Budai TriplaDupla - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Rohonczi Balázs 70/360-9060 rohonczibalazs@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szalkai-Szabó Zoltán 70/776-2034 zoltanszalkaiszabo@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- DEÁK István 1982-06-30
- DORKÓ Balázs 1979-06-08
- JASPER Gábor 1989-11-17
- KALMÁR-NAGY Márton 1984-01-09
- KOVÁCS Ádám Tamás 1989-05-26
- MAYER Márk Miklós 1994-04-29
- MÜLLER András 1987-04-30
- ROHONCZI Balázs 1979-02-19
- SZALKAI-SZABÓ Zoltán 1983-05-09
- TÓTH Gergõ 1989-07-12
- VISKY László 1973-03-30
- ZALAI Gergely 1984-12-18

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0012 Treff 07 SE Budai TriplaDupla 2017/10/08 12:00 29-52
(7-13,7-17,11-10,4-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Horváth Péter
BUFD0021 Budai TriplaDupla E5vös NGRK 2017/10/13 18:30 38-77
(3-14,12-15,7-24,16-24)
IX. kerületi Sportcsarnok Bános Csaba Koncsag Csaba
BUFD0043 KOKEC U23 Budai TriplaDupla 2017/11/05 09:00 0-20
(-, -, -, -)
BEAC Sporttelep Kozma Balázs Bózsó Gábor
BUFD0054 Budai TriplaDupla Budai Old Boys 2017/11/10 18:45 53-47
(17-13,15-6,9-17,12-11)
IX. kerületi Sportcsarnok Matics Sándor Szőts Dávid
BUFD0065 Nagytétényi Kohász Budai TriplaDupla 2017/11/19 19:15 50-61
(4-19,12-12,21-15,13-15)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Szokolainé Váradi Csilla Szőke Gábor
BUFD0076 Budai TriplaDupla Semi Pro 2017/11/24 18:45 35-59
(4-14,10-9,7-11,14-25)
IX. kerületi Sportcsarnok Bujtor Péter Bános Csaba
BUFD0097 Újpest-MT U20 Budai TriplaDupla 2017/12/08 20:40 93-48
(22-14,15-9,22-15,34-10)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Hervay Tibor Szőts Dávid
BUFD0106 Budai TriplaDupla Keresztúri SE 2017/12/15 18:45 35-62
(7-16,8-11,13-21,7-14)
IX. kerületi Sportcsarnok Lövei László Varga Fanni
BUFD0115 SZPA-HSE Budai TriplaDupla 2018/01/07 16:00 69-60
(10-20,21-11,26-16,12-13)
HIT Park Labdacsarnok Bárány Levente Koncsag Csaba
BUFD0124 Budai TriplaDupla ASE nemecsek 2018/01/12 18:45 55-60
(12-6,7-12,20-9,16-33)
IX. kerületi Sportcsarnok László Zsolt Bujtor Péter
BUFD0133 Budai Mind1 Budai TriplaDupla 2018/01/19 19:10 55-51
(13-10,10-11,17-12,15-18)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Gaál István Kapros Roland
BUFD0142 Budai TriplaDupla Treff 07 SE 2018/01/26 18:45 64-43
(13-11,16-8,15-11,20-13)
IX. kerületi Sportcsarnok Gaál István Alexis Sancilio
BUFD0151 E5vös NGRK Budai TriplaDupla 2018/02/04 13:30 70-47
(21-7,16-22,18-4,15-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Pohánka Balázs
BUFD0032 Budai TriplaDupla Honvéd Zrínyi SE/B 2018/02/16 18:45 IX. kerületi Sportcsarnok László Zsolt Rózsavölgyi Alexandra
BUFD0162 Honvéd Zrínyi SE/B Budai TriplaDupla 2018/02/22 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Bózsó Gábor
BUFD0173 Budai TriplaDupla KOKEC U23 2018/02/23 18:45 IX. kerületi Sportcsarnok
BUFD0184 Budai Old Boys Budai TriplaDupla 2018/03/02 19:10 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
BUFD0195 Budai TriplaDupla Nagytétényi Kohász 2018/03/09 18:45 IX. kerületi Sportcsarnok
BUFD0206 Semi Pro Budai TriplaDupla 2018/03/21 20:45 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0227 Budai TriplaDupla Újpest-MT U20 2018/04/06 18:45 IX. kerületi Sportcsarnok
BUFD0236 Keresztúri SE Budai TriplaDupla 2018/04/13 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0245 Budai TriplaDupla SZPA-HSE 2018/04/20 18:45 IX. kerületi Sportcsarnok
BUFD0254 ASE nemecsek Budai TriplaDupla 2018/05/04 18:30 ÁSE Terem
BUFD0263 Budai TriplaDupla Budai Mind1 2018/05/11 18:45 IX. kerületi Sportcsarnok

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 330 13
2. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 290 11
3. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 290 14
4. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 274 12
5. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 220 13
6. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 212 13
7. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 211 11
8. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 210 13
9. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 208 13
10. RADICS Ádám (KOKEC U23) 204 9
11. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 196 11
12. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 195 12
13. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 190 13
14. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 180 13
15. VERES Ádám (Treff 07 SE) 178 11
16. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 173 12
17. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 162 11
18. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 159 12
19. BORI István (Budai Old Boys) 158 10
20. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 154 12
21. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 149 13
22. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 148 12
23. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 147 12
24. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 140 13
25. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 139 12
26. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 138 11
27. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 135 11
28. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 134 12
29. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 133 12
30. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 127 13
31. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 127 11
32. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 126 13
33. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 122 14
34. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 120 12
35. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 115 12
36. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 113 11
37. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 111 10
38. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 109 5
39. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 107 11
40. ICHA Milán (SZPA-HSE) 107 11
41. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 104 12
42. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 101 12
43. KONCZ József (Budai Old Boys) 93 10
44. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 92 12
45. NÉMETH András (Budai Old Boys) 88 9
46. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 87 12
47. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 85 11
48. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 85 9
49. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 83 12
50. BODAI Levente (KOKEC U23) 83 12
51. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 82 7
52. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 82 12
53. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 79 12
54. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 77 8
55. TATAI Ádám (Budai Mind1) 74 11
56. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 73 8
57. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 71 12
58. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 69 10
59. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 67 11
60. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 65 8
61. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 63 10
62. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 60 12
63. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 58 12
64. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 57 10
65. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 57 12
66. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 55 10
67. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 54 12
68. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 49 11
69. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 49 2
70. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 48 10
71. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 47 4
72. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 47 10
73. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 46 12
74. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 45 10
75. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 44 11
76. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 43 5
77. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 43 8
78. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 42 13
79. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 41 11
80. KIS Balázs (ASE nemecsek) 38 8
81. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 38 8
82. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 37 10
83. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 37 10
84. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 36 11
85. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 36 8
86. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 36 13
87. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 35 10
88. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 33 13
89. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 32 9
90. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 32 5
91. GÁL Tibor (Semi Pro) 32 8
92. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 30 10
93. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 30 9
94. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 29 8
95. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 28 4
96. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 28 11
97. BECZ Attila (Budai Mind1) 26 12
98. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 26 3
99. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 26 9
100. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 26 9
101. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 25 10
102. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 24 9
103. BAKK István (SZPA-HSE) 24 11
104. MARTI Zoltán (Semi Pro) 24 11
105. VISKY László (Budai TriplaDupla) 24 6
106. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 4
107. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 22 5
108. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 5
109. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 20 10
110. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 20 9
111. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 19 10
112. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 19 3
113. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 19 11
114. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 19 12
115. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 18 6
116. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 18 11
117. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 17 2
118. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 17 6
119. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 16 13
120. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 16 9
121. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 16 1
122. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 16 5
123. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 16 8
124. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 15 7
125. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 15 5
126. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 15 12
127. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 15 14
128. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 14 3
129. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 12 2
130. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 12 3
131. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 12 5
132. BUS László (Nagytétényi Kohász) 12 5
133. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 12 7
134. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 9 2
135. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 9 3
136. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 9 4
137. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 7
138. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 9
139. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 8 2
140. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 6
141. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 7 10
142. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 2
143. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 6 3
144. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 6 8
145. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 4 7
146. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 4 12
147. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 2 3
148. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 2 3
149. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 2 2
150. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 1 2
151. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
152. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 57 13
2. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 37 11
3. BORI István (Budai Old Boys) 37 10
4. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 30 12
5. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 23 11
6. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 21 12
7. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 20 13
8. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 19 13
9. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 19 13
10. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 18 13
11. RADICS Ádám (KOKEC U23) 17 9
12. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 17 12
13. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 17 12
14. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 17 12
15. VERES Ádám (Treff 07 SE) 15 11
16. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 15 13
17. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 15 12
18. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 13 14
19. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 13 11
20. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 13 12
21. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 13 11
22. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 12 13
23. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 11 12
24. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 11 13
25. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 10 11
26. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 10 7
27. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 10 14
28. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 10 8
29. KIS Balázs (ASE nemecsek) 10 8
30. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 9 10
31. NÉMETH András (Budai Old Boys) 9 9
32. KONCZ József (Budai Old Boys) 9 10
33. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 8 2
34. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 8 12
35. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 8 11
36. BODAI Levente (KOKEC U23) 8 12
37. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 8 13
38. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 7 5
39. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 7 12
40. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 7 12
41. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 7 13
42. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 7 8
43. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 7 8
44. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 7 11
45. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6 12
46. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 8
47. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 6 8
48. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 5 12
49. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 5 9
50. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 5 12
51. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 5 6
52. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 4 12
53. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 4 11
54. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 4
55. GÁL Tibor (Semi Pro) 4 8
56. VISKY László (Budai TriplaDupla) 4 6
57. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 9
58. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 4 11
59. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 3 11
60. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 3 11
61. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 3 8
62. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3 12
63. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 3 12
64. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 3 12
65. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 3 12
66. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 5
67. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 3 10
68. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 3 5
69. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 3 5
70. BECZ Attila (Budai Mind1) 3 12
71. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2 11
72. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2 10
73. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 2 10
74. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 2 3
75. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 2 10
76. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 2 11
77. BAKK István (SZPA-HSE) 2 11
78. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 6
79. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1 12
80. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 1 3
81. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 1 10
82. TATAI Ádám (Budai Mind1) 1 11
83. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 1 5
84. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 1 12
85. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 1 12
86. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 1 2
87. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 1 3
88. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 1 12
89. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1 10
90. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1 9
91. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1 13
92. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1 13
93. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 1 10
94. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 1 10
95. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 1 11
96. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 1 14
97. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0 13
98. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 0 1
99. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
100. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 0 4
101. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 0 13
102. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 11
103. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 0 5
104. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 0 2
105. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
106. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 0 4
107. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 12
108. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 0 3
109. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 10
110. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 0 2
111. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 0 10
112. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0 10
113. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 0 10
114. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0 12
115. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 0 5
116. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 0 2
117. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 11
118. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 0 8
119. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 0 10
120. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 0 3
121. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
122. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 0 9
123. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 9
124. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 0 6
125. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 9
126. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 10
127. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 0 5
128. BUS László (Nagytétényi Kohász) 0 5
129. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 0 4
130. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 0 9
131. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0 11
132. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 0 7
133. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
134. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 0 3
135. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0 9
136. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 11
137. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 0 7
138. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 12
139. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 12
140. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 13
141. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 7
142. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 0 2
143. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 9
144. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 8
145. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0 10
146. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 0 3
147. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 0 3
148. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0 7
149. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 0 2
150. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 12
151. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 0 1
152. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 26.36 11
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 25.39 13
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 22.83 12
4. RADICS Ádám (KOKEC U23) 22.67 9
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 20.71 14
6. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 19.18 11
7. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 17.82 11
8. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 16.92 13
9. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 16.31 13
10. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 16.25 12
11. VERES Ádám (Treff 07 SE) 16.18 11
12. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 16.15 13
13. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 16 13
14. BORI István (Budai Old Boys) 15.8 10
15. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 14.73 11
16. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 14.62 13
17. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 14.42 12
18. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 13.85 13
19. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 13.25 12
20. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 12.83 12
21. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 12.55 11
22. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 12.33 12
23. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 12.27 11
24. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 12.25 12
25. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 11.58 12
26. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 11.55 11
27. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 11.46 13
28. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 11.17 12
29. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 11.1 10
30. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 11.08 12
31. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 10.77 13
32. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 10.27 11
33. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 10 12
34. NÉMETH András (Budai Old Boys) 9.78 9
35. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 9.77 13
36. ICHA Milán (SZPA-HSE) 9.73 11
37. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 9.73 11
38. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 9.69 13
39. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 9.63 8
40. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 9.58 12
41. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 9.44 9
42. KONCZ József (Budai Old Boys) 9.3 10
43. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 9.13 8
44. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 8.71 14
45. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 8.67 12
46. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 8.42 12
47. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 8.13 8
48. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.73 11
49. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 7.67 12
50. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 7.25 12
51. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 6.92 12
52. BODAI Levente (KOKEC U23) 6.92 12
53. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 6.9 10
54. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 6.83 12
55. TATAI Ádám (Budai Mind1) 6.73 11
56. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 6.58 12
57. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 6.3 10
58. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 6.09 11
59. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 5.92 12
60. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 5.7 10
61. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 5.5 10
62. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 5.38 8
63. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 5 12
64. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 4.83 12
65. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 4.8 10
66. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 4.75 8
67. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 4.75 12
68. KIS Balázs (ASE nemecsek) 4.75 8
69. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 4.7 10
70. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 4.5 10
71. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 4.5 12
72. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 4.5 8
73. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 4.46 11
74. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 4 11
75. GÁL Tibor (Semi Pro) 4 8
76. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 3.83 12
77. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 3.73 11
78. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 3.7 10
79. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 3.7 10
80. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 3.63 8
81. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 3.56 9
82. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 3.5 10
83. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.33 9
84. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 3.27 11
85. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 3.23 13
86. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 3 10
87. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.89 9
88. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 2.89 9
89. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.77 13
90. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 2.67 9
91. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 2.55 11
92. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 2.54 13
93. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 2.5 10
94. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.22 9
95. BAKK István (SZPA-HSE) 2.18 11
96. MARTI Zoltán (Semi Pro) 2.18 11
97. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.17 12
98. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 2 8
99. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 2 10
100. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 1.9 10
101. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 1.78 9
102. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 1.73 11
103. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 1.64 11
104. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.58 12
105. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1.25 12
106. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 1.23 13
107. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 1.07 14
108. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.89 9
109. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.75 8
110. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0.7 10
111. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.33 12
112. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 4.39 13
2. BORI István (Budai Old Boys) 3.7 10
3. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 3.36 11
4. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.5 12
5. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.09 11
6. RADICS Ádám (KOKEC U23) 1.89 9
7. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.75 12
8. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 1.54 13
9. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.46 13
10. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 1.46 13
11. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 1.42 12
12. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.42 12
13. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.42 12
14. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.39 13
15. VERES Ádám (Treff 07 SE) 1.36 11
16. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 1.25 8
17. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.25 12
18. KIS Balázs (ASE nemecsek) 1.25 8
19. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 1.18 11
20. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.18 11
21. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.15 13
22. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 1.08 12
23. NÉMETH András (Budai Old Boys) 1 9
24. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 0.93 14
25. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 0.92 13
26. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 0.92 12
27. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 0.91 11
28. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 0.9 10
29. KONCZ József (Budai Old Boys) 0.9 10
30. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 0.88 8
31. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 0.88 8
32. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 0.85 13
33. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.75 8
34. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 0.75 8
35. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 0.73 11
36. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.71 14
37. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.67 12
38. BODAI Levente (KOKEC U23) 0.67 12
39. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.64 11
40. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.62 13
41. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 0.58 12
42. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 0.58 12
43. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 0.56 9
44. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 0.54 13
45. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 0.5 12
46. GÁL Tibor (Semi Pro) 0.5 8
47. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.44 9
48. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 0.42 12
49. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 0.42 12
50. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 0.38 8
51. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 0.36 11
52. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.36 11
53. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 0.33 12
54. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 0.3 10
55. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 0.27 11
56. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 0.27 11
57. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.25 12
58. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 0.25 12
59. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 0.25 12
60. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 0.25 12
61. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.25 12
62. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.2 10
63. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 0.2 10
64. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 0.2 10
65. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 0.18 11
66. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 0.18 11
67. BAKK István (SZPA-HSE) 0.18 11
68. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 0.11 9
69. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 0.1 10
70. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 0.1 10
71. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.1 10
72. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.1 10
73. TATAI Ádám (Budai Mind1) 0.09 11
74. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 0.09 11
75. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 0.08 12
76. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 0.08 12
77. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 0.08 12
78. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 0.08 12
79. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 0.08 13
80. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 0.08 13
81. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.07 14
82. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0 13
83. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
84. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 0 13
85. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 11
86. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
87. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 12
88. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 10
89. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 0 10
90. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0 10
91. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 0 10
92. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0 12
93. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 11
94. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 0 8
95. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 0 10
96. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 9
97. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 0 9
98. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 9
99. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 10
100. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 0 9
101. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0 11
102. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
103. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0 9
104. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 11
105. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 12
106. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 12
107. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 13
108. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 9
109. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 8
110. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0 10
111. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 12
112. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 11.64 11
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 11.39 13
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 9.58 12
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 7.5 14
5. RADICS Ádám (KOKEC U23) 7.11 9
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6.75 12
7. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.82 11
8. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 5.69 13
9. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 5.39 13
10. VERES Ádám (Treff 07 SE) 5.36 11
11. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 5.09 11
12. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 4.92 13
13. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 4.92 12
14. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.73 11
15. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 4.69 13
16. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 4.62 13
17. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.58 12
18. ICHA Milán (SZPA-HSE) 4.46 11
19. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 4.42 12
20. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 4.36 11
21. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 4.17 12
22. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 3.83 12
23. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 3.82 11
24. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 3.7 10
25. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3.69 13
26. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.67 12
27. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 3.67 12
28. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.55 11
29. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 3.5 8
30. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 3.46 13
31. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 3.36 11
32. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3.25 12
33. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 3.17 12
34. NÉMETH András (Budai Old Boys) 3.11 9
35. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 3.09 11
36. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 3.08 13
37. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 3 11
38. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 8
39. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 3 10
40. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 3 10
41. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.92 12
42. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.92 12
43. KONCZ József (Budai Old Boys) 2.9 10
44. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 2.83 12
45. TATAI Ádám (Budai Mind1) 2.82 11
46. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.78 9
47. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.75 12
48. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 2.75 12
49. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.57 14
50. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.54 13
51. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 2.4 10
52. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 2.33 12
53. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2.3 10
54. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 2.25 12
55. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 2.25 12
56. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 2.2 10
57. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 2.2 10
58. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 2.18 11
59. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 2.17 12
60. BORI István (Budai Old Boys) 2.1 10
61. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 2.08 12
62. BODAI Levente (KOKEC U23) 2.08 12
63. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 2 8
64. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 2 10
65. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 1.73 11
66. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 1.67 12
67. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1.5 10
68. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 1.5 8
69. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1.5 10
70. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.44 9
71. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 1.44 9
72. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.39 13
73. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.38 8
74. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 1.36 11
75. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.33 12
76. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.33 9
77. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 1.2 10
78. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 1.1 10
79. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 1.1 10
80. MARTI Zoltán (Semi Pro) 1.09 11
81. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.08 12
82. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 1.08 13
83. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1.08 13
84. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 1 11
85. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1 9
86. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 1 9
87. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 1 8
88. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.89 9
89. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 0.88 8
90. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 0.88 8
91. BAKK István (SZPA-HSE) 0.82 11
92. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.82 11
93. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.8 10
94. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0.78 9
95. GÁL Tibor (Semi Pro) 0.75 8
96. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0.75 12
97. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.73 11
98. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 0.64 11
99. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.58 12
100. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0.5 12
101. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.46 13
102. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.44 9
103. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.4 10
104. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.39 13
105. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.38 8
106. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 0.36 11
107. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.36 14
108. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0.3 10
109. KIS Balázs (ASE nemecsek) 0.25 8
110. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 0.17 12
111. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.17 12
112. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.17 12
2. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 2.83 12
3. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.75 12
4. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2.64 11
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.57 14
6. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.56 9
7. VERES Ádám (Treff 07 SE) 2.55 11
8. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 2.54 13
9. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.42 12
10. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.39 13
11. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.36 11
12. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.25 12
13. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 2.25 8
14. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2.2 10
15. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2.17 12
16. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.14 14
17. NÉMETH András (Budai Old Boys) 2.11 9
18. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.11 9
19. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 2.09 11
20. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 2.09 11
21. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 2.08 12
22. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 11
23. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 2 11
24. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 2 10
25. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 2 12
26. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.92 12
27. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 1.92 12
28. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 1.9 10
29. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 1.88 8
30. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1.83 12
31. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.83 12
32. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 1.77 13
33. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1.77 13
34. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 1.73 11
35. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.7 10
36. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 1.7 10
37. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 1.69 13
38. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 1.67 12
39. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 1.6 10
40. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.58 12
41. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1.56 9
42. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 1.55 11
43. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.55 11
44. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 1.5 12
45. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 1.5 12
46. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1.5 12
47. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 1.46 13
48. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 1.46 13
49. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.46 11
50. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 1.46 11
51. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 1.42 12
52. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.4 10
53. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.39 13
54. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 1.39 13
55. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 1.39 13
56. KIS Balázs (ASE nemecsek) 1.38 8
57. RADICS Ádám (KOKEC U23) 1.33 9
58. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 9
59. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 1.31 13
60. KONCZ József (Budai Old Boys) 1.3 10
61. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 1.27 11
62. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 1.25 12
63. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 1.25 12
64. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.25 12
65. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 1.17 12
66. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.15 13
67. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.15 13
68. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 1.13 8
69. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.11 9
70. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 1.1 10
71. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 1.1 10
72. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1.1 10
73. ICHA Milán (SZPA-HSE) 1.09 11
74. BAKK István (SZPA-HSE) 1.09 11
75. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.08 12
76. BORI István (Budai Old Boys) 1 10
77. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 1 12
78. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 1 8
79. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 1 10
80. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1 10
81. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 0.92 12
82. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0.92 12
83. TATAI Ádám (Budai Mind1) 0.91 11
84. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 0.91 11
85. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0.91 11
86. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 0.9 10
87. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.88 8
88. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 0.88 8
89. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 0.88 8
90. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 0.85 13
91. BODAI Levente (KOKEC U23) 0.83 12
92. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 0.83 12
93. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0.82 11
94. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.78 9
95. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.78 9
96. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.75 12
97. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0.7 10
98. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0.7 10
99. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 0.67 9
100. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.64 14
101. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.64 11
102. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.64 11
103. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0.6 10
104. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.58 12
105. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0.56 9
106. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.55 11
107. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.46 13
108. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0.38 8
109. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 0.36 11
110. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0.3 10
111. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0.25 8
112. GÁL Tibor (Semi Pro) 0.13 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3.39 13
2. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 3 11
3. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3 12
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.93 14
5. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 2.91 11
6. RADICS Ádám (KOKEC U23) 2.78 9
7. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2.62 13
8. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 2.62 13
9. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 2.42 12
10. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 2.27 11
11. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 2.25 12
12. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.22 9
13. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.15 13
14. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.09 11
15. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.08 12
16. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.08 12
17. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 2.08 13
18. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 2 11
19. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 1.82 11
20. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 1.67 12
21. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.43 14
22. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 1.42 12
23. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.39 13
24. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 1.33 12
25. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.33 12
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 77.27% (34/44) 13
2. VERES Ádám (Treff 07 SE) 75% (15/20) 11
3. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 73.91% (34/46) 13
4. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 72.73% (16/22) 12
5. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 72.5% (29/40) 12
6. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 68.42% (13/19) 13
7. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 68.33% (41/60) 14
8. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 68.18% (15/22) 13
9. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 65.67% (44/67) 13
10. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 62.96% (17/27) 12
11. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 62.5% (20/32) 14
12. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 62.5% (20/32) 9
13. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 62.07% (18/29) 13
14. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 61.11% (11/18) 12
15. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 60.98% (25/41) 11
16. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 60% (15/25) 11
17. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 60% (12/20) 8
18. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 58.82% (10/17) 12
19. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 58.7% (27/46) 13
20. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 58.18% (32/55) 11
21. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 57.89% (33/57) 11
22. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 55.56% (10/18) 13
23. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 54.55% (36/66) 12
24. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 52.63% (20/38) 12
25. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 52.27% (23/44) 11
26. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 50.91% (28/55) 13
27. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 50% (22/44) 11
28. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 50% (16/32) 12
29. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 50% (15/30) 12
30. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 50% (12/24) 12
31. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 50% (10/20) 10
32. RADICS Ádám (KOKEC U23) 49.02% (25/51) 9
33. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 49.02% (25/51) 12
34. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 48% (12/25) 13
35. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 47.37% (9/19) 10
36. ICHA Milán (SZPA-HSE) 47.37% (9/19) 11
37. TATAI Ádám (Budai Mind1) 47.37% (9/19) 11
38. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 47.17% (25/53) 12
39. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 45.16% (14/31) 11
40. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 42.19% (27/64) 12
41. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 40.82% (20/49) 11
42. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 39.39% (13/33) 12
43. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 37.04% (10/27) 11
44. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 36.84% (7/19) 11
45. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 36.67% (11/30) 9
46. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 36.36% (12/33) 12
47. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 31.58% (6/19) 12
48. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 29.41% (5/17) 8
49. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 20% (4/20) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu