Unitef-Céh - Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Benedek András 30/986-3126 mail.abenedek@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Mátai József 30/640-4183 mataij5111@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme 1118 - Budapest Rétköz u. 39.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Benedek András 1953-04-30
- Buró Attila 1970-09-17
- Csuka Attila 1975-07-11
- Gyurácz Németh Iván 1978-06-02
- Kardoss László 1956-10-21
- Katona Sándor 1969-06-17
- Mamuzsich László 1955-05-01
- Mátai József 1951-11-05
- Nemes Bertalan 1974-12-27
- Skenderija Dejan 1985-05-22
- Torma Péter 1986-08-04
- Újvári Zsolt 1966-01-02

Műsor

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF0025 BKGDSE Senior Unitef-Céh 2018/10/14 19:00 61-79
(8-29,12-12,13-23,28-15)
Batthyány Kázmér Gimnázium Magyar Zoltán Koncsag Csaba
SF0044 Unitef-Céh Kisbojtár 2018/11/11 09:00 82-63
(20-11,27-15,12-17,23-20)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Mocsai László
SF0035 BEAC Öregfiúk Unitef-Céh 2018/11/17 08:00 BEAC Sporttelep Magyar Zoltán Mocsai László
SF0053 Unitef-Céh Powear-TNT 2018/11/24 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0062 Külker SC Unitef-Céh 2018/11/28 20:15 Tungsram Csarnok
SF0075 Unitef-Céh Chemol 2018/12/08 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0084 BLSE Unitef-Céh 2018/12/14 19:45 Egressy Gábor Szakközépiskola
SF0101 Bontó Unitef-Céh 2019/01/24 20:15 Hajós Alfréd Általános Iskola
SF0115 Unitef-Céh BKGDSE Senior 2019/01/26 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0125 Unitef-Céh BEAC Öregfiúk 2019/02/09 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0134 Kisbojtár Unitef-Céh 2019/02/17 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola
SF0011 Unitef-Céh Bontó 2019/02/23 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0143 Powear-TNT Unitef-Céh 2019/02/28 20:40 Őrmezei Általános Iskola
SF0152 Unitef-Céh Külker SC 2019/03/09 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola
SF0165 Chemol Unitef-Céh 2019/03/24 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
SF0174 Unitef-Céh BLSE 2019/03/30 09:00 Mechatronikai Szakközépiskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Tóth Sándor (Külker SC) 54 3
2. Igaz Bálint (BLSE) 51 3
3. Sebestyén Tibor (Külker SC) 47 3
4. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 39 2
5. Torma Péter (Unitef-Céh) 39 2
6. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 39 3
7. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 36 2
8. Csuka Attila (Unitef-Céh) 34 2
9. Horváth Árpád (BLSE) 31 3
10. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 30 3
11. Varga Botond (Chemol) 29 3
12. Gáll Csaba (Külker SC) 29 3
13. Bálint György (BLSE) 26 3
14. Nagy Tamás György (Powear-TNT) 26 2
15. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 25 1
16. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 25 3
17. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 24 2
18. Szabó Gábor (Kisbojtár) 24 2
19. Misek Csaba (Külker SC) 24 3
20. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 21 2
21. Barta Sándor (Chemol) 20 3
22. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 20 1
23. Erős Csaba (Bontó) 19 1
24. Saáry Csaba (Powear-TNT) 19 2
25. Pörös Oszkár (BLSE) 19 2
26. Deák Zoltán (Powear-TNT) 19 2
27. Németh Árpád (BEAC Öregfiúk) 19 2
28. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 18 3
29. Domján Zsolt (Powear-TNT) 17 2
30. Nemes Bertalan (Unitef-Céh) 16 2
31. Katona Sándor (Unitef-Céh) 15 2
32. Buzás Sándor (Külker SC) 15 3
33. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 13 1
34. Gaál Roland (Powear-TNT) 13 2
35. Borbás Péter (Chemol) 13 3
36. Tóth Csaba (BLSE) 13 3
37. Kovács Attila (Bontó) 12 1
38. Török Béla (Bontó) 12 1
39. Szántó Péter (BLSE) 12 2
40. Zádory Tibor (Chemol) 12 3
41. Tóth Sándor (Chemol) 12 3
42. Darnai Zoltán (Powear-TNT) 11 2
43. Szűcs Sándor (Külker SC) 10 1
44. Kiss Pál (Külker SC) 10 1
45. Mogyorósi Gergely (Bontó) 10 1
46. Reizer Ferenc (Powear-TNT) 10 2
47. Balogh Levente (Powear-TNT) 10 2
48. Csizmadia Attila (Chemol) 10 3
49. Hetényi Sándor (BEAC Öregfiúk) 10 3
50. Vámosi Albert (Chemol) 9 2
51. Pomaházy Pál (Chemol) 9 3
52. Helmeczi Zoltán (Külker SC) 8 3
53. Balogh Csaba (Powear-TNT) 8 1
54. Szappanos Gábor (Kisbojtár) 8 1
55. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 8 2
56. Ruppert Tamás (Powear-TNT) 7 2
57. Cziffra Csaba (Bontó) 6 1
58. Dercze Zoltán (BEAC Öregfiúk) 6 2
59. Paulovits Ferenc (Chemol) 6 2
60. Dobó József (Kisbojtár) 6 2
61. Czina József (Külker SC) 5 3
62. Buró Attila (Unitef-Céh) 5 2
63. Újvári Zsolt (Unitef-Céh) 5 2
64. Zanati Gábor (Kisbojtár) 4 1
65. Kárpáti Tamás (Kisbojtár) 4 1
66. Skenderija Dejan (Unitef-Céh) 4 2
67. Szalay Péter (Bontó) 3 1
68. Végh Ferenc (Bontó) 3 1
69. Kupai László (BKGDSE Senior) 3 1
70. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 2 3
71. Turi-Kováts Szilárd (Chemol) 2 3
72. Molnár Csaba (Külker SC) 2 3
73. Újfalussy Balázs (BEAC Öregfiúk) 2 3
74. Minár László (Bontó) 2 1
75. Magyar Tamás (Chemol) 2 1
76. Pál Tibor (Bontó) 2 1
77. Bus László (Bontó) 2 1
78. Kardoss László (Unitef-Céh) 2 2
79. Mátai József (Unitef-Céh) 2 2
80. Benedek András (Unitef-Céh) 0 1
81. Bóta Norbert (Chemol) 0 3
82. Mamuzsich László (Unitef-Céh) 0 2
83. Bódis István (BLSE) 0 2
84. Mayer András (Külker SC) 0 2
85. Keresztény Csaba (BKGDSE Senior) 0 1
86. Réger Zsolt (Bontó) 0 1
87. Pongrácz László (BEAC Öregfiúk) 0 1
88. Varga János (BKGDSE Senior) 0 1
89. Csekő Zsolt (Külker SC) 0 3
90. Buzinkay Tamás (BLSE) 0 3
91. Kertész Péter (Külker SC) 0 1
92. Boldog Zsolt (BKGDSE Senior) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Sebestyén Tibor (Külker SC) 7 3
2. Csuka Attila (Unitef-Céh) 6 2
3. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 3 1
4. Igaz Bálint (BLSE) 3 3
5. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 3 3
6. Saáry Csaba (Powear-TNT) 3 2
7. Deák Zoltán (Powear-TNT) 3 2
8. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 3 3
9. Barta Sándor (Chemol) 3 3
10. Erős Csaba (Bontó) 2 1
11. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 2 2
12. Tóth Sándor (Chemol) 2 3
13. Torma Péter (Unitef-Céh) 1 2
14. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 1 2
15. Nagy Tamás György (Powear-TNT) 1 2
16. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 1 2
17. Horváth Árpád (BLSE) 1 3
18. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 1 3
19. Németh Árpád (BEAC Öregfiúk) 1 2
20. Katona Sándor (Unitef-Céh) 1 2
21. Gaál Roland (Powear-TNT) 1 2
22. Darnai Zoltán (Powear-TNT) 1 2
23. Buzás Sándor (Külker SC) 1 3
24. Reizer Ferenc (Powear-TNT) 1 2
25. Vámosi Albert (Chemol) 1 2
26. Tóth Csaba (BLSE) 1 3
27. Pomaházy Pál (Chemol) 1 3
28. Szalay Péter (Bontó) 1 1
29. Végh Ferenc (Bontó) 1 1
30. Kupai László (BKGDSE Senior) 1 1
31. Buró Attila (Unitef-Céh) 1 2
32. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 0 1
33. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 0 2
34. Tóth Sándor (Külker SC) 0 3
35. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 0 1
36. Szabó Gábor (Kisbojtár) 0 2
37. Török Béla (Bontó) 0 1
38. Kovács Attila (Bontó) 0 1
39. Mogyorósi Gergely (Bontó) 0 1
40. Kiss Pál (Külker SC) 0 1
41. Szűcs Sándor (Külker SC) 0 1
42. Varga Botond (Chemol) 0 3
43. Gáll Csaba (Külker SC) 0 3
44. Pörös Oszkár (BLSE) 0 2
45. Bálint György (BLSE) 0 3
46. Domján Zsolt (Powear-TNT) 0 2
47. Szappanos Gábor (Kisbojtár) 0 1
48. Nemes Bertalan (Unitef-Céh) 0 2
49. Balogh Csaba (Powear-TNT) 0 1
50. Misek Csaba (Külker SC) 0 3
51. Szántó Péter (BLSE) 0 2
52. Cziffra Csaba (Bontó) 0 1
53. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 0 3
54. Balogh Levente (Powear-TNT) 0 2
55. Borbás Péter (Chemol) 0 3
56. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 0 2
57. Zádory Tibor (Chemol) 0 3
58. Kárpáti Tamás (Kisbojtár) 0 1
59. Zanati Gábor (Kisbojtár) 0 1
60. Ruppert Tamás (Powear-TNT) 0 2
61. Csizmadia Attila (Chemol) 0 3
62. Hetényi Sándor (BEAC Öregfiúk) 0 3
63. Dercze Zoltán (BEAC Öregfiúk) 0 2
64. Paulovits Ferenc (Chemol) 0 2
65. Dobó József (Kisbojtár) 0 2
66. Helmeczi Zoltán (Külker SC) 0 3
67. Újvári Zsolt (Unitef-Céh) 0 2
68. Skenderija Dejan (Unitef-Céh) 0 2
69. Minár László (Bontó) 0 1
70. Bus László (Bontó) 0 1
71. Magyar Tamás (Chemol) 0 1
72. Pál Tibor (Bontó) 0 1
73. Czina József (Külker SC) 0 3
74. Mátai József (Unitef-Céh) 0 2
75. Kardoss László (Unitef-Céh) 0 2
76. Újfalussy Balázs (BEAC Öregfiúk) 0 3
77. Turi-Kováts Szilárd (Chemol) 0 3
78. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 0 3
79. Molnár Csaba (Külker SC) 0 3
80. Mayer András (Külker SC) 0 2
81. Mamuzsich László (Unitef-Céh) 0 2
82. Kertész Péter (Külker SC) 0 1
83. Varga János (BKGDSE Senior) 0 1
84. Keresztény Csaba (BKGDSE Senior) 0 1
85. Bódis István (BLSE) 0 2
86. Pongrácz László (BEAC Öregfiúk) 0 1
87. Boldog Zsolt (BKGDSE Senior) 0 1
88. Bóta Norbert (Chemol) 0 3
89. Buzinkay Tamás (BLSE) 0 3
90. Benedek András (Unitef-Céh) 0 1
91. Réger Zsolt (Bontó) 0 1
92. Csekő Zsolt (Külker SC) 0 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 25 1
2. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 20 1
3. Torma Péter (Unitef-Céh) 19.5 2
4. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 19.5 2
5. Erős Csaba (Bontó) 19 1
6. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 18 2
7. Tóth Sándor (Külker SC) 18 3
8. Csuka Attila (Unitef-Céh) 17 2
9. Igaz Bálint (BLSE) 17 3
10. Sebestyén Tibor (Külker SC) 15.67 3
11. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 13 1
12. Nagy Tamás György (Powear-TNT) 13 2
13. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 13 3
14. Szabó Gábor (Kisbojtár) 12 2
15. Török Béla (Bontó) 12 1
16. Kovács Attila (Bontó) 12 1
17. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 12 2
18. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 10.5 2
19. Horváth Árpád (BLSE) 10.33 3
20. Mogyorósi Gergely (Bontó) 10 1
21. Kiss Pál (Külker SC) 10 1
22. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 10 3
23. Szűcs Sándor (Külker SC) 10 1
24. Varga Botond (Chemol) 9.67 3
25. Gáll Csaba (Külker SC) 9.67 3
26. Deák Zoltán (Powear-TNT) 9.5 2
27. Saáry Csaba (Powear-TNT) 9.5 2
28. Pörös Oszkár (BLSE) 9.5 2
29. Németh Árpád (BEAC Öregfiúk) 9.5 2
30. Bálint György (BLSE) 8.67 3
31. Domján Zsolt (Powear-TNT) 8.5 2
32. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 8.33 3
33. Nemes Bertalan (Unitef-Céh) 8 2
34. Szappanos Gábor (Kisbojtár) 8 1
35. Balogh Csaba (Powear-TNT) 8 1
36. Misek Csaba (Külker SC) 8 3
37. Katona Sándor (Unitef-Céh) 7.5 2
38. Barta Sándor (Chemol) 6.67 3
39. Gaál Roland (Powear-TNT) 6.5 2
40. Szántó Péter (BLSE) 6 2
41. Cziffra Csaba (Bontó) 6 1
42. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 6 3
43. Darnai Zoltán (Powear-TNT) 5.5 2
44. Buzás Sándor (Külker SC) 5 3
45. Reizer Ferenc (Powear-TNT) 5 2
46. Balogh Levente (Powear-TNT) 5 2
47. Vámosi Albert (Chemol) 4.5 2
48. Tóth Csaba (BLSE) 4.33 3
49. Borbás Péter (Chemol) 4.33 3
50. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 4 2
51. Zádory Tibor (Chemol) 4 3
52. Tóth Sándor (Chemol) 4 3
53. Zanati Gábor (Kisbojtár) 4 1
54. Kárpáti Tamás (Kisbojtár) 4 1
55. Ruppert Tamás (Powear-TNT) 3.5 2
56. Hetényi Sándor (BEAC Öregfiúk) 3.33 3
57. Csizmadia Attila (Chemol) 3.33 3
58. Dercze Zoltán (BEAC Öregfiúk) 3 2
59. Szalay Péter (Bontó) 3 1
60. Végh Ferenc (Bontó) 3 1
61. Dobó József (Kisbojtár) 3 2
62. Paulovits Ferenc (Chemol) 3 2
63. Pomaházy Pál (Chemol) 3 3
64. Kupai László (BKGDSE Senior) 3 1
65. Helmeczi Zoltán (Külker SC) 2.67 3
66. Buró Attila (Unitef-Céh) 2.5 2
67. Újvári Zsolt (Unitef-Céh) 2.5 2
68. Magyar Tamás (Chemol) 2 1
69. Skenderija Dejan (Unitef-Céh) 2 2
70. Pál Tibor (Bontó) 2 1
71. Minár László (Bontó) 2 1
72. Bus László (Bontó) 2 1
73. Czina József (Külker SC) 1.67 3
74. Kardoss László (Unitef-Céh) 1 2
75. Mátai József (Unitef-Céh) 1 2
76. Újfalussy Balázs (BEAC Öregfiúk) 0.67 3
77. Turi-Kováts Szilárd (Chemol) 0.67 3
78. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 0.67 3
79. Molnár Csaba (Külker SC) 0.67 3
80. Buzinkay Tamás (BLSE) 0 3
81. Mayer András (Külker SC) 0 2
82. Pongrácz László (BEAC Öregfiúk) 0 1
83. Boldog Zsolt (BKGDSE Senior) 0 1
84. Mamuzsich László (Unitef-Céh) 0 2
85. Bóta Norbert (Chemol) 0 3
86. Kertész Péter (Külker SC) 0 1
87. Benedek András (Unitef-Céh) 0 1
88. Varga János (BKGDSE Senior) 0 1
89. Réger Zsolt (Bontó) 0 1
90. Keresztény Csaba (BKGDSE Senior) 0 1
91. Csekő Zsolt (Külker SC) 0 3
92. Bódis István (BLSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 3 1
2. Csuka Attila (Unitef-Céh) 3 2
3. Sebestyén Tibor (Külker SC) 2.33 3
4. Erős Csaba (Bontó) 2 1
5. Deák Zoltán (Powear-TNT) 1.5 2
6. Saáry Csaba (Powear-TNT) 1.5 2
7. Igaz Bálint (BLSE) 1 3
8. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 1 3
9. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 1 2
10. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 1 3
11. Barta Sándor (Chemol) 1 3
12. Szalay Péter (Bontó) 1 1
13. Végh Ferenc (Bontó) 1 1
14. Kupai László (BKGDSE Senior) 1 1
15. Tóth Sándor (Chemol) 0.67 3
16. Torma Péter (Unitef-Céh) 0.5 2
17. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 0.5 2
18. Nagy Tamás György (Powear-TNT) 0.5 2
19. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 0.5 2
20. Németh Árpád (BEAC Öregfiúk) 0.5 2
21. Katona Sándor (Unitef-Céh) 0.5 2
22. Gaál Roland (Powear-TNT) 0.5 2
23. Darnai Zoltán (Powear-TNT) 0.5 2
24. Reizer Ferenc (Powear-TNT) 0.5 2
25. Vámosi Albert (Chemol) 0.5 2
26. Buró Attila (Unitef-Céh) 0.5 2
27. Horváth Árpád (BLSE) 0.33 3
28. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 0.33 3
29. Buzás Sándor (Külker SC) 0.33 3
30. Tóth Csaba (BLSE) 0.33 3
31. Pomaházy Pál (Chemol) 0.33 3
32. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 0 1
33. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 0 2
34. Tóth Sándor (Külker SC) 0 3
35. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 0 1
36. Szabó Gábor (Kisbojtár) 0 2
37. Török Béla (Bontó) 0 1
38. Kovács Attila (Bontó) 0 1
39. Mogyorósi Gergely (Bontó) 0 1
40. Kiss Pál (Külker SC) 0 1
41. Szűcs Sándor (Külker SC) 0 1
42. Varga Botond (Chemol) 0 3
43. Gáll Csaba (Külker SC) 0 3
44. Pörös Oszkár (BLSE) 0 2
45. Bálint György (BLSE) 0 3
46. Domján Zsolt (Powear-TNT) 0 2
47. Nemes Bertalan (Unitef-Céh) 0 2
48. Szappanos Gábor (Kisbojtár) 0 1
49. Balogh Csaba (Powear-TNT) 0 1
50. Misek Csaba (Külker SC) 0 3
51. Szántó Péter (BLSE) 0 2
52. Cziffra Csaba (Bontó) 0 1
53. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 0 3
54. Balogh Levente (Powear-TNT) 0 2
55. Borbás Péter (Chemol) 0 3
56. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 0 2
57. Zádory Tibor (Chemol) 0 3
58. Zanati Gábor (Kisbojtár) 0 1
59. Kárpáti Tamás (Kisbojtár) 0 1
60. Ruppert Tamás (Powear-TNT) 0 2
61. Hetényi Sándor (BEAC Öregfiúk) 0 3
62. Csizmadia Attila (Chemol) 0 3
63. Dercze Zoltán (BEAC Öregfiúk) 0 2
64. Dobó József (Kisbojtár) 0 2
65. Paulovits Ferenc (Chemol) 0 2
66. Helmeczi Zoltán (Külker SC) 0 3
67. Újvári Zsolt (Unitef-Céh) 0 2
68. Magyar Tamás (Chemol) 0 1
69. Skenderija Dejan (Unitef-Céh) 0 2
70. Pál Tibor (Bontó) 0 1
71. Minár László (Bontó) 0 1
72. Bus László (Bontó) 0 1
73. Czina József (Külker SC) 0 3
74. Kardoss László (Unitef-Céh) 0 2
75. Mátai József (Unitef-Céh) 0 2
76. Újfalussy Balázs (BEAC Öregfiúk) 0 3
77. Turi-Kováts Szilárd (Chemol) 0 3
78. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 0 3
79. Molnár Csaba (Külker SC) 0 3
80. Buzinkay Tamás (BLSE) 0 3
81. Mayer András (Külker SC) 0 2
82. Pongrácz László (BEAC Öregfiúk) 0 1
83. Boldog Zsolt (BKGDSE Senior) 0 1
84. Mamuzsich László (Unitef-Céh) 0 2
85. Bóta Norbert (Chemol) 0 3
86. Kertész Péter (Külker SC) 0 1
87. Benedek András (Unitef-Céh) 0 1
88. Varga János (BKGDSE Senior) 0 1
89. Réger Zsolt (Bontó) 0 1
90. Keresztény Csaba (BKGDSE Senior) 0 1
91. Csekő Zsolt (Külker SC) 0 3
92. Bódis István (BLSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Torma Péter (Unitef-Céh) 9 2
2. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 8 1
3. Tóth Sándor (Külker SC) 8 3
4. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 6.5 2
5. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 6.5 2
6. Igaz Bálint (BLSE) 6.33 3
7. Erős Csaba (Bontó) 6 1
8. Szabó Gábor (Kisbojtár) 6 2
9. Török Béla (Bontó) 6 1
10. Kovács Attila (Bontó) 6 1
11. Nagy Tamás György (Powear-TNT) 5.5 2
12. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 5 1
13. Mogyorósi Gergely (Bontó) 5 1
14. Kiss Pál (Külker SC) 5 1
15. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 4.67 3
16. Varga Botond (Chemol) 4.33 3
17. Bálint György (BLSE) 4.33 3
18. Sebestyén Tibor (Külker SC) 4 3
19. Szűcs Sándor (Külker SC) 4 1
20. Gáll Csaba (Külker SC) 4 3
21. Pörös Oszkár (BLSE) 4 2
22. Németh Árpád (BEAC Öregfiúk) 4 2
23. Nemes Bertalan (Unitef-Céh) 4 2
24. Szappanos Gábor (Kisbojtár) 4 1
25. Balogh Csaba (Powear-TNT) 4 1
26. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 3.5 2
27. Domján Zsolt (Powear-TNT) 3.5 2
28. Horváth Árpád (BLSE) 3.33 3
29. Csuka Attila (Unitef-Céh) 3 2
30. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 3 2
31. Misek Csaba (Külker SC) 3 3
32. Szántó Péter (BLSE) 3 2
33. Cziffra Csaba (Bontó) 3 1
34. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 2.67 3
35. Deák Zoltán (Powear-TNT) 2.5 2
36. Saáry Csaba (Powear-TNT) 2.5 2
37. Katona Sándor (Unitef-Céh) 2.5 2
38. Gaál Roland (Powear-TNT) 2.5 2
39. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 2.33 3
40. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 2 1
41. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 2 3
42. Darnai Zoltán (Powear-TNT) 2 2
43. Buzás Sándor (Külker SC) 2 3
44. Balogh Levente (Powear-TNT) 2 2
45. Zanati Gábor (Kisbojtár) 2 1
46. Kárpáti Tamás (Kisbojtár) 2 1
47. Tóth Csaba (BLSE) 1.67 3
48. Borbás Péter (Chemol) 1.67 3
49. Zádory Tibor (Chemol) 1.67 3
50. Hetényi Sándor (BEAC Öregfiúk) 1.67 3
51. Csizmadia Attila (Chemol) 1.67 3
52. Reizer Ferenc (Powear-TNT) 1.5 2
53. Vámosi Albert (Chemol) 1.5 2
54. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 1.5 2
55. Ruppert Tamás (Powear-TNT) 1.5 2
56. Dercze Zoltán (BEAC Öregfiúk) 1.5 2
57. Dobó József (Kisbojtár) 1.5 2
58. Paulovits Ferenc (Chemol) 1.5 2
59. Barta Sándor (Chemol) 1.33 3
60. Helmeczi Zoltán (Külker SC) 1.33 3
61. Tóth Sándor (Chemol) 1 3
62. Pomaházy Pál (Chemol) 1 3
63. Újvári Zsolt (Unitef-Céh) 1 2
64. Magyar Tamás (Chemol) 1 1
65. Skenderija Dejan (Unitef-Céh) 1 2
66. Pál Tibor (Bontó) 1 1
67. Minár László (Bontó) 1 1
68. Bus László (Bontó) 1 1
69. Czina József (Külker SC) 0.67 3
70. Buró Attila (Unitef-Céh) 0.5 2
71. Kardoss László (Unitef-Céh) 0.5 2
72. Mátai József (Unitef-Céh) 0.5 2
73. Újfalussy Balázs (BEAC Öregfiúk) 0.33 3
74. Turi-Kováts Szilárd (Chemol) 0.33 3
75. Molnár Csaba (Külker SC) 0.33 3
76. Szalay Péter (Bontó) 0 1
77. Végh Ferenc (Bontó) 0 1
78. Kupai László (BKGDSE Senior) 0 1
79. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 0 3
80. Buzinkay Tamás (BLSE) 0 3
81. Mayer András (Külker SC) 0 2
82. Pongrácz László (BEAC Öregfiúk) 0 1
83. Boldog Zsolt (BKGDSE Senior) 0 1
84. Mamuzsich László (Unitef-Céh) 0 2
85. Bóta Norbert (Chemol) 0 3
86. Kertész Péter (Külker SC) 0 1
87. Benedek András (Unitef-Céh) 0 1
88. Varga János (BKGDSE Senior) 0 1
89. Réger Zsolt (Bontó) 0 1
90. Keresztény Csaba (BKGDSE Senior) 0 1
91. Csekő Zsolt (Külker SC) 0 3
92. Bódis István (BLSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Igaz Bálint (BLSE) 4.33 3
2. Végh Ferenc (Bontó) 4 1
3. Kupai László (BKGDSE Senior) 4 1
4. Tóth Sándor (Külker SC) 3.67 3
5. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 3 2
6. Csuka Attila (Unitef-Céh) 3 2
7. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 3 1
8. Gáll Csaba (Külker SC) 3 3
9. Nemes Bertalan (Unitef-Céh) 3 2
10. Vámosi Albert (Chemol) 3 2
11. Dobó József (Kisbojtár) 3 2
12. Paulovits Ferenc (Chemol) 3 2
13. Buró Attila (Unitef-Céh) 3 2
14. Varga János (BKGDSE Senior) 3 1
15. Nagy Tamás György (Powear-TNT) 2.5 2
16. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 2.5 2
17. Dercze Zoltán (BEAC Öregfiúk) 2.5 2
18. Horváth Árpád (BLSE) 2.33 3
19. Bálint György (BLSE) 2.33 3
20. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 2 1
21. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 2 3
22. Domján Zsolt (Powear-TNT) 2 2
23. Szappanos Gábor (Kisbojtár) 2 1
24. Balogh Csaba (Powear-TNT) 2 1
25. Katona Sándor (Unitef-Céh) 2 2
26. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 2 3
27. Zádory Tibor (Chemol) 2 3
28. Turi-Kováts Szilárd (Chemol) 2 3
29. Keresztény Csaba (BKGDSE Senior) 2 1
30. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 1.67 3
31. Tóth Csaba (BLSE) 1.67 3
32. Torma Péter (Unitef-Céh) 1.5 2
33. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 1.5 2
34. Németh Árpád (BEAC Öregfiúk) 1.5 2
35. Gaál Roland (Powear-TNT) 1.5 2
36. Szántó Péter (BLSE) 1.5 2
37. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 1.5 2
38. Borbás Péter (Chemol) 1.33 3
39. Pomaházy Pál (Chemol) 1.33 3
40. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 1 1
41. Erős Csaba (Bontó) 1 1
42. Szabó Gábor (Kisbojtár) 1 2
43. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 1 2
44. Mogyorósi Gergely (Bontó) 1 1
45. Szűcs Sándor (Külker SC) 1 1
46. Varga Botond (Chemol) 1 3
47. Pörös Oszkár (BLSE) 1 2
48. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 1 3
49. Misek Csaba (Külker SC) 1 3
50. Balogh Levente (Powear-TNT) 1 2
51. Kárpáti Tamás (Kisbojtár) 1 1
52. Hetényi Sándor (BEAC Öregfiúk) 1 3
53. Újvári Zsolt (Unitef-Céh) 1 2
54. Skenderija Dejan (Unitef-Céh) 1 2
55. Bus László (Bontó) 1 1
56. Kardoss László (Unitef-Céh) 1 2
57. Buzinkay Tamás (BLSE) 1 3
58. Mayer András (Külker SC) 1 2
59. Kertész Péter (Külker SC) 1 1
60. Csekő Zsolt (Külker SC) 1 3
61. Barta Sándor (Chemol) 0.67 3
62. Buzás Sándor (Külker SC) 0.67 3
63. Csizmadia Attila (Chemol) 0.67 3
64. Bóta Norbert (Chemol) 0.67 3
65. Reizer Ferenc (Powear-TNT) 0.5 2
66. Ruppert Tamás (Powear-TNT) 0.5 2
67. Mátai József (Unitef-Céh) 0.5 2
68. Mamuzsich László (Unitef-Céh) 0.5 2
69. Sebestyén Tibor (Külker SC) 0.33 3
70. Tóth Sándor (Chemol) 0.33 3
71. Helmeczi Zoltán (Külker SC) 0.33 3
72. Czina József (Külker SC) 0.33 3
73. Újfalussy Balázs (BEAC Öregfiúk) 0.33 3
74. Török Béla (Bontó) 0 1
75. Kovács Attila (Bontó) 0 1
76. Kiss Pál (Külker SC) 0 1
77. Deák Zoltán (Powear-TNT) 0 2
78. Saáry Csaba (Powear-TNT) 0 2
79. Cziffra Csaba (Bontó) 0 1
80. Darnai Zoltán (Powear-TNT) 0 2
81. Zanati Gábor (Kisbojtár) 0 1
82. Szalay Péter (Bontó) 0 1
83. Magyar Tamás (Chemol) 0 1
84. Pál Tibor (Bontó) 0 1
85. Minár László (Bontó) 0 1
86. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 0 3
87. Molnár Csaba (Külker SC) 0 3
88. Pongrácz László (BEAC Öregfiúk) 0 1
89. Boldog Zsolt (BKGDSE Senior) 0 1
90. Benedek András (Unitef-Céh) 0 1
91. Réger Zsolt (Bontó) 0 1
92. Bódis István (BLSE) 0 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 9 1
2. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 7 1
3. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 6.5 2
4. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 3.67 3
5. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 3.5 2
6. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 3 1
7. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 3 2
8. Horváth Árpád (BLSE) 2.67 3
9. Tóth Sándor (Külker SC) 2 3
10. Csuka Attila (Unitef-Céh) 2 2
11. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 2 2
12. Szűcs Sándor (Külker SC) 2 1
13. Misek Csaba (Külker SC) 2 3
14. Gáll Csaba (Külker SC) 1.67 3
15. Pörös Oszkár (BLSE) 1.5 2
16. Domján Zsolt (Powear-TNT) 1.5 2
17. Igaz Bálint (BLSE) 1.33 3
18. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 1.33 3
19. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 1.33 3
20. Varga Botond (Chemol) 1 3
21. Katona Sándor (Unitef-Céh) 1 2
22. Barta Sándor (Chemol) 1 3
23. Balogh Levente (Powear-TNT) 1 2
24. Borbás Péter (Chemol) 1 3
25. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 1 2
26. Sebestyén Tibor (Külker SC) 0.67 3
27. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 0.67 3
28. Zádory Tibor (Chemol) 0.67 3
29. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 0.67 3
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tasnádi Dávid (BKGDSE Senior) 100% (7/7) 1
2. Lakos András (BEAC Öregfiúk) 100% (2/2) 3
3. Zádory Tibor (Chemol) 100% (2/2) 3
4. Katona Sándor (Unitef-Céh) 100% (2/2) 2
5. Feierstahler Zoltán (BEAC Öregfiúk) 100% (2/2) 2
6. Kamondi Szilárd (Kisbojtár) 77.78% (7/9) 2
7. Szatmári Ákos (BKGDSE Senior) 75% (9/12) 1
8. Barta Sándor (Chemol) 75% (3/4) 3
9. Borbás Péter (Chemol) 75% (3/4) 3
10. Lakits György (BEAC Öregfiúk) 73.33% (11/15) 3
11. Mészáros Nándor (Kisbojtár) 66.67% (6/9) 2
12. Csuka Attila (Unitef-Céh) 66.67% (4/6) 2
13. Fischer Tamás (BEAC Öregfiúk) 66.67% (4/6) 3
14. Szűcs Sándor (Külker SC) 66.67% (2/3) 1
15. Gyurácz Németh Iván (Unitef-Céh) 61.9% (13/21) 2
16. Tóth Sándor (Külker SC) 60% (6/10) 3
17. Varga Botond (Chemol) 60% (3/5) 3
18. Sebesi Csaba (Kisbojtár) 57.14% (4/7) 2
19. Igaz Bálint (BLSE) 57.14% (4/7) 3
20. Horváth Árpád (BLSE) 53.33% (8/15) 3
21. Misek Csaba (Külker SC) 50% (6/12) 3
22. Felházi Lóránd (BEAC Öregfiúk) 50% (4/8) 3
23. Zilahy Zoltán (BEAC Öregfiúk) 50% (2/4) 3
24. Sebestyén Tibor (Külker SC) 50% (2/4) 3
25. Balogh Levente (Powear-TNT) 50% (2/4) 2
26. Reizer Ferenc (Powear-TNT) 50% (1/2) 2
27. Ruppert Tamás (Powear-TNT) 50% (1/2) 2
28. Újvári Zsolt (Unitef-Céh) 50% (1/2) 2
29. Czina József (Külker SC) 50% (1/2) 3
30. Varga Árpád Zoltán (BKGDSE Senior) 42.86% (3/7) 1
31. Gáll Csaba (Külker SC) 38.46% (5/13) 3
32. Pörös Oszkár (BLSE) 37.5% (3/8) 2
33. Domján Zsolt (Powear-TNT) 25% (3/12) 2
34. Nagy Tamás György (Powear-TNT) 25% (1/4) 2
35. Bálint György (BLSE) 0% (0/2) 3
36. Bóta Norbert (Chemol) 0% (0/2) 3
37. Buzás Sándor (Külker SC) 0% (0/2) 3
38. Szántó Péter (BLSE) 0% (0/2) 2
39. Tóth Csaba (BLSE) 0% (0/2) 3
40. Vámosi Albert (Chemol) 0% (0/2) 2
41. Csizmadia Attila (Chemol) 0% (0/2) 3
42. Minár László (Bontó) 0% (0/4) 1
43. Szabó Gábor (Kisbojtár) 0% (0/10) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu