 1
100. KRISZTIÁN Szonja Léna (Kaszások Akadémia) 0 1
101. SÁHI Sára (Török Flóris - Törekvés SE) 0 4
102. BARTA Gréta Krisztin (Tiszai Virágok) 0 1
103. FÁKLYA Kíra (Török Flóris - Törekvés SE) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 17.14 7
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 16.9 10
3. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 13.57 7
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 13.33 6
5. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 13.25 8
6. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 13 10
7. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 12.6 10
8. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 12.11 9
9. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 11.8 10
10. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 11.63 8
11. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 11.1 10
12. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 11 9
13. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 10.33 6
14. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 10.3 10
15. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 10.1 10
16. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 9.1 10
17. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 8.83 6
18. KÁRPÁT Zsanna Rita (Tiszai Virágok) 8.6 5
19. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 8.5 10
20. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 8.25 8
21. HRUBY Laura (Vasas Akadémia) 8.11 9
22. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 8 7
23. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 7.8 10
24. TORDA Csenge Anna (Zsiros Akadémia Kőbánya) 7.56 9
25. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 7.17 6
26. CSUTAK Anna Dorka (Vasas Akadémia) 6.13 8
27. MAHMOUD Nóra Zsófia (Kaszások Akadémia) 5.33 9
28. MARÓTY Dalma (Vasas Akadémia) 5 6
29. SZALAY Kitti (Kölökös Lányok) 4.9 10
30. ZWICK Tamara (Zsiros Akadémia Kőbánya) 4.8 10
31. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 4.63 8
32. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 4.5 6
33. SZTANKAI Vanessza (Zsiros Akadémia Kőbánya) 4.17 6
34. GEDÓ Kata (Kölökös Lányok) 3.5 8
35. SÜTÕ Emese (Kölökös Lányok) 3.38 8
36. VASS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 3.33 6
37. TÓTH Emese Virág (Kölökös Lányok) 3.13 8
38. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 3.1 10
39. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 3 6
40. DZVONÁR Réka (Kölökös Lányok) 3 9
41. CSÉNYI Zsuzsa (Tiszai Virágok) 2.88 8
42. JÁROMI Kíra (Tiszai Virágok) 2.88 8
43. SZAJKÓ Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.71 7
44. BOBVOS Mandula (Kaszások Akadémia) 2.7 10
45. FARKAS Dóra (Tiszai Virágok) 2.5 8
46. KOVÁCS Kamilla (Tiszai Virágok) 2.4 5
47. GELÁNYI Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 2.38 8
48. ÉDES Luca Alma (Vasas Akadémia) 2.29 7
49. KOVÁCS Dorottya (Kölökös Lányok) 2 5
50. SZÛCS Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 2 7
51. ILCSIK Boglárka (Vasas Akadémia) 2 8
52. SZABÓ Kincsõ Katalin (Vasas Akadémia) 1.63 8
53. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 1.56 9
54. HENGLÁR Zita (Kaszások Akadémia) 1.5 8
55. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 1.44 9
56. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 1.44 9
57. MILASSIN Blanka (Vasas Akadémia) 1.4 5
58. BABAY-BOGNÁR Kinga (Kaszások Akadémia) 1.4 5
59. BALÁZS Eliza (Kölökös Lányok) 1.33 9
60. PANKUCSI Eszter (Kölökös Lányok) 1.22 9
61. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 1 6
62. BENE Réka (Kaszások Akadémia) 0.86 7
63. EMEL Katinka (Tiszai Virágok) 0.8 5
64. OLÁH Dóra (Kölökös Lányok) 0.8 5
65. SZABÓ Mirtill (Tiszai Virágok) 0.71 7
66. KARDOS Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0.71 7
67. CZIRJÉK Brigitta (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0.44 9
68. MAGYAR Bianka Rózsa (Kölökös Lányok) 0.22 9
69. DÉKÁNY Emese (Tiszai Virágok) 0.2 5
70. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0 8
71. ELEK Zsófia (Tiszai Virágok) 0 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
2. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
3. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 7
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 6
5. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
6. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 0 10
7. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 0 10
8. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
9. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 0 10
10. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
11. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 0 10
12. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 0 9
13. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 0 6
14. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
15. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 0 10
16. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
17. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0 6
18. KÁRPÁT Zsanna Rita (Tiszai Virágok) 0 5
19. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
20. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
21. HRUBY Laura (Vasas Akadémia) 0 9
22. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 0 7
23. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 0 10
24. TORDA Csenge Anna (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
25. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 0 6
26. CSUTAK Anna Dorka (Vasas Akadémia) 0 8
27. MAHMOUD Nóra Zsófia (Kaszások Akadémia) 0 9
28. MARÓTY Dalma (Vasas Akadémia) 0 6
29. SZALAY Kitti (Kölökös Lányok) 0 10
30. ZWICK Tamara (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 10
31. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 0 8
32. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
33. SZTANKAI Vanessza (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 6
34. GEDÓ Kata (Kölökös Lányok) 0 8
35. SÜTÕ Emese (Kölökös Lányok) 0 8
36. VASS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 0 6
37. TÓTH Emese Virág (Kölökös Lányok) 0 8
38. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 0 10
39. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 0 6
40. DZVONÁR Réka (Kölökös Lányok) 0 9
41. CSÉNYI Zsuzsa (Tiszai Virágok) 0 8
42. JÁROMI Kíra (Tiszai Virágok) 0 8
43. SZAJKÓ Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
44. BOBVOS Mandula (Kaszások Akadémia) 0 10
45. FARKAS Dóra (Tiszai Virágok) 0 8
46. KOVÁCS Kamilla (Tiszai Virágok) 0 5
47. GELÁNYI Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 0 8
48. ÉDES Luca Alma (Vasas Akadémia) 0 7
49. KOVÁCS Dorottya (Kölökös Lányok) 0 5
50. SZÛCS Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
51. ILCSIK Boglárka (Vasas Akadémia) 0 8
52. SZABÓ Kincsõ Katalin (Vasas Akadémia) 0 8
53. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 0 9
54. HENGLÁR Zita (Kaszások Akadémia) 0 8
55. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 0 9
56. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0 9
57. MILASSIN Blanka (Vasas Akadémia) 0 5
58. BABAY-BOGNÁR Kinga (Kaszások Akadémia) 0 5
59. BALÁZS Eliza (Kölökös Lányok) 0 9
60. PANKUCSI Eszter (Kölökös Lányok) 0 9
61. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 0 6
62. BENE Réka (Kaszások Akadémia) 0 7
63. EMEL Katinka (Tiszai Virágok) 0 5
64. OLÁH Dóra (Kölökös Lányok) 0 5
65. SZABÓ Mirtill (Tiszai Virágok) 0 7
66. KARDOS Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0 7
67. CZIRJÉK Brigitta (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0 9
68. MAGYAR Bianka Rózsa (Kölökös Lányok) 0 9
69. DÉKÁNY Emese (Tiszai Virágok) 0 5
70. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0 8
71. ELEK Zsófia (Tiszai Virágok) 0 7
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 7.9 10
2. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 7.57 7
3. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 6.63 8
4. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 6.33 6
5. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 6 7
6. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 5.8 10
7. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 5.67 9
8. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 5.6 10
9. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 5.22 9
10. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 5 10
11. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 5 8
12. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 5 10
13. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 4.8 10
14. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 4.67 6
15. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 4.6 10
16. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 4.33 6
17. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 4.3 10
18. HRUBY Laura (Vasas Akadémia) 3.89 9
19. KÁRPÁT Zsanna Rita (Tiszai Virágok) 3.8 5
20. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 3.7 10
21. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 3.57 7
22. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 3.5 8
23. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 3.5 10
24. TORDA Csenge Anna (Zsiros Akadémia Kőbánya) 3.44 9
25. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 2.83 6
26. CSUTAK Anna Dorka (Vasas Akadémia) 2.75 8
27. ZWICK Tamara (Zsiros Akadémia Kőbánya) 2.4 10
28. MAHMOUD Nóra Zsófia (Kaszások Akadémia) 2.33 9
29. MARÓTY Dalma (Vasas Akadémia) 2.33 6
30. SZALAY Kitti (Kölökös Lányok) 2.3 10
31. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 2.17 6
32. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 2 8
33. SZTANKAI Vanessza (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.83 6
34. VASS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 1.67 6
35. GEDÓ Kata (Kölökös Lányok) 1.63 8
36. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 1.5 6
37. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 1.4 10
38. DZVONÁR Réka (Kölökös Lányok) 1.33 9
39. SZAJKÓ Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.29 7
40. JÁROMI Kíra (Tiszai Virágok) 1.25 8
41. ÉDES Luca Alma (Vasas Akadémia) 1.14 7
42. SÜTÕ Emese (Kölökös Lányok) 1.13 8
43. BOBVOS Mandula (Kaszások Akadémia) 1.1 10
44. TÓTH Emese Virág (Kölökös Lányok) 1 8
45. CSÉNYI Zsuzsa (Tiszai Virágok) 1 8
46. FARKAS Dóra (Tiszai Virágok) 1 8
47. GELÁNYI Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1 8
48. ILCSIK Boglárka (Vasas Akadémia) 1 8
49. SZÛCS Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 0.86 7
50. SZABÓ Kincsõ Katalin (Vasas Akadémia) 0.75 8
51. HENGLÁR Zita (Kaszások Akadémia) 0.75 8
52. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 0.67 9
53. KOVÁCS Kamilla (Tiszai Virágok) 0.6 5
54. KOVÁCS Dorottya (Kölökös Lányok) 0.6 5
55. BABAY-BOGNÁR Kinga (Kaszások Akadémia) 0.6 5
56. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 0.56 9
57. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0.56 9
58. BALÁZS Eliza (Kölökös Lányok) 0.56 9
59. PANKUCSI Eszter (Kölökös Lányok) 0.56 9
60. MILASSIN Blanka (Vasas Akadémia) 0.4 5
61. EMEL Katinka (Tiszai Virágok) 0.4 5
62. BENE Réka (Kaszások Akadémia) 0.29 7
63. SZABÓ Mirtill (Tiszai Virágok) 0.29 7
64. KARDOS Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0.29 7
65. CZIRJÉK Brigitta (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0.22 9
66. OLÁH Dóra (Kölökös Lányok) 0.2 5
67. MAGYAR Bianka Rózsa (Kölökös Lányok) 0.11 9
68. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 0 6
69. DÉKÁNY Emese (Tiszai Virágok) 0 5
70. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0 8
71. ELEK Zsófia (Tiszai Virágok) 0 7
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 3.5 8
2. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 2.8 10
3. MÜNCZ Kata Viktória (Kölökös Lányok) 2.78 9
4. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 2.5 8
5. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 2.38 8
6. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 2.3 10
7. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 2.3 10
8. POLGÁRI Réka (Kaszások Akadémia) 2.22 9
9. CSICSVÁRI Zelma (Kaszások Akadémia) 2.17 6
10. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 2.1 10
11. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 2 10
12. CSUTAK Anna Dorka (Vasas Akadémia) 2 8
13. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 1.89 9
14. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.8 10
15. TORDA Csenge Anna (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.78 9
16. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.75 8
17. GEDÓ Kata (Kölökös Lányok) 1.75 8
18. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 1.67 6
19. MAHMOUD Nóra Zsófia (Kaszások Akadémia) 1.67 9
20. DZVONÁR Réka (Kölökös Lányok) 1.67 9
21. KEREKES Ivett (Tiszai Virágok) 1.5 6
22. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.43 7
23. KÁRPÁT Zsanna Rita (Tiszai Virágok) 1.4 5
24. TÓTH Emese Virág (Kölökös Lányok) 1.38 8
25. GELÁNYI Csenge (Török Flóris - Törekvés SE) 1.38 8
26. NÉMETH Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.33 6
27. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 1.33 6
28. MARÓTY Dalma (Vasas Akadémia) 1.33 6
29. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 1.29 7
30. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 1.29 7
31. SZÛCS Anna Lili (Török Flóris - Törekvés SE) 1.29 7
32. SÜTÕ Emese (Kölökös Lányok) 1.25 8
33. KOVÁCS Dorottya (Kölökös Lányok) 1.2 5
34. SZTANKAI Vanessza (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.17 6
35. VASS Luca (Török Flóris - Törekvés SE) 1.17 6
36. ÉDES Luca Alma (Vasas Akadémia) 1.14 7
37. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.11 9
38. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 1 10
39. BOBVOS Mandula (Kaszások Akadémia) 1 10
40. FARKAS Dóra (Tiszai Virágok) 1 8
41. KOVÁCS Kamilla (Tiszai Virágok) 1 5
42. MILASSIN Blanka (Vasas Akadémia) 1 5
43. OLÁH Dóra (Kölökös Lányok) 1 5
44. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0.9 10
45. HRUBY Laura (Vasas Akadémia) 0.89 9
46. NAGY Zsófia (Kaszások Akadémia) 0.89 9
47. HENGLÁR Zita (Kaszások Akadémia) 0.88 8
48. ELEK Zsófia (Tiszai Virágok) 0.86 7
49. CZIRJÉK Brigitta (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0.78 9
50. JÁROMI Kíra (Tiszai Virágok) 0.75 8
51. KOCSIS Eszter (Kaszások Akadémia) 0.75 8
52. SZAJKÓ Gitta (Török Flóris - Törekvés SE) 0.71 7
53. BENE Réka (Kaszások Akadémia) 0.71 7
54. KARDOS Kata (Török Flóris - Törekvés SE) 0.71 7
55. MAGYAR Bianka Rózsa (Kölökös Lányok) 0.67 9
56. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 0.6 10
57. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 0.6 10
58. SZALAY Kitti (Kölökös Lányok) 0.6 10
59. BABAY-BOGNÁR Kinga (Kaszások Akadémia) 0.6 5
60. EMEL Katinka (Tiszai Virágok) 0.6 5
61. DÉKÁNY Emese (Tiszai Virágok) 0.6 5
62. HEIM Viola (Török Flóris - Törekvés SE) 0.5 6
63. ILCSIK Boglárka (Vasas Akadémia) 0.5 8
64. SZABÓ Kincsõ Katalin (Vasas Akadémia) 0.5 8
65. SZABÓ Mirtill (Tiszai Virágok) 0.43 7
66. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0.4 10
67. ZWICK Tamara (Zsiros Akadémia Kőbánya) 0.4 10
68. PANKUCSI Eszter (Kölökös Lányok) 0.33 9
69. CSÉNYI Zsuzsa (Tiszai Virágok) 0.13 8
70. BALÁZS Eliza (Kölökös Lányok) 0.11 9
71. LÁSZLÓ Réka Brigitta (Vasas Akadémia) 0 6
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 2 7
2. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 1.8 10
3. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 1.8 10
4. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 1.63 8
5. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.57 7
6. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 1.25 8
7. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.1 10
8. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 1.1 10
9. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.1 10
10. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 1.1 10
11. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 1 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZABÓ Flóra Vilma (Vasas Akadémia) 69.23% (9/13) 6
2. MAHMOUD Nóra Zsófia (Kaszások Akadémia) 60% (6/10) 9
3. HARSÁGI Lili Dorina (Zsiros Akadémia Kőbánya) 57.89% (11/19) 10
4. BAGDI Hajnalka (Török Flóris - Törekvés SE) 56.52% (13/23) 8
5. TURÓS Gréta (Török Flóris - Törekvés SE) 50% (10/20) 8
6. KOVÁCS Fanni Noémi (Kölökös Lányok) 50% (8/16) 10
7. OLÁH Fruzsina Panna (Török Flóris - Törekvés SE) 48.28% (14/29) 7
8. CZIRKOS Anna Panka (Kaszások Akadémia) 47.62% (10/21) 10
9. SZABÓ Zsófia (Zsiros Akadémia Kőbánya) 46.67% (7/15) 9
10. FODOR Lili (Zsiros Akadémia Kőbánya) 45.83% (11/24) 10
11. BOBVOS Mandula (Kaszások Akadémia) 45.45% (5/11) 10
12. BOSCH Emma Petra (Zsiros Akadémia Kőbánya) 45.45% (5/11) 10
13. TÓTH Emese Virág (Kölökös Lányok) 45% (9/20) 8
14. KEMÉNY Szófia (Kölökös Lányok) 44% (11/25) 10
15. PELLE Fanni (Zsiros Akadémia Kőbánya) 44% (11/25) 7
16. SÁGI Hanna Magdaléna (Kaszások Akadémia) 43.9% (18/41) 10
17. NAGY Viktória (Kaszások Akadémia) 42.86% (18/42) 10
18. FARKAS Dóra (Tiszai Virágok) 40% (4/10) 8
19. SOÓS Kriszta Szonja (Vasas Akadémia) 38.46% (5/13) 9
20. CSÉNYI Zsuzsa (Tiszai Virágok) 35% (7/20) 8
21. SÜTÕ Emese (Kölökös Lányok) 34.62% (9/26) 8
22. SZELES Dorka (Zsiros Akadémia Kőbánya) 33.33% (11/33) 10
23. KOVÁCS Kamilla (Tiszai Virágok) 33.33% (6/18) 5
24. IGAZ Eszter (Vasas Akadémia) 33.33% (6/18) 7
25. CSUTAK Anna Dorka (Vasas Akadémia) 33.33% (5/15) 8
26. TORDA Csenge Anna (Zsiros Akadémia Kőbánya) 28.57% (6/21) 9
27. DZVONÁR Réka (Kölökös Lányok) 25% (3/12) 9
28. KARDOS Luca (Tiszai Virágok) 23.81% (5/21) 8
29. HRUBY Laura (Vasas Akadémia) 23.08% (3/13) 9
30. GYURICZA Bettina (Tiszai Virágok) 21.43% (6/28) 6
31. KÁRPÁT Zsanna Rita (Tiszai Virágok) 20.83% (5/24) 5
32. GEDÓ Kata (Kölökös Lányok) 20% (2/10) 8
33. SZUROVECZ Barbara (Kaszások Akadémia) 18.75% (3/16) 10
34. BENYOVSZKI Petra (Vasas Akadémia) 17.86% (5/28) 10
35. TURÓS Barbara (Török Flóris - Törekvés SE) 0% (0/10) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu