ELTE BEAC - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Gyarmati István Dr. 20/947-0217 gyarmati.istvan40@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalay Krisztina 30/397-2512 szalay.kriszta12@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka 1118 - Budapest Mányoki u. 5.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Ádám Veronkia 1998-06-18
- Aho Sarah Martina 1999-12-19
- Aszódy Dorka 1997-11-11
- Barnjak Katarina 1995-01-06
- Bodnár Dóra 1991-09-09
- Budavári Katalin 2000-11-16
- Darnót Anna 1997-08-06
- Griffiths Emese 2001-11-13
- Hunkár Anna 2001-04-04
- Kedvessy Anna 1998-02-23
- Kenyeres Anett 1999-08-29
- Kutrik Andrea 2000-02-20
- Némedi Flóra 1999-01-19
- Regdánszki Tamara 1997-04-25
- Stekler Kamilla 1999-10-12
- Szabó Zsanett 1999-11-23
- Tarnai Klára 1999-09-12
- Vágvölgyi Fanni 1997-02-21
- Varga Anna Dorottya 1998-01-30
- Varga Zsófia 1982-04-01
- Vitéz Luca 2001-10-13
- Zelenák Sára 1998-02-06

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0023 ELTE BEAC BEAC Budafok 2018/11/07 19:00 68-49
(20-14,16-11,15-14,17-10)
BEAC Sporttelep Nepp László Oszkár Magyar Zoltán
NA0052 ELTE BEAC Kiss Lenke KA 2018/11/22 18:30 75-82
(17-21,17-19,15-19,26-23)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gaál István Lövei László
NA0074 ELTE BEAC MAFC BME 2018/11/29 18:40 53-69
(18-11,11-29,10-20,14-9)
Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Gruber Nikolett Lilla Szilágyi Tamás
NA0085 BLSE/A ELTE BEAC 2018/12/02 16:00 47-36
(13-9,10-2,12-11,12-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Pohánka Balázs Bujtor Péter
NA0107 Szolnoki Sportcentrum ELTE BEAC 2018/12/16 16:30 BEAC Sporttelep Tarnai Gyula Csaba Gruber Nikolett Lilla
NA0014 BKGDSE ELTE BEAC 2018/12/31 00:00 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
NA0117 BEAC Bics ELTE BEAC 2019/01/13 15:00 BEAC Sporttelep
NA0126 ELTE BEAC Törekvés SE 2019/01/24 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0032 MTK Budapest ELTE BEAC 2019/01/26 11:00 MTK Kosárlabda Csarnok
NA0135 ICO ELTE BEAC 2019/01/27 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
NA0144 ELTE BEAC BKGDSE 2019/02/14 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0153 BEAC Budafok ELTE BEAC 2019/02/20 19:00 BEAC Sporttelep
NA0041 ELTE BEAC BEAC Muff 2019/02/27 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0162 ELTE BEAC MTK Budapest 2019/02/28 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0171 BEAC Muff ELTE BEAC 2019/03/07 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0182 Kiss Lenke KA ELTE BEAC 2019/03/12 20:15 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
NA0204 MAFC BME ELTE BEAC 2019/03/31 11:00 Lónyay Református Gimnázium
NA0215 ELTE BEAC BLSE/A 2019/04/11 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0237 ELTE BEAC Szolnoki Sportcentrum 2019/05/02 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0247 ELTE BEAC BEAC Bics 2019/05/09 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
NA0256 Törekvés SE ELTE BEAC 2019/05/14 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0265 ELTE BEAC ICO 2019/05/23 18:40 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 150 6
2. Nagy Viktória (ICO) 120 6
3. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 102 6
4. Tarnai Kata (MAFC BME) 93 7
5. Horváth Enikő (MAFC BME) 88 8
6. Kosjár Katalin (BLSE/A) 87 6
7. Fülep Csilla (MAFC BME) 78 7
8. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 78 5
9. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 73 6
10. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 72 4
11. Dőry Viktória (ICO) 71 6
12. Hetényi Renáta (ICO) 65 6
13. Ujváry Judit (BLSE/A) 65 6
14. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 59 4
15. Varga Fanni (BEAC Bics) 59 5
16. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 58 5
17. Földi Anna (MTK Budapest) 55 4
18. Mile Veronika (BEAC Budafok) 54 5
19. Balogh Júlia (BEAC Muff) 53 4
20. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 53 6
21. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 50 4
22. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 50 5
23. Soós Edit (BEAC Muff) 49 5
24. Hercze Szandra (MAFC BME) 48 6
25. Aradi Zsanett (MAFC BME) 46 6
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 43 5
27. Horváth Anna (MAFC BME) 43 8
28. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 42 5
29. Halász Melinda (BEAC Bics) 40 6
30. Budánovics Noémi (BLSE/A) 40 6
31. Béres Eszter (ICO) 40 4
32. Lutche Klaudia (MAFC BME) 39 5
33. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 39 5
34. Kléner Kata (Törekvés SE) 39 5
35. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 38 5
36. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 37 6
37. Szabó Vivien (MAFC BME) 37 6
38. Egri Vivien (Törekvés SE) 37 5
39. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 37 5
40. Széky Anna (Törekvés SE) 35 5
41. Deák Dóra (BEAC Bics) 34 6
42. Sziráki Edit (BEAC Bics) 33 6
43. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 32 3
44. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 32 6
45. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 31 5
46. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 31 3
47. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 30 4
48. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 30 4
49. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 30 6
50. Fekete Katalin (BLSE/A) 29 6
51. Böröcz Anita (BEAC Bics) 28 6
52. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 28 4
53. Hegyi Hanna (BKGDSE) 27 3
54. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 27 3
55. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 27 6
56. Árvay Júlia (BEAC Bics) 26 5
57. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 25 4
58. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 25 4
59. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 25 3
60. Rozsics Lilla (MAFC BME) 24 4
61. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 24 4
62. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 24 5
63. Kiss Diána (BLSE/A) 24 5
64. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 23 4
65. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 23 5
66. Papp Judit (BEAC Budafok) 23 5
67. Szuchy Márta (BLSE/A) 22 6
68. Szabó Anna (ICO) 22 6
69. Budai Zsófia (MTK Budapest) 22 3
70. Hetényi Viktória (ICO) 21 3
71. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 21 3
72. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 21 4
73. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 21 4
74. Jéhn Mónika (MAFC BME) 21 6
75. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 20 3
76. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 19 5
77. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 18 2
78. Boksay Katalin (Törekvés SE) 18 3
79. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 18 6
80. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 18 7
81. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 16 6
82. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 16 2
83. Padányi Réka (BEAC Budafok) 16 2
84. Szlávik Petra (BKGDSE) 16 2
85. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 16 4
86. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 16 4
87. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 16 3
88. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 16 3
89. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 15 2
90. Baliga Barbara (BKGDSE) 15 3
91. Tánczos Tímea (BKGDSE) 15 3
92. Gróf Júlia (MTK Budapest) 14 1
93. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 14 2
94. Veres Orsolya (BEAC Bics) 14 5
95. Bécser Janka (ICO) 14 6
96. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 14 6
97. Széky Krisztina (Törekvés SE) 13 4
98. Hájer Tamara (BEAC Muff) 13 3
99. Vándor Szilvia (BKGDSE) 12 2
100. Szalay Kinga (MTK Budapest) 12 2
101. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 12 4
102. Széplaki Márta (Törekvés SE) 12 4
103. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 12 4
104. Várnai Katalin (BKGDSE) 11 3
105. Surán Andrea (BKGDSE) 11 2
106. Mihalik Janka (MAFC BME) 11 2
107. László Boróka (Törekvés SE) 10 1
108. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 10 3
109. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 1
110. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 9 2
111. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 9 3
112. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 9 4
113. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 9 4
114. Keil Zsófia (BEAC Muff) 9 5
115. Fejér Éva (BLSE/A) 9 5
116. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 9 6
117. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 8 3
118. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
119. Légrádi Réka (BKGDSE) 7 2
120. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 7 3
121. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 6 2
122. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 6 3
123. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 6 4
124. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
125. Bódi Bettina (BKGDSE) 5 2
126. Albert Dóra (BEAC Bics) 4 6
127. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
128. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
129. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 4 4
130. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 4 4
131. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 4 5
132. Karlócai Daniella (BLSE/A) 4 3
133. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 4 3
134. Vér Diána (BKGDSE) 4 3
135. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 1
136. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
137. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
138. Lakos Magdolna (BKGDSE) 2 2
139. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 2 2
140. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 1 5
141. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
142. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
143. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
144. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
145. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
146. Mansaré Finda (ICO) 0 1
147. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
148. Török Regina (MAFC BME) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 16 5
2. Tarnai Kata (MAFC BME) 15 7
3. Dőry Viktória (ICO) 12 6
4. Balogh Júlia (BEAC Muff) 9 4
5. Horváth Enikő (MAFC BME) 9 8
6. Hercze Szandra (MAFC BME) 8 6
7. Kléner Kata (Törekvés SE) 8 5
8. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 7 4
9. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 6 5
10. Hetényi Renáta (ICO) 6 6
11. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 6 4
12. Varga Fanni (BEAC Bics) 5 5
13. Deák Dóra (BEAC Bics) 5 6
14. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 4 4
15. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4 5
16. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 4 5
17. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
18. Soós Edit (BEAC Muff) 3 5
19. Szlávik Petra (BKGDSE) 3 2
20. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
21. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 3 5
22. Szabó Vivien (MAFC BME) 3 6
23. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
24. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 3 4
25. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 3 5
26. Széky Krisztina (Törekvés SE) 3 4
27. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 2 4
28. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 2 4
29. Kosjár Katalin (BLSE/A) 2 6
30. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2 5
31. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2 3
32. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2 5
33. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 2 2
34. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2 2
35. Széky Anna (Törekvés SE) 2 5
36. Rozsics Lilla (MAFC BME) 2 4
37. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 2 3
38. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 2 6
39. Fekete Katalin (BLSE/A) 2 6
40. Széplaki Márta (Törekvés SE) 2 4
41. Földi Anna (MTK Budapest) 1 4
42. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1 6
43. Fülep Csilla (MAFC BME) 1 7
44. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
45. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 1
46. Dobos Kíra (Törekvés SE) 1 5
47. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 1 2
48. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1 2
49. Egri Vivien (Törekvés SE) 1 5
50. Budai Zsófia (MTK Budapest) 1 3
51. Hetényi Viktória (ICO) 1 3
52. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
53. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
54. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1 4
55. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
56. Horváth Anna (MAFC BME) 1 8
57. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
58. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1 2
59. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 3
60. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1 4
61. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1 5
62. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 3
63. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
64. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 2
65. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
66. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 1 3
67. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1 7
68. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
69. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
70. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0 6
71. Nagy Viktória (ICO) 0 6
72. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 6
73. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0 1
74. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 6
75. Béres Eszter (ICO) 0 4
76. László Boróka (Törekvés SE) 0 1
77. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
78. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0 3
79. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
80. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 6
81. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 5
82. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
83. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 5
84. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
85. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 5
86. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 3
87. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
88. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 6
89. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 6
90. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 4
91. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 3
92. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 2
93. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 2
94. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 6
95. Surán Andrea (BKGDSE) 0 2
96. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 6
97. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
98. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
99. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 5
100. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 3
101. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
102. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 3
103. Kiss Diána (BLSE/A) 0 5
104. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 6
105. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 5
106. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 5
107. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 4
108. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
109. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
110. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 6
111. Szabó Anna (ICO) 0 6
112. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0 3
113. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
114. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
115. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 4
116. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 1
117. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
118. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 5
119. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
120. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0 3
121. Bódi Bettina (BKGDSE) 0 2
122. Bécser Janka (ICO) 0 6
123. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
124. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 4
125. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0 4
126. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 3
127. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
128. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 5
129. Fejér Éva (BLSE/A) 0 5
130. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
131. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 3
132. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 3
133. Vér Diána (BKGDSE) 0 3
134. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 4
135. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 2
136. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
137. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
138. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 5
139. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 6
140. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
141. Mansaré Finda (ICO) 0 1
142. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
143. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
144. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
145. Török Regina (MAFC BME) 0 4
146. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
147. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
148. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 25 6
2. Nagy Viktória (ICO) 20 6
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 18 4
4. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 17 6
5. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 15.6 5
6. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 14.75 4
7. Kosjár Katalin (BLSE/A) 14.5 6
8. Gróf Júlia (MTK Budapest) 14 1
9. Földi Anna (MTK Budapest) 13.75 4
10. Tarnai Kata (MAFC BME) 13.29 7
11. Balogh Júlia (BEAC Muff) 13.25 4
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 12.5 4
13. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 12.17 6
14. Dőry Viktória (ICO) 11.83 6
15. Varga Fanni (BEAC Bics) 11.8 5
16. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 11.6 5
17. Fülep Csilla (MAFC BME) 11.14 7
18. Horváth Enikő (MAFC BME) 11 8
19. Ujváry Judit (BLSE/A) 10.83 6
20. Hetényi Renáta (ICO) 10.83 6
21. Mile Veronika (BEAC Budafok) 10.8 5
22. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 10.67 3
23. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 10.33 3
24. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 10 5
25. Béres Eszter (ICO) 10 4
26. László Boróka (Törekvés SE) 10 1
27. Soós Edit (BEAC Muff) 9.8 5
28. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 9 1
29. Hegyi Hanna (BKGDSE) 9 3
30. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 9 3
31. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 9 2
32. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 8.83 6
33. Dobos Kíra (Törekvés SE) 8.6 5
34. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 8.4 5
35. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 8.33 3
36. Hercze Szandra (MAFC BME) 8 6
37. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 8 2
38. Szlávik Petra (BKGDSE) 8 2
39. Padányi Réka (BEAC Budafok) 8 2
40. Kléner Kata (Törekvés SE) 7.8 5
41. Lutche Klaudia (MAFC BME) 7.8 5
42. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 7.8 5
43. Aradi Zsanett (MAFC BME) 7.67 6
44. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 7.6 5
45. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 7.5 4
46. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 7.5 4
47. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 7.5 2
48. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 7.4 5
49. Egri Vivien (Törekvés SE) 7.4 5
50. Budai Zsófia (MTK Budapest) 7.33 3
51. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 7 2
52. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 7 3
53. Széky Anna (Törekvés SE) 7 5
54. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 7 4
55. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 7 1
56. Hetényi Viktória (ICO) 7 3
57. Budánovics Noémi (BLSE/A) 6.67 6
58. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 6.67 3
59. Halász Melinda (BEAC Bics) 6.67 6
60. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 6.25 4
61. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 6.25 4
62. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 6.2 5
63. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 6.17 6
64. Szabó Vivien (MAFC BME) 6.17 6
65. Vándor Szilvia (BKGDSE) 6 2
66. Szalay Kinga (MTK Budapest) 6 2
67. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 6 4
68. Boksay Katalin (Törekvés SE) 6 3
69. Rozsics Lilla (MAFC BME) 6 4
70. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 5.75 4
71. Deák Dóra (BEAC Bics) 5.67 6
72. Mihalik Janka (MAFC BME) 5.5 2
73. Sziráki Edit (BEAC Bics) 5.5 6
74. Surán Andrea (BKGDSE) 5.5 2
75. Horváth Anna (MAFC BME) 5.38 8
76. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 5.33 3
77. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 5.33 3
78. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 5.33 6
79. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 5.25 4
80. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 5.25 4
81. Árvay Júlia (BEAC Bics) 5.2 5
82. Tánczos Tímea (BKGDSE) 5 3
83. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
84. Baliga Barbara (BKGDSE) 5 3
85. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 5 6
86. Fekete Katalin (BLSE/A) 4.83 6
87. Kiss Diána (BLSE/A) 4.8 5
88. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 4.8 5
89. Böröcz Anita (BEAC Bics) 4.67 6
90. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 4.6 5
91. Papp Judit (BEAC Budafok) 4.6 5
92. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 4.5 6
93. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 4.5 2
94. Hájer Tamara (BEAC Muff) 4.33 3
95. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 4 4
96. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 4 4
97. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 4 1
98. Izsák Judit (BKGDSE) 4 1
99. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 3.8 5
100. Várnai Katalin (BKGDSE) 3.67 3
101. Szabó Anna (ICO) 3.67 6
102. Szuchy Márta (BLSE/A) 3.67 6
103. Jéhn Mónika (MAFC BME) 3.5 6
104. Légrádi Réka (BKGDSE) 3.5 2
105. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 3.33 3
106. Széky Krisztina (Törekvés SE) 3.25 4
107. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
108. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 3 4
109. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 3 2
110. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 3 1
111. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 3 3
112. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 3 1
113. Széplaki Márta (Törekvés SE) 3 4
114. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 3 4
115. Veres Orsolya (BEAC Bics) 2.8 5
116. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 2.67 6
117. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 2.67 3
118. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 2.57 7
119. Bódi Bettina (BKGDSE) 2.5 2
120. Bécser Janka (ICO) 2.33 6
121. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 3
122. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 2.33 6
123. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2.25 4
124. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2.25 4
125. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2 3
126. Hruby Lili (MTK Budapest) 2 1
127. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.8 5
128. Fejér Éva (BLSE/A) 1.8 5
129. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 1.5 4
130. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 6
131. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 1.33 3
132. Vér Diána (BKGDSE) 1.33 3
133. Karlócai Daniella (BLSE/A) 1.33 3
134. Lakos Magdolna (BKGDSE) 1 2
135. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1 4
136. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 1 4
137. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 1 2
138. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.8 5
139. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.67 6
140. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0.2 5
141. Mansaré Finda (ICO) 0 1
142. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
143. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
144. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
145. Török Regina (MAFC BME) 0 4
146. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
147. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
148. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mile Veronika (BEAC Budafok) 3.2 5
2. Balogh Júlia (BEAC Muff) 2.25 4
3. Tarnai Kata (MAFC BME) 2.14 7
4. Dőry Viktória (ICO) 2 6
5. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.75 4
6. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.6 5
7. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.5 2
8. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 1.5 4
9. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.33 6
10. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.2 5
11. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.13 8
12. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 1 4
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 1 5
14. Hetényi Renáta (ICO) 1 6
15. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 1 3
16. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 1 1
17. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1 2
18. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 1 2
19. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
20. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.83 6
21. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.8 5
22. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 0.8 5
23. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 0.75 4
24. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 0.75 4
25. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.75 4
26. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 0.67 3
27. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 0.67 3
28. Soós Edit (BEAC Muff) 0.6 5
29. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0.6 5
30. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 5
31. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 0.5 4
32. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.5 4
33. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 0.5 2
34. Padányi Réka (BEAC Budafok) 0.5 2
35. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 6
36. Szabó Vivien (MAFC BME) 0.5 6
37. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.5 4
38. Mihalik Janka (MAFC BME) 0.5 2
39. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 0.5 2
40. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.5 2
41. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.5 4
42. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.4 5
43. Lutche Klaudia (MAFC BME) 0.4 5
44. Széky Anna (Törekvés SE) 0.4 5
45. Kosjár Katalin (BLSE/A) 0.33 6
46. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 0.33 3
47. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.33 3
48. Hetényi Viktória (ICO) 0.33 3
49. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 6
50. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.33 6
51. Hájer Tamara (BEAC Muff) 0.33 3
52. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.33 3
53. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.33 3
54. Földi Anna (MTK Budapest) 0.25 4
55. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 4
56. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.25 4
57. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 0.25 4
58. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.25 4
59. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.2 5
60. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.2 5
61. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 0.2 5
62. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 0.17 6
63. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
64. Jéhn Mónika (MAFC BME) 0.17 6
65. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
66. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.17 6
67. Fülep Csilla (MAFC BME) 0.14 7
68. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.14 7
69. Horváth Anna (MAFC BME) 0.13 8
70. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 0 6
71. Nagy Viktória (ICO) 0 6
72. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 0 6
73. Gróf Júlia (MTK Budapest) 0 1
74. Ujváry Judit (BLSE/A) 0 6
75. Béres Eszter (ICO) 0 4
76. László Boróka (Törekvés SE) 0 1
77. Hegyi Hanna (BKGDSE) 0 3
78. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 0 3
79. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 0 2
80. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0 6
81. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 0 5
82. Aradi Zsanett (MAFC BME) 0 6
83. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0 5
84. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 0 4
85. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0 5
86. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 0 3
87. Budánovics Noémi (BLSE/A) 0 6
88. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0 3
89. Halász Melinda (BEAC Bics) 0 6
90. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 2
91. Szalay Kinga (MTK Budapest) 0 2
92. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 0 4
93. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0 3
94. Sziráki Edit (BEAC Bics) 0 6
95. Surán Andrea (BKGDSE) 0 2
96. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 0 3
97. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0 6
98. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 0 4
99. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0 5
100. Tánczos Tímea (BKGDSE) 0 3
101. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
102. Baliga Barbara (BKGDSE) 0 3
103. Kiss Diána (BLSE/A) 0 5
104. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0 6
105. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 0 5
106. Papp Judit (BEAC Budafok) 0 5
107. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0 4
108. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
109. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
110. Szabó Anna (ICO) 0 6
111. Szuchy Márta (BLSE/A) 0 6
112. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 0 3
113. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
114. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0 2
115. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 0 1
116. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
117. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0 4
118. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0 5
119. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0 6
120. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0 3
121. Bódi Bettina (BKGDSE) 0 2
122. Bécser Janka (ICO) 0 6
123. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0 3
124. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 4
125. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 0 4
126. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0 3
127. Hruby Lili (MTK Budapest) 0 1
128. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0 5
129. Fejér Éva (BLSE/A) 0 5
130. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0 4
131. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0 3
132. Vér Diána (BKGDSE) 0 3
133. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0 3
134. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0 2
135. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0 4
136. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0 4
137. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
138. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0 5
139. Albert Dóra (BEAC Bics) 0 6
140. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
141. Mansaré Finda (ICO) 0 1
142. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
143. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
144. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
145. Török Regina (MAFC BME) 0 4
146. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
147. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
148. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 10.5 6
2. Nagy Viktória (ICO) 8.33 6
3. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 6.75 4
4. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 6.25 4
5. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 6.17 6
6. Gróf Júlia (MTK Budapest) 6 1
7. Földi Anna (MTK Budapest) 5.5 4
8. Kosjár Katalin (BLSE/A) 5.33 6
9. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 5 6
10. László Boróka (Törekvés SE) 5 1
11. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 4.8 5
12. Béres Eszter (ICO) 4.75 4
13. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 4.67 3
14. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 4.4 5
15. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 4.17 6
16. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 4 5
17. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
18. Fülep Csilla (MAFC BME) 3.86 7
19. Hetényi Renáta (ICO) 3.83 6
20. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 3.75 4
21. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3.67 3
22. Dobos Kíra (Törekvés SE) 3.6 5
23. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 3.6 5
24. Soós Edit (BEAC Muff) 3.4 5
25. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 3.4 5
26. Ujváry Judit (BLSE/A) 3.33 6
27. Hegyi Hanna (BKGDSE) 3.33 3
28. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 3.33 3
29. Balogh Júlia (BEAC Muff) 3.25 4
30. Varga Fanni (BEAC Bics) 3.2 5
31. Aradi Zsanett (MAFC BME) 3.17 6
32. Tarnai Kata (MAFC BME) 3 7
33. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
34. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 3 1
35. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 3 2
36. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 3 3
37. Horváth Enikő (MAFC BME) 2.88 8
38. Halász Melinda (BEAC Bics) 2.83 6
39. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.8 5
40. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2.67 3
41. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.67 3
42. Sziráki Edit (BEAC Bics) 2.67 6
43. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2.67 3
44. Egri Vivien (Törekvés SE) 2.6 5
45. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2.5 2
46. Budánovics Noémi (BLSE/A) 2.5 6
47. Szalay Kinga (MTK Budapest) 2.5 2
48. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.5 4
49. Surán Andrea (BKGDSE) 2.5 2
50. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2.4 5
51. Széky Anna (Törekvés SE) 2.4 5
52. Kiss Diána (BLSE/A) 2.4 5
53. Dőry Viktória (ICO) 2.33 6
54. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 2.33 3
55. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.33 6
56. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2.33 3
57. Baliga Barbara (BKGDSE) 2.33 3
58. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.33 6
59. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 2.25 4
60. Horváth Anna (MAFC BME) 2.25 8
61. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.2 5
62. Árvay Júlia (BEAC Bics) 2.2 5
63. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.2 5
64. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2 3
65. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2 2
66. Hetényi Viktória (ICO) 2 3
67. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 2 1
68. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 2 4
69. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 2 5
70. Vándor Szilvia (BKGDSE) 2 2
71. Mihalik Janka (MAFC BME) 2 2
72. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 2 4
73. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 2 1
74. Izsák Judit (BKGDSE) 2 1
75. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1.83 6
76. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.83 6
77. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.83 6
78. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1.8 5
79. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1.75 4
80. Fekete Katalin (BLSE/A) 1.67 6
81. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1.67 3
82. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1.6 5
83. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.5 6
84. Szlávik Petra (BKGDSE) 1.5 2
85. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.5 2
86. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.5 4
87. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.5 4
88. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1.5 4
89. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 1.5 4
90. Szabó Anna (ICO) 1.5 6
91. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 6
92. Kléner Kata (Törekvés SE) 1.4 5
93. Deák Dóra (BEAC Bics) 1.33 6
94. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 1.33 3
95. Szuchy Márta (BLSE/A) 1.33 6
96. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 1.25 4
97. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.2 5
98. Veres Orsolya (BEAC Bics) 1.2 5
99. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.17 6
100. Bécser Janka (ICO) 1.17 6
101. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1 2
102. Várnai Katalin (BKGDSE) 1 3
103. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
104. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1 3
105. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 1 2
106. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 1 1
107. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 1 1
108. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
109. Bódi Bettina (BKGDSE) 1 2
110. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 1 3
111. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 1 4
112. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 1 4
113. Hruby Lili (MTK Budapest) 1 1
114. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.83 6
115. Keil Zsófia (BEAC Muff) 0.8 5
116. Fejér Éva (BLSE/A) 0.8 5
117. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.75 4
118. Széplaki Márta (Törekvés SE) 0.75 4
119. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 0.75 4
120. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.71 7
121. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
122. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 0.67 3
123. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.67 3
124. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.67 3
125. Vér Diána (BKGDSE) 0.67 3
126. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.67 3
127. Mile Veronika (BEAC Budafok) 0.6 5
128. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0.5 4
129. Légrádi Réka (BKGDSE) 0.5 2
130. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0.5 2
131. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 0.5 4
132. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.5 4
133. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0.5 2
134. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 6
135. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.33 6
136. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.25 4
137. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.2 5
138. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0 4
139. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 0 1
140. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
141. Mansaré Finda (ICO) 0 1
142. Molnár Martina (MAFC BME) 0 1
143. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0 2
144. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
145. Török Regina (MAFC BME) 0 4
146. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
147. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
148. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 0 4
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Gróf Júlia (MTK Budapest) 4 1
2. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 4 2
3. Kenyeres Anett (ELTE BEAC) 4 1
4. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 4 1
5. Surán Andrea (BKGDSE) 3.5 2
6. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 3.5 2
7. Földi Anna (MTK Budapest) 3.25 4
8. Ádám Veronkia (ELTE BEAC) 3.25 4
9. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 4
10. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3 4
11. Béres Eszter (ICO) 3 4
12. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 3 3
13. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 3 4
14. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 2.83 6
15. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 2.67 6
16. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.67 3
17. Böröcz Anita (BEAC Bics) 2.67 6
18. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 2.67 3
19. Mile Veronika (BEAC Budafok) 2.6 5
20. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 2.5 6
21. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 2.5 2
22. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 2.5 4
23. Bihari Anna Júlia (Kiss Lenke KA) 2.5 4
24. Jéhn Mónika (MAFC BME) 2.5 6
25. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.4 5
26. Dobos Kíra (Törekvés SE) 2.4 5
27. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 2.4 5
28. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 2.33 3
29. Boksay Katalin (Törekvés SE) 2.33 3
30. Deák Dóra (BEAC Bics) 2.33 6
31. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 2.33 3
32. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 2.2 5
33. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.2 5
34. Papp Judit (BEAC Budafok) 2.2 5
35. Padányi Réka (BEAC Budafok) 2 2
36. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 2 5
37. Buzinkay Zorka (MTK Budapest) 2 2
38. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 2 3
39. Tarnai Klára (ELTE BEAC) 2 3
40. Tánczos Tímea (BKGDSE) 2 3
41. Szuchy Márta (BLSE/A) 2 6
42. Várnai Katalin (BKGDSE) 2 3
43. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 2 4
44. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 2 4
45. Lakos Magdolna (BKGDSE) 2 2
46. Fülep Csilla (MAFC BME) 1.86 7
47. Dőry Viktória (ICO) 1.83 6
48. Hetényi Renáta (ICO) 1.83 6
49. Bécser Janka (ICO) 1.83 6
50. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 1.8 5
51. Széky Anna (Törekvés SE) 1.8 5
52. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1.75 4
53. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 1.75 4
54. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.75 4
55. Regdánszki Tamara (ELTE BEAC) 1.75 4
56. Ujváry Judit (BLSE/A) 1.67 6
57. Hercze Szandra (MAFC BME) 1.67 6
58. Szabó Vivien (MAFC BME) 1.67 6
59. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.67 6
60. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1.67 3
61. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 1.6 5
62. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 1.6 5
63. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 1.5 4
64. Kosjár Katalin (BLSE/A) 1.5 6
65. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.5 2
66. Horváth Anna (MAFC BME) 1.5 8
67. Ozsvárt Kata (MTK Budapest) 1.5 4
68. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 1.4 5
69. Soós Edit (BEAC Muff) 1.4 5
70. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 1.4 5
71. Keil Zsófia (BEAC Muff) 1.4 5
72. Nagy Viktória (ICO) 1.33 6
73. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 1.33 6
74. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.33 6
75. Szabó Anna (ICO) 1.33 6
76. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.33 3
77. Balogh Júlia (BEAC Muff) 1.25 4
78. Széky Krisztina (Törekvés SE) 1.25 4
79. Széplaki Márta (Törekvés SE) 1.25 4
80. Vörös Zsanett (BEAC Budafok) 1.25 4
81. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 1.2 5
82. Árvay Júlia (BEAC Bics) 1.2 5
83. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 1.17 6
84. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 1.14 7
85. Horváth Enikő (MAFC BME) 1 8
86. Opitz Petra (Kiss Lenke KA) 1 3
87. László Boróka (Törekvés SE) 1 1
88. Szlávik Petra (BKGDSE) 1 2
89. Kléner Kata (Törekvés SE) 1 5
90. Lutche Klaudia (MAFC BME) 1 5
91. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1 6
92. Némedi Flóra (ELTE BEAC) 1 4
93. Óvári Fruzsina (BKGDSE) 1 1
94. Hetényi Viktória (ICO) 1 3
95. Halász Melinda (BEAC Bics) 1 6
96. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1 6
97. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
98. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 2
99. Sziráki Edit (BEAC Bics) 1 6
100. Mihalik Janka (MAFC BME) 1 2
101. Hájer Tamara (BEAC Muff) 1 3
102. Fazakas Ágnes (BEAC Budafok) 1 5
103. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 2
104. Varga Zsófia (ELTE BEAC) 1 1
105. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
106. Nagy Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
107. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
108. Hruby Lili (MTK Budapest) 1 1
109. Molnár Martina (MAFC BME) 1 1
110. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
111. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.8 5
112. Kiss Diána (BLSE/A) 0.8 5
113. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.8 5
114. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 0.75 4
115. Budai Zsófia (MTK Budapest) 0.67 3
116. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0.67 3
117. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 0.67 3
118. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.67 6
119. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
120. Vér Diána (BKGDSE) 0.67 3
121. Albert Dóra (BEAC Bics) 0.67 6
122. Egri Vivien (Törekvés SE) 0.6 5
123. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 0.5 4
124. Rozsics Lilla (MAFC BME) 0.5 4
125. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 0.5 2
126. Bódi Bettina (BKGDSE) 0.5 2
127. Tóth Tímea (Kiss Lenke KA) 0.5 2
128. Fejér Éva (BLSE/A) 0.4 5
129. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 0.33 3
130. Baliga Barbara (BKGDSE) 0.33 3
131. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 3
132. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 6
133. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0.33 3
134. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0.33 3
135. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.25 4
136. Balogh Dalma Erika (BEAC Bics) 0.25 4
137. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 0 4
138. Vándor Szilvia (BKGDSE) 0 2
139. Kedvessy Anna (ELTE BEAC) 0 1
140. Izsák Judit (BKGDSE) 0 1
141. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 0 1
142. Ignácz Bernadett (Kiss Lenke KA) 0 2
143. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 0 5
144. Zám Eszter (BLSE/A) 0 1
145. Bodnár Dóra (ELTE BEAC) 0 1
146. Mansaré Finda (ICO) 0 1
147. Baptiszta Eszter (MAFC BME) 0 2
148. Török Regina (MAFC BME) 0 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 5 1
2. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 4.67 6
3. Ujváry Judit (BLSE/A) 4.17 6
4. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 4 6
5. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 3.5 4
6. Nagy Viktória (ICO) 3.33 6
7. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 3 4
8. Fülep Csilla (MAFC BME) 3 7
9. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 3 3
10. Kosjár Katalin (BLSE/A) 2.83 6
11. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 2.8 5
12. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 2.4 5
13. Varga Fanni (BEAC Bics) 2.4 5
14. Hegyi Hanna (BKGDSE) 2.33 3
15. Budai Zsófia (MTK Budapest) 2.33 3
16. Lutche Klaudia (MAFC BME) 2.2 5
17. Gróf Júlia (MTK Budapest) 2 1
18. Földi Anna (MTK Budapest) 2 4
19. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 2 4
20. Hetényi Viktória (ICO) 2 3
21. Vándor Szilvia (BKGDSE) 2 2
22. Horváth Enikő (MAFC BME) 1.88 8
23. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 1.75 4
24. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 1.67 6
25. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 1.67 3
26. Budánovics Noémi (BLSE/A) 1.67 6
27. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 1.67 6
28. Egri Vivien (Törekvés SE) 1.6 5
29. Padányi Réka (BEAC Budafok) 1.5 2
30. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 1.5 2
31. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 1.5 4
32. Aradi Zsanett (MAFC BME) 1.33 6
33. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 1.33 3
34. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 1.33 3
35. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 1.25 4
36. Soós Edit (BEAC Muff) 1.2 5
37. Dőry Viktória (ICO) 1.17 6
38. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 1 2
39. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 1 3
40. Hercze Szandra (MAFC BME) 1 6
41. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 1 3
42. Széky Anna (Törekvés SE) 1 5
43. Halász Melinda (BEAC Bics) 1 6
44. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 1 4
45. Szabó Vivien (MAFC BME) 1 6
46. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 1 6
47. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 1 4
48. Rozsics Lilla (MAFC BME) 1 4
49. Szalay Kinga (MTK Budapest) 1 2
50. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 1 5
51. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 1 2
52. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 1 4
53. Szuchy Márta (BLSE/A) 1 6
54. Jéhn Mónika (MAFC BME) 1 6
55. Légrádi Réka (BKGDSE) 1 2
56. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 1 2
57. Tarnai Kata (MAFC BME) 0.86 7
58. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 0.8 5
59. Dobos Kíra (Törekvés SE) 0.8 5
60. Árvay Júlia (BEAC Bics) 0.8 5
61. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 0.75 4
62. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 0.75 4
63. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 0.71 7
64. Boksay Katalin (Törekvés SE) 0.67 3
65. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 0.67 3
66. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 0.67 6
67. Szabó Anna (ICO) 0.67 6
68. Várnai Katalin (BKGDSE) 0.67 3
69. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 0.67 3
70. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 6
71. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 0.67 3
72. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 0.6 5
73. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 0.6 5
74. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.6 5
75. Béres Eszter (ICO) 0.5 4
76. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 0.5 6
77. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 0.5 4
78. Deák Dóra (BEAC Bics) 0.5 6
79. Horváth Anna (MAFC BME) 0.5 8
80. Fekete Katalin (BLSE/A) 0.5 6
81. Széky Krisztina (Törekvés SE) 0.5 4
82. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 0.5 4
83. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 0.4 5
84. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 0.4 5
85. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 0.4 5
86. Veres Orsolya (BEAC Bics) 0.4 5
87. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 0.4 5
88. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 6
89. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 0.33 6
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga Anna Dorottya (ELTE BEAC) 100% (7/7) 4
2. Szabó Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 100% (6/6) 6
3. Serfőző Viktória (MTK Budapest) 100% (4/4) 4
4. Vándor Szilvia (BKGDSE) 100% (4/4) 2
5. Bojtár Boglárka (MTK Budapest) 100% (4/4) 3
6. Fekete Katalin (BLSE/A) 100% (3/3) 6
7. Padányi Réka (BEAC Budafok) 100% (3/3) 2
8. Orosz Anett (Kiss Lenke KA) 100% (3/3) 4
9. Deák Dóra (BEAC Bics) 100% (3/3) 6
10. Fodor Krisztina (BEAC Budafok) 100% (2/2) 3
11. Boksay Katalin (Törekvés SE) 100% (2/2) 3
12. Szabó Enikő (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 3
13. Bondartschuk Katja (MAFC BME) 100% (2/2) 4
14. Lajkó Dóra Kata (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 5
15. Berényi Luca (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 2
16. Szalay Kinga (MTK Budapest) 100% (2/2) 2
17. Gróf Júlia (MTK Budapest) 100% (2/2) 1
18. Légrádi Réka (BKGDSE) 100% (2/2) 2
19. Kozma Renáta (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 4
20. Béres Réka (Szolnoki Sportcentrum) 100% (2/2) 2
21. Czintos Boglárka (Törekvés SE) 92.31% (12/13) 5
22. Turnár Ildikó (BEAC Budafok) 90.91% (10/11) 6
23. Vágvölgyi Fanni (ELTE BEAC) 90% (9/10) 3
24. Egri Vivien (Törekvés SE) 88.89% (8/9) 5
25. Aradi Zsanett (MAFC BME) 88.89% (8/9) 6
26. Hercze Szandra (MAFC BME) 85.71% (6/7) 6
27. Hetényi Viktória (ICO) 85.71% (6/7) 3
28. Horváth Enikő (MAFC BME) 83.33% (15/18) 8
29. Csordás Rozina (Szolnoki Sportcentrum) 83.33% (10/12) 6
30. Budánovics Noémi (BLSE/A) 83.33% (10/12) 6
31. Varga Viktória (Szolnoki Sportcentrum) 83.33% (5/6) 4
32. Kutrik Andrea (ELTE BEAC) 83.33% (5/6) 1
33. Nagy Andrea (Kiss Lenke KA) 82.35% (14/17) 5
34. Prohászka Dóra (BEAC Muff) 80% (12/15) 4
35. Földi Anna (MTK Budapest) 80% (8/10) 4
36. Szabó Alexandra (Törekvés SE) 80% (4/5) 3
37. Fülep Csilla (MAFC BME) 77.78% (21/27) 7
38. Stekler Kamilla (ELTE BEAC) 77.78% (14/18) 4
39. Hegedűs Mónika (BEAC Budafok) 77.42% (24/31) 6
40. Ujváry Judit (BLSE/A) 75.76% (25/33) 6
41. Szuchy Márta (BLSE/A) 75% (6/8) 6
42. Nagy Anna Flóra (MTK Budapest) 75% (6/8) 4
43. Jéhn Mónika (MAFC BME) 75% (6/8) 6
44. Orbán Alexandra Marti (Szolnoki Sportcentrum) 75% (3/4) 4
45. Opitz Kitti (Kiss Lenke KA) 75% (3/4) 5
46. Nagy Viktória (ICO) 71.43% (20/28) 6
47. Széky Anna (Törekvés SE) 71.43% (5/7) 5
48. Kosjár Katalin (BLSE/A) 70.83% (17/24) 6
49. Kranjecz Zsuzsa (BLSE/A) 70% (28/40) 6
50. Soós Alexandra (Kiss Lenke KA) 66.67% (8/12) 4
51. Halász Melinda (BEAC Bics) 66.67% (6/9) 6
52. Tarnai Kata (MAFC BME) 66.67% (6/9) 7
53. Lukovszki Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 66.67% (4/6) 6
54. Rátkai Zsófia (BEAC Bics) 66.67% (4/6) 6
55. Rozsics Lilla (MAFC BME) 66.67% (4/6) 4
56. Horváth Anna (MAFC BME) 66.67% (4/6) 8
57. Béres Eszter (ICO) 66.67% (2/3) 4
58. Aszódy Dorka (ELTE BEAC) 66.67% (2/3) 2
59. Dőry Viktória (ICO) 63.64% (7/11) 6
60. Budai Zsófia (MTK Budapest) 63.64% (7/11) 3
61. Hegyi Hanna (BKGDSE) 63.64% (7/11) 3
62. Nieberl Dorina (Szolnoki Sportcentrum) 62.5% (5/8) 7
63. Lutche Klaudia (MAFC BME) 61.11% (11/18) 5
64. Szabó Vivien (MAFC BME) 60% (6/10) 6
65. Soós Edit (BEAC Muff) 60% (6/10) 5
66. Keszthelyi Nóra (MAFC BME) 60% (3/5) 3
67. Dobos Kíra (Törekvés SE) 57.14% (4/7) 5
68. Barnjak Katarina (ELTE BEAC) 55.56% (5/9) 3
69. Varga Fanni (BEAC Bics) 50% (12/24) 5
70. Árvay Júlia (BEAC Bics) 50% (4/8) 5
71. Kovács Karina Erzsébet (Szolnoki Sportcentrum) 50% (4/8) 4
72. Szilágyi Gabriella (BEAC Budafok) 50% (3/6) 6
73. Munkácsi Éva (MTK Budapest) 50% (3/6) 2
74. Kratochvill Dóra (Törekvés SE) 50% (3/6) 3
75. Pongrácz Nóra (BEAC Bics) 50% (2/4) 3
76. Várnai Katalin (BKGDSE) 50% (2/4) 3
77. Széky Krisztina (Törekvés SE) 50% (2/4) 4
78. Veres Orsolya (BEAC Bics) 50% (2/4) 5
79. Horváth Adrienn Ilona (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 5
80. Mészáros Anna (Kiss Lenke KA) 50% (2/4) 5
81. Urbán Anna (Szolnoki Sportcentrum) 50% (2/4) 6
82. Sziráki Edit (BEAC Bics) 50% (1/2) 6
83. Bódi Bettina (BKGDSE) 50% (1/2) 2
84. Konrády Ildikó (BEAC Budafok) 50% (1/2) 4
85. Keil Zsófia (BEAC Muff) 50% (1/2) 5
86. Szlávik Petra (BKGDSE) 50% (1/2) 2
87. Gálfalvi Emese (Kiss Lenke KA) 50% (1/2) 5
88. Győr Zsuzsa (BKGDSE) 50% (1/2) 1
89. Surán Andrea (BKGDSE) 50% (1/2) 2
90. Fejér Éva (BLSE/A) 50% (1/2) 5
91. Szabó Zsanett (ELTE BEAC) 50% (1/2) 2
92. Bede Noémi (Szolnoki Sportcentrum) 50% (1/2) 3
93. Károlyi Lilla (Törekvés SE) 45.45% (5/11) 5
94. Szabó Anna (ICO) 44.44% (4/9) 6
95. Emel Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 42.86% (3/7) 5
96. Foyta Dorottya (BEAC Muff) 42.86% (3/7) 5
97. Fogarasi Krauss Flóra (Kiss Lenke KA) 40% (2/5) 5
98. Munkácsi Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 33.33% (2/6) 6
99. Kléner Kata (Törekvés SE) 33.33% (1/3) 5
100. Kelemen Barbara (MTK Budapest) 28.57% (4/14) 4
101. Balogh Ramóna (BEAC Muff) 28.57% (4/14) 5
102. Tánczos Tímea (BKGDSE) 25% (1/4) 3
103. Bede Petra (Szolnoki Sportcentrum) 20% (1/5) 6
104. Mangliár Vanda Mariann (BEAC Bics) 16.67% (1/6) 4
105. Böröcz Anita (BEAC Bics) 0% (0/6) 6
106. Halmosi Anna Virág (MTK Budapest) 0% (0/2) 3
107. Lakos Magdolna (BKGDSE) 0% (0/2) 2
108. Deme Orsolya (BEAC Budafok) 0% (0/2) 3
109. Balogh Júlia (BEAC Muff) 0% (0/2) 4
110. Karlócai Daniella (BLSE/A) 0% (0/2) 3
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu