BLSE-Csata - Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Szuchy Márta 30/986-8098 szuchy@streetballnet.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szuchy Márta 30/986-8098 szuchy@streetballnet.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 - Budapest Kada u. 27-29.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- DELY Szilvia 1975-10-26
- DÉNES Enikõ 2000-04-17
- FEKETE Katalin 1977-01-11
- GÁBOR Dóra 1963-05-03
- GYENES Anikó 1965-04-20
- HEGYVÁRI Krisztina 1970-04-19
- KARLÓCAI Daniella 1978-04-10
- KISS Diána 1974-09-30
- KOSJÁR Katalin 1974-12-02
- KRANJECZ Zsuzsa 1964-07-17
- MUNTEÁN Lili 2000-12-23
- SÜTÕ Brigitta Jenni 2000-11-12
- SZUCHY Márta 1962-09-27
- TARKOVÁCS Andrea 1958-05-12
- TURINÉ, MEGYERI Nóra 1974-05-02
- UJVÁRY Judit 1970-03-03
- ZÁM Eszter 1980-12-10

Műsor

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNA0024 MTK Budapest BLSE-Csata 2017/10/15 15:00 48-61
(13-8,10-24,14-13,11-16)
MTK Kosárlabda Csarnok Hervay Tibor Havas Gábor
BUNA0035 BLSE-Csata ICO 2017/11/05 15:00 80-48
(19-8,18-14,22-15,21-11)
Zrínyi Miklós Gimnázium Matics Sándor Tahin András
BUNA0057 BLSE-Csata BKGDSE 2017/11/11 10:30 60-32
(15-7,19-10,8-9,18-6)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nagy Viktor Nagy István
BUNA0067 BLSE-Csata BEAC Muff 2017/11/18 15:40 59-49
(20-21,17-4,12-8,10-16)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Hervay Tibor Gaál István
BUNA0094 Kiss Lenke KS BLSE-Csata 2017/12/12 19:15 86-71
(24-8,21-23,21-19,20-21)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Magyar Zoltán Szirt Lajos
BUNA0103 BLSE-Csata Törekvés SE 2017/12/17 13:00 72-49
(19-11,14-13,13-7,26-18)
Zrínyi Miklós Gimnázium László Zsolt Szokolainé Váradi Csilla
BUNA0112 BLSE-Csata MAFC BME 2018/01/07 16:00 58-64
(14-9,8-19,21-14,15-22)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Major Ádám Gaál Norbert
BUNA0085 BLSE-Csata ELTE NKE 2018/01/20 10:40 65-50
(20-12,14-14,15-12,16-12)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Józsa A. Junior Szokolainé Váradi Csilla
BUNA0154 BLSE-Csata MTK Budapest 2018/02/03 09:00 96-57
(20-14,30-15,26-6,20-22)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szilágyi Bálint Tarnai Gyula
BUNA0013 BLSE-Csata Szolnoki Sportcentrum 2018/02/10 14:30 78-40
(21-10,14-10,22-9,21-11)
Csata utcai Általános Iskola Nagy László Hegedűs Roland
BUNA0165 ICO BLSE-Csata 2018/02/18 16:30 48-64
(7-10,12-16,16-20,13-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László László Zsolt
BUNA0076 BEAC Bics BLSE-Csata 2018/02/25 16:15 48-78
(15-18,8-21,15-17,10-22)
BEAC Sporttelep Kozma Balázs Tarnai Gyula
BUNA0197 BEAC Muff BLSE-Csata 2018/03/11 13:30 57-60
(15-12,12-15,16-17,14-16)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Nagy I. László
BUNA0143 Szolnoki Sportcentrum BLSE-Csata 2018/03/24 10:00 47-63
(17-20,7-21,17-8,6-14)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nagy István László Zsolt
BUNA0224 BLSE-Csata Kiss Lenke KS 2018/04/07 09:00 73-64
(13-14,25-13,15-18,20-19)
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nepp László László Zsolt
BUNA0233 Törekvés SE BLSE-Csata 2018/04/13 20:00 63-75
(15-20,15-17,17-20,16-18)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Nagy István
BUNA0242 MAFC BME BLSE-Csata 2018/04/22 11:00 75-70
(15-22,12-23,28-10,20-15)
Lónyay Református Gimnázium Goda László Nagy István
BUNA0251 BEAC Budafok BLSE-Csata 2018/04/25 18:10 BEAC Sporttelep Nagy István Gruber Nikolett
BUNA0206 BLSE-Csata BEAC Bics 2018/04/28 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Nepp László Matics Sándor
BUNA0121 BLSE-Csata BEAC Budafok 2018/05/05 09:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
BUNA0187 BKGDSE BLSE-Csata 2018/05/09 20:45 Őrmezei Általános Iskola
BUNA0215 ELTE NKE BLSE-Csata 2018/05/15 18:45 Tüske csarnok - 1. terem

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 312 18
2. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 310 19
3. NAGY Viktória (ICO) 288 14
4. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 249 18
5. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 225 15
6. BÉRES Eszter (ICO) 214 17
7. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 212 17
8. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 204 19
9. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 186 17
10. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 181 16
11. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 178 16
12. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 175 14
13. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 174 17
14. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 174 17
15. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 171 18
16. TARNAI Kata (MAFC BME) 167 16
17. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 166 16
18. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 157 16
19. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 153 15
20. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 150 18
21. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 148 17
22. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 147 9
23. DÕRY Viktória (ICO) 144 13
24. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 143 11
25. KOSJÁR Katalin (BLSE-Csata) 142 7
26. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 142 14
27. SOÓS Edit (BEAC Muff) 139 18
28. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 138 16
29. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 137 11
30. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 137 15
31. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 135 17
32. IZSÁK Judit (BKGDSE) 133 17
33. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 133 14
34. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 132 14
35. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 131 16
36. HETÉNYI Viktória (ICO) 130 12
37. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 129 18
38. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 126 14
39. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 124 13
40. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 123 16
41. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 123 10
42. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 122 20
43. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 121 11
44. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 118 17
45. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 114 15
46. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 104 16
47. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 103 17
48. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 101 15
49. HERCZE Szandra (MAFC BME) 100 13
50. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 100 13
51. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 98 13
52. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 97 16
53. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 93 16
54. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 92 12
55. NÉMETH Kata (BKGDSE) 91 14
56. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 91 12
57. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 90 17
58. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 88 16
59. VARGA Fanni (BEAC Bics) 86 9
60. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 82 14
61. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 81 15
62. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 80 17
63. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 78 12
64. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 77 8
65. VERES Orsolya (BEAC Bics) 76 17
66. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 76 13
67. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 74 14
68. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 74 17
69. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 73 15
70. TÓTH Emese (BKGDSE) 73 11
71. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 72 10
72. VÁITS Petra (BEAC Bics) 72 12
73. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 69 10
74. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 69 18
75. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 66 13
76. KENYERES Anett (ELTE NKE) 63 9
77. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 62 9
78. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 62 4
79. TARNAI Klára (ELTE NKE) 62 10
80. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 62 10
81. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 62 17
82. SURÁN Andrea (BKGDSE) 62 13
83. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 61 16
84. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 61 11
85. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 60 9
86. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 60 10
87. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 60 10
88. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 60 13
89. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 59 12
90. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 58 13
91. KISS Dalma (MTK Budapest) 58 6
92. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 56 13
93. VÁNDOR Szilvia (BKGDSE) 56 5
94. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 56 8
95. MANSARÉ Finda (ICO) 55 6
96. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 53 8
97. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 51 10
98. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 50 15
99. SZABÓ Anna (ICO) 49 7
100. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 49 13
101. CZINTOS Boglárka (Törekvés SE) 48 5
102. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 46 15
103. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 46 8
104. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 46 12
105. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 45 11
106. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 42 4
107. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 42 8
108. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 42 8
109. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 42 10
110. SZALAI Dóra (BKGDSE) 42 12
111. JÉHN Mónika (MAFC BME) 42 16
112. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 42 16
113. BÉCSER Janka (ICO) 41 16
114. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 40 8
115. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 39 13
116. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 38 12
117. GAÁL Dorottya (ICO) 38 7
118. PAPP Judit (BEAC Budafok) 38 6
119. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 38 9
120. VAJAI Virág (Törekvés SE) 37 14
121. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 37 10
122. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 36 5
123. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 36 18
124. RYAN Júlia (MTK Budapest) 35 7
125. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 34 18
126. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 34 3
127. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 33 3
128. VERESS Lili (ICO) 32 13
129. MÜLLER Melinda (BKGDSE) 32 3
130. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 31 6
131. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 31 14
132. DOBOS Kíra (Törekvés SE) 29 4
133. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 29 10
134. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 29 11
135. MAJSAI Virág (MAFC BME) 28 2
136. BENCZE Vivien (BKGDSE) 28 10
137. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 26 9
138. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 26 8
139. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 25 4
140. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 25 5
141. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 24 15
142. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 23 7
143. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 23 6
144. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 22 8
145. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 22 3
146. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 21 10
147. URBÁN Andrea (BKGDSE) 20 5
148. KISS Diána (BLSE-Csata) 20 7
149. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 20 9
150. GORÁCZ Eszter (MAFC BME) 19 2
151. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 19 2
152. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 19 5
153. BALIGA Barbara (BKGDSE) 19 3
154. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 19 12
155. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 17 13
156. RÓZSAVÖLGYI Szabina (MAFC BME) 17 3
157. VÉR Diána (BKGDSE) 17 17
158. OZSVÁRT Kata (MTK Budapest) 15 7
159. KÁROLYI Lilla (Törekvés SE) 15 4
160. EGRI Vivien (Törekvés SE) 14 3
161. IMRE Nóra (BKGDSE) 14 2
162. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 13 13
163. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 11 3
164. DARVAS Dóra (MTK Budapest) 11 1
165. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 11 2
166. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 11 13
167. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 10 6
168. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 10 5
169. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 9 1
170. SZAKÁLL Márta (BEAC Budafok) 9 2
171. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 9 5
172. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 8 1
173. CZIGLER Dorka (MTK Budapest) 8 2
174. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 8 2
175. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 8 10
176. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 6 2
177. HATVANI Csenge (MTK Budapest) 5 1
178. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 5 4
179. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 4 11
180. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 4 1
181. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 4 1
182. HRUBY Lili (MTK Budapest) 4 1
183. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 4 7
184. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 3 1
185. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 3 1
186. KESZTHELYI Nóra (MAFC BME) 2 3
187. FABÓK Fanni (MAFC BME) 2 1
188. TARKOVÁCS Andrea (BLSE-Csata) 2 1
189. BENEDA Piroska (MAFC BME) 2 1
190. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 2 2
191. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 2 8
192. HETÉNYI Renáta (ICO) 1 1
193. GÁBOR Dóra (BLSE-Csata) 0 1
194. HEGYVÁRI Krisztina (BLSE-Csata) 0 1
195. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 2
196. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
197. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 7
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 48 19
2. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 30 15
3. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 29 14
4. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 27 16
5. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 27 14
6. DÕRY Viktória (ICO) 26 13
7. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 23 17
8. TARNAI Kata (MAFC BME) 21 16
9. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 20 15
10. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 19 17
11. DEÁK Dóra (BEAC Bics) 19 13
12. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 17 17
13. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 15 18
14. LUTCHE Klaudia (MTK Budapest) 15 10
15. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 15 19
16. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 14 16
17. PADÁNYI Réka (BEAC Budafok) 14 13
18. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 12 16
19. HERCZE Szandra (MAFC BME) 12 13
20. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 12 16
21. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 11 18
22. ROZSICS Lilla (MAFC BME) 10 13
23. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 10 15
24. NÉMETH Kata (BKGDSE) 10 14
25. KOZMA Renáta (Kiss Lenke KS) 10 13
26. SOÓS Edit (BEAC Muff) 9 18
27. MÉSZÁROS Anna (Kiss Lenke KS) 9 12
28. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 9 18
29. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 9 17
30. HETÉNYI Viktória (ICO) 8 12
31. HADRÉVI Henriett (Szolnoki Sportcentrum) 8 8
32. BUDÁNOVICS Noémi (BEAC Budafok) 8 13
33. MUNTEÁN Lili (BLSE-Csata) 7 9
34. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 7 17
35. VÁITS Petra (BEAC Bics) 7 12
36. SZABÓ Gréta Szilvia (Szolnoki Sportcentrum) 7 12
37. KOVÁCS Jázmin (Szolnoki Sportcentrum) 6 13
38. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 6 15
39. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 6 18
40. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 6 15
41. CZINTOS Boglárka (Törekvés SE) 5 5
42. KENYERES Anett (ELTE NKE) 5 9
43. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 4 18
44. NAGY Andrea (Kiss Lenke KS) 4 11
45. AHO Sarah Martina (ELTE NKE) 4 11
46. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 4 17
47. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 4 14
48. BUDAI Zsófia (MTK Budapest) 4 9
49. BERÉNYI Luca (Kiss Lenke KS) 4 8
50. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 4 16
51. TÁPAI Andrea (MAFC BME) 4 10
52. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 4 20
53. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 4 16
54. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 4 14
55. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 4 17
56. HARMATI Adrienn (Szolnoki Sportcentrum) 4 13
57. SZALAI Dóra (BKGDSE) 4 12
58. KOSJÁR Katalin (BLSE-Csata) 3 7
59. KULCSÁR Bianka (ELTE NKE) 3 4
60. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 3 16
61. BÁSTI Gabriella (Kiss Lenke KS) 3 4
62. VARGA Fanni (BEAC Bics) 3 9
63. NAGY Eszter (Szolnoki Sportcentrum) 3 2
64. IZSÁK Judit (BKGDSE) 3 17
65. DOBOS Kíra (Törekvés SE) 3 4
66. CSAJKÓ Dóra (BEAC Bics) 3 10
67. KONRÁDY Ildikó (BEAC Budafok) 3 10
68. LUKOVSZKI Dorka (Szolnoki Sportcentrum) 3 6
69. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 3 16
70. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 3 17
71. JÉHN Mónika (MAFC BME) 3 16
72. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 3 14
73. NAGY Zsófia (Kiss Lenke KS) 2 8
74. FAZAKAS Ágnes (BEAC Budafok) 2 9
75. MIHALIK Janka (MTK Budapest) 2 13
76. BARTA Sára Liliána (Szolnoki Sportcentrum) 2 8
77. RÓZSAVÖLGYI Szabina (MAFC BME) 2 3
78. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 2 16
79. EGRI Vivien (Törekvés SE) 2 3
80. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 2 15
81. VISZOTA Krisztina (BEAC Budafok) 2 9
82. GULYÁS Anna (MTK Budapest) 2 12
83. KRATOCHVILL Renáta (Törekvés SE) 2 13
84. DÉNES Enikõ (BLSE-Csata) 1 11
85. SÁRPÁTKI Eszter (Kiss Lenke KS) 1 3
86. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1 14
87. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 1 17
88. BONDARTSCHUK Katja (MAFC BME) 1 12
89. NÉMETH Nóra (BKGDSE) 1 3
90. TUICA Zsófia (Kiss Lenke KS) 1 10
91. SZALAY Kinga (MTK Budapest) 1 12
92. PAPP Judit (BEAC Budafok) 1 6
93. GYÕR Zsuzsa (BKGDSE) 1 4
94. LANCZKOR Nikolett (BEAC Bics) 1 10
95. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 1 14
96. GAÁL Dorottya (ICO) 1 7
97. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1 17
98. NAGY Anna Flóra (MTK Budapest) 1 8
99. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1 17
100. GALLI-HIRLING Borbála (ELTE NKE) 1 13
101. KALMÁR NAGY Ottilia (BEAC Budafok) 1 9
102. SVÁB Auguszta (Törekvés SE) 1 11
103. FAZEKAS Adrienn (Kiss Lenke KS) 1 2
104. KARLÓCAI Daniella (BLSE-Csata) 1 10
105. VUKOV Stephanie (MTK Budapest) 1 3
106. HARANGI Barbara (Törekvés SE) 1 10
107. BENCZE Vivien (BKGDSE) 1 10
108. STRBIK Zsófia Anna (Törekvés SE) 1 8
109. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1 14
110. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1 16
111. OZSVÁRT Kata (MTK Budapest) 1 7
112. ZSOLDOS Anita (Törekvés SE) 1 10
113. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 1 18
114. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1 15
115. NAGY Viktória (ICO) 0 14
116. MAJSAI Virág (MAFC BME) 0 2
117. BÉRES Eszter (ICO) 0 17
118. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 14
119. KAPORNAI Dóra (ELTE NKE) 0 3
120. VÁNDOR Szilvia (BKGDSE) 0 5
121. DARVAS Dóra (MTK Budapest) 0 1
122. MÜLLER Melinda (BKGDSE) 0 3
123. KISS Dalma (MTK Budapest) 0 6
124. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 18
125. GORÁCZ Eszter (MAFC BME) 0 2
126. MANSARÉ Finda (ICO) 0 6
127. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 0 15
128. ANGYAL Lilla (MAFC BME) 0 1
129. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 16
130. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 16
131. LÓGÓ Emma (MAFC BME) 0 1
132. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 16
133. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0 15
134. BÖRÖCZ Anita (BEAC Bics) 0 10
135. ANTAL Andrea (BEAC Budafok) 0 5
136. ABAHÁZY Anna (MAFC BME) 0 8
137. IMRE Nóra (BKGDSE) 0 2
138. SZABÓ Anna (ICO) 0 7
139. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 17
140. TÓTH Emese (BKGDSE) 0 11
141. BALIGA Barbara (BKGDSE) 0 3
142. TARNAI Klára (ELTE NKE) 0 10
143. NÉMETH Krisztina (BEAC Budafok) 0 10
144. SZIRÁKI Edit (BEAC Bics) 0 11
145. PAPP Patrícia Gyöngy (Szolnoki Sportcentrum) 0 2
146. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 0 15
147. SZABÓ Alexandra (MTK Budapest) 0 13
148. VÖRÖS Zsanett (BEAC Budafok) 0 8
149. ZÁM Eszter (BLSE-Csata) 0 6
150. RYAN Júlia (MTK Budapest) 0 7
151. WUNDERLICH Anna (BEAC Bics) 0 5
152. HATVANI Csenge (MTK Budapest) 0 1
153. LAKOS Magdolna (BKGDSE) 0 12
154. SURÁN Andrea (BKGDSE) 0 13
155. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 17
156. SZAKÁLL Márta (BEAC Budafok) 0 2
157. HRUBY Lili (MTK Budapest) 0 1
158. CZIGLER Dorka (MTK Budapest) 0 2
159. JÁSZAY Kata (MAFC BME) 0 1
160. URBÁN Andrea (BKGDSE) 0 5
161. KÁRPÁTI Edina (BEAC Budafok) 0 1
162. FÖLDI Anna (MTK Budapest) 0 5
163. KÁROLYI Lilla (Törekvés SE) 0 4
164. BUZINKAY Zorka (MTK Budapest) 0 7
165. MANGLIÁR Vanda Mariann (BEAC Bics) 0 8
166. FODOR Krisztina (BEAC Budafok) 0 12
167. NÉMETH Fanni (MTK Budapest) 0 1
168. SZABÓ Dóra (MAFC BME) 0 2
169. HORVÁTH Enikõ (ELTE NKE) 0 1
170. KISS Diána (BLSE-Csata) 0 7
171. REGDÁNSZKI Tamara (ELTE NKE) 0 11
172. BÉCSER Janka (ICO) 0 16
173. VERESS Lili (ICO) 0 13
174. NAGY Dóra (Szolnoki Sportcentrum) 0 9
175. FABÓK Fanni (MAFC BME) 0 1
176. BENEDA Piroska (MAFC BME) 0 1
177. HEGEDÛS Hanna (Szolnoki Sportcentrum) 0 5
178. TARKOVÁCS Andrea (BLSE-Csata) 0 1
179. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 18
180. TÖRÖK Viktória (BKGDSE) 0 5
181. KMETTY Dorottya (Törekvés SE) 0 6
182. DELY Szilvia (BLSE-Csata) 0 4
183. HETÉNYI Renáta (ICO) 0 1
184. KULCSÁR Henriett (Kiss Lenke KS) 0 2
185. VÉR Diána (BKGDSE) 0 17
186. BAPTISZTA Eszter (MAFC BME) 0 13
187. BALOGH Dalma Erika (BEAC Bics) 0 13
188. KOVÁCS Nelli (ELTE NKE) 0 10
189. KESZTHELYI Nóra (MAFC BME) 0 3
190. HORVÁTH Luca (MTK Budapest) 0 7
191. BODNÁR Dóra (ELTE NKE) 0 11
192. ÁDÁM Veronkia (ELTE NKE) 0 8
193. GÁBOR Dóra (BLSE-Csata) 0 1
194. HEGYVÁRI Krisztina (BLSE-Csata) 0 1
195. DELI Ágnes (BEAC Muff) 0 2
196. FARKAS Gabriella (ELTE NKE) 0 7
197. SZABÓ Anna (BEAC Muff) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Viktória (ICO) 20.57 14
2. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 17.33 18
3. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 16.32 19
4. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 15 15
5. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 13.83 18
6. BÉRES Eszter (ICO) 12.59 17
7. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 12.5 14
8. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 12.47 17
9. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 11.31 16
10. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 11.13 16
11. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 10.94 17
12. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 10.74 19
13. TARNAI Kata (MAFC BME) 10.44 16
14. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 10.38 16
15. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 10.24 17
16. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 10.24 17
17. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 10.2 15
18. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 10.14 14
19. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 9.81 16
20. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 9.5 14
21. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 9.5 18
22. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 9.43 14
23. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 9.13 15
24. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 9 14
25. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 8.71 17
26. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 8.63 16
27. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 8.33 18
28. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 8.19 16
29. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 7.94 17
30. IZSÁK Judit (BKGDSE) 7.82 17
31. SOÓS Edit (BEAC Muff) 7.72 18
32. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 7.69 16
33. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 7.6 15
34. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 7.17 18
35. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 6.94 17
36. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 6.73 15
37. NÉMETH Kata (BKGDSE) 6.5 14
38. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 6.5 16
39. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 6.1 20
40. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 6.06 16
41. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 6.06 17
42. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 5.86 14
43. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 5.81 16
44. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 5.5 16
45. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 5.4 15
46. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 5.29 17
47. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 5.29 14
48. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 4.87 15
49. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 4.71 17
50. VERES Orsolya (BEAC Bics) 4.47 17
51. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 4.35 17
52. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 3.83 18
53. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 3.81 16
54. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 3.65 17
55. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 3.33 15
56. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 3.07 15
57. VAJAI Virág (Törekvés SE) 2.64 14
58. JÉHN Mónika (MAFC BME) 2.63 16
59. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 2.63 16
60. BÉCSER Janka (ICO) 2.56 16
61. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 2.21 14
62. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 2 18
63. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 1.89 18
64. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1.6 15
65. VÉR Diána (BKGDSE) 1 17
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.53 19
2. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 2.07 14
3. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 2 15
4. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 1.93 14
5. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 1.69 16
6. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 1.35 17
7. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.33 15
8. TARNAI Kata (MAFC BME) 1.31 16
9. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 1.12 17
10. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 1 17
11. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 0.88 16
12. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 0.83 18
13. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 0.79 19
14. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 0.75 16
15. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 0.75 16
16. NÉMETH Kata (BKGDSE) 0.71 14
17. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 15
18. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 0.61 18
19. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 0.53 17
20. SOÓS Edit (BEAC Muff) 0.5 18
21. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 0.5 18
22. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 0.41 17
23. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 0.4 15
24. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.4 15
25. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 0.33 18
26. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 0.29 14
27. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 0.29 14
28. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 0.25 16
29. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.25 16
30. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 0.24 17
31. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.24 17
32. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 0.22 18
33. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 0.21 14
34. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 0.2 20
35. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 0.19 16
36. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 0.19 16
37. JÉHN Mónika (MAFC BME) 0.19 16
38. IZSÁK Judit (BKGDSE) 0.18 17
39. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.18 17
40. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 0.13 15
41. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.13 16
42. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 0.07 14
43. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0.07 14
44. VAJAI Virág (Törekvés SE) 0.07 14
45. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.07 15
46. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 0.06 16
47. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 0.06 17
48. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 0.06 17
49. VERES Orsolya (BEAC Bics) 0.06 17
50. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.06 18
51. NAGY Viktória (ICO) 0 14
52. BÉRES Eszter (ICO) 0 17
53. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 0 14
54. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 0 18
55. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 0 15
56. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0 16
57. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 0 16
58. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 0 16
59. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 0 15
60. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 0 17
61. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 0 15
62. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 0 17
63. BÉCSER Janka (ICO) 0 16
64. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0 18
65. VÉR Diána (BKGDSE) 0 17
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. NAGY Viktória (ICO) 8.86 14
2. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 6 14
3. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 5.89 18
4. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 5.78 18
5. BÉRES Eszter (ICO) 5.59 17
6. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 4.75 16
7. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 4.73 15
8. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 4.59 17
9. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 3.95 19
10. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 3.94 16
11. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 3.93 15
12. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 3.72 18
13. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 3.64 14
14. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 3.59 17
15. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 3.59 17
16. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 3.25 16
17. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 3.21 14
18. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 3.2 15
19. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 3.13 16
20. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 3.13 16
21. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 3.12 17
22. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 3.11 19
23. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 2.94 17
24. IZSÁK Judit (BKGDSE) 2.88 17
25. TARNAI Kata (MAFC BME) 2.81 16
26. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.81 16
27. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 2.59 17
28. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 2.45 20
29. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 2.44 18
30. SOÓS Edit (BEAC Muff) 2.44 18
31. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 2.44 16
32. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.39 18
33. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 2.31 16
34. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 2.29 17
35. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 2.21 14
36. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 2.13 15
37. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 2.13 16
38. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 2.07 15
39. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 2.06 16
40. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 2.06 17
41. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 2 17
42. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 2 14
43. NÉMETH Kata (BKGDSE) 1.93 14
44. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 1.88 17
45. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 1.81 16
46. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1.65 17
47. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 1.65 17
48. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 1.64 14
49. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 1.6 15
50. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 1.53 15
51. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1.5 14
52. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.5 16
53. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 1.33 15
54. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.28 18
55. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 1.18 17
56. BÉCSER Janka (ICO) 1.13 16
57. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.06 16
58. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1 14
59. JÉHN Mónika (MAFC BME) 0.94 16
60. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.93 15
61. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.78 18
62. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 0.78 18
63. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 0.64 14
64. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 0.6 15
65. VÉR Diána (BKGDSE) 0.47 17
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 14 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 2.88 16
2. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 2.71 17
3. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 2.71 17
4. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 2.67 18
5. VARGA Zsófia (ELTE NKE) 2.4 15
6. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 2.33 18
7. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 2.24 17
8. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 2.22 18
9. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 2.19 16
10. BÉRES Eszter (ICO) 2.18 17
11. FOYTA Dorottya (BEAC Muff) 2.17 18
12. ALBERT Dóra (BEAC Bics) 2.11 18
13. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 2 16
14. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 1.94 17
15. HORVÁTH Anna (MAFC BME) 1.94 17
16. SZABÓ Enikõ (Kiss Lenke KS) 1.94 16
17. BIHARI Anna Júlia (Kiss Lenke KS) 1.87 15
18. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 1.79 14
19. SZABÓ Zsanett (ELTE NKE) 1.75 16
20. LAJKÓ Dóra Kata (Kiss Lenke KS) 1.69 16
21. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 1.67 15
22. SOÓS Edit (BEAC Muff) 1.67 18
23. SZÉPLAKI Márta (Törekvés SE) 1.67 15
24. VAJAI Virág (Törekvés SE) 1.64 14
25. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 1.59 17
26. JÉHN Mónika (MAFC BME) 1.56 16
27. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 1.53 17
28. NAGY Viktória (ICO) 1.5 14
29. LÉGRÁDI Réka (BKGDSE) 1.5 18
30. OROSZ Anett (Kiss Lenke KS) 1.47 19
31. SZUCHY Márta (BLSE-Csata) 1.47 17
32. SZÉKY Krisztina (Törekvés SE) 1.47 15
33. HAGARA Zsuzsanna (ICO) 1.43 14
34. NÉMETH Kata (BKGDSE) 1.43 14
35. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 1.38 16
36. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 1.38 16
37. CZINGER Boglárka (Szolnoki Sportcentrum) 1.36 14
38. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 1.33 18
39. VÁGVÖLGYI Fanni (ELTE NKE) 1.27 15
40. IZSÁK Judit (BKGDSE) 1.24 17
41. SÜTÕ Brigitta Jenni (BLSE-Csata) 1.21 14
42. KOVÁCS Kinga (MAFC BME) 1.2 15
43. BEDE Petra (Szolnoki Sportcentrum) 1.19 16
44. FRANK Fanni Lili (Szolnoki Sportcentrum) 1.12 17
45. VÉR Diána (BKGDSE) 1.12 17
46. OPITZ Kitti (Kiss Lenke KS) 1.1 20
47. SOÓS Alexandra (Kiss Lenke KS) 1.07 14
48. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 1.07 15
49. KRANJECZ Zsuzsa (BLSE-Csata) 1.06 16
50. TARNAI Kata (MAFC BME) 1.06 16
51. VERES Orsolya (BEAC Bics) 1.06 17
52. BALOGH Júlia (BEAC Muff) 1 14
53. KEIL Zsófia (BEAC Muff) 0.94 18
54. HORVÁTH Enikõ (MAFC BME) 0.94 17
55. ZELENÁK Sára (BKGDSE) 0.88 16
56. BÉCSER Janka (ICO) 0.88 16
57. VÁRALJAI Fanni (Szolnoki Sportcentrum) 0.87 15
58. BÍRÓ Anikó (BEAC Budafok) 0.86 14
59. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 0.84 19
60. SZILÁGYI Gabriella (BEAC Budafok) 0.81 16
61. HÁJER Tamara (BEAC Muff) 0.77 17
62. MUNKÁCSI Adél Ivett (Szolnoki Sportcentrum) 0.77 17
63. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 0.67 15
64. FEKETE Katalin (BLSE-Csata) 0.63 16
65. TÓTH Tímea (Kiss Lenke KS) 0.57 14
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 14 meccs, min. 28 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 3.06 18
2. NAGY Viktória (ICO) 2.86 14
3. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 2.77 17
4. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 2.53 19
5. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 2.36 14
6. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 2.19 16
7. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 2.06 18
8. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 1.94 17
9. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 1.94 16
10. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 1.94 16
11. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 1.61 18
12. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 1.61 18
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 14 meccs, min. 28 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. FÜLEP Csilla (MAFC BME) 78.57% (33/42) 17
2. KLÉNER Kata (Törekvés SE) 77.42% (48/62) 19
3. SZÉKY Anna (Törekvés SE) 74.6% (47/63) 17
4. SZLÁVIK Petra (BKGDSE) 74.47% (35/47) 16
5. RÁTKAI Zsófia (BEAC Bics) 74.19% (23/31) 17
6. PROHÁSZKA Dóra (BEAC Muff) 73.33% (55/75) 18
7. SOÓS Edit (BEAC Muff) 70.59% (24/34) 18
8. UJVÁRY Judit (BLSE-Csata) 68.75% (33/48) 14
9. BÉRES Eszter (ICO) 68.57% (24/35) 17
10. IZSÁK Judit (BKGDSE) 68.42% (26/38) 17
11. OPITZ Petra (Kiss Lenke KS) 66.07% (37/56) 18
12. HIZSNYIK Dóra (ELTE NKE) 65.71% (23/35) 15
13. NYITRAI Katalin (BEAC Muff) 64.29% (18/28) 17
14. VARGA Anna Dorottya (ELTE NKE) 62.5% (20/32) 17
15. KRATOCHVILL Dóra (Törekvés SE) 62% (31/50) 16
16. NAGY Viktória (ICO) 61.54% (40/65) 14
17. TURNÁR Ildikó (BEAC Budafok) 60.42% (29/48) 18
18. BOKSAY Katalin (Törekvés SE) 59.62% (31/52) 16
19. GRÓF Tímea (MTK Budapest) 54.55% (18/33) 17
20. ÁRVAY Júlia (BEAC Bics) 47.37% (18/38) 15
21. LÁNCOS Emese (MTK Budapest) 47.37% (18/38) 16
22. BALOGH Ramóna (BEAC Muff) 46.03% (29/63) 18
23. SERFÕZÕ Viktória (MTK Budapest) 45.1% (23/51) 16
24. EMEL Gyöngyi (Szolnoki Sportcentrum) 29.03% (9/31) 15
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu