Kaszások Akadémia U12 - Budapest, Fiú Serdülő C

Edző

Név Telefon E-mail
Varga Mátyás 30/377-4945 varga@kaszasok.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Nagy Bálint 30/427-5832 kasza7@yahoo.com

Csarnok

Csarnok Cím
III. kerületi Sporttelep 1033 - Budapest Rádl árok u. 1.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BALOGH Mátyás 2006-05-11
- BEKE Botond 2006-02-27
- HANNYA Khalil Nimer 2006-03-17
- HOLLÓ Zalán 2006-04-12
- KÁRPÁTI Marcell Zoltán 2006-03-22
- KISS Csanád Botond 2006-07-10
- KISS Koppány Agád 2006-07-10
- MELKOVICS Bálint Zoltán 2006-10-02
- MICHEL András Zoltán 2006-01-13
- ORVOS Péter Bence 2006-08-23
- PAPP Krisztián 2006-06-02
- PATRIK-PIRK Martin 2006-11-01
- PRINTSCHLER Bence 2006-10-11
- PUSZTAI Bence 2006-12-12
- SZAKOLCZAI Botond István 2006-04-01
- VÖLGYESI Patrik 2006-05-03
- ZÁDOR Zalán 2006-07-26
- ZIEGLER Boldizsár 2006-10-04

Műsor

Budapest, Fiú Serdülő C

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0014 Kaszások Akadémia U12 KKS Boys 2017/10/29 14:30 42-93
(4-24,12-30,14-15,12-24)
III. kerületi Sporttelep Szőts Dávid Török Béla
FSC0023 Ziccer KS Kaszások Akadémia U12 2017/11/08 18:30 100-58
(26-18,28-11,22-17,24-12)
Jókai Mór Általános Iskola Steiner Máté Ürögi Zsolt
FSC0032 Kaszások Akadémia U12 Újpest-MT/C 2017/11/19 09:00 67-69
(14-14,21-11,19-26,13-18)
III. kerületi Sporttelep Havas Gábor Bozóki Domonkos
FSC0041 BLF Palota Kaszások Akadémia U12 2017/12/17 12:30 99-83
(36-13,18-20,24-29,21-21)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Bózsó Gábor Havas Gábor
FSC0075 Keresztúri SE Kaszások Akadémia U12 2018/01/06 08:30 130-70
(41-19,23-12,36-22,30-17)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Zádeczki Donát László Török Béla
FSC0083 Kaszások Akadémia U12 Szentendrei KHSE 2018/01/21 10:30 43-85
(11-31,12-21,10-19,10-14)
III. kerületi Sporttelep Tahin András Bozóki Domonkos
FSC0095 Malév Zsiráfok Kaszások Akadémia U12 2018/01/28 13:00 60-54
(15-11,7-16,19-15,19-12)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szokolainé Váradi Csilla Szabó István
FSC0104 KKS Boys Kaszások Akadémia U12 2018/02/10 18:00 102-57
(25-12,31-9,16-14,30-22)
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Kozma Balázs Szirt Lajos
FSC0113 Kaszások Akadémia U12 Ziccer KS 2018/02/18 12:00 63-105
(20-16,12-41,14-22,17-26)
III. kerületi Sporttelep Steiner Máté Winkler Áron
FSC0122 Újpest-MT/C Kaszások Akadémia U12 2018/03/04 14:00 110-39
(24-14,38-14,26-6,22-5)
Babits Mihály Gimnázium Lukács Rezső Bános Csaba
FSC0145 Kaszás Tornyok Kaszások Akadémia U12 2018/03/18 09:00 90-65
(20-18,25-15,31-19,14-13)
III. kerületi Sporttelep Gruber Nikolett Havas Gábor
FSC0131 Kaszások Akadémia U12 BLF Palota 2018/04/21 10:00 73-105
(14-26,20-35,23-22,16-22)
III. kerületi Sporttelep Simon Kristóf Paulus Bence Máté
FSC0165 Kaszások Akadémia U12 Keresztúri SE 2018/04/22 09:00 56-113
(17-26,18-27,9-32,12-28)
III. kerületi Sporttelep Komlódi Benedek Vizsgázó
FSC0185 Kaszások Akadémia U12 Malév Zsiráfok 2018/05/06 10:30 50-82
(7-24,10-26,21-21,12-11)
III. kerületi Sporttelep Zádeczki Donát László Vizsgázó
FSC0055 Kaszások Akadémia U12 Kaszás Tornyok 2018/05/13 12:00 36-100
(7-29,12-29,4-22,13-20)
III. kerületi Sporttelep Tahin András Szőke Gábor
FSC0173 Szentendrei KHSE Kaszások Akadémia U12 2018/05/19 10:00 III. kerületi Sporttelep Bános Csaba Gere Kálmán

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 599 14
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 434 14
3. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 315 15
4. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 308 15
5. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 263 14
6. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 251 12
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 237 15
8. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 221 14
9. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 199 13
10. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 194 16
11. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 186 14
12. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 182 14
13. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 176 13
14. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 171 14
15. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 167 14
16. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 167 15
17. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 163 12
18. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 156 13
19. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 155 14
20. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 143 13
21. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 143 14
22. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 137 11
23. TÓTH Károly (BLF Palota) 133 9
24. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 132 13
25. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 131 15
26. JUNG Olivér (BLF Palota) 130 14
27. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 120 14
28. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 108 13
29. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 106 12
30. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 104 12
31. LÉH András Attila (Kaszás Tornyok) 102 8
32. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 101 12
33. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 97 11
34. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 93 12
35. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 92 15
36. BÓDI Bence (BLF Palota) 88 14
37. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 86 13
38. GÉMESI András (BLF Palota) 81 15
39. POKU Maximilian (KKS Boys) 80 11
40. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 80 15
41. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 79 14
42. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 79 13
43. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 72 14
44. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 72 13
45. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 68 9
46. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 65 11
47. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 59 12
48. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 59 12
49. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 59 14
50. BÉKÉSI Benedek (Újpest-MT/C) 56 7
51. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 53 12
52. NAGY Botond (Ziccer KS) 52 10
53. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 46 15
54. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 46 12
55. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 43 11
56. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 43 12
57. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 42 10
58. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 40 13
59. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 40 13
60. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 40 11
61. SÁNTA Levente (KKS Boys) 37 12
62. BARNA András Bence (Ziccer KS) 36 16
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 36 14
64. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 36 14
65. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 34 10
66. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 33 12
67. SINKA Iván (BLF Palota) 33 12
68. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 33 13
69. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 31 13
70. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 31 12
71. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 30 15
72. TÓTH Krisztián (BLF Palota) 29 6
73. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 29 14
74. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 28 15
75. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 28 12
76. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 27 11
77. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 27 13
78. CSÖKÖNYI Ádám Róbert (Ziccer KS) 25 6
79. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 25 12
80. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 24 10
81. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 23 12
82. KATONA Bence (BLF Palota) 22 4
83. SÓLYOM Gergõ (Újpest-MT/C) 22 5
84. LUKÁCS Vince Gábor (Kaszás Tornyok) 22 8
85. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 22 10
86. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 21 11
87. ERHARDT Fülöp (BLF Palota) 20 4
88. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 20 10
89. TÓTH Olivér Ernõ (Keresztúri SE) 19 7
90. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 19 14
91. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 18 13
92. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 18 13
93. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 18 15
94. OFFELA Bence (KKS Boys) 16 11
95. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 16 10
96. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 15 11
97. ZIEGLER Boldizsár (Kaszások Akadémia U12) 15 5
98. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 14 11
99. HAPÁK Szabolcs (Malév Zsiráfok) 14 5
100. RADOVÁN Milán (KKS Boys) 12 1
101. BARABÁS Balázs (Újpest-MT/C) 11 5
102. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 11 10
103. BÓTA Domonkos (Ziccer KS) 11 6
104. VITÁLIS Miklós (Szentendrei KHSE) 10 8
105. HANNYA Khalil Nimer (Kaszások Akadémia U12) 10 8
106. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 10 10
107. BESZE Kristóf (Malév Zsiráfok) 10 3
108. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 10 13
109. JAKAB Béla (BLF Palota) 9 4
110. DÖMÖSI Dávid Botond (Újpest-MT/C) 9 9
111. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 9 12
112. LIPTÁK Zalán (Újpest-MT/C) 8 7
113. SZÖLLÕSI Krisztián (Keresztúri SE) 8 8
114. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 8 14
115. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 7 11
116. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 7 12
117. FORGÓ András (Kaszás Tornyok) 6 4
118. KOVÁCS Bence (Keresztúri SE) 5 4
119. KAPI Balázs (KKS Boys) 4 11
120. NAGY Levente (Kaszás Tornyok) 4 6
121. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 4 10
122. BEKE Ambrus (Keresztúri SE) 4 9
123. HARGITAI Soma (Keresztúri SE) 3 7
124. LIPTAI Ákos Bálint (Keresztúri SE) 3 7
125. KOLLÁTH Koppány Áron (Malév Zsiráfok) 3 3
126. MOLNÁR Máté Bendegúz (Újpest-MT/C) 3 8
127. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 2 12
128. NAGY Barnabás (Újpest-MT/C) 2 3
129. PACSIKA Levente (Kaszás Tornyok) 2 2
130. ALMÁSI Martin (KKS Boys) 2 2
131. BÁNHEGYI Dániel (Kaszás Tornyok) 2 2
132. SZAKOLCZAI Botond István (Kaszások Akadémia U12) 2 2
133. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 2 10
134. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 2 10
135. SZULYOVSZKY Levente (Ziccer KS) 0 5
136. PAPP Krisztián (Kaszások Akadémia U12) 0 4
137. MAGYAR Dávid Dominik (Újpest-MT/C) 0 4
138. SÁRKÖZI Attila (Szentendrei KHSE) 0 9
139. ANTAL Péter (Keresztúri SE) 0 1
140. SZÕCS Barnabás (Újpest-MT/C) 0 2
141. HOLLÓ Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 1
142. GYÖNGYÖSI Tamás (Újpest-MT/C) 0 1
143. MAGYI Zsombor Máté (Újpest-MT/C) 0 5
144. DECZKI-TÓTH Ádám (Kaszás Tornyok) 0 1
145. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 10
146. SZABÓ Ákos (Keresztúri SE) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 15 15
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 6 12
3. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 6 14
4. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 4 15
5. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 2 14
6. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 2 13
7. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 1 14
8. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 1 14
9. TÓTH Károly (BLF Palota) 1 9
10. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 1 14
11. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 1 11
12. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 1 14
13. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 1 13
14. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 1 13
15. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 1 12
16. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 1 13
17. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 14
18. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 15
19. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 13
20. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 0 12
21. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 0 13
22. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 0 14
23. LÉH András Attila (Kaszás Tornyok) 0 8
24. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 0 16
25. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 0 13
26. RADOVÁN Milán (KKS Boys) 0 1
27. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0 15
28. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 0 14
29. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 0 14
30. JUNG Olivér (BLF Palota) 0 14
31. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 0 11
32. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 0 15
33. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0 12
34. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 0 14
35. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 0 12
36. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 0 13
37. BÉKÉSI Benedek (Újpest-MT/C) 0 7
38. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0 12
39. KORNYA Mátyás (Újpest-MT/C) 0 9
40. POKU Maximilian (KKS Boys) 0 11
41. BÓDI Bence (BLF Palota) 0 14
42. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 0 15
43. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 0 13
44. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0 11
45. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 0 14
46. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 0 13
47. KATONA Bence (BLF Palota) 0 4
48. GÉMESI András (BLF Palota) 0 15
49. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 0 15
50. NAGY Botond (Ziccer KS) 0 10
51. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0 14
52. ERHARDT Fülöp (BLF Palota) 0 4
53. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
54. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 12
55. TÓTH Krisztián (BLF Palota) 0 6
56. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 0 12
57. SÓLYOM Gergõ (Újpest-MT/C) 0 5
58. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0 14
59. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 0 10
60. CSÖKÖNYI Ádám Róbert (Ziccer KS) 0 6
61. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 11
62. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0 12
63. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 11
64. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0 12
65. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 0 10
66. BESZE Kristóf (Malév Zsiráfok) 0 3
67. SÁNTA Levente (KKS Boys) 0 12
68. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0 13
69. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 15
70. ZIEGLER Boldizsár (Kaszások Akadémia U12) 0 5
71. HAPÁK Szabolcs (Malév Zsiráfok) 0 5
72. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 0 12
73. LUKÁCS Vince Gábor (Kaszás Tornyok) 0 8
74. SINKA Iván (BLF Palota) 0 12
75. TÓTH Olivér Ernõ (Keresztúri SE) 0 7
76. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 0 12
77. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 0 14
78. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 14
79. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 0 13
80. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 0 11
81. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0 10
82. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 0 13
83. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0 12
84. BARNA András Bence (Ziccer KS) 0 16
85. JAKAB Béla (BLF Palota) 0 4
86. BARABÁS Balázs (Újpest-MT/C) 0 5
87. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 0 10
88. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0 12
89. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 13
90. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0 14
91. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0 15
92. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 0 10
93. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0 12
94. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0 11
95. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0 15
96. BÓTA Domonkos (Ziccer KS) 0 6
97. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0 10
98. FORGÓ András (Kaszás Tornyok) 0 4
99. OFFELA Bence (KKS Boys) 0 11
100. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 13
101. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0 13
102. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0 11
103. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0 14
104. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0 11
105. VITÁLIS Miklós (Szentendrei KHSE) 0 8
106. HANNYA Khalil Nimer (Kaszások Akadémia U12) 0 8
107. KOVÁCS Bence (Keresztúri SE) 0 4
108. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0 15
109. LIPTÁK Zalán (Újpest-MT/C) 0 7
110. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 0 10
111. KOLLÁTH Koppány Áron (Malév Zsiráfok) 0 3
112. SZÖLLÕSI Krisztián (Keresztúri SE) 0 8
113. ALMÁSI Martin (KKS Boys) 0 2
114. PACSIKA Levente (Kaszás Tornyok) 0 2
115. DÖMÖSI Dávid Botond (Újpest-MT/C) 0 9
116. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 0 10
117. BÁNHEGYI Dániel (Kaszás Tornyok) 0 2
118. SZAKOLCZAI Botond István (Kaszások Akadémia U12) 0 2
119. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0 13
120. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0 12
121. NAGY Levente (Kaszás Tornyok) 0 6
122. NAGY Barnabás (Újpest-MT/C) 0 3
123. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0 11
124. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0 12
125. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0 14
126. BEKE Ambrus (Keresztúri SE) 0 9
127. HARGITAI Soma (Keresztúri SE) 0 7
128. LIPTAI Ákos Bálint (Keresztúri SE) 0 7
129. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0 10
130. MOLNÁR Máté Bendegúz (Újpest-MT/C) 0 8
131. KAPI Balázs (KKS Boys) 0 11
132. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 10
133. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0 10
134. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0 12
135. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 10
136. SZÕCS Barnabás (Újpest-MT/C) 0 2
137. HOLLÓ Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 1
138. MAGYI Zsombor Máté (Újpest-MT/C) 0 5
139. ANTAL Péter (Keresztúri SE) 0 1
140. SZABÓ Ákos (Keresztúri SE) 0 5
141. PAPP Krisztián (Kaszások Akadémia U12) 0 4
142. SÁRKÖZI Attila (Szentendrei KHSE) 0 9
143. DECZKI-TÓTH Ádám (Kaszás Tornyok) 0 1
144. MAGYAR Dávid Dominik (Újpest-MT/C) 0 4
145. GYÖNGYÖSI Tamás (Újpest-MT/C) 0 1
146. SZULYOVSZKY Levente (Ziccer KS) 0 5
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 42.79 14
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 31 14
3. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 21 15
4. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 20.92 12
5. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 20.53 15
6. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 18.79 14
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 15.8 15
8. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 15.79 14
9. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 15.31 13
10. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 13.58 12
11. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 13.54 13
12. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 13.29 14
13. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 13 14
14. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 12.46 11
15. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 12.21 14
16. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 12.13 16
17. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 12 13
18. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 11.93 14
19. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 11.13 15
20. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 11.07 14
21. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 11 13
22. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 10.21 14
23. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 10.15 13
24. JUNG Olivér (BLF Palota) 9.29 14
25. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 8.83 12
26. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 8.82 11
27. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 8.73 15
28. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 8.67 12
29. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 8.57 14
30. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 8.42 12
31. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 8.31 13
32. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 7.75 12
33. POKU Maximilian (KKS Boys) 7.27 11
34. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 6.62 13
35. BÓDI Bence (BLF Palota) 6.29 14
36. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 6.13 15
37. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 6.08 13
38. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 5.91 11
39. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 5.64 14
40. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 5.54 13
41. GÉMESI András (BLF Palota) 5.4 15
42. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 5.33 15
43. NAGY Botond (Ziccer KS) 5.2 10
44. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 5.14 14
45. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 4.92 12
46. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 4.92 12
47. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 4.42 12
48. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 4.21 14
49. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 4.2 10
50. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 3.91 11
51. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 3.83 12
52. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 3.64 11
53. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 3.58 12
54. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 3.4 10
55. SÁNTA Levente (KKS Boys) 3.08 12
56. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 3.08 13
57. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 3.08 13
58. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 3.07 15
59. SINKA Iván (BLF Palota) 2.75 12
60. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 2.75 12
61. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 2.58 12
62. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 2.57 14
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 2.57 14
64. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 2.54 13
65. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 2.46 11
66. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 2.4 10
67. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 2.39 13
68. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 2.33 12
69. BARNA András Bence (Ziccer KS) 2.25 16
70. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 2.2 10
71. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 2.08 12
72. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 2.08 13
73. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 2.07 14
74. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 2 10
75. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 2 15
76. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 1.92 12
77. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 1.91 11
78. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 1.87 15
79. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 1.6 10
80. OFFELA Bence (KKS Boys) 1.46 11
81. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.39 13
82. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 1.39 13
83. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 1.36 11
84. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 1.36 14
85. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 1.27 11
86. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 1.2 15
87. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 1.1 10
88. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 1 10
89. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.77 13
90. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.75 12
91. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.64 11
92. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0.58 12
93. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.57 14
94. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0.4 10
95. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.36 11
96. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.2 10
97. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0.2 10
98. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.17 12
99. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 1 15
2. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 0.5 12
3. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 0.43 14
4. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 0.27 15
5. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 0.15 13
6. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 0.14 14
7. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 0.09 11
8. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 0.08 12
9. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 0.08 13
10. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 0.08 13
11. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 0.08 13
12. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 0.07 14
13. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 0.07 14
14. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 0.07 14
15. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 0.07 14
16. LESTI Botond (Keresztúri SE) 0 14
17. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 0 15
18. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 0 13
19. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 0 12
20. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 0 13
21. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 0 14
22. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 0 16
23. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 0 13
24. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0 15
25. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 0 14
26. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 0 14
27. JUNG Olivér (BLF Palota) 0 14
28. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 0 11
29. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 0 15
30. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0 12
31. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 0 14
32. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 0 12
33. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 0 13
34. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0 12
35. POKU Maximilian (KKS Boys) 0 11
36. BÓDI Bence (BLF Palota) 0 14
37. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 0 15
38. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 0 13
39. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0 11
40. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 0 14
41. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 0 13
42. GÉMESI András (BLF Palota) 0 15
43. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 0 15
44. NAGY Botond (Ziccer KS) 0 10
45. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0 14
46. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 12
47. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 0 12
48. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 0 12
49. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0 14
50. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 0 10
51. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 0 11
52. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0 12
53. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 11
54. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0 12
55. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 0 10
56. SÁNTA Levente (KKS Boys) 0 12
57. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0 13
58. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 15
59. SINKA Iván (BLF Palota) 0 12
60. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 0 12
61. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 0 12
62. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 0 14
63. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 0 14
64. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 0 13
65. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 0 11
66. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0 10
67. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 0 13
68. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0 12
69. BARNA András Bence (Ziccer KS) 0 16
70. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 0 10
71. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0 12
72. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0 13
73. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0 14
74. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 0 10
75. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0 15
76. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0 12
77. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0 11
78. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0 15
79. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0 10
80. OFFELA Bence (KKS Boys) 0 11
81. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0 13
82. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0 13
83. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0 11
84. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0 14
85. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0 11
86. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0 15
87. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 0 10
88. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 0 10
89. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0 13
90. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0 12
91. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0 11
92. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0 12
93. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0 14
94. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0 10
95. KAPI Balázs (KKS Boys) 0 11
96. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0 10
97. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0 10
98. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0 12
99. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 19.21 14
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 14.29 14
3. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 9.47 15
4. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 9 12
5. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 8.57 14
6. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 8.47 15
7. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 6.93 15
8. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 6.77 13
9. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 6.5 14
10. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 6.29 14
11. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 6.29 14
12. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 6.25 12
13. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 6.08 13
14. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 5.38 16
15. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 5.36 11
16. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 5.36 14
17. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 5.07 15
18. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 4.92 13
19. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 4.79 14
20. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 4.79 14
21. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 4.77 13
22. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 4.54 13
23. JUNG Olivér (BLF Palota) 4.36 14
24. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 4.29 14
25. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 4.2 15
26. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 4.08 12
27. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 4 11
28. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 3.93 14
29. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 3.85 13
30. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 3.83 12
31. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 3.67 12
32. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 3.58 12
33. POKU Maximilian (KKS Boys) 3.27 11
34. BÓDI Bence (BLF Palota) 3.07 14
35. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 2.93 15
36. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 2.92 13
37. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 2.71 14
38. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 2.69 13
39. NAGY Botond (Ziccer KS) 2.6 10
40. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 2.54 13
41. GÉMESI András (BLF Palota) 2.53 15
42. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 2.46 11
43. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 2.27 15
44. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 2.17 12
45. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 2.17 12
46. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 2.1 10
47. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 1.93 14
48. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 1.92 12
49. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 1.83 12
50. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 1.79 14
51. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 1.7 10
52. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1.64 11
53. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 1.55 11
54. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 1.46 13
55. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 1.42 12
56. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 1.39 13
57. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 1.27 15
58. SÁNTA Levente (KKS Boys) 1.25 12
59. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 1.25 12
60. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 1.18 11
61. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 1.15 13
62. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 1.15 13
63. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 1.14 14
64. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 1.14 14
65. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 1.1 10
66. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 1.1 10
67. SINKA Iván (BLF Palota) 1.08 12
68. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 1.08 12
69. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 1 12
70. BARNA András Bence (Ziccer KS) 1 16
71. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 1 10
72. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 0.93 14
73. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 0.92 13
74. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0.92 12
75. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 0.87 15
76. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 0.8 10
77. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 0.75 12
78. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 0.73 15
79. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0.73 11
80. OFFELA Bence (KKS Boys) 0.73 11
81. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0.69 13
82. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0.64 14
83. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0.64 11
84. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 0.54 13
85. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 0.5 10
86. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 0.5 10
87. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0.47 15
88. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.39 13
89. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0.36 11
90. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.33 12
91. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.29 14
92. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.27 11
93. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 0.25 12
94. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0.2 10
95. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.18 11
96. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.1 10
97. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 0.1 10
98. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.08 12
99. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 3.64 14
2. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 3.15 13
3. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 2.85 13
4. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 2.64 14
5. SZABÓ Áron (Újpest-MT/C) 2.64 14
6. ÁBEL Zsombor (KKS Boys) 2.62 13
7. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 2.58 12
8. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 2.57 14
9. PIRINT Gergõ (Szentendrei KHSE) 2.53 15
10. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 2.5 12
11. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 2.5 14
12. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 2.46 13
13. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 2.43 14
14. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 2.42 12
15. POKU Maximilian (KKS Boys) 2.36 11
16. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 2.21 14
17. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 2.17 12
18. BOTOS Benedek (Szentendrei KHSE) 2.17 12
19. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 2.15 13
20. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 2.07 14
21. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 2 13
22. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 1.93 15
23. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 1.93 15
24. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.92 12
25. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 1.82 11
26. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 1.81 16
27. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 1.8 15
28. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 1.77 13
29. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 1.75 12
30. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 1.67 15
31. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 1.64 11
32. BARNA András Bence (Ziccer KS) 1.63 16
33. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 1.62 13
34. GÉMESI András (BLF Palota) 1.6 15
35. BRÓDI Barnabás (Szentendrei KHSE) 1.6 15
36. SZABÓ Gergely (Kaszás Tornyok) 1.6 10
37. SCHMIDT Bence (Malév Zsiráfok) 1.57 14
38. PAPEK Balázs Gergõ (Ziccer KS) 1.5 10
39. SOMOGYI Boldizsár (Szentendrei KHSE) 1.5 12
40. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 1.47 15
41. HUSZTI Barnabás (Malév Zsiráfok) 1.46 13
42. PRINTSCHLER Bence (Kaszások Akadémia U12) 1.46 13
43. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 1.46 11
44. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 1.43 14
45. LESTI Botond (Keresztúri SE) 1.43 14
46. MODROVICH Máté (Ziccer KS) 1.42 12
47. FODOR Ágoston (Kaszás Tornyok) 1.31 13
48. MÉZINGER Ádám (Malév Zsiráfok) 1.31 13
49. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 1.29 14
50. SZENDI-HORVÁTH Nándor (Szentendrei KHSE) 1.27 11
51. ZÁDOR Zalán (Kaszások Akadémia U12) 1.25 12
52. SÁNTA Levente (KKS Boys) 1.25 12
53. KERESZTESI Botond (Malév Zsiráfok) 1.21 14
54. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 1.2 15
55. MICHEL András Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1.2 10
56. KÖTELES Mátyás (Keresztúri SE) 1.15 13
57. NAGY Botond (Ziccer KS) 1.1 10
58. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 1.09 11
59. BEKE Botond (Kaszások Akadémia U12) 1 14
60. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 0.93 15
61. SZIKSZAY Zsombor (Ziccer KS) 0.92 13
62. RUDD Alex Stefan (Kaszás Tornyok) 0.92 13
63. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 0.92 12
64. LIPTÁK Dániel (Keresztúri SE) 0.92 12
65. CSONTOS András (Malév Zsiráfok) 0.9 10
66. KOLLER Krisztián (Kaszás Tornyok) 0.83 12
67. ASZTALÁN Ákos (Keresztúri SE) 0.83 12
68. OFFELA Bence (KKS Boys) 0.82 11
69. NECEK Dániel Milán (Ziccer KS) 0.8 10
70. TORMA Levente Ferenc (BLF Palota) 0.8 15
71. BÓDI Bence (BLF Palota) 0.79 14
72. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 0.73 11
73. KMETTY Ákos (Malév Zsiráfok) 0.73 11
74. JUNG Olivér (BLF Palota) 0.71 14
75. MIHÁLYI Ádám (Kaszás Tornyok) 0.7 10
76. PÁLFI Gábor Zalán (Újpest-MT/C) 0.67 12
77. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 0.67 12
78. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 0.57 14
79. KOVÁCS Dániel József (Malév Zsiráfok) 0.57 14
80. KONT Konrád Márk (Ziccer KS) 0.57 14
81. VÉGH Kristóf (Kaszás Tornyok) 0.55 11
82. BÁNFALVI Kirill (Szentendrei KHSE) 0.54 13
83. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 0.5 12
84. SINKA Iván (BLF Palota) 0.5 12
85. HUNKA Péter (Újpest-MT/C) 0.5 12
86. NAGY Zétény (Szentendrei KHSE) 0.5 10
87. KAPI Balázs (KKS Boys) 0.46 11
88. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 0.43 14
89. HALÁSZ Csongor Álmos (Keresztúri SE) 0.42 12
90. BOLYGÓ Máté (Újpest-MT/C) 0.4 10
91. KISS Csanád Botond (Kaszások Akadémia U12) 0.4 15
92. DÉVÉNYI Barnabás (KKS Boys) 0.4 10
93. KINCSES Ambrus (Kaszás Tornyok) 0.4 10
94. NINONÁ Maximo (BLF Palota) 0.39 13
95. CSERVÁRI Márk (Malév Zsiráfok) 0.36 11
96. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 0.36 14
97. BREZNYÁNSZKY Dániel (BLF Palota) 0.27 11
98. BOROS Máté (Szentendrei KHSE) 0.2 10
99. VOLLÁR Tamás Kálmán (Keresztúri SE) 0.1 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 4.14 14
2. LESTI Botond (Keresztúri SE) 2.43 14
3. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 2.15 13
4. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 2.07 15
5. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 1.93 14
6. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 1.77 13
7. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 1.64 14
8. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 1.5 14
9. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 1.5 14
10. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 1.43 14
11. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 1.38 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BALOGH Mátyás (Kaszások Akadémia U12) 56% (28/50) 13
2. SALLAI Bence (Újpest-MT/C) 55% (22/40) 16
3. MENYHÁRT Dániel (BLF Palota) 52.94% (18/34) 14
4. PATRIK-PIRK Martin (Kaszások Akadémia U12) 48.94% (23/47) 13
5. KISS Koppány Agád (Kaszások Akadémia U12) 48.65% (18/37) 14
6. MAGASHEGYI Dávid (KKS Boys) 48.15% (13/27) 12
7. HICKEL Barnabás (BLF Palota) 47.83% (11/23) 11
8. RÓNASZÉKI Norbert (Ziccer KS) 46% (23/50) 14
9. ILYÉS Levente Ákos (Újpest-MT/C) 45.65% (21/46) 14
10. RADOVÁN Zdenkó (KKS Boys) 45.45% (15/33) 12
11. VÖLGYESI Patrik (Kaszások Akadémia U12) 45% (9/20) 12
12. RINGWALD Alex (Újpest-MT/C) 45% (9/20) 12
13. IPACS Zorán (Újpest-MT/C) 43.75% (21/48) 14
14. BÓTZ Tamás (Ziccer KS) 42.86% (12/28) 15
15. BÁRÁNY Barnabás (KKS Boys) 42.86% (9/21) 12
16. HUDÁK Levente Balázs (KKS Boys) 41.03% (16/39) 13
17. RICHTER Dániel (Újpest-MT/C) 40.74% (11/27) 13
18. OKRUTAY Gergely (Szentendrei KHSE) 40.48% (17/42) 15
19. LAKI Salamon (Szentendrei KHSE) 40.3% (27/67) 14
20. KOVÁCS Gergõ Gábor (KKS Boys) 40% (18/45) 13
21. BALASKÓ Zalán Csongor (Ziccer KS) 40% (10/25) 14
22. LESTYÁN-GODA János (Malév Zsiráfok) 40% (8/20) 15
23. VANDERER Ákos (Ziccer KS) 39.74% (31/78) 15
24. ISTVÁNFI Gergõ (Keresztúri SE) 39.19% (58/148) 14
25. LESTI Botond (Keresztúri SE) 39.08% (34/87) 14
26. ENDRÕDI Bálint (BLF Palota) 37.74% (20/53) 14
27. AGÁRDI Bendegúz (BLF Palota) 37.5% (15/40) 15
28. HANDÓ Mátyás Zsombor (Keresztúri SE) 37.5% (9/24) 11
29. TASNÁDI Bence (KKS Boys) 36% (9/25) 11
30. KORPÁS Máté (Kaszás Tornyok) 35.42% (17/48) 12
31. OLASZ Alex (Malév Zsiráfok) 33.33% (10/30) 13
32. BOLLÓK Dávid (Kaszás Tornyok) 33.33% (9/27) 12
33. POKU Maximilian (KKS Boys) 33.33% (8/24) 11
34. SZOMBAT Nándor (Kaszás Tornyok) 31.37% (16/51) 11
35. JUNG Olivér (BLF Palota) 30.77% (8/26) 14
36. KOVÁCS András József (Ziccer KS) 26.47% (9/34) 14
37. ORVOS Péter Bence (Kaszások Akadémia U12) 25.93% (7/27) 12
38. VANDERER Tamás (Ziccer KS) 25% (6/24) 12
39. SZAKONYI Ruben (Szentendrei KHSE) 22.73% (5/22) 15
40. OROSZ Balázs (Malév Zsiráfok) 20.51% (8/39) 13
41. SÁGI Ádám (Szentendrei KHSE) 17.39% (4/23) 15
42. NAGY Gergõ (Malév Zsiráfok) 16.28% (7/43) 14
43. ÁLDÁSI Pál Márton (Keresztúri SE) 15.79% (6/38) 14
44. GÉMESI András (BLF Palota) 13.89% (5/36) 15
45. KÁRPÁTI Marcell Zoltán (Kaszások Akadémia U12) 13.33% (4/30) 11
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu