E5vös NGRK - Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Budai Márton 30/699-5712 budaimarci@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Bártfai Ádám794 30/460-4495 bartfai.adam23@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Lázár Ervin Általános Iskola Tornaterme 1041 - Budapest Erzsébet u. 31.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BAROCH Csaba 1995-01-15
- BÁRTFAI Ádám 1995-10-06
- BOGDÁN Ágoston 1996-12-23
- BOGNÁR Domokos 1996-07-23
- BUDAI Márton 1996-09-19
- ERDÉLYI Dávid 1996-06-12
- FRIDRICH Gordon 1995-05-25
- IKLÓDI Zsolt 1996-08-12
- KÉGL Marcell 1996-12-15
- KERÉNYI Dániel Zoltán 1994-06-06
- KONCSÁR Balázs 1996-07-12
- PETZ Viktor 1995-10-07
- SZÁNTHÓ Lõrinc 1995-10-18
- VARGA Zsombor 1994-12-15

Műsor

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0021 Budai TriplaDupla E5vös NGRK 2017/10/13 18:30 38-77
(3-14,12-15,7-24,16-24)
IX. kerületi Sportcsarnok Bános Csaba Koncsag Csaba
BUFD0031 E5vös NGRK Újpest-MT U20 2017/10/22 11:30 59-69
(23-18,9-23,11-10,16-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Matics Sándor
BUFD0041 Honvéd Zrínyi SE/B E5vös NGRK 2017/10/26 19:10 47-79
(13-19,15-15,18-23,1-22)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Bagi Bálint Szőke Gábor
BUFD0051 Keresztúri SE E5vös NGRK 2017/11/10 19:20 63-94
(12-20,16-31,14-28,21-15)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Kozma Balázs Koncsag Csaba
BUFD0061 KOKEC U23 E5vös NGRK 2017/11/19 09:00 73-76
(21-14,15-26,19-18,18-18)
BEAC Sporttelep Forintos József Bárány Levente
BUFD0071 E5vös NGRK SZPA-HSE 2017/11/26 09:00 90-58
(26-10,22-20,26-14,16-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Gruber Nikolett Győri Ferenc
BUFD0081 Budai Old Boys E5vös NGRK 2017/12/01 19:10 36-89
(5-23,7-18,13-15,11-33)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Kapros Roland Zádeczki Donát László
BUFD0091 E5vös NGRK ASE nemecsek 2017/12/10 12:00 88-48
(22-9,17-16,27-12,22-11)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Horváth Péter
BUFD0101 Nagytétényi Kohász E5vös NGRK 2017/12/17 19:15 44-75
(16-24,4-20,10-15,14-16)
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Mocsai László László Zsolt
BUFD0111 Budai Mind1 E5vös NGRK 2018/01/05 19:10 45-69
(11-27,6-18,16-12,12-12)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Nagy Viktor Gruber Nikolett
BUFD0121 Semi Pro E5vös NGRK 2018/01/17 20:45 75-74
(25-26,20-14,10-16,20-18)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szőke Gábor Szabó István
BUFD0131 E5vös NGRK Treff 07 SE 2018/01/21 09:00 82-42
(22-6,28-12,15-10,17-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Schäffer Béla
BUFD0151 E5vös NGRK Budai TriplaDupla 2018/02/04 13:30 70-47
(21-7,16-22,18-4,15-14)
Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Pohánka Balázs
BUFD0161 Újpest-MT U20 E5vös NGRK 2018/02/16 20:40 72-65
(17-16,18-14,23-23,14-12)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Kozma Balázs Jankovics Viktor
BUFD0171 E5vös NGRK Honvéd Zrínyi SE/B 2018/02/24 16:30 71-45
(19-14,13-11,22-13,17-7)
Lázár Ervin Általános Iskola László Zsolt Tahin András
BUFD0181 E5vös NGRK Keresztúri SE 2018/03/04 12:00 87-55
(13-23,22-8,29-13,23-11)
Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Szirt Lajos
BUFD0191 E5vös NGRK KOKEC U23 2018/03/11 13:30 82-75
(23-22,22-21,19-20,18-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Józsa A. Junior Szirt Lajos
BUFD0201 SZPA-HSE E5vös NGRK 2018/03/18 16:00 81-79
(18-23,20-23,14-21,29-12)
HIT Park Labdacsarnok Szokolainé Váradi Csilla Szőke Gábor
BUFD0211 E5vös NGRK Budai Old Boys 2018/03/24 18:00 87-45
(21-11,17-13,33-15,16-6)
Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Matics Sándor
BUFD0221 ASE nemecsek E5vös NGRK 2018/04/06 18:30 37-57
(7-19,9-10,9-13,12-15)
ÁSE Terem Szirt Lajos Bános Csaba
BUFD0231 E5vös NGRK Nagytétényi Kohász 2018/04/15 12:00 87-44
(26-13,24-9,14-9,23-13)
Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Nagy I. László
BUFD0241 E5vös NGRK Budai Mind1 2018/04/22 12:00 70-42
(15-16,18-6,17-13,20-7)
Lázár Ervin Általános Iskola Matics Sándor László Zsolt
BUFD0251 E5vös NGRK Semi Pro 2018/05/06 10:30 20-0
(-, -, -, -)
Lázár Ervin Általános Iskola Pohánka Balázs Schäffer Béla
BUFD0261 Treff 07 SE E5vös NGRK 2018/05/13 13:30 17-96
(6-30,2-29,2-21,7-16)
Lázár Ervin Általános Iskola Réger Zsolt Schäffer Béla

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 637 21
2. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 594 23
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 564 23
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 459 21
5. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 458 24
6. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 420 24
7. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 375 23
8. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 373 24
9. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 373 21
10. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 370 24
11. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 366 23
12. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 350 23
13. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 324 23
14. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 313 22
15. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 309 24
16. BORI István (Budai Old Boys) 302 21
17. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 302 22
18. RADICS Ádám (KOKEC U23) 291 14
19. VERES Ádám (Treff 07 SE) 287 19
20. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 265 14
21. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 263 15
22. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 243 19
23. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 234 23
24. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 230 11
25. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 217 19
26. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 216 21
27. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 212 8
28. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 210 18
29. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 210 20
30. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 209 23
31. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 206 20
32. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 205 24
33. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 205 19
34. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 193 15
35. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 191 18
36. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 191 21
37. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 190 19
38. ICHA Milán (SZPA-HSE) 189 20
39. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 186 17
40. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 185 21
41. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 182 18
42. TATAI Ádám (Budai Mind1) 181 20
43. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 178 18
44. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 177 16
45. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 177 20
46. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 175 23
47. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 170 23
48. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 167 23
49. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 164 20
50. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 162 19
51. NÉMETH András (Budai Old Boys) 162 17
52. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 161 21
53. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 150 21
54. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 149 16
55. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 149 13
56. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 149 18
57. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 146 21
58. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 145 18
59. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 144 21
60. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 143 18
61. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 137 12
62. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 134 19
63. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 134 18
64. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 129 20
65. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 126 15
66. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 123 16
67. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 119 18
68. KONCZ József (Budai Old Boys) 115 15
69. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 111 20
70. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 110 21
71. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 107 12
72. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 104 11
73. BODAI Levente (KOKEC U23) 103 17
74. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 102 20
75. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 95 20
76. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 95 17
77. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 90 18
78. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 89 22
79. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 85 13
80. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 83 20
81. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 73 11
82. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 72 15
83. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 72 23
84. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 70 24
85. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 69 21
86. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 69 21
87. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 66 18
88. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 66 10
89. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 64 18
90. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 64 24
91. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 61 13
92. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 59 16
93. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 59 11
94. KIS Balázs (ASE nemecsek) 58 13
95. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 58 18
96. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 57 11
97. LACZHÁZI Róbert (Nagytétényi Kohász) 57 4
98. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 57 8
99. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 56 8
100. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 56 8
101. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 56 18
102. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 55 12
103. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 54 20
104. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 54 19
105. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 51 14
106. BECZ Attila (Budai Mind1) 50 22
107. VISKY László (Budai TriplaDupla) 48 13
108. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 47 10
109. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 47 13
110. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 46 22
111. MARTI Zoltán (Semi Pro) 46 20
112. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 44 10
113. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 40 6
114. BAKK István (SZPA-HSE) 40 22
115. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 38 16
116. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 38 9
117. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 37 11
118. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 37 14
119. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 36 21
120. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 35 12
121. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 34 24
122. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 34 21
123. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 32 18
124. GÁL Tibor (Semi Pro) 32 8
125. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 29 8
126. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 28 9
127. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 26 9
128. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 26 16
129. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 26 16
130. BUKOVECZ Tamás (Budai TriplaDupla) 25 6
131. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 24 12
132. KOVÁCS Áron (Treff 07 SE) 23 4
133. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 23 5
134. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 23 23
135. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 21 16
136. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 20 22
137. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 19 19
138. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 19 23
139. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 18 6
140. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 16 14
141. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 16 1
142. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 16 4
143. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 16 8
144. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 15 9
145. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 15 5
146. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 12 5
147. BUS László (Nagytétényi Kohász) 12 9
148. PONCSÁK Ádám (Újpest-MT U20) 11 3
149. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 11 19
150. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 9 3
151. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 9 4
152. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 9 5
153. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 7 16
154. KOVÁCS András (Treff 07 SE) 4 3
155. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 17
156. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 2 3
157. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 2 3
158. HORVÁTH Géza (ASE nemecsek) 0 7
159. MECSÉRI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 124 24
2. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 70 24
3. BORI István (Budai Old Boys) 68 21
4. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 50 23
5. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 48 23
6. MARKÓ Péter Ádám (Semi Pro) 43 15
7. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 37 23
8. KOZMA Dániel (KOKEC U23) 35 11
9. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 32 21
10. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 32 21
11. RADICS Ádám (KOKEC U23) 31 14
12. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 29 24
13. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 28 24
14. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 28 21
15. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 27 20
16. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 27 23
17. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 27 22
18. VERES Ádám (Treff 07 SE) 25 19
19. SZLÁVIK Barnabás (Honvéd Zrínyi SE/B) 25 15
20. BORSODI Bálint (Újpest-MT U20) 24 16
21. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 24 19
22. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 23 22
23. BALOGH Róbert (ASE nemecsek) 23 15
24. KOZMA Dávid (KOKEC U23) 22 8
25. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 20 23
26. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 20 23
27. REMÉNYI László (SZPA-HSE) 19 18
28. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 18 21
29. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 17 24
30. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 17 20
31. DÁVID Péter (Honvéd Zrínyi SE/B) 16 18
32. KIS Balázs (ASE nemecsek) 16 13
33. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 15 22
34. ERDEI Dávid (KOKEC U23) 15 12
35. BOGDÁN Ágoston (E5vös NGRK) 15 15
36. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 14 19
37. HEBÕK Martin (KOKEC U23) 14 18
38. BODNÁR Dániel (Budai Old Boys) 13 14
39. HEBÕK Balázs (KOKEC U23) 13 18
40. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 13 20
41. BOGNÁR Domokos (E5vös NGRK) 13 11
42. KONCZ József (Budai Old Boys) 13 15
43. BODAI Levente (KOKEC U23) 13 17
44. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 13 20
45. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 12 19
46. NÉMETH András (Budai Old Boys) 12 17
47. ADJUDANI Balázs Szaszan (Keresztúri SE) 12 16
48. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 12 21
49. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 11 23
50. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 11 21
51. PUSKÁS Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 11 10
52. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 11 23
53. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 10 20
54. BAROCH Csaba (E5vös NGRK) 10 11
55. KONCSÁR Balázs (E5vös NGRK) 9 17
56. ERDÉLYI László (Nagytétényi Kohász) 9 10
57. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 9 19
58. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 9 20
59. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 8 24
60. VISKY László (Budai TriplaDupla) 8 13
61. BECZ Attila (Budai Mind1) 8 22
62. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 7 21
63. ISÉPY Botond (Treff 07 SE) 7 14
64. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 7 21
65. ZSUPPÁN Bence (Treff 07 SE) 7 18
66. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 6 23
67. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 6 19
68. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 6 19
69. SÁRDI Gergõ (KOKEC U23) 6 9
70. HAMZI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 6 9
71. ZALAI Gergely (Budai TriplaDupla) 5 18
72. KOVÁCS Gergely János (KOKEC U23) 5 8
73. LENGYEL Attila (Nagytétényi Kohász) 5 6
74. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 5 24
75. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 4 21
76. VARGA Zsombor (E5vös NGRK) 4 13
77. SZABÓ Olivér (Budai Old Boys) 4 12
78. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 4 20
79. GÁL Tibor (Semi Pro) 4 8
80. ERDÉLYI Dávid (E5vös NGRK) 4 16
81. KOVÁTS Máté Péter (Budai Mind1) 3 13
82. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3 19
83. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3 21
84. KOVÁCS Ádám Tamás (Budai TriplaDupla) 3 12
85. BOROSTYÁN Balázs (Semi Pro) 3 18
86. CSERHÁTI Csongor (Treff 07 SE) 3 5
87. BURICS Marcell (Honvéd Zrínyi SE/B) 3 16
88. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2 23
89. LÁNCOS Gergely (Honvéd Zrínyi SE/B) 2 18
90. TATAI Ádám (Budai Mind1) 2 20
91. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 2 21
92. SEBESTYÉN András (KOKEC U23) 2 8
93. GYÕRFFY Dávid (SZPA-HSE) 2 11
94. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2 13
95. VÁCZI Jonatán (KOKEC U23) 2 4
96. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 2 21
97. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2 24
98. ÁBRAHÁM András (SZPA-HSE) 2 9
99. MARTI Zoltán (Semi Pro) 2 20
100. BAKK István (SZPA-HSE) 2 22
101. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1 23
102. UZONI Simon Péter (SZPA-HSE) 1 18
103. TAKÁCS Levente (Treff 07 SE) 1 16
104. KÉGL Marcell (E5vös NGRK) 1 18
105. KOVÁCS Áron (Treff 07 SE) 1 4
106. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 1 20
107. WÁGENSZOMMER Dominik (KOKEC U23) 1 13
108. DUKAI Asztrik (Treff 07 SE) 1 18
109. GÖBÖLÖS László (Budai Mind1) 1 18
110. KALMÁR-NAGY Márton (Budai TriplaDupla) 1 14
111. SZÁNTÓ Balázs (Budai Old Boys) 1 16
112. NAGY Dániel (Honvéd Zrínyi SE/B) 1 4
113. PAPP Gábor (Nagytétényi Kohász) 1 18
114. GYÕRI Gergely István (Keresztúri SE) 1 16
115. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 1 23
116. KETT Zoltán (Treff 07 SE) 0 1
117. LACZHÁZI Róbert (Nagytétényi Kohász) 0 4
118. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 20
119. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 21
120. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 23
121. SOMKUTI Gergõ (SZPA-HSE) 0 8
122. BALÁZS Máté (Nagytétényi Kohász) 0 6
123. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 20
124. BALCZER Gábor (ASE nemecsek) 0 17
125. CSEH Balázs (ASE nemecsek) 0 11
126. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 20
127. DORKÓ Balázs (Budai TriplaDupla) 0 18
128. HOLCSIK Barnabás (SZPA-HSE) 0 10
129. VÉGVÁRI Tamás (Nagytétényi Kohász) 0 5
130. BUKOVECZ Tamás (Budai TriplaDupla) 0 6
131. KÓDOR András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 18
132. PONCSÁK Ádám (Újpest-MT U20) 0 3
133. NYILAS Zoltán (Budai Old Boys) 0 8
134. HARDI Balázs (ASE nemecsek) 0 11
135. LÓDI Dominik (Treff 07 SE) 0 3
136. HOMOKI Levente (Treff 07 SE) 0 12
137. ENGLENDER Richárd (Újpest-MT U20) 0 5
138. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 22
139. KOVÁCS Dániel (Keresztúri SE) 0 12
140. BÓDI Jonatán Ruben (SZPA-HSE) 0 8
141. PALACZK Péter (ASE nemecsek) 0 5
142. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 21
143. MÜLLER András (Budai TriplaDupla) 0 9
144. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 21
145. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 24
146. KOVÁCS András (Treff 07 SE) 0 3
147. BUS László (Nagytétényi Kohász) 0 9
148. HEGEDÛS András (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 16
149. NAGY Kristóf György (SZPA-HSE) 0 14
150. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 23
151. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 19
152. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 22
153. MOLNÁR Imre (Treff 07 SE) 0 3
154. JÓZSA Máté (Treff 07 SE) 0 3
155. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0 19
156. TAKÁCS Márk (SZPA-HSE) 0 16
157. BURICS József (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 17
158. HORVÁTH Géza (ASE nemecsek) 0 7
159. MECSÉRI Balázs (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 30.33 21
2. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 25.83 23
3. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 24.52 23
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 21.86 21
5. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 19.08 24
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 17.76 21
7. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 17.5 24
8. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 16.3 23
9. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 15.91 23
10. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 15.54 24
11. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 15.42 24
12. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 15.22 23
13. VERES Ádám (Treff 07 SE) 15.11 19
14. BORI István (Budai Old Boys) 14.38 21
15. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 14.23 22
16. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 14.09 23
17. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 13.73 22
18. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 12.88 24
19. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 12.79 19
20. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 11.42 19
21. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 10.79 19
22. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 10.5 20
23. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 10.3 20
24. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 10.29 21
25. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 10.17 23
26. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 10 19
27. ICHA Milán (SZPA-HSE) 9.45 20
28. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 9.1 21
29. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 9.09 23
30. TATAI Ádám (Budai Mind1) 9.05 20
31. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 8.85 20
32. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 8.81 21
33. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 8.54 24
34. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 8.53 19
35. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 8.2 20
36. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 7.67 21
37. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 7.61 23
38. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 7.39 23
39. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 7.26 23
40. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 7.14 21
41. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 7.05 19
42. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 6.95 21
43. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 6.86 21
44. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 6.45 20
45. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 5.55 20
46. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 5.24 21
47. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 5.1 20
48. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.75 20
49. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 4.15 20
50. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 4.05 22
51. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 3.29 21
52. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 3.29 21
53. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 3.13 23
54. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2.92 24
55. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 2.84 19
56. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 2.7 20
57. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 2.67 24
58. MARTI Zoltán (Semi Pro) 2.3 20
59. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.27 22
60. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 2.09 22
61. BAKK István (SZPA-HSE) 1.82 22
62. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 1.71 21
63. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.62 21
64. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.42 24
65. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 1 19
66. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1 23
67. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.91 22
68. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.83 23
69. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0.58 19
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 5.17 24
2. BORI István (Budai Old Boys) 3.24 21
3. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.92 24
4. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 2.17 23
5. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 2.09 23
6. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.61 23
7. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 1.52 21
8. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.52 21
9. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.35 20
10. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.33 21
11. VERES Ádám (Treff 07 SE) 1.32 19
12. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.26 19
13. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.23 22
14. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.21 24
15. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 1.17 23
16. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.17 24
17. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.05 22
18. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.87 23
19. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 0.87 23
20. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 0.86 21
21. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 0.85 20
22. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 0.74 19
23. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 0.71 24
24. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 0.68 22
25. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 0.65 20
26. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 0.65 20
27. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 0.63 19
28. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 0.57 21
29. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 0.52 21
30. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 0.5 20
31. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 0.48 23
32. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.48 23
33. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.47 19
34. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.45 20
35. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.36 22
36. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 0.33 21
37. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 0.33 24
38. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 0.33 21
39. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 0.32 19
40. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 0.32 19
41. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 0.26 23
42. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 0.21 24
43. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 0.2 20
44. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 0.19 21
45. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.16 19
46. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 0.14 21
47. TATAI Ádám (Budai Mind1) 0.1 20
48. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0.1 20
49. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 0.1 21
50. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 0.1 21
51. BAKK István (SZPA-HSE) 0.09 22
52. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 0.09 23
53. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 0.08 24
54. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 0.05 20
55. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 0.04 23
56. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.04 23
57. ICHA Milán (SZPA-HSE) 0 20
58. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0 21
59. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 0 23
60. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 0 20
61. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0 20
62. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0 22
63. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0 21
64. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0 21
65. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0 24
66. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0 19
67. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0 23
68. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0 22
69. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0 19
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 13.33 21
2. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 11.09 23
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 10.48 23
4. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 6.96 24
5. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 6.95 21
6. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 6.86 21
7. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 5.5 24
8. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 5.09 22
9. VERES Ádám (Treff 07 SE) 4.9 19
10. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 4.87 23
11. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 4.7 23
12. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 4.68 22
13. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 4.63 19
14. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 4.48 23
15. ICHA Milán (SZPA-HSE) 4.25 20
16. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 4.13 23
17. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 3.95 19
18. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 3.91 23
19. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 3.9 20
20. TATAI Ádám (Budai Mind1) 3.9 20
21. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 3.88 24
22. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3.74 19
23. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 3.71 21
24. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 3.63 19
25. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 3.52 21
26. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 3.38 21
27. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 3.38 24
28. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 3.26 23
29. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 3.24 21
30. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 3.14 21
31. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 3.1 21
32. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 3.05 20
33. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.68 19
34. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 2.65 20
35. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.58 24
36. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 2.55 20
37. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.45 20
38. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 2.4 20
39. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 2.4 20
40. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.3 23
41. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 2.3 23
42. BORI István (Budai Old Boys) 2.14 21
43. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.91 23
44. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1.7 20
45. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.43 21
46. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 1.42 19
47. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.3 20
48. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 1.21 24
49. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.19 21
50. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0.96 22
51. MARTI Zoltán (Semi Pro) 0.95 20
52. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 0.92 24
53. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 0.91 21
54. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 0.81 21
55. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 0.79 24
56. BAKK István (SZPA-HSE) 0.77 22
57. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 0.74 23
58. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.67 21
59. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 0.67 24
60. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.65 20
61. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 0.57 21
62. BECZ Attila (Budai Mind1) 0.5 22
63. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.47 19
64. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.46 22
65. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 0.44 23
66. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 0.42 19
67. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.3 23
68. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0.26 19
69. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 0.14 22
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 19 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 3.05 22
2. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 2.76 21
3. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 2.67 21
4. VERES Ádám (Treff 07 SE) 2.53 19
5. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 2.48 23
6. SZÉLL Gábor (Nagytétényi Kohász) 2.35 23
7. TÖRÖK László (ASE nemecsek) 2.33 24
8. BECZ Attila (Budai Mind1) 2.27 22
9. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 2.21 24
10. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 2.04 24
11. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 2 19
12. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2 20
13. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 1.96 23
14. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.96 23
15. HORVÁTH Ádám (Budai Mind1) 1.95 19
16. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 1.9 19
17. JASPER Gábor (Budai TriplaDupla) 1.81 21
18. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.78 23
19. MLINÁRCSIK Izsák Csaba (SZPA-HSE) 1.74 23
20. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 1.68 19
21. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 1.67 24
22. BÓDI Róbert (Budai Old Boys) 1.6 20
23. TURTSÁNYI Balázs Olivér (SZPA-HSE) 1.58 24
24. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 1.58 19
25. TARJÁNI Gábor Dávid (Semi Pro) 1.57 21
26. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 1.52 21
27. SZALKAI-SZABÓ Zoltán (Budai TriplaDupla) 1.5 20
28. KOVÁCS Miklós (Budai Mind1) 1.43 21
29. BUDAI Márton (E5vös NGRK) 1.43 21
30. ICHA Milán (SZPA-HSE) 1.35 20
31. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 1.35 23
32. PAJOR Dávid (Újpest-MT U20) 1.33 24
33. ROHONCZI Balázs (Budai TriplaDupla) 1.33 21
34. AGÓCS Gábor (ASE nemecsek) 1.33 24
35. HÕGERL Bence (Keresztúri SE) 1.3 23
36. HERCZOG András (Újpest-MT U20) 1.25 20
37. AMBRUS Zsolt (Budai Mind1) 1.25 20
38. MARTI Zoltán (Semi Pro) 1.25 20
39. DINNYÉS László (ASE nemecsek) 1.24 21
40. TATAI Ádám (Budai Mind1) 1.2 20
41. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 1.19 21
42. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 1.19 21
43. DRÁVUCZ Attila (Újpest-MT U20) 1.18 22
44. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.17 23
45. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 1.17 24
46. BORI István (Budai Old Boys) 1.14 21
47. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 1.13 23
48. DUNAVÖLGYI Dávid (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.1 20
49. BÁRTFAI Ádám (E5vös NGRK) 1.1 21
50. PLAJER Tibor (Budai Old Boys) 1.1 21
51. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 1.09 23
52. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 1.08 24
53. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 1.05 19
54. SZILAS Gábor (Budai Mind1) 1.05 22
55. SZÁNTHÓ Lõrinc (E5vös NGRK) 1 20
56. NAGY Rajmund (Újpest-MT U20) 1 23
57. HERMANN Zsombor (Újpest-MT U20) 0.9 20
58. TÓTH Gergõ (Budai TriplaDupla) 0.9 19
59. HÖRCSÖK Bálint Bennó (Keresztúri SE) 0.86 22
60. IKLÓDI Zsolt (E5vös NGRK) 0.85 20
61. KENYERES Ákos (Újpest-MT U20) 0.84 19
62. BAKK István (SZPA-HSE) 0.82 22
63. VÉGH Ferenc (Nagytétényi Kohász) 0.7 23
64. KOHÁRI Zsolt (Budai Old Boys) 0.64 22
65. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 0.61 23
66. DEÁK István (Budai TriplaDupla) 0.6 20
67. KÁROLYI Kristóf (Treff 07 SE) 0.57 21
68. PETZ Viktor (E5vös NGRK) 0.48 21
69. NYITRAI Gergõ (Treff 07 SE) 0.16 19
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 19 meccs, min. 38 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 3.57 23
2. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 3.47 19
3. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 3.44 23
4. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 3.38 21
5. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 2.67 21
6. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 2.45 20
7. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 2.43 21
8. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 2.32 22
9. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 2.29 24
10. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 2.21 19
11. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 2.09 23
12. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 2.04 23
13. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 1.7 23
14. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 1.67 24
15. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 1.63 24
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 19 meccs, min. 38 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. BANDÚR Ádám (Keresztúri SE) 74.53% (79/106) 23
2. POLGÁRI Bence (Keresztúri SE) 71.43% (55/77) 24
3. KOROMPAY Márk (SZPA-HSE) 70.18% (40/57) 24
4. KERÉNYI Dániel Zoltán (E5vös NGRK) 69.57% (48/69) 23
5. BARSI Zoltán (ASE nemecsek) 68.42% (39/57) 24
6. MORAUVSZKI Gergely (Újpest-MT U20) 65.88% (56/85) 21
7. VERES Ádám (Treff 07 SE) 63.41% (26/41) 19
8. TIBA Gábor (Nagytétényi Kohász) 61.36% (27/44) 23
9. MOGYORÓSI Gergely (Nagytétényi Kohász) 60.68% (71/117) 21
10. VILLÁNYI Gábor (Nagytétényi Kohász) 57.39% (66/115) 19
11. PODOBA Tamás (ASE nemecsek) 57.34% (82/143) 23
12. SZILÁGYI Áron (SZPA-HSE) 57.14% (36/63) 24
13. MIKLÓS Tihamér (Treff 07 SE) 56.98% (49/86) 20
14. NÁNÁSI Marcell (Keresztúri SE) 56.67% (51/90) 21
15. KOVÁCS Ádám (Semi Pro) 56.36% (31/55) 21
16. MAGYAR Dávid (Semi Pro) 53.13% (34/64) 19
17. VÍGH Barnabás (Újpest-MT U20) 52.08% (25/48) 23
18. JUHÁSZ István (Budai Mind1) 50.6% (42/83) 19
19. VLASITS Tamás (ASE nemecsek) 50% (19/38) 24
20. GEBAUER Bence (Keresztúri SE) 49.47% (47/95) 23
21. MAYER Márk Miklós (Budai TriplaDupla) 47.22% (51/108) 22
22. FEJES Milán (Honvéd Zrínyi SE/B) 46.43% (39/84) 23
23. CSÁKY Dániel (Nagytétényi Kohász) 46.34% (19/41) 19
24. MOLNÁR Márk (Semi Pro) 42.31% (22/52) 21
25. SZEIBERLING Máté (Semi Pro) 41.67% (25/60) 19
26. BRAUN Dániel (Keresztúri SE) 36.36% (16/44) 23
27. LÁNCOS Norbert (Honvéd Zrínyi SE/B) 33.33% (17/51) 23
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu