SZPA-HSE - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Tulkán Máté 20/420-7432 tulkanmate@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bakk István 30/835-8191 bakk.istvan777@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
HIT Park Labdacsarnok 1103 - Budapest Gergely utca 81.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BÓDI Jonatán Ruben 2000-04-28
- CSÁNYI Kristóf 2000-05-11
- CSERKÓ Krisztián 2000-10-30
- FERENTZI Józsué 2000-09-23
- KARANCSI Imre Áron 2001-10-05
- KASSAI Levente 2000-05-31
- KERESZTES Jonatán 2003-11-24
- KIS TORMA Bogdán 2001-01-02
- LENGYEL Kristóf Dániel 2002-01-30
- MLINÁRCSIK Izsák Csaba 2000-12-18
- NAGY Kristóf György 2001-04-21
- NÉMETH Kristóf Ariel 2000-07-19
- OLÁH Krisztián 2000-09-05
- SZÛCS Levente Ákos 2000-09-28

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0013 SZPA-HSE Budapesti Honvéd 2017/10/29 11:30 78-92
(17-28,23-22,20-24,18-18)
HIT Park Labdacsarnok Varga Fanni Szokolainé Váradi Csilla
FJB0024 Gold Boys SZPA-HSE 2017/11/11 10:00 37-86
(9-23,9-7,5-30,14-26)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Gere Kálmán Szabó II. Péter
FJB0031 SZPA-HSE Budafok 2017/11/26 11:30 85-86
(22-28,28-26,18-13,17-19)
HIT Park Labdacsarnok Szirt Lajos László Zsolt
FJB0042 BLF Palota SZPA-HSE 2017/12/02 13:20 56-77
(16-21,13-26,13-8,14-22)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Lövei László Alexis Sancilio
FJB0056 Malév SC SZPA-HSE 2017/12/17 14:40 62-89
(11-28,15-22,16-25,20-14)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szirt Lajos Steiner Máté
FJB0065 SZPA-HSE Kölcsey Hösei 2018/01/07 11:30 83-39
(27-13,24-9,14-15,18-2)
HIT Park Labdacsarnok Makay Dániel Szilágyi Tamás
FJB0075 Zuglói Sasok SZPA-HSE 2018/01/14 10:40 70-85
(11-15,16-28,12-20,31-22)
Simon János Kosárlabda Csarnok Bárány Levente Győri Ferenc
FJB0085 SZPA-HSE Ziccer KS 2018/01/21 11:30 20-0
(-, -, -, -)
HIT Park Labdacsarnok Major Ádám Alexis Sancilio
FJB0094 KOKEC SZPA-HSE 2018/02/04 10:00 40-70
(9-23,10-16,8-16,13-15)
BEAC Sporttelep Rózsavölgyi Alexandra Horváth Kinga
FJB0103 SZPA-HSE Kiss Lenke KS 2018/02/11 11:30 56-63
(14-22,13-17,17-8,12-16)
HIT Park Labdacsarnok Pohánka Balázs Alexis Sancilio
FJB0115 Újpest-MT/B SZPA-HSE 2018/02/25 10:00 76-43
(11-18,25-5,25-5,15-15)
Babits Mihály Gimnázium Pohánka Balázs Paulus Bence Máté
FJB2021 Budafok SZPA-HSE 2018/04/16 17:45 91-48
(25-12,23-5,25-21,18-10)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Jankovics Viktor Horváth Kinga
FJB2032 SZPA-HSE Újpest-MT/B 2018/04/22 11:30 58-102
(13-32,19-24,8-24,18-22)
HIT Park Labdacsarnok Kapros Roland Szokolainé Váradi Csilla
FJB2043 SZPA-HSE Zuglói Sasok 2018/05/27 11:30 96-81
(22-12,22-23,27-28,25-18)
HIT Park Labdacsarnok Szőke Gábor Konta Csanád János
FJB2053 Kiss Lenke KS SZPA-HSE 2018/06/02 16:00 86-82
(22-11,22-29,25-18,17-24)
Nyár utcai Általános Iskola Tahin András Steiner Máté
FJB2012 Budapesti Honvéd SZPA-HSE 2018/06/04 16:45 99-43
(16-15,24-15,26-9,33-4)
Simon János Kosárlabda Csarnok Horváth Kinga Szőke Gábor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 324 14
2. BALOGH Márton (Budafok) 316 15
3. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 293 15
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 266 12
5. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 256 14
6. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 228 12
7. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 223 16
8. HÓDOS Bálint (Budafok) 222 15
9. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 222 15
10. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 216 15
11. AMATI Kevin (Budafok) 206 12
12. SOÓS Levente (Malév SC) 202 15
13. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 191 15
14. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 188 11
15. GALAMBOS Miklós (Budafok) 180 14
16. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 166 13
17. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 166 13
18. KISS Marcell (Budafok) 165 14
19. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 163 15
20. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 160 15
21. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 149 14
22. MARTON Lukács (Ziccer KS) 149 10
23. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 144 14
24. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 139 14
25. KÓSA Dominik (Malév SC) 138 16
26. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 134 13
27. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 134 13
28. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 132 12
29. SIMON Gyula (BLF Palota) 130 9
30. FARKAS Péter (Ziccer KS) 124 10
31. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 123 13
32. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 123 12
33. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 120 13
34. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 115 7
35. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 115 12
36. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 113 14
37. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 112 10
38. FINAK Huba (Budafok) 112 14
39. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 110 9
40. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 110 15
41. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 109 11
42. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 109 7
43. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 105 11
44. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 102 13
45. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 101 14
46. MAJOR Gergely (BLF Palota) 94 8
47. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 92 7
48. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 92 13
49. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 92 10
50. MOLNÁR András (KOKEC) 92 10
51. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 90 13
52. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 89 7
53. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 89 15
54. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 88 10
55. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 87 5
56. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 86 8
57. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 83 8
58. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 78 11
59. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 77 11
60. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 76 10
61. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 76 12
62. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 73 6
63. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 72 13
64. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 71 9
65. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 71 8
66. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 71 6
67. SZEPESSI Márk (KOKEC) 69 11
68. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 69 11
69. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 69 4
70. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 69 7
71. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 64 13
72. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 64 11
73. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 63 13
74. XIONG DA Wei (BLF Palota) 60 10
75. KINCSES Mihály (Gold Boys) 60 12
76. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 60 13
77. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 59 11
78. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 59 11
79. BARTA Gábor (Budafok) 59 13
80. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 54 6
81. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 52 11
82. CSODÓ Leon (Gold Boys) 52 12
83. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 50 10
84. MEIZL Domonkos (Budafok) 50 15
85. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 49 6
86. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 48 6
87. SZABÓ Bence (Malév SC) 48 6
88. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 47 9
89. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 46 14
90. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 46 13
91. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 44 8
92. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 43 8
93. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 40 14
94. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 40 9
95. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 39 7
96. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 38 4
97. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 34 6
98. TÓTH Kristóf (Malév SC) 34 11
99. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 33 6
100. BEER Botond (Malév SC) 32 15
101. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 31 3
102. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 30 4
103. GÁL Róbert (BLF Palota) 30 11
104. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 28 5
105. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 28 5
106. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 27 11
107. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 27 8
108. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 25 12
109. LADOS Máté (Budafok) 24 13
110. KULIK Ádám (Malév SC) 24 14
111. KONCZ Dominik (Malév SC) 23 12
112. BORIS Milán Márk (Malév SC) 23 7
113. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 23 3
114. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 23 3
115. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 23 11
116. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 23 6
117. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 22 15
118. KEREKES Ádám (Újpest-MT/B) 21 6
119. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 20 2
120. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 19 10
121. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 19 3
122. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 19 9
123. MAKAI Richárd (Malév SC) 18 13
124. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 18 6
125. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 18 8
126. BODORKOS Richárd (Budafok) 17 7
127. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 17 6
128. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 16 9
129. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 16 14
130. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 15 9
131. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 14 11
132. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 14 10
133. LESTYÁN Attila (KOKEC) 13 6
134. PAP Gergely (Gold Boys) 13 8
135. DÁVID András (Kölcsey Hősei) 13 3
136. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 13 9
137. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 12 1
138. ZSOLT Sebestyén (Kölcsey Hősei) 12 3
139. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 12 4
140. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 12 12
141. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 12 15
142. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 11 15
143. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 10 1
144. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 10 1
145. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 10 9
146. KIS Levente (Zuglói Sasok) 10 11
147. SCHINOGL Márton (Budafok) 8 2
148. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 8 10
149. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 7 3
150. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 6 1
151. BAUMANN Bence (KOKEC) 6 6
152. SZALAI István (Újpest-MT/B) 5 1
153. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 4 1
154. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 4 1
155. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 4 2
156. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 4 5
157. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 4 7
158. LACZKÓ Barnabás (Ziccer KS) 3 2
159. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 3 5
160. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 3 6
161. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 2 3
162. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 2 1
163. VÁRADY Péter (KOKEC) 2 6
164. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 2 9
165. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 1 3
166. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
167. SIMAI Ákos Levente (Ziccer KS) 0 2
168. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 2
169. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
170. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 3
171. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
172. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
173. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 9
174. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
175. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
176. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 39 14
2. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 26 15
3. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 22 12
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 20 12
5. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 20 13
6. BALOGH Márton (Budafok) 19 15
7. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 17 15
8. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 17 14
9. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 16 15
10. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 16 13
11. MARTON Lukács (Ziccer KS) 14 10
12. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 14 14
13. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 13 14
14. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 11 7
15. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 11 10
16. KISS Marcell (Budafok) 10 14
17. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 10 8
18. KÓSA Dominik (Malév SC) 10 16
19. SZEPESSI Márk (KOKEC) 10 11
20. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 10 13
21. SIMON Gyula (BLF Palota) 9 9
22. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 9 11
23. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 9 13
24. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 8 5
25. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 8 15
26. BARTA Gábor (Budafok) 8 13
27. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 7 11
28. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 6 7
29. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 6 12
30. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 6 14
31. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 6 5
32. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 6 7
33. GÁL Róbert (BLF Palota) 6 11
34. AMATI Kevin (Budafok) 5 12
35. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 5 14
36. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 4 4
37. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 4 16
38. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 4 15
39. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 4 8
40. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 4 11
41. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 4 3
42. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 4 15
43. XIONG DA Wei (BLF Palota) 4 10
44. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 4 11
45. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 4 13
46. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 4 13
47. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 4 9
48. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 3 14
49. HÓDOS Bálint (Budafok) 3 15
50. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 3 13
51. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 3 13
52. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 3 10
53. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 3 11
54. MEIZL Domonkos (Budafok) 3 15
55. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 3 6
56. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 3 11
57. KONCZ Dominik (Malév SC) 3 12
58. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 2 7
59. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 2 13
60. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2 12
61. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 2 10
62. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 2 11
63. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 11
64. KINCSES Mihály (Gold Boys) 2 12
65. DÁVID András (Kölcsey Hősei) 2 3
66. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 2 6
67. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 2 8
68. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 2 14
69. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 2 11
70. SOÓS Levente (Malév SC) 1 15
71. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 1 13
72. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 1 1
73. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 1 12
74. MOLNÁR András (KOKEC) 1 10
75. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 1 6
76. SZABÓ Bence (Malév SC) 1 6
77. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 1 9
78. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 1 3
79. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 1 4
80. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 1 5
81. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 1 8
82. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 1 10
83. SZALAI István (Újpest-MT/B) 1 1
84. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1 13
85. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1 13
86. KEREKES Ádám (Újpest-MT/B) 1 6
87. BORIS Milán Márk (Malév SC) 1 7
88. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1 11
89. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 1 14
90. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 1 3
91. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 1 10
92. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 1 9
93. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 1 15
94. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 0 7
95. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 15
96. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 0 7
97. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 14
98. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 13
99. FARKAS Péter (Ziccer KS) 0 10
100. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 0 9
101. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 0 6
102. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 0 1
103. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 0 6
104. MAJOR Gergely (BLF Palota) 0 8
105. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 0 10
106. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 0 3
107. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 0 1
108. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 0 2
109. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 0 4
110. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 0 8
111. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 0 6
112. FINAK Huba (Budafok) 0 14
113. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0 6
114. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 11
115. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 0 13
116. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 12
117. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 0 3
118. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 11
119. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
120. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 15
121. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 0 6
122. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 0 6
123. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 0 8
124. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 11
125. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 0 9
126. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 9
127. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 12
128. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 0 1
129. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
130. ZSOLT Sebestyén (Kölcsey Hősei) 0 3
131. SCHINOGL Márton (Budafok) 0 2
132. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 0 6
133. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 0 4
134. BODORKOS Richárd (Budafok) 0 7
135. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 0 8
136. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0 6
137. BEER Botond (Malév SC) 0 15
138. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 11
139. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 12
140. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 0 2
141. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 0 1
142. LADOS Máté (Budafok) 0 13
143. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 9
144. KULIK Ádám (Malév SC) 0 14
145. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 0 9
146. PAP Gergely (Gold Boys) 0 8
147. LACZKÓ Barnabás (Ziccer KS) 0 2
148. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 15
149. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0 10
150. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 13
151. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 14
152. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 9
153. BAUMANN Bence (KOKEC) 0 6
154. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 12
155. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 11
156. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0 5
157. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 10
158. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 15
159. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 0 3
160. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0 5
161. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 0 7
162. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0 6
163. VÁRADY Péter (KOKEC) 0 6
164. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 0 3
165. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 9
166. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 9
167. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
168. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
169. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 3
170. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
171. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
172. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 2
173. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
174. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
175. SIMAI Ákos Levente (Ziccer KS) 0 2
176. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 23.14 14
2. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 22.17 12
3. BALOGH Márton (Budafok) 21.07 15
4. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 19.53 15
5. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 19 12
6. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 18.29 14
7. AMATI Kevin (Budafok) 17.17 12
8. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 17.09 11
9. MARTON Lukács (Ziccer KS) 14.9 10
10. HÓDOS Bálint (Budafok) 14.8 15
11. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 14.8 15
12. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 14.4 15
13. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 13.94 16
14. SOÓS Levente (Malév SC) 13.47 15
15. GALAMBOS Miklós (Budafok) 12.86 14
16. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 12.77 13
17. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 12.77 13
18. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 12.73 15
19. FARKAS Péter (Ziccer KS) 12.4 10
20. KISS Marcell (Budafok) 11.79 14
21. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 11.2 10
22. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 11 12
23. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 10.87 15
24. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 10.67 15
25. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 10.64 14
26. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 10.31 13
27. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 10.31 13
28. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 10.29 14
29. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 10.25 12
30. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 9.93 14
31. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 9.91 11
32. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 9.58 12
33. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 9.55 11
34. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 9.46 13
35. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 9.23 13
36. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 9.2 10
37. MOLNÁR András (KOKEC) 9.2 10
38. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 8.8 10
39. KÓSA Dominik (Malév SC) 8.63 16
40. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 8.07 14
41. FINAK Huba (Budafok) 8 14
42. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 7.85 13
43. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 7.6 10
44. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 7.33 15
45. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 7.21 14
46. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 7.09 11
47. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 7.08 13
48. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 7 11
49. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 6.92 13
50. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 6.33 12
51. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 6.27 11
52. SZEPESSI Márk (KOKEC) 6.27 11
53. XIONG DA Wei (BLF Palota) 6 10
54. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 5.93 15
55. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 5.82 11
56. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 5.54 13
57. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 5.36 11
58. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 5.36 11
59. KINCSES Mihály (Gold Boys) 5 12
60. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 5 10
61. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 4.92 13
62. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 4.85 13
63. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 4.73 11
64. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 4.62 13
65. BARTA Gábor (Budafok) 4.54 13
66. CSODÓ Leon (Gold Boys) 4.33 12
67. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 3.54 13
68. MEIZL Domonkos (Budafok) 3.33 15
69. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 3.29 14
70. TÓTH Kristóf (Malév SC) 3.09 11
71. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 2.86 14
72. GÁL Róbert (BLF Palota) 2.73 11
73. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 2.46 11
74. BEER Botond (Malév SC) 2.13 15
75. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 2.09 11
76. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 2.08 12
77. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.92 12
78. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 1.9 10
79. LADOS Máté (Budafok) 1.85 13
80. KULIK Ádám (Malév SC) 1.71 14
81. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 1.47 15
82. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 1.4 10
83. MAKAI Richárd (Malév SC) 1.39 13
84. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 1.27 11
85. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 1.14 14
86. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 1 12
87. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.91 11
88. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.8 10
89. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.8 15
90. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.73 15
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.79 14
2. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 1.83 12
3. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.73 15
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 1.67 12
5. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 1.54 13
6. MARTON Lukács (Ziccer KS) 1.4 10
7. BALOGH Márton (Budafok) 1.27 15
8. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.23 13
9. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.21 14
10. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 1.13 15
11. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 1.1 10
12. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 1.07 15
13. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 1 14
14. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 0.93 14
15. SZEPESSI Márk (KOKEC) 0.91 11
16. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 0.82 11
17. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 0.77 13
18. KISS Marcell (Budafok) 0.71 14
19. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 0.69 13
20. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 0.64 11
21. KÓSA Dominik (Malév SC) 0.63 16
22. BARTA Gábor (Budafok) 0.62 13
23. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.55 11
24. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 0.53 15
25. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 0.5 12
26. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 0.43 14
27. AMATI Kevin (Budafok) 0.42 12
28. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0.4 10
29. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 0.36 11
30. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 0.36 11
31. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 0.36 14
32. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.31 13
33. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 0.31 13
34. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.3 10
35. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 0.27 11
36. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0.27 11
37. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 0.27 15
38. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 0.27 15
39. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 0.25 16
40. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.25 12
41. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 0.23 13
42. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 0.23 13
43. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 0.21 14
44. HÓDOS Bálint (Budafok) 0.2 15
45. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 0.2 10
46. MEIZL Domonkos (Budafok) 0.2 15
47. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 0.18 11
48. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 0.18 11
49. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.18 11
50. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 0.17 12
51. KINCSES Mihály (Gold Boys) 0.17 12
52. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 0.15 13
53. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 0.14 14
54. MOLNÁR András (KOKEC) 0.1 10
55. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0.1 10
56. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.1 10
57. TÓTH Kristóf (Malév SC) 0.09 11
58. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 0.08 12
59. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 0.08 13
60. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 0.08 13
61. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 0.08 13
62. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.07 14
63. SOÓS Levente (Malév SC) 0.07 15
64. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.07 15
65. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 15
66. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 14
67. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 13
68. FARKAS Péter (Ziccer KS) 0 10
69. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 0 10
70. FINAK Huba (Budafok) 0 14
71. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 11
72. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 0 13
73. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 12
74. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 11
75. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 15
76. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 11
77. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 12
78. BEER Botond (Malév SC) 0 15
79. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 11
80. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 12
81. LADOS Máté (Budafok) 0 13
82. KULIK Ádám (Malév SC) 0 14
83. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 15
84. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0 10
85. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 13
86. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 14
87. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 12
88. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 11
89. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 10
90. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 15
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 7.86 14
2. BALOGH Márton (Budafok) 7.2 15
3. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 7.08 12
4. AMATI Kevin (Budafok) 6.58 12
5. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 6.55 11
6. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 6.47 15
7. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 6.2 15
8. HÓDOS Bálint (Budafok) 6.13 15
9. GALAMBOS Miklós (Budafok) 5.86 14
10. FARKAS Péter (Ziccer KS) 5.8 10
11. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 5.63 16
12. SOÓS Levente (Malév SC) 5.53 15
13. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 5.5 14
14. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 5.5 12
15. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 5.5 10
16. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 5.33 15
17. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 4.93 15
18. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 4.77 13
19. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 4.62 13
20. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 4.39 13
21. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 4.33 12
22. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 4.25 12
23. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 4.21 14
24. MOLNÁR András (KOKEC) 4.2 10
25. KISS Marcell (Budafok) 4.14 14
26. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 4.09 11
27. MARTON Lukács (Ziccer KS) 4 10
28. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 3.93 15
29. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 3.85 13
30. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 3.85 13
31. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 3.75 12
32. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 3.6 10
33. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 3.54 13
34. FINAK Huba (Budafok) 3.5 14
35. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 3.36 14
36. KÓSA Dominik (Malév SC) 3.31 16
37. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 3.29 14
38. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 3.18 11
39. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 3.18 11
40. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 3.15 13
41. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 3.13 15
42. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 3.1 10
43. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 3 11
44. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 3 12
45. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 2.8 10
46. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 2.8 15
47. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 2.6 15
48. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 2.55 11
49. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 2.46 11
50. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2.43 14
51. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2.31 13
52. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 2.31 13
53. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 2.27 11
54. XIONG DA Wei (BLF Palota) 2.2 10
55. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 2.1 10
56. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2 14
57. CSODÓ Leon (Gold Boys) 2 12
58. KINCSES Mihály (Gold Boys) 1.83 12
59. SZEPESSI Márk (KOKEC) 1.73 11
60. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 1.73 11
61. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 1.69 13
62. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 1.55 11
63. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.54 13
64. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.54 13
65. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1.46 13
66. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1.39 13
67. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1.36 11
68. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.27 15
69. BARTA Gábor (Budafok) 1.23 13
70. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.21 14
71. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 1.21 14
72. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 1 11
73. BEER Botond (Malév SC) 0.93 15
74. LADOS Máté (Budafok) 0.85 13
75. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0.75 12
76. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.73 15
77. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0.73 11
78. KULIK Ádám (Malév SC) 0.71 14
79. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.7 10
80. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.7 10
81. MAKAI Richárd (Malév SC) 0.69 13
82. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.58 12
83. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.57 14
84. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.55 11
85. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.42 12
86. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.4 10
87. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.36 11
88. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.36 11
89. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.27 15
90. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.2 15
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 3.14 14
2. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 3.09 11
3. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 2.88 16
4. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 2.8 15
5. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 2.73 15
6. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 2.69 13
7. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.67 12
8. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2.67 12
9. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 2.58 12
10. GALAMBOS Miklós (Budafok) 2.57 14
11. KÓSA Dominik (Malév SC) 2.56 16
12. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.5 14
13. FARKAS Péter (Ziccer KS) 2.5 10
14. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 2.5 12
15. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 2.5 10
16. CSODÓ Leon (Gold Boys) 2.5 12
17. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 2.46 11
18. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 2.36 11
19. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 2.33 15
20. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 2.27 15
21. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 2.25 12
22. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 2.21 14
23. FINAK Huba (Budafok) 2.21 14
24. MARTON Lukács (Ziccer KS) 2.2 10
25. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 2.18 11
26. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2.07 14
27. HÓDOS Bálint (Budafok) 2.07 15
28. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 2.07 15
29. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 2 15
30. AMATI Kevin (Budafok) 2 12
31. KISS Marcell (Budafok) 2 14
32. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 2 14
33. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2 14
34. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 11
35. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.92 13
36. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 1.92 12
37. TÓTH László (Budapesti Honvéd) 1.91 11
38. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 1.85 13
39. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 1.77 13
40. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 1.77 13
41. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 1.77 13
42. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.71 14
43. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 1.69 13
44. GÁL Róbert (BLF Palota) 1.64 11
45. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 1.6 10
46. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 1.6 15
47. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.58 12
48. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 1.54 13
49. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1.54 13
50. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 1.5 10
51. SOÓS Levente (Malév SC) 1.47 15
52. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 1.47 15
53. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1.46 13
54. MAKAI Richárd (Malév SC) 1.46 13
55. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 1.46 11
56. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.4 15
57. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 1.39 13
58. BARTA Gábor (Budafok) 1.39 13
59. SZEPESSI Márk (KOKEC) 1.36 11
60. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1.36 11
61. BALOGH Márton (Budafok) 1.33 15
62. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 1.31 13
63. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1.31 13
64. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 1.27 11
65. KULIK Ádám (Malév SC) 1.21 14
66. MOLNÁR András (KOKEC) 1.2 10
67. BEER Botond (Malév SC) 1.2 15
68. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 1.18 11
69. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 1.18 11
70. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.08 13
71. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 1 14
72. KINCSES Mihály (Gold Boys) 1 12
73. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0.91 11
74. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0.91 11
75. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.9 10
76. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.87 15
77. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.86 14
78. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.73 15
79. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 0.73 11
80. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.6 15
81. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.55 11
82. LADOS Máté (Budafok) 0.54 13
83. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.5 10
84. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0.5 12
85. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.5 12
86. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.43 14
87. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0.4 10
88. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.4 10
89. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0.2 10
90. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.2 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 3.79 14
2. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 3.54 13
3. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 3.2 15
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 3 12
5. BALOGH Márton (Budafok) 2.87 15
6. AMATI Kevin (Budafok) 2.75 12
7. MARTON Lukács (Ziccer KS) 2.7 10
8. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.5 12
9. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2.25 12
10. SOÓS Levente (Malév SC) 2.2 15
11. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 2.09 11
12. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 2 15
13. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 1.94 16
14. HÓDOS Bálint (Budafok) 1.93 15
15. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 1.93 14
16. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.79 14
17. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 1.73 15
18. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 1.69 13
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 72.97% (27/37) 12
2. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 67.95% (53/78) 14
3. KISS Marcell (Budafok) 65.52% (19/29) 14
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 65.45% (36/55) 12
5. BALOGH Márton (Budafok) 64.18% (43/67) 15
6. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 63.64% (14/22) 13
7. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 62.5% (30/48) 15
8. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 62.34% (48/77) 15
9. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 61.29% (19/31) 11
10. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 60% (18/30) 15
11. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 59.38% (19/32) 15
12. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 59.09% (13/22) 11
13. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 57.5% (23/40) 11
14. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 56.52% (13/23) 14
15. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 55.36% (31/56) 16
16. AMATI Kevin (Budafok) 55% (33/60) 12
17. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 55% (11/20) 13
18. HÓDOS Bálint (Budafok) 54.72% (29/53) 15
19. MARTON Lukács (Ziccer KS) 52.94% (27/51) 10
20. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 51.52% (17/33) 13
21. SOÓS Levente (Malév SC) 50.77% (33/65) 15
22. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 50% (22/44) 13
23. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 48.42% (46/95) 13
24. GALAMBOS Miklós (Budafok) 45.71% (16/35) 14
25. KINCSES Mihály (Gold Boys) 45.45% (10/22) 12
26. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 43.55% (27/62) 14
27. FINAK Huba (Budafok) 42.42% (14/33) 14
28. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 40.98% (25/61) 14
29. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 40.54% (30/74) 12
30. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 35.62% (26/73) 15
31. FARKAS Péter (Ziccer KS) 34.78% (8/23) 10
32. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 34.78% (8/23) 10
33. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 26.92% (7/26) 11
34. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 26.19% (11/42) 13
35. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 25% (6/24) 14
36. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 24.14% (7/29) 12
37. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 21.62% (8/37) 12
38. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 21.43% (6/28) 14
39. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 20.83% (5/24) 10
40. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 20% (4/20) 13
41. KÓSA Dominik (Malév SC) 8.7% (2/23) 16
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu