Piarista Öregfiúk - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Horváth Péter 20/213-3918 horvath63@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth Péter 20/213-3918 horvath63@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Piarista Gimnázium Tornaterme 1052 - Budapest Piarista u. 1.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Bártfai Benedek Bendegúz 1996-01-02
- Bódis László 1994-05-06
- Bognár Áron Bendegúz 1997-08-16
- Csermák Ambrus 1984-04-13
- Csizma Zoltán 1978-02-06
- Fazekas Mihály Imre 1997-06-26
- Fentős Bence 1997-10-18
- Horváth Péter 1963-12-07
- Jani Márton 1979-03-29
- Kalmár Csanád 1993-03-25
- Pataki Máté 1990-09-06
- Penszka András 1992-12-22
- Réti Dániel 1990-07-11
- Skoumál Gergely 1976-03-31
- Van Der Meer Ágoston 1990-12-04
- Varga László Mátyás 1992-10-06

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0016 Piarista Öregfiúk MVSE KSE 2018/10/11 18:20 62-56
(16-17,15-15,17-7,14-17)
Piarista Gimnázium Csabai-Kaskötő Brigitta Gruber Nikolett Lilla
FB0046 Piarista Öregfiúk VICE KSE 2018/11/08 18:20 70-50
(10-15,25-15,21-7,14-13)
Piarista Gimnázium Rózsavölgyi Alexandra Gruber Nikolett Lilla
FB0055 Szentendrei Kinizsi Piarista Öregfiúk 2018/11/12 20:00 54-34
(7-9,20-10,14-7,13-8)
MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Nepp László Oszkár Sancilio Alexis
FB0037 Törekvés SE Piarista Öregfiúk 2018/11/15 20:50 62-57
(14-13,16-17,10-15,22-12)
Kocsis Sándor Sportközpont Bagi Bálint Kapros Roland
FB0064 Piarista Öregfiúk TFSE 2018/11/22 18:20 77-60
(17-19,18-6,22-21,20-14)
Piarista Gimnázium Csabai-Kaskötő Brigitta Németh Fanni
FB0073 BEAC Kobak Piarista Öregfiúk 2018/11/25 17:00 48-60
(10-12,10-17,14-18,14-13)
BEAC Sporttelep Hervay Tibor Tahin András
FB0027 Piarista Öregfiúk Budai Vasököl 2018/11/29 18:20 72-53
(14-15,21-12,21-11,16-15)
Piarista Gimnázium Gaál István Sancilio Alexis
FB0082 Albatrosz Piarista Öregfiúk 2018/12/02 18:00 72-65
(21-16,10-12,19-16,22-21)
Mechatronikai Szakközépiskola Szőke Attila Mocsai László
FB0102 Honvéd Zrínyi SE/A Piarista Öregfiúk 2018/12/20 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Jankovics Viktor Zsolt Mocsai László
FB0113 Piarista Öregfiúk Iparterv 2019/01/17 18:20 Piarista Gimnázium
FB0124 Színyei KC Piarista Öregfiúk 2019/01/18 20:40 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0091 Piarista Öregfiúk 7 + SC 2019/01/24 18:20 Piarista Gimnázium
FB0135 Piarista Öregfiúk BLF KK/B 2019/01/31 18:20 Piarista Gimnázium
FB0146 MVSE KSE Piarista Öregfiúk 2019/02/09 09:00 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
FB0157 Budai Vasököl Piarista Öregfiúk 2019/02/20 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0167 Piarista Öregfiúk Törekvés SE 2019/02/28 18:20 Piarista Gimnázium
FB0176 VICE KSE Piarista Öregfiúk 2019/03/03 19:30 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0185 Piarista Öregfiúk Szentendrei Kinizsi 2019/03/14 18:20 Piarista Gimnázium
FB0194 TFSE Piarista Öregfiúk 2019/03/24 18:00 TF E-terem
FB0203 Piarista Öregfiúk BEAC Kobak 2019/04/04 18:20 Piarista Gimnázium
FB0212 Piarista Öregfiúk Albatrosz 2019/04/11 18:20 Piarista Gimnázium
FB0221 7 + SC Piarista Öregfiúk 2019/04/14 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0232 Piarista Öregfiúk Honvéd Zrínyi SE/A 2019/05/02 18:20 Piarista Gimnázium
FB0243 Iparterv Piarista Öregfiúk 2019/05/04 09:00 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FB0254 Piarista Öregfiúk Színyei KC 2019/05/16 18:20 Piarista Gimnázium
FB0265 BLF KK/B Piarista Öregfiúk 2019/05/18 18:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 218 7
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 138 7
3. Pajor Dávid (BLF KK/B) 135 7
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 124 6
5. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 118 7
6. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 113 8
7. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 113 8
8. Pethő Zoltán (TFSE) 111 8
9. Pintér Zsolt (VICE KSE) 106 8
10. Jantner László (Színyei KC) 101 7
11. Kövi Tibor (Albatrosz) 101 8
12. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 96 5
13. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 95 6
14. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 95 6
15. Laposa Dávid (7 + SC) 95 7
16. Piltmann Ákos (Iparterv) 88 6
17. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 83 7
18. Cseh István (MVSE KSE) 82 4
19. Herczeg Barnabás (7 + SC) 82 5
20. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 81 6
21. Gulyás Dávid (Albatrosz) 81 8
22. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 79 7
23. Oláh Dániel (Albatrosz) 78 7
24. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 75 5
25. Simon Péter (Albatrosz) 75 8
26. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 75 7
27. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 74 6
28. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 73 5
29. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 72 5
30. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 71 7
31. Valuska László (BEAC Kobak) 65 7
32. Borda Szabolcs (TFSE) 65 6
33. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 62 5
34. Schulek Dávid (TFSE) 62 7
35. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 61 6
36. Madarász Attila (Színyei KC) 57 6
37. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 55 8
38. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 55 7
39. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 55 7
40. Juhász András (Iparterv) 54 6
41. Horváth Dániel (Iparterv) 53 6
42. Kása Dániel (Albatrosz) 52 7
43. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 52 6
44. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 51 8
45. Rubóczky György (Törekvés SE) 49 7
46. Dánffy Balázs (Iparterv) 49 3
47. Novák Tamás (Budai Vasököl) 48 4
48. Bársony Balázs (7 + SC) 48 5
49. Benedek Szabolcs (Iparterv) 48 7
50. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 45 6
51. Szabó Mihály (VICE KSE) 45 8
52. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 44 6
53. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 43 7
54. Szabó György (VICE KSE) 43 8
55. Bánhegyi András (Színyei KC) 43 3
56. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 42 5
57. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 42 5
58. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 42 5
59. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 41 7
60. Németh András (BEAC Kobak) 41 6
61. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 40 6
62. Kutas Péter (Budai Vasököl) 40 6
63. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 39 4
64. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 39 6
65. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 38 7
66. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 38 5
67. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 38 6
68. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 38 6
69. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 37 5
70. Tapodi László (7 + SC) 36 7
71. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 36 5
72. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 34 7
73. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 34 7
74. Fekete Tamás (TFSE) 34 7
75. Nagy Roland (TFSE) 33 2
76. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 31 7
77. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 31 4
78. Papp András (VICE KSE) 31 8
79. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 31 8
80. Dufner Dávid (Albatrosz) 29 8
81. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 29 6
82. Orosz Attila (Iparterv) 28 6
83. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 28 6
84. Vargha Zoltán (VICE KSE) 28 7
85. Bánfalvi István (TFSE) 28 8
86. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 27 4
87. Kerekes Zoltán (7 + SC) 27 6
88. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 27 6
89. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 26 5
90. Simon Gyula (BLF KK/B) 26 6
91. Király Csaba (MVSE KSE) 25 5
92. Holtai András (Albatrosz) 25 8
93. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 25 7
94. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 25 7
95. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 24 5
96. Faragó Tamás (TFSE) 23 3
97. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 23 4
98. Soós Miklós (Iparterv) 22 7
99. Kócs Olivér (7 + SC) 22 7
100. Pongrácz András (Iparterv) 22 5
101. Juhász Bence (Iparterv) 22 5
102. Schulek Csaba (TFSE) 20 4
103. Tőrös Balázs (Színyei KC) 20 4
104. Emri Béla (Iparterv) 20 7
105. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 19 2
106. Kondor József (TFSE) 18 3
107. Kiss Sándor (Albatrosz) 17 2
108. Bazsó Tamás (Színyei KC) 17 4
109. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 17 4
110. Pap László (Albatrosz) 17 8
111. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 16 7
112. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 16 4
113. Rónai András (TFSE) 16 4
114. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 16 5
115. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 16 3
116. Végh Norbert (TFSE) 15 5
117. Horányi Tamás (Színyei KC) 14 4
118. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 14 4
119. Székely Gábor (Törekvés SE) 14 5
120. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 14 5
121. Max György (Törekvés SE) 14 7
122. Árva Péter (MVSE KSE) 13 4
123. Tóth András (VICE KSE) 13 8
124. Bereczki Máté (VICE KSE) 13 7
125. Sivák Róbert (TFSE) 12 2
126. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 12 3
127. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 12 4
128. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 12 5
129. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 12 6
130. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 12 6
131. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 11 3
132. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 11 4
133. Sótonyi Péter (Színyei KC) 10 1
134. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 10 4
135. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
136. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
137. Szabó Csaba (TFSE) 8 7
138. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 8 4
139. Nagy Dávid (Iparterv) 8 5
140. Kisari Ákos (VICE KSE) 8 8
141. Máté Ádám (MVSE KSE) 7 1
142. Péter Zoltán (VICE KSE) 7 8
143. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 3
144. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
145. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 6 1
146. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
147. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 6 7
148. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 6 7
149. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 2
150. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 6
151. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 4 1
152. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 2
153. Nagy Ignác (BLF KK/B) 4 2
154. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 4
155. Erdős Márton (BLF KK/B) 4 5
156. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 4 8
157. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 3 1
158. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 3 6
159. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 1
160. Szóga Tamás (Színyei KC) 2 1
161. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 2
162. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 2
163. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 2 2
164. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 2 6
165. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 2
166. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 6
167. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 3
168. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
169. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
170. Szigeti András (7 + SC) 0 4
171. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
172. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 2
173. Koncz József (Budai Vasököl) 0 2
174. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 6
175. Sárai Tamás (7 + SC) 0 5
176. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 4
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 33 7
2. Pajor Dávid (BLF KK/B) 32 7
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 23 8
4. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 20 7
5. Pethő Zoltán (TFSE) 18 8
6. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 15 8
7. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 13 7
8. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 12 5
9. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 12 7
10. Kövi Tibor (Albatrosz) 11 8
11. Madarász Attila (Színyei KC) 11 6
12. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 11 7
13. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 9 5
14. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 9 6
15. Jantner László (Színyei KC) 8 7
16. Juhász András (Iparterv) 8 6
17. Fekete Tamás (TFSE) 8 7
18. Szabó Mihály (VICE KSE) 7 8
19. Szabó György (VICE KSE) 7 8
20. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 6 6
21. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 6 5
22. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 6 5
23. Bánfalvi István (TFSE) 6 8
24. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 5 5
25. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 5 6
26. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 5 7
27. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 5 6
28. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 6
29. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 5 7
30. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 5
31. Holtai András (Albatrosz) 5 8
32. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 4 8
33. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 4 7
34. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 6
35. Kása Dániel (Albatrosz) 4 7
36. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 4 7
37. Kerekes Zoltán (7 + SC) 4 6
38. Juhász Bence (Iparterv) 4 5
39. Pongrácz András (Iparterv) 4 5
40. Cseh István (MVSE KSE) 3 4
41. Bánhegyi András (Színyei KC) 3 3
42. Novák Tamás (Budai Vasököl) 3 4
43. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 3 7
44. Rubóczky György (Törekvés SE) 3 7
45. Németh András (BEAC Kobak) 3 6
46. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 3 4
47. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 3 6
48. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 3 5
49. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 2 6
50. Nagy Roland (TFSE) 2 2
51. Piltmann Ákos (Iparterv) 2 6
52. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2 5
53. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 2 2
54. Valuska László (BEAC Kobak) 2 7
55. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 4
56. Schulek Csaba (TFSE) 2 4
57. Simon Gyula (BLF KK/B) 2 6
58. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 8
59. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 2 4
60. Székely Gábor (Törekvés SE) 2 5
61. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2 4
62. Pap László (Albatrosz) 2 8
63. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 2 7
64. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 3
65. Oláh Dániel (Albatrosz) 1 7
66. Bársony Balázs (7 + SC) 1 5
67. Schulek Dávid (TFSE) 1 7
68. Horváth Dániel (Iparterv) 1 6
69. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 5
70. Faragó Tamás (TFSE) 1 3
71. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 5
72. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1 6
73. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
74. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1 8
75. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 1 7
76. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
77. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1 4
78. Orosz Attila (Iparterv) 1 6
79. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 6
80. Bazsó Tamás (Színyei KC) 1 4
81. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 3
82. Vargha Zoltán (VICE KSE) 1 7
83. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 1 1
84. Végh Norbert (TFSE) 1 5
85. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
86. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 7
87. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 8
88. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 7
89. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 5
90. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 6
91. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 6
92. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 5
93. Laposa Dávid (7 + SC) 0 7
94. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 8
95. Borda Szabolcs (TFSE) 0 6
96. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 6
97. Sótonyi Péter (Színyei KC) 0 1
98. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 4
99. Simon Péter (Albatrosz) 0 8
100. Kiss Sándor (Albatrosz) 0 2
101. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 7
102. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
103. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 5
104. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 7
105. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 6
106. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 6
107. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 8
108. Kondor József (TFSE) 0 3
109. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 1
110. Sivák Róbert (TFSE) 0 2
111. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 7
112. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
113. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 3
114. Tapodi László (7 + SC) 0 7
115. Király Csaba (MVSE KSE) 0 5
116. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 6
117. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0 5
118. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 6
119. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 7
120. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 4
121. Rónai András (TFSE) 0 4
122. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 0 1
123. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
124. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 8
125. Papp András (VICE KSE) 0 8
126. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 3
127. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 7
128. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 7
129. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 4
130. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 4
131. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
132. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
133. Árva Péter (MVSE KSE) 0 4
134. Kócs Olivér (7 + SC) 0 7
135. Soós Miklós (Iparterv) 0 7
136. Emri Béla (Iparterv) 0 7
137. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 5
138. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 4
139. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
140. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 5
141. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 7
142. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 1
143. Max György (Törekvés SE) 0 7
144. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0 2
145. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
146. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 4
147. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 6
148. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 1
149. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 6
150. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 2
151. Tóth András (VICE KSE) 0 8
152. Nagy Dávid (Iparterv) 0 5
153. Szabó Csaba (TFSE) 0 7
154. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 2
155. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
156. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 2
157. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 0 2
158. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 8
159. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 7
160. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 5
161. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 6
162. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 8
163. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 6
164. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
165. Szigeti András (7 + SC) 0 4
166. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 3
167. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 6
168. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 2
169. Sárai Tamás (7 + SC) 0 5
170. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 2
171. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
172. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
173. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 0 1
174. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 6
175. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 4
176. Koncz József (Budai Vasököl) 0 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 31.14 7
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 20.67 6
3. Cseh István (MVSE KSE) 20.5 4
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 19.71 7
5. Pajor Dávid (BLF KK/B) 19.29 7
6. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 19.2 5
7. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 16.86 7
8. Herczeg Barnabás (7 + SC) 16.4 5
9. Dánffy Balázs (Iparterv) 16.33 3
10. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 15.83 6
11. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 15.83 6
12. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 15 5
13. Piltmann Ákos (Iparterv) 14.67 6
14. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 14.6 5
15. Jantner László (Színyei KC) 14.43 7
16. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 14.4 5
17. Bánhegyi András (Színyei KC) 14.33 3
18. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 14.13 8
19. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 14.13 8
20. Pethő Zoltán (TFSE) 13.88 8
21. Laposa Dávid (7 + SC) 13.57 7
22. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 13.5 6
23. Pintér Zsolt (VICE KSE) 13.25 8
24. Kövi Tibor (Albatrosz) 12.63 8
25. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 12.4 5
26. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 12.33 6
27. Novák Tamás (Budai Vasököl) 12 4
28. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 11.86 7
29. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 11.29 7
30. Oláh Dániel (Albatrosz) 11.14 7
31. Borda Szabolcs (TFSE) 10.83 6
32. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 10.71 7
33. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 10.17 6
34. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 10.14 7
35. Gulyás Dávid (Albatrosz) 10.13 8
36. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 9.75 4
37. Bársony Balázs (7 + SC) 9.6 5
38. Madarász Attila (Színyei KC) 9.5 6
39. Simon Péter (Albatrosz) 9.38 8
40. Valuska László (BEAC Kobak) 9.29 7
41. Juhász András (Iparterv) 9 6
42. Schulek Dávid (TFSE) 8.86 7
43. Horváth Dániel (Iparterv) 8.83 6
44. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 8.67 6
45. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.4 5
46. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 8.4 5
47. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 8.4 5
48. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 7.86 7
49. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 7.86 7
50. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.75 4
51. Faragó Tamás (TFSE) 7.67 3
52. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.6 5
53. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.5 6
54. Kása Dániel (Albatrosz) 7.43 7
55. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.4 5
56. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 7.33 6
57. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 7.2 5
58. Rubóczky György (Törekvés SE) 7 7
59. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 6.88 8
60. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6.86 7
61. Németh András (BEAC Kobak) 6.83 6
62. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 6.75 4
63. Kutas Péter (Budai Vasököl) 6.67 6
64. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 6.67 6
65. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.5 6
66. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 6.38 8
67. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 6.33 6
68. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 6.33 6
69. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 6.14 7
70. Kondor József (TFSE) 6 3
71. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 5.86 7
72. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.75 4
73. Szabó Mihály (VICE KSE) 5.63 8
74. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 5.43 7
75. Szabó György (VICE KSE) 5.38 8
76. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 5.33 3
77. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.2 5
78. Tapodi László (7 + SC) 5.14 7
79. Tőrös Balázs (Színyei KC) 5 4
80. Schulek Csaba (TFSE) 5 4
81. Király Csaba (MVSE KSE) 5 5
82. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 4.86 7
83. Fekete Tamás (TFSE) 4.86 7
84. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 4.86 7
85. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 4.83 6
86. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 4.8 5
87. Orosz Attila (Iparterv) 4.67 6
88. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.67 6
89. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 4.5 6
90. Kerekes Zoltán (7 + SC) 4.5 6
91. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 4.43 7
92. Pongrácz András (Iparterv) 4.4 5
93. Juhász Bence (Iparterv) 4.4 5
94. Simon Gyula (BLF KK/B) 4.33 6
95. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 4.25 4
96. Bazsó Tamás (Színyei KC) 4.25 4
97. Rónai András (TFSE) 4 4
98. Vargha Zoltán (VICE KSE) 4 7
99. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 4 4
100. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 4 3
101. Papp András (VICE KSE) 3.88 8
102. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 3.88 8
103. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 3.67 3
104. Dufner Dávid (Albatrosz) 3.63 8
105. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 3.57 7
106. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 3.57 7
107. Bánfalvi István (TFSE) 3.5 8
108. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 3.5 4
109. Horányi Tamás (Színyei KC) 3.5 4
110. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.33 3
111. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.33 3
112. Árva Péter (MVSE KSE) 3.25 4
113. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 3.2 5
114. Soós Miklós (Iparterv) 3.14 7
115. Kócs Olivér (7 + SC) 3.14 7
116. Holtai András (Albatrosz) 3.13 8
117. Végh Norbert (TFSE) 3 5
118. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 3 4
119. Emri Béla (Iparterv) 2.86 7
120. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 2.8 5
121. Székely Gábor (Törekvés SE) 2.8 5
122. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 2.75 4
123. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2.5 4
124. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 2.4 5
125. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.33 3
126. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2.29 7
127. Pap László (Albatrosz) 2.13 8
128. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2 6
129. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 2 6
130. Max György (Törekvés SE) 2 7
131. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 2 3
132. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 2 4
133. Bereczki Máté (VICE KSE) 1.86 7
134. Tóth András (VICE KSE) 1.63 8
135. Nagy Dávid (Iparterv) 1.6 5
136. Szabó Csaba (TFSE) 1.14 7
137. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 1 4
138. Kisari Ákos (VICE KSE) 1 8
139. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.88 8
140. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.86 7
141. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.86 7
142. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.8 5
143. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 6
144. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.5 8
145. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0.5 6
146. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.33 6
147. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 6
148. Sárai Tamás (7 + SC) 0 5
149. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 4
150. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
151. Szigeti András (7 + SC) 0 4
152. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 3
153. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 6
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 4.71 7
2. Pajor Dávid (BLF KK/B) 4.57 7
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 2.88 8
4. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.86 7
5. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2.4 5
6. Pethő Zoltán (TFSE) 2.25 8
7. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.88 8
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.86 7
9. Madarász Attila (Színyei KC) 1.83 6
10. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.8 5
11. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.71 7
12. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.57 7
13. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.5 6
14. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.38 8
15. Juhász András (Iparterv) 1.33 6
16. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.2 5
17. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1.2 5
18. Jantner László (Színyei KC) 1.14 7
19. Fekete Tamás (TFSE) 1.14 7
20. Bánhegyi András (Színyei KC) 1 3
21. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1 6
22. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 1 5
23. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 5
24. Szabó Mihály (VICE KSE) 0.88 8
25. Szabó György (VICE KSE) 0.88 8
26. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 0.83 6
27. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 0.83 6
28. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.83 6
29. Pongrácz András (Iparterv) 0.8 5
30. Juhász Bence (Iparterv) 0.8 5
31. Cseh István (MVSE KSE) 0.75 4
32. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0.75 4
33. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 0.75 4
34. Bánfalvi István (TFSE) 0.75 8
35. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.71 7
36. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 0.71 7
37. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 6
38. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.67 6
39. Holtai András (Albatrosz) 0.63 8
40. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.6 5
41. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.57 7
42. Kása Dániel (Albatrosz) 0.57 7
43. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.57 7
44. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.5 8
45. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 4
46. Németh András (BEAC Kobak) 0.5 6
47. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 0.5 6
48. Schulek Csaba (TFSE) 0.5 4
49. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.5 4
50. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.5 4
51. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0.43 7
52. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.43 7
53. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.4 5
54. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.4 5
55. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.33 6
56. Dánffy Balázs (Iparterv) 0.33 3
57. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.33 6
58. Faragó Tamás (TFSE) 0.33 3
59. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.33 6
60. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0.33 3
61. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.33 3
62. Valuska László (BEAC Kobak) 0.29 7
63. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.29 7
64. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0.25 4
65. Bazsó Tamás (Színyei KC) 0.25 4
66. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.25 8
67. Pap László (Albatrosz) 0.25 8
68. Bársony Balázs (7 + SC) 0.2 5
69. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.2 5
70. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.2 5
71. Végh Norbert (TFSE) 0.2 5
72. Horváth Dániel (Iparterv) 0.17 6
73. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.17 6
74. Orosz Attila (Iparterv) 0.17 6
75. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.17 6
76. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.14 7
77. Schulek Dávid (TFSE) 0.14 7
78. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0.14 7
79. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.14 7
80. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.14 7
81. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.13 8
82. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.13 8
83. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0 7
84. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 5
85. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0 6
86. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 6
87. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 5
88. Laposa Dávid (7 + SC) 0 7
89. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 8
90. Borda Szabolcs (TFSE) 0 6
91. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 6
92. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 4
93. Simon Péter (Albatrosz) 0 8
94. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0 7
95. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 5
96. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0 5
97. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 7
98. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0 6
99. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0 6
100. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 8
101. Kondor József (TFSE) 0 3
102. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0 7
103. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
104. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 3
105. Tapodi László (7 + SC) 0 7
106. Király Csaba (MVSE KSE) 0 5
107. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0 6
108. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0 5
109. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 6
110. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 7
111. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 4
112. Rónai András (TFSE) 0 4
113. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
114. Papp András (VICE KSE) 0 8
115. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 8
116. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 0 3
117. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 7
118. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 7
119. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 4
120. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 4
121. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
122. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
123. Árva Péter (MVSE KSE) 0 4
124. Soós Miklós (Iparterv) 0 7
125. Kócs Olivér (7 + SC) 0 7
126. Emri Béla (Iparterv) 0 7
127. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 5
128. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0 4
129. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 5
130. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 7
131. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 6
132. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 6
133. Max György (Törekvés SE) 0 7
134. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
135. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 4
136. Tóth András (VICE KSE) 0 8
137. Nagy Dávid (Iparterv) 0 5
138. Szabó Csaba (TFSE) 0 7
139. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
140. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 8
141. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 7
142. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 5
143. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 6
144. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 8
145. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 6
146. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 6
147. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 6
148. Sárai Tamás (7 + SC) 0 5
149. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 4
150. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
151. Szigeti András (7 + SC) 0 4
152. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 3
153. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 6
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 7.67 6
2. Herczeg Barnabás (7 + SC) 7.6 5
3. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 7.29 7
4. Cseh István (MVSE KSE) 6.75 4
5. Dánffy Balázs (Iparterv) 6.33 3
6. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 6.2 5
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 6
8. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 6 5
9. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 6 8
10. Nagy Péter (7 + SC) 5.86 7
11. Laposa Dávid (7 + SC) 5.86 7
12. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 5.83 6
13. Pintér Zsolt (VICE KSE) 5.5 8
14. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 5.4 5
15. Borda Szabolcs (TFSE) 5.17 6
16. Piltmann Ákos (Iparterv) 5 6
17. Bánhegyi András (Színyei KC) 5 3
18. Oláh Dániel (Albatrosz) 4.71 7
19. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.57 7
20. Jantner László (Színyei KC) 4.43 7
21. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 4.4 5
22. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4.33 6
23. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 4.25 4
24. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 4 5
25. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 4 6
26. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 3.86 7
27. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 3.83 6
28. Bársony Balázs (7 + SC) 3.8 5
29. Novák Tamás (Budai Vasököl) 3.75 4
30. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3.63 8
31. Valuska László (BEAC Kobak) 3.57 7
32. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 3.43 7
33. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.4 5
34. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 3.33 6
35. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3.29 7
36. Simon Péter (Albatrosz) 3.25 8
37. Horváth Dániel (Iparterv) 3.17 6
38. Kövi Tibor (Albatrosz) 3.13 8
39. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 3 7
40. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 3 5
41. Benedek Szabolcs (Iparterv) 3 7
42. Kutas Péter (Budai Vasököl) 2.83 6
43. Pethő Zoltán (TFSE) 2.75 8
44. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.75 4
45. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.75 8
46. Faragó Tamás (TFSE) 2.67 3
47. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2.67 6
48. Kondor József (TFSE) 2.67 3
49. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.6 5
50. Schulek Dávid (TFSE) 2.57 7
51. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 2.57 7
52. Németh András (BEAC Kobak) 2.5 6
53. Kása Dániel (Albatrosz) 2.43 7
54. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2.43 7
55. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.4 5
56. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.4 5
57. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 2.33 3
58. Pajor Dávid (BLF KK/B) 2.29 7
59. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.29 7
60. Tapodi László (7 + SC) 2.29 7
61. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 2.25 4
62. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.25 4
63. Király Csaba (MVSE KSE) 2.2 5
64. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.2 5
65. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2.17 6
66. Juhász András (Iparterv) 2 6
67. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2 6
68. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.88 8
69. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 1.88 8
70. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.86 7
71. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.83 6
72. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 1.83 6
73. Orosz Attila (Iparterv) 1.83 6
74. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.83 6
75. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 1.75 4
76. Rónai András (TFSE) 1.75 4
77. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 1.75 4
78. Horányi Tamás (Színyei KC) 1.75 4
79. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.71 7
80. Madarász Attila (Színyei KC) 1.67 6
81. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.67 6
82. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
83. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 3
84. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1.6 5
85. Vargha Zoltán (VICE KSE) 1.57 7
86. Tőrös Balázs (Színyei KC) 1.5 4
87. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.5 6
88. Bazsó Tamás (Színyei KC) 1.5 4
89. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 1.5 4
90. Árva Péter (MVSE KSE) 1.5 4
91. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.43 7
92. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.43 7
93. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1.43 7
94. Soós Miklós (Iparterv) 1.43 7
95. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1.4 5
96. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.33 6
97. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1.33 3
98. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 1.33 3
99. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1.29 7
100. Kócs Olivér (7 + SC) 1.29 7
101. Emri Béla (Iparterv) 1.29 7
102. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.25 8
103. Szabó György (VICE KSE) 1.25 8
104. Schulek Csaba (TFSE) 1.25 4
105. Papp András (VICE KSE) 1.25 8
106. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1.2 5
107. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.17 6
108. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 5
109. Juhász Bence (Iparterv) 1 5
110. Végh Norbert (TFSE) 1 5
111. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1 7
112. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1 6
113. Max György (Törekvés SE) 1 7
114. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 1 3
115. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.83 6
116. Pongrácz András (Iparterv) 0.8 5
117. Nagy Dávid (Iparterv) 0.8 5
118. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.75 4
119. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.75 4
120. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0.75 4
121. Tóth András (VICE KSE) 0.75 8
122. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.71 7
123. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.67 6
124. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.67 3
125. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.63 8
126. Bánfalvi István (TFSE) 0.63 8
127. Holtai András (Albatrosz) 0.63 8
128. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.6 5
129. Fekete Tamás (TFSE) 0.57 7
130. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.57 7
131. Szabó Csaba (TFSE) 0.57 7
132. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.5 4
133. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.43 7
134. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.4 5
135. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.4 5
136. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.38 8
137. Pap László (Albatrosz) 0.38 8
138. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.38 8
139. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.33 6
140. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0.25 4
141. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.25 8
142. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0.17 6
143. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.17 6
144. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.13 8
145. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0 7
146. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0 7
147. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 6
148. Sárai Tamás (7 + SC) 0 5
149. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 4
150. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
151. Szigeti András (7 + SC) 0 4
152. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 3
153. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 6
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 3 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tőrös Balázs (Színyei KC) 4.5 4
2. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.67 3
3. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.5 4
4. Pintér Zsolt (VICE KSE) 3.25 8
5. Vargha Zoltán (VICE KSE) 3.14 7
6. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 3 8
7. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.88 8
8. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2.86 7
9. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 2.86 7
10. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.83 6
11. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.83 6
12. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 2.83 6
13. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.8 5
14. Laposa Dávid (7 + SC) 2.71 7
15. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.71 7
16. Németh András (BEAC Kobak) 2.67 6
17. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.67 6
18. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.6 5
19. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 2.6 5
20. Pongrácz András (Iparterv) 2.6 5
21. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.57 7
22. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 2.5 8
23. Pethő Zoltán (TFSE) 2.5 8
24. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 2.5 4
25. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.5 8
26. Árva Péter (MVSE KSE) 2.5 4
27. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.43 7
28. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.4 5
29. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.4 5
30. Kövi Tibor (Albatrosz) 2.38 8
31. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.33 6
32. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.33 6
33. Bánfalvi István (TFSE) 2.25 8
34. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.2 5
35. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.17 6
36. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2.17 6
37. Valuska László (BEAC Kobak) 2.14 7
38. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 2.14 7
39. Cseh István (MVSE KSE) 2 4
40. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2 5
41. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2 5
42. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 6
43. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2 5
44. Juhász András (Iparterv) 2 6
45. Schulek Dávid (TFSE) 2 7
46. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2 7
47. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 5
48. Rónai András (TFSE) 2 4
49. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 2 4
50. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 1.88 8
51. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.86 7
52. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1.86 7
53. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 1.83 6
54. Bársony Balázs (7 + SC) 1.8 5
55. Végh Norbert (TFSE) 1.8 5
56. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.8 5
57. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1.8 5
58. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.75 4
59. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1.75 4
60. Pap László (Albatrosz) 1.75 8
61. Kása Dániel (Albatrosz) 1.71 7
62. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.71 7
63. Emri Béla (Iparterv) 1.71 7
64. Szabó Csaba (TFSE) 1.71 7
65. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 1.67 6
66. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.67 6
67. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.67 6
68. Faragó Tamás (TFSE) 1.67 3
69. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 6
70. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.67 6
71. Szabó György (VICE KSE) 1.63 8
72. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.6 5
73. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 1.6 5
74. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.6 5
75. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 1.57 7
76. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 1.57 7
77. Fekete Tamás (TFSE) 1.57 7
78. Soós Miklós (Iparterv) 1.57 7
79. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.5 6
80. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.5 8
81. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 1.5 4
82. Bazsó Tamás (Színyei KC) 1.5 4
83. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.5 6
84. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 1.5 4
85. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.5 8
86. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.43 7
87. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.43 7
88. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.43 7
89. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.43 7
90. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.43 7
91. Max György (Törekvés SE) 1.43 7
92. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1.43 7
93. Papp András (VICE KSE) 1.38 8
94. Dánffy Balázs (Iparterv) 1.33 3
95. Bánhegyi András (Színyei KC) 1.33 3
96. Borda Szabolcs (TFSE) 1.33 6
97. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.33 6
98. Kócs Olivér (7 + SC) 1.29 7
99. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.29 7
100. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1.29 7
101. Simon Péter (Albatrosz) 1.25 8
102. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1.25 4
103. Dufner Dávid (Albatrosz) 1.25 8
104. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.17 6
105. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.17 6
106. Nagy Péter (7 + SC) 1.14 7
107. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.14 7
108. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.14 7
109. Gulyás Dávid (Albatrosz) 1.13 8
110. Tóth András (VICE KSE) 1.13 8
111. Horváth Dániel (Iparterv) 1 6
112. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1 5
113. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 1 3
114. Schulek Csaba (TFSE) 1 4
115. Király Csaba (MVSE KSE) 1 5
116. Simon Gyula (BLF KK/B) 1 6
117. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 1 3
118. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1 5
119. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
120. Nagy Dávid (Iparterv) 1 5
121. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 6
122. Jantner László (Színyei KC) 0.86 7
123. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0.86 7
124. Madarász Attila (Színyei KC) 0.83 6
125. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.83 6
126. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.75 4
127. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0.75 4
128. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.75 4
129. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 0.75 4
130. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.75 4
131. Tapodi László (7 + SC) 0.71 7
132. Kondor József (TFSE) 0.67 3
133. Orosz Attila (Iparterv) 0.67 6
134. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0.67 6
135. Holtai András (Albatrosz) 0.63 8
136. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0.6 5
137. Juhász Bence (Iparterv) 0.6 5
138. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.6 5
139. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.5 6
140. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.5 8
141. Sárai Tamás (7 + SC) 0.4 5
142. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0.33 3
143. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.33 6
144. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.33 3
145. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.29 7
146. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.17 6
147. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.13 8
148. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 0 3
149. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 4
150. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
151. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
152. Faur Kálmán (TFSE) 0 6
153. Szigeti András (7 + SC) 0 4
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 5.29 7
2. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 5 7
3. Cseh István (MVSE KSE) 4.75 4
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 4.33 6
5. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 4.17 6
6. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.83 6
7. Piltmann Ákos (Iparterv) 3.67 6
8. Schulek Dávid (TFSE) 3.29 7
9. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.17 6
10. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 5
11. Simon Péter (Albatrosz) 2.88 8
12. Rubóczky György (Törekvés SE) 2.86 7
13. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.83 6
14. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.75 8
15. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.71 7
16. Dánffy Balázs (Iparterv) 2.67 3
17. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.29 7
18. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.25 8
19. Kövi Tibor (Albatrosz) 2.25 8
20. Novák Tamás (Budai Vasököl) 2.25 4
21. Jantner László (Színyei KC) 2.14 7
22. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2 5
23. Horváth Dániel (Iparterv) 2 6
24. Laposa Dávid (7 + SC) 1.86 7
25. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 1.83 6
26. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.8 5
27. Pethő Zoltán (TFSE) 1.63 8
28. Dufner Dávid (Albatrosz) 1.63 8
29. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.6 5
30. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 1.6 5
31. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.5 6
32. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1.5 6
33. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 1.4 5
34. Bársony Balázs (7 + SC) 1.4 5
35. Papp András (VICE KSE) 1.38 8
36. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.29 7
37. Valuska László (BEAC Kobak) 1.29 7
38. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 1.29 7
39. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.25 8
40. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 1.2 5
41. Herczeg Barnabás (7 + SC) 1.2 5
42. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1.2 5
43. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.17 6
44. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.17 6
45. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.17 6
46. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 1.14 7
47. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 1.14 7
48. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1 7
49. Juhász András (Iparterv) 1 6
50. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1 6
51. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 1 7
52. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0.88 8
53. Kása Dániel (Albatrosz) 0.86 7
54. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0.86 7
55. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.75 8
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 3 meccs, min. 6 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Oláh Dániel (Albatrosz) 100% (9/9) 7
2. Novák Tamás (Budai Vasököl) 90% (9/10) 4
3. Bársony Balázs (7 + SC) 87.5% (7/8) 5
4. Papp András (VICE KSE) 84.62% (11/13) 8
5. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 83.33% (10/12) 5
6. Pap László (Albatrosz) 83.33% (5/6) 8
7. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 83.33% (5/6) 7
8. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 81.4% (35/43) 7
9. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 76.47% (26/34) 6
10. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 76% (19/25) 6
11. Horváth Dániel (Iparterv) 75% (12/16) 6
12. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 73.08% (19/26) 7
13. Jantner László (Színyei KC) 71.43% (15/21) 7
14. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 70% (7/10) 6
15. Kerekes Zoltán (7 + SC) 70% (7/10) 6
16. Nagy Péter (7 + SC) 69.81% (37/53) 7
17. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 69.23% (9/13) 6
18. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 66.67% (8/12) 5
19. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 66.67% (8/12) 5
20. Kutas Péter (Budai Vasököl) 66.67% (6/9) 6
21. Herczeg Barnabás (7 + SC) 66.67% (6/9) 5
22. Gulyás Dávid (Albatrosz) 66.67% (6/9) 8
23. Schulek Csaba (TFSE) 66.67% (4/6) 4
24. Szabó Mihály (VICE KSE) 66.67% (4/6) 8
25. Bánhegyi András (Színyei KC) 66.67% (4/6) 3
26. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 64.29% (9/14) 7
27. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 63.64% (7/11) 6
28. Pajor Dávid (BLF KK/B) 63.64% (7/11) 7
29. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 62.5% (5/8) 4
30. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 62.5% (5/8) 8
31. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 62.5% (5/8) 7
32. Kövi Tibor (Albatrosz) 62.07% (18/29) 8
33. Dufner Dávid (Albatrosz) 61.9% (13/21) 8
34. Dánffy Balázs (Iparterv) 61.54% (8/13) 3
35. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 60.71% (17/28) 6
36. Schulek Dávid (TFSE) 60.53% (23/38) 7
37. Pintér Zsolt (VICE KSE) 60% (18/30) 8
38. Kása Dániel (Albatrosz) 60% (6/10) 7
39. Piltmann Ákos (Iparterv) 59.46% (22/37) 6
40. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 58.33% (7/12) 7
41. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 57.5% (23/40) 6
42. Rubóczky György (Törekvés SE) 57.14% (20/35) 7
43. Valuska László (BEAC Kobak) 56.25% (9/16) 7
44. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 55.56% (25/45) 6
45. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 55.56% (10/18) 8
46. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 55.56% (5/9) 6
47. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 55% (22/40) 8
48. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 53.85% (7/13) 5
49. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 53.57% (15/28) 5
50. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 53.33% (8/15) 7
51. Cseh István (MVSE KSE) 52.78% (19/36) 4
52. Laposa Dávid (7 + SC) 52% (13/25) 7
53. Simon Péter (Albatrosz) 51.11% (23/45) 8
54. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 50% (6/12) 5
55. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 50% (5/10) 4
56. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 50% (5/10) 7
57. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 50% (3/6) 4
58. Király Csaba (MVSE KSE) 50% (3/6) 5
59. Pethő Zoltán (TFSE) 48.15% (13/27) 8
60. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 47.37% (9/19) 5
61. Juhász András (Iparterv) 46.15% (6/13) 6
62. Benedek Szabolcs (Iparterv) 46.15% (6/13) 7
63. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 45.71% (16/35) 7
64. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 45.45% (5/11) 4
65. Tőrös Balázs (Színyei KC) 45.45% (5/11) 4
66. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 45.45% (5/11) 6
67. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 44.44% (8/18) 7
68. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 42.86% (6/14) 5
69. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 42.86% (3/7) 5
70. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 42.86% (3/7) 6
71. Borda Szabolcs (TFSE) 42.86% (3/7) 6
72. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 41.67% (5/12) 7
73. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 41.67% (5/12) 7
74. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 40.91% (9/22) 6
75. Tapodi László (7 + SC) 40% (4/10) 7
76. Orosz Attila (Iparterv) 37.5% (3/8) 6
77. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 35.48% (11/31) 6
78. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 35% (7/20) 8
79. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 33.33% (4/12) 7
80. Fekete Tamás (TFSE) 33.33% (2/6) 7
81. Rónai András (TFSE) 28.57% (2/7) 4
82. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 27.27% (3/11) 5
83. Székely Gábor (Törekvés SE) 25% (2/8) 5
84. Vargha Zoltán (VICE KSE) 17.65% (3/17) 7
85. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 12.5% (1/8) 8
86. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 9.09% (1/11) 7
87. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0% (0/7) 6
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu