/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

- Budapest, Fiú Junior B


Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum

Műsor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Száraz Ádám (Malév SC) 64 4
2. Farkas Péter (Ziccer KS) 63 3
3. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 61 5
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 61 3
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 55 2
6. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 54 3
7. Xiong Da Wei (BLF KK) 52 3
8. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 51 3
9. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 50 3
10. Andráczy Dániel (BLF KK) 43 2
11. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 43 3
12. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 42 3
13. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 40 3
14. Kósa Dominik (Malév SC) 40 3
15. Ji Yitao (BLF KK) 35 3
16. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 34 1
17. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 34 3
18. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 32 3
19. Tóth Attila Károly (BLF KK) 31 2
20. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 30 3
21. Császár Máté István (Malév SC) 30 4
22. Csodó Leon (Gold Boys) 29 4
23. Kincses Mihály (Gold Boys) 28 3
24. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 27 3
25. Koncz Dominik (Malév SC) 27 4
26. Tóth Kristóf (BLF KK) 26 3
27. Boldizsár Tamás (Budafok) 26 2
28. Fekete Balázs (Ziccer KS) 25 5
29. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 24 3
30. Schinogl Márton (Budafok) 23 2
31. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 22 2
32. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 22 2
33. Meizl Domonkos (Budafok) 21 2
34. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 21 3
35. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 20 3
36. Egervári Márton (Malév SC) 20 2
37. Kiss Marcell (Budafok) 19 2
38. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 19 3
39. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 19 3
40. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 18 1
41. Fekete Béla (Budafok) 18 2
42. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 18 3
43. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 18 4
44. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 17 3
45. Turóczi Roland (Ziccer KS) 17 5
46. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 16 5
47. Vargyas Barna (Budafok) 15 1
48. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 15 1
49. Pleva Milán (Ziccer KS) 15 3
50. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 15 4
51. Kulik Ádám (Malév SC) 14 3
52. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 13 3
53. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 12 1
54. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12 1
55. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 12 3
56. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 12 3
57. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 12 3
58. Gál Róbert (BLF KK) 12 3
59. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 12 4
60. Fronek Levente (Ziccer KS) 12 4
61. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 11 3
62. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 11 1
63. Bodorkos Richárd (Budafok) 11 2
64. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 11 4
65. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 10 1
66. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 10 2
67. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 10 2
68. Horváth Domonkos (Gold Boys) 10 3
69. Gát Mihály (Gold Boys) 10 3
70. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 8 1
71. Major Gergely (BLF KK) 8 1
72. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 8 2
73. Marusinecz Marcell (BLF KK) 8 2
74. Jónás József (Újpest-MT/B) 7 1
75. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 7 1
76. Farkas Benedek (Gold Boys) 7 3
77. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 6 1
78. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 6 2
79. Mihálka Marcell (Budafok) 6 2
80. Róth András (Budapest Csepel) 6 3
81. Szabó Bence (Budapest Csepel) 6 3
82. Bartha Sebestyén (Malév SC) 6 3
83. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 6 4
84. Finak Huba (Budafok) 5 1
85. Dobos András Regő (Gold Boys) 5 2
86. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 4
87. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 4 2
88. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 3 1
89. Pap Gergely (Gold Boys) 2 3
90. Sirák Bertalan (Budafok) 2 1
91. Csöbör Bálint (Malév SC) 2 1
92. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 2 2
93. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
94. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 2
95. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 2
96. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
97. Barta Gábor (Budafok) 0 1
98. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
99. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
100. Konrád György István (Budafok) 0 1
101. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
102. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
103. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
104. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 6 2
2. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 6 3
3. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 6 3
4. Koncz Dominik (Malév SC) 6 4
5. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 5 3
6. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 5 3
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 4 1
8. Farkas Péter (Ziccer KS) 3 3
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 3 3
10. Xiong Da Wei (BLF KK) 3 3
11. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 3 3
12. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 1
13. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3 3
14. Boldizsár Tamás (Budafok) 3 2
15. Schinogl Márton (Budafok) 3 2
16. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 3 3
17. Száraz Ádám (Malév SC) 2 4
18. Ji Yitao (BLF KK) 2 3
19. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 1
20. Császár Máté István (Malév SC) 2 4
21. Csodó Leon (Gold Boys) 2 4
22. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 2 3
23. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1 1
24. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1 2
25. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1 5
26. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1 2
27. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 1 3
28. Kiss Marcell (Budafok) 1 2
29. Kincses Mihály (Gold Boys) 1 3
30. Fekete Béla (Budafok) 1 2
31. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1 3
32. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 1 3
33. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 3
34. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 5
35. Gál Róbert (BLF KK) 1 3
36. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1 2
37. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 5
38. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 3
39. Róth András (Budapest Csepel) 1 3
40. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 4
41. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 2
42. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 3
43. Vargyas Barna (Budafok) 0 1
44. Kósa Dominik (Malév SC) 0 3
45. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 3
46. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 1
47. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 1
48. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0 2
49. Meizl Domonkos (Budafok) 0 2
50. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 0 1
51. Egervári Márton (Malév SC) 0 2
52. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 3
53. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 3
54. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 1
55. Major Gergely (BLF KK) 0 1
56. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 1
57. Jónás József (Újpest-MT/B) 0 1
58. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 3
59. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 3
60. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 1
61. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 3
62. Bodorkos Richárd (Budafok) 0 2
63. Pleva Milán (Ziccer KS) 0 3
64. Finak Huba (Budafok) 0 1
65. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 2
66. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 2
67. Kulik Ádám (Malév SC) 0 3
68. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 4
69. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 3
70. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0 2
71. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 3
72. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 3
73. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 4
74. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0 3
75. Gát Mihály (Gold Boys) 0 3
76. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 3
77. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 5
78. Mihálka Marcell (Budafok) 0 2
79. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 1
80. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 4
81. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 4
82. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 2
83. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 4
84. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
85. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 1
86. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 3
87. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 2
88. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0 3
89. Sirák Bertalan (Budafok) 0 1
90. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 4
91. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 2
92. Pap Gergely (Gold Boys) 0 3
93. Konrád György István (Budafok) 0 1
94. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
95. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
96. Barta Gábor (Budafok) 0 1
97. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
98. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
99. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
100. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
101. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
102. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 2
103. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 2
104. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 34 1
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 27.5 2
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 21.5 2
4. Farkas Péter (Ziccer KS) 21 3
5. Vadász Márton (Budapest Csepel) 20.33 3
6. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 18 3
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 18 1
8. Xiong Da Wei (BLF KK) 17.33 3
9. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 17 3
10. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 16.67 3
11. Száraz Ádám (Malév SC) 16 4
12. Tóth Attila Károly (BLF KK) 15.5 2
13. Vargyas Barna (Budafok) 15 1
14. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 15 1
15. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 14.33 3
16. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 14 3
17. Kósa Dominik (Malév SC) 13.33 3
18. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 13.33 3
19. Boldizsár Tamás (Budafok) 13 2
20. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 12.2 5
21. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 12 1
22. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 12 1
23. Ji Yitao (BLF KK) 11.67 3
24. Schinogl Márton (Budafok) 11.5 2
25. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 11.33 3
26. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 11 2
27. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 11 1
28. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 11 2
29. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 10.67 3
30. Meizl Domonkos (Budafok) 10.5 2
31. Egervári Márton (Malév SC) 10 2
32. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 10 1
33. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 10 3
34. Kiss Marcell (Budafok) 9.5 2
35. Kincses Mihály (Gold Boys) 9.33 3
36. Fekete Béla (Budafok) 9 2
37. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 9 3
38. Tóth Kristóf (BLF KK) 8.67 3
39. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 8 3
40. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 8 1
41. Major Gergely (BLF KK) 8 1
42. Császár Máté István (Malév SC) 7.5 4
43. Csodó Leon (Gold Boys) 7.25 4
44. Jónás József (Újpest-MT/B) 7 1
45. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 7 1
46. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 7 3
47. Koncz Dominik (Malév SC) 6.75 4
48. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 6.67 3
49. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 6.33 3
50. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 6.33 3
51. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 6 3
52. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 6 1
53. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 5.67 3
54. Bodorkos Richárd (Budafok) 5.5 2
55. Fekete Balázs (Ziccer KS) 5 5
56. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 5 2
57. Pleva Milán (Ziccer KS) 5 3
58. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 5 2
59. Finak Huba (Budafok) 5 1
60. Kulik Ádám (Malév SC) 4.67 3
61. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 4.5 4
62. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 4.33 3
63. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 4 3
64. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 4 2
65. Gál Róbert (BLF KK) 4 3
66. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 4 3
67. Marusinecz Marcell (BLF KK) 4 2
68. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 4 3
69. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 3.75 4
70. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 3.67 3
71. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.4 5
72. Gát Mihály (Gold Boys) 3.33 3
73. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3.33 3
74. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 3.2 5
75. Fronek Levente (Ziccer KS) 3 4
76. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 3 2
77. Mihálka Marcell (Budafok) 3 2
78. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 3 1
79. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 3 4
80. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.75 4
81. Dobos András Regő (Gold Boys) 2.5 2
82. Farkas Benedek (Gold Boys) 2.33 3
83. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 2 2
84. Sirák Bertalan (Budafok) 2 1
85. Bartha Sebestyén (Malév SC) 2 3
86. Róth András (Budapest Csepel) 2 3
87. Csöbör Bálint (Malév SC) 2 1
88. Szabó Bence (Budapest Csepel) 2 3
89. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 1.5 4
90. Batiz Marcell (Gold Boys) 1.25 4
91. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 1 2
92. Pap Gergely (Gold Boys) 0.67 3
93. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
94. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
95. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
96. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
97. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
98. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 2
99. Konrád György István (Budafok) 0 1
100. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
101. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 2
102. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
103. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
104. Barta Gábor (Budafok) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 4 1
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3 2
3. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 1
4. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 3
5. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 1
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2 3
7. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1.67 3
8. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 1.67 3
9. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.5 2
10. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 2
11. Koncz Dominik (Malév SC) 1.5 4
12. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1 1
13. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 3
14. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1 3
15. Xiong Da Wei (BLF KK) 1 3
16. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1 3
17. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1 3
18. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1 3
19. Ji Yitao (BLF KK) 0.67 3
20. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 3
21. Száraz Ádám (Malév SC) 0.5 4
22. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.5 2
23. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.5 2
24. Kiss Marcell (Budafok) 0.5 2
25. Fekete Béla (Budafok) 0.5 2
26. Császár Máté István (Malév SC) 0.5 4
27. Csodó Leon (Gold Boys) 0.5 4
28. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.5 2
29. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 0.33 3
30. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.33 3
31. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.33 3
32. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.33 3
33. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.33 3
34. Gál Róbert (BLF KK) 0.33 3
35. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.33 3
36. Róth András (Budapest Csepel) 0.33 3
37. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.25 4
38. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.2 5
39. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.2 5
40. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.2 5
41. Andráczy Dániel (BLF KK) 0 2
42. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 3
43. Vargyas Barna (Budafok) 0 1
44. Kósa Dominik (Malév SC) 0 3
45. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 3
46. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0 1
47. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 1
48. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0 2
49. Meizl Domonkos (Budafok) 0 2
50. Egervári Márton (Malév SC) 0 2
51. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 0 1
52. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0 3
53. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 3
54. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 1
55. Major Gergely (BLF KK) 0 1
56. Jónás József (Újpest-MT/B) 0 1
57. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 1
58. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 3
59. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 3
60. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 3
61. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 1
62. Bodorkos Richárd (Budafok) 0 2
63. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 2
64. Pleva Milán (Ziccer KS) 0 3
65. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0 2
66. Finak Huba (Budafok) 0 1
67. Kulik Ádám (Malév SC) 0 3
68. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 4
69. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0 3
70. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 3
71. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0 2
72. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 3
73. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 4
74. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 0 3
75. Gát Mihály (Gold Boys) 0 3
76. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 3
77. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 5
78. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 4
79. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 2
80. Mihálka Marcell (Budafok) 0 2
81. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 1
82. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 4
83. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 4
84. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
85. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 2
86. Sirák Bertalan (Budafok) 0 1
87. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0 3
88. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 1
89. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0 3
90. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 4
91. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 2
92. Pap Gergely (Gold Boys) 0 3
93. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
94. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
95. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
96. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
97. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
98. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 2
99. Konrád György István (Budafok) 0 1
100. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
101. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 2
102. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
103. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
104. Barta Gábor (Budafok) 0 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 14 1
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 9.5 2
3. Farkas Péter (Ziccer KS) 8.67 3
4. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 8.5 2
5. Vadász Márton (Budapest Csepel) 8 3
6. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 7.67 3
7. Vargyas Barna (Budafok) 7 1
8. Xiong Da Wei (BLF KK) 6.67 3
9. Tóth Attila Károly (BLF KK) 6.5 2
10. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 6.33 3
11. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 6 3
12. Kósa Dominik (Malév SC) 6 3
13. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 6 1
14. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 6 1
15. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 5.67 3
16. Száraz Ádám (Malév SC) 5.5 4
17. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 5.5 2
18. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 5.2 5
19. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 4.67 3
20. Meizl Domonkos (Budafok) 4.5 2
21. Ji Yitao (BLF KK) 4.33 3
22. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 4.33 3
23. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 4.33 3
24. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 4 1
25. Kincses Mihály (Gold Boys) 4 3
26. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 4 1
27. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 3.67 3
28. Tóth Kristóf (BLF KK) 3.67 3
29. Fekete Béla (Budafok) 3.5 2
30. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 3.33 3
31. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3 1
32. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 1
33. Boldizsár Tamás (Budafok) 3 2
34. Schinogl Márton (Budafok) 3 2
35. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 3 2
36. Egervári Márton (Malév SC) 3 2
37. Kiss Marcell (Budafok) 3 2
38. Jónás József (Újpest-MT/B) 3 1
39. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 3 1
40. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 3 1
41. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.67 3
42. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 2.67 3
43. Csodó Leon (Gold Boys) 2.5 4
44. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 2.5 2
45. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 2.33 3
46. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 2.33 3
47. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2.33 3
48. Pleva Milán (Ziccer KS) 2.33 3
49. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2 3
50. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 1
51. Bodorkos Richárd (Budafok) 2 2
52. Fekete Balázs (Ziccer KS) 2 5
53. Finak Huba (Budafok) 2 1
54. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 2 3
55. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 2 3
56. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 2 2
57. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2 3
58. Császár Máté István (Malév SC) 1.75 4
59. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.75 4
60. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 1.67 3
61. Gát Mihály (Gold Boys) 1.67 3
62. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.6 5
63. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1.5 2
64. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.5 4
65. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.5 4
66. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 1.5 2
67. Mihálka Marcell (Budafok) 1.5 2
68. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.4 5
69. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.33 3
70. Kulik Ádám (Malév SC) 1.33 3
71. Gál Róbert (BLF KK) 1.33 3
72. Horváth Domonkos (Gold Boys) 1.33 3
73. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.25 4
74. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.25 4
75. Major Gergely (BLF KK) 1 1
76. Koncz Dominik (Malév SC) 1 4
77. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 1 3
78. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 1 1
79. Dobos András Regő (Gold Boys) 1 2
80. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 1 2
81. Sirák Bertalan (Budafok) 1 1
82. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 3
83. Csöbör Bálint (Malév SC) 1 1
84. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.67 3
85. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.67 3
86. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.67 3
87. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.5 2
88. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.5 4
89. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0.5 2
90. Pap Gergely (Gold Boys) 0.33 3
91. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.25 4
92. Róth András (Budapest Csepel) 0 3
93. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
94. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
95. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
96. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0 4
97. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
98. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 2
99. Konrád György István (Budafok) 0 1
100. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 2
101. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 2
102. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
103. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
104. Barta Gábor (Budafok) 0 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Farkas Péter (Ziccer KS) 4.33 3
2. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 4 1
3. Barta Gábor (Budafok) 4 1
4. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3.67 3
5. Kósa Dominik (Malév SC) 3.67 3
6. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.4 5
7. Császár Máté István (Malév SC) 3.25 4
8. Száraz Ádám (Malév SC) 3 4
9. Vargyas Barna (Budafok) 3 1
10. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 3 2
11. Egervári Márton (Malév SC) 3 2
12. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 3 3
13. Finak Huba (Budafok) 3 1
14. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3 3
15. Csodó Leon (Gold Boys) 2.75 4
16. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.67 3
17. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.67 3
18. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.67 3
19. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 2.67 3
20. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 2.67 3
21. Pleva Milán (Ziccer KS) 2.67 3
22. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 2.67 3
23. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.5 2
24. Boldizsár Tamás (Budafok) 2.5 2
25. Fekete Béla (Budafok) 2.5 2
26. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 2.5 2
27. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.33 3
28. Koncz Dominik (Malév SC) 2.25 4
29. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 2.25 4
30. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 2.25 4
31. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2 3
32. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2 1
33. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2 1
34. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 2 3
35. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2 3
36. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 2 2
37. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.8 5
38. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.75 4
39. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.67 3
40. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.67 3
41. Gát Mihály (Gold Boys) 1.67 3
42. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.67 3
43. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.6 5
44. Schinogl Márton (Budafok) 1.5 2
45. Meizl Domonkos (Budafok) 1.5 2
46. Kiss Marcell (Budafok) 1.5 2
47. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1.5 2
48. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.5 2
49. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1.33 3
50. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.33 3
51. Ji Yitao (BLF KK) 1.33 3
52. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.33 3
53. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.33 3
54. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.33 3
55. Kulik Ádám (Malév SC) 1.33 3
56. Pap Gergely (Gold Boys) 1.33 3
57. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 1.25 4
58. Andráczy Dániel (BLF KK) 1 2
59. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1 1
60. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 1 1
61. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 1 1
62. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1 2
63. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1 3
64. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 1
65. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 1 1
66. Bodorkos Richárd (Budafok) 1 2
67. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 5
68. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1 3
69. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1 3
70. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 1 1
71. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 1 2
72. Fronek Levente (Ziccer KS) 0.75 4
73. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.67 3
74. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 0.67 3
75. Róth András (Budapest Csepel) 0.67 3
76. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.5 2
77. Kis Ádám (Újpest-MT/B) 0.5 2
78. Mihálka Marcell (Budafok) 0.5 2
79. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0.5 2
80. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.5 4
81. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0.5 2
82. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.5 2
83. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0.5 2
84. Tóth Kristóf (BLF KK) 0.33 3
85. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.33 3
86. Gál Róbert (BLF KK) 0.33 3
87. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.33 3
88. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.33 3
89. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.25 4
90. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 0 1
91. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0 1
92. Major Gergely (BLF KK) 0 1
93. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 1
94. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 2
95. Sirák Bertalan (Budafok) 0 1
96. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 1
97. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 4
98. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 1
99. Varga Balázs (Gold Boys) 0 1
100. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 3
101. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 2
102. Konrád György István (Budafok) 0 1
103. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 2
104. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Major Gergely (BLF KK) 6 1
2. Egervári Márton (Malév SC) 4 2
3. Száraz Ádám (Malév SC) 3.5 4
4. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 3.5 2
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3 1
6. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 2.67 3
7. Andráczy Dániel (BLF KK) 2.5 2
8. Boldizsár Tamás (Budafok) 2.5 2
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.5 4
10. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 2.33 3
11. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2 3
12. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2 1
13. Kiss Marcell (Budafok) 2 2
14. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 2 2
15. Kulik Ádám (Malév SC) 2 3
16. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.67 3
17. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.67 3
18. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 1.5 2
19. Meizl Domonkos (Budafok) 1.5 2
20. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.5 2
21. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.5 4
22. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.5 2
23. Vadász Márton (Budapest Csepel) 1.33 3
24. Kósa Dominik (Malév SC) 1.33 3
25. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.33 3
26. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.33 3
27. Tóth Kristóf (BLF KK) 1.33 3
28. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.33 3
29. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.33 3
30. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.2 5
31. Xiong Da Wei (BLF KK) 1 3
32. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1 2
33. Ji Yitao (BLF KK) 1 3
34. Schinogl Márton (Budafok) 1 2
35. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 1 3
36. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1 3
37. Róth András (Budapest Csepel) 1 3
38. Csodó Leon (Gold Boys) 0.75 4
39. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.67 3
40. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 0.67 3
41. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0.67 3
42. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.67 3
43. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0.67 3
44. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.67 3
45. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0.5 4
46. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.5 4
47. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.4 5
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 100% (6/6) 3
2. Ji Yitao (BLF KK) 100% (3/3) 3
3. Xiong Da Wei (BLF KK) 100% (3/3) 3
4. Meizl Domonkos (Budafok) 100% (3/3) 2
5. Szabó Bence (Budapest Csepel) 100% (2/2) 3
6. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 100% (2/2) 4
7. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 100% (2/2) 1
8. Száraz Ádám (Malév SC) 87.5% (14/16) 4
9. Major Gergely (BLF KK) 85.71% (6/7) 1
10. Egervári Márton (Malév SC) 80% (8/10) 2
11. Kiss Marcell (Budafok) 80% (4/5) 2
12. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 77.78% (7/9) 2
13. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 75% (3/4) 2
14. Róth András (Budapest Csepel) 75% (3/4) 3
15. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 66.67% (4/6) 2
16. Tóth Kristóf (BLF KK) 66.67% (4/6) 3
17. Schinogl Márton (Budafok) 66.67% (2/3) 2
18. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 62.5% (5/8) 3
19. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 60% (6/10) 4
20. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 60% (3/5) 1
21. Marusinecz Marcell (BLF KK) 60% (3/5) 2
22. Kósa Dominik (Malév SC) 57.14% (4/7) 3
23. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 57.14% (4/7) 3
24. Boldizsár Tamás (Budafok) 55.56% (5/9) 2
25. Kulik Ádám (Malév SC) 54.55% (6/11) 3
26. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 50% (7/14) 3
27. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 50% (4/8) 3
28. Papp Bendegúz (Újpest-MT/B) 50% (3/6) 3
29. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 50% (2/4) 3
30. Farkas Péter (Ziccer KS) 50% (2/4) 3
31. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 50% (2/4) 4
32. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 50% (1/2) 1
33. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 50% (1/2) 4
34. Jónás József (Újpest-MT/B) 50% (1/2) 1
35. Fekete Béla (Budafok) 50% (1/2) 2
36. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 50% (1/2) 3
37. Gál Róbert (BLF KK) 50% (1/2) 3
38. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 50% (1/2) 3
39. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 45.45% (5/11) 3
40. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 44.44% (4/9) 3
41. Vadász Márton (Budapest Csepel) 44.44% (4/9) 3
42. Csodó Leon (Gold Boys) 42.86% (3/7) 4
43. Andráczy Dániel (BLF KK) 38.46% (5/13) 2
44. Bodorkos Richárd (Budafok) 37.5% (3/8) 2
45. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 37.5% (3/8) 3
46. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 36.36% (4/11) 3
47. Császár Máté István (Malév SC) 35.71% (10/28) 4
48. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 34.78% (8/23) 3
49. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 33.33% (6/18) 5
50. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 33.33% (2/6) 3
51. Horváth Domonkos (Gold Boys) 33.33% (2/6) 3
52. Tóth Attila Károly (BLF KK) 33.33% (2/6) 2
53. Koncz Dominik (Malév SC) 33.33% (1/3) 4
54. Dobos András Regő (Gold Boys) 33.33% (1/3) 2
55. Fekete Balázs (Ziccer KS) 25% (2/8) 5
56. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 25% (1/4) 4
57. Kerekes Ádám (Újpest-MT/B) 25% (1/4) 3
58. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 25% (1/4) 3
59. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 20% (2/10) 3
60. Pleva Milán (Ziccer KS) 20% (1/5) 3
61. Finak Huba (Budafok) 14.29% (1/7) 1
62. Kincses Mihály (Gold Boys) 10% (1/10) 3
63. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 9.09% (1/11) 3
64. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0% (0/2) 3
65. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0% (0/2) 2
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu