Kiss Lenke KS - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Rosta Balázs 70/708-2889 syta_8@hotmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Kövér Krisztián 20/225-9003 krisztiankover20@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Benk? István Ref. Ált. Isk. és Gimn. Tornaterme 1043 - Budapest Nyár u. 4.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BÉRCES András 2001-07-25
- BORSODI Márton 2001-01-31
- BORSODI Máté József 2002-12-09
- CZIBÓK Ákos 2001-09-23
- DUKA Bence 2002-12-31
- DÖMÖTÖR Márton 2001-11-19
- FOGARASI-KRAUSS Tamás 2001-05-29
- GAÁL Bence 2002-11-08
- KOCSIS Gergõ 2003-06-30
- LÁZÁR László 2002-10-03
- MIKES Bence 2002-09-24
- NÁNÁSI Norbert Ádám 2001-02-20
- PAP Dániel 2002-06-17
- PAPATHANASZIU Aris 2002-05-24
- TELEK Renátó 2002-08-28
- ZEVE Szabolcs 2002-06-26

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0015 Ziccer KS Kiss Lenke KS 2017/11/06 19:20 42-75
(14-14,15-16,7-19,6-26)
Jókai Mór Általános Iskola Pohánka Balázs Gruber Nikolett
FJB0025 Kiss Lenke KS Zuglói Sasok 2017/11/11 10:00 88-53
(21-15,20-6,26-16,21-16)
Nyár utcai Általános Iskola Pohánka Balázs Szilágyi Tamás
FJB0035 Kölcsey Hösei Kiss Lenke KS 2017/11/26 13:30 14-101
(3-23,7-22,0-35,4-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Hervay Tibor Thomas Kieffer
FJB0045 Kiss Lenke KS Malév SC 2017/11/28 18:30 94-27
(33-7,32-4,21-10,8-6)
Nyár utcai Általános Iskola Jankovics Viktor Komlódi Benedek
FJB0054 Kiss Lenke KS Gold Boys 2017/12/16 10:00 20-0
(-, -, -, -)
Nyár utcai Általános Iskola Pohánka Balázs Alexis Sancilio
FJB0063 Budapesti Honvéd Kiss Lenke KS 2018/01/07 14:00 81-77
(18-19,19-19,27-13,17-26)
Simon János Kosárlabda Csarnok László Zsolt Gere Kálmán
FJB0072 Kiss Lenke KS BLF Palota 2018/01/13 11:40 62-79
(17-26,16-21,10-12,19-20)
Nyár utcai Általános Iskola Tarnai Gyula Gere Kálmán
FJB0081 Budafok Kiss Lenke KS 2018/01/20 10:40 77-73
(23-13,11-19,16-16,27-25)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hegedűs Roland Bános Csaba
FJB0093 Kiss Lenke KS Újpest-MT/B 2018/02/03 12:20 66-89
(19-26,18-21,13-18,16-24)
Nyár utcai Általános Iskola Szabó István Alexis Sancilio
FJB0103 SZPA-HSE Kiss Lenke KS 2018/02/11 11:30 56-63
(14-22,13-17,17-8,12-16)
HIT Park Labdacsarnok Pohánka Balázs Alexis Sancilio
FJB0113 KOKEC Kiss Lenke KS 2018/02/25 09:00 0-20
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Matics Sándor Kiss Mihály
FJB2042 Kiss Lenke KS Budapesti Honvéd 2018/05/06 11:00 84-62
(33-16,13-14,19-14,19-18)
Nyár utcai Általános Iskola Sebestyén Richárd Gere Kálmán
FJB2013 Újpest-MT/B Kiss Lenke KS 2018/05/15 17:30 90-46
(28-14,29-15,16-5,17-12)
Karinthy Frigyes ÁMK Bujtor Péter Szőke Gábor
FJB2031 Kiss Lenke KS Budafok 2018/05/26 10:00 Nyár utcai Általános Iskola Matics Sándor Szőts Dávid
FJB2022 Zuglói Sasok Kiss Lenke KS 2018/05/28 19:15 Németh Imre Általános Iskola Jankovics Viktor Bános Csaba
FJB2053 Kiss Lenke KS SZPA-HSE 2018/06/02 16:00 Nyár utcai Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 293 15
2. BALOGH Márton (Budafok) 285 14
3. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 280 12
4. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 247 12
5. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 213 11
6. HÓDOS Bálint (Budafok) 213 14
7. AMATI Kevin (Budafok) 194 11
8. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 193 9
9. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 187 13
10. SOÓS Levente (Malév SC) 183 14
11. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 178 14
12. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 174 12
13. GALAMBOS Miklós (Budafok) 171 13
14. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 168 10
15. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 167 14
16. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 166 13
17. KISS Marcell (Budafok) 160 13
18. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 146 14
19. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 139 14
20. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 134 13
21. KÓSA Dominik (Malév SC) 134 15
22. SIMON Gyula (BLF Palota) 130 9
23. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 126 11
24. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 125 11
25. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 125 11
26. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 123 13
27. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 123 12
28. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 122 11
29. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 120 13
30. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 120 12
31. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 115 7
32. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 114 12
33. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 110 11
34. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 110 9
35. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 109 11
36. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 109 7
37. FINAK Huba (Budafok) 108 13
38. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 106 14
39. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 105 13
40. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 105 11
41. MARTON Lukács (Ziccer KS) 101 8
42. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 101 14
43. FARKAS Péter (Ziccer KS) 100 8
44. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 94 8
45. MAJOR Gergely (BLF Palota) 94 8
46. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 92 13
47. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 89 7
48. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 89 14
49. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 88 10
50. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 84 12
51. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 83 8
52. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 78 10
53. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 76 12
54. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 75 9
55. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 74 7
56. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 73 6
57. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 71 8
58. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 71 6
59. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 69 11
60. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 69 4
61. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 69 7
62. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 65 10
63. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 64 11
64. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 63 13
65. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 62 5
66. XIONG DA Wei (BLF Palota) 60 10
67. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 59 9
68. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 59 10
69. MOLNÁR András (KOKEC) 58 8
70. BARTA Gábor (Budafok) 57 12
71. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 57 12
72. SZEPESSI Márk (KOKEC) 57 9
73. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 54 6
74. KINCSES Mihály (Gold Boys) 54 11
75. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 52 9
76. CSODÓ Leon (Gold Boys) 52 11
77. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 52 11
78. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 51 12
79. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 50 10
80. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 49 8
81. MEIZL Domonkos (Budafok) 48 14
82. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 48 6
83. SZABÓ Bence (Malév SC) 48 6
84. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 47 6
85. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 47 9
86. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 46 14
87. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 44 8
88. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 43 8
89. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 41 3
90. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 40 5
91. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 40 14
92. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 40 12
93. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 39 7
94. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 39 9
95. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 38 4
96. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 38 8
97. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 34 6
98. TÓTH Kristóf (Malév SC) 34 10
99. BEER Botond (Malév SC) 32 14
100. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 31 3
101. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 30 4
102. GÁL Róbert (BLF Palota) 30 11
103. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 28 5
104. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 28 5
105. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 27 11
106. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 27 5
107. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 27 8
108. KULIK Ádám (Malév SC) 24 14
109. BORIS Milán Márk (Malév SC) 23 7
110. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 23 3
111. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 23 3
112. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 23 10
113. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 23 6
114. KEREKES Ádám (Újpest-MT/B) 21 6
115. LADOS Máté (Budafok) 21 12
116. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 20 2
117. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 20 13
118. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 19 3
119. KONCZ Dominik (Malév SC) 19 11
120. MAKAI Richárd (Malév SC) 18 13
121. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 18 8
122. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 18 11
123. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 17 9
124. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 17 4
125. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 17 5
126. BODORKOS Richárd (Budafok) 17 6
127. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 15 7
128. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 15 7
129. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 14 9
130. LESTYÁN Attila (KOKEC) 13 6
131. PAP Gergely (Gold Boys) 13 8
132. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 13 8
133. DÁVID András (Kölcsey Hősei) 13 3
134. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 12 1
135. ZSOLT Sebestyén (Kölcsey Hősei) 12 3
136. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 12 4
137. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 12 12
138. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 10 1
139. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 10 1
140. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 10 8
141. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 10 8
142. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 10 9
143. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 10 12
144. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 8 7
145. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 8 9
146. KIS Levente (Zuglói Sasok) 8 9
147. SCHINOGL Márton (Budafok) 8 2
148. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 7 3
149. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 7 12
150. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 6 1
151. BAUMANN Bence (KOKEC) 6 6
152. SZALAI István (Újpest-MT/B) 5 1
153. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 4 1
154. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 4 1
155. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 4 4
156. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 4 5
157. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 3 5
158. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 3 6
159. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 2 3
160. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 2 1
161. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 2 1
162. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 2 8
163. VÁRADY Péter (KOKEC) 2 6
164. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 1 3
165. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
166. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 2
167. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
168. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
169. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
170. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
171. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 3
172. SIMAI Ákos Levente (Ziccer KS) 0 1
173. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 9
174. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
175. LACZKÓ Barnabás (Ziccer KS) 0 1
176. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 31 12
2. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 21 11
3. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 20 13
4. BALOGH Márton (Budafok) 17 14
5. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 17 15
6. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 16 11
7. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 14 14
8. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 13 12
9. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 13 10
10. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 13 14
11. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 12 9
12. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 11 13
13. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 11 7
14. MARTON Lukács (Ziccer KS) 10 8
15. KISS Marcell (Budafok) 10 13
16. KÓSA Dominik (Malév SC) 10 15
17. SIMON Gyula (BLF Palota) 9 9
18. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 9 7
19. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 9 11
20. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 9 13
21. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 8 14
22. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 8 9
23. BARTA Gábor (Budafok) 8 12
24. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 7 10
25. SZEPESSI Márk (KOKEC) 7 9
26. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 7 12
27. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 6 7
28. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 6 11
29. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 6 5
30. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 6 7
31. GÁL Róbert (BLF Palota) 6 11
32. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 5 12
33. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 5 13
34. AMATI Kevin (Budafok) 4 11
35. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 4 4
36. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 4 14
37. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 4 8
38. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 4 11
39. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 4 3
40. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 4 14
41. XIONG DA Wei (BLF Palota) 4 10
42. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 4 11
43. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 4 13
44. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 3 12
45. HÓDOS Bálint (Budafok) 3 14
46. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 3 3
47. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 3 13
48. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 3 13
49. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 3 10
50. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 3 9
51. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 3 12
52. MEIZL Domonkos (Budafok) 3 14
53. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 3 5
54. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 3 11
55. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 3 7
56. KONCZ Dominik (Malév SC) 3 11
57. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 2 14
58. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 2 7
59. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2 12
60. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 2 8
61. KINCSES Mihály (Gold Boys) 2 11
62. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 9
63. DÁVID András (Kölcsey Hősei) 2 3
64. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 2 6
65. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 2 8
66. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 2 14
67. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 2 9
68. SOÓS Levente (Malév SC) 1 14
69. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 1 11
70. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 1 13
71. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 1 1
72. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 1 11
73. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 1 6
74. SZABÓ Bence (Malév SC) 1 6
75. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 1 3
76. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 1 4
77. MOLNÁR András (KOKEC) 1 8
78. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 1 10
79. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 1 5
80. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 1 8
81. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 1 10
82. SZALAI István (Újpest-MT/B) 1 1
83. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1 11
84. KEREKES Ádám (Újpest-MT/B) 1 6
85. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1 10
86. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1 12
87. BORIS Milán Márk (Malév SC) 1 7
88. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 1 14
89. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 1 3
90. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 1 9
91. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 1 12
92. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 0 7
93. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 12
94. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 13
95. FARKAS Péter (Ziccer KS) 0 8
96. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 0 5
97. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 0 9
98. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 0 6
99. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 0 1
100. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 0 6
101. MAJOR Gergely (BLF Palota) 0 8
102. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 0 8
103. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 11
104. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 0 3
105. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 0 1
106. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 0 2
107. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 0 4
108. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 0 8
109. FINAK Huba (Budafok) 0 13
110. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 0 5
111. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0 6
112. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 0 6
113. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 0 12
114. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 9
115. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 14
116. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 12
117. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 0 3
118. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 11
119. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
120. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 10
121. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 0 6
122. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 0 8
123. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 0 5
124. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 0 9
125. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
126. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 11
127. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 0 4
128. ZSOLT Sebestyén (Kölcsey Hősei) 0 3
129. SCHINOGL Márton (Budafok) 0 2
130. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 0 1
131. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
132. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 0 4
133. BODORKOS Richárd (Budafok) 0 6
134. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 10
135. BEER Botond (Malév SC) 0 14
136. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 0 8
137. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0 6
138. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 0 7
139. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 0 1
140. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 0 1
141. LADOS Máté (Budafok) 0 12
142. KULIK Ádám (Malév SC) 0 14
143. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 11
144. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 8
145. PAP Gergely (Gold Boys) 0 8
146. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 13
147. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 13
148. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 0 8
149. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 8
150. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0 7
151. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 9
152. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 0 4
153. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 12
154. BAUMANN Bence (KOKEC) 0 6
155. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 9
156. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 9
157. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0 5
158. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 0 3
159. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0 5
160. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 12
161. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0 6
162. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 0 3
163. VÁRADY Péter (KOKEC) 0 6
164. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 8
165. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
166. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 3
167. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
168. LACZKÓ Barnabás (Ziccer KS) 0 1
169. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
170. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
171. SIMAI Ákos Levente (Ziccer KS) 0 1
172. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
173. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 9
174. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
175. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 2
176. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 23.33 12
2. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 21.44 9
3. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 20.58 12
4. BALOGH Márton (Budafok) 20.36 14
5. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 19.53 15
6. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 19.36 11
7. AMATI Kevin (Budafok) 17.64 11
8. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 16.8 10
9. HÓDOS Bálint (Budafok) 15.21 14
10. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 14.5 12
11. SIMON Gyula (BLF Palota) 14.44 9
12. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 14.39 13
13. GALAMBOS Miklós (Budafok) 13.15 13
14. SOÓS Levente (Malév SC) 13.07 14
15. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 12.77 13
16. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 12.71 14
17. KISS Marcell (Budafok) 12.31 13
18. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 12.22 9
19. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 11.93 14
20. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 11.46 11
21. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 11.36 11
22. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 11.36 11
23. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 11.09 11
24. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 10.43 14
25. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 10.31 13
26. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 10.25 12
27. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 10 11
28. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 10 12
29. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 9.93 14
30. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 9.91 11
31. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 9.55 11
32. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 9.5 12
33. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 9.46 13
34. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 9.23 13
35. KÓSA Dominik (Malév SC) 8.93 15
36. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 8.8 10
37. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 8.33 9
38. FINAK Huba (Budafok) 8.31 13
39. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 8.08 13
40. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 7.8 10
41. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 7.57 14
42. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 7.21 14
43. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 7.08 13
44. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 7 12
45. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 6.56 9
46. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 6.5 10
47. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 6.36 14
48. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 6.33 12
49. SZEPESSI Márk (KOKEC) 6.33 9
50. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 6.27 11
51. XIONG DA Wei (BLF Palota) 6 10
52. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 5.9 10
53. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 5.82 11
54. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 5.78 9
55. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 5.22 9
56. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 5 10
57. KINCSES Mihály (Gold Boys) 4.91 11
58. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 4.85 13
59. BARTA Gábor (Budafok) 4.75 12
60. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 4.75 12
61. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 4.73 11
62. CSODÓ Leon (Gold Boys) 4.73 11
63. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 4.33 9
64. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 4.25 12
65. MEIZL Domonkos (Budafok) 3.43 14
66. TÓTH Kristóf (Malév SC) 3.4 10
67. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 3.33 12
68. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 3.29 14
69. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 2.86 14
70. GÁL Róbert (BLF Palota) 2.73 11
71. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 2.46 11
72. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 2.3 10
73. BEER Botond (Malév SC) 2.29 14
74. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 1.89 9
75. LADOS Máté (Budafok) 1.75 12
76. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.73 11
77. KULIK Ádám (Malév SC) 1.71 14
78. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 1.64 11
79. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 1.56 9
80. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 1.54 13
81. MAKAI Richárd (Malév SC) 1.39 13
82. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 1.11 9
83. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 1 12
84. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.89 9
85. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.89 9
86. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.83 12
87. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.58 12
88. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.58 12
2. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 1.91 11
3. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 1.54 13
4. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.46 11
5. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 1.33 9
6. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.3 10
7. BALOGH Márton (Budafok) 1.21 14
8. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 1.13 15
9. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.08 12
10. SIMON Gyula (BLF Palota) 1 9
11. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 1 14
12. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 0.93 14
13. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 0.89 9
14. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 0.85 13
15. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 0.82 11
16. SZEPESSI Márk (KOKEC) 0.78 9
17. KISS Marcell (Budafok) 0.77 13
18. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 0.7 10
19. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 0.69 13
20. KÓSA Dominik (Malév SC) 0.67 15
21. BARTA Gábor (Budafok) 0.67 12
22. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 0.58 12
23. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 0.57 14
24. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 0.55 11
25. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.55 11
26. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 0.42 12
27. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0.4 10
28. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 0.39 13
29. AMATI Kevin (Budafok) 0.36 11
30. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 0.36 11
31. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 0.36 11
32. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 0.33 9
33. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.31 13
34. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.3 10
35. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 0.29 14
36. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 0.29 14
37. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0.27 11
38. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.27 11
39. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 0.25 12
40. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 0.25 12
41. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 0.23 13
42. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 0.23 13
43. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 0.22 9
44. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.22 9
45. HÓDOS Bálint (Budafok) 0.21 14
46. MEIZL Domonkos (Budafok) 0.21 14
47. KINCSES Mihály (Gold Boys) 0.18 11
48. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 0.17 12
49. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 0.14 14
50. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 0.14 14
51. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.11 9
52. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 0.1 10
53. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0.1 10
54. TÓTH Kristóf (Malév SC) 0.1 10
55. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 0.09 11
56. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 0.09 11
57. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 0.09 11
58. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 0.08 12
59. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.08 12
60. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 0.08 13
61. SOÓS Levente (Malév SC) 0.07 14
62. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.07 14
63. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 12
64. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 13
65. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 0 9
66. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 11
67. FINAK Huba (Budafok) 0 13
68. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 0 12
69. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 9
70. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 14
71. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 12
72. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 11
73. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 10
74. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 0 9
75. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 11
76. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 10
77. BEER Botond (Malév SC) 0 14
78. LADOS Máté (Budafok) 0 12
79. KULIK Ádám (Malév SC) 0 14
80. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 11
81. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 13
82. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 13
83. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 9
84. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 12
85. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 9
86. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 9
87. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 12
88. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 8.92 12
2. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 7.44 9
3. BALOGH Márton (Budafok) 7.14 14
4. AMATI Kevin (Budafok) 6.82 11
5. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 6.47 15
6. HÓDOS Bálint (Budafok) 6.36 14
7. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 6.33 12
8. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 6.3 10
9. GALAMBOS Miklós (Budafok) 6 13
10. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 5.75 12
11. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 5.67 9
12. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 5.55 11
13. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 5.5 14
14. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 5.36 11
15. SOÓS Levente (Malév SC) 5.29 14
16. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 5.15 13
17. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 4.93 14
18. SIMON Gyula (BLF Palota) 4.89 9
19. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 4.55 11
20. KISS Marcell (Budafok) 4.46 13
21. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 4.39 13
22. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 4.27 11
23. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 4.27 11
24. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 4.09 11
25. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 3.93 14
26. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 3.92 12
27. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 3.85 13
28. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 3.85 13
29. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 3.75 12
30. FINAK Huba (Budafok) 3.69 13
31. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 3.6 10
32. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 3.54 13
33. KÓSA Dominik (Malév SC) 3.4 15
34. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 3.36 14
35. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 3.23 13
36. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 3.21 14
37. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 3.18 11
38. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 3.17 12
39. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3 12
40. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 3 14
41. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 3 12
42. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 2.89 9
43. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 2.8 10
44. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 2.7 10
45. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 2.67 9
46. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 2.55 11
47. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2.46 11
48. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2.31 13
49. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 2.27 11
50. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 2.22 9
51. XIONG DA Wei (BLF Palota) 2.2 10
52. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 2.18 11
53. CSODÓ Leon (Gold Boys) 2.18 11
54. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 2.11 9
55. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 2.1 10
56. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2 14
57. SZEPESSI Márk (KOKEC) 2 9
58. KINCSES Mihály (Gold Boys) 1.73 11
59. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 1.58 12
60. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.54 13
61. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1.5 10
62. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1.42 12
63. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.3 10
64. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.29 14
65. BARTA Gábor (Budafok) 1.25 12
66. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1.25 12
67. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 1.22 9
68. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.21 14
69. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 1.21 14
70. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 1.1 10
71. BEER Botond (Malév SC) 1 14
72. LADOS Máté (Budafok) 0.83 12
73. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.77 13
74. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0.73 11
75. KULIK Ádám (Malév SC) 0.71 14
76. MAKAI Richárd (Malév SC) 0.69 13
77. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.67 9
78. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.55 11
79. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0.55 11
80. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.5 12
81. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.46 11
82. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.44 9
83. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.44 9
84. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.44 9
85. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.33 9
86. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.17 12
87. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.17 12
88. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 3.23 13
2. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 3.09 11
3. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 3 14
4. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 2.83 12
5. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 2.79 14
6. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 2.69 13
7. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2.67 12
8. KÓSA Dominik (Malév SC) 2.67 15
9. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.55 11
10. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 2.46 11
11. GALAMBOS Miklós (Budafok) 2.39 13
12. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 2.36 11
13. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 2.36 11
14. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.33 12
15. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 2.33 9
16. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 2.31 13
17. CSODÓ Leon (Gold Boys) 2.27 11
18. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 2.21 14
19. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 2.21 14
20. FINAK Huba (Budafok) 2.15 13
21. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 2.11 9
22. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 2.08 12
23. HÓDOS Bálint (Budafok) 2.07 14
24. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 2 15
25. KISS Marcell (Budafok) 2 13
26. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2 14
27. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 2 10
28. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 9
29. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 1.92 12
30. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 1.92 12
31. AMATI Kevin (Budafok) 1.91 11
32. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 1.9 10
33. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.82 11
34. SIMON Gyula (BLF Palota) 1.78 9
35. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 1.77 13
36. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 1.73 11
37. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.71 14
38. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.7 10
39. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 1.69 13
40. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 1.64 14
41. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 1.64 11
42. GÁL Róbert (BLF Palota) 1.64 11
43. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 1.58 12
44. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1.58 12
45. SOÓS Levente (Malév SC) 1.5 14
46. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.5 14
47. MAKAI Richárd (Malév SC) 1.46 13
48. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 1.46 11
49. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.46 11
50. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 1.44 9
51. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 1.44 9
52. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1.4 10
53. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 1.39 13
54. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 1.36 11
55. BALOGH Márton (Budafok) 1.36 14
56. BARTA Gábor (Budafok) 1.33 12
57. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 1.31 13
58. BEER Botond (Malév SC) 1.29 14
59. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 1.27 11
60. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1.25 12
61. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 1.22 9
62. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 1.21 14
63. KULIK Ádám (Malév SC) 1.21 14
64. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 1.18 11
65. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 1.11 9
66. SZEPESSI Márk (KOKEC) 1.11 9
67. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.08 13
68. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 1 12
69. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 1 10
70. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1 11
71. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 1 10
72. KINCSES Mihály (Gold Boys) 0.91 11
73. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 0.89 9
74. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.86 14
75. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.83 12
76. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.67 9
77. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.67 12
78. LADOS Máté (Budafok) 0.58 12
79. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.5 10
80. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0.5 12
81. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.46 13
82. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0.4 10
83. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.33 9
84. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.33 12
85. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.22 9
86. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0.2 10
87. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.11 9
88. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0.11 9
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 4.08 12
2. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 3.2 15
3. AMATI Kevin (Budafok) 2.91 11
4. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 2.91 11
5. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 2.56 9
6. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.55 11
7. BALOGH Márton (Budafok) 2.43 14
8. SOÓS Levente (Malév SC) 2.29 14
9. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2.25 12
10. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 2.1 10
11. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2.09 11
12. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 2 12
13. HÓDOS Bálint (Budafok) 1.86 14
14. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 1.83 12
15. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 1.69 13
16. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 1.54 13
17. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 1.29 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 72.97% (27/37) 12
2. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 68.06% (49/72) 12
3. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 65% (13/20) 10
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 63.89% (23/36) 9
5. KISS Marcell (Budafok) 63.64% (14/22) 13
6. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 62.96% (17/27) 14
7. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 62.34% (48/77) 15
8. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 61.11% (22/36) 12
9. BALOGH Márton (Budafok) 59.65% (34/57) 14
10. AMATI Kevin (Budafok) 59.26% (32/54) 11
11. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 59.09% (13/22) 11
12. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 58.33% (21/36) 10
13. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 57.89% (11/19) 12
14. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 55% (11/20) 13
15. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 54.55% (12/22) 14
16. SOÓS Levente (Malév SC) 54.24% (32/59) 14
17. HÓDOS Bálint (Budafok) 54.17% (26/48) 14
18. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 52.38% (11/21) 9
19. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 51.52% (17/33) 13
20. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 50% (23/46) 11
21. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 50% (22/44) 13
22. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 48.48% (32/66) 11
23. SIMON Gyula (BLF Palota) 48.39% (15/31) 9
24. FINAK Huba (Budafok) 46.15% (12/26) 13
25. GALAMBOS Miklós (Budafok) 45.45% (15/33) 13
26. KINCSES Mihály (Gold Boys) 45.45% (10/22) 11
27. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 42.86% (18/42) 14
28. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 42.11% (8/19) 12
29. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 41.38% (24/58) 12
30. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 41.18% (28/68) 11
31. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 39.22% (20/51) 13
32. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 38.89% (7/18) 9
33. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 29.63% (8/27) 9
34. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 28.57% (6/21) 13
35. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 26.92% (7/26) 11
36. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 26.19% (11/42) 13
37. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 25% (6/24) 11
38. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 24.14% (7/29) 11
39. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 21.43% (6/28) 14
40. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 21.05% (4/19) 11
41. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 20.83% (5/24) 10
42. KÓSA Dominik (Malév SC) 9.52% (2/21) 15
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu