/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Budai Vasököl - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Galamb Ádám Viktor 30/757-0321 adamgalamb@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Szujó Balázs 70/616-6848 szujo.balazs@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Mechatronikai Szakközépiskola Tornaterme 1118 - Budapest Rétköz u. 39.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Barna János Róbert 1987-06-11
- Berekméri Ervin 1991-04-12
- Domonkos Gábor 1983-09-11
- Fodor Máté 1988-05-28
- Galamb Ádám Viktor 1981-12-02
- Hegyi Kristóf 1984-09-22
- Koncz József 1987-09-09
- Kutas Péter 1989-05-13
- Malkowski Áron 1990-07-15
- Nagy Olivér 1983-09-27
- Novák Tamás 1986-05-08
- Sárosi Miklós 1985-05-12
- Sztrakay Péter 1988-01-09
- Szujó Balázs 1986-08-26

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0017 Budai Vasököl Albatrosz 2018/10/10 20:40 63-53
(15-19,12-11,23-15,13-8)
Mechatronikai Szakközépiskola Magyar Zoltán Szőts Dávid István
FB0045 Budai Vasököl Iparterv 2018/11/07 20:40 78-61
(22-16,19-17,18-13,19-15)
Mechatronikai Szakközépiskola Dr. Szakáll István Zoltán Szőts Dávid István
FB0054 Színyei KC Budai Vasököl 2018/11/09 20:40 53-88
(17-17,11-20,8-33,17-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Sancilio Alexis
FB0036 Honvéd Zrínyi SE/A Budai Vasököl 2018/11/15 19:10 79-72
(22-18,19-18,19-13,19-23)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Magyar Zoltán Szőts Dávid István
FB0072 MVSE KSE Budai Vasököl 2018/11/24 09:00 56-78
(18-19,15-22,19-21,4-16)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Matics Sándor Jankovics Viktor Zsolt
FB0027 Piarista Öregfiúk Budai Vasököl 2018/11/29 18:20 72-53
(14-15,21-12,21-11,16-15)
Piarista Gimnázium Gaál István Sancilio Alexis
FB0081 Budai Vasököl 7 + SC 2018/12/05 20:40 62-81
(16-23,17-21,11-16,18-21)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy Viktor Bózsó Gábor
FB0092 Budai Vasököl Törekvés SE 2018/12/12 20:40 59-53
(12-17,19-13,17-14,11-9)
Mechatronikai Szakközépiskola Nagy István László Zsolt
FB0103 VICE KSE Budai Vasököl 2018/12/16 18:00 59-46
(14-10,11-6,18-17,16-13)
Lázár Ervin Általános Iskola Nepp László Oszkár Tahin András
FB0063 Budai Vasököl BLF KK/B 2018/12/19 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola Lövei László Mocsai László
FB0114 Budai Vasököl Szentendrei Kinizsi 2019/01/16 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0125 TFSE Budai Vasököl 2019/01/20 18:00 TF E-terem
FB0136 Budai Vasököl BEAC Kobak 2019/01/30 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0147 Albatrosz Budai Vasököl 2019/02/10 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0157 Budai Vasököl Piarista Öregfiúk 2019/02/20 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0166 Budai Vasököl Honvéd Zrínyi SE/A 2019/02/27 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0175 Iparterv Budai Vasököl 2019/03/02 09:00 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FB0184 Budai Vasököl Színyei KC 2019/03/13 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0193 BLF KK/B Budai Vasököl 2019/03/23 18:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FB0202 Budai Vasököl MVSE KSE 2019/04/03 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0211 7 + SC Budai Vasököl 2019/04/07 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0222 Törekvés SE Budai Vasököl 2019/04/18 20:50 Kocsis Sándor Sportközpont
FB0233 Budai Vasököl VICE KSE 2019/05/01 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0244 Szentendrei Kinizsi Budai Vasököl 2019/05/06 20:00 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FB0255 Budai Vasököl TFSE 2019/05/15 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0266 BEAC Kobak Budai Vasököl 2019/05/19 16:30 BEAC Sporttelep

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 246 8
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 188 10
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 163 8
4. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 144 9
5. Pajor Dávid (BLF KK/B) 144 9
6. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 136 8
7. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 132 10
8. Pintér Zsolt (VICE KSE) 132 10
9. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 130 8
10. Jantner László (Színyei KC) 129 9
11. Cseh István (MVSE KSE) 128 6
12. Piltmann Ákos (Iparterv) 127 8
13. Pethő Zoltán (TFSE) 126 9
14. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 123 8
15. Gulyás Dávid (Albatrosz) 118 10
16. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 113 8
17. Laposa Dávid (7 + SC) 111 8
18. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 111 9
19. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 109 7
20. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 105 9
21. Herczeg Barnabás (7 + SC) 105 6
22. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 105 7
23. Kövi Tibor (Albatrosz) 101 10
24. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 95 8
25. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 94 7
26. Oláh Dániel (Albatrosz) 94 9
27. Simon Péter (Albatrosz) 92 10
28. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 85 9
29. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 82 8
30. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 81 6
31. Juhász András (Iparterv) 80 8
32. Novák Tamás (Budai Vasököl) 78 7
33. Valuska László (BEAC Kobak) 77 10
34. Kása Dániel (Albatrosz) 75 9
35. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 74 9
36. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 74 9
37. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 74 9
38. Horváth Dániel (Iparterv) 74 7
39. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 74 7
40. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 71 7
41. Borda Szabolcs (TFSE) 69 7
42. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 68 6
43. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 66 10
44. Szabó Mihály (VICE KSE) 64 10
45. Madarász Attila (Színyei KC) 62 8
46. Schulek Dávid (TFSE) 62 7
47. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 59 10
48. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 58 7
49. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 57 7
50. Bársony Balázs (7 + SC) 56 6
51. Rubóczky György (Törekvés SE) 56 9
52. Szabó György (VICE KSE) 55 10
53. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 55 7
54. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 54 8
55. Benedek Szabolcs (Iparterv) 54 9
56. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 53 8
57. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 52 8
58. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 51 7
59. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 51 8
60. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 50 9
61. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 50 6
62. Dánffy Balázs (Iparterv) 49 3
63. Nagy Roland (TFSE) 47 3
64. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 47 10
65. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 47 6
66. Bánfalvi István (TFSE) 46 9
67. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 45 7
68. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 44 8
69. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 44 6
70. Németh András (BEAC Kobak) 43 7
71. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 43 8
72. Bánhegyi András (Színyei KC) 43 3
73. Kutas Péter (Budai Vasököl) 42 9
74. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 42 6
75. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 41 9
76. Papp András (VICE KSE) 41 10
77. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 41 7
78. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 41 6
79. Tőrös Balázs (Színyei KC) 41 6
80. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 39 6
81. Pongrácz András (Iparterv) 39 7
82. Vargha Zoltán (VICE KSE) 39 9
83. Dufner Dávid (Albatrosz) 38 10
84. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 38 9
85. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 38 9
86. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 38 9
87. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 37 5
88. Tapodi László (7 + SC) 36 7
89. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 36 8
90. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 36 9
91. Fekete Tamás (TFSE) 34 8
92. Soós Miklós (Iparterv) 33 9
93. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 33 9
94. Simon Gyula (BLF KK/B) 33 7
95. Orosz Attila (Iparterv) 31 8
96. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 31 8
97. Kerekes Zoltán (7 + SC) 29 7
98. Király Csaba (MVSE KSE) 29 6
99. Kiss Sándor (Albatrosz) 28 4
100. Holtai András (Albatrosz) 28 9
101. Kondor József (TFSE) 26 4
102. Bazsó Tamás (Színyei KC) 25 6
103. Emri Béla (Iparterv) 25 9
104. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 25 9
105. Max György (Törekvés SE) 24 9
106. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 24 5
107. Juhász Bence (Iparterv) 24 6
108. Kócs Olivér (7 + SC) 24 8
109. Faragó Tamás (TFSE) 23 3
110. Árva Péter (MVSE KSE) 21 6
111. Schulek Csaba (TFSE) 20 4
112. Rónai András (TFSE) 20 5
113. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 20 8
114. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 20 9
115. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 19 4
116. Bereczki Máté (VICE KSE) 19 9
117. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 18 5
118. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 18 6
119. Székely Gábor (Törekvés SE) 17 7
120. Pap László (Albatrosz) 17 10
121. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 16 6
122. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 16 6
123. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 16 9
124. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 16 4
125. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 16 3
126. Végh Norbert (TFSE) 15 5
127. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 14 4
128. Horányi Tamás (Színyei KC) 14 5
129. Tóth András (VICE KSE) 13 10
130. Sivák Róbert (TFSE) 12 2
131. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 12 4
132. Nagy Ignác (BLF KK/B) 12 4
133. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 12 8
134. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 11 3
135. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 11 3
136. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 11 4
137. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 11 5
138. Sótonyi Péter (Színyei KC) 10 1
139. Péter Zoltán (VICE KSE) 10 10
140. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
141. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 8 4
142. Szabó Csaba (TFSE) 8 8
143. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 8 10
144. Kisari Ákos (VICE KSE) 8 10
145. Nagy Dávid (Iparterv) 8 6
146. Máté Ádám (MVSE KSE) 7 1
147. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 8
148. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 3
149. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
150. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 6 1
151. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
152. Erdős Márton (BLF KK/B) 6 6
153. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 6 8
154. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 6 8
155. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 4 1
156. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 2
157. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 4
158. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 3 6
159. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 2
160. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 2 2
161. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 2
162. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 2
163. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 4
164. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 2 8
165. Sárai Tamás (7 + SC) 2 6
166. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 2 9
167. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 2
168. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 6
169. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 2
170. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
171. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 5
172. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
173. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 7
174. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
175. Pákozdy László (Színyei KC) 0 1
176. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
177. Szigeti András (7 + SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 39 8
2. Pajor Dávid (BLF KK/B) 35 9
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 33 10
4. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 22 9
5. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 20 8
6. Pethő Zoltán (TFSE) 20 9
7. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18 10
8. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 16 9
9. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 15 8
10. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 12 7
11. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 12 9
12. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 11 7
13. Kövi Tibor (Albatrosz) 11 10
14. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 11 9
15. Madarász Attila (Színyei KC) 11 8
16. Bánfalvi István (TFSE) 11 9
17. Jantner László (Színyei KC) 10 9
18. Juhász András (Iparterv) 10 8
19. Szabó Mihály (VICE KSE) 10 10
20. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 9 9
21. Kása Dániel (Albatrosz) 8 9
22. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 8 9
23. Szabó György (VICE KSE) 8 10
24. Fekete Tamás (TFSE) 8 8
25. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 8
26. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 6 6
27. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 6 8
28. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 6 9
29. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 6 6
30. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6 8
31. Holtai András (Albatrosz) 6 9
32. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 5 8
33. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 5 10
34. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 5 6
35. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 7
36. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 7
37. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 5 7
38. Pongrácz András (Iparterv) 5 7
39. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 5 9
40. Rubóczky György (Törekvés SE) 4 9
41. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 4 9
42. Kerekes Zoltán (7 + SC) 4 7
43. Juhász Bence (Iparterv) 4 6
44. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 4 6
45. Cseh István (MVSE KSE) 3 6
46. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 3 7
47. Bánhegyi András (Színyei KC) 3 3
48. Novák Tamás (Budai Vasököl) 3 7
49. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 3 7
50. Valuska László (BEAC Kobak) 3 10
51. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 3 8
52. Németh András (BEAC Kobak) 3 7
53. Simon Gyula (BLF KK/B) 3 7
54. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 3 3
55. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 3 8
56. Piltmann Ákos (Iparterv) 2 8
57. Nagy Roland (TFSE) 2 3
58. Simon Péter (Albatrosz) 2 10
59. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 6
60. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2 6
61. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2 10
62. Schulek Csaba (TFSE) 2 4
63. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 2 4
64. Bazsó Tamás (Színyei KC) 2 6
65. Orosz Attila (Iparterv) 2 8
66. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 10
67. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2 6
68. Székely Gábor (Törekvés SE) 2 7
69. Pap László (Albatrosz) 2 10
70. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 2 8
71. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 3
72. Horváth Dániel (Iparterv) 1 7
73. Oláh Dániel (Albatrosz) 1 9
74. Bársony Balázs (7 + SC) 1 6
75. Schulek Dávid (TFSE) 1 7
76. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 6
77. Faragó Tamás (TFSE) 1 3
78. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1 6
79. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
80. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 6
81. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
82. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 1 10
83. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 8
84. Vargha Zoltán (VICE KSE) 1 9
85. Soós Miklós (Iparterv) 1 9
86. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 5
87. Végh Norbert (TFSE) 1 5
88. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 4
89. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
90. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 9
91. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 10
92. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 8
93. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 6
94. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
95. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 9
96. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 8
97. Laposa Dávid (7 + SC) 0 8
98. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 7
99. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 10
100. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 8
101. Sótonyi Péter (Színyei KC) 0 1
102. Borda Szabolcs (TFSE) 0 7
103. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 7
104. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
105. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 7
106. Kiss Sándor (Albatrosz) 0 4
107. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 6
108. Kondor József (TFSE) 0 4
109. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 8
110. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 9
111. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 1
112. Sivák Róbert (TFSE) 0 2
113. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 7
114. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 9
115. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 8
116. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 8
117. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 3
118. Tapodi László (7 + SC) 0 7
119. Király Csaba (MVSE KSE) 0 6
120. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
121. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 10
122. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 9
123. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 9
124. Papp András (VICE KSE) 0 10
125. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
126. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 9
127. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 0 1
128. Rónai András (TFSE) 0 5
129. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 8
130. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 3
131. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 9
132. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 4
133. Árva Péter (MVSE KSE) 0 6
134. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
135. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0 4
136. Kócs Olivér (7 + SC) 0 8
137. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 5
138. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 9
139. Emri Béla (Iparterv) 0 9
140. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
141. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 6
142. Max György (Törekvés SE) 0 9
143. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 9
144. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
145. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 2
146. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 4
147. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
148. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 9
149. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 8
150. Nagy Dávid (Iparterv) 0 6
151. Tóth András (VICE KSE) 0 10
152. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 2
153. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 6
154. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 0 2
155. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
156. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 2
157. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 2
158. Szabó Csaba (TFSE) 0 8
159. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 10
160. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 10
161. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 8
162. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
163. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 6
164. Sárai Tamás (7 + SC) 0 6
165. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 8
166. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 9
167. Szigeti András (7 + SC) 0 4
168. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
169. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
170. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 6
171. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
172. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 2
173. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 7
174. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 5
175. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
176. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 2
177. Pákozdy László (Színyei KC) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 30.75 8
2. Cseh István (MVSE KSE) 21.33 6
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 20.38 8
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.8 10
5. Herczeg Barnabás (7 + SC) 17.5 6
6. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 17 8
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 16.25 8
8. Pajor Dávid (BLF KK/B) 16 9
9. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 16 9
10. Piltmann Ákos (Iparterv) 15.88 8
11. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 15.57 7
12. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 15.38 8
13. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 15 7
14. Jantner László (Színyei KC) 14.33 9
15. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 14.13 8
16. Pethő Zoltán (TFSE) 14 9
17. Laposa Dávid (7 + SC) 13.88 8
18. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 13.5 6
19. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 13.43 7
20. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 13.2 10
21. Pintér Zsolt (VICE KSE) 13.2 10
22. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 12.33 9
23. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 11.88 8
24. Gulyás Dávid (Albatrosz) 11.8 10
25. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 11.67 9
26. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 11.33 6
27. Novák Tamás (Budai Vasököl) 11.14 7
28. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 10.57 7
29. Horváth Dániel (Iparterv) 10.57 7
30. Oláh Dániel (Albatrosz) 10.44 9
31. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 10.25 8
32. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 10.14 7
33. Kövi Tibor (Albatrosz) 10.1 10
34. Juhász András (Iparterv) 10 8
35. Borda Szabolcs (TFSE) 9.86 7
36. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 9.44 9
37. Bársony Balázs (7 + SC) 9.33 6
38. Simon Péter (Albatrosz) 9.2 10
39. Schulek Dávid (TFSE) 8.86 7
40. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.33 6
41. Kása Dániel (Albatrosz) 8.33 9
42. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.29 7
43. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 8.22 9
44. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 8.22 9
45. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 8.22 9
46. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.14 7
47. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 7.86 7
48. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 7.83 6
49. Madarász Attila (Színyei KC) 7.75 8
50. Valuska László (BEAC Kobak) 7.7 10
51. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.4 5
52. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 7.33 6
53. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 7.29 7
54. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 6
55. Kiss Sándor (Albatrosz) 7 4
56. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.83 6
57. Tőrös Balázs (Színyei KC) 6.83 6
58. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.75 8
59. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.63 8
60. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 6.6 10
61. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 6.5 6
62. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 6.5 8
63. Kondor József (TFSE) 6.5 4
64. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 6.43 7
65. Szabó Mihály (VICE KSE) 6.4 10
66. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 6.38 8
67. Rubóczky György (Törekvés SE) 6.22 9
68. Németh András (BEAC Kobak) 6.14 7
69. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6 9
70. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 5.9 10
71. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 5.86 7
72. Pongrácz András (Iparterv) 5.57 7
73. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 5.56 9
74. Szabó György (VICE KSE) 5.5 10
75. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 5.5 8
76. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 5.38 8
77. Tapodi László (7 + SC) 5.14 7
78. Bánfalvi István (TFSE) 5.11 9
79. Schulek Csaba (TFSE) 5 4
80. Király Csaba (MVSE KSE) 4.83 6
81. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.8 5
82. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 4.75 4
83. Simon Gyula (BLF KK/B) 4.71 7
84. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 4.7 10
85. Kutas Péter (Budai Vasököl) 4.67 9
86. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 4.56 9
87. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 8
88. Vargha Zoltán (VICE KSE) 4.33 9
89. Fekete Tamás (TFSE) 4.25 8
90. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 4.22 9
91. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 4.22 9
92. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 4.22 9
93. Bazsó Tamás (Színyei KC) 4.17 6
94. Kerekes Zoltán (7 + SC) 4.14 7
95. Papp András (VICE KSE) 4.1 10
96. Juhász Bence (Iparterv) 4 6
97. Rónai András (TFSE) 4 5
98. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 4 4
99. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 4 9
100. Orosz Attila (Iparterv) 3.88 8
101. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 3.88 8
102. Dufner Dávid (Albatrosz) 3.8 10
103. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 3.67 9
104. Soós Miklós (Iparterv) 3.67 9
105. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 3.6 5
106. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 3.5 4
107. Árva Péter (MVSE KSE) 3.5 6
108. Holtai András (Albatrosz) 3.11 9
109. Végh Norbert (TFSE) 3 5
110. Nagy Ignác (BLF KK/B) 3 4
111. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 3 4
112. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 3 6
113. Kócs Olivér (7 + SC) 3 8
114. Horányi Tamás (Színyei KC) 2.8 5
115. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2.78 9
116. Emri Béla (Iparterv) 2.78 9
117. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.75 4
118. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2.67 6
119. Max György (Törekvés SE) 2.67 9
120. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 2.67 6
121. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 2.5 8
122. Székely Gábor (Törekvés SE) 2.43 7
123. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.22 9
124. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.2 5
125. Bereczki Máté (VICE KSE) 2.11 9
126. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 2 4
127. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.78 9
128. Pap László (Albatrosz) 1.7 10
129. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1.5 8
130. Nagy Dávid (Iparterv) 1.33 6
131. Tóth András (VICE KSE) 1.3 10
132. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 1 4
133. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 10
134. Erdős Márton (BLF KK/B) 1 6
135. Szabó Csaba (TFSE) 1 8
136. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.88 8
137. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.8 10
138. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.8 10
139. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.75 8
140. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.75 8
141. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 4
142. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0.5 6
143. Sárai Tamás (7 + SC) 0.33 6
144. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0.25 8
145. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.22 9
146. Szigeti András (7 + SC) 0 4
147. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
148. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 6
149. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 7
150. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 5
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 4.88 8
2. Pajor Dávid (BLF KK/B) 3.89 9
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3.3 10
4. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2.5 8
5. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.44 9
6. Pethő Zoltán (TFSE) 2.22 9
7. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.88 8
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.8 10
9. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.78 9
10. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.71 7
11. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1.57 7
12. Madarász Attila (Színyei KC) 1.38 8
13. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.33 9
14. Juhász András (Iparterv) 1.25 8
15. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.22 9
16. Bánfalvi István (TFSE) 1.22 9
17. Jantner László (Színyei KC) 1.11 9
18. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.1 10
19. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1 6
20. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1 9
21. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1 6
22. Szabó Mihály (VICE KSE) 1 10
23. Fekete Tamás (TFSE) 1 8
24. Kása Dániel (Albatrosz) 0.89 9
25. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.89 9
26. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.88 8
27. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 0.83 6
28. Szabó György (VICE KSE) 0.8 10
29. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 0.75 8
30. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 0.75 8
31. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.71 7
32. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.71 7
33. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 0.71 7
34. Pongrácz András (Iparterv) 0.71 7
35. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.67 9
36. Juhász Bence (Iparterv) 0.67 6
37. Holtai András (Albatrosz) 0.67 9
38. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.67 6
39. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.63 8
40. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.57 7
41. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 0.56 9
42. Cseh István (MVSE KSE) 0.5 6
43. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.5 10
44. Schulek Csaba (TFSE) 0.5 4
45. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 0.5 4
46. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.44 9
47. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.44 9
48. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.43 7
49. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0.43 7
50. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0.43 7
51. Németh András (BEAC Kobak) 0.43 7
52. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.43 7
53. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0.38 8
54. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.38 8
55. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.33 6
56. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0.33 6
57. Bazsó Tamás (Színyei KC) 0.33 6
58. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.33 6
59. Valuska László (BEAC Kobak) 0.3 10
60. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.29 7
61. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.25 8
62. Orosz Attila (Iparterv) 0.25 8
63. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0.25 4
64. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.25 8
65. Simon Péter (Albatrosz) 0.2 10
66. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.2 10
67. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.2 10
68. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.2 5
69. Végh Norbert (TFSE) 0.2 5
70. Pap László (Albatrosz) 0.2 10
71. Bársony Balázs (7 + SC) 0.17 6
72. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.17 6
73. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.17 6
74. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.17 6
75. Horváth Dániel (Iparterv) 0.14 7
76. Schulek Dávid (TFSE) 0.14 7
77. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.13 8
78. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.13 8
79. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.11 9
80. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.11 9
81. Soós Miklós (Iparterv) 0.11 9
82. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.11 9
83. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0.1 10
84. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.1 10
85. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 6
86. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
87. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 9
88. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 8
89. Laposa Dávid (7 + SC) 0 8
90. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 7
91. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 10
92. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 8
93. Borda Szabolcs (TFSE) 0 7
94. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 7
95. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
96. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 7
97. Kiss Sándor (Albatrosz) 0 4
98. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 6
99. Kondor József (TFSE) 0 4
100. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 8
101. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 9
102. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 7
103. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 9
104. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 8
105. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 8
106. Tapodi László (7 + SC) 0 7
107. Király Csaba (MVSE KSE) 0 6
108. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
109. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 10
110. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 9
111. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 9
112. Papp András (VICE KSE) 0 10
113. Rónai András (TFSE) 0 5
114. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
115. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 9
116. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 8
117. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 9
118. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 4
119. Árva Péter (MVSE KSE) 0 6
120. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0 4
121. Kócs Olivér (7 + SC) 0 8
122. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 5
123. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 9
124. Emri Béla (Iparterv) 0 9
125. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
126. Max György (Törekvés SE) 0 9
127. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 6
128. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 9
129. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
130. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 4
131. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 9
132. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 8
133. Nagy Dávid (Iparterv) 0 6
134. Tóth András (VICE KSE) 0 10
135. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
136. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 6
137. Szabó Csaba (TFSE) 0 8
138. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 10
139. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 10
140. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 8
141. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
142. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 6
143. Sárai Tamás (7 + SC) 0 6
144. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 8
145. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 9
146. Szigeti András (7 + SC) 0 4
147. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
148. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 6
149. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 7
150. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 5
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Herczeg Barnabás (7 + SC) 7.83 6
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 7.5 8
3. Cseh István (MVSE KSE) 7.33 6
4. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 6.89 9
5. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.25 8
6. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 6.14 7
7. Laposa Dávid (7 + SC) 6.13 8
8. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 5.86 7
9. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 5.75 8
10. Piltmann Ákos (Iparterv) 5.63 8
11. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 5.6 10
12. Pintér Zsolt (VICE KSE) 5.5 10
13. Nagy Péter (7 + SC) 5.38 8
14. Borda Szabolcs (TFSE) 4.71 7
15. Oláh Dániel (Albatrosz) 4.56 9
16. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.4 10
17. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 4.38 8
18. Jantner László (Színyei KC) 4.33 9
19. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 4.17 6
20. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 4.14 7
21. Horváth Dániel (Iparterv) 4.14 7
22. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4.13 8
23. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 4 8
24. Novák Tamás (Budai Vasököl) 4 7
25. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 3.86 7
26. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3.83 6
27. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3.63 8
28. Bársony Balázs (7 + SC) 3.5 6
29. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.4 5
30. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 3.33 9
31. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3.29 7
32. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 3.29 7
33. Kiss Sándor (Albatrosz) 3.25 4
34. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 3 9
35. Simon Péter (Albatrosz) 3 10
36. Kondor József (TFSE) 3 4
37. Valuska László (BEAC Kobak) 2.9 10
38. Pethő Zoltán (TFSE) 2.89 9
39. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 2.83 6
40. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.75 8
41. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.71 7
42. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2.67 6
43. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2.67 9
44. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.67 9
45. Schulek Dávid (TFSE) 2.57 7
46. Kövi Tibor (Albatrosz) 2.5 10
47. Juhász András (Iparterv) 2.5 8
48. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 6
49. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2.43 7
50. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 2.4 10
51. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.38 8
52. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.33 6
53. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2.33 9
54. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.33 6
55. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.33 6
56. Németh András (BEAC Kobak) 2.29 7
57. Tapodi László (7 + SC) 2.29 7
58. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 2.25 8
59. Kása Dániel (Albatrosz) 2.22 9
60. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.22 9
61. Király Csaba (MVSE KSE) 2.17 6
62. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.13 8
63. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.11 9
64. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2 7
65. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 2 7
66. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 2 10
67. Kutas Péter (Budai Vasököl) 2 9
68. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 2 9
69. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 1.88 8
70. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 1.88 8
71. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.8 5
72. Rónai András (TFSE) 1.8 5
73. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.78 9
74. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 1.75 4
75. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.7 10
76. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1.67 6
77. Vargha Zoltán (VICE KSE) 1.67 9
78. Árva Péter (MVSE KSE) 1.67 6
79. Pongrácz András (Iparterv) 1.57 7
80. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.57 7
81. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1.56 9
82. Madarász Attila (Színyei KC) 1.5 8
83. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 8
84. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.5 10
85. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 8
86. Papp András (VICE KSE) 1.5 10
87. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 1.5 4
88. Soós Miklós (Iparterv) 1.44 9
89. Szabó György (VICE KSE) 1.4 10
90. Horányi Tamás (Színyei KC) 1.4 5
91. Orosz Attila (Iparterv) 1.38 8
92. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.33 9
93. Bazsó Tamás (Színyei KC) 1.33 6
94. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1.33 9
95. Max György (Törekvés SE) 1.33 9
96. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1.33 6
97. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.29 7
98. Schulek Csaba (TFSE) 1.25 4
99. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 1.25 4
100. Nagy Ignác (BLF KK/B) 1.25 4
101. Kócs Olivér (7 + SC) 1.25 8
102. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.25 4
103. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.22 9
104. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.22 9
105. Emri Béla (Iparterv) 1.22 9
106. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1.11 9
107. Juhász Bence (Iparterv) 1 6
108. Végh Norbert (TFSE) 1 5
109. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 4
110. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 5
111. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.89 9
112. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.83 6
113. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.8 10
114. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.78 9
115. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.78 9
116. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0.75 4
117. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0.75 8
118. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.71 7
119. Bánfalvi István (TFSE) 0.67 9
120. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.67 9
121. Nagy Dávid (Iparterv) 0.67 6
122. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.6 5
123. Tóth András (VICE KSE) 0.6 10
124. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.57 7
125. Holtai András (Albatrosz) 0.56 9
126. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.5 10
127. Fekete Tamás (TFSE) 0.5 8
128. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.5 6
129. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.5 8
130. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.5 6
131. Szabó Csaba (TFSE) 0.5 8
132. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.38 8
133. Pap László (Albatrosz) 0.3 10
134. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.3 10
135. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.3 10
136. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0.25 4
137. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.25 8
138. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.25 4
139. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.2 10
140. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0.17 6
141. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.11 9
142. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0 9
143. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0 8
144. Sárai Tamás (7 + SC) 0 6
145. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 8
146. Szigeti András (7 + SC) 0 4
147. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
148. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 6
149. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 7
150. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 5
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 4 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tőrös Balázs (Színyei KC) 4.33 6
2. Kiss Sándor (Albatrosz) 4 4
3. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.6 5
4. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 3.5 4
5. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 3.2 10
6. Pintér Zsolt (VICE KSE) 3.1 10
7. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 6
8. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 2.88 8
9. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2.86 7
10. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.83 6
11. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.83 6
12. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.8 5
13. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2.78 9
14. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.75 8
15. Németh András (BEAC Kobak) 2.71 7
16. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.67 9
17. Laposa Dávid (7 + SC) 2.63 8
18. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.63 8
19. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.6 10
20. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.6 10
21. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 2.5 8
22. Valuska László (BEAC Kobak) 2.5 10
23. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.5 8
24. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 2.5 4
25. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.5 8
26. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.44 9
27. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.43 7
28. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.43 7
29. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.43 7
30. Pongrácz András (Iparterv) 2.43 7
31. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.38 8
32. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.33 6
33. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.33 9
34. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.29 7
35. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.25 8
36. Pethő Zoltán (TFSE) 2.22 9
37. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.11 9
38. Bánfalvi István (TFSE) 2.11 9
39. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2 8
40. Juhász András (Iparterv) 2 8
41. Bársony Balázs (7 + SC) 2 6
42. Schulek Dávid (TFSE) 2 7
43. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2 8
44. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 2 9
45. Rónai András (TFSE) 2 5
46. Árva Péter (MVSE KSE) 2 6
47. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 2 6
48. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.9 10
49. Kása Dániel (Albatrosz) 1.89 9
50. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.89 9
51. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 1.88 8
52. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1.86 7
53. Cseh István (MVSE KSE) 1.83 6
54. Bazsó Tamás (Színyei KC) 1.83 6
55. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.8 10
56. Végh Norbert (TFSE) 1.8 5
57. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.8 10
58. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.78 9
59. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1.78 9
60. Emri Béla (Iparterv) 1.78 9
61. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.78 9
62. Kondor József (TFSE) 1.75 4
63. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.75 4
64. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1.71 7
65. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1.67 6
66. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1.67 6
67. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 1.67 6
68. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.67 9
69. Soós Miklós (Iparterv) 1.67 9
70. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.67 9
71. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 1.63 8
72. Fekete Tamás (TFSE) 1.63 8
73. Szabó Csaba (TFSE) 1.63 8
74. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.6 5
75. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.6 10
76. Szabó György (VICE KSE) 1.6 10
77. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.57 7
78. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.57 7
79. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 1.56 9
80. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.56 9
81. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.56 9
82. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.5 8
83. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.5 6
84. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 8
85. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1.5 4
86. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.5 6
87. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1.5 8
88. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.44 9
89. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.44 9
90. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.44 9
91. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.43 7
92. Pap László (Albatrosz) 1.4 10
93. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1.38 8
94. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.33 9
95. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.33 9
96. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.33 9
97. Dufner Dávid (Albatrosz) 1.3 10
98. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.29 7
99. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.29 7
100. Kócs Olivér (7 + SC) 1.25 8
101. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1.25 8
102. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.22 9
103. Max György (Törekvés SE) 1.22 9
104. Simon Péter (Albatrosz) 1.2 10
105. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.2 10
106. Papp András (VICE KSE) 1.2 10
107. Király Csaba (MVSE KSE) 1.17 6
108. Borda Szabolcs (TFSE) 1.14 7
109. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.14 7
110. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1.14 7
111. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.14 7
112. Nagy Péter (7 + SC) 1.13 8
113. Jantner László (Színyei KC) 1.11 9
114. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1 10
115. Horváth Dániel (Iparterv) 1 7
116. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 6
117. Schulek Csaba (TFSE) 1 4
118. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1 5
119. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1 8
120. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 8
121. Tóth András (VICE KSE) 0.9 10
122. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0.89 9
123. Madarász Attila (Színyei KC) 0.88 8
124. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.88 8
125. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.83 6
126. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0.83 6
127. Nagy Dávid (Iparterv) 0.83 6
128. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.75 8
129. Orosz Attila (Iparterv) 0.75 8
130. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0.75 4
131. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0.75 4
132. Tapodi László (7 + SC) 0.71 7
133. Juhász Bence (Iparterv) 0.67 6
134. Holtai András (Albatrosz) 0.67 9
135. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0.67 6
136. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.5 6
137. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.44 9
138. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.4 10
139. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.4 5
140. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.38 8
141. Sárai Tamás (7 + SC) 0.33 6
142. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.3 10
143. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.22 9
144. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.14 7
145. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0 4
146. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 5
147. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
148. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
149. Szigeti András (7 + SC) 0 4
150. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 5.38 8
2. Cseh István (MVSE KSE) 5.17 6
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.6 10
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.88 8
5. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 3.88 8
6. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.75 8
7. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.57 7
8. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.5 8
9. Schulek Dávid (TFSE) 3.29 7
10. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.17 6
11. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 3 9
12. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.83 6
13. Simon Péter (Albatrosz) 2.6 10
14. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.6 10
15. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2.5 6
16. Rubóczky György (Törekvés SE) 2.44 9
17. Jantner László (Színyei KC) 2.33 9
18. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.22 9
19. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.2 10
20. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.14 7
21. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 2 8
22. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.86 7
23. Horváth Dániel (Iparterv) 1.86 7
24. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1.86 7
25. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1.83 6
26. Bársony Balázs (7 + SC) 1.83 6
27. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.83 6
28. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.8 10
29. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 1.8 5
30. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.71 7
31. Laposa Dávid (7 + SC) 1.63 8
32. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 1.63 8
33. Dufner Dávid (Albatrosz) 1.6 10
34. Pethő Zoltán (TFSE) 1.56 9
35. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.5 6
36. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 1.43 7
37. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 1.29 7
38. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.25 8
39. Juhász András (Iparterv) 1.25 8
40. Kása Dániel (Albatrosz) 1.22 9
41. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 1.14 7
42. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.13 8
43. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.13 8
44. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 1.11 9
45. Papp András (VICE KSE) 1.1 10
46. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1 9
47. Oláh Dániel (Albatrosz) 1 9
48. Valuska László (BEAC Kobak) 1 10
49. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 8
50. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1 8
51. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1 9
52. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.9 10
53. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0.89 9
54. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.89 9
55. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0.8 10
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 4 meccs, min. 8 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh Dániel (Albatrosz) 100% (9/9) 9
2. Papp András (VICE KSE) 78.57% (11/14) 10
3. Bársony Balázs (7 + SC) 78.57% (11/14) 6
4. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 75.76% (25/33) 7
5. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 75.41% (46/61) 10
6. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 75% (15/20) 7
7. Herczeg Barnabás (7 + SC) 73.33% (11/15) 6
8. Novák Tamás (Budai Vasököl) 72.22% (13/18) 7
9. Horváth Dániel (Iparterv) 72.22% (13/18) 7
10. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 71.05% (27/38) 9
11. Nagy Péter (7 + SC) 70.49% (43/61) 8
12. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 70% (28/40) 8
13. Kerekes Zoltán (7 + SC) 70% (7/10) 7
14. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 69.23% (9/13) 8
15. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 69.23% (9/13) 6
16. Kása Dániel (Albatrosz) 68.75% (11/16) 9
17. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 68.42% (13/19) 7
18. Jantner László (Színyei KC) 67.74% (21/31) 9
19. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 66.67% (12/18) 7
20. Kutas Péter (Budai Vasököl) 66.67% (6/9) 9
21. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 66.67% (6/9) 8
22. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 64.29% (9/14) 7
23. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 64.29% (9/14) 5
24. Pajor Dávid (BLF KK/B) 63.64% (7/11) 9
25. Kövi Tibor (Albatrosz) 62.07% (18/29) 10
26. Piltmann Ákos (Iparterv) 60.78% (31/51) 8
27. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 60.71% (17/28) 6
28. Schulek Dávid (TFSE) 60.53% (23/38) 7
29. Gulyás Dávid (Albatrosz) 60% (9/15) 10
30. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 60% (9/15) 8
31. Rubóczky György (Törekvés SE) 59.46% (22/37) 9
32. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 58.33% (7/12) 7
33. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 58.33% (7/12) 10
34. Pintér Zsolt (VICE KSE) 57.89% (22/38) 10
35. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 57.78% (26/45) 10
36. Cseh István (MVSE KSE) 57.41% (31/54) 6
37. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 57.14% (8/14) 9
38. Tőrös Balázs (Színyei KC) 55.56% (15/27) 6
39. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 55.56% (10/18) 8
40. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 55.56% (5/9) 9
41. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 55.56% (5/9) 7
42. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 54.55% (30/55) 8
43. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 54.39% (31/57) 8
44. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 54.29% (19/35) 6
45. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 52.63% (10/19) 7
46. Laposa Dávid (7 + SC) 52% (13/25) 8
47. Valuska László (BEAC Kobak) 50% (10/20) 10
48. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 50% (9/18) 9
49. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 50% (9/18) 9
50. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 50% (8/16) 8
51. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 50% (8/16) 10
52. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (8/16) 8
53. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 50% (6/12) 9
54. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 50% (5/10) 10
55. Soós Miklós (Iparterv) 50% (4/8) 9
56. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 48.78% (20/41) 9
57. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 48.48% (16/33) 8
58. Pethő Zoltán (TFSE) 48.28% (14/29) 9
59. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 47.83% (11/23) 6
60. Juhász András (Iparterv) 47.62% (10/21) 8
61. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 47.06% (8/17) 9
62. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 46.15% (6/13) 5
63. Dufner Dávid (Albatrosz) 45.71% (16/35) 10
64. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 45.45% (5/11) 6
65. Simon Péter (Albatrosz) 44.83% (26/58) 10
66. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 44.44% (8/18) 7
67. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 40% (10/25) 9
68. Benedek Szabolcs (Iparterv) 40% (6/15) 9
69. Tapodi László (7 + SC) 40% (4/10) 7
70. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 38.46% (5/13) 8
71. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 37.5% (6/16) 8
72. Péter Zoltán (VICE KSE) 37.5% (3/8) 10
73. Orosz Attila (Iparterv) 37.5% (3/8) 8
74. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 35.14% (13/37) 8
75. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 35% (7/20) 8
76. Székely Gábor (Törekvés SE) 30% (3/10) 7
77. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 27.27% (3/11) 6
78. Vargha Zoltán (VICE KSE) 26.09% (6/23) 9
79. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 25% (2/8) 9
80. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 18.18% (2/11) 9
81. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 15.38% (2/13) 9
82. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 12.5% (1/8) 8
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu