Keresztúri SE - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Adjudani Pezsman 30/966-5434 pezsman@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Thullner Gyula 20/979-2313 kereszturise@freemail.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. 1172 - Budapest Pesti út 80.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- ADJUDANI Balázs Szaszan 1994-03-25
- BANDÚR Ádám 2000-02-18
- BEREZNAY Bence 2000-01-06
- BRAUN Dániel 1999-02-15
- GEBAUER Bence 2000-04-10
- GYÕRI Gergely István 2000-04-16
- HÕGERL Bence 1998-03-13
- HORNYÁK Richárd 1999-09-15
- HÖRCSÖK Bálint Bennó 2000-10-10
- KOVÁCS Dániel 1995-09-26
- NÁNÁSI Marcell 1998-12-04
- POLGÁRI Bence 1999-10-20

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0015 Nagytétényi Kohász Keresztúri SE 2017/10/08 19:15 72-57
(7-18,28-19,14-13,23-7)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hartai Tamás Havas Gábor
BUFD0024 Keresztúri SE Semi Pro 2017/10/13 19:20 78-69
(18-18,20-19,22-18,18-14)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Pohánka Balázs Szirt Lajos
BUFD0084 Budai Mind1 Keresztúri SE 2017/10/27 19:10 66-73
(11-24,20-16,19-13,16-20)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Minár László Varga Fanni
BUFD0042 Keresztúri SE Újpest-MT U20 2017/11/08 19:20 74-105
(21-23,14-29,20-28,19-25)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Makay Dániel Szőts Dávid
BUFD0051 Keresztúri SE E5vös NGRK 2017/11/10 19:20 63-94
(12-20,16-31,14-28,21-15)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Kozma Balázs Koncsag Csaba
BUFD0062 SZPA-HSE Keresztúri SE 2017/11/19 11:30 81-58
(17-19,25-10,22-18,17-11)
HIT Park Labdacsarnok Major Ádám Alexis Sancilio
BUFD0073 Keresztúri SE ASE nemecsek 2017/11/24 19:20 84-86
(19-19,17-24,22-13,26-30)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Magyar Zoltán Paulus Bence Máté
BUFD0095 Keresztúri SE Treff 07 SE 2017/12/08 19:20 93-60
(23-8,22-20,26-9,22-23)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Minár László Bózsó Gábor
BUFD0106 Budai TriplaDupla Keresztúri SE 2017/12/15 18:45 35-62
(7-16,8-11,13-21,7-14)
IX. kerületi Sportcsarnok Lövei László Varga Fanni
BUFD0117 Keresztúri SE Honvéd Zrínyi SE/B 2018/01/05 19:20 60-62
(12-7,18-21,21-21,9-13)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Lövei László Bárány Levente
BUFD0127 Keresztúri SE KOKEC U23 2018/01/12 19:20 87-91
(18-24,21-12,23-29,25-26)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Magyar Zoltán Jankovics Viktor
BUFD0136 Keresztúri SE Budai Old Boys 2018/01/19 19:20 111-73
(21-29,24-12,36-21,30-11)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Magyar Zoltán Bárány Levente
BUFD0145 Keresztúri SE Nagytétényi Kohász 2018/02/09 19:20 100-70
(26-16,22-13,28-18,24-23)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szirt Lajos Koncsag Csaba
BUFD0172 Újpest-MT U20 Keresztúri SE 2018/02/23 20:40 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület László Zsolt Bujtor Péter
BUFD0181 E5vös NGRK Keresztúri SE 2018/03/04 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFD0154 Semi Pro Keresztúri SE 2018/03/04 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0192 Keresztúri SE SZPA-HSE 2018/03/09 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0214 Keresztúri SE Budai Mind1 2018/03/23 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0225 Treff 07 SE Keresztúri SE 2018/04/08 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFD0236 Keresztúri SE Budai TriplaDupla 2018/04/13 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
BUFD0247 Honvéd Zrínyi SE/B Keresztúri SE 2018/04/26 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
BUFD0203 ASE nemecsek Keresztúri SE 2018/04/27 18:30 ÁSE Terem
BUFD0257 KOKEC U23 Keresztúri SE 2018/05/06 09:00 BEAC Sporttelep
BUFD0266 Keresztúri SE Budai Old Boys 2018/05/11 20:30 Mechatronikai Szakközépiskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 347 14
2. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 290 11
3. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 290 14
4. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 274 12
5. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 234 14
6. RADICS Ádám (KOKEC U23) 221 10
7. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 220 13
8. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 212 13
9. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 211 11
10. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 211 12
11. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 210 13
12. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 207 14
13. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 199 14
14. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 195 12
15. VERES Ádám (Treff 07 SE) 189 12
16. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 173 12
17. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 162 11
18. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 159 12
19. BORI István (Budai Old Boys) 158 10
20. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 157 14
21. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 154 12
22. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 151 13
23. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 147 12
24. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 146 12
25. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 144 13
26. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 144 13
27. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 140 13
28. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 135 11
29. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 135 6
30. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 134 12
31. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 127 13
32. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 127 11
33. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 126 13
34. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 122 14
35. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 120 12
36. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 120 12
37. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 115 12
38. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 115 12
39. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 111 10
40. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 109 13
41. ICHA Milán (SZPA-HSE) 107 11
42. KONCZ József (Budai Old Boys) 105 11
43. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 101 12
44. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 99 13
45. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 96 10
46. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 93 12
47. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 92 8
48. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 89 13
49. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 89 13
50. NÉMETH András (Budai Old Boys) 88 9
51. BODAI Levente (KOKEC U23) 88 13
52. TATAI Ádám (Budai Mind1) 88 12
53. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 84 13
54. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 83 12
55. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 79 9
56. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 77 8
57. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 75 11
58. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 71 12
59. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 69 10
60. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 67 11
61. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 65 8
62. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 62 3
63. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 62 11
64. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 60 12
65. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 60 13
66. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 60 13
67. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 57 11
68. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 56 9
69. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 54 12
70. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 49 11
71. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 48 11
72. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 48 10
73. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 47 4
74. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 47 10
75. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 46 9
76. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 46 12
77. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 46 12
78. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 46 12
79. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 45 12
80. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 43 5
81. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 42 14
82. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 40 11
83. KIS Balázs (ASE nemecsek) 38 8
84. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 38 9
85. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 37 10
86. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 37 10
87. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 36 13
88. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 35 10
89. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 33 13
90. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 32 9
91. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 32 4
92. GÁL Tibor (Semi Pro) 32 8
93. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 32 10
94. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 32 6
95. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 31 12
96. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 29 5
97. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 29 8
98. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 28 4
99. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 28 10
100. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 28 10
101. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 27 2
102. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 26 11
103. BECZ Attila (Budai Mind1) 26 12
104. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 26 10
105. BAKK István (SZPA-HSE) 24 11
106. MARTI Zoltán (Semi Pro) 24 11
107. VISKY László (Budai TriplaDupla) 24 6
108. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 24 6
109. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 23 10
110. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 5
111. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 22 11
112. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 20 10
113. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 20 10
114. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 19 3
115. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 19 12
116. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 19 12
117. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 18 14
118. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 18 6
119. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 18 11
120. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 17 2
121. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 17 6
122. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 16 1
123. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 16 5
124. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 16 8
125. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 15 7
126. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 15 5
127. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 15 12
128. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 15 14
129. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 14 3
130. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 14 3
131. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 12 3
132. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 12 5
133. BUS László (Nagytétényi Kohász) 12 5
134. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 12 7
135. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 10 8
136. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 9 2
137. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 9 3
138. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 9 4
139. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 9
140. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 8 2
141. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 6
142. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 7 10
143. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 2
144. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 6 3
145. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 6 8
146. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 5 8
147. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 4 12
148. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 2 3
149. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 2 3
150. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 2 3
151. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 1 2
152. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 64 14
2. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 37 11
3. BORI István (Budai Old Boys) 37 10
4. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 30 12
5. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 27 12
6. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 22 14
7. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 21 12
8. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 20 14
9. RADICS Ádám (KOKEC U23) 19 10
10. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 19 13
11. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 18 13
12. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 18 13
13. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 17 12
14. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 17 13
15. VERES Ádám (Treff 07 SE) 16 12
16. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 15 14
17. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 15 12
18. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 14 13
19. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 13 14
20. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 13 11
21. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 13 11
22. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 12 13
23. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 12 13
24. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 12 8
25. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 11 13
26. KONCZ József (Budai Old Boys) 11 11
27. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 10 11
28. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 10 14
29. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 10 8
30. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 10 9
31. KIS Balázs (ASE nemecsek) 10 8
32. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 9 6
33. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 9 3
34. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 9 10
35. NÉMETH András (Budai Old Boys) 9 9
36. BODAI Levente (KOKEC U23) 9 13
37. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 9 9
38. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 8 12
39. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 8 13
40. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 8 12
41. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 8 13
42. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 7 13
43. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 7 13
44. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 7 12
45. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6 12
46. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 6 10
47. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 9
48. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 6 9
49. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 5 12
50. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 5 13
51. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 5
52. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 5 6
53. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 5 12
54. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 4 12
55. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 4 12
56. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 4 11
57. GÁL Tibor (Semi Pro) 4 8
58. VISKY László (Budai TriplaDupla) 4 6
59. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 10
60. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 3 11
61. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 3 8
62. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3 12
63. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 3 12
64. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 3 13
65. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 3 12
66. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 5
67. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 3 10
68. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 3 5
69. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 3 5
70. BECZ Attila (Budai Mind1) 3 12
71. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 2 2
72. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2 11
73. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 2 4
74. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2 11
75. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 2 10
76. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 2 3
77. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 2 12
78. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 2 10
79. BAKK István (SZPA-HSE) 2 11
80. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2 11
81. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 6
82. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 1 14
83. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1 12
84. TATAI Ádám (Budai Mind1) 1 12
85. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 1 10
86. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 1 6
87. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 1 12
88. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 1 13
89. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 1 2
90. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 1 11
91. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 1 3
92. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 1 12
93. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1 10
94. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1 9
95. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1 14
96. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1 13
97. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 1 10
98. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 1 11
99. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 1 14
100. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 0 1
101. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
102. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 0 4
103. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 0 13
104. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 11
105. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 0 5
106. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 0 2
107. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
108. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 0 4
109. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 11
110. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 13
111. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 0 3
112. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 0 11
113. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0 10
114. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 0 3
115. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0 12
116. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 0 2
117. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 0 6
118. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 12
119. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 0 11
120. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 0 8
121. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 2
122. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 0 3
123. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 0 6
124. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
125. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 10
126. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 0 10
127. BUS László (Nagytétényi Kohász) 0 5
128. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 0 5
129. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 11
130. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 0 10
131. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 0 4
132. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0 11
133. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 0 7
134. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 0 3
135. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
136. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0 10
137. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 0 7
138. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 12
139. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 12
140. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 14
141. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 12
142. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 8
143. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 9
144. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 8
145. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0 10
146. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 0 3
147. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 0 3
148. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 0 3
149. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0 8
150. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 0 2
151. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 12
152. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 26.36 11
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 24.79 14
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 22.83 12
4. RADICS Ádám (KOKEC U23) 22.1 10
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 20.71 14
6. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 19.18 11
7. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 17.58 12
8. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 16.92 13
9. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 16.71 14
10. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 16.31 13
11. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 16.25 12
12. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 16.15 13
13. BORI István (Budai Old Boys) 15.8 10
14. VERES Ádám (Treff 07 SE) 15.75 12
15. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 14.79 14
16. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 14.73 11
17. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 14.42 12
18. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 14.21 14
19. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 13.25 12
20. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 12.83 12
21. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 12.27 11
22. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 12.25 12
23. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 12.17 12
24. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 11.62 13
25. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 11.55 11
26. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 11.21 14
27. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 11.17 12
28. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 11.1 10
29. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 11.08 13
30. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 11.08 13
31. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 10.77 13
32. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 10 12
33. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 10 12
34. NÉMETH András (Budai Old Boys) 9.78 9
35. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 9.77 13
36. ICHA Milán (SZPA-HSE) 9.73 11
37. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 9.69 13
38. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 9.6 10
39. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 9.58 12
40. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 9.58 12
41. KONCZ József (Budai Old Boys) 9.55 11
42. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 8.78 9
43. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 8.71 14
44. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 8.42 12
45. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 8.39 13
46. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.75 12
47. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 7.62 13
48. TATAI Ádám (Budai Mind1) 7.33 12
49. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 6.92 12
50. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 6.9 10
51. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 6.85 13
52. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 6.85 13
53. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 6.82 11
54. BODAI Levente (KOKEC U23) 6.77 13
55. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 6.46 13
56. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 6.22 9
57. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 6.09 11
58. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 5.92 12
59. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 5.64 11
60. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 5.18 11
61. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 5.11 9
62. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 5 12
63. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 4.8 10
64. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 4.7 10
65. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 4.62 13
66. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 4.62 13
67. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 4.5 12
68. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 4.46 11
69. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 4.36 11
70. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 4.22 9
71. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 3.83 12
72. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 3.83 12
73. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 3.83 12
74. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 3.75 12
75. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 3.7 10
76. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 3.7 10
77. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 3.64 11
78. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 3.56 9
79. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 3.5 10
80. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.2 10
81. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 3 14
82. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.8 10
83. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 2.8 10
84. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.77 13
85. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 2.6 10
86. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 2.58 12
87. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 2.54 13
88. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 2.36 11
89. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.3 10
90. MARTI Zoltán (Semi Pro) 2.18 11
91. BAKK István (SZPA-HSE) 2.18 11
92. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.17 12
93. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2 11
94. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 2 10
95. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 2 10
96. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 1.64 11
97. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 1.58 12
98. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.58 12
99. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 1.29 14
100. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1.25 12
101. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 1.07 14
102. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.89 9
103. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0.7 10
104. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.33 12
105. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 4.57 14
2. BORI István (Budai Old Boys) 3.7 10
3. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 3.36 11
4. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.5 12
5. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.25 12
6. RADICS Ádám (KOKEC U23) 1.9 10
7. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.75 12
8. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 1.57 14
9. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.46 13
10. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 1.43 14
11. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 1.42 12
12. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.39 13
13. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.39 13
14. VERES Ádám (Treff 07 SE) 1.33 12
15. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.31 13
16. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.25 12
17. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 1.18 11
18. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.18 11
19. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.11 9
20. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 1.08 13
21. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.07 14
22. NÉMETH András (Budai Old Boys) 1 9
23. KONCZ József (Budai Old Boys) 1 11
24. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 1 9
25. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 0.93 14
26. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 0.92 13
27. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 0.92 13
28. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 0.91 11
29. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 0.9 10
30. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 0.85 13
31. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.71 14
32. BODAI Levente (KOKEC U23) 0.69 13
33. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.67 12
34. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 0.67 12
35. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 9
36. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 0.67 9
37. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 0.62 13
38. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.62 13
39. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 0.6 10
40. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.58 12
41. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 0.54 13
42. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 0.54 13
43. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 0.5 12
44. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 0.42 12
45. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.42 12
46. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.4 10
47. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 0.39 13
48. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 0.36 11
49. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 0.33 12
50. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 0.33 12
51. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 0.3 10
52. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 0.27 11
53. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.25 12
54. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 0.25 12
55. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 0.25 12
56. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.25 12
57. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 0.23 13
58. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 0.2 10
59. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 0.2 10
60. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 0.18 11
61. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.18 11
62. BAKK István (SZPA-HSE) 0.18 11
63. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.18 11
64. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 0.17 12
65. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 0.11 9
66. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 0.1 10
67. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 0.1 10
68. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.1 10
69. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 0.09 11
70. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 0.09 11
71. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 0.08 12
72. TATAI Ádám (Budai Mind1) 0.08 12
73. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 0.08 12
74. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 0.08 12
75. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 0.08 13
76. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 0.08 13
77. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.07 14
78. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 0.07 14
79. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.07 14
80. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
81. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 0 13
82. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 11
83. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 12
84. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 11
85. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 13
86. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 0 11
87. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0 10
88. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0 12
89. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 12
90. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 0 11
91. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 10
92. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 10
93. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 0 10
94. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 11
95. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 0 10
96. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0 11
97. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0 10
98. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 12
99. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 12
100. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 14
101. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 12
102. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 9
103. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0 10
104. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 12
105. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 11.64 11
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 11.07 14
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 9.58 12
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 7.5 14
5. RADICS Ádám (KOKEC U23) 6.9 10
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6.75 12
7. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 5.69 13
8. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.58 12
9. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 5.39 13
10. VERES Ádám (Treff 07 SE) 5.25 12
11. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 5.09 11
12. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 4.92 13
13. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 4.92 12
14. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 4.86 14
15. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.58 12
16. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 4.57 14
17. ICHA Milán (SZPA-HSE) 4.46 11
18. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.42 12
19. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 4.36 11
20. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 4.23 13
21. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 4.15 13
22. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 3.92 12
23. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 3.83 12
24. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 3.7 10
25. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3.69 13
26. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 3.67 12
27. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.58 12
28. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 3.46 13
29. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.39 13
30. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3.25 12
31. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 3.18 11
32. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 3.17 12
33. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 3.17 12
34. NÉMETH András (Budai Old Boys) 3.11 9
35. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 3.09 11
36. TATAI Ádám (Budai Mind1) 3.08 12
37. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 3 11
38. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 3 14
39. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 9
40. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 3 10
41. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.92 12
42. KONCZ József (Budai Old Boys) 2.91 11
43. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 2.83 12
44. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.75 12
45. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.7 10
46. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.69 13
47. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.57 14
48. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.54 13
49. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 2.54 13
50. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 2.36 11
51. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 2.33 12
52. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 2.31 13
53. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 2.25 12
54. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 2.2 10
55. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 2.18 11
56. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2.18 11
57. BORI István (Budai Old Boys) 2.1 10
58. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 2.08 13
59. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 2.08 13
60. BODAI Levente (KOKEC U23) 2 13
61. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 2 10
62. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 2 11
63. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1.82 11
64. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 1.67 12
65. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 1.67 12
66. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 1.67 12
67. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1.5 10
68. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.4 10
69. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.4 10
70. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.33 9
71. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.31 13
72. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 1.3 10
73. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.29 14
74. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 1.2 10
75. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 1.14 14
76. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 1.1 10
77. MARTI Zoltán (Semi Pro) 1.09 11
78. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.08 12
79. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1.08 13
80. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 1 12
81. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1 9
82. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 1 11
83. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 1 10
84. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.9 10
85. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 0.89 9
86. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 0.89 9
87. BAKK István (SZPA-HSE) 0.82 11
88. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.8 10
89. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0.8 10
90. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.75 12
91. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0.75 12
92. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.67 12
93. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 0.64 11
94. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.58 12
95. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.5 14
96. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0.5 12
97. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.44 9
98. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.39 13
99. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 0.36 11
100. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.36 11
101. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.36 14
102. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0.3 10
103. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.17 12
104. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 0.15 13
105. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 3.23 13
2. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 2.83 12
3. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.75 12
4. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 2.7 10
5. VERES Ádám (Treff 07 SE) 2.67 12
6. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2.64 11
7. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.57 14
8. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 2.54 13
9. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.42 12
10. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.39 13
11. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.33 12
12. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.25 12
13. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2.17 12
14. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.14 14
15. NÉMETH András (Budai Old Boys) 2.11 9
16. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 2.11 9
17. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 2.09 11
18. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2.09 11
19. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 2.08 12
20. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 2.08 13
21. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 2 11
22. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 2 10
23. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2 10
24. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 2 12
25. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 1.93 14
26. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.92 12
27. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.92 12
28. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 1.92 12
29. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 1.9 10
30. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1.83 12
31. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.83 12
32. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 1.77 13
33. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1.77 13
34. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 1.75 12
35. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.7 10
36. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 1.67 12
37. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 1.64 11
38. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 1.64 11
39. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 1.57 14
40. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1.56 9
41. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 1.55 11
42. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.55 11
43. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 1.54 13
44. RADICS Ádám (KOKEC U23) 1.5 10
45. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 1.5 12
46. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1.5 12
47. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 1.46 13
48. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.46 13
49. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 1.42 12
50. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 1.42 12
51. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.39 13
52. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 1.39 13
53. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 1.39 13
54. KONCZ József (Budai Old Boys) 1.36 11
55. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 12
56. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 9
57. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 1.31 13
58. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 1.29 14
59. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 1.27 11
60. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.27 11
61. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.25 12
62. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 1.23 13
63. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.22 9
64. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 1.22 9
65. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.21 14
66. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.2 10
67. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 1.17 12
68. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 1.15 13
69. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 1.1 10
70. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 1.1 10
71. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1.1 10
72. ICHA Milán (SZPA-HSE) 1.09 11
73. BAKK István (SZPA-HSE) 1.09 11
74. TATAI Ádám (Budai Mind1) 1.08 12
75. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.07 14
76. BORI István (Budai Old Boys) 1 10
77. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 1 13
78. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1 13
79. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 1 11
80. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1 11
81. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 0.92 13
82. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0.92 12
83. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0.92 12
84. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 0.91 11
85. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0.91 11
86. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 0.9 10
87. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 0.9 10
88. BODAI Levente (KOKEC U23) 0.85 13
89. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 10
90. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.8 10
91. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 0.79 14
92. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.78 9
93. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.75 12
94. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0.73 11
95. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0.7 10
96. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.64 14
97. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0.64 11
98. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 0.58 12
99. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.58 12
100. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.58 12
101. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.5 12
102. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0.5 10
103. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.43 14
104. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 0.36 11
105. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0.3 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3.39 13
2. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 3 11
3. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3 12
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.93 14
5. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 2.91 11
6. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 2.62 13
7. RADICS Ádám (KOKEC U23) 2.6 10
8. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2.43 14
9. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 2.42 12
10. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.4 10
11. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.31 13
12. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 2.27 11
13. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.15 13
14. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.08 12
15. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 2.08 13
16. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 2.08 13
17. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 12
18. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 2 11
19. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 1.82 11
20. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 1.67 12
21. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.43 14
22. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.39 13
23. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.39 13
24. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.29 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 77.27% (34/44) 14
2. VERES Ádám (Treff 07 SE) 75% (15/20) 12
3. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 73.91% (34/46) 13
4. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 72.5% (29/40) 12
5. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 69.23% (18/26) 13
6. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 69.23% (18/26) 14
7. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 68.33% (41/60) 14
8. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 68.18% (15/22) 13
9. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 65.67% (44/67) 13
10. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 63.16% (24/38) 10
11. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 62.96% (17/27) 12
12. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 62.5% (20/32) 14
13. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 62.07% (18/29) 13
14. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 61.11% (11/18) 12
15. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 60.98% (25/41) 11
16. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 60% (15/25) 12
17. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 58.7% (27/46) 13
18. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 58.33% (14/24) 13
19. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 58.18% (32/55) 11
20. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 57.89% (33/57) 11
21. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 54.55% (36/66) 12
22. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 52.63% (20/38) 12
23. TATAI Ádám (Budai Mind1) 52.38% (11/21) 12
24. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 51.06% (24/47) 12
25. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 50.91% (28/55) 13
26. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 50% (22/44) 11
27. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 50% (16/32) 12
28. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 50% (15/30) 12
29. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 50% (13/26) 14
30. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 50% (13/26) 13
31. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 50% (10/20) 10
32. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 49.18% (30/61) 13
33. ICHA Milán (SZPA-HSE) 47.37% (9/19) 11
34. RADICS Ádám (KOKEC U23) 47.27% (26/55) 10
35. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 47.17% (25/53) 12
36. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 44.83% (13/29) 14
37. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 42.42% (14/33) 12
38. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 42.19% (27/64) 13
39. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 41.67% (10/24) 11
40. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 40.82% (20/49) 11
41. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 39.39% (13/33) 12
42. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 36.84% (7/19) 12
43. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 36.67% (11/30) 9
44. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 36.36% (12/33) 12
45. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 36.36% (12/33) 13
46. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 31.58% (6/19) 12
47. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 20% (4/20) 9
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu