KOKEC - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Vágó János 70/397-7758 vagojanos7@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Mocsai László 30/990-6163 mocsailaszlo1@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
BEAC Sporttelep 1117 - Budapest Bogdánfy út 10.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BAUMANN Bence 2000-01-20
- KÁRPÁTI Gábor 2000-02-17
- KOVÁCS Gergely János 2000-04-22
- LESTYÁN Attila 2001-07-23
- MOLNÁR András 2000-06-15
- NIKOLOV Teodor Nikolaev 2002-08-03
- SZABÓ Imre Balázs 2002-10-20
- SZEPESSI Márk 2000-09-23
- VÁCZI Jonatán 2000-05-11
- VÁRADY Péter 2003-10-06
- WÁGENSZOMMER Dominik 2001-09-27

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0026 KOKEC Ziccer KS 2017/11/12 09:00 59-73
(11-15,19-22,15-23,14-13)
BEAC Sporttelep Tahin András Horváth Kinga
FJB0016 Zuglói Sasok KOKEC 2017/11/20 19:15 93-36
(26-8,32-10,23-7,12-11)
Németh Imre Általános Iskola Kapros Roland Varga Gergely
FJB0036 Malév SC KOKEC 2017/12/09 13:00 68-33
(15-12,23-7,16-7,14-7)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Major Ádám Komlódi Benedek
FJB0053 KOKEC Budapesti Honvéd 2017/12/17 09:00 46-104
(18-27,12-26,7-20,9-31)
BEAC Sporttelep Gruber Nikolett Forintos József
FJB0064 Gold Boys KOKEC 2018/01/06 10:00 50-75
(16-15,9-21,17-18,8-21)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Makay Dániel Bózsó Gábor
FJB0071 KOKEC Budafok 2018/01/14 10:00 56-95
(12-25,8-20,17-21,19-29)
BEAC Sporttelep Szirt Lajos Forintos József
FJB0082 BLF Palota KOKEC 2018/01/20 13:00 0-20
(-, -, -, -)
Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Goda László Alexis Sancilio
FJB0046 KOKEC Kölcsey Hösei 2018/01/27 10:30 80-23
(22-3,18-5,24-10,16-5)
BEAC Sporttelep Makay Dániel Bózsó Gábor
FJB0094 KOKEC SZPA-HSE 2018/02/04 10:00 40-70
(9-23,10-16,8-16,13-15)
BEAC Sporttelep Rózsavölgyi Alexandra Horváth Kinga
FJB0104 Újpest-MT/B KOKEC 2018/02/11 15:00 84-42
(23-5,21-10,15-16,25-11)
Babits Mihály Gimnázium Pohánka Balázs Bózsó Gábor
FJB0113 KOKEC Kiss Lenke KS 2018/02/25 09:00 0-20
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Matics Sándor Kiss Mihály
FJB3022 KOKEC Gold Boys 2018/04/15 10:00 96-32
(29-6,17-11,25-2,25-13)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Szőke Gábor Vizsgázó
FJB3031 KOKEC BLF Palota 2018/04/22 10:00 58-65
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Nagy I. László Gaál Norbert
FJB3053 Kölcsey Hösei KOKEC 2018/05/13 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FJB3013 Ziccer KS KOKEC 2018/05/18 19:20 Jókai Mór Általános Iskola
FJB3042 KOKEC Malév SC 2018/05/26 11:00 BEAC Sporttelep

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 240 9
2. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 202 9
3. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 201 10
4. BALOGH Márton (Budafok) 183 9
5. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 165 7
6. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 157 11
7. HÓDOS Bálint (Budafok) 154 9
8. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 146 11
9. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 146 9
10. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 133 8
11. GALAMBOS Miklós (Budafok) 131 8
12. SOÓS Levente (Malév SC) 126 10
13. KISS Marcell (Budafok) 124 8
14. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 115 5
15. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 114 9
16. AMATI Kevin (Budafok) 112 6
17. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 110 10
18. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 108 9
19. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 106 9
20. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 99 6
21. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 98 7
22. SIMON Gyula (BLF Palota) 98 6
23. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 95 6
24. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 94 7
25. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 93 9
26. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 91 7
27. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 91 10
28. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 91 9
29. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 86 9
30. KÓSA Dominik (Malév SC) 86 11
31. FINAK Huba (Budafok) 85 8
32. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 84 7
33. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 83 9
34. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 81 10
35. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 80 11
36. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 73 6
37. MARTON Lukács (Ziccer KS) 73 5
38. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 73 8
39. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 73 10
40. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 72 5
41. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 71 6
42. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 70 7
43. FARKAS Péter (Ziccer KS) 65 6
44. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 63 6
45. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 61 8
46. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 60 5
47. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 58 9
48. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 56 5
49. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 53 9
50. MOLNÁR András (KOKEC) 52 7
51. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 52 8
52. MAJOR Gergely (BLF Palota) 51 5
53. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 50 3
54. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 50 6
55. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 49 4
56. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 49 5
57. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 48 5
58. SZABÓ Bence (Malév SC) 48 6
59. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 47 6
60. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 46 7
61. BARTA Gábor (Budafok) 44 7
62. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 44 3
63. SZEPESSI Márk (KOKEC) 44 8
64. KINCSES Mihály (Gold Boys) 44 8
65. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 43 8
66. MEIZL Domonkos (Budafok) 42 9
67. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 42 4
68. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 42 5
69. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 41 8
70. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 41 8
71. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 41 7
72. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 41 6
73. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 40 8
74. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 39 5
75. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 39 7
76. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 38 8
77. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 36 4
78. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 36 4
79. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 36 6
80. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 36 6
81. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 36 9
82. XIONG DA Wei (BLF Palota) 35 7
83. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 35 7
84. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 34 6
85. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 33 2
86. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 33 3
87. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 32 4
88. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 30 4
89. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 28 4
90. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 28 5
91. CSODÓ Leon (Gold Boys) 28 8
92. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 27 4
93. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 26 4
94. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 24 5
95. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 23 3
96. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 23 2
97. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 23 4
98. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 23 10
99. BORIS Milán Márk (Malév SC) 23 6
100. LADOS Máté (Budafok) 21 8
101. BEER Botond (Malév SC) 20 10
102. TÓTH Kristóf (Malév SC) 20 7
103. GÁL Róbert (BLF Palota) 20 7
104. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 19 6
105. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 19 5
106. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 19 3
107. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 18 8
108. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 18 10
109. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 17 7
110. KULIK Ádám (Malév SC) 17 11
111. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 16 2
112. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 16 4
113. BODORKOS Richárd (Budafok) 15 4
114. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 15 5
115. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 14 4
116. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 14 7
117. LESTYÁN Attila (KOKEC) 13 6
118. PAP Gergely (Gold Boys) 13 6
119. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 12 1
120. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 12 4
121. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 12 8
122. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 12 9
123. MAKAI Richárd (Malév SC) 12 9
124. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 11 3
125. KONCZ Dominik (Malév SC) 11 8
126. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 10 1
127. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 10 1
128. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 10 1
129. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 10 2
130. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 10 4
131. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 8 7
132. SCHINOGL Márton (Budafok) 8 1
133. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 8 5
134. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 8 6
135. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 7 9
136. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 7 2
137. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 7 3
138. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 6 1
139. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 6 5
140. BAUMANN Bence (KOKEC) 6 6
141. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 6 6
142. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 6 7
143. SZALAI István (Újpest-MT/B) 5 1
144. DÁVID András (Kölcsey Hősei) 5 1
145. KIS Levente (Zuglói Sasok) 4 6
146. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 4 6
147. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 4 1
148. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 4 1
149. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 4 2
150. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 4 5
151. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 4 5
152. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 4 9
153. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 3 5
154. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 3 6
155. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 2 1
156. ZSOLT Sebestyén (Kölcsey Hősei) 2 1
157. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 2 1
158. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 2 2
159. VÁRADY Péter (KOKEC) 2 6
160. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 1 3
161. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
162. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 5
163. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
164. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
165. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 0 2
166. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
167. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 2
168. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
169. SIMAI Ákos Levente (Ziccer KS) 0 1
170. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
171. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 6
172. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
173. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 26 9
2. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 21 10
3. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 16 9
4. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 11 7
5. BALOGH Márton (Budafok) 11 9
6. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 11 10
7. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 11 8
8. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 10 9
9. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 9 5
10. KISS Marcell (Budafok) 9 8
11. SIMON Gyula (BLF Palota) 8 6
12. MARTON Lukács (Ziccer KS) 8 5
13. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 8 11
14. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 8 5
15. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 8 10
16. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 6 8
17. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 6 6
18. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 6 9
19. KÓSA Dominik (Malév SC) 6 11
20. BARTA Gábor (Budafok) 6 7
21. BARTA Botond Bendegúz (Budapesti Honvéd) 5 3
22. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 5 6
23. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 4 9
24. SZABOLCSI Milán (Budapesti Honvéd) 4 3
25. SZEPESSI Márk (KOKEC) 4 8
26. POLLÁK Árpád (Újpest-MT/B) 4 4
27. GÁL Róbert (BLF Palota) 4 7
28. KÓNYI Benjamin (BLF Palota) 3 3
29. MIKES Bence (Kiss Lenke KS) 3 2
30. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 3 5
31. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 3 7
32. DÉNES Kristóf (Budapesti Honvéd) 3 4
33. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 3 10
34. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 3 8
35. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 3 8
36. MEIZL Domonkos (Budafok) 3 9
37. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 2 9
38. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 2 7
39. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2 6
40. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 2 5
41. DEZSÕ Marcell (Budapesti Honvéd) 2 4
42. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2 9
43. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 2 7
44. KINCSES Mihály (Gold Boys) 2 8
45. XIONG DA Wei (BLF Palota) 2 7
46. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 2 8
47. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 7
48. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 2 9
49. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 2 7
50. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 2 6
51. AMATI Kevin (Budafok) 1 6
52. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 1 5
53. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 1 11
54. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 1 9
55. PAP Dániel (Kiss Lenke KS) 1 2
56. NEORCIC Iván (Újpest-MT/B) 1 3
57. KÜCÜKTÜFEKEI Cengiz Etem (Újpest-MT/B) 1 1
58. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 1 5
59. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 1 9
60. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 1 8
61. TÓTH Olivér (Budapesti Honvéd) 1 4
62. SZABÓ Bence (Malév SC) 1 6
63. BOLDIZSÁR Tamás (Budafok) 1 4
64. MOLNÁR András (KOKEC) 1 7
65. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 1 6
66. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 1 5
67. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 1 7
68. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1 8
69. SZALAI István (Újpest-MT/B) 1 1
70. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1 5
71. BORIS Milán Márk (Malév SC) 1 6
72. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1 5
73. KISS-PUSKÁR Milán (Budafok) 1 2
74. BÉKÉSI Ármin (Budapesti Honvéd) 1 4
75. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1 7
76. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 1 7
77. NIKOLOV Teodor Nikolaev (KOKEC) 1 3
78. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 1 10
79. KONCZ Dominik (Malév SC) 1 8
80. HÓDOS Bálint (Budafok) 0 9
81. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 8
82. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 9
83. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 0 6
84. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 0 7
85. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 0 7
86. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 0 7
87. SOÓS Levente (Malév SC) 0 10
88. GAÁL Bence (Kiss Lenke KS) 0 4
89. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 0 6
90. HORVÁTH Attila (Újpest-MT/B) 0 1
91. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 0 6
92. FARKAS Péter (Ziccer KS) 0 6
93. FINAK Huba (Budafok) 0 8
94. BALOGH Attila (Újpest-MT/B) 0 4
95. MAJOR Gergely (BLF Palota) 0 5
96. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 9
97. SZIGETI Balázs (BLF Palota) 0 1
98. BALOGH Barna (Újpest-MT/B) 0 1
99. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0 5
100. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 0 10
101. KOPCSIK Dávid (BLF Palota) 0 4
102. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 6
103. SZECSEI Gergõ (BLF Palota) 0 2
104. SCHINOGL Márton (Budafok) 0 1
105. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 0 6
106. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 0 5
107. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 11
108. DUKA Bence (Kiss Lenke KS) 0 4
109. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 7
110. NÉMETH Péter (Budapesti Honvéd) 0 4
111. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 9
112. SZÉKELI Ádám (Ziccer KS) 0 3
113. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 0 6
114. LENKAI Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
115. BÁNYAY Csongor (Gold Boys) 0 4
116. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 0 6
117. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 8
118. DÁVID András (Kölcsey Hősei) 0 1
119. RÉVÉSZ Marcell (BLF Palota) 0 2
120. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
121. KIS Ádám (Újpest-MT/B) 0 1
122. SZABÓ Bence (Újpest-MT/B) 0 1
123. BODORKOS Richárd (Budafok) 0 4
124. TELEK Renátó (Kiss Lenke KS) 0 3
125. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 8
126. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 6
127. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 0 5
128. VÁCZI Jonatán (KOKEC) 0 4
129. LADOS Máté (Budafok) 0 8
130. LÁSZLÓFY Sándor (BLF Palota) 0 4
131. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 0 8
132. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0 6
133. PAP Gergely (Gold Boys) 0 6
134. ZSOLT Sebestyén (Kölcsey Hősei) 0 1
135. BEER Botond (Malév SC) 0 10
136. PÁLVÖLGYI Richárd (Budapesti Honvéd) 0 2
137. KATONA Botond (Újpest-MT/B) 0 1
138. EGERVÁRI Márton (Malév SC) 0 1
139. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 10
140. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0 5
141. KULIK Ádám (Malév SC) 0 11
142. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 8
143. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 9
144. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 9
145. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 0 5
146. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 7
147. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 6
148. STVERTECZKY Nándor (Gold Boys) 0 2
149. BAUMANN Bence (KOKEC) 0 6
150. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 7
151. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0 5
152. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0 5
153. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 9
154. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 6
155. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 6
156. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0 5
157. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0 6
158. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0 9
159. VÁRADY Péter (KOKEC) 0 6
160. VÖRÖS Álmos Bulcsú (Zuglói Sasok) 0 3
161. KLOTZ Bence (Zuglói Sasok) 0 1
162. LAKI Boldizsár (Budapesti Honvéd) 0 1
163. LENGYEL Kristóf Dániel (SZPA-HSE) 0 2
164. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 5
165. GÁLL Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 1
166. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 6
167. FEHÉR Balázs Barnabás (Budafok) 0 3
168. SIMAI Ákos Levente (Ziccer KS) 0 1
169. GILLICH Sólyom (Gold Boys) 0 2
170. MADARASSY Erik (Ziccer KS) 0 1
171. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
172. PECSENYE Zsolt (Ziccer KS) 0 1
173. KAPÓCS Máté Benedek (Gold Boys) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 26.67 9
2. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 23.57 7
3. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 23 5
4. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 22.44 9
5. BALOGH Márton (Budafok) 20.33 9
6. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 20.1 10
7. AMATI Kevin (Budafok) 18.67 6
8. HÓDOS Bálint (Budafok) 17.11 9
9. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 16.63 8
10. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 16.5 6
11. GALAMBOS Miklós (Budafok) 16.38 8
12. SIMON Gyula (BLF Palota) 16.33 6
13. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 16.22 9
14. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 15.83 6
15. KISS Marcell (Budafok) 15.5 8
16. MARTON Lukács (Ziccer KS) 14.6 5
17. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 14.4 5
18. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 14.27 11
19. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 14 7
20. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 13.43 7
21. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 13.27 11
22. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 13 7
23. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 12.67 9
24. SOÓS Levente (Malév SC) 12.6 10
25. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 12.17 6
26. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 12 7
27. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 12 5
28. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 12 9
29. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 11.83 6
30. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 11.78 9
31. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 11.2 5
32. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 11 10
33. FARKAS Péter (Ziccer KS) 10.83 6
34. FINAK Huba (Budafok) 10.63 8
35. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 10.5 6
36. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 10.33 9
37. MAJOR Gergely (BLF Palota) 10.2 5
38. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 10.11 9
39. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 10 7
40. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 9.8 5
41. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 9.6 5
42. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 9.56 9
43. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 9.22 9
44. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 9.13 8
45. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 9.1 10
46. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 8.4 5
47. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 8.33 6
48. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 8.1 10
49. SZABÓ Bence (Malév SC) 8 6
50. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 7.83 6
51. KÓSA Dominik (Malév SC) 7.82 11
52. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 7.8 5
53. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 7.63 8
54. MOLNÁR András (KOKEC) 7.43 7
55. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 7.3 10
56. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 7.27 11
57. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 6.83 6
58. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 6.57 7
59. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 6.5 8
60. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 6.44 9
61. BARTA Gábor (Budafok) 6.29 7
62. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 6 6
63. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 6 6
64. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 5.89 9
65. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 5.86 7
66. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 5.67 6
67. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 5.6 5
68. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 5.57 7
69. SZEPESSI Márk (KOKEC) 5.5 8
70. KINCSES Mihály (Gold Boys) 5.5 8
71. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 5.38 8
72. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 5.13 8
73. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 5.13 8
74. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 5 8
75. XIONG DA Wei (BLF Palota) 5 7
76. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 5 7
77. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 4.8 5
78. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 4.75 8
79. MEIZL Domonkos (Budafok) 4.67 9
80. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 4 9
81. BORIS Milán Márk (Malév SC) 3.83 6
82. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 3.8 5
83. CSODÓ Leon (Gold Boys) 3.5 8
84. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 3.17 6
85. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 3 5
86. GÁL Róbert (BLF Palota) 2.86 7
87. TÓTH Kristóf (Malév SC) 2.86 7
88. LADOS Máté (Budafok) 2.63 8
89. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 2.43 7
90. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 2.3 10
91. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 2.25 8
92. LESTYÁN Attila (KOKEC) 2.17 6
93. PAP Gergely (Gold Boys) 2.17 6
94. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 2 7
95. BEER Botond (Malév SC) 2 10
96. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 1.8 10
97. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 1.6 5
98. KULIK Ádám (Malév SC) 1.55 11
99. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 1.5 8
100. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.38 8
101. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 1.33 6
102. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 1.33 9
103. MAKAI Richárd (Malév SC) 1.33 9
104. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 1.2 5
105. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 1.14 7
106. BAUMANN Bence (KOKEC) 1 6
107. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 1 6
108. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.86 7
109. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0.8 5
110. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.8 5
111. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.78 9
112. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.67 6
113. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.67 6
114. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0.6 5
115. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0.5 6
116. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.44 9
117. VÁRADY Péter (KOKEC) 0.33 6
118. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 6
119. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
120. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.89 9
2. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.1 10
3. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 1.8 5
4. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.78 9
5. MARTON Lukács (Ziccer KS) 1.6 5
6. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 1.6 5
7. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 1.57 7
8. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.38 8
9. SIMON Gyula (BLF Palota) 1.33 6
10. BALOGH Márton (Budafok) 1.22 9
11. KISS Marcell (Budafok) 1.13 8
12. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 1.11 9
13. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 1.1 10
14. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 1 6
15. BARTA Gábor (Budafok) 0.86 7
16. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 0.83 6
17. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 0.8 10
18. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 0.75 8
19. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 0.73 11
20. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 0.67 9
21. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 0.6 5
22. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.57 7
23. KÓSA Dominik (Malév SC) 0.55 11
24. SZEPESSI Márk (KOKEC) 0.5 8
25. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 0.44 9
26. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.43 7
27. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 0.4 5
28. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 0.38 8
29. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 0.38 8
30. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 0.33 6
31. MEIZL Domonkos (Budafok) 0.33 9
32. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 0.33 6
33. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 0.3 10
34. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 0.29 7
35. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 0.29 7
36. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0.29 7
37. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 0.29 7
38. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.29 7
39. KINCSES Mihály (Gold Boys) 0.25 8
40. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 0.25 8
41. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 0.22 9
42. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 0.22 9
43. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 0.22 9
44. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 0.2 5
45. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 0.2 5
46. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 0.2 5
47. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 0.2 5
48. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 0.2 5
49. AMATI Kevin (Budafok) 0.17 6
50. SZABÓ Bence (Malév SC) 0.17 6
51. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 0.17 6
52. BORIS Milán Márk (Malév SC) 0.17 6
53. MOLNÁR András (KOKEC) 0.14 7
54. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0.14 7
55. TÓTH Kristóf (Malév SC) 0.14 7
56. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.14 7
57. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 0.13 8
58. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 0.13 8
59. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.13 8
60. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 0.11 9
61. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 0.11 9
62. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.1 10
63. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 0.09 11
64. HÓDOS Bálint (Budafok) 0 9
65. GALAMBOS Miklós (Budafok) 0 8
66. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 0 9
67. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 0 6
68. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 0 7
69. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 0 7
70. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 0 7
71. SOÓS Levente (Malév SC) 0 10
72. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 0 6
73. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 0 6
74. FARKAS Péter (Ziccer KS) 0 6
75. FINAK Huba (Budafok) 0 8
76. MAJOR Gergely (BLF Palota) 0 5
77. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 0 9
78. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0 5
79. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 0 10
80. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 0 6
81. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 0 6
82. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 0 5
83. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 0 11
84. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 0 7
85. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0 9
86. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 0 6
87. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 0 6
88. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 0 8
89. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
90. CSODÓ Leon (Gold Boys) 0 8
91. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 0 6
92. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 0 5
93. LADOS Máté (Budafok) 0 8
94. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 0 8
95. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0 6
96. PAP Gergely (Gold Boys) 0 6
97. BEER Botond (Malév SC) 0 10
98. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0 10
99. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0 5
100. KULIK Ádám (Malév SC) 0 11
101. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0 8
102. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0 9
103. MAKAI Richárd (Malév SC) 0 9
104. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 0 5
105. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0 7
106. BAUMANN Bence (KOKEC) 0 6
107. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 6
108. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 7
109. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0 5
110. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0 5
111. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0 9
112. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0 6
113. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 6
114. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0 5
115. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0 6
116. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0 9
117. VÁRADY Péter (KOKEC) 0 6
118. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 6
119. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
120. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 5
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 10 9
2. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 8 7
3. HÓDOS Bálint (Budafok) 7.56 9
4. GALAMBOS Miklós (Budafok) 7.5 8
5. BALOGH Márton (Budafok) 7.44 9
6. AMATI Kevin (Budafok) 7.33 6
7. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 7.2 5
8. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 7 9
9. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 6.78 9
10. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 6.57 7
11. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 6.57 7
12. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 6.33 6
13. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 6 8
14. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 6 9
15. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 5.91 11
16. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 5.83 6
17. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 5.8 5
18. KISS Marcell (Budafok) 5.75 8
19. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 5.71 7
20. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 5.6 10
21. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 5.5 6
22. SIMON Gyula (BLF Palota) 5.5 6
23. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 5.46 11
24. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 5.17 6
25. SOÓS Levente (Malév SC) 5.1 10
26. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 5 7
27. FARKAS Péter (Ziccer KS) 5 6
28. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 4.8 5
29. FINAK Huba (Budafok) 4.75 8
30. MAJOR Gergely (BLF Palota) 4.6 5
31. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 4.4 5
32. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 4.25 8
33. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 4.2 10
34. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 4 9
35. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 4 7
36. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 4 5
37. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 3.89 9
38. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 3.89 9
39. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 3.83 6
40. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 3.8 10
41. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 3.78 9
42. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3.67 9
43. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 3.67 6
44. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 3.6 5
45. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 3.5 6
46. SZABÓ Bence (Malév SC) 3.5 6
47. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 3.46 11
48. MARTON Lukács (Ziccer KS) 3.4 5
49. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 3.4 5
50. MOLNÁR András (KOKEC) 3.29 7
51. KÓSA Dominik (Malév SC) 3.09 11
52. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 3 10
53. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 3 9
54. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 2.86 7
55. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 2.83 6
56. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 2.67 6
57. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 2.6 5
58. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2.56 9
59. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2.56 9
60. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 2.5 6
61. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 2.43 7
62. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 2.4 5
63. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 2.38 8
64. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 2.38 8
65. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 2.38 8
66. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 2.29 7
67. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 2.25 8
68. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2.2 10
69. SZEPESSI Márk (KOKEC) 2 8
70. KINCSES Mihály (Gold Boys) 2 8
71. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 2 8
72. XIONG DA Wei (BLF Palota) 2 7
73. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 2 5
74. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 1.88 8
75. BARTA Gábor (Budafok) 1.71 7
76. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.67 9
77. BORIS Milán Márk (Malév SC) 1.67 6
78. CSODÓ Leon (Gold Boys) 1.63 8
79. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 1.57 7
80. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 1.5 6
81. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.4 5
82. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 1.4 5
83. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 1.33 6
84. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.33 9
85. LADOS Máté (Budafok) 1.25 8
86. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1.14 7
87. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.13 8
88. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 1 8
89. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.9 10
90. BEER Botond (Malév SC) 0.9 10
91. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.9 10
92. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.86 7
93. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0.83 6
94. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 0.8 5
95. KULIK Ádám (Malév SC) 0.73 11
96. PAP Gergely (Gold Boys) 0.67 6
97. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.67 9
98. MAKAI Richárd (Malév SC) 0.67 9
99. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 0.6 5
100. GÁL Róbert (BLF Palota) 0.57 7
101. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 0.57 7
102. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 0.57 7
103. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 0.5 8
104. KONCZ Dominik (Malév SC) 0.5 8
105. BAUMANN Bence (KOKEC) 0.5 6
106. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0.5 6
107. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.43 7
108. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 0.4 5
109. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.4 5
110. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.33 6
111. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0.33 6
112. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.22 9
113. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.22 9
114. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0.2 5
115. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 0.17 6
116. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0.17 6
117. VÁRADY Péter (KOKEC) 0.17 6
118. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0 6
119. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 0 6
120. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 0 5
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 5 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAJOR Gergely (BLF Palota) 3.4 5
2. DÉVÉNYI Benedek (Budapesti Honvéd) 3.4 5
3. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 3 7
4. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 3 5
5. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3 9
6. CSODÓ Leon (Gold Boys) 3 8
7. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 2.83 6
8. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 2.83 6
9. FINAK Huba (Budafok) 2.63 8
10. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 2.63 8
11. WAIGAND Ágoston (Újpest-MT/B) 2.6 5
12. BORBÉLY Vince Tibor (Gold Boys) 2.6 5
13. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 2.55 11
14. KÓSA Dominik (Malév SC) 2.46 11
15. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 2.44 9
16. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.4 10
17. GALAMBOS Miklós (Budafok) 2.38 8
18. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 2.36 11
19. PANIC Aleksa (Újpest-MT/B) 2.33 6
20. BORIS Milán Márk (Malév SC) 2.33 6
21. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 2.29 7
22. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 2.27 11
23. PÁPAY Szabolcs (Újpest-MT/B) 2.25 8
24. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 2.2 5
25. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 2.2 10
26. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 2.2 10
27. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 2.17 6
28. FARKAS Péter (Ziccer KS) 2.17 6
29. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 2.14 7
30. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 2.11 9
31. JUHÁSZ Ádám Attila (Kölcsey Hősei) 2.11 9
32. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 2 8
33. SIMON Gyula (BLF Palota) 2 6
34. MARTON Lukács (Ziccer KS) 2 5
35. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 2 9
36. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 2 7
37. DOBOS András Regõ (Gold Boys) 2 5
38. HÓDOS Bálint (Budafok) 1.89 9
39. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 1.89 9
40. GÁL Róbert (BLF Palota) 1.86 7
41. AMATI Kevin (Budafok) 1.83 6
42. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 1.83 6
43. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 1.78 9
44. KISS Marcell (Budafok) 1.75 8
45. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.75 8
46. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 1.75 8
47. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 1.71 7
48. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 1.71 7
49. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 1.7 10
50. LEHOCZKY Simon (Malév SC) 1.67 9
51. SZABÓ Bence (Malév SC) 1.67 6
52. LÁZÁR Péter (Kölcsey Hősei) 1.63 8
53. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 1.6 5
54. CZIBÓK Ákos (Kiss Lenke KS) 1.6 5
55. MAGARI Botond (Budapesti Honvéd) 1.6 5
56. PAPP Levente (Budapesti Honvéd) 1.6 5
57. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 1.57 7
58. BARTA Gábor (Budafok) 1.57 7
59. PLEVA Milán (Zuglói Sasok) 1.57 7
60. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 1.56 9
61. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 1.5 6
62. PAP Gergely (Gold Boys) 1.5 6
63. KRÁLIK Csaba (Malév SC) 1.43 7
64. SOÓS Levente (Malév SC) 1.4 10
65. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 1.38 8
66. MOLNÁR Bálint (Zuglói Sasok) 1.38 8
67. KONCZ Dominik (Malév SC) 1.38 8
68. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 1.33 9
69. KOCSIS Gergõ (Kiss Lenke KS) 1.33 6
70. SZABÓ Márkó Armand (BLF Palota) 1.33 6
71. MEIZL Domonkos (Budafok) 1.33 9
72. MENYHÉRT Péter Benedek (Budafok) 1.33 6
73. BEER Botond (Malév SC) 1.3 10
74. TÓTH Kristóf (Malév SC) 1.29 7
75. KULIK Ádám (Malév SC) 1.27 11
76. SZEPESSI Márk (KOKEC) 1.25 8
77. MAKÓ Gergely (Zuglói Sasok) 1.25 8
78. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1.22 9
79. RÉPAY Bálint (Zuglói Sasok) 1.2 5
80. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 1.17 6
81. MÁTÉ Richárd (Zuglói Sasok) 1.17 6
82. BAUMANN Bence (KOKEC) 1.17 6
83. KASSAI Levente (SZPA-HSE) 1.17 6
84. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 1.14 7
85. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 1 9
86. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 1 6
87. MOLNÁR Gábor Boldizsár (BLF Palota) 1 5
88. SZILVÁGYI Béla László (Malév SC) 1 10
89. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 1 8
90. IPACS Donát (Újpest-MT/B) 1 5
91. KERESZTES Jonatán (SZPA-HSE) 1 5
92. BALOGH Márton (Budafok) 0.89 9
93. SZÛCS Levente Ákos (SZPA-HSE) 0.89 9
94. FOGD Marcell István (Ziccer KS) 0.88 8
95. KINCSES Mihály (Gold Boys) 0.88 8
96. LESTYÁN Attila (KOKEC) 0.83 6
97. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 0.8 5
98. NÁNÁSI Norbert Ádám (Kiss Lenke KS) 0.8 5
99. MÉSZÁROS Marcell (Ziccer KS) 0.8 5
100. MAKAI Richárd (Malév SC) 0.78 9
101. LADOS Máté (Budafok) 0.75 8
102. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 0.7 10
103. KIS Levente (Zuglói Sasok) 0.67 6
104. NÉMETH Kristóf Ariel (SZPA-HSE) 0.67 6
105. VÁRADY Péter (KOKEC) 0.67 6
106. DÖMÖTÖR Márton (Kiss Lenke KS) 0.6 5
107. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 0.56 9
108. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 0.56 9
109. KÕSZEGVÁRY Ádám Ferenc (Ziccer KS) 0.5 10
110. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 0.43 7
111. MOLNÁR András (KOKEC) 0.43 7
112. LÁZÁR László (Kiss Lenke KS) 0.33 6
113. SÁRVÁRI Gergõ (Ziccer KS) 0.33 9
114. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 0.29 7
115. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.29 7
116. GENTISCHER Péter Károly (Gold Boys) 0.17 6
117. XIONG DA Wei (BLF Palota) 0.14 7
118. SZILÁGYI Csaba (Gold Boys) 0.14 7
119. KARANCSI Imre Áron (SZPA-HSE) 0 6
120. KIS TORMA Bogdán (SZPA-HSE) 0 6
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 4.44 9
2. AMATI Kevin (Budafok) 3.5 6
3. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 3.2 5
4. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 3.17 6
5. MARTON Lukács (Ziccer KS) 3 5
6. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 2.86 7
7. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 2.6 10
8. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 2.5 6
9. SOÓS Levente (Malév SC) 2.4 10
10. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 2.38 8
11. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 2.33 9
12. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 2.22 9
13. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 2.2 5
14. HÓDOS Bálint (Budafok) 2 9
15. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 1.83 6
16. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 1.78 9
17. BALOGH Márton (Budafok) 1.78 9
18. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 1.57 7
19. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 1.56 9
20. GALAMBOS Miklós (Budafok) 1.38 8
21. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 1.33 9
22. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 1.25 8
23. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 1.22 9
24. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 1.18 11
25. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 1.18 11
26. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 1 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 5 meccs, min. 10 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. KINCSES Mátyás (Újpest-MT/B) 75% (9/12) 6
2. FEHÉR Tamás (Zuglói Sasok) 73.33% (11/15) 9
3. CSÁNYI Kristóf (SZPA-HSE) 71.43% (20/28) 9
4. OLÁH Krisztián (SZPA-HSE) 70.18% (40/57) 9
5. CSERKÓ Krisztián (SZPA-HSE) 64.52% (20/31) 7
6. VÁGÓ Zsombor (Gold Boys) 63.33% (19/30) 8
7. ZEVE Szabolcs (Kiss Lenke KS) 62.5% (10/16) 8
8. AMATI Kevin (Budafok) 61.76% (21/34) 6
9. ANYANWU Tony (Újpest-MT/B) 61.11% (11/18) 7
10. GALAMBOS Miklós (Budafok) 57.89% (11/19) 8
11. HORVÁTH András Gergely (Újpest-MT/B) 57.89% (11/19) 6
12. MARTON Lukács (Ziccer KS) 57.69% (15/26) 5
13. BALOGH Márton (Budafok) 57.14% (16/28) 9
14. FÜLÖP Áron (Újpest-MT/B) 57.14% (8/14) 7
15. CSONTOS Ábel (Újpest-MT/B) 57.14% (8/14) 6
16. HÓDOS Bálint (Budafok) 56.25% (18/32) 9
17. SZÁRAZ Ádám (Malév SC) 55.56% (10/18) 10
18. KOCSIS Olivér (BLF Palota) 55% (11/20) 5
19. BORSODI Máté József (Kiss Lenke KS) 53.85% (7/13) 7
20. SOÓS Levente (Malév SC) 53.33% (24/45) 10
21. BÉRES Benedek (Budapesti Honvéd) 50% (16/32) 5
22. BABIK Barnabás (Ziccer KS) 50% (15/30) 6
23. HALASY Barnabás (Zuglói Sasok) 50% (5/10) 7
24. BORSODI Márton (Kiss Lenke KS) 48.28% (14/29) 9
25. FINAK Huba (Budafok) 47.37% (9/19) 8
26. KISS Marcell (Budafok) 45.45% (5/11) 8
27. TÓTH Attila Károly (BLF Palota) 44.44% (12/27) 9
28. FÁBIÁN József (Ziccer KS) 43.18% (19/44) 6
29. BÁNFALVI Ármin (Ziccer KS) 42.86% (21/49) 9
30. FOGARASI-KRAUSS Tamás (Kiss Lenke KS) 42.86% (6/14) 7
31. MEGYESI Marcell (Ziccer KS) 41.67% (5/12) 8
32. KOVÁCS Gergely János (KOKEC) 41.27% (26/63) 10
33. VARGA Dominik (Zuglói Sasok) 40.63% (13/32) 11
34. SIMON Gyula (BLF Palota) 40% (8/20) 6
35. BORSZUKOVSZKI Mirkó (Zuglói Sasok) 40% (4/10) 11
36. MARUSINECZ Marcell (BLF Palota) 40% (4/10) 6
37. BANNA Marcell Rúfusz (Zuglói Sasok) 38.1% (16/42) 9
38. KINCSES Mihály (Gold Boys) 37.5% (6/16) 8
39. CSÁSZÁR Máté (Malév SC) 36.36% (4/11) 8
40. NAGY Hunor Levente (BLF Palota) 36.36% (4/11) 9
41. DAUD Ramin (Kölcsey Hősei) 35.71% (5/14) 6
42. PAPATHANASZIU Aris (Kiss Lenke KS) 35.29% (6/17) 5
43. PATRIK Domonkos (Zuglói Sasok) 32.5% (13/40) 11
44. PAP Gergely (Gold Boys) 31.25% (5/16) 6
45. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC) 30% (3/10) 7
46. ZEVE Krisztián (BLF Palota) 28.57% (6/21) 7
47. KÁRPÁTI Gábor (KOKEC) 28% (7/25) 10
48. FERENTZI Józsué (SZPA-HSE) 27.27% (3/11) 9
49. MICEV Nikola (Újpest-MT/B) 25% (3/12) 5
50. BORDÁCS Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 22.22% (6/27) 9
51. HORVÁTH Domonkos (Gold Boys) 22.22% (4/18) 8
52. BÉRCES András (Kiss Lenke KS) 21.43% (3/14) 9
53. LOSONCZI András (Kölcsey Hősei) 20% (2/10) 10
54. EZER Ákos (Kölcsey Hősei) 19.05% (4/21) 10
55. SZABÓ Imre Balázs (KOKEC) 18.18% (2/11) 7
56. TÓTH Kristóf (BLF Palota) 12.5% (2/16) 7
57. KÓSA Dominik (Malév SC) 0% (0/11) 11
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu