/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Keresztúri SE - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Adjudani Pezsman 30/966-5434 pezsman@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Istvánfi Attila 20/479-8302 kereszturise@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. 1172 - Budapest Pesti út 80.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Adjudani Balázs Szaszan 1994-03-25
- Bandúr Ádám 2000-02-18
- Braun Dániel 1999-02-15
- Gebauer Bence 2000-04-10
- Gereczi Botond 2000-11-12
- Győri Gergely István 2000-04-16
- Hőgerl Bence 1998-03-13
- Hörcsök Bálint Bennó 2000-10-10
- Hornyák Kristóf 2002-11-02
- Kovács Dániel 1995-09-26
- Nánási Marcell 1998-12-04
- Polgári Bence 1999-10-20
- Sándor Milán 2000-09-25

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0012 Keresztúri SE Szentendrei KSE U23 2018/10/05 19:20 20-0
(-, -, -, -)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Havas Gábor Paulus Bence Máté
FD0023 2.NFB SE Keresztúri SE 2018/10/14 10:30 51-66
(9-14,13-25,11-9,18-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Péter Schäffer Béla Róbert
FD0034 Keresztúri SE X-Debrecen 2018/10/26 19:20 63-82
(11-17,13-21,24-26,15-18)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Magyar Zoltán Szőke Gábor
FD0056 Keresztúri SE Ziccer KS 2018/11/09 19:20 84-49
(16-15,22-14,23-10,23-10)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Lövei László Szőts Dávid István
FD0067 Keresztúri SE Nagytétényi KE 2018/11/16 19:20 93-59
(18-20,29-16,25-6,21-17)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szőts Dávid István Szabó István
FD0077 Keresztúri SE Kölcsey Hősei 2018/11/23 19:20 130-48
(37-11,29-13,32-10,32-14)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. Bujtor Péter Bárány Levente
FD0086 Keresztúri SE Superheroes 2018/11/30 19:20 88-52
(19-15,24-9,23-10,22-18)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Hartai Tamás Matóczay Bálint
FD0104 Keresztúri SE Budai Mind1 2018/12/14 19:20 112-53
(34-14,14-13,23-12,41-14)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Lövei László Pál Roland
FD0113 Treff 07 SE Keresztúri SE 2019/01/13 09:00 51-93
(11-29,10-22,14-22,16-20)
Lázár Ervin Általános Iskola Schäffer Béla Róbert Mocsai László
FD0095 SZPA-HSE Talents Keresztúri SE 2019/01/15 19:15 HIT Park Labdacsarnok Pohánka Balázs Bujtor Péter
FD0122 Keresztúri SE Honvéd Zrínyi SE/B 2019/01/18 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Nagy István Tahin András
FD0131 Keresztúri SE Budai Old Boys 2019/01/25 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
FD0142 Szentendrei KSE U23 Keresztúri SE 2019/02/09 16:00 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola
FD0153 Keresztúri SE 2.NFB SE 2019/02/15 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
FD0164 X-Debrecen Keresztúri SE 2019/02/24 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0186 Ziccer KS Keresztúri SE 2019/03/14 19:20 Jókai Mór Általános Iskola
FD0197 Nagytétényi KE Keresztúri SE 2019/03/24 19:15 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FD0207 Kölcsey Hősei Keresztúri SE 2019/03/30 17:00 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0216 Superheroes Keresztúri SE 2019/04/06 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0225 Keresztúri SE SZPA-HSE Talents 2019/04/12 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
FD0252 Honvéd Zrínyi SE/B Keresztúri SE 2019/04/25 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FD0234 Budai Mind1 Keresztúri SE 2019/04/26 20:20 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
FD0243 Keresztúri SE Treff 07 SE 2019/05/03 19:20 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
FD0261 Keresztúri SE Budai Old Boys 2019/05/17 19:15 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 273 8
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 217 8
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 201 8
4. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 192 7
5. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 150 8
6. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 139 9
7. Papp Mátyás (X-Debrecen) 132 8
8. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 123 7
9. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 115 9
10. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 114 8
11. Kovács Miklós (Budai Mind1) 113 9
12. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 109 7
13. Juhász István (Budai Mind1) 108 8
14. Veres Ádám (Treff 07 SE) 106 9
15. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 106 9
16. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 105 8
17. Acsai Béla (2.NFB SE) 101 9
18. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 100 3
19. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 99 9
20. Sipos Nándor (2.NFB SE) 87 7
21. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 87 7
22. Tóth Bálint (Ziccer KS) 83 8
23. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 80 8
24. Hodossi Márk (X-Debrecen) 77 9
25. Szilas Gábor (Budai Mind1) 77 7
26. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 74 6
27. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 73 8
28. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 70 6
29. Tonk Dávid (Superheroes) 69 6
30. Turán Krisztián (Budai Mind1) 68 7
31. Blahó Tamás (Ziccer KS) 67 5
32. Farkas Péter (Ziccer KS) 67 7
33. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 62 7
34. Pálóczi Péter (Superheroes) 59 7
35. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 59 6
36. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 58 7
37. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 56 8
38. Halász László (Nagytétényi KE) 56 6
39. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 55 8
40. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 52 9
41. Bori István (Budai Old Boys) 52 8
42. Vass György (Kölcsey Hősei) 51 4
43. Braun Dániel (Keresztúri SE) 48 8
44. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 48 7
45. Kovács András (Treff 07 SE) 47 6
46. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 47 7
47. Horváth Ádám (Budai Mind1) 45 5
48. Sveda Tamás (X-Debrecen) 44 6
49. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 43 8
50. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 43 8
51. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 42 8
52. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 41 3
53. Kovács Áron (Treff 07 SE) 41 5
54. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 39 8
55. Herjeczki Tamás (Superheroes) 38 7
56. Elek István (2.NFB SE) 38 9
57. Bata Boldizsár (Superheroes) 37 8
58. Dávid András (Kölcsey Hősei) 36 3
59. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 36 9
60. Valner Kristóf (X-Debrecen) 35 9
61. Kató Barna (2.NFB SE) 35 9
62. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 35 6
63. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 34 4
64. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 34 7
65. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 33 6
66. Isépy Botond (Treff 07 SE) 32 9
67. Takács Levente (Treff 07 SE) 32 8
68. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 32 6
69. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 31 6
70. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 30 2
71. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 30 8
72. Babik Barnabás (Ziccer KS) 28 2
73. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 26 6
74. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 26 7
75. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 25 7
76. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 24 7
77. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 24 1
78. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 24 4
79. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 24 4
80. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 24 6
81. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 23 7
82. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 22 5
83. Póra Csaba (Budai Old Boys) 22 5
84. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 22 5
85. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 20 7
86. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 20 7
87. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 20 9
88. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 19 4
89. Medgyesi Bálint (Superheroes) 19 8
90. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 19 7
91. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 18 4
92. Kondé Márton (X-Debrecen) 17 9
93. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 17 2
94. Tatai Ádám (Budai Mind1) 17 8
95. Németh András (Budai Old Boys) 17 6
96. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 16 6
97. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 16 2
98. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 16 3
99. Farda Balázs (Ziccer KS) 14 8
100. Horváth Ádám (Budai Mind1) 14 6
101. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 14 6
102. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 13 7
103. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 12 2
104. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 12 2
105. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 3
106. Tonk Gábor (Superheroes) 12 6
107. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 12 7
108. Flachner Kornél (SZPA-HSE Talents) 11 1
109. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 1
110. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 11 2
111. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 6
112. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 11 7
113. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 10 6
114. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 10 1
115. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 10 1
116. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 10 4
117. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 9 7
118. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 9 4
119. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 9 5
120. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 9 6
121. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 8 7
122. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 8 1
123. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 8 2
124. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 8 5
125. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 7 1
126. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 7 2
127. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 7 4
128. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 6 1
129. Beöthy Zsolt (Superheroes) 6 2
130. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 6 5
131. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 6 7
132. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 5 1
133. Sándor Milán (Keresztúri SE) 5 2
134. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 5 5
135. Göbölös László (Budai Mind1) 4 4
136. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 4 5
137. Mikes Benedek (Superheroes) 3 3
138. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 2 7
139. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 2 1
140. Bódi Róbert (Budai Old Boys) 2 1
141. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 2 2
142. Biró József (Kölcsey Hősei) 1 1
143. Madarász Bálint (Budai Mind1) 1 4
144. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 6
145. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 8
146. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 4
147. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
148. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
149. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
150. Bus László (Nagytétényi KE) 0 1
151. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
152. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
153. Tóth Krisztián (Superheroes) 0 1
154. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 0 2
155. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
156. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 31 7
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 17 7
3. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 13 8
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 13 8
5. Bori István (Budai Old Boys) 13 8
6. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 12 9
7. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 12 7
8. Horváth Ádám (Budai Mind1) 12 5
9. Szilas Gábor (Budai Mind1) 11 7
10. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 10 8
11. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 10 8
12. Polgári Bence (Keresztúri SE) 9 8
13. Vass György (Kölcsey Hősei) 9 4
14. Acsai Béla (2.NFB SE) 8 9
15. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 8 7
16. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 7 6
17. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 7 6
18. Juhász István (Budai Mind1) 6 8
19. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 6 6
20. Veres Ádám (Treff 07 SE) 6 9
21. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 6 9
22. Pálóczi Péter (Superheroes) 6 7
23. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 6 8
24. Babik Barnabás (Ziccer KS) 5 2
25. Kovács Miklós (Budai Mind1) 5 9
26. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 5 6
27. Etter Barnabás (Szentendrei KSE U23) 4 2
28. Tóth Bálint (Ziccer KS) 4 8
29. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 7
30. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 4 6
31. Isépy Botond (Treff 07 SE) 4 9
32. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 4 7
33. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 7
34. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 3
35. Tonk Dávid (Superheroes) 3 6
36. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 3 7
37. Kovács András (Treff 07 SE) 3 6
38. Sveda Tamás (X-Debrecen) 3 6
39. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 3 8
40. Póra Csaba (Budai Old Boys) 3 5
41. Valner Kristóf (X-Debrecen) 3 9
42. Kató Barna (2.NFB SE) 3 9
43. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 7
44. Horváth Ádám (Budai Mind1) 3 6
45. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 3 9
46. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 2 3
47. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2 8
48. Blahó Tamás (Ziccer KS) 2 5
49. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2 9
50. Dávid András (Kölcsey Hősei) 2 3
51. Zsolt Sebestyén (Kölcsey Hősei) 2 1
52. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 2 8
53. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 2 4
54. Vozár Gábor (Kölcsey Hősei) 2 1
55. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 2 8
56. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 2 7
57. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 2 8
58. Nagy Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 2
59. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 2 9
60. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 3
61. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 2 7
62. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 2 7
63. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 2 7
64. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 1 8
65. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 1 8
66. Sipos Nándor (2.NFB SE) 1 7
67. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 1 6
68. Flachner Kornél (SZPA-HSE Talents) 1 1
69. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 1 9
70. Farkas Péter (Ziccer KS) 1 7
71. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 1 7
72. Bordács Bálint Sándor (Kölcsey Hősei) 1 2
73. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1 9
74. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 1 8
75. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 1 6
76. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 1 6
77. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 1 8
78. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 1 4
79. Bata Boldizsár (Superheroes) 1 8
80. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 5
81. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1 7
82. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1 8
83. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1 8
84. Tonk Gábor (Superheroes) 1 6
85. Kondé Márton (X-Debrecen) 1 9
86. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 1 5
87. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 1 7
88. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 1 7
89. Mikes Benedek (Superheroes) 1 3
90. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 1 5
91. Horváth Ádám Bence (Ziccer KS) 0 1
92. Döme István (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
93. Zala Bence (Kölcsey Hősei) 0 1
94. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 7
95. Halász László (Nagytétényi KE) 0 6
96. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 9
97. Pilbauer Gergő (Ziccer KS) 0 2
98. Kovács Áron (Treff 07 SE) 0 5
99. Nádai Domonkos Zs. (Szentendrei KSE U23) 0 2
100. Török Boldizsár (Szentendrei KSE U23) 0 1
101. Kubinyi Kristóf (Ziccer KS) 0 2
102. Katona Tamás (Szentendrei KSE U23) 0 1
103. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 8
104. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 0 4
105. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 4
106. Nagy Krisztián (Szentendrei KSE U23) 0 2
107. Herjeczki Tamás (Superheroes) 0 7
108. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 8
109. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0 3
110. Márkus Roland (Szentendrei KSE U23) 0 1
111. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 4
112. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 5
113. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0 6
114. Elek István (2.NFB SE) 0 9
115. Takács Levente (Treff 07 SE) 0 8
116. Vomberg Frigyes Vilmos (Szentendrei KSE U23) 0 2
117. Beöthy Zsolt (Superheroes) 0 2
118. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 7
119. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 7
120. Németh András (Budai Old Boys) 0 6
121. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 6
122. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 4
123. Sándor Milán (Keresztúri SE) 0 2
124. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 6
125. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0 4
126. Bódi Róbert (Budai Old Boys) 0 1
127. Mogyorósi Levente (Szentendrei KSE U23) 0 1
128. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
129. Farda Balázs (Ziccer KS) 0 8
130. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0 4
131. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 7
132. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0 6
133. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 0 5
134. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 7
135. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0 6
136. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0 5
137. Göbölös László (Budai Mind1) 0 4
138. Szabó Olivér (Budai Old Boys) 0 2
139. Biró József (Kölcsey Hősei) 0 1
140. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 7
141. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0 5
142. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 7
143. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 4
144. Tietze Bátor Károly (SZPA-HSE Talents) 0 2
145. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
146. Halasi Sándor (Budai Mind1) 0 1
147. Dukai Asztrik (Treff 07 SE) 0 1
148. Burics Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
149. Avacz Róbert (2.NFB SE) 0 2
150. Laczházi Róbert (Nagytétényi KE) 0 1
151. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 6
152. Ábel Béla (Ziccer KS) 0 1
153. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 4
154. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 8
155. Tóth Krisztián (Superheroes) 0 1
156. Bus László (Nagytétényi KE) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 34.13 8
2. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 33.33 3
3. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 27.43 7
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 27.13 8
5. Polgári Bence (Keresztúri SE) 25.13 8
6. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 18.75 8
7. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 17.57 7
8. Papp Mátyás (X-Debrecen) 16.5 8
9. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 15.57 7
10. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 15.44 9
11. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 14.25 8
12. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 13.67 3
13. Juhász István (Budai Mind1) 13.5 8
14. Blahó Tamás (Ziccer KS) 13.4 5
15. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 13.13 8
16. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 12.78 9
17. Vass György (Kölcsey Hősei) 12.75 4
18. Kovács Miklós (Budai Mind1) 12.56 9
19. Sipos Nándor (2.NFB SE) 12.43 7
20. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 12.43 7
21. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 12.33 6
22. Dávid András (Kölcsey Hősei) 12 3
23. Veres Ádám (Treff 07 SE) 11.78 9
24. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 11.78 9
25. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 11.67 6
26. Tonk Dávid (Superheroes) 11.5 6
27. Acsai Béla (2.NFB SE) 11.22 9
28. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 11 9
29. Szilas Gábor (Budai Mind1) 11 7
30. Tóth Bálint (Ziccer KS) 10.38 8
31. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 10 8
32. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 9.83 6
33. Turán Krisztián (Budai Mind1) 9.71 7
34. Farkas Péter (Ziccer KS) 9.57 7
35. Halász László (Nagytétényi KE) 9.33 6
36. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 9.13 8
37. Horváth Ádám (Budai Mind1) 9 5
38. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 8.86 7
39. Hodossi Márk (X-Debrecen) 8.56 9
40. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 8.5 4
41. Pálóczi Péter (Superheroes) 8.43 7
42. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 8.29 7
43. Kovács Áron (Treff 07 SE) 8.2 5
44. Kovács András (Treff 07 SE) 7.83 6
45. Sveda Tamás (X-Debrecen) 7.33 6
46. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 7 8
47. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 6.88 8
48. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 6.86 7
49. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 6.71 7
50. Bori István (Budai Old Boys) 6.5 8
51. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 6 4
52. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 6 4
53. Braun Dániel (Keresztúri SE) 6 8
54. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.83 6
55. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 5.78 9
56. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 5.5 6
57. Herjeczki Tamás (Superheroes) 5.43 7
58. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 5.38 8
59. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 5.38 8
60. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 5.33 6
61. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 5.33 3
62. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 5.25 8
63. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 5.17 6
64. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 4.88 8
65. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.86 7
66. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 4.75 4
67. Bata Boldizsár (Superheroes) 4.63 8
68. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 4.5 4
69. Póra Csaba (Budai Old Boys) 4.4 5
70. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 4.4 5
71. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.4 5
72. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 4.33 6
73. Elek István (2.NFB SE) 4.22 9
74. Takács Levente (Treff 07 SE) 4 8
75. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 4 9
76. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 4 3
77. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 4 6
78. Valner Kristóf (X-Debrecen) 3.89 9
79. Kató Barna (2.NFB SE) 3.89 9
80. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 3.75 8
81. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.71 7
82. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 3.57 7
83. Isépy Botond (Treff 07 SE) 3.56 9
84. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 3.43 7
85. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 3.29 7
86. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.86 7
87. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 2.86 7
88. Németh András (Budai Old Boys) 2.83 6
89. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 2.71 7
90. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 2.67 6
91. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 2.5 4
92. Medgyesi Bálint (Superheroes) 2.38 8
93. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 2.33 6
94. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2.33 6
95. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 2.25 4
96. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 2.22 9
97. Tatai Ádám (Budai Mind1) 2.13 8
98. Tonk Gábor (Superheroes) 2 6
99. Kondé Márton (X-Debrecen) 1.89 9
100. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 1.86 7
101. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.83 6
102. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 1.8 5
103. Farda Balázs (Ziccer KS) 1.75 8
104. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 1.75 4
105. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.71 7
106. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 1.67 6
107. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 1.6 5
108. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 1.57 7
109. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 1.5 6
110. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 1.29 7
111. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 1.2 5
112. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 1.14 7
113. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 1 5
114. Mikes Benedek (Superheroes) 1 3
115. Göbölös László (Budai Mind1) 1 4
116. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0.86 7
117. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0.8 5
118. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.29 7
119. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0.25 4
120. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 8
121. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 4
122. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 6
123. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 4.43 7
2. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 2.43 7
3. Horváth Ádám (Budai Mind1) 2.4 5
4. Vass György (Kölcsey Hősei) 2.25 4
5. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.71 7
6. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.63 8
7. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 1.63 8
8. Bori István (Budai Old Boys) 1.63 8
9. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.57 7
10. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 1.33 9
11. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 1.25 8
12. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 1.25 8
13. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 1.17 6
14. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.17 6
15. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 1.14 7
16. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.13 8
17. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 3
18. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 1 6
19. Acsai Béla (2.NFB SE) 0.89 9
20. Pálóczi Péter (Superheroes) 0.86 7
21. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.83 6
22. Juhász István (Budai Mind1) 0.75 8
23. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.75 8
24. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 0.67 3
25. Dávid András (Kölcsey Hősei) 0.67 3
26. Veres Ádám (Treff 07 SE) 0.67 9
27. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 0.67 9
28. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 3
29. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 0.67 6
30. Póra Csaba (Budai Old Boys) 0.6 5
31. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.57 7
32. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 0.57 7
33. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.56 9
34. Tonk Dávid (Superheroes) 0.5 6
35. Tóth Bálint (Ziccer KS) 0.5 8
36. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 0.5 4
37. Kovács András (Treff 07 SE) 0.5 6
38. Sveda Tamás (X-Debrecen) 0.5 6
39. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.5 6
40. Isépy Botond (Treff 07 SE) 0.44 9
41. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.43 7
42. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.43 7
43. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.43 7
44. Blahó Tamás (Ziccer KS) 0.4 5
45. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 0.38 8
46. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.33 9
47. Kató Barna (2.NFB SE) 0.33 9
48. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.33 9
49. Mikes Benedek (Superheroes) 0.33 3
50. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 0.29 7
51. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 0.29 7
52. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 0.29 7
53. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.29 7
54. Papp Mátyás (X-Debrecen) 0.25 8
55. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 0.25 8
56. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 0.25 8
57. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 0.25 8
58. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 0.25 4
59. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 0.22 9
60. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 0.22 9
61. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.2 5
62. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 0.2 5
63. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.2 5
64. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 0.17 6
65. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 0.17 6
66. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 0.17 6
67. Tonk Gábor (Superheroes) 0.17 6
68. Sipos Nándor (2.NFB SE) 0.14 7
69. Farkas Péter (Ziccer KS) 0.14 7
70. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 0.14 7
71. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.14 7
72. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.14 7
73. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.14 7
74. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 0.13 8
75. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 0.13 8
76. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 0.13 8
77. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.13 8
78. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.13 8
79. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0.13 8
80. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.13 8
81. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 0.11 9
82. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 0.11 9
83. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.11 9
84. Turán Krisztián (Budai Mind1) 0 7
85. Halász László (Nagytétényi KE) 0 6
86. Hodossi Márk (X-Debrecen) 0 9
87. Kovács Áron (Treff 07 SE) 0 5
88. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0 4
89. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 0 4
90. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0 8
91. Herjeczki Tamás (Superheroes) 0 7
92. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0 8
93. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0 3
94. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 0 4
95. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 5
96. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0 6
97. Elek István (2.NFB SE) 0 9
98. Takács Levente (Treff 07 SE) 0 8
99. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 7
100. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0 7
101. Németh András (Budai Old Boys) 0 6
102. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 0 6
103. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 0 4
104. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0 6
105. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0 4
106. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 6
107. Farda Balázs (Ziccer KS) 0 8
108. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0 4
109. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 7
110. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0 6
111. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 0 5
112. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0 7
113. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0 6
114. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0 5
115. Göbölös László (Budai Mind1) 0 4
116. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0 7
117. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0 5
118. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0 7
119. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 4
120. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 8
121. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 4
122. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 6
123. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 14.67 3
2. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 13.38 8
3. Polgári Bence (Keresztúri SE) 10.5 8
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 8.88 8
5. Papp Mátyás (X-Debrecen) 6.63 8
6. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 6.25 8
7. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 6.14 7
8. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 7
9. Sipos Nándor (2.NFB SE) 5.43 7
10. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 5.25 8
11. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 5.11 9
12. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 5 9
13. Kovács Miklós (Budai Mind1) 5 9
14. Dávid András (Kölcsey Hősei) 5 3
15. Tonk Dávid (Superheroes) 5 6
16. Blahó Tamás (Ziccer KS) 4.8 5
17. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 4.71 7
18. Veres Ádám (Treff 07 SE) 4.67 9
19. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 4.67 9
20. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 4.44 9
21. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.33 3
22. Halász László (Nagytétényi KE) 4.33 6
23. Turán Krisztián (Budai Mind1) 4.29 7
24. Tóth Bálint (Ziccer KS) 4.25 8
25. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 4 8
26. Acsai Béla (2.NFB SE) 4 9
27. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 3.88 8
28. Farkas Péter (Ziccer KS) 3.86 7
29. Kovács Áron (Treff 07 SE) 3.8 5
30. Juhász István (Budai Mind1) 3.75 8
31. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 3.71 7
32. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 3.5 6
33. Hodossi Márk (X-Debrecen) 3.44 9
34. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 3.33 6
35. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 3.25 4
36. Kovács András (Treff 07 SE) 3.17 6
37. Vass György (Kölcsey Hősei) 3 4
38. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 3 7
39. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 3 8
40. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 3 7
41. Braun Dániel (Keresztúri SE) 3 8
42. Szilas Gábor (Budai Mind1) 2.86 7
43. Pálóczi Péter (Superheroes) 2.86 7
44. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 2.75 4
45. Sveda Tamás (X-Debrecen) 2.67 6
46. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 2.67 3
47. Herjeczki Tamás (Superheroes) 2.57 7
48. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 2.56 9
49. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 2.5 8
50. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 2.5 4
51. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2.38 8
52. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 2.29 7
53. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 2.25 8
54. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 2.25 4
55. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 2.17 6
56. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2.17 6
57. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 2.17 6
58. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 2.13 8
59. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 2.13 8
60. Elek István (2.NFB SE) 2 9
61. Bata Boldizsár (Superheroes) 1.88 8
62. Takács Levente (Treff 07 SE) 1.88 8
63. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 1.83 6
64. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 1.8 5
65. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 1.75 8
66. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 1.71 7
67. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.67 9
68. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.6 5
69. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 1.5 4
70. Kató Barna (2.NFB SE) 1.44 9
71. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.33 6
72. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 1.29 7
73. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 1.29 7
74. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.29 7
75. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 1.29 7
76. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 1.25 4
77. Póra Csaba (Budai Old Boys) 1.2 5
78. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.17 6
79. Németh András (Budai Old Boys) 1.17 6
80. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 1.17 6
81. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.11 9
82. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 6
83. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 7
84. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 3
85. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 1 6
86. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 7
87. Isépy Botond (Treff 07 SE) 1 9
88. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 1 4
89. Medgyesi Bálint (Superheroes) 0.88 8
90. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.88 8
91. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 0.86 7
92. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.86 7
93. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.83 6
94. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0.83 6
95. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.8 5
96. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 0.8 5
97. Bori István (Budai Old Boys) 0.75 8
98. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 0.75 8
99. Tatai Ádám (Budai Mind1) 0.75 8
100. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0.75 4
101. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 0.71 7
102. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.71 7
103. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.67 9
104. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.67 6
105. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.56 9
106. Tonk Gábor (Superheroes) 0.5 6
107. Göbölös László (Budai Mind1) 0.5 4
108. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 0.43 7
109. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.43 7
110. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 0.43 7
111. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 0.4 5
112. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0.4 5
113. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0.4 5
114. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.33 6
115. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.29 7
116. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.2 5
117. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 0.14 7
118. Mikes Benedek (Superheroes) 0 3
119. Madarász Bálint (Budai Mind1) 0 4
120. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 0 8
121. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 0 4
122. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0 6
123. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 3
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 4 3
2. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 3.5 8
3. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 3.22 9
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 2.88 8
5. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.88 8
6. Turán Krisztián (Budai Mind1) 2.86 7
7. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 2.75 8
8. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 2.71 7
9. Póra Csaba (Budai Old Boys) 2.6 5
10. Zsoldos György (Szentendrei KSE U23) 2.6 5
11. Veres Ádám (Treff 07 SE) 2.56 9
12. Juhász István (Budai Mind1) 2.5 8
13. Kovács András (Treff 07 SE) 2.5 6
14. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 2.5 8
15. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 2.5 8
16. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 2.5 6
17. Kovács Gábor (Budai Old Boys) 2.43 7
18. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.33 9
19. Hodossi Márk (X-Debrecen) 2.33 9
20. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.29 7
21. Elek István (2.NFB SE) 2.22 9
22. Isépy Botond (Treff 07 SE) 2.22 9
23. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 2.17 6
24. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 2.17 6
25. Herjeczki Tamás (Superheroes) 2.14 7
26. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 2 9
27. Tiba Gábor (Nagytétényi KE) 2 8
28. Farkas Péter (Ziccer KS) 2 7
29. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 2 6
30. Könczöl Ádám (Szentendrei KSE U23) 2 6
31. Tonk Dávid (Superheroes) 1.83 6
32. Tonk Gábor (Superheroes) 1.83 6
33. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 1.75 8
34. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 1.75 4
35. Széll Gábor (Nagytétényi KE) 1.75 8
36. Pap Gábor Gyula (2.NFB SE) 1.71 7
37. Kohári Zsolt (Budai Old Boys) 1.71 7
38. Kovács Miklós (Budai Mind1) 1.67 9
39. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 1.67 9
40. Takács Levente (Treff 07 SE) 1.63 8
41. Kovács Áron (Treff 07 SE) 1.6 5
42. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 1.6 5
43. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 1.5 8
44. Papp Mátyás (X-Debrecen) 1.5 8
45. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 1.5 8
46. Károlyi Kristóf (Treff 07 SE) 1.5 4
47. Németh András (Budai Old Boys) 1.5 6
48. Tatai Ádám (Budai Mind1) 1.5 8
49. Madarász Bálint (Budai Mind1) 1.5 4
50. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 1.43 7
51. Sipos Nándor (2.NFB SE) 1.43 7
52. Medgyesi Bálint (Superheroes) 1.38 8
53. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 3
54. Dávid András (Kölcsey Hősei) 1.33 3
55. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 6
56. Mikes Benedek (Superheroes) 1.33 3
57. Schrenk Kornél (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.33 3
58. Papp Gábor (Nagytétényi KE) 1.29 7
59. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 1.29 7
60. Végh Ferenc (Nagytétényi KE) 1.29 7
61. Plajer Tibor (Budai Old Boys) 1.29 7
62. Vass György (Kölcsey Hősei) 1.25 4
63. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 1.25 4
64. Hőgerl Bence (Keresztúri SE) 1.25 4
65. Acsai Béla (2.NFB SE) 1.22 9
66. Ambrus Zsolt (Budai Mind1) 1.22 9
67. Valner Kristóf (X-Debrecen) 1.22 9
68. Blahó Tamás (Ziccer KS) 1.2 5
69. Horváth Ádám (Budai Mind1) 1.2 5
70. Szabó Csongor Károly (Ziccer KS) 1.17 6
71. Kódor András (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.17 6
72. Szilas Gábor (Budai Mind1) 1.14 7
73. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 1.14 7
74. Burics József (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.14 7
75. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 1.13 8
76. Polgári Bence (Keresztúri SE) 1.13 8
77. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 1.13 8
78. Braun Dániel (Keresztúri SE) 1.13 8
79. Tóth Bálint (Ziccer KS) 1 8
80. Halász László (Nagytétényi KE) 1 6
81. Sveda Tamás (X-Debrecen) 1 6
82. Barna Márton (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 6
83. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 1 9
84. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 7
85. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 7
86. Fogd Marcell István (Ziccer KS) 1 4
87. Göbölös László (Budai Mind1) 1 4
88. Nemessályi Nándor (X-Debrecen) 1 8
89. Kató Barna (2.NFB SE) 0.89 9
90. Pálóczi Péter (Superheroes) 0.86 7
91. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 0.86 7
92. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 0.83 6
93. Hörcsök Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.8 5
94. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 0.75 4
95. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 0.75 4
96. Bata Boldizsár (Superheroes) 0.75 8
97. Turi Márton (Kölcsey Hősei) 0.75 4
98. Takács Márk (SZPA-HSE Talents) 0.75 4
99. Dunavölgyi Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.71 7
100. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 0.71 7
101. Kopácsi Péter (2.NFB SE) 0.71 7
102. Kis Torma Bogdán (SZPA-HSE Talents) 0.67 3
103. Szlávik Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.67 3
104. Kovács Dániel (Keresztúri SE) 0.67 6
105. Bori István (Budai Old Boys) 0.63 8
106. Hegedűs András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.6 5
107. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 0.57 7
108. Megyesi Marcell (Ziccer KS) 0.57 7
109. Fazekas Lajos (X-Debrecen) 0.57 7
110. Farda Balázs (Ziccer KS) 0.5 8
111. Hornyák Kristóf (Keresztúri SE) 0.33 6
112. Horváth Ádám (Budai Mind1) 0.33 6
113. Ferentzi Józsué (SZPA-HSE Talents) 0.33 6
114. Tóth Kristóf Bence (Superheroes) 0.29 7
115. Nyitrai Gergő (Treff 07 SE) 0.25 8
116. Zsuppán Bence (Treff 07 SE) 0.22 9
117. Kondé Márton (X-Debrecen) 0.22 9
118. Horváth Simon Mátyás (SZPA-HSE Talents) 0.2 5
119. Győri Gergely István (Keresztúri SE) 0.17 6
120. Németh Tamás (Nagytétényi KE) 0.17 6
121. Nagy Kristóf György (SZPA-HSE Talents) 0.14 7
122. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 0 5
123. Keresztes Jonatán (SZPA-HSE Talents) 0 5
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 5.88 8
2. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 4.5 8
3. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 4.5 6
4. Juhász István (Budai Mind1) 3.75 8
5. Blahó Tamás (Ziccer KS) 2.6 5
6. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 2.56 9
7. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 2.5 8
8. Papp Mátyás (X-Debrecen) 2.5 8
9. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 2.5 8
10. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 2.33 6
11. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2.29 7
12. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 2.25 8
13. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 2.11 9
14. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 2 3
15. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 3
16. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 2 6
17. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 1.86 7
18. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 1.86 7
19. Hodossi Márk (X-Debrecen) 1.67 9
20. Farkas Péter (Ziccer KS) 1.43 7
21. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 1.29 7
22. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 1.29 7
23. Sipos Nándor (2.NFB SE) 1.14 7
24. Turán Krisztián (Budai Mind1) 1.14 7
25. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.14 7
26. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 1.13 8
27. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 1.13 8
28. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 1 8
29. Kovács Miklós (Budai Mind1) 0.89 9
30. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 0.88 8
31. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 0.86 7
32. Polgári Bence (Keresztúri SE) 0.75 8
33. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 0.75 8
34. Valner Kristóf (X-Debrecen) 0.67 9
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Puskás Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 88.89% (8/9) 7
2. Ádám Szabolcs (Ziccer KS) 81.82% (9/11) 8
3. Budinszki Gábor (Ziccer KS) 79.66% (47/59) 8
4. Mogyorósi Gergely (Nagytétényi KE) 75% (36/48) 8
5. Juhász István (Budai Mind1) 73.17% (30/41) 8
6. Sipos Nándor (2.NFB SE) 72.73% (8/11) 7
7. Hodossi Márk (X-Debrecen) 65.22% (15/23) 9
8. Blahó Tamás (Ziccer KS) 65% (13/20) 5
9. Könczöl Dávid (Szentendrei KSE U23) 63.64% (14/22) 6
10. Farkas Péter (Ziccer KS) 62.5% (10/16) 7
11. Bandúr Ádám (Keresztúri SE) 60.61% (20/33) 8
12. Nánási Marcell (Keresztúri SE) 60% (9/15) 7
13. Polgári Bence (Keresztúri SE) 60% (6/10) 8
14. Mlinárcsik Izsák Csaba (SZPA-HSE Talents) 59.09% (13/22) 7
15. Szentpéteri Károly (2.NFB SE) 58.97% (23/39) 9
16. Halász László (Nagytétényi KE) 57.14% (4/7) 6
17. Huszanyik Gergely László (Szentendrei KSE U23) 57.14% (4/7) 4
18. Szilas Gábor (Budai Mind1) 57.14% (4/7) 7
19. Papp Mátyás (X-Debrecen) 55.56% (20/36) 8
20. Ablonczy Csaba (Szentendrei KSE U23) 54.55% (12/22) 6
21. Schwarcz Balázs (Budai Old Boys) 54.55% (6/11) 7
22. Hegedűs Gergő (X-Debrecen) 54.29% (19/35) 9
23. Rigó Zoltán (Budai Old Boys) 54.05% (20/37) 8
24. Láncos Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 51.61% (16/31) 7
25. Villányi Gábor (Nagytétényi KE) 50.94% (27/53) 6
26. Kardos Márk Sándor (Superheroes) 50% (18/36) 8
27. Valner Kristóf (X-Debrecen) 50% (6/12) 9
28. Mogyorósi Hunor Miklós (Szentendrei KSE U23) 50% (6/12) 3
29. Acsai Béla (2.NFB SE) 50% (5/10) 9
30. Kotroczó Péter (Budai Old Boys) 46.67% (7/15) 8
31. Kovács Miklós (Budai Mind1) 44.44% (8/18) 9
32. Dávid Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 44.44% (4/9) 6
33. Csáky Dániel (Nagytétényi KE) 44.44% (4/9) 4
34. Veres Ádám (Treff 07 SE) 44.44% (4/9) 9
35. Baranyi Kristóf (X-Debrecen) 44.44% (4/9) 9
36. Uhlik Bálint (SZPA-HSE Talents) 43.33% (13/30) 7
37. Bereczki Zoltán (Honvéd Zrínyi SE/B) 42.86% (6/14) 3
38. Tóth Bálint (Ziccer KS) 42.86% (3/7) 8
39. Miklós Tihamér (Treff 07 SE) 40.91% (9/22) 8
40. Bodnár Dániel (Budai Old Boys) 38.46% (5/13) 8
41. Kondé Benedek Rudolf (X-Debrecen) 37.5% (3/8) 9
42. Kováts Máté Péter (Budai Mind1) 36.36% (4/11) 9
43. Dr. Fejes Péter László (2.NFB SE) 35.29% (6/17) 8
44. Tonk Gábor (Superheroes) 33.33% (3/9) 6
45. Losonczi András (Kölcsey Hősei) 33.33% (2/6) 4
46. Németh Kristóf Ariel (SZPA-HSE Talents) 33.33% (2/6) 5
47. Gereczi Botond (Keresztúri SE) 33.33% (2/6) 5
48. Medgyesi Bálint (Superheroes) 33.33% (2/6) 8
49. Bódi Jonatán Ruben (SZPA-HSE Talents) 33.33% (2/6) 6
50. Isépy Botond (Treff 07 SE) 33.33% (2/6) 9
51. Gebauer Bence (Keresztúri SE) 31.03% (9/29) 7
52. Lengyel Kristóf Dániel (SZPA-HSE Talents) 30% (3/10) 6
53. Riskó Dávid (SZPA-HSE Talents) 29.63% (8/27) 8
54. Takács Levente (Treff 07 SE) 25% (2/8) 8
55. Turán Krisztián (Budai Mind1) 22.22% (8/36) 7
56. Laczkó Barnabás (Ziccer KS) 22.22% (2/9) 4
57. Láncos Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 18.18% (2/11) 7
58. Elek István (2.NFB SE) 18.18% (2/11) 9
59. Horváth Ádám (Budai Mind1) 16.67% (1/6) 6
60. Bori István (Budai Old Boys) 16.67% (1/6) 8
61. Szűcs Levente Ákos (SZPA-HSE Talents) 14.29% (1/7) 7
62. Vámosi Márton György (X-Debrecen) 13.64% (3/22) 7
63. Braun Dániel (Keresztúri SE) 0% (0/6) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu