Piarista DSE - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Horváth Péter 20/213-3918 horvath63@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Horváth Péter 20/213-3918 horvath63@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Piarista Gimnázium Tornaterme 1052 - Budapest Piarista u. 1.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz 1996-01-02
- BÓDIS László 1994-05-06
- BOGNÁR Áron Bendegúz 1997-08-16
- BÓNÉ Gergely 1975-08-27
- CSERMÁK Ambrus 1984-04-13
- CSIZMA Zoltán 1978-02-06
- FAZEKAS Mihály Imre 1997-06-26
- FENTÕS Bence 1997-10-18
- GYÖNGYÖSI János 1993-02-10
- HORVÁTH Péter 1963-12-07
- IDRISSI MAURAN Marcell 1992-08-14
- JANI Márton 1979-03-29
- KALMÁR Csanád 1993-03-25
- PATAKI Máté 1990-09-06
- PENSZKA András 1992-12-22
- RÉTI Dániel 1990-07-11
- SKOUMÁL Gergely 1976-03-31
- VAN DER MEER Ágoston 1990-12-04
- VARGA László Mátyás 1992-10-06

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0015 Piarista DSE Színyei KC 2017/10/05 18:20 68-34
(19-7,16-9,16-8,17-10)
Piarista Gimnázium Móricz Krisztián Bognár Domokos
BUFB0026 Albatrosz Piarista DSE 2017/10/15 18:00 63-73
(19-16,13-14,6-20,25-23)
Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szokolainé Váradi Csilla
BUFB0037 Piarista DSE Malév SC 2017/10/19 18:20 63-84
(15-20,22-22,8-16,18-26)
Piarista Gimnázium Simon Kristóf Szőts Dávid
BUFB0047 Darazsak Old Boys Piarista DSE 2017/11/05 17:00 83-64
(12-20,27-16,20-17,24-11)
Zrínyi Miklós Gimnázium Matics Sándor Tahin András
BUFB0056 VICE KSE Piarista DSE 2017/11/12 16:00 58-65
(16-14,5-17,22-13,15-21)
Lázár Ervin Általános Iskola Hervay Tibor Nagy I. László
BUFB0065 Piarista DSE BEAC Kobak 2017/11/16 18:20 64-72
(15-22,15-14,12-17,22-19)
Piarista Gimnázium Bognár Domokos Rózsavölgyi Alexandra
BUFB0074 Honvéd Zrínyi SE/A Piarista DSE 2017/11/23 19:10 76-53
(12-9,14-11,23-23,27-10)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Magyar Zoltán Tahin András
BUFB0083 Piarista DSE Ultimate Warriors 2017/11/30 18:20 51-68
(5-19,18-16,13-11,15-22)
Piarista Gimnázium Bujtor Péter Horváth Kinga
BUFB0092 Törekvés SE Piarista DSE 2017/12/14 20:50 70-78
(18-25,14-15,16-22,22-16)
Kocsis Sándor Sportközpont Major Ádám Bognár Domokos
BUFB0101 7 + SC Piarista DSE 2017/12/17 18:00 52-64
(10-19,19-16,11-13,12-16)
Mechatronikai Szakközépiskola Tőzsér Dénes Szőts Dávid
BUFB0123 Budai Vasököl Piarista DSE 2018/01/17 20:40 62-49
(20-11,10-8,17-13,15-17)
Mechatronikai Szakközépiskola Oláh Márk Mocsai László
BUFB0134 Piarista DSE TFSE Öregfiúk 2018/01/18 18:20 59-48
(16-9,8-16,15-7,20-16)
Piarista Gimnázium Goda László Gruber Nikolett
BUFB0145 Színyei KC Piarista DSE 2018/01/26 21:00 56-77
(13-18,14-20,13-21,16-18)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Lövei László
BUFB0156 Piarista DSE Albatrosz 2018/02/01 18:20 71-58
(18-16,18-19,18-16,17-7)
Piarista Gimnázium Csabai-Kaskötő Brigitta Bognár Domokos
BUFB0112 Piarista DSE Iparterv 2018/02/15 18:20 61-71
(9-16,14-21,15-18,23-16)
Piarista Gimnázium Tahin András Steiner Máté
BUFB0167 Malév SC Piarista DSE 2018/02/17 15:00 87-66
(25-17,18-15,20-9,24-25)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bujtor Péter Szokolainé Váradi Csilla
BUFB0177 Piarista DSE Darazsak Old Boys 2018/02/22 18:20 66-69
(19-19,14-21,26-15,7-14)
Piarista Gimnázium Csabai-Kaskötő Brigitta Gruber Nikolett
BUFB0186 Piarista DSE VICE KSE 2018/03/01 18:20 60-66
(14-16,18-15,13-17,15-18)
Piarista Gimnázium Lövei László Gruber Nikolett
BUFB0195 BEAC Kobak Piarista DSE 2018/03/11 16:30 63-57
(23-15,11-10,13-14,16-18)
BEAC Sporttelep Gaál István Nagy I. László
BUFB0204 Piarista DSE Honvéd Zrínyi SE/A 2018/03/22 18:20 63-68
(8-13,12-17,22-18,21-20)
Piarista Gimnázium László Zsolt Steiner Máté
BUFB0213 Ultimate Warriors Piarista DSE 2018/03/24 19:30 52-40
(10-8,20-8,13-7,9-17)
Lázár Ervin Általános Iskola Matics Sándor Alexis Sancilio
BUFB0222 Piarista DSE Törekvés SE 2018/04/05 18:20 62-50
(20-11,12-15,16-15,14-9)
Piarista Gimnázium Nagy István Gruber Nikolett
BUFB0231 Piarista DSE 7 + SC 2018/04/12 18:20 81-54
(19-12,19-12,22-19,21-11)
Piarista Gimnázium Lövei László Bujtor Péter
BUFB0253 Piarista DSE Budai Vasököl 2018/05/03 18:20 60-53
(17-16,16-19,14-7,13-11)
Piarista Gimnázium Lövei László Forintos József
BUFB0264 TFSE Öregfiúk Piarista DSE 2018/05/13 18:00 41-71
(12-19,5-12,11-19,13-21)
TF E-terem Csoma Viktor Szőke Gábor
BUFB0242 Iparterv Piarista DSE 2018/05/23 18:30 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Matics Sándor Jankovics Viktor

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 565 25
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 535 26
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 467 25
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 417 24
5. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 404 26
6. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 391 25
7. NAGY Péter (7 + SC) 388 20
8. JUHÁSZ András (Iparterv) 385 25
9. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 382 26
10. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 373 25
11. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 350 16
12. OLÁH István (Malév SC) 331 25
13. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 325 23
14. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 324 26
15. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 318 24
16. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 315 21
17. SIMON Péter (Albatrosz) 312 26
18. JANTNER László (Színyei KC) 304 24
19. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 301 23
20. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 293 26
21. VALUSKA László (BEAC Kobak) 278 26
22. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 274 24
23. BIBITY Norbert (Malév SC) 274 26
24. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 270 23
25. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 264 19
26. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 264 26
27. OLÁH Dániel (Albatrosz) 260 24
28. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 255 19
29. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 253 25
30. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 250 25
31. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 246 19
32. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 242 23
33. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 231 24
34. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 221 20
35. BÓDIS László (Piarista DSE) 218 18
36. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 214 26
37. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 210 22
38. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 203 21
39. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 202 24
40. KÁSA Dániel (Albatrosz) 191 25
41. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 191 24
42. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 188 25
43. LAPOSA Dávid (7 + SC) 185 25
44. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 180 19
45. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 178 19
46. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 175 18
47. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 171 17
48. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 168 13
49. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 165 22
50. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 163 19
51. SZABÓ György (VICE KSE) 161 25
52. TÖRÖK János (Színyei KC) 151 16
53. KISS Sándor (Albatrosz) 151 26
54. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 150 24
55. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 149 18
56. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 147 18
57. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 144 26
58. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 142 24
59. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 140 24
60. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 139 24
61. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 139 21
62. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 136 25
63. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 134 16
64. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 131 15
65. VICZIÁN István (Malév SC) 129 24
66. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 127 23
67. PÁPAI Balázs (Malév SC) 126 26
68. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 117 23
69. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 116 25
70. EMRI Béla (Iparterv) 115 23
71. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 114 17
72. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 114 12
73. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 108 26
74. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 106 18
75. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 106 26
76. BUN Zoltán (Iparterv) 106 17
77. TAPODI László (7 + SC) 105 22
78. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 104 23
79. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 103 12
80. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 103 23
81. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 102 26
82. FODOR Márton (Albatrosz) 101 24
83. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 100 21
84. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 95 18
85. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 95 23
86. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 95 23
87. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 92 24
88. PAPP András (VICE KSE) 91 26
89. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 91 26
90. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 87 10
91. DUFNER Dávid (Albatrosz) 87 25
92. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 86 9
93. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 86 19
94. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 85 20
95. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 84 6
96. HORÁNYI Tamás (Színyei KC) 84 11
97. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 81 26
98. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 80 19
99. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 80 8
100. FODOR Máté (Budai Vasököl) 80 18
101. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 79 24
102. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 78 19
103. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 73 17
104. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 72 21
105. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 72 12
106. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 70 25
107. JANI Márton (Piarista DSE) 69 10
108. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 67 20
109. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 66 19
110. HOLTAI András (Albatrosz) 63 17
111. PONGRÁCZ András (Iparterv) 62 17
112. PATAKI Máté (Piarista DSE) 62 11
113. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 62 22
114. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 62 21
115. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 61 21
116. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 61 18
117. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 60 18
118. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 57 22
119. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 57 3
120. PILTMANN Ákos (Iparterv) 57 4
121. HOVORKA András (Iparterv) 57 8
122. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 54 10
123. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 53 23
124. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 53 26
125. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 51 5
126. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 51 8
127. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 50 14
128. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 47 21
129. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 47 13
130. STÁJER Péter (Malév SC) 47 24
131. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 46 22
132. KATONA Ferenc (Malév SC) 46 23
133. BERECZKI Máté (VICE KSE) 46 25
134. KÓCS Olivér (7 + SC) 43 23
135. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 43 14
136. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 42 14
137. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 42 22
138. KEREKES Zoltán (7 + SC) 40 24
139. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 36 15
140. ESÉK Tamás (Malév SC) 36 21
141. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 35 14
142. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 34 9
143. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 33 6
144. PENSZKA András (Piarista DSE) 33 10
145. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 33 22
146. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 32 13
147. TÓTH Viktor (Malév SC) 32 17
148. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 28 18
149. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 27 14
150. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 26 6
151. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 25 17
152. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 25 20
153. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 24 15
154. BESZE Tamás (Malév SC) 23 11
155. SZALAI Csaba (VICE KSE) 23 11
156. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 22 24
157. MAX György (Törekvés SE) 22 20
158. PAP László (Albatrosz) 22 18
159. KISARI Ákos (VICE KSE) 22 26
160. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 21 12
161. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 21 14
162. TÓTH András (VICE KSE) 20 24
163. SOÓS Miklós (Iparterv) 15 5
164. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 15 12
165. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 14 18
166. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 13 14
167. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 11 11
168. SCHWANG László (7 + SC) 11 9
169. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 10 23
170. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 10 6
171. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 10 11
172. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 8 12
173. SÁRAI Tamás (7 + SC) 7 22
174. NAGY Dávid (Iparterv) 6 4
175. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 6 12
176. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 5 11
177. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 5 13
178. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 5 1
179. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 4 5
180. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 4 9
181. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 3 7
182. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 2 14
183. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 4
184. PAPP Attila (Malév SC) 2 4
185. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 1 2
186. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
187. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 6
188. SZIGETI András (7 + SC) 0 20
189. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 78 24
2. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 73 26
3. NAGY Péter (7 + SC) 57 20
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 53 25
5. BIBITY Norbert (Malév SC) 46 26
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 45 26
7. JUHÁSZ András (Iparterv) 42 25
8. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 41 24
9. OLÁH István (Malév SC) 40 25
10. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 35 25
11. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 33 20
12. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 33 24
13. BÓDIS László (Piarista DSE) 29 18
14. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 27 25
15. SZABÓ György (VICE KSE) 27 25
16. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 26 24
17. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 25 24
18. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 23 19
19. KÁSA Dániel (Albatrosz) 23 25
20. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 21 26
21. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 21 23
22. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 21 23
23. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 19 19
24. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 18 23
25. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 18 12
26. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 17 26
27. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 17 24
28. JANTNER László (Színyei KC) 16 24
29. SIMON Péter (Albatrosz) 16 26
30. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 16 23
31. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 15 13
32. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 15 26
33. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 15 23
34. BUN Zoltán (Iparterv) 14 17
35. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 13 24
36. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 13 24
37. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 13 23
38. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 13 23
39. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 13 17
40. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 12 25
41. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 12 18
42. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 11 19
43. FODOR Máté (Budai Vasököl) 11 18
44. HOLTAI András (Albatrosz) 11 17
45. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 10 16
46. OLÁH Dániel (Albatrosz) 10 24
47. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10 26
48. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 10 19
49. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 10 26
50. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 9 15
51. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 9 18
52. FODOR Márton (Albatrosz) 9 24
53. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 21
54. HOVORKA András (Iparterv) 8 8
55. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 7 19
56. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 7 20
57. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 7 9
58. DUFNER Dávid (Albatrosz) 7 25
59. PAP László (Albatrosz) 7 18
60. TÖRÖK János (Színyei KC) 6 16
61. VICZIÁN István (Malév SC) 6 24
62. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 6 20
63. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 6 20
64. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5 21
65. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 5
66. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 16
67. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 5 26
68. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 5 12
69. PÁPAI Balázs (Malév SC) 5 26
70. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 5 21
71. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 23
72. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 5 24
73. PONGRÁCZ András (Iparterv) 5 17
74. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 5 13
75. BESZE Tamás (Malév SC) 5 11
76. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 5 14
77. KEREKES Zoltán (7 + SC) 5 24
78. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 6
79. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 4 12
80. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 4 8
81. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 4 10
82. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 4 23
83. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 4 15
84. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 3 26
85. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 3 21
86. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 22
87. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 3 18
88. KISS Sándor (Albatrosz) 3 26
89. EMRI Béla (Iparterv) 3 23
90. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 3 14
91. STÁJER Péter (Malév SC) 3 24
92. TÓTH Viktor (Malév SC) 3 17
93. KISARI Ákos (VICE KSE) 3 26
94. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2 25
95. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 6
96. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 2 6
97. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 2 14
98. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2 22
99. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 2 15
100. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 21
101. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 2 26
102. ESÉK Tamás (Malév SC) 2 21
103. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 1 3
104. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 1 25
105. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1 19
106. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 1 24
107. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 24
108. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 1 8
109. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 1 21
110. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 1 25
111. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1 26
112. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1 14
113. SOÓS Miklós (Iparterv) 1 5
114. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 22
115. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1 25
116. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1 13
117. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1 23
118. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1 11
119. KATONA Ferenc (Malév SC) 1 23
120. BERECZKI Máté (VICE KSE) 1 25
121. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 1 12
122. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 1 18
123. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 14
124. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 1 12
125. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 1 11
126. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1 24
127. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 1 18
128. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 1 13
129. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 26
130. PILTMANN Ákos (Iparterv) 0 4
131. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 26
132. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 0 17
133. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 25
134. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 0 18
135. SZÖLLÕSI Mátyás (BEAC Kobak) 0 9
136. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 10
137. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 24
138. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0 18
139. HORÁNYI Tamás (Színyei KC) 0 11
140. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 22
141. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 25
142. JANI Márton (Piarista DSE) 0 10
143. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 17
144. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 11
145. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 0 1
146. TAPODI László (7 + SC) 0 22
147. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 25
148. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 0 19
149. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 19
150. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 23
151. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 19
152. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 26
153. PAPP András (VICE KSE) 0 26
154. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 19
155. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 21
156. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 0 18
157. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 0 18
158. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 10
159. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 26
160. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 21
161. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 0 14
162. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 22
163. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 22
164. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 23
165. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 0 6
166. NAGY Dávid (Iparterv) 0 4
167. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 22
168. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 17
169. SCHWANG László (7 + SC) 0 9
170. MAX György (Törekvés SE) 0 20
171. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 14
172. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 11
173. TÓTH András (VICE KSE) 0 24
174. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 0 5
175. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 0 12
176. PAPP Attila (Malév SC) 0 4
177. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0 12
178. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 2
179. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
180. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 11
181. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 0 9
182. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 23
183. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 7
184. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 22
185. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 14
186. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 6
187. SZIGETI András (7 + SC) 0 20
188. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
189. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 21 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 22.6 25
2. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 20.58 26
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 18.68 25
4. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 17.38 24
5. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 15.64 25
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 15.54 26
7. JUHÁSZ András (Iparterv) 15.4 25
8. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 15 21
9. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 14.92 25
10. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 14.69 26
11. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 14.13 23
12. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 13.25 24
13. OLÁH István (Malév SC) 13.24 25
14. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 13.09 23
15. JANTNER László (Színyei KC) 12.67 24
16. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 12.46 26
17. SIMON Péter (Albatrosz) 12 26
18. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 11.74 23
19. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 11.42 24
20. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 11.27 26
21. OLÁH Dániel (Albatrosz) 10.83 24
22. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10.69 26
23. BIBITY Norbert (Malév SC) 10.54 26
24. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 10.52 23
25. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 10.15 26
26. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 10.12 25
27. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 10 25
28. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 9.67 21
29. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 9.63 24
30. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.55 22
31. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 8.42 24
32. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 8.23 26
33. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 7.96 24
34. KÁSA Dániel (Albatrosz) 7.64 25
35. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 7.52 25
36. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 7.5 22
37. LAPOSA Dávid (7 + SC) 7.4 25
38. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 6.62 21
39. SZABÓ György (VICE KSE) 6.44 25
40. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 6.25 24
41. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 5.92 24
42. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 5.83 24
43. KISS Sándor (Albatrosz) 5.81 26
44. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 5.79 24
45. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 5.54 26
46. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 5.52 23
47. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 5.44 25
48. VICZIÁN István (Malév SC) 5.38 24
49. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 5.09 23
50. EMRI Béla (Iparterv) 5 23
51. PÁPAI Balázs (Malév SC) 4.85 26
52. TAPODI László (7 + SC) 4.77 22
53. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 4.76 21
54. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 4.64 25
55. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.52 23
56. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 4.48 23
57. FODOR Márton (Albatrosz) 4.21 24
58. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 4.15 26
59. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.13 23
60. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 4.13 23
61. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 4.08 26
62. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 3.92 26
63. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 3.83 24
64. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 3.5 26
65. PAPP András (VICE KSE) 3.5 26
66. DUFNER Dávid (Albatrosz) 3.48 25
67. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 3.43 21
68. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 3.29 24
69. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 3.12 26
70. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.95 21
71. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 2.91 21
72. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.82 22
73. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2.8 25
74. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2.59 22
75. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 2.3 23
76. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.24 21
77. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2.09 22
78. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 2.04 26
79. KATONA Ferenc (Malév SC) 2 23
80. STÁJER Péter (Malév SC) 1.96 24
81. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 1.91 22
82. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.87 23
83. BERECZKI Máté (VICE KSE) 1.84 25
84. ESÉK Tamás (Malév SC) 1.71 21
85. KEREKES Zoltán (7 + SC) 1.67 24
86. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 1.5 22
87. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.92 24
88. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.85 26
89. TÓTH András (VICE KSE) 0.83 24
90. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.44 23
91. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.32 22
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 21 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3.25 24
2. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 2.81 26
3. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.12 25
4. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.77 26
5. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.73 26
6. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.71 24
7. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.68 25
8. OLÁH István (Malév SC) 1.6 25
9. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.4 25
10. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.38 24
11. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.08 24
12. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.08 25
13. SZABÓ György (VICE KSE) 1.08 25
14. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.04 24
15. KÁSA Dániel (Albatrosz) 0.92 25
16. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.91 23
17. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 0.91 23
18. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 0.81 26
19. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 0.78 23
20. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.71 24
21. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 0.7 23
22. JANTNER László (Színyei KC) 0.67 24
23. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.65 26
24. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.65 23
25. SIMON Péter (Albatrosz) 0.62 26
26. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0.58 26
27. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0.57 23
28. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 0.57 23
29. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.54 24
30. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.54 24
31. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0.48 25
32. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.43 21
33. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0.42 24
34. VALUSKA László (BEAC Kobak) 0.39 26
35. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0.39 26
36. FODOR Márton (Albatrosz) 0.38 24
37. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0.28 25
38. VICZIÁN István (Malév SC) 0.25 24
39. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 0.24 21
40. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 0.24 21
41. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.22 23
42. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0.21 24
43. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.21 24
44. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 0.19 26
45. PÁPAI Balázs (Malév SC) 0.19 26
46. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0.17 23
47. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 0.14 21
48. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.14 22
49. EMRI Béla (Iparterv) 0.13 23
50. STÁJER Péter (Malév SC) 0.13 24
51. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0.12 26
52. KISS Sándor (Albatrosz) 0.12 26
53. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.12 26
54. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.1 21
55. ESÉK Tamás (Malév SC) 0.1 21
56. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 0.09 22
57. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 0.08 25
58. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.08 26
59. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 0.05 21
60. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.05 22
61. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.04 23
62. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.04 23
63. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 0.04 24
64. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.04 24
65. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.04 24
66. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 0.04 25
67. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0.04 25
68. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0.04 25
69. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.04 25
70. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.04 26
71. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 26
72. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 26
73. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 25
74. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 24
75. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 22
76. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 25
77. TAPODI László (7 + SC) 0 22
78. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 25
79. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 23
80. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 26
81. PAPP András (VICE KSE) 0 26
82. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 21
83. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 26
84. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 21
85. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 22
86. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 22
87. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 23
88. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 22
89. TÓTH András (VICE KSE) 0 24
90. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 23
91. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 22
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 21 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 8.23 26
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 7.76 25
3. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 6.76 25
4. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 5.88 25
5. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5.86 21
6. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 5.36 25
7. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 5.29 24
8. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 5.12 26
9. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 5.12 26
10. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 4.83 23
11. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 4.35 23
12. OLÁH Dániel (Albatrosz) 4.33 24
13. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.29 24
14. SIMON Péter (Albatrosz) 4.19 26
15. VALUSKA László (BEAC Kobak) 4.19 26
16. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 4.12 25
17. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 4.12 26
18. JANTNER László (Színyei KC) 4.04 24
19. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 4 25
20. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 3.96 23
21. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 3.91 21
22. JUHÁSZ András (Iparterv) 3.84 25
23. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.82 22
24. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 3.77 26
25. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 3.75 24
26. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 3.42 26
27. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 3.26 23
28. LAPOSA Dávid (7 + SC) 3.16 25
29. OLÁH István (Malév SC) 3.08 25
30. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 3.05 21
31. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 2.91 22
32. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.58 24
33. KISS Sándor (Albatrosz) 2.5 26
34. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.44 25
35. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.17 24
36. BIBITY Norbert (Malév SC) 2.12 26
37. TAPODI László (7 + SC) 2.05 22
38. EMRI Béla (Iparterv) 2 23
39. VICZIÁN István (Malév SC) 1.96 24
40. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.96 23
41. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.92 24
42. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1.85 26
43. PÁPAI Balázs (Malév SC) 1.81 26
44. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 1.75 24
45. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.72 25
46. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.62 26
47. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.61 23
48. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.57 23
49. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.56 25
50. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.52 21
51. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.43 21
52. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.42 24
53. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.42 24
54. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.39 26
55. PAPP András (VICE KSE) 1.39 26
56. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 1.39 26
57. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 1.38 21
58. SZABÓ György (VICE KSE) 1.36 25
59. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.35 23
60. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.33 24
61. FODOR Márton (Albatrosz) 1.29 24
62. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.27 26
63. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 1.19 26
64. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.14 22
65. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 1.13 23
66. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.04 23
67. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1.04 25
68. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1 25
69. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 22
70. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1 22
71. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.87 23
72. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.86 22
73. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.81 21
74. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.81 26
75. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.76 21
76. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.76 25
77. KÓCS Olivér (7 + SC) 0.74 23
78. ESÉK Tamás (Malév SC) 0.71 21
79. STÁJER Péter (Malév SC) 0.71 24
80. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.7 23
81. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.64 22
82. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.62 26
83. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.48 25
84. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.38 24
85. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.38 24
86. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.38 24
87. TÓTH András (VICE KSE) 0.38 24
88. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0.29 24
89. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.17 23
90. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.14 22
91. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.12 26
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 21 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 3.22 23
2. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 2.92 26
3. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2.69 26
4. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 2.62 21
5. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.61 23
6. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.58 26
7. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2.52 25
8. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.52 25
9. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.52 25
10. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.46 24
11. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.33 24
12. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 2.32 25
13. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.27 26
14. KISS Sándor (Albatrosz) 2.27 26
15. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.25 24
16. VALUSKA László (BEAC Kobak) 2.23 26
17. EMRI Béla (Iparterv) 2.17 23
18. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2.16 25
19. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 2.14 21
20. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.1 21
21. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.04 24
22. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2 25
23. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2 22
24. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 1.96 26
25. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1.96 24
26. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.92 25
27. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.91 23
28. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.89 26
29. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.88 24
30. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1.85 26
31. SZABÓ György (VICE KSE) 1.84 25
32. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.83 23
33. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.81 26
34. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 1.8 25
35. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1.8 25
36. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.78 23
37. VICZIÁN István (Malév SC) 1.75 24
38. SIMON Péter (Albatrosz) 1.73 26
39. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.71 21
40. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.68 25
41. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.68 25
42. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 1.65 23
43. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 1.64 22
44. FODOR Márton (Albatrosz) 1.63 24
45. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 1.6 25
46. TAPODI László (7 + SC) 1.59 22
47. OLÁH István (Malév SC) 1.56 25
48. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1.54 24
49. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.52 21
50. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.52 25
51. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.48 23
52. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.48 23
53. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1.44 23
54. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.42 24
55. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.4 25
56. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.39 23
57. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 1.38 24
58. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 1.35 26
59. ESÉK Tamás (Malév SC) 1.33 21
60. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.32 22
61. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1.3 23
62. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.3 23
63. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.29 24
64. OLÁH Dániel (Albatrosz) 1.21 24
65. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.19 26
66. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.15 26
67. JANTNER László (Színyei KC) 1.08 24
68. PÁPAI Balázs (Malév SC) 1.08 26
69. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.05 21
70. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.05 22
71. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1 22
72. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 0.96 26
73. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 0.83 24
74. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.83 24
75. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.81 26
76. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.77 26
77. PAPP András (VICE KSE) 0.73 26
78. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.73 22
79. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.68 22
80. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 0.67 24
81. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.62 21
82. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0.57 21
83. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.57 23
84. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0.54 26
85. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.52 25
86. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.48 23
87. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.46 26
88. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.46 24
89. TÓTH András (VICE KSE) 0.46 24
90. STÁJER Péter (Malév SC) 0.29 24
91. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.18 22
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 21 meccs, min. 42 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 4.12 26
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 3.84 25
3. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 3.76 25
4. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.81 26
5. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.71 24
6. JUHÁSZ András (Iparterv) 2.68 25
7. JANTNER László (Színyei KC) 2.58 24
8. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.57 21
9. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.54 24
10. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.46 24
11. OLÁH István (Malév SC) 2.28 25
12. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 2.04 23
13. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.04 26
14. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2 25
15. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 2 25
16. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2 24
17. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 1.92 26
18. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 1.91 23
19. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 1.89 26
20. SIMON Péter (Albatrosz) 1.77 26
21. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 1.72 25
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 21 meccs, min. 42 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 76.62% (59/77) 24
2. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 72.06% (49/68) 26
3. JANTNER László (Színyei KC) 71.26% (62/87) 24
4. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 68.12% (94/138) 25
5. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 66.97% (73/109) 26
6. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 66.67% (44/66) 23
7. OLÁH István (Malév SC) 64.77% (57/88) 25
8. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 64.71% (33/51) 22
9. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 64.29% (54/84) 21
10. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 62.5% (50/80) 25
11. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 62.5% (30/48) 21
12. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 61.15% (96/157) 25
13. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 60.4% (61/101) 24
14. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 60.24% (50/83) 25
15. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 59.7% (40/67) 24
16. BIBITY Norbert (Malév SC) 59.09% (26/44) 26
17. KÁSA Dániel (Albatrosz) 59.02% (36/61) 25
18. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 58.82% (40/68) 23
19. JUHÁSZ András (Iparterv) 58.77% (67/114) 25
20. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 58.54% (48/82) 24
21. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 57.32% (47/82) 23
22. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 56.58% (43/76) 25
23. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 56.38% (53/94) 26
24. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 56.16% (41/73) 25
25. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 55.22% (37/67) 22
26. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 54.29% (38/70) 25
27. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 51.18% (65/127) 24
28. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 51.02% (25/49) 23
29. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 50% (22/44) 24
30. LAPOSA Dávid (7 + SC) 47.37% (27/57) 25
31. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 45.34% (107/236) 26
32. VALUSKA László (BEAC Kobak) 44.78% (30/67) 26
33. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 43.48% (50/115) 26
34. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 43.33% (26/60) 23
35. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 43.06% (31/72) 23
36. SIMON Péter (Albatrosz) 41.82% (46/110) 26
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu