/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budapesti Honvéd - Budapest, Fiú Junior B

Edző

Név Telefon E-mail
Ronkay László 30/606-1615 ronkay.laszlo@zugloisasok.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Mészáros István 30/979-2445 kosarlabda@honved.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Simon János Kosárlabda Csarnok 1134 - Budapest Dózsa Gy út 53.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Abou-Namouss Ahmed 2002-03-14
- Dér-Szabó Dániel 2004-03-26
- Dobsa Dávid 2002-07-25
- Erdei Márk 2002-06-06
- Erdei Márk 2002-06-14
- Gudon István Bence 2002-05-19
- Józsa Bálint 2004-07-31
- Kóródi Kristóf 2002-08-11
- Kóté Adrián 2002-01-31
- Nemes Milán 2002-12-07
- Osztoics Milán 2004-11-11
- Rausch Barnabás 2002-11-08
- Semmelweis Dániel 2002-03-26
- Sonkoly Robin 2002-08-28
- Szendeczki Zsombor 2002-12-31
- Szendrei Levente 2004-11-14
- Szolnoki Balázs 2002-05-12
- Tanoh Dez András 2002-03-29
- Tarján Izsák 2002-05-20
- Varga Márton 2002-07-23

Műsor

Budapest, Fiú Junior B

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0013 Malév SC Budapesti Honvéd 2018/11/11 13:00 55-75
(15-20,15-24,6-18,19-13)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bagi Bálint Magyar Zoltán
FJB0033 Ziccer KS Budapesti Honvéd 2018/11/24 10:40 26-129
(11-33,6-37,9-28,0-31)
Jókai Mór Általános Iskola Kapros Roland Nagy István
FJB0043 Budapesti Honvéd Gold Boys 2018/12/02 09:00 111-22
(34-2,23-6,19-3,35-11)
Simon János Kosárlabda Csarnok Szőts Dávid István Koncsag Csaba
FJB0053 Kiss Lenke KA Budapesti Honvéd 2019/01/09 18:30 63-83
(18-20,15-30,16-17,14-16)
Nyár utcai Általános Iskola Bujtor Péter Steiner Máté
FJB0072 Budapesti Honvéd Budapest Csepel 2019/01/13 14:00 135-27
(41-8,32-3,31-7,31-9)
Simon János Kosárlabda Csarnok Tahin András Horváth Kinga
FJB0081 Budafok Budapesti Honvéd 2019/01/19 10:00 56-100
(16-27,11-18,12-22,17-33)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Makay Dániel József Csoma Viktor
FJB0092 Budapesti Honvéd BLF KK 2019/01/29 19:45 98-58
(28-13,33-19,14-12,23-14)
Simon János Kosárlabda Csarnok Komlódi Benedek Szilágyi Tamás
FJB0023 Budapesti Honvéd Újpest-MT/B 2019/02/02 18:00 135-34
(33-6,29-15,32-7,41-6)
Simon János Kosárlabda Csarnok Lövei László Hartai Tamás
FJB0103 Budapesti Honvéd Malév SC 2019/02/03 09:00 96-40
(45-6,25-14,15-8,11-12)
Simon János Kosárlabda Csarnok Makay Dániel József Csoma Viktor
FJB0113 Újpest-MT/B Budapesti Honvéd 2019/02/08 19:30 58-77
(17-23,9-10,19-23,13-21)
Babits Mihály Gimnázium Bujtor Péter Bózsó Gábor
FJB0123 Budapesti Honvéd Ziccer KS 2019/02/24 17:30 143-30
(27-5,38-4,47-4,31-17)
Simon János Kosárlabda Csarnok Rózsavölgyi Alexandra Komlódi Benedek
FJB0133 Gold Boys Budapesti Honvéd 2019/03/11 16:00 32-155
(-, -, -, -)
Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bujtor Péter Matóczay Bálint
FJB0162 Budapest Csepel Budapesti Honvéd 2019/03/30 14:20 Kazinczy Általános Iskola
FJB0143 Budapesti Honvéd Kiss Lenke KA 2019/04/09 19:45 Simon János Kosárlabda Csarnok
FJB0171 Budapesti Honvéd Budafok 2019/04/13 12:00 Simon János Kosárlabda Csarnok
FJB0182 BLF KK Budapesti Honvéd 2019/04/28 09:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 231 7
2. Vadász Márton (Budapest Csepel) 213 11
3. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 200 11
4. Száraz Ádám (Malév SC) 194 12
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 183 9
6. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 177 7
7. Andráczy Dániel (BLF KK) 154 7
8. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 147 10
9. Kiss Marcell (Budafok) 145 11
10. Meizl Domonkos (Budafok) 139 10
11. Bodorkos Richárd (Budafok) 130 11
12. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 125 11
13. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 122 10
14. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 121 4
15. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 120 7
16. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 115 7
17. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 115 5
18. Tóth Attila Károly (BLF KK) 115 8
19. Császár Máté István (Malév SC) 110 12
20. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 105 9
21. Kósa Dominik (Malév SC) 102 9
22. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 99 8
23. Ji Yitao (BLF KK) 96 9
24. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 95 9
25. Xiong Da Wei (BLF KK) 95 9
26. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 92 12
27. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 91 8
28. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 91 10
29. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 90 11
30. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 88 9
31. Bérces András (Kiss Lenke KA) 87 7
32. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 86 12
33. Koncz Dominik (Malév SC) 79 12
34. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 77 12
35. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 77 7
36. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 75 10
37. Finak Huba (Budafok) 74 10
38. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 74 9
39. Fekete Béla (Budafok) 74 11
40. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 74 11
41. Kulik Ádám (Malév SC) 73 11
42. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 71 11
43. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 71 10
44. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 66 8
45. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 66 8
46. Csodó Leon (Gold Boys) 65 8
47. Tóth Kristóf (BLF KK) 63 7
48. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 61 11
49. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 58 4
50. Major Gergely (BLF KK) 57 5
51. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 56 10
52. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 55 8
53. Boldizsár Tamás (Budafok) 55 8
54. Barta Gábor (Budafok) 54 7
55. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 50 5
56. Fekete Balázs (Ziccer KS) 47 11
57. Bányay Csongor (Gold Boys) 47 3
58. Marusinecz Marcell (BLF KK) 46 6
59. Kincses Mihály (Gold Boys) 46 7
60. Egervári Márton (Malév SC) 45 7
61. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 45 11
62. Pleva Milán (Ziccer KS) 44 9
63. Szabó Bence (Budapest Csepel) 44 10
64. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 41 9
65. Róth András (Budapest Csepel) 36 8
66. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 36 9
67. Fronek Levente (Ziccer KS) 36 10
68. Horváth Domonkos (Gold Boys) 35 6
69. Turóczi Roland (Ziccer KS) 34 11
70. Gát Mihály (Gold Boys) 34 8
71. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 34 3
72. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 33 4
73. Schinogl Márton (Budafok) 33 5
74. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 33 10
75. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 33 11
76. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 32 7
77. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 31 6
78. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 29 12
79. Mihálka Marcell (Budafok) 28 9
80. Jónás József (Újpest-MT/B) 27 4
81. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 25 4
82. Bartha Sebestyén (Malév SC) 25 8
83. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 24 7
84. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 24 10
85. Gál Róbert (BLF KK) 23 8
86. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 23 6
87. Vargyas Barna (Budafok) 21 3
88. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 21 9
89. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 19 10
90. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 19 11
91. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 18 10
92. Csöbör Bálint (Malév SC) 17 8
93. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 16 7
94. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 12 5
95. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 12 5
96. Tatár Mátyás (Budafok) 11 2
97. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 9 3
98. Árva Bálint (Budapest Csepel) 9 4
99. Sirák Bertalan (Budafok) 9 4
100. Pap Gergely (Gold Boys) 9 9
101. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 8 1
102. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 8 2
103. Dobos András Regő (Gold Boys) 7 4
104. Farkas Benedek (Gold Boys) 7 7
105. Konrád György István (Budafok) 6 4
106. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 5 2
107. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 5 2
108. Batiz Marcell (Gold Boys) 5 8
109. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 4 6
110. Csider Bálint (Budafok) 4 1
111. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 4 4
112. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 4 3
113. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 3 1
114. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 3 3
115. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
116. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 5
117. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
118. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
119. Varga Balázs (Gold Boys) 0 5
120. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
121. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
122. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
123. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 30 11
2. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 23 11
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 19 7
4. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 19 10
5. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 15 4
6. Meizl Domonkos (Budafok) 15 10
7. Száraz Ádám (Malév SC) 14 12
8. Koncz Dominik (Malév SC) 13 12
9. Vadász Márton (Budapest Csepel) 10 11
10. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 10 10
11. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 9 7
12. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 9 10
13. Farkas Péter (Ziccer KS) 8 9
14. Kiss Marcell (Budafok) 8 11
15. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 8 8
16. Császár Máté István (Malév SC) 8 12
17. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 8 11
18. Boldizsár Tamás (Budafok) 8 8
19. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 7 7
20. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 7 8
21. Barta Gábor (Budafok) 7 7
22. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 7 10
23. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 7 11
24. Szabó Bence (Budapest Csepel) 7 10
25. Tanoh Dez András (Budapesti Honvéd) 6 5
26. Ipacs Donát (Újpest-MT/B) 6 4
27. Ji Yitao (BLF KK) 6 9
28. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 6 9
29. Fekete Béla (Budafok) 6 11
30. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5 8
31. Sonkoly Robin (Budapesti Honvéd) 5 4
32. Marusinecz Marcell (BLF KK) 5 6
33. Schinogl Márton (Budafok) 5 5
34. Xiong Da Wei (BLF KK) 4 9
35. Tarján Izsák (Budapesti Honvéd) 4 5
36. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 4 11
37. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 3 8
38. Csodó Leon (Gold Boys) 3 8
39. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 3 8
40. Kulik Ádám (Malév SC) 3 11
41. Coskun Timur Baris (Újpest-MT/B) 3 4
42. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3 6
43. Andráczy Dániel (BLF KK) 2 7
44. Bodorkos Richárd (Budafok) 2 11
45. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2 9
46. Kósa Dominik (Malév SC) 2 9
47. Fülöp Áron (Újpest-MT/B) 2 3
48. Kincses Mihály (Gold Boys) 2 7
49. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2 12
50. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2 11
51. Széplaki Dániel (Budapest Csepel) 2 2
52. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 2 7
53. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 1 7
54. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 1 10
55. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 1 12
56. Finak Huba (Budafok) 1 10
57. Jónás József (Újpest-MT/B) 1 4
58. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 1 6
59. Pleva Milán (Ziccer KS) 1 9
60. Róth András (Budapest Csepel) 1 8
61. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1 11
62. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 10
63. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1 8
64. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1 11
65. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1 11
66. Gál Róbert (BLF KK) 1 8
67. Sirák Bertalan (Budafok) 1 4
68. Árva Bálint (Budapest Csepel) 1 4
69. Csöbör Bálint (Malév SC) 1 8
70. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 7
71. Batiz Marcell (Gold Boys) 1 8
72. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 7
73. Bányay Csongor (Gold Boys) 0 3
74. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 7
75. Major Gergely (BLF KK) 0 5
76. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 9
77. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 7
78. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 8
79. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 9
80. Balogh Attila (Újpest-MT/B) 0 1
81. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 12
82. Vargyas Barna (Budafok) 0 3
83. Egervári Márton (Malév SC) 0 7
84. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 6
85. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 10
86. Tatár Mátyás (Budafok) 0 2
87. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 7
88. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 9
89. Gát Mihály (Gold Boys) 0 8
90. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 11
91. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 9
92. Csider Bálint (Budafok) 0 1
93. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 10
94. Mihálka Marcell (Budafok) 0 9
95. Gál Mátyás (Újpest-MT/B) 0 1
96. Tóth Patrik (Budapest Csepel) 0 3
97. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 2
98. Wágenszommer Dominik (Budapest Csepel) 0 2
99. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 12
100. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 10
101. Szendeczki Zsombor (Budapesti Honvéd) 0 5
102. Tóth Kristóf Imre (Malév SC) 0 5
103. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 9
104. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 7
105. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 10
106. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 10
107. Dobos András Regő (Gold Boys) 0 4
108. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 11
109. Konrád György István (Budafok) 0 4
110. Szilágyi Csaba (Gold Boys) 0 3
111. Oszter Márk Botond (Budapest Csepel) 0 4
112. Pap Gergely (Gold Boys) 0 9
113. Szalai Botond (Újpest-MT/B) 0 3
114. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 6
115. Kocsis Martin (BLF KK) 0 1
116. Czufer Tamás László (Ziccer KS) 0 2
117. Sárvári Gergő (Ziccer KS) 0 5
118. Buzási-Temesi Imre (Budapest Csepel) 0 1
119. Domby Péter (Budapest Csepel) 0 5
120. Nagy Benedek (Újpest-MT/B) 0 1
121. Varga Balázs (Gold Boys) 0 5
122. Nagy Géza Márk (Budapest Csepel) 0 3
123. Kovács Gábor (Budapest Csepel) 0 3
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 33 7
2. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 25.29 7
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 22 7
4. Farkas Péter (Ziccer KS) 20.33 9
5. Vadász Márton (Budapest Csepel) 19.36 11
6. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 18.18 11
7. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 17.14 7
8. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 16.43 7
9. Száraz Ádám (Malév SC) 16.17 12
10. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 14.7 10
11. Tóth Attila Károly (BLF KK) 14.38 8
12. Meizl Domonkos (Budafok) 13.9 10
13. Kiss Marcell (Budafok) 13.18 11
14. Bérces András (Kiss Lenke KA) 12.43 7
15. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 12.38 8
16. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 12.2 10
17. Bodorkos Richárd (Budafok) 11.82 11
18. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 11.67 9
19. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 11.38 8
20. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 11.36 11
21. Kósa Dominik (Malév SC) 11.33 9
22. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 11 7
23. Ji Yitao (BLF KK) 10.67 9
24. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 10.56 9
25. Xiong Da Wei (BLF KK) 10.56 9
26. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 9.78 9
27. Császár Máté István (Malév SC) 9.17 12
28. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 9.1 10
29. Tóth Kristóf (BLF KK) 9 7
30. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 8.25 8
31. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 8.25 8
32. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 8.22 9
33. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 8.18 11
34. Csodó Leon (Gold Boys) 8.13 8
35. Barta Gábor (Budafok) 7.71 7
36. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 7.67 12
37. Marusinecz Marcell (BLF KK) 7.67 6
38. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 7.5 10
39. Finak Huba (Budafok) 7.4 10
40. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 7.17 12
41. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 7.1 10
42. Boldizsár Tamás (Budafok) 6.88 8
43. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 6.88 8
44. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 6.73 11
45. Fekete Béla (Budafok) 6.73 11
46. Kulik Ádám (Malév SC) 6.64 11
47. Koncz Dominik (Malév SC) 6.58 12
48. Kincses Mihály (Gold Boys) 6.57 7
49. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 6.46 11
50. Egervári Márton (Malév SC) 6.43 7
51. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 6.42 12
52. Horváth Domonkos (Gold Boys) 5.83 6
53. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 5.6 10
54. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 5.55 11
55. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 5.17 6
56. Pleva Milán (Ziccer KS) 4.89 9
57. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 4.57 7
58. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 4.56 9
59. Róth András (Budapest Csepel) 4.5 8
60. Szabó Bence (Budapest Csepel) 4.4 10
61. Fekete Balázs (Ziccer KS) 4.27 11
62. Gát Mihály (Gold Boys) 4.25 8
63. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 4.09 11
64. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 4 9
65. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 3.83 6
66. Fronek Levente (Ziccer KS) 3.6 10
67. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 3.43 7
68. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 3.3 10
69. Bartha Sebestyén (Malév SC) 3.13 8
70. Mihálka Marcell (Budafok) 3.11 9
71. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.09 11
72. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 3 11
73. Gál Róbert (BLF KK) 2.88 8
74. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 2.42 12
75. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 2.4 10
76. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 2.33 9
77. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 2.29 7
78. Csöbör Bálint (Malév SC) 2.13 8
79. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 1.9 10
80. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.8 10
81. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.73 11
82. Pap Gergely (Gold Boys) 1 9
83. Farkas Benedek (Gold Boys) 1 7
84. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.67 6
85. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.63 8
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 2.73 11
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.71 7
3. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.09 11
4. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 1.9 10
5. Meizl Domonkos (Budafok) 1.5 10
6. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 1.29 7
7. Száraz Ádám (Malév SC) 1.17 12
8. Koncz Dominik (Malév SC) 1.08 12
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 1 7
10. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 1 8
11. Barta Gábor (Budafok) 1 7
12. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1 10
13. Boldizsár Tamás (Budafok) 1 8
14. Vadász Márton (Budapest Csepel) 0.91 11
15. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 0.9 10
16. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.89 9
17. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 0.88 8
18. Marusinecz Marcell (BLF KK) 0.83 6
19. Kiss Marcell (Budafok) 0.73 11
20. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 0.73 11
21. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 0.7 10
22. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.7 10
23. Ji Yitao (BLF KK) 0.67 9
24. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 0.67 9
25. Császár Máté István (Malév SC) 0.67 12
26. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 0.64 11
27. Tóth Attila Károly (BLF KK) 0.63 8
28. Fekete Béla (Budafok) 0.55 11
29. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 0.5 6
30. Xiong Da Wei (BLF KK) 0.44 9
31. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.38 8
32. Csodó Leon (Gold Boys) 0.38 8
33. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 0.38 8
34. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 0.36 11
35. Andráczy Dániel (BLF KK) 0.29 7
36. Kincses Mihály (Gold Boys) 0.29 7
37. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0.29 7
38. Kulik Ádám (Malév SC) 0.27 11
39. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.22 9
40. Kósa Dominik (Malév SC) 0.22 9
41. Bodorkos Richárd (Budafok) 0.18 11
42. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 0.18 11
43. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 0.17 12
44. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 0.17 6
45. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 0.14 7
46. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.14 7
47. Róth András (Budapest Csepel) 0.13 8
48. Bartha Sebestyén (Malév SC) 0.13 8
49. Gál Róbert (BLF KK) 0.13 8
50. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.13 8
51. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.13 8
52. Pleva Milán (Ziccer KS) 0.11 9
53. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 0.1 10
54. Finak Huba (Budafok) 0.1 10
55. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 0.1 10
56. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.09 11
57. Turóczi Roland (Ziccer KS) 0.09 11
58. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.09 11
59. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 0.08 12
60. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 0 7
61. Bérces András (Kiss Lenke KA) 0 7
62. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 0 9
63. Tóth Kristóf (BLF KK) 0 7
64. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 0 8
65. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 0 9
66. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 0 12
67. Egervári Márton (Malév SC) 0 7
68. Horváth Domonkos (Gold Boys) 0 6
69. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 0 10
70. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 0 7
71. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 0 9
72. Gát Mihály (Gold Boys) 0 8
73. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 0 11
74. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 0 9
75. Fronek Levente (Ziccer KS) 0 10
76. Mihálka Marcell (Budafok) 0 9
77. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0 12
78. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 0 10
79. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 0 9
80. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0 7
81. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0 10
82. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0 10
83. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0 11
84. Pap Gergely (Gold Boys) 0 9
85. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 11.71 7
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 10.71 7
3. Andráczy Dániel (BLF KK) 8.57 7
4. Farkas Péter (Ziccer KS) 7.67 9
5. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 6.57 7
6. Vadász Márton (Budapest Csepel) 6.27 11
7. Bérces András (Kiss Lenke KA) 6.14 7
8. Tóth Attila Károly (BLF KK) 5.63 8
9. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 5.57 7
10. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 5.3 10
11. Száraz Ádám (Malév SC) 5.08 12
12. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 5 9
13. Bodorkos Richárd (Budafok) 4.91 11
14. Kósa Dominik (Malév SC) 4.89 9
15. Kiss Marcell (Budafok) 4.64 11
16. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 4.36 11
17. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 4.25 8
18. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 4.22 9
19. Xiong Da Wei (BLF KK) 4.11 9
20. Ji Yitao (BLF KK) 3.89 9
21. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 3.88 8
22. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 3.75 8
23. Tóth Kristóf (BLF KK) 3.71 7
24. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 3.56 9
25. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 3.42 12
26. Meizl Domonkos (Budafok) 3.3 10
27. Csodó Leon (Gold Boys) 3.25 8
28. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 3.2 10
29. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 3.17 12
30. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 3.11 9
31. Finak Huba (Budafok) 3 10
32. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.86 7
33. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 2.82 11
34. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 2.8 10
35. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 2.75 8
36. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 2.75 8
37. Kincses Mihály (Gold Boys) 2.71 7
38. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 2.64 11
39. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 2.6 10
40. Császár Máté István (Malév SC) 2.58 12
41. Egervári Márton (Malév SC) 2.57 7
42. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.5 12
43. Horváth Domonkos (Gold Boys) 2.5 6
44. Kulik Ádám (Malév SC) 2.46 11
45. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 2.4 10
46. Fekete Béla (Budafok) 2.36 11
47. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.18 11
48. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 2.17 6
49. Barta Gábor (Budafok) 2.14 7
50. Gát Mihály (Gold Boys) 2.13 8
51. Marusinecz Marcell (BLF KK) 2 6
52. Pleva Milán (Ziccer KS) 2 9
53. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2 7
54. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 2 9
55. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 1.91 11
56. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.89 9
57. Róth András (Budapest Csepel) 1.88 8
58. Fekete Balázs (Ziccer KS) 1.82 11
59. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.8 10
60. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.64 11
61. Koncz Dominik (Malév SC) 1.58 12
62. Mihálka Marcell (Budafok) 1.56 9
63. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.5 10
64. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.5 8
65. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.46 11
66. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.38 8
67. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1.3 10
68. Turóczi Roland (Ziccer KS) 1.27 11
69. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 1.27 11
70. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 1.17 6
71. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 1.17 12
72. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.11 9
73. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1 10
74. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 1 7
75. Szabó Bence (Budapest Csepel) 0.9 10
76. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.9 10
77. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 0.9 10
78. Gál Róbert (BLF KK) 0.88 8
79. Csöbör Bálint (Malév SC) 0.88 8
80. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 0.86 7
81. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 0.64 11
82. Pap Gergely (Gold Boys) 0.44 9
83. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.33 6
84. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.29 7
85. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.13 8
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 6 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kósa Dominik (Malév SC) 3.56 9
2. Horváth Domonkos (Gold Boys) 3.5 6
3. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3.29 7
4. Turóczi Roland (Ziccer KS) 3.27 11
5. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.22 9
6. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 3 8
7. Száraz Ádám (Malév SC) 2.92 12
8. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 2.86 7
9. Császár Máté István (Malév SC) 2.83 12
10. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 2.78 9
11. Koncz Dominik (Malév SC) 2.75 12
12. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 2.73 11
13. Bérces András (Kiss Lenke KA) 2.71 7
14. Egervári Márton (Malév SC) 2.71 7
15. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 2.64 11
16. Pleva Milán (Ziccer KS) 2.56 9
17. Fekete Béla (Budafok) 2.55 11
18. Csodó Leon (Gold Boys) 2.5 8
19. Finak Huba (Budafok) 2.5 10
20. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 2.5 12
21. Andráczy Dániel (BLF KK) 2.43 7
22. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 2.42 12
23. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.4 10
24. Meizl Domonkos (Budafok) 2.4 10
25. Szabó Márkó Armand (BLF KK) 2.38 8
26. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 2.3 10
27. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 2.29 7
28. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 2.29 7
29. Vadász Márton (Budapest Csepel) 2.27 11
30. Bodorkos Richárd (Budafok) 2.27 11
31. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 2.14 7
32. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2 9
33. Fogarasi-Krauss Tamás (Kiss Lenke KA) 2 7
34. Kulik Ádám (Malév SC) 1.91 11
35. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.91 11
36. Pap Gergely (Gold Boys) 1.89 9
37. Marusinecz Marcell (BLF KK) 1.83 6
38. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 1.75 12
39. Dobsa Dávid (Budapesti Honvéd) 1.73 11
40. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 1.67 9
41. Ábri Attila Gergő (Újpest-MT/B) 1.67 9
42. Tóth Attila Károly (BLF KK) 1.63 8
43. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 1.6 10
44. Fülöp Kornél Olivér (Ziccer KS) 1.6 10
45. Kincses Mihály (Gold Boys) 1.57 7
46. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.55 11
47. Kiss Marcell (Budafok) 1.55 11
48. Fehér Balázs Barnabás (Budafok) 1.55 11
49. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 1.5 8
50. Camara Abdoulaye Oszkár (Kiss Lenke KA) 1.5 8
51. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.44 9
52. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 1.4 10
53. Gát Mihály (Gold Boys) 1.38 8
54. Kóródi Kristóf (Budapesti Honvéd) 1.33 9
55. Kormos Csanád (Budapest Csepel) 1.3 10
56. Bartha Sebestyén (Malév SC) 1.25 8
57. Gál Róbert (BLF KK) 1.25 8
58. Borbély Vince Tibor (Gold Boys) 1.22 9
59. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 1.2 10
60. Szabó Bence (Budapest Csepel) 1.2 10
61. Fronek Levente (Ziccer KS) 1.2 10
62. Barta Gábor (Budafok) 1.14 7
63. Boldizsár Tamás (Budafok) 1.13 8
64. Xiong Da Wei (BLF KK) 1.11 9
65. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.09 11
66. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 1.09 11
67. Tóth Kristóf (BLF KK) 1 7
68. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 1 10
69. Tóth Márton Viktor (BLF KK) 1 7
70. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 1 10
71. Mihálka Marcell (Budafok) 1 9
72. Nagy Ádám Attila (Malév SC) 0.92 12
73. Ji Yitao (BLF KK) 0.89 9
74. Kis Ádám Márk (Újpest-MT/B) 0.83 6
75. Gudon István Bence (Budapesti Honvéd) 0.8 10
76. Szabó Bence (Újpest-MT/B) 0.67 6
77. Fekete Balázs (Ziccer KS) 0.64 11
78. Szolnoki Balázs (Budapesti Honvéd) 0.64 11
79. Róth András (Budapest Csepel) 0.63 8
80. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 0.5 8
81. Dömötör Márton (Kiss Lenke KA) 0.5 6
82. Batiz Marcell (Gold Boys) 0.5 8
83. Farkas Benedek (Gold Boys) 0.43 7
84. Rónaszéki Norbert (Ziccer KS) 0.29 7
85. Csöbör Bálint (Malév SC) 0 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Vadász Márton (Budapest Csepel) 4.09 11
2. Andráczy Dániel (BLF KK) 4 7
3. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 3.43 7
4. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 3.29 7
5. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 3 7
6. Meizl Domonkos (Budafok) 2.8 10
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 2.6 10
8. Száraz Ádám (Malév SC) 2.5 12
9. Farkas Péter (Ziccer KS) 2.33 9
10. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 2.33 9
11. Császár Máté István (Malév SC) 2 12
12. Kiss Marcell (Budafok) 1.73 11
13. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 1.63 8
14. Bodorkos Richárd (Budafok) 1.46 11
15. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 1.33 9
16. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 1.3 10
17. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 1.27 11
18. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 1.27 11
19. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 1.27 11
20. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 1.18 11
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 6 meccs, min. 12 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kóté Adrián (Budapesti Honvéd) 82.35% (14/17) 11
2. Erdei Márk (Budapesti Honvéd) 72.73% (24/33) 7
3. Tóth Kristóf (BLF KK) 68.75% (11/16) 7
4. Vadász Márton (Budapest Csepel) 68.18% (45/66) 11
5. Száraz Ádám (Malév SC) 68.18% (30/44) 12
6. Papathanasziu Aris (Kiss Lenke KA) 66.67% (10/15) 7
7. Zeve Szabolcs (Kiss Lenke KA) 63.41% (26/41) 10
8. Kulik Ádám (Malév SC) 62.5% (10/16) 11
9. Ji Yitao (BLF KK) 61.54% (8/13) 9
10. Meizl Domonkos (Budafok) 60.87% (28/46) 10
11. Mikes Bence (Kiss Lenke KA) 60% (21/35) 7
12. Borsodi Máté József (Kiss Lenke KA) 60% (12/20) 9
13. Gentischer Péter Károly (Gold Boys) 59.09% (13/22) 8
14. Gaál Bence (Kiss Lenke KA) 58.82% (10/17) 7
15. Farkas Péter (Ziccer KS) 58.33% (21/36) 9
16. Kiss-Puskár Milán (Budafok) 58.33% (14/24) 11
17. Kiss Marcell (Budafok) 57.58% (19/33) 11
18. Egervári Márton (Malév SC) 56.25% (9/16) 7
19. Andráczy Dániel (BLF KK) 53.85% (28/52) 7
20. Tóth Barnabás (Újpest-MT/B) 53.85% (7/13) 8
21. Finak Huba (Budafok) 52.38% (11/21) 10
22. Szedlacsek Dominik (Budapest Csepel) 52% (13/25) 11
23. Bodorkos Richárd (Budafok) 51.61% (16/31) 11
24. Nemes Milán (Budapesti Honvéd) 51.11% (23/45) 7
25. Kósa Dominik (Malév SC) 50% (8/16) 9
26. Nagy Balázs (Újpest-MT/B) 48.28% (14/29) 11
27. Kerekes Ádám István (Újpest-MT/B) 47.83% (11/23) 12
28. Nagy Hunor Levente (BLF KK) 47.06% (8/17) 8
29. Marusinecz Marcell (BLF KK) 46.67% (7/15) 6
30. Boldizsár Tamás (Budafok) 46.67% (7/15) 8
31. Borsodi Márton (Kiss Lenke KA) 45.65% (21/46) 9
32. Adamkó Máté (Újpest-MT/B) 44% (11/25) 10
33. Francia Bálint (Újpest-MT/B) 43.48% (10/23) 9
34. Rausch Barnabás (Budapesti Honvéd) 42.86% (6/14) 10
35. Abou-Namouss Ahmed (Budapesti Honvéd) 41.94% (13/31) 10
36. Szílvágyi Béla László (Malév SC) 41.67% (10/24) 12
37. Tóth Attila Károly (BLF KK) 40% (10/25) 8
38. Papp Bendegúz András (Újpest-MT/B) 38.89% (7/18) 12
39. Barta Botond Bendegúz (Budapest Csepel) 38.1% (8/21) 10
40. Pleva Milán (Ziccer KS) 35.71% (5/14) 9
41. Horváth Domonkos (Gold Boys) 35.71% (5/14) 6
42. Tarcsa Zoltán (Budapest Csepel) 35% (7/20) 11
43. Császár Máté István (Malév SC) 32.88% (24/73) 12
44. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 32.14% (9/28) 9
45. Gáll Csaba Govinda (Újpest-MT/B) 31.25% (5/16) 11
46. Fekete Balázs (Ziccer KS) 25% (4/16) 11
47. Nánási Norbert Ádám (Kiss Lenke KA) 23.53% (4/17) 10
48. Benkő Gábor Péter (Budapest Csepel) 21.05% (4/19) 10
49. Kincses Mihály (Gold Boys) 15.38% (2/13) 7
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu