/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

TFSE - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Schulek Csaba 30/931-1546 csaba@schulek.eu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Fogarassy György 30/948-4540 fogarasi.gyorgy@tf.hu

Csarnok

Csarnok Cím
TF Terem 1123 - Budapest Alkotás u. 44.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Aasa Martin 1994-11-10
- Bánfalvi István 1967-12-03
- Borda Szabolcs 1975-11-10
- Faragó Tamás 1981-12-09
- Faur Kálmán 1970-03-13
- Fekete Tamás 1979-11-21
- Gombócz Gábor 1968-04-26
- Koncz Bence 1986-08-14
- Kondor József 1978-05-03
- Magashegyi Balázs 1975-08-24
- Nagy Roland 1988-09-20
- Pethő Zoltán 1979-01-25
- Rónai András 1973-11-22
- Ruzsinszki Gábor 1975-02-01
- Schulek Csaba 1971-05-29
- Schulek Dávid 1976-05-18
- Sivák Róbert 1973-11-10
- Szabó Csaba 1975-06-30
- Szijártó Márton 1987-01-01
- Tóth Gábor Dániel 1982-02-02
- Végh Norbert 1974-07-12

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0013 VICE KSE TFSE 2018/10/07 19:30 67-46
(20-18,17-6,18-10,12-12)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Józsa András Junior
FB0022 TFSE Szentendrei Kinizsi 2018/10/14 18:00 42-57
(12-15,10-15,10-10,10-17)
TF E-terem Nagy Viktor Gruber Nikolett Lilla
FB0031 7 + SC TFSE 2018/10/28 18:00 85-47
(17-17,16-12,30-5,22-13)
Mechatronikai Szakközépiskola Major Ádám Lövei László
FB0042 BEAC Kobak TFSE 2018/11/04 16:30 81-51
(20-13,27-21,20-9,14-8)
BEAC Sporttelep Gaál István Komlódi Benedek
FB0053 TFSE Albatrosz 2018/11/11 18:00 78-59
(16-19,25-15,20-14,17-11)
TF E-terem Matics Sándor Winkler Áron
FB0064 Piarista Öregfiúk TFSE 2018/11/22 18:20 77-60
(17-19,18-6,22-21,20-14)
Piarista Gimnázium Csabai-Kaskötő Brigitta Németh Fanni
FB0075 TFSE Honvéd Zrínyi SE/A 2018/11/25 18:00 65-80
(16-19,19-25,16-18,14-18)
TF E-terem Dr. Szakáll István Zoltán Szőts Dávid István
FB0086 Iparterv TFSE 2018/12/02 17:00 60-56
(17-7,13-8,19-25,11-16)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Hervay Tibor Horváth Kinga
FB0107 TFSE BLF KK/B 2018/12/16 18:00 63-67
(17-19,12-16,21-15,13-17)
TF E-terem Nagy István László Zsolt
FB0097 Színyei KC TFSE 2018/12/21 20:40 62-79
(7-25,23-15,8-20,24-19)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy István László Zsolt
FB0116 MVSE KSE TFSE 2019/01/12 14:00 60-67
(5-16,23-23,15-15,17-13)
Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint László Zsolt Károly
FB0125 TFSE Budai Vasököl 2019/01/20 18:00 57-53
(6-12,18-16,18-10,15-15)
TF E-terem Szilágyi Bálint Csoma Viktor
FB0134 Törekvés SE TFSE 2019/01/31 20:50 69-48
(18-9,18-14,18-15,15-10)
Kocsis Sándor Sportközpont Matics Sándor Sancilio Alexis
FB0143 TFSE VICE KSE 2019/02/10 18:00 52-70
(16-8,10-31,11-12,15-19)
TF E-terem Major Ádám Zádeczki Donát László
FB0161 TFSE 7 + SC 2019/02/24 18:00 TF E-terem Lövei László Mocsai László
FB0172 TFSE BEAC Kobak 2019/03/03 18:00 TF E-terem
FB0183 Albatrosz TFSE 2019/03/10 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0194 TFSE Piarista Öregfiúk 2019/03/24 18:00 TF E-terem
FB0205 Honvéd Zrínyi SE/A TFSE 2019/04/04 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
FB0216 TFSE Iparterv 2019/04/07 18:00 TF E-terem
FB0227 TFSE Színyei KC 2019/04/14 18:00 TF E-terem
FB0237 BLF KK/B TFSE 2019/04/27 16:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FB0246 TFSE MVSE KSE 2019/05/05 18:00 TF E-terem
FB0255 Budai Vasököl TFSE 2019/05/15 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
FB0264 TFSE Törekvés SE 2019/05/19 18:00 TF E-terem
FB0152 Szentendrei Kinizsi TFSE 2019/06/30 00:00 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 355 12
2. Cseh István (MVSE KSE) 261 11
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 242 13
4. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 233 12
5. Piltmann Ákos (Iparterv) 228 13
6. Pajor Dávid (BLF KK/B) 217 13
7. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 216 12
8. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 208 13
9. Pethő Zoltán (TFSE) 204 14
10. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 196 14
11. Gulyás Dávid (Albatrosz) 193 14
12. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 185 12
13. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 166 12
14. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 165 13
15. Simon Péter (Albatrosz) 163 14
16. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 163 13
17. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 160 12
18. Jantner László (Színyei KC) 159 12
19. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 154 11
20. Herczeg Barnabás (7 + SC) 151 10
21. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 150 10
22. Pintér Zsolt (VICE KSE) 145 14
23. Laposa Dávid (7 + SC) 139 12
24. Juhász András (Iparterv) 137 11
25. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 130 11
26. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 129 10
27. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 126 11
28. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 126 14
29. Valuska László (BEAC Kobak) 126 14
30. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 125 14
31. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 124 12
32. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 123 9
33. Oláh Dániel (Albatrosz) 123 11
34. Novák Tamás (Budai Vasököl) 123 12
35. Kövi Tibor (Albatrosz) 117 13
36. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 114 10
37. Borda Szabolcs (TFSE) 112 11
38. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 109 13
39. Szabó Mihály (VICE KSE) 106 14
40. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 104 12
41. Kása Dániel (Albatrosz) 100 13
42. Orosz Attila (Iparterv) 96 13
43. Schulek Dávid (TFSE) 93 11
44. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 92 14
45. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 91 11
46. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 87 11
47. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 86 12
48. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 86 8
49. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 85 10
50. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 85 9
51. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 85 14
52. Szabó György (VICE KSE) 83 14
53. Kiss Sándor (Albatrosz) 82 8
54. Tőrös Balázs (Színyei KC) 82 10
55. Bársony Balázs (7 + SC) 82 9
56. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 80 12
57. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 80 14
58. Benedek Szabolcs (Iparterv) 79 13
59. Madarász Attila (Színyei KC) 79 10
60. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 76 9
61. Horváth Dániel (Iparterv) 74 7
62. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 74 11
63. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 72 10
64. Rubóczky György (Törekvés SE) 72 12
65. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 72 11
66. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 69 12
67. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 68 13
68. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 68 11
69. Kondor József (TFSE) 68 8
70. Nagy Roland (TFSE) 67 6
71. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 66 13
72. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 66 11
73. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 65 9
74. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 64 13
75. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 63 11
76. Faragó Tamás (TFSE) 62 8
77. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 61 12
78. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 61 13
79. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 59 10
80. Kutas Péter (Budai Vasököl) 58 14
81. Németh András (BEAC Kobak) 58 10
82. Vargha Zoltán (VICE KSE) 57 13
83. Fekete Tamás (TFSE) 56 12
84. Holtai András (Albatrosz) 56 13
85. Bánfalvi István (TFSE) 56 13
86. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 55 8
87. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 54 13
88. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 54 8
89. Király Csaba (MVSE KSE) 53 10
90. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 53 10
91. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 52 8
92. Tapodi László (7 + SC) 52 11
93. Soós Miklós (Iparterv) 51 13
94. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 50 12
95. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 49 11
96. Dánffy Balázs (Iparterv) 49 3
97. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 46 13
98. Kerekes Zoltán (7 + SC) 45 11
99. Pongrácz András (Iparterv) 45 10
100. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 44 7
101. Papp András (VICE KSE) 44 14
102. Bánhegyi András (Színyei KC) 43 3
103. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 41 8
104. Simon Gyula (BLF KK/B) 41 11
105. Dufner Dávid (Albatrosz) 38 12
106. Bazsó Tamás (Színyei KC) 35 8
107. Nagy Ignác (BLF KK/B) 35 8
108. Emri Béla (Iparterv) 35 13
109. Árva Péter (MVSE KSE) 34 11
110. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 34 13
111. Juhász Bence (Iparterv) 33 9
112. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 33 10
113. Rónai András (TFSE) 32 9
114. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 31 13
115. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 30 4
116. Bereczki Máté (VICE KSE) 29 13
117. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 29 10
118. Kócs Olivér (7 + SC) 28 12
119. Székely Gábor (Törekvés SE) 27 10
120. Horányi Tamás (Színyei KC) 26 7
121. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 26 7
122. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 25 9
123. Sótonyi Péter (Színyei KC) 25 2
124. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 24 7
125. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 24 9
126. Max György (Törekvés SE) 24 11
127. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 23 8
128. Schulek Csaba (TFSE) 22 6
129. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 22 4
130. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 21 7
131. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 21 7
132. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 20 12
133. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 19 5
134. Tóth András (VICE KSE) 19 14
135. Pap László (Albatrosz) 19 12
136. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 18 5
137. Péter Zoltán (VICE KSE) 16 14
138. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 16 4
139. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 16 4
140. Végh Norbert (TFSE) 15 6
141. Nagy Dávid (Iparterv) 14 8
142. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 12 11
143. Sivák Róbert (TFSE) 12 2
144. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 12 4
145. Szabó Csaba (TFSE) 12 13
146. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 12 14
147. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
148. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 8 12
149. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 8 6
150. Kisari Ákos (VICE KSE) 8 14
151. Máté Ádám (MVSE KSE) 7 1
152. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 12
153. Erdős Márton (BLF KK/B) 6 9
154. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 6 1
155. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 6 1
156. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 6 3
157. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 6 12
158. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 5 8
159. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 4 1
160. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 4 2
161. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 4 4
162. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 4 4
163. Szóga Tamás (Színyei KC) 3 3
164. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 3 10
165. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 2 3
166. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 2 2
167. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 2 5
168. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 2 10
169. Cseh Tibor (MVSE KSE) 2 10
170. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 6
171. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 2 9
172. Sárai Tamás (7 + SC) 2 9
173. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
174. Faur Kálmán (TFSE) 0 10
175. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 11
176. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
177. Pákozdy László (Színyei KC) 0 2
178. Szigeti András (7 + SC) 0 5
179. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Gulyás Dávid (Albatrosz) 53 14
2. Nagy Péter (7 + SC) 52 12
3. Pajor Dávid (BLF KK/B) 52 13
4. Pethő Zoltán (TFSE) 35 14
5. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 28 13
6. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 27 12
7. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 23 13
8. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 22 12
9. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 20 10
10. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 20 13
11. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 18 14
12. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 17 14
13. Szabó Mihály (VICE KSE) 17 14
14. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 16 11
15. Juhász András (Iparterv) 16 11
16. Jantner László (Színyei KC) 15 12
17. Madarász Attila (Színyei KC) 14 10
18. Fekete Tamás (TFSE) 14 12
19. Szabó György (VICE KSE) 13 14
20. Bánfalvi István (TFSE) 13 13
21. Koncsag Csaba (MVSE KSE) 12 8
22. Kövi Tibor (Albatrosz) 12 13
23. Holtai András (Albatrosz) 12 13
24. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 11 13
25. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 11 11
26. Kása Dániel (Albatrosz) 10 13
27. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 9 13
28. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 9 11
29. Cseh István (MVSE KSE) 8 11
30. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 8 14
31. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 8 9
32. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 8 10
33. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 8 11
34. Orosz Attila (Iparterv) 8 13
35. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 8 9
36. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 8 12
37. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 8 13
38. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 7 12
39. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 9
40. Valuska László (BEAC Kobak) 7 14
41. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 7 12
42. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 6 12
43. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 6 11
44. Grudl-Turi Gábor (Szentendrei Kinizsi) 6 8
45. Rubóczky György (Törekvés SE) 6 12
46. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 6 10
47. Kerekes Zoltán (7 + SC) 6 11
48. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 5 11
49. Faragó Tamás (TFSE) 5 8
50. Pongrácz András (Iparterv) 5 10
51. Juhász Bence (Iparterv) 5 9
52. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 5 10
53. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 5 9
54. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 4 13
55. Németh András (BEAC Kobak) 4 10
56. Bazsó Tamás (Színyei KC) 4 8
57. Juhász András (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 7
58. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 4 10
59. Székely Gábor (Törekvés SE) 4 10
60. Bánhegyi András (Színyei KC) 3 3
61. Simon Péter (Albatrosz) 3 14
62. Novák Tamás (Budai Vasököl) 3 12
63. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 3 14
64. Kisvárdai Gábor (Iparterv) 3 8
65. Simon Gyula (BLF KK/B) 3 11
66. Jakubik Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 7
67. Tóth Kim Móric (Törekvés SE) 3 7
68. Piltmann Ákos (Iparterv) 2 13
69. Nagy Roland (TFSE) 2 6
70. Kiss Sándor (Albatrosz) 2 8
71. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2 11
72. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2 10
73. Tóth Bertalan (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 8
74. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 11
75. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 10
76. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2 13
77. Soós Miklós (Iparterv) 2 13
78. Schulek Csaba (TFSE) 2 6
79. Dufner Dávid (Albatrosz) 2 12
80. Pap László (Albatrosz) 2 12
81. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 2 12
82. Dánffy Balázs (Iparterv) 1 3
83. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 1 12
84. Oláh Dániel (Albatrosz) 1 11
85. Horváth Dániel (Iparterv) 1 7
86. Bársony Balázs (7 + SC) 1 9
87. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 1 10
88. Schulek Dávid (TFSE) 1 11
89. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 9
90. Máté Ádám (MVSE KSE) 1 1
91. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1 14
92. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 1 11
93. Kavalecz Viktor Krisztiá (Szentendrei Kinizsi) 1 1
94. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 1 14
95. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1 13
96. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 11
97. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1 14
98. Skoumál Gergely (Piarista Öregfiúk) 1 4
99. Hegedűs Dániel (Törekvés SE) 1 5
100. Molnár Gábor Boldizsár (BLF KK/B) 1 4
101. Végh Norbert (TFSE) 1 6
102. Bereczki Máté (VICE KSE) 1 13
103. Péter Zoltán (VICE KSE) 1 14
104. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 12
105. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
106. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 10
107. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 10
108. Sótonyi Péter (Színyei KC) 0 2
109. Laposa Dávid (7 + SC) 0 12
110. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 14
111. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 12
112. Borda Szabolcs (TFSE) 0 11
113. Kondor József (TFSE) 0 8
114. Jani Márton (Piarista Öregfiúk) 0 4
115. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 10
116. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 12
117. Horváth Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
118. Janositz Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 7
119. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 13
120. Karadinovics Ivan (MVSE KSE) 0 1
121. Sivák Róbert (TFSE) 0 2
122. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 12
123. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 11
124. Borz Péter (Szentendrei Kinizsi) 0 4
125. Király Csaba (MVSE KSE) 0 10
126. Tapodi László (7 + SC) 0 11
127. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 13
128. Nagy Ignác (BLF KK/B) 0 8
129. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 12
130. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 13
131. Laczkó Krisztián (Szentendrei Kinizsi) 0 1
132. Penszka András (Piarista Öregfiúk) 0 4
133. Horányi Tamás (Színyei KC) 0 7
134. Pomázi Krisztián Dániel (Törekvés SE) 0 5
135. Rónai András (TFSE) 0 9
136. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 13
137. Jakucs Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 3
138. Papp András (VICE KSE) 0 14
139. Árva Péter (MVSE KSE) 0 11
140. Csermák Ambrus (Piarista Öregfiúk) 0 7
141. Körtvélyesi Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 8
142. Emri Béla (Iparterv) 0 13
143. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 9
144. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 13
145. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 13
146. Kócs Olivér (7 + SC) 0 12
147. Max György (Törekvés SE) 0 11
148. Kappelmayer Tamás (MVSE KSE) 0 2
149. Ferenczy Gergő (BLF KK/B) 0 3
150. Nagy Dávid (Iparterv) 0 8
151. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
152. Tóth András (VICE KSE) 0 14
153. Szunyogh Márton (Törekvés SE) 0 6
154. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 11
155. Szóga Tamás (Színyei KC) 0 3
156. Bártfai Benedek Bendegúz (Piarista Öregfiúk) 0 4
157. Pap Gergely Máté (Törekvés SE) 0 4
158. Dörömbözi Zoltán (Színyei KC) 0 2
159. Szabó Csaba (TFSE) 0 13
160. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 14
161. Berekméri Ervin (Budai Vasököl) 0 3
162. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 9
163. Csizma Zoltán (Piarista Öregfiúk) 0 8
164. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 14
165. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 12
166. Kosznovszki Attila János (Szentendrei Kinizsi) 0 5
167. Vághy Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 6
168. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 10
169. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 9
170. Sárai Tamás (7 + SC) 0 9
171. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 10
172. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 10
173. Pákozdy László (Színyei KC) 0 2
174. Koncz József (Budai Vasököl) 0 3
175. dr. Perényi Zsolt (Törekvés SE) 0 1
176. Albrecht Dániel (Albatrosz) 0 1
177. Szigeti András (7 + SC) 0 5
178. Faur Kálmán (TFSE) 0 10
179. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 11
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 29.58 12
2. Cseh István (MVSE KSE) 23.73 11
3. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 19.42 12
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 18.62 13
5. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 18 12
6. Piltmann Ákos (Iparterv) 17.54 13
7. Pajor Dávid (BLF KK/B) 16.69 13
8. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 16 13
9. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 15.42 12
10. Herczeg Barnabás (7 + SC) 15.1 10
11. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 15 10
12. Pethő Zoltán (TFSE) 14.57 14
13. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 14 11
14. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 14 14
15. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 13.83 12
16. Gulyás Dávid (Albatrosz) 13.79 14
17. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 13.67 9
18. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 13.33 12
19. Jantner László (Színyei KC) 13.25 12
20. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 12.9 10
21. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 12.69 13
22. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 12.54 13
23. Juhász András (Iparterv) 12.46 11
24. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 11.82 11
25. Simon Péter (Albatrosz) 11.64 14
26. Laposa Dávid (7 + SC) 11.58 12
27. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 11.46 11
28. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 11.4 10
29. Oláh Dániel (Albatrosz) 11.18 11
30. Pintér Zsolt (VICE KSE) 10.36 14
31. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 10.33 12
32. Novák Tamás (Budai Vasököl) 10.25 12
33. Borda Szabolcs (TFSE) 10.18 11
34. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.44 9
35. Bársony Balázs (7 + SC) 9.11 9
36. Kövi Tibor (Albatrosz) 9 13
37. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 9 14
38. Valuska László (BEAC Kobak) 9 14
39. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 8.93 14
40. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 8.67 12
41. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 8.5 10
42. Schulek Dávid (TFSE) 8.46 11
43. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.44 9
44. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 8.39 13
45. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 8.27 11
46. Tőrös Balázs (Színyei KC) 8.2 10
47. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 7.91 11
48. Madarász Attila (Színyei KC) 7.9 10
49. Kása Dániel (Albatrosz) 7.69 13
50. Szabó Mihály (VICE KSE) 7.57 14
51. Orosz Attila (Iparterv) 7.39 13
52. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 7.22 9
53. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 7.2 10
54. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 7.17 12
55. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 6.73 11
56. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 6.67 12
57. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 6.57 14
58. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 6.55 11
59. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 6.18 11
60. Benedek Szabolcs (Iparterv) 6.08 13
61. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 6.07 14
62. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 6 11
63. Rubóczky György (Törekvés SE) 6 12
64. Szabó György (VICE KSE) 5.93 14
65. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.9 10
66. Németh András (BEAC Kobak) 5.8 10
67. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 5.75 12
68. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 5.73 11
69. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 5.71 14
70. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 5.3 10
71. Király Csaba (MVSE KSE) 5.3 10
72. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 5.23 13
73. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.08 12
74. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 5.08 13
75. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 4.92 13
76. Tapodi László (7 + SC) 4.73 11
77. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 4.69 13
78. Fekete Tamás (TFSE) 4.67 12
79. Pongrácz András (Iparterv) 4.5 10
80. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.46 11
81. Vargha Zoltán (VICE KSE) 4.39 13
82. Holtai András (Albatrosz) 4.31 13
83. Bánfalvi István (TFSE) 4.31 13
84. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 4.17 12
85. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 4.15 13
86. Kutas Péter (Budai Vasököl) 4.14 14
87. Kerekes Zoltán (7 + SC) 4.09 11
88. Soós Miklós (Iparterv) 3.92 13
89. Simon Gyula (BLF KK/B) 3.73 11
90. Juhász Bence (Iparterv) 3.67 9
91. Rónai András (TFSE) 3.56 9
92. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 3.54 13
93. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 3.3 10
94. Dufner Dávid (Albatrosz) 3.17 12
95. Papp András (VICE KSE) 3.14 14
96. Árva Péter (MVSE KSE) 3.09 11
97. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 2.9 10
98. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 2.78 9
99. Székely Gábor (Törekvés SE) 2.7 10
100. Emri Béla (Iparterv) 2.69 13
101. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 2.67 9
102. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 2.62 13
103. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 2.39 13
104. Kócs Olivér (7 + SC) 2.33 12
105. Bereczki Máté (VICE KSE) 2.23 13
106. Max György (Törekvés SE) 2.18 11
107. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.67 12
108. Pap László (Albatrosz) 1.58 12
109. Tóth András (VICE KSE) 1.36 14
110. Péter Zoltán (VICE KSE) 1.14 14
111. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1.09 11
112. Szabó Csaba (TFSE) 0.92 13
113. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.86 14
114. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.67 9
115. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.67 12
116. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.58 12
117. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.57 14
118. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.5 12
119. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.3 10
120. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0.22 9
121. Sárai Tamás (7 + SC) 0.22 9
122. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.2 10
123. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.2 10
124. Faur Kálmán (TFSE) 0 10
125. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 11
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 4.33 12
2. Pajor Dávid (BLF KK/B) 4 13
3. Gulyás Dávid (Albatrosz) 3.79 14
4. Pethő Zoltán (TFSE) 2.5 14
5. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2.25 12
6. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2.15 13
7. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2 10
8. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 1.83 12
9. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.77 13
10. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.54 13
11. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.46 11
12. Juhász András (Iparterv) 1.46 11
13. Madarász Attila (Színyei KC) 1.4 10
14. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.29 14
15. Jantner László (Színyei KC) 1.25 12
16. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.21 14
17. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.21 14
18. Fekete Tamás (TFSE) 1.17 12
19. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 1 11
20. Bánfalvi István (TFSE) 1 13
21. Szabó György (VICE KSE) 0.93 14
22. Kövi Tibor (Albatrosz) 0.92 13
23. Holtai András (Albatrosz) 0.92 13
24. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 0.89 9
25. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.89 9
26. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 0.85 13
27. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 0.82 11
28. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 0.8 10
29. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.78 9
30. Kása Dániel (Albatrosz) 0.77 13
31. Cseh István (MVSE KSE) 0.73 11
32. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.73 11
33. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 0.69 13
34. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 0.67 12
35. Orosz Attila (Iparterv) 0.62 13
36. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 0.62 13
37. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 0.6 10
38. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 0.58 12
39. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.58 12
40. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 0.57 14
41. Juhász Bence (Iparterv) 0.56 9
42. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.56 9
43. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 0.55 11
44. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.55 11
45. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.5 12
46. Valuska László (BEAC Kobak) 0.5 14
47. Rubóczky György (Törekvés SE) 0.5 12
48. Pongrácz András (Iparterv) 0.5 10
49. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.5 10
50. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 0.46 11
51. Németh András (BEAC Kobak) 0.4 10
52. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.4 10
53. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.4 10
54. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 0.31 13
55. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.27 11
56. Novák Tamás (Budai Vasököl) 0.25 12
57. Simon Péter (Albatrosz) 0.21 14
58. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 0.21 14
59. Tőrös Balázs (Színyei KC) 0.2 10
60. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.2 10
61. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 0.18 11
62. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 0.18 11
63. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.17 12
64. Pap László (Albatrosz) 0.17 12
65. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.17 12
66. Piltmann Ákos (Iparterv) 0.15 13
67. Vargha Zoltán (VICE KSE) 0.15 13
68. Soós Miklós (Iparterv) 0.15 13
69. Bársony Balázs (7 + SC) 0.11 9
70. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.11 9
71. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 0.1 10
72. Oláh Dániel (Albatrosz) 0.09 11
73. Schulek Dávid (TFSE) 0.09 11
74. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 0.09 11
75. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.09 11
76. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 0.08 12
77. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.08 12
78. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.08 13
79. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.08 13
80. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 0.07 14
81. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 0.07 14
82. Kutas Péter (Budai Vasököl) 0.07 14
83. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.07 14
84. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 12
85. Herczeg Barnabás (7 + SC) 0 10
86. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 10
87. Laposa Dávid (7 + SC) 0 12
88. Pintér Zsolt (VICE KSE) 0 14
89. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 0 12
90. Borda Szabolcs (TFSE) 0 11
91. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 0 10
92. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 0 12
93. Benedek Szabolcs (Iparterv) 0 13
94. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 0 12
95. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 0 11
96. Király Csaba (MVSE KSE) 0 10
97. Tapodi László (7 + SC) 0 11
98. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 0 13
99. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 0 12
100. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 0 13
101. Rónai András (TFSE) 0 9
102. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 0 13
103. Papp András (VICE KSE) 0 14
104. Árva Péter (MVSE KSE) 0 11
105. Emri Béla (Iparterv) 0 13
106. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0 9
107. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 0 13
108. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0 13
109. Kócs Olivér (7 + SC) 0 12
110. Max György (Törekvés SE) 0 11
111. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0 12
112. Tóth András (VICE KSE) 0 14
113. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0 11
114. Szabó Csaba (TFSE) 0 13
115. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0 14
116. Erdős Márton (BLF KK/B) 0 9
117. Kisari Ákos (VICE KSE) 0 14
118. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0 12
119. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0 10
120. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 9
121. Sárai Tamás (7 + SC) 0 9
122. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0 10
123. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0 10
124. Faur Kálmán (TFSE) 0 10
125. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 11
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Cseh István (MVSE KSE) 8.55 11
2. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 7.33 12
3. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 7 12
4. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 6.54 13
5. Piltmann Ákos (Iparterv) 6.46 13
6. Herczeg Barnabás (7 + SC) 6.4 10
7. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 5.83 12
8. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 5.79 14
9. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 5.5 10
10. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 5.17 12
11. Nagy Péter (7 + SC) 5 12
12. Laposa Dávid (7 + SC) 5 12
13. Oláh Dániel (Albatrosz) 5 11
14. Borda Szabolcs (TFSE) 4.82 11
15. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 4.46 11
16. Pintér Zsolt (VICE KSE) 4.36 14
17. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 4.33 9
18. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 4.33 12
19. Simon Péter (Albatrosz) 4.21 14
20. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 4.2 10
21. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 4.2 10
22. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4 13
23. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 3.85 13
24. Jantner László (Színyei KC) 3.83 12
25. Novák Tamás (Budai Vasököl) 3.75 12
26. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 3.73 11
27. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 3.55 11
28. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 3.5 12
29. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 3.5 10
30. Bársony Balázs (7 + SC) 3.22 9
31. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 3.2 10
32. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 3.18 11
33. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 3.17 12
34. Valuska László (BEAC Kobak) 3.14 14
35. Juhász András (Iparterv) 3.09 11
36. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 2.92 13
37. Pethő Zoltán (TFSE) 2.86 14
38. Schulek Dávid (TFSE) 2.82 11
39. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.67 9
40. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.64 11
41. Benedek Szabolcs (Iparterv) 2.62 13
42. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.57 14
43. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.54 13
44. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2.5 10
45. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 2.5 12
46. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.46 11
47. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 2.43 14
48. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 2.43 14
49. Király Csaba (MVSE KSE) 2.4 10
50. Kövi Tibor (Albatrosz) 2.39 13
51. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2.36 11
52. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 2.36 11
53. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2.22 9
54. Németh András (BEAC Kobak) 2.2 10
55. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 2.18 11
56. Orosz Attila (Iparterv) 2.15 13
57. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.08 12
58. Kása Dániel (Albatrosz) 2.08 13
59. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 2.07 14
60. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 2 11
61. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 10
62. Tapodi László (7 + SC) 2 11
63. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 2 13
64. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 1.92 13
65. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 1.92 12
66. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.85 13
67. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.85 13
68. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 1.64 14
69. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.64 14
70. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.64 11
71. Vargha Zoltán (VICE KSE) 1.62 13
72. Madarász Attila (Színyei KC) 1.6 10
73. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.57 14
74. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.56 9
75. Rónai András (TFSE) 1.56 9
76. Soós Miklós (Iparterv) 1.46 13
77. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 1.4 10
78. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.39 13
79. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 1.39 13
80. Simon Gyula (BLF KK/B) 1.36 11
81. Árva Péter (MVSE KSE) 1.36 11
82. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 1.33 9
83. Szabó György (VICE KSE) 1.29 14
84. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.25 12
85. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.25 12
86. Pongrácz András (Iparterv) 1.2 10
87. Emri Béla (Iparterv) 1.15 13
88. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.15 13
89. Papp András (VICE KSE) 1.14 14
90. Max György (Törekvés SE) 1.09 11
91. Juhász Bence (Iparterv) 1 9
92. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.92 13
93. Kócs Olivér (7 + SC) 0.92 12
94. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 0.83 12
95. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 0.8 10
96. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.79 14
97. Holtai András (Albatrosz) 0.77 13
98. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.75 12
99. Kerekes Zoltán (7 + SC) 0.73 11
100. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.7 10
101. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 0.69 13
102. Dufner Dávid (Albatrosz) 0.67 12
103. Székely Gábor (Törekvés SE) 0.6 10
104. Tóth András (VICE KSE) 0.57 14
105. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.56 9
106. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 0.55 11
107. Bánfalvi István (TFSE) 0.54 13
108. Szabó Csaba (TFSE) 0.46 13
109. Fekete Tamás (TFSE) 0.42 12
110. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 0.36 14
111. Pap László (Albatrosz) 0.33 12
112. Erdős Márton (BLF KK/B) 0.33 9
113. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.29 14
114. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 0.25 12
115. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.21 14
116. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.17 12
117. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 0.1 10
118. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.1 10
119. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.1 10
120. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 0.08 12
121. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 0.08 13
122. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 0 9
123. Sárai Tamás (7 + SC) 0 9
124. Faur Kálmán (TFSE) 0 10
125. Skobrics Tibor (7 + SC) 0 11
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 9 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Tőrös Balázs (Színyei KC) 3.8 10
2. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 3.18 11
3. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 3 9
4. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 2.91 11
5. Laposa Dávid (7 + SC) 2.83 12
6. Laczkó Bálint (Szentendrei Kinizsi) 2.83 12
7. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 2.82 11
8. Gál Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.82 11
9. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.8 10
10. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 2.71 14
11. Pintér Zsolt (VICE KSE) 2.71 14
12. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 2.67 12
13. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 2.64 14
14. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 2.62 13
15. Németh András (BEAC Kobak) 2.6 10
16. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 2.55 11
17. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2.54 13
18. Fentős Bence (Piarista Öregfiúk) 2.5 12
19. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.44 9
20. Pongrácz András (Iparterv) 2.4 10
21. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 2.39 13
22. Vargha Zoltán (VICE KSE) 2.39 13
23. Valuska László (BEAC Kobak) 2.36 14
24. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.33 12
25. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.33 12
26. Rónai András (TFSE) 2.33 9
27. Piltmann Ákos (Iparterv) 2.31 13
28. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 2.3 10
29. Gruiz Ádám (MVSE KSE) 2.3 10
30. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.29 14
31. Szaszovszky Gábor (Színyei KC) 2.27 11
32. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 2.23 13
33. Pethő Zoltán (TFSE) 2.21 14
34. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 2.17 12
35. Bánfalvi István (TFSE) 2.15 13
36. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2.1 10
37. Barna János Róbert (Budai Vasököl) 2.1 10
38. Juhász András (Iparterv) 2.09 11
39. Schulek Dávid (TFSE) 2.09 11
40. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.08 12
41. Bársony Balázs (7 + SC) 2 9
42. Tóth Attila Károly (BLF KK/B) 2 10
43. Ruet Timothée Maxime (Törekvés SE) 2 9
44. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 2 11
45. Benzinger Péter (Szentendrei Kinizsi) 2 10
46. Emri Béla (Iparterv) 2 13
47. Horváth Zoltán (MVSE KSE) 2 10
48. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 1.93 14
49. Szabó György (VICE KSE) 1.93 14
50. Szakonyi Gábor (Színyei KC) 1.92 13
51. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 1.92 12
52. Búzás Bálint (BEAC Kobak) 1.91 11
53. Rubóczky György (Törekvés SE) 1.83 12
54. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 1.83 12
55. Kereszti Ádám (BEAC Kobak) 1.82 11
56. Fekete Tamás (TFSE) 1.75 12
57. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 1.73 11
58. Király Csaba (MVSE KSE) 1.7 10
59. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.69 13
60. Kása Dániel (Albatrosz) 1.69 13
61. Nagy Péter (7 + SC) 1.67 12
62. Szabó Mihály (VICE KSE) 1.64 14
63. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.58 12
64. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 1.57 14
65. Borda Szabolcs (TFSE) 1.55 11
66. Árva Péter (MVSE KSE) 1.55 11
67. Pajor Dávid (BLF KK/B) 1.54 13
68. Soós Miklós (Iparterv) 1.54 13
69. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 1.54 13
70. Kutas Péter (Budai Vasököl) 1.5 14
71. Radnóti Péter (BEAC Kobak) 1.5 12
72. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 1.46 13
73. Oláh Dániel (Albatrosz) 1.46 11
74. Asbóth Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.46 11
75. Nagy Olivér (Budai Vasököl) 1.43 14
76. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.4 10
77. Székely Gábor (Törekvés SE) 1.4 10
78. Benedek Szabolcs (Iparterv) 1.39 13
79. Jakab Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.39 13
80. Szabó Csaba (TFSE) 1.39 13
81. Tichy-Rács Bence (Albatrosz) 1.36 14
82. Erdős Márton (BLF KK/B) 1.33 9
83. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.31 13
84. Orosz Attila (Iparterv) 1.31 13
85. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 1.31 13
86. Kovács Krisztián (BEAC Kobak) 1.3 10
87. Cseh István (MVSE KSE) 1.27 11
88. Tapodi László (7 + SC) 1.27 11
89. Novák Tamás (Budai Vasököl) 1.25 12
90. Beliczay Zsolt Dániel (Törekvés SE) 1.25 12
91. Kócs Olivér (7 + SC) 1.25 12
92. Torba Dániel (Szentendrei Kinizsi) 1.25 12
93. Besenczki Benjamin (VICE KSE) 1.23 13
94. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.22 9
95. Kerekes Zoltán (7 + SC) 1.18 11
96. Jantner László (Színyei KC) 1.17 12
97. Pap László (Albatrosz) 1.17 12
98. Hermann Zsombor (BLF KK/B) 1.15 13
99. Dufner Dávid (Albatrosz) 1.08 12
100. Rozsáli Oszkár (7 + SC) 1.08 12
101. Simon Péter (Albatrosz) 1.07 14
102. Juhász Bence (Iparterv) 1 9
103. Max György (Törekvés SE) 1 11
104. Domonkos Gábor (Budai Vasököl) 1 11
105. Salgó Attila (Szentendrei Kinizsi) 1 9
106. Papp András (VICE KSE) 0.93 14
107. Holtai András (Albatrosz) 0.92 13
108. Gulyás Dávid (Albatrosz) 0.86 14
109. Tóth András (VICE KSE) 0.86 14
110. Simon Gyula (BLF KK/B) 0.82 11
111. Madarász Attila (Színyei KC) 0.8 10
112. Czuppon Tibor (MVSE KSE) 0.8 10
113. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 0.77 13
114. Gálbory Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.75 12
115. Nagy Ferenc (Szentendrei Kinizsi) 0.67 9
116. Tomahatsch Béla (BLF KK/B) 0.56 9
117. Bereczki Máté (VICE KSE) 0.54 13
118. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 0.5 12
119. Péter Zoltán (VICE KSE) 0.5 14
120. Kisari Ákos (VICE KSE) 0.5 14
121. Cseh Tibor (MVSE KSE) 0.4 10
122. Skobrics Tibor (7 + SC) 0.27 11
123. Sárai Tamás (7 + SC) 0.22 9
124. Radnóti Gábor (BEAC Kobak) 0.2 10
125. Faur Kálmán (TFSE) 0.1 10
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Nagy Péter (7 + SC) 6.58 12
2. Cseh István (MVSE KSE) 4.46 11
3. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 4.15 13
4. Piltmann Ákos (Iparterv) 4.15 13
5. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 4 9
6. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.75 12
7. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 3.25 12
8. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 3.25 12
9. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.78 9
10. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 2.64 14
11. Tőrös Balázs (Színyei KC) 2.6 10
12. Simon Péter (Albatrosz) 2.57 14
13. Schulek Dávid (TFSE) 2.55 11
14. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 2.46 13
15. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 2.33 9
16. Bársony Balázs (7 + SC) 2.33 9
17. Herczeg Barnabás (7 + SC) 2.3 10
18. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 2.25 12
19. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 2.18 11
20. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 2 13
21. Novák Tamás (Budai Vasököl) 2 12
22. Rubóczky György (Törekvés SE) 2 12
23. Juhász András (Iparterv) 1.91 11
24. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 1.9 10
25. Jantner László (Színyei KC) 1.83 12
26. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 1.67 12
27. Pintér Zsolt (VICE KSE) 1.64 14
28. Laposa Dávid (7 + SC) 1.58 12
29. Kövi Tibor (Albatrosz) 1.46 13
30. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 1.39 13
31. Pethő Zoltán (TFSE) 1.36 14
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 9 meccs, min. 18 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Maráz Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 75% (36/48) 9
2. Borsodi Bálint (BLF KK/B) 75% (24/32) 11
3. Réti Dániel (Piarista Öregfiúk) 75% (15/20) 11
4. Hedry Zsolt (BEAC Kobak) 73.97% (54/73) 13
5. Horváth Gergely (Szentendrei Kinizsi) 73.08% (19/26) 10
6. Horváth Viktor (Szentendrei Kinizsi) 72.73% (32/44) 13
7. Bársony Balázs (7 + SC) 72.41% (21/29) 9
8. Lénárdt Attila (BEAC Kobak) 72.22% (13/18) 13
9. Nagy Péter (7 + SC) 71.82% (79/110) 12
10. Zsoldos Károly Levente (Törekvés SE) 70.91% (39/55) 12
11. Herczeg Barnabás (7 + SC) 69.7% (23/33) 10
12. Kása Dániel (Albatrosz) 69.57% (16/23) 13
13. Novák Tamás (Budai Vasököl) 68.57% (24/35) 12
14. Jantner László (Színyei KC) 66.67% (22/33) 12
15. Medgyesi Péter (BEAC Kobak) 65% (13/20) 13
16. Piltmann Ákos (Iparterv) 63.53% (54/85) 13
17. Cseh István (MVSE KSE) 62.82% (49/78) 11
18. Pajor Dávid (BLF KK/B) 61.9% (13/21) 13
19. Pozsegovics Péter (VICE KSE) 61.67% (37/60) 14
20. Sárosi Miklós (Budai Vasököl) 61.54% (16/26) 14
21. Kövi Tibor (Albatrosz) 61.29% (19/31) 13
22. Schulek Dávid (TFSE) 60.87% (28/46) 11
23. Rubóczky György (Törekvés SE) 58.54% (24/41) 12
24. Börönte Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 57.69% (45/78) 12
25. Malkowski Áron (Budai Vasököl) 57.69% (15/26) 13
26. Gulyás Dávid (Albatrosz) 57.14% (12/21) 14
27. Maráz András (Honvéd Zrínyi SE/A) 56.82% (25/44) 9
28. Van Der Meer Ágoston (Piarista Öregfiúk) 56.76% (21/37) 9
29. Valuska László (BEAC Kobak) 56.67% (17/30) 14
30. Pintér Zsolt (VICE KSE) 54.76% (23/42) 14
31. Vígh Barnabás (BLF KK/B) 54.55% (18/33) 13
32. Pethő Zoltán (TFSE) 54.29% (19/35) 14
33. Orosz Attila (Iparterv) 53.33% (16/30) 13
34. Tőrös Balázs (Színyei KC) 52% (26/50) 10
35. Horváth Barnabás (MVSE KSE) 51.92% (27/52) 12
36. Tircsi Tamás (BEAC Kobak) 50% (11/22) 11
37. Szőllős Szabolcs (VICE KSE) 50% (10/20) 14
38. Sztrakay Péter (Budai Vasököl) 50% (10/20) 12
39. Bódis László (Piarista Öregfiúk) 50% (10/20) 12
40. Jovanovic Velimir (Színyei KC) 49.06% (26/53) 13
41. Juhász András (Iparterv) 48.84% (21/43) 11
42. Zsoldos Márton (Törekvés SE) 48.75% (39/80) 12
43. Zeve Krisztián (BLF KK/B) 47.62% (20/42) 12
44. Laposa Dávid (7 + SC) 47.5% (19/40) 12
45. Simon Péter (Albatrosz) 47.37% (36/76) 14
46. Fazekas Mihály Imre (Piarista Öregfiúk) 47.22% (17/36) 11
47. Dufner Dávid (Albatrosz) 45.71% (16/35) 12
48. Kalmár Csanád (Piarista Öregfiúk) 45.45% (10/22) 11
49. Fejes Milán (Honvéd Zrínyi SE/A) 45.45% (10/22) 12
50. Benedek Szabolcs (Iparterv) 44% (11/25) 13
51. Hegyi Kristóf (Budai Vasököl) 43.75% (14/32) 14
52. Berberovics Márk (Honvéd Zrínyi SE/A) 41.94% (13/31) 10
53. Kiss Kálmán (BEAC Kobak) 41.67% (10/24) 13
54. Kovács Zsombor (BLF KK/B) 39.02% (16/41) 13
55. Pataki Máté (Piarista Öregfiúk) 37.5% (9/24) 12
56. Dzsida Tamás (Szentendrei Kinizsi) 36.59% (15/41) 11
57. Csicskár Dávid (Szentendrei Kinizsi) 33.33% (6/18) 10
58. Vargha Zoltán (VICE KSE) 29.03% (9/31) 13
59. Szujó Balázs (Budai Vasököl) 25% (5/20) 14
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu