/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

BKGDSE - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Rónaszéki Szilvia 70/375-4385 ronaszekiszilvi@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Gaál Zoltán 30/627-7739 gzoltan@pr.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola 1116 - Budapest Kiskőrösi u 1.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Baliga Barbara 1994-01-23
- Bódi Bettina 1995-02-08
- Csomai Noémi 1984-11-17
- Fábián Ildikó 1971-03-09
- Győr Zsuzsa 1987-11-09
- Hegyi Hanna 1997-08-06
- Imre Nóra 1996-01-27
- Izsák Judit 1982-08-22
- Lakos Magdolna 1982-12-22
- Légrádi Réka 1991-06-07
- Maracskó Barbara 1971-01-08
- Mezei Dominika 1999-05-25
- Müller Melinda 1994-06-17
- Németh Kata 1989-02-08
- Németh Nóra 1989-02-08
- Óvári Fruzsina 1997-08-07
- Péchy Szandra 1985-07-11
- Surán Andrea 1978-11-02
- Szlávik Petra 1990-10-08
- Tánczos Tímea 1998-03-11
- Török Petra 2000-01-19
- Urbán Andrea 1978-05-07
- Vándor Szilvia 1993-08-06
- Várnai Katalin 1982-01-16
- Vér Diána 1982-10-20

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0047 BKGDSE MAFC BME 2018/11/06 20:15 49-78
(12-26,11-10,11-21,15-21)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál István Komlódi Benedek
NA0057 BLSE/A BKGDSE 2018/11/10 18:00 67-28
(13-7,14-10,22-7,18-4)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Major Ádám Sancilio Alexis
NA0075 Szolnoki Sportcentrum BKGDSE 2018/11/27 20:15 47-62
(16-13,7-13,8-20,16-16)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Nagy Viktor Józsa András Junior
NA0084 BKGDSE BEAC Bics 2018/12/04 20:15 56-52
(15-11,12-15,14-10,15-16)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Pohánka Balázs Komlódi Benedek
NA0093 Törekvés SE BKGDSE 2018/12/07 20:50 66-55
(11-12,27-6,20-18,8-19)
Kocsis Sándor Sportközpont Goda László Rózsavölgyi Alexandra
NA0205 BKGDSE Szolnoki Sportcentrum 2018/12/14 20:15 63-35
(16-7,13-6,20-7,14-15)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Hervay Tibor Tóth Kitti
NA0025 Kiss Lenke KA BKGDSE 2019/01/08 20:15 83-63
(20-14,18-15,16-15,29-19)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Józsa András Junior Csoma Viktor
NA0111 BKGDSE BEAC Muff 2019/01/15 19:00 50-64
(12-20,14-17,10-15,14-12)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Csabai-Kaskötő Brigitta Rózsavölgyi Alexandra
NA0122 BEAC Budafok BKGDSE 2019/01/23 18:10 62-65
(19-22,16-20,15-12,12-11)
BEAC Sporttelep Tóth Kitti Sancilio Alexis
NA0155 BKGDSE Kiss Lenke KA 2019/02/21 19:40 58-71
(16-18,14-20,16-19,12-14)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál István Simon Kristóf Kolos
NA0177 MAFC BME BKGDSE 2019/03/03 11:00 69-71
(19-19,21-17,13-13,16-22)
Lónyay Református Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt Sancilio Alexis
NA0187 BKGDSE BLSE/A 2019/03/21 19:40 66-60
(20-9,21-14,16-22,9-15)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Goda László Rózsavölgyi Alexandra
NA0144 ELTE BEAC BKGDSE 2019/03/28 18:30 68-51
(17-14,25-7,14-12,12-18)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Gruber Nikolett Lilla
NA0214 BEAC Bics BKGDSE 2019/04/07 09:00 42-56
(8-6,9-17,8-13,17-20)
BEAC Sporttelep Gaál István Major Ádám
NA0241 BEAC Muff BKGDSE 2019/04/16 18:30 68-54
(20-13,10-14,21-12,17-15)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Kozma Balázs Rózsavölgyi Alexandra
NA0232 ICO BKGDSE 2019/04/28 13:30 93-61
(28-10,21-15,29-17,15-19)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy László Pohánka Balázs
NA0014 BKGDSE ELTE BEAC 2019/05/08 19:15 53-64
(13-16,22-20,4-16,14-12)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Nepp László Oszkár Kapros Roland
NA0252 BKGDSE BEAC Budafok 2019/05/16 19:40 62-116
(-, -, -, -)
Újbudai Petőfi Sándor Iskola Tóth Kitti Nagy László
NA0133 MTK Budapest BKGDSE 2019/05/18 11:00 106-52
(-, -, -, -)
MTK Kosárlabda Csarnok Pohánka Balázs Rózsavölgyi Alexandra
NA0223 BKGDSE Törekvés SE 2019/05/23 19:40 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Hervay Tibor Tóth Kitti
NA0263 BKGDSE MTK Budapest 2019/05/25 17:00 MTK Kosárlabda Csarnok Tóth Kitti Gruber Nikolett Lilla
NA0102 BKGDSE ICO 2019/05/30 19:40 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál Norbert Tóth Kitti

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 429 19
2. Kosjár Katalin (BLSE/A) 347 21
3. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 320 22
4. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 317 16
5. Nagy Viktória (ICO) 316 16
6. Balogh Júlia (BEAC Muff) 297 17
7. Dőry Viktória (ICO) 290 19
8. Ujváry Judit (BLSE/A) 260 22
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 237 19
10. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 226 19
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 219 20
12. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 207 20
13. Mile Veronika (BEAC Budafok) 204 19
14. Tarnai Kata (MAFC BME) 200 16
15. Dobos Kíra (Törekvés SE) 198 19
16. Soós Edit (BEAC Muff) 188 20
17. Fülep Csilla (MAFC BME) 177 16
18. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 176 16
19. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 171 14
20. Hegyi Hanna (BKGDSE) 169 15
21. Varga Fanni (BEAC Bics) 169 14
22. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 168 18
23. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 162 16
24. Béres Eszter (ICO) 161 16
25. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 161 17
26. Hetényi Viktória (ICO) 156 15
27. Földi Anna (MTK Budapest) 151 14
28. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 148 18
29. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 144 18
30. Kléner Kata (Törekvés SE) 142 19
31. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 135 16
32. Kiss Diána (BLSE/A) 135 20
33. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 129 14
34. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 126 13
35. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 125 15
36. Aradi Zsanett (MAFC BME) 123 15
37. Széky Anna (Törekvés SE) 121 14
38. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 121 12
39. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 120 17
40. Széplaki Márta (Törekvés SE) 118 18
41. Hetényi Renáta (ICO) 117 16
42. Egri Vivien (Törekvés SE) 117 19
43. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 117 13
44. Rozsics Lilla (MAFC BME) 117 14
45. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 115 19
46. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 110 11
47. Tánczos Tímea (BKGDSE) 109 16
48. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 107 16
49. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 106 17
50. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 100 18
51. Baliga Barbara (BKGDSE) 100 15
52. Hercze Szandra (MAFC BME) 99 13
53. Fekete Katalin (BLSE/A) 96 21
54. Szabó Vivien (MAFC BME) 95 12
55. Szuchy Márta (BLSE/A) 94 22
56. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 94 17
57. Szlávik Petra (BKGDSE) 91 12
58. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 90 16
59. Vándor Szilvia (BKGDSE) 89 10
60. Horváth Anna (MAFC BME) 88 16
61. Budai Zsófia (MTK Budapest) 87 13
62. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 86 17
63. Halász Melinda (BEAC Bics) 86 14
64. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 85 19
65. Sziráki Edit (BEAC Bics) 83 16
66. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 83 12
67. Papp Judit (BEAC Budafok) 82 17
68. Gróf Júlia (MTK Budapest) 82 10
69. Deák Dóra (BEAC Bics) 81 16
70. Surán Andrea (BKGDSE) 81 13
71. Budánovics Noémi (BLSE/A) 81 18
72. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 80 13
73. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 79 11
74. Böröcz Anita (BEAC Bics) 79 18
75. Lutche Klaudia (MAFC BME) 79 10
76. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 76 10
77. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 75 19
78. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 74 16
79. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 73 16
80. Keil Zsófia (BEAC Muff) 71 21
81. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 69 14
82. Árvay Júlia (BEAC Bics) 68 11
83. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 64 18
84. Padányi Réka (BEAC Budafok) 64 7
85. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 62 16
86. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 59 16
87. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 59 10
88. Légrádi Réka (BKGDSE) 59 14
89. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 59 14
90. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 57 16
91. Boksay Katalin (Törekvés SE) 57 12
92. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 55 4
93. Veres Orsolya (BEAC Bics) 55 17
94. Szalay Kinga (MTK Budapest) 54 12
95. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 54 19
96. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 53 8
97. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 53 11
98. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 51 15
99. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 51 11
100. Müller Melinda (BKGDSE) 49 6
101. Karlócai Daniella (BLSE/A) 47 17
102. Lakos Magdolna (BKGDSE) 46 11
103. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 45 10
104. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 45 18
105. Hájer Tamara (BEAC Muff) 44 9
106. Sváb Gréta (Törekvés SE) 44 5
107. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 44 15
108. Veress Lili (ICO) 43 10
109. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 43 12
110. Deli Ágnes (BEAC Muff) 42 5
111. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 41 4
112. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 41 10
113. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 39 14
114. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 36 7
115. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 36 14
116. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 34 8
117. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 34 13
118. Jéhn Mónika (MAFC BME) 34 13
119. Fejér Éva (BLSE/A) 33 17
120. Várnai Katalin (BKGDSE) 31 7
121. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 31 11
122. Kovács Kinga (MAFC BME) 31 9
123. Széky Krisztina (Törekvés SE) 28 9
124. Fábián Ildikó (BKGDSE) 27 4
125. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 25 11
126. Dénes Diána (MTK Budapest) 24 4
127. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 23 7
128. Ryan Júlia (MTK Budapest) 23 5
129. Szabó Anna (ICO) 22 7
130. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 22 12
131. Vér Diána (BKGDSE) 20 12
132. Bécser Janka (ICO) 20 16
133. Gulyás Anna (MTK Budapest) 19 5
134. Glavinics Anna (ELTE BEAC) 19 5
135. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 18 16
136. Albert Dóra (BEAC Bics) 17 16
137. László Boróka (Törekvés SE) 16 2
138. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 16 12
139. Váits Petra (BEAC Bics) 15 6
140. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 13 4
141. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 13 5
142. Paróczi Petra (MAFC BME) 12 3
143. Munteán Lili (BLSE/A) 12 3
144. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
145. Németh Kata (BKGDSE) 10 1
146. Kiss Katalin (BEAC Bics) 10 10
147. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 10 16
148. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 10 12
149. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 9 7
150. Szakolczi Dorka (ELTE BEAC) 9 3
151. Molnár Martina (MAFC BME) 9 12
152. Darnót Anna (ELTE BEAC) 8 1
153. Bódi Bettina (BKGDSE) 8 5
154. Mezei Dominika (BKGDSE) 7 3
155. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
156. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
157. Gáspár Sára (MTK Budapest) 4 6
158. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
159. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
160. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 4 2
161. Nagy Zsófia (Kiss Lenke KA) 4 2
162. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
163. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 4 10
164. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 3 7
165. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
166. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 2
167. Csomai Noémi (BKGDSE) 3 5
168. Zám Eszter (BLSE/A) 2 3
169. Tuica Zsófia (Kiss Lenke KA) 2 3
170. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 3
171. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
172. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 2 5
173. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
174. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
175. Török Regina (MAFC BME) 0 6
176. Mansaré Finda (ICO) 0 2
177. Belánszky-Demkó Katalin (BEAC Muff) 0 3
178. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 56 17
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 55 19
3. Dőry Viktória (ICO) 49 19
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 29 16
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 27 15
6. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 26 16
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 24 19
8. Horváth Enikő (MAFC BME) 23 20
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 18 19
10. Rozsics Lilla (MAFC BME) 18 14
11. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 17 16
12. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 17 10
13. Fülep Csilla (MAFC BME) 16 16
14. Hercze Szandra (MAFC BME) 16 13
15. Deák Dóra (BEAC Bics) 16 16
16. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 15 11
17. Szlávik Petra (BKGDSE) 14 12
18. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 14 17
19. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 13 16
20. Hetényi Viktória (ICO) 13 15
21. Szabó Vivien (MAFC BME) 13 12
22. Varga Fanni (BEAC Bics) 12 14
23. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 12 13
24. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 12 16
25. Kosjár Katalin (BLSE/A) 11 21
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 11 19
27. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 10 16
28. Padányi Réka (BEAC Budafok) 10 7
29. Budai Zsófia (MTK Budapest) 10 13
30. Soós Edit (BEAC Muff) 9 20
31. Hetényi Renáta (ICO) 9 16
32. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 9 16
33. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 8 4
34. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8 10
35. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 8 13
36. Hegyi Hanna (BKGDSE) 7 15
37. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 7 17
38. Légrádi Réka (BKGDSE) 7 14
39. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 6 20
40. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 6 11
41. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 6 19
42. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 5 17
43. Lutche Klaudia (MAFC BME) 5 10
44. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 5 17
45. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 5 11
46. Fekete Katalin (BLSE/A) 5 21
47. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 5 15
48. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 4 14
49. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 4 12
50. Egri Vivien (Törekvés SE) 4 19
51. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 4 8
52. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4 16
53. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4 18
54. Széky Krisztina (Törekvés SE) 4 9
55. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 4 19
56. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3 22
57. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 3 19
58. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 13
59. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3 18
60. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 3 18
61. Hájer Tamara (BEAC Muff) 3 9
62. Budánovics Noémi (BLSE/A) 3 18
63. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 3 10
64. Veress Lili (ICO) 3 10
65. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 3 14
66. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 3 19
67. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 3 7
68. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3 11
69. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 3 14
70. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3 13
71. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3 11
72. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2 19
73. Földi Anna (MTK Budapest) 2 14
74. Németh Kata (BKGDSE) 2 1
75. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 2 18
76. Széky Anna (Törekvés SE) 2 14
77. Müller Melinda (BKGDSE) 2 6
78. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 2 10
79. Munteán Lili (BLSE/A) 2 3
80. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2 12
81. Molnár Martina (MAFC BME) 2 12
82. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 14
83. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 1 12
84. Vándor Szilvia (BKGDSE) 1 10
85. Sváb Gréta (Törekvés SE) 1 5
86. Gróf Júlia (MTK Budapest) 1 10
87. Fábián Ildikó (BKGDSE) 1 4
88. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 1 8
89. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 1 17
90. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
91. Horváth Anna (MAFC BME) 1 16
92. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1 16
93. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 1 7
94. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1 14
95. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 12
96. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 7
97. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 11
98. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1 16
99. Glavinics Anna (ELTE BEAC) 1 5
100. Gulyás Anna (MTK Budapest) 1 5
101. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 12
102. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 15
103. Budavári Katalin (ELTE BEAC) 1 13
104. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 14
105. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1 18
106. Mezei Dominika (BKGDSE) 1 3
107. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 5
108. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 16
109. Nagy Viktória (ICO) 0 16
110. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 22
111. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 4
112. Béres Eszter (ICO) 0 16
113. Deli Ágnes (BEAC Muff) 0 5
114. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 18
115. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 15
116. Darnót Anna (ELTE BEAC) 0 1
117. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 18
118. László Boróka (Törekvés SE) 0 2
119. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 16
120. Kiss Diána (BLSE/A) 0 20
121. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 16
122. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 15
123. Surán Andrea (BKGDSE) 0 13
124. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 11
125. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 14
126. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 19
127. Dénes Diána (MTK Budapest) 0 4
128. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 16
129. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
130. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 17
131. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 12
132. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 11
133. Ryan Júlia (MTK Budapest) 0 5
134. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 18
135. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 22
136. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
137. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
138. Paróczi Petra (MAFC BME) 0 3
139. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 16
140. Kovács Kinga (MAFC BME) 0 9
141. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 21
142. Szakáll Márta (BEAC Budafok) 0 4
143. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 17
144. Szabó Anna (ICO) 0 7
145. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
146. Szakolczi Dorka (ELTE BEAC) 0 3
147. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
148. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 17
149. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
150. Váits Petra (BEAC Bics) 0 6
151. Nagy Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 2
152. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
153. Sárközy Borbála (MTK Budapest) 0 2
154. Fejér Éva (BLSE/A) 0 17
155. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 12
156. Vér Diána (BKGDSE) 0 12
157. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 2
158. Viszota Krisztina (BEAC Budafok) 0 7
159. Bécser Janka (ICO) 0 16
160. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 16
161. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 16
162. Kiss Katalin (BEAC Bics) 0 10
163. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
164. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 12
165. Zám Eszter (BLSE/A) 0 3
166. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 3
167. Tuica Zsófia (Kiss Lenke KA) 0 3
168. Gáspár Sára (MTK Budapest) 0 6
169. Csomai Noémi (BKGDSE) 0 5
170. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 7
171. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 10
172. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 5
173. Török Regina (MAFC BME) 0 6
174. Horváth Panna Flóra (ICO) 0 1
175. Mansaré Finda (ICO) 0 2
176. Szűcs Laura (MTK Budapest) 0 1
177. Belánszky-Demkó Katalin (BEAC Muff) 0 3
178. Serfőző Lea Szelli (Szolnoki Sportcentrum) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 15 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 22.58 19
2. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 19.81 16
3. Nagy Viktória (ICO) 19.75 16
4. Balogh Júlia (BEAC Muff) 17.47 17
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 16.52 21
6. Dőry Viktória (ICO) 15.26 19
7. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 14.55 22
8. Tarnai Kata (MAFC BME) 12.5 16
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 12.47 19
10. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 11.9 19
11. Ujváry Judit (BLSE/A) 11.82 22
12. Hegyi Hanna (BKGDSE) 11.27 15
13. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.06 16
14. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 11 16
15. Horváth Enikő (MAFC BME) 10.95 20
16. Mile Veronika (BEAC Budafok) 10.74 19
17. Dobos Kíra (Törekvés SE) 10.42 19
18. Hetényi Viktória (ICO) 10.4 15
19. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10.35 20
20. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 10.13 16
21. Béres Eszter (ICO) 10.06 16
22. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 9.47 17
23. Soós Edit (BEAC Muff) 9.4 20
24. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 9.33 18
25. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 8.44 16
26. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 8.33 15
27. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 8.22 18
28. Aradi Zsanett (MAFC BME) 8.2 15
29. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8 18
30. Kléner Kata (Törekvés SE) 7.47 19
31. Hetényi Renáta (ICO) 7.31 16
32. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.06 17
33. Tánczos Tímea (BKGDSE) 6.81 16
34. Kiss Diána (BLSE/A) 6.75 20
35. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 6.69 16
36. Baliga Barbara (BKGDSE) 6.67 15
37. Széplaki Márta (Törekvés SE) 6.56 18
38. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 6.24 17
39. Egri Vivien (Törekvés SE) 6.16 19
40. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 6.05 19
41. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 5.63 16
42. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 5.56 18
43. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5.53 17
44. Horváth Anna (MAFC BME) 5.5 16
45. Sziráki Edit (BEAC Bics) 5.19 16
46. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.06 16
47. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 5.06 17
48. Papp Judit (BEAC Budafok) 4.82 17
49. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 4.63 16
50. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.57 21
51. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 4.56 16
52. Budánovics Noémi (BLSE/A) 4.5 18
53. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 4.47 19
54. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.39 18
55. Szuchy Márta (BLSE/A) 4.27 22
56. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 3.95 19
57. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3.88 16
58. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 3.69 16
59. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 3.56 16
60. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3.56 18
61. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.4 15
62. Keil Zsófia (BEAC Muff) 3.38 21
63. Veres Orsolya (BEAC Bics) 3.24 17
64. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.93 15
65. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.84 19
66. Karlócai Daniella (BLSE/A) 2.77 17
67. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.5 18
68. Fejér Éva (BLSE/A) 1.94 17
69. Bécser Janka (ICO) 1.25 16
70. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1.13 16
71. Albert Dóra (BEAC Bics) 1.06 16
72. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.63 16
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 15 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.29 17
2. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.9 19
3. Dőry Viktória (ICO) 2.58 19
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 1.81 16
5. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.8 15
6. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.63 16
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.26 19
8. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.15 20
9. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.06 16
10. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 16
11. Deák Dóra (BEAC Bics) 1 16
12. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 0.95 19
13. Hetényi Viktória (ICO) 0.87 15
14. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 0.82 17
15. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.81 16
16. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.75 16
17. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 0.63 16
18. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.58 19
19. Hetényi Renáta (ICO) 0.56 16
20. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.56 16
21. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.52 21
22. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0.47 15
23. Soós Edit (BEAC Muff) 0.45 20
24. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.41 17
25. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.33 15
26. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.32 19
27. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.3 20
28. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0.29 17
29. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 17
30. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 16
31. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.24 21
32. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.22 18
33. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.21 19
34. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.21 19
35. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.17 18
36. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0.17 18
37. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.17 18
38. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.16 19
39. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.16 19
40. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0.14 22
41. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.11 18
42. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0.11 19
43. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0.07 15
44. Horváth Anna (MAFC BME) 0.06 16
45. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.06 16
46. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0.06 16
47. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.06 16
48. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0.06 17
49. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.06 18
50. Nagy Viktória (ICO) 0 16
51. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 22
52. Béres Eszter (ICO) 0 16
53. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 18
54. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 15
55. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 18
56. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 16
57. Kiss Diána (BLSE/A) 0 20
58. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 16
59. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 15
60. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 19
61. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 16
62. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 17
63. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 18
64. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 22
65. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 16
66. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 21
67. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 17
68. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 17
69. Fejér Éva (BLSE/A) 0 17
70. Bécser Janka (ICO) 0 16
71. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 16
72. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 16
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 15 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 9.84 19
2. Nagy Viktória (ICO) 8.13 16
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 7.13 16
4. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.48 21
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 5.41 22
6. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 4.84 19
7. Béres Eszter (ICO) 4.31 16
8. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 4.22 18
9. Hegyi Hanna (BKGDSE) 4.2 15
10. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 4.18 17
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 4.11 19
12. Ujváry Judit (BLSE/A) 4.05 22
13. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 3.78 18
14. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 3.65 20
15. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 3.56 18
16. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.53 15
17. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.53 19
18. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.35 17
19. Dőry Viktória (ICO) 3.16 19
20. Tánczos Tímea (BKGDSE) 3.06 16
21. Soós Edit (BEAC Muff) 3.05 20
22. Fülep Csilla (MAFC BME) 3 16
23. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 16
24. Horváth Enikő (MAFC BME) 3 20
25. Kiss Diána (BLSE/A) 2.95 20
26. Hetényi Viktória (ICO) 2.93 15
27. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.81 16
28. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.8 15
29. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.63 19
30. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 2.63 16
31. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 2.63 16
32. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2.56 18
33. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.53 17
34. Hetényi Renáta (ICO) 2.5 16
35. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.38 16
36. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 2.29 17
37. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.29 17
38. Horváth Anna (MAFC BME) 2.25 16
39. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.21 19
40. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.06 17
41. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.06 18
42. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.06 18
43. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2 16
44. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.88 16
45. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.77 22
46. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.65 17
47. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1.63 16
48. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.57 21
49. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.56 16
50. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.56 18
51. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.53 19
52. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.52 21
53. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.47 19
54. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.37 19
55. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.35 17
56. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.28 18
57. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1.2 15
58. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.19 16
59. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.13 15
60. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.13 16
61. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.11 18
62. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.07 15
63. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1.06 16
64. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1.06 17
65. Mile Veronika (BEAC Budafok) 1 19
66. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.88 16
67. Fejér Éva (BLSE/A) 0.82 17
68. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.79 19
69. Bécser Janka (ICO) 0.56 16
70. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.5 16
71. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.44 16
72. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.19 16
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 15 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.79 19
2. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2.69 16
3. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 2.56 16
4. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.5 16
5. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.42 19
6. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.37 19
7. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.35 17
8. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.32 19
9. Béres Eszter (ICO) 2.31 16
10. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.25 20
11. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.22 18
12. Szuchy Márta (BLSE/A) 2.18 22
13. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.16 19
14. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 2.13 16
15. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.11 18
16. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.11 18
17. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.07 15
18. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.06 17
19. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 2.06 18
20. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2 15
21. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 2 16
22. Bécser Janka (ICO) 1.94 16
23. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.91 22
24. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.84 19
25. Hetényi Renáta (ICO) 1.81 16
26. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.81 16
27. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 1.77 17
28. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.75 16
29. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.69 16
30. Dőry Viktória (ICO) 1.63 19
31. Tánczos Tímea (BKGDSE) 1.63 16
32. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.61 18
33. Horváth Anna (MAFC BME) 1.56 16
34. Soós Edit (BEAC Muff) 1.5 20
35. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.47 15
36. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1.44 16
37. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.44 16
38. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1.41 17
39. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.28 18
40. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.24 17
41. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.2 20
42. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.19 16
43. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 1.19 16
44. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.18 17
45. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.18 17
46. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.14 22
47. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.11 19
48. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.1 21
49. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.07 15
50. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.06 18
51. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.05 19
52. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1.05 19
53. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.05 21
54. Nagy Viktória (ICO) 1 16
55. Kiss Diána (BLSE/A) 0.95 20
56. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0.94 16
57. Hetényi Viktória (ICO) 0.93 15
58. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.9 19
59. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.89 18
60. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.88 17
61. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.81 21
62. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0.78 18
63. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.77 17
64. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.75 16
65. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.75 16
66. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.6 15
67. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.58 19
68. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.53 15
69. Fejér Éva (BLSE/A) 0.53 17
70. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.5 16
71. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.5 16
72. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.19 16
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 15 meccs, min. 30 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kosjár Katalin (BLSE/A) 4 21
2. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.73 22
3. Nagy Viktória (ICO) 3.5 16
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 3.32 22
5. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3.13 16
6. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.13 16
7. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.58 19
8. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.15 20
9. Fülep Csilla (MAFC BME) 2.06 16
10. Soós Edit (BEAC Muff) 1.95 20
11. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.74 19
12. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1.63 19
13. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.5 20
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 15 meccs, min. 30 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Enikő (MAFC BME) 85.71% (30/35) 20
2. Fülep Csilla (MAFC BME) 76.74% (33/43) 16
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 76.67% (23/30) 16
4. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 75.76% (50/66) 16
5. Kosjár Katalin (BLSE/A) 75% (84/112) 21
6. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 72.28% (73/101) 22
7. Soós Edit (BEAC Muff) 72.22% (39/54) 20
8. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 71.43% (50/70) 16
9. Nagy Viktória (ICO) 70.89% (56/79) 16
10. Ujváry Judit (BLSE/A) 70.09% (82/117) 22
11. Hetényi Viktória (ICO) 69.05% (29/42) 15
12. Dobos Kíra (Törekvés SE) 68.89% (31/45) 19
13. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 68.75% (33/48) 19
14. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 68.57% (24/35) 16
15. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 67.12% (49/73) 19
16. Egri Vivien (Törekvés SE) 63.64% (21/33) 19
17. Hegyi Hanna (BKGDSE) 62.86% (22/35) 15
18. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 62.16% (23/37) 16
19. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 57.14% (20/35) 16
20. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 55.56% (20/36) 18
21. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 55.1% (27/49) 19
22. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 54.43% (43/79) 20
23. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 47.22% (17/36) 18
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu