Honvéd Zrínyi SE/A - Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Vághy Tamás 20/983-0776 vaghyt@gmail.com

Kontakt

Név Telefon E-mail
Vághy Tamás 20/983-0776 vaghyt@gmail.com

Csarnok

Csarnok Cím
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tornaterme 1101 - Budapest Hungária krt. 9-11.

Játékosok


[ Játékengedélyek letöltése ]

Mezszám Név Szül. dátum
- ASBÓTH Balázs 1989-07-19
- BÖRÖNTE Bence 1995-06-29
- DÖME István 1984-09-23
- GÁL Márkó 1995-04-15
- GÁL Martin 1988-06-29
- GÁLBORY Balázs 1972-05-18
- HORVÁTH Sándor 1983-05-12
- JAKUBIK Dániel 1981-04-12
- JAKUCS Tibor 1976-06-24
- JANOSITZ Ervin Iván 1997-02-20
- JUHÁSZ András 1995-10-31
- KÖRTVÉLYESI Zsolt 1981-07-27
- MARÁZ Ádám Róbert 1995-08-16
- MARÁZ András 1997-06-14
- SCHRENK Kornél 1978-11-02
- SCHUSZBAUER Szilárd 1981-03-20
- SZLÁVIK Barnabás 1999-04-26
- VÁGHY Tamás 1976-06-22

Műsor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0014 Darazsak Old Boys Honvéd Zrínyi SE/A 2017/10/08 18:00 89-62
(18-21,19-15,31-14,21-12)
Zrínyi Miklós Gimnázium Bátovszky Zsolt Pál Roland
BUFB0023 Honvéd Zrínyi SE/A VICE KSE 2017/10/12 19:10 61-67
(17-21,17-14,16-10,11-22)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Pál Roland
BUFB0041 Honvéd Zrínyi SE/A 7 + SC 2017/11/02 19:10 84-63
(24-18,23-16,20-15,17-14)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Bagi Bálint Mocsai László
BUFB0052 Honvéd Zrínyi SE/A Ultimate Warriors 2017/11/09 19:10 48-56
(3-11,9-14,12-11,24-20)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Nagy István Hegedűs Roland
BUFB0063 Törekvés SE Honvéd Zrínyi SE/A 2017/11/16 20:50 75-76
(19-18,15-16,19-18,22-24)
Kocsis Sándor Sportközpont Minár László Gruber Nikolett
BUFB0074 Honvéd Zrínyi SE/A Piarista DSE 2017/11/23 19:10 76-53
(12-9,14-11,23-23,27-10)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Magyar Zoltán Tahin András
BUFB0085 Iparterv Honvéd Zrínyi SE/A 2017/12/02 09:00 57-43
(22-8,15-6,6-17,14-12)
ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Magyar Zoltán Mocsai László
BUFB0096 Honvéd Zrínyi SE/A Budai Vasököl 2017/12/07 19:10 58-56
(12-16,22-20,13-16,11-4)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Gergely Mocsai László
BUFB0107 TFSE Öregfiúk Honvéd Zrínyi SE/A 2017/12/17 18:00 63-71
(14-14,13-27,16-19,20-11)
TF E-terem Csabai-Kaskötő Brigitta Gruber Nikolett
BUFB0126 Honvéd Zrínyi SE/A Albatrosz 2018/01/11 19:10 61-62
(16-16,13-17,16-10,16-19)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem László Zsolt Mocsai László
BUFB0135 Malév SC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/01/17 20:00 57-54
(15-9,12-14,14-19,16-12)
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Józsa A. Junior Nepp László
BUFB0144 Honvéd Zrínyi SE/A Darazsak Old Boys 2018/01/25 19:10 71-82
(22-24,15-15,21-27,13-16)
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Gaál István Mocsai László
BUFB0153 VICE KSE Honvéd Zrínyi SE/A 2018/02/04 16:30 54-43
(14-11,13-13,9-15,18-4)
Lázár Ervin Általános Iskola Bagi Bálint Alexis Sancilio
BUFB0162 Honvéd Zrínyi SE/A BEAC Kobak 2018/02/15 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem László Zsolt Szőts Dávid
BUFB0032 BEAC Kobak Honvéd Zrínyi SE/A 2018/02/18 16:30 BEAC Sporttelep Hervay Tibor Steiner Máté
BUFB0171 7 + SC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/02/25 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0193 Honvéd Zrínyi SE/A Törekvés SE 2018/03/08 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
BUFB0204 Piarista DSE Honvéd Zrínyi SE/A 2018/03/22 18:20 Piarista Gimnázium
BUFB0215 Honvéd Zrínyi SE/A Iparterv 2018/03/29 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
BUFB0226 Budai Vasököl Honvéd Zrínyi SE/A 2018/04/11 20:40 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0237 Honvéd Zrínyi SE/A TFSE Öregfiúk 2018/04/12 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
BUFB0247 Színyei KC Honvéd Zrínyi SE/A 2018/04/20 21:00 Lázár Ervin Általános Iskola
BUFB0265 Honvéd Zrínyi SE/A Malév SC 2018/05/03 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
BUFB0256 Albatrosz Honvéd Zrínyi SE/A 2018/05/06 18:00 Mechatronikai Szakközépiskola
BUFB0182 Ultimate Warriors Honvéd Zrínyi SE/A 2018/05/08 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
BUFB0117 Honvéd Zrínyi SE/A Színyei KC 2018/05/17 19:15 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 361 15
2. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 283 15
3. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 283 14
4. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 268 11
5. NAGY Péter (7 + SC) 268 12
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 248 16
7. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 244 15
8. JUHÁSZ András (Iparterv) 230 14
9. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 230 12
10. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 214 14
11. SIMON Péter (Albatrosz) 211 15
12. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 205 16
13. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 203 14
14. JANTNER László (Színyei KC) 193 13
15. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 189 15
16. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 178 13
17. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 177 14
18. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 172 16
19. OLÁH Dániel (Albatrosz) 169 13
20. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 167 12
21. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 164 14
22. VALUSKA László (BEAC Kobak) 164 15
23. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 156 12
24. OLÁH István (Malév SC) 155 13
25. BIBITY Norbert (Malév SC) 150 14
26. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 149 15
27. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 148 15
28. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 148 14
29. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 143 15
30. TÖRÖK János (Színyei KC) 139 13
31. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 137 12
32. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 131 10
33. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 129 12
34. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 128 14
35. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 124 9
36. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 122 11
37. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 122 10
38. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 121 14
39. BÓDIS László (Piarista DSE) 116 9
40. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 115 14
41. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 111 11
42. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 109 10
43. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 105 13
44. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 105 10
45. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 105 14
46. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 103 11
47. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 102 14
48. KÁSA Dániel (Albatrosz) 97 14
49. LAPOSA Dávid (7 + SC) 95 14
50. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 95 11
51. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 89 16
52. SZABÓ György (VICE KSE) 89 15
53. KISS Sándor (Albatrosz) 88 15
54. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 87 10
55. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 87 14
56. EMRI Béla (Iparterv) 85 13
57. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 84 14
58. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 83 14
59. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 82 10
60. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 78 16
61. TAPODI László (7 + SC) 77 13
62. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 75 8
63. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 75 11
64. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 72 14
65. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 72 9
66. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 72 13
67. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 71 8
68. PAPP András (VICE KSE) 70 16
69. JANI Márton (Piarista DSE) 69 10
70. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 69 15
71. VICZIÁN István (Malév SC) 63 13
72. PÁPAI Balázs (Malév SC) 62 14
73. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 62 12
74. BUN Zoltán (Iparterv) 62 8
75. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 62 15
76. FODOR Márton (Albatrosz) 60 13
77. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 58 13
78. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 58 6
79. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 58 7
80. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 57 3
81. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 56 6
82. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 55 13
83. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 54 8
84. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 53 13
85. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 53 6
86. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 52 4
87. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 51 14
88. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 51 8
89. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 50 12
90. PONGRÁCZ András (Iparterv) 50 11
91. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 50 15
92. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 48 9
93. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 48 13
94. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 47 13
95. DUFNER Dávid (Albatrosz) 47 15
96. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 46 15
97. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 46 10
98. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 46 13
99. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 45 9
100. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 44 13
101. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 44 15
102. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 43 11
103. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 43 14
104. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 42 10
105. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 42 14
106. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 40 15
107. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 36 12
108. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 35 14
109. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 35 13
110. FODOR Máté (Budai Vasököl) 34 8
111. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 33 6
112. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 33 8
113. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 33 12
114. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 32 12
115. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 31 15
116. PENSZKA András (Piarista DSE) 31 8
117. HOVORKA András (Iparterv) 30 6
118. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 29 12
119. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 29 7
120. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 29 11
121. KATONA Ferenc (Malév SC) 28 11
122. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 26 5
123. HOLTAI András (Albatrosz) 26 7
124. KÓCS Olivér (7 + SC) 25 13
125. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 25 7
126. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 24 12
127. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 22 7
128. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 22 8
129. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 21 14
130. ESÉK Tamás (Malév SC) 21 11
131. STÁJER Péter (Malév SC) 21 13
132. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 20 13
133. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 19 8
134. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 19 7
135. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 19 7
136. KEREKES Zoltán (7 + SC) 19 14
137. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 19 12
138. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 17 9
139. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 17 6
140. SZALAI Csaba (VICE KSE) 16 10
141. TÓTH András (VICE KSE) 15 15
142. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 14 2
143. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 13 10
144. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 11 14
145. SCHWANG László (7 + SC) 11 8
146. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 11 7
147. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 10 7
148. TÓTH Viktor (Malév SC) 10 7
149. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 10 3
150. KISARI Ákos (VICE KSE) 9 16
151. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 1
152. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 9 2
153. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 9 9
154. MAX György (Törekvés SE) 9 11
155. SOÓS Miklós (Iparterv) 8 3
156. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 8 14
157. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 7 8
158. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 6 9
159. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 6 9
160. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 6 5
161. BERECZKI Máté (VICE KSE) 6 15
162. PAP László (Albatrosz) 6 7
163. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 5 11
164. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 5 13
165. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 5 1
166. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 5 2
167. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 4 6
168. PATAKI Máté (Piarista DSE) 4 1
169. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 4 4
170. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 4 5
171. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 3 6
172. SÁRAI Tamás (7 + SC) 2 13
173. PAPP Attila (Malév SC) 2 3
174. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 1 2
175. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 1 3
176. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 4
177. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
178. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 0 6
179. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
180. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 10
181. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 0 4
182. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
183. SZIGETI András (7 + SC) 0 12
184. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 44 12
2. NAGY Péter (7 + SC) 38 12
3. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 38 15
4. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 28 16
5. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 28 14
6. JUHÁSZ András (Iparterv) 27 14
7. BIBITY Norbert (Malév SC) 24 14
8. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 22 15
9. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 17 11
10. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 16 15
11. BÓDIS László (Piarista DSE) 16 9
12. OLÁH István (Malév SC) 16 13
13. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 16 11
14. SZABÓ György (VICE KSE) 16 15
15. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 15 14
16. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 15 13
17. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 15 16
18. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 14 13
19. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 13 14
20. SIMON Péter (Albatrosz) 12 15
21. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 12 14
22. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 11 13
23. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 11 12
24. KÁSA Dániel (Albatrosz) 11 14
25. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 10 12
26. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 10 14
27. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 10 16
28. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 10 13
29. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 9 14
30. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 9 14
31. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 9 15
32. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 9 11
33. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 8 11
34. JANTNER László (Színyei KC) 8 13
35. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 8 14
36. BUN Zoltán (Iparterv) 8 8
37. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 8 14
38. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 7 15
39. VALUSKA László (BEAC Kobak) 7 15
40. MADARÁSZ Attila (Színyei KC) 7 9
41. FODOR Márton (Albatrosz) 7 13
42. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 6 15
43. VERECZKEY Lajos (BEAC Kobak) 6 7
44. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 6 13
45. OLÁH Dániel (Albatrosz) 5 13
46. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 10
47. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 5 11
48. TÖRÖK János (Színyei KC) 5 13
49. JURKIEVICZ Tibor (Iparterv) 5 6
50. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 5 14
51. JAKUBIK Dániel (Honvéd Zrínyi SE/A) 5 9
52. FODOR Máté (Budai Vasököl) 5 8
53. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 5 13
54. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 4 15
55. SULÁK Péter (Darazsak Old Boys) 4 2
56. FEHÉRVÁRI Norbert (Malév SC) 4 8
57. PONGRÁCZ András (Iparterv) 4 11
58. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 4 13
59. HOLTAI András (Albatrosz) 4 7
60. BÁNHEGYI András (Színyei KC) 3 4
61. VAN DER MEER Ágoston (Piarista DSE) 3 7
62. EMRI Béla (Iparterv) 3 13
63. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 3 12
64. VICZIÁN István (Malév SC) 3 13
65. DUFNER Dávid (Albatrosz) 3 15
66. PAP Gergely Máté (Törekvés SE) 3 9
67. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2 12
68. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2 16
69. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2 16
70. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 2 11
71. SZASZOVSZKY Gábor (Színyei KC) 2 8
72. KISS Sándor (Albatrosz) 2 15
73. SZANISZLÓ Csaba János (Színyei KC) 2 6
74. SZENTPÉTERI Károly (Ultimate Warriors) 2 5
75. HOVORKA András (Iparterv) 2 6
76. PÁPAI Balázs (Malév SC) 2 14
77. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 12
78. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 2 14
79. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 2 13
80. DÖRÖMBÖZI Zoltán (Színyei KC) 2 7
81. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 2 14
82. MAGUNACELAYA BERECIARTUA Eneko (Darazsak Old Boys) 2 6
83. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2 12
84. KEREKES Zoltán (7 + SC) 2 14
85. PAP László (Albatrosz) 2 7
86. ROZSÁLI Oszkár (7 + SC) 2 9
87. KISARI Ákos (VICE KSE) 2 16
88. SÓTONYI Péter (Színyei KC) 1 3
89. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 1 14
90. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1 10
91. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 1 14
92. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 12
93. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 1 10
94. ZSOLDOS Márton (Törekvés SE) 1 6
95. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 1 10
96. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 1 15
97. NAGY Olivér (Budai Vasököl) 1 2
98. MARÁZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 3
99. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1 12
100. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 11
101. KATONA Ferenc (Malév SC) 1 11
102. FURIÁK Gergõ (Darazsak Old Boys) 1 2
103. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1 15
104. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 1 12
105. ESÉK Tamás (Malév SC) 1 11
106. STÁJER Péter (Malév SC) 1 13
107. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1 10
108. KISVÁRDAI Gábor (Iparterv) 1 7
109. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1 14
110. TÓTH Viktor (Malév SC) 1 7
111. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 1 13
112. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 14
113. STOLLER Balázs (Ultimate Warriors) 0 9
114. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 10
115. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 14
116. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 15
117. GÁL Martin (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
118. BENEDEK Szabolcs (Iparterv) 0 8
119. DÁNFFY Balázs (Iparterv) 0 6
120. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 10
121. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 14
122. BORDA Szabolcs (TFSE Öregfiúk) 0 9
123. JANI Márton (Piarista DSE) 0 10
124. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 11
125. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 14
126. VARGA László Mátyás (Piarista DSE) 0 8
127. TAPODI László (7 + SC) 0 13
128. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0 14
129. GEORGIADIS Theofanis (Iparterv) 0 1
130. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 10
131. PAPP András (VICE KSE) 0 16
132. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 10
133. KISS Kálmán (BEAC Kobak) 0 8
134. PATAKI Máté (Piarista DSE) 0 1
135. PENSZKA András (Piarista DSE) 0 8
136. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 13
137. RÓNAI András (TFSE Öregfiúk) 0 7
138. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 13
139. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 15
140. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 15
141. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 0 12
142. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0 15
143. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 12
144. HEGYI Kristóf (Budai Vasököl) 0 8
145. MEDGYESI Péter (BEAC Kobak) 0 7
146. CSERMÁK Ambrus (Piarista DSE) 0 7
147. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 13
148. SOÓS Miklós (Iparterv) 0 3
149. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 15
150. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 14
151. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0 12
152. BÓNÉ Gergely (Piarista DSE) 0 8
153. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 13
154. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 13
155. KOZMA Máté (BEAC Kobak) 0 7
156. SCHWANG László (7 + SC) 0 8
157. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 10
158. BESENCZKI Benjamin (VICE KSE) 0 5
159. SIVÁK Róbert (TFSE Öregfiúk) 0 4
160. JUHÁSZ András (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 9
161. TÓTH András (VICE KSE) 0 15
162. SZUNYOGH Márton (Törekvés SE) 0 8
163. MAX György (Törekvés SE) 0 11
164. PAP Zoltán Dávid (Ultimate Warriors) 0 5
165. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0 14
166. PAPP Attila (Malév SC) 0 3
167. CSIZMA Zoltán (Piarista DSE) 0 9
168. SZÓGA Tamás (Színyei KC) 0 6
169. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 14
170. PAP Gábor (Ultimate Warriors) 0 6
171. KONCZ Bence (TFSE Öregfiúk) 0 2
172. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 11
173. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 15
174. HORVÁTH Gergõ (Ultimate Warriors) 0 3
175. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 13
176. MÉSZÁROS Sándor Péter (BEAC Kobak) 0 1
177. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 10
178. FEKETE Tamás (TFSE Öregfiúk) 0 4
179. SZARKA Sándor (Malév SC) 0 4
180. SCHRENK Kornél (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 4
181. DÖME István (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 1
182. SZABÓ Csaba (TFSE Öregfiúk) 0 6
183. FRICSKA Ádám (BEAC Kobak) 0 2
184. SZIGETI András (7 + SC) 0 12
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 24.36 11
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 24.07 15
3. NAGY Péter (7 + SC) 22.33 12
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 20.21 14
5. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 19.17 12
6. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 18.87 15
7. JUHÁSZ András (Iparterv) 16.43 14
8. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 16.27 15
9. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 15.5 16
10. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 15.29 14
11. JANTNER László (Színyei KC) 14.85 13
12. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 14.5 14
13. SIMON Péter (Albatrosz) 14.07 15
14. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 13.92 12
15. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 13.69 13
16. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 13.1 10
17. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 13 12
18. OLÁH Dániel (Albatrosz) 13 13
19. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 12.81 16
20. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 12.64 14
21. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 12.6 15
22. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 12.2 10
23. OLÁH István (Malév SC) 11.92 13
24. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 11.71 14
25. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 11.42 12
26. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 11.09 11
27. VALUSKA László (BEAC Kobak) 10.93 15
28. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 10.9 10
29. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 10.75 12
30. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 10.75 16
31. BIBITY Norbert (Malév SC) 10.71 14
32. TÖRÖK János (Színyei KC) 10.69 13
33. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 10.57 14
34. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 10.5 10
35. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 10.09 11
36. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 9.93 15
37. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 9.87 15
38. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 9.53 15
39. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 9.36 11
40. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 9.14 14
41. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 8.7 10
42. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 8.64 14
43. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 8.64 11
44. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 8.21 14
45. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 8.2 10
46. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 8.08 13
47. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 7.5 14
48. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 7.29 14
49. KÁSA Dániel (Albatrosz) 6.93 14
50. JANI Márton (Piarista DSE) 6.9 10
51. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 6.82 11
52. LAPOSA Dávid (7 + SC) 6.79 14
53. EMRI Béla (Iparterv) 6.54 13
54. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 6.21 14
55. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 6 14
56. SZABÓ György (VICE KSE) 5.93 15
57. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 5.93 14
58. TAPODI László (7 + SC) 5.92 13
59. KISS Sándor (Albatrosz) 5.87 15
60. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 5.56 16
61. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 5.54 13
62. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 5.17 12
63. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 5.14 14
64. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 4.88 16
65. VICZIÁN István (Malév SC) 4.85 13
66. FODOR Márton (Albatrosz) 4.62 13
67. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 4.6 15
68. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 4.6 10
69. PONGRÁCZ András (Iparterv) 4.55 11
70. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 4.46 13
71. PÁPAI Balázs (Malév SC) 4.43 14
72. PAPP András (VICE KSE) 4.38 16
73. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 4.23 13
74. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 4.2 10
75. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.17 12
76. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 4.13 15
77. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 4.08 13
78. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 3.91 11
79. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 3.69 13
80. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 3.64 14
81. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 3.62 13
82. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 3.54 13
83. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.39 13
84. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 3.33 15
85. DUFNER Dávid (Albatrosz) 3.13 15
86. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 3.07 14
87. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 3.07 15
88. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 3 12
89. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 3 14
90. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 2.93 15
91. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 2.75 12
92. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.69 13
93. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 2.67 12
94. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 2.67 15
95. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.64 11
96. KATONA Ferenc (Malév SC) 2.55 11
97. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 2.5 14
98. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 2.42 12
99. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 2.07 15
100. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 2 12
101. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.92 13
102. ESÉK Tamás (Malév SC) 1.91 11
103. STÁJER Péter (Malév SC) 1.62 13
104. SZALAI Csaba (VICE KSE) 1.6 10
105. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.58 12
106. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 1.54 13
107. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 1.5 14
108. KEREKES Zoltán (7 + SC) 1.36 14
109. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 1.3 10
110. TÓTH András (VICE KSE) 1 15
111. MAX György (Törekvés SE) 0.82 11
112. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.79 14
113. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.57 14
114. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.56 16
115. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0.46 11
116. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.4 15
117. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0.39 13
118. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.15 13
119. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 10
120. SZIGETI András (7 + SC) 0 12
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 3.67 12
2. NAGY Péter (7 + SC) 3.17 12
3. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 2.53 15
4. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 2 14
5. JUHÁSZ András (Iparterv) 1.93 14
6. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 1.75 16
7. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.71 14
8. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.55 11
9. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 1.47 15
10. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.46 11
11. OLÁH István (Malév SC) 1.23 13
12. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1.15 13
13. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.08 13
14. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1.07 14
15. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.07 15
16. SZABÓ György (VICE KSE) 1.07 15
17. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.94 16
18. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 0.93 14
19. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 0.92 12
20. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0.86 14
21. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 0.85 13
22. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 0.83 12
23. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.82 11
24. SIMON Péter (Albatrosz) 0.8 15
25. KÁSA Dániel (Albatrosz) 0.79 14
26. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.77 13
27. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 0.73 11
28. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.71 14
29. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.64 14
30. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.64 14
31. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 0.63 16
32. JANTNER László (Színyei KC) 0.62 13
33. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0.6 15
34. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 0.57 14
35. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 0.57 14
36. FODOR Márton (Albatrosz) 0.54 13
37. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 10
38. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 0.47 15
39. VALUSKA László (BEAC Kobak) 0.47 15
40. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 0.46 13
41. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 0.46 11
42. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 0.4 15
43. OLÁH Dániel (Albatrosz) 0.39 13
44. TÖRÖK János (Színyei KC) 0.39 13
45. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 0.39 13
46. PONGRÁCZ András (Iparterv) 0.36 11
47. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.36 14
48. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 0.31 13
49. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 0.27 15
50. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 0.25 12
51. EMRI Béla (Iparterv) 0.23 13
52. VICZIÁN István (Malév SC) 0.23 13
53. DUFNER Dávid (Albatrosz) 0.2 15
54. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 0.18 11
55. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 0.17 12
56. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.17 12
57. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.17 12
58. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0.15 13
59. PÁPAI Balázs (Malév SC) 0.14 14
60. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 0.14 14
61. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 0.14 14
62. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.14 14
63. KISS Sándor (Albatrosz) 0.13 15
64. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 0.13 16
65. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 0.13 16
66. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.13 16
67. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 0.1 10
68. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 0.1 10
69. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 0.1 10
70. SZALAI Csaba (VICE KSE) 0.1 10
71. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.09 11
72. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.09 11
73. ESÉK Tamás (Malév SC) 0.09 11
74. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.08 12
75. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 0.08 12
76. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0.08 12
77. STÁJER Péter (Malév SC) 0.08 13
78. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0.08 13
79. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 0.07 14
80. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 0.07 14
81. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 0.07 14
82. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.07 15
83. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.07 15
84. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 0 14
85. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 10
86. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 0 14
87. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 0 15
88. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 0 10
89. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 0 14
90. JANI Márton (Piarista DSE) 0 10
91. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 0 11
92. LAPOSA Dávid (7 + SC) 0 14
93. TAPODI László (7 + SC) 0 13
94. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 0 14
95. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 0 10
96. PAPP András (VICE KSE) 0 16
97. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 0 10
98. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 0 13
99. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 13
100. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 0 15
101. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0 15
102. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 0 12
103. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 0 15
104. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0 12
105. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0 13
106. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0 15
107. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 0 14
108. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0 12
109. KÓCS Olivér (7 + SC) 0 13
110. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0 13
111. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0 10
112. TÓTH András (VICE KSE) 0 15
113. MAX György (Törekvés SE) 0 11
114. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0 14
115. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0 14
116. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0 11
117. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0 15
118. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0 13
119. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 10
120. SZIGETI András (7 + SC) 0 12
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 9.55 11
2. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 8.2 15
3. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 8 14
4. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 6.27 15
5. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 6.21 14
6. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 5.75 12
7. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 5.71 14
8. OLÁH Dániel (Albatrosz) 5.62 13
9. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 5.3 10
10. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 5.13 16
11. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 4.93 15
12. JANTNER László (Színyei KC) 4.92 13
13. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 4.92 12
14. SIMON Péter (Albatrosz) 4.87 15
15. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 4.87 15
16. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 4.86 14
17. TÖRÖK János (Színyei KC) 4.69 13
18. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 4.54 13
19. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.5 10
20. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 4.5 16
21. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.42 12
22. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 4.4 10
23. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 4.36 14
24. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 4.3 10
25. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 4.18 11
26. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 4.14 14
27. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 4.13 15
28. JUHÁSZ András (Iparterv) 4.07 14
29. VALUSKA László (BEAC Kobak) 4 15
30. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 3.93 15
31. NAGY Péter (7 + SC) 3.92 12
32. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 3.8 10
33. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 3.73 11
34. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 3.7 10
35. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 3.69 16
36. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 3.64 14
37. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 3.33 12
38. OLÁH István (Malév SC) 3.15 13
39. JANI Márton (Piarista DSE) 3.1 10
40. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.86 14
41. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.75 12
42. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.57 14
43. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 2.55 11
44. TAPODI László (7 + SC) 2.54 13
45. KISS Sándor (Albatrosz) 2.53 15
46. EMRI Béla (Iparterv) 2.46 13
47. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.43 14
48. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.29 14
49. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 2.21 14
50. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 2.15 13
51. BIBITY Norbert (Malév SC) 2.07 14
52. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 2.07 15
53. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.91 11
54. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 1.9 10
55. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 1.86 14
56. VICZIÁN István (Malév SC) 1.85 13
57. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.75 12
58. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.71 14
59. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 1.7 10
60. PAPP András (VICE KSE) 1.69 16
61. PÁPAI Balázs (Malév SC) 1.64 14
62. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.62 13
63. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.62 13
64. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.58 12
65. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.57 14
66. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.56 16
67. PONGRÁCZ András (Iparterv) 1.46 11
68. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.43 14
69. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 1.39 13
70. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.36 14
71. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 1.33 15
72. FODOR Márton (Albatrosz) 1.31 13
73. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 1.25 12
74. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 1.25 12
75. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.23 13
76. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1.21 14
77. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 1.2 15
78. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 1.15 13
79. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 1.15 13
80. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.15 13
81. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1.13 15
82. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.09 11
83. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1.08 12
84. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1.07 14
85. SZABÓ György (VICE KSE) 1.07 15
86. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1 15
87. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 11
88. KATONA Ferenc (Malév SC) 1 11
89. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 0.93 15
90. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 0.93 15
91. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 0.93 15
92. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 0.85 13
93. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 0.85 13
94. ESÉK Tamás (Malév SC) 0.82 11
95. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 0.8 15
96. KÓCS Olivér (7 + SC) 0.77 13
97. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.69 16
98. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 0.67 12
99. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0.67 12
100. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.64 14
101. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.62 13
102. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0.6 10
103. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 0.57 14
104. STÁJER Péter (Malév SC) 0.54 13
105. SZALAI Csaba (VICE KSE) 0.5 10
106. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.5 12
107. TÓTH András (VICE KSE) 0.47 15
108. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.43 14
109. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 0.36 11
110. MAX György (Törekvés SE) 0.36 11
111. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 0.36 14
112. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 0.21 14
113. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.21 14
114. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.2 15
115. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0.18 11
116. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.08 13
117. KISARI Ákos (VICE KSE) 0 16
118. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0 13
119. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0 10
120. SZIGETI András (7 + SC) 0 12
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 10 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 3.2 10
2. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 3.13 15
3. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 2.85 13
4. NAGY Péter (7 + SC) 2.83 12
5. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 2.8 15
6. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.67 12
7. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 2.64 11
8. DOSZPOTH Olivér (Darazsak Old Boys) 2.54 13
9. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 2.53 15
10. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 2.5 10
11. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 2.5 14
12. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 2.43 14
13. KISS Sándor (Albatrosz) 2.4 15
14. LAPOSA Dávid (7 + SC) 2.36 14
15. SKOUMÁL Gergely (Piarista DSE) 2.33 12
16. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2.31 16
17. FENTÕS Bence (Piarista DSE) 2.3 10
18. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.27 11
19. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 2.2 15
20. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 2.2 15
21. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.19 16
22. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 2.19 16
23. TÖRÖK János (Színyei KC) 2.15 13
24. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.14 14
25. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 2.08 12
26. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.08 12
27. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 2.07 14
28. BIBITY Norbert (Malév SC) 2.07 14
29. TIRCSI Tamás (BEAC Kobak) 2.07 14
30. SIMON Péter (Albatrosz) 2.07 15
31. SZABÓ György (VICE KSE) 2.07 15
32. JUHÁSZ András (Iparterv) 2 14
33. PONGRÁCZ András (Iparterv) 2 11
34. GALAMB Ádám Viktor (Budai Vasököl) 2 13
35. KUTAS Péter (Budai Vasököl) 2 15
36. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 1.93 14
37. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 1.87 15
38. TICHY-RÁCS Bence (Albatrosz) 1.87 15
39. SZAKONYI Gábor (Színyei KC) 1.86 14
40. VÉGH Norbert (TFSE Öregfiúk) 1.85 13
41. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.82 11
42. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 1.82 11
43. BÁNFALVI István (TFSE Öregfiúk) 1.82 11
44. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 1.8 10
45. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.79 14
46. RADNÓTI Péter (BEAC Kobak) 1.79 14
47. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 1.77 13
48. KÓCS Olivér (7 + SC) 1.77 13
49. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 1.75 12
50. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 1.73 11
51. SOMOGYVÁRI Gábor (Törekvés SE) 1.7 10
52. OLÁH István (Malév SC) 1.69 13
53. EMRI Béla (Iparterv) 1.69 13
54. KÖRTVÉLYESI Zsolt (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.69 13
55. ASBÓTH Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.69 13
56. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 1.67 15
57. VALUSKA László (BEAC Kobak) 1.67 15
58. DUFNER Dávid (Albatrosz) 1.67 15
59. ESÉK Tamás (Malév SC) 1.64 11
60. VICZIÁN István (Malév SC) 1.62 13
61. JUHÁSZ Bence (Iparterv) 1.62 13
62. RUZSINSZKI Gábor (TFSE Öregfiúk) 1.62 13
63. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 1.57 14
64. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 1.57 14
65. KÁSA Dániel (Albatrosz) 1.57 14
66. FODOR Márton (Albatrosz) 1.54 13
67. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 1.5 12
68. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 1.5 14
69. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 1.5 14
70. TAPODI László (7 + SC) 1.46 13
71. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 1.46 11
72. KALMÁR Csanád (Piarista DSE) 1.43 14
73. HEGEDÛS Dániel (Törekvés SE) 1.42 12
74. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 1.42 12
75. JANI Márton (Piarista DSE) 1.4 10
76. RÉTI Dániel (Piarista DSE) 1.4 10
77. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 1.4 15
78. OLÁH Dániel (Albatrosz) 1.39 13
79. SKOBRICS Tibor (7 + SC) 1.29 14
80. SZABÓ Mihály (VICE KSE) 1.25 16
81. POZSEGOVICS Péter (VICE KSE) 1.21 14
82. ARANYI Zsolt (Darazsak Old Boys) 1.2 15
83. JAKUCS Tibor (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.17 12
84. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 1.14 14
85. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 1.1 10
86. SZATMÁRI Mátyás (BEAC Kobak) 1.08 12
87. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 1 10
88. ORBÁN Richárd (Darazsak Old Boys) 1 13
89. BELICZAY Zsolt Dániel (Törekvés SE) 0.93 14
90. PÁPAI Balázs (Malév SC) 0.93 14
91. GULYÁS Dávid (Albatrosz) 0.87 15
92. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 0.86 14
93. RUET Timothée Maxime (Törekvés SE) 0.86 14
94. JANTNER László (Színyei KC) 0.85 13
95. GÁLBORY Balázs (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.83 12
96. MAX György (Törekvés SE) 0.82 11
97. PAPP András (VICE KSE) 0.81 16
98. KATONA Ferenc (Malév SC) 0.73 11
99. PÉTER Zoltán (VICE KSE) 0.69 16
100. BEREKMÉRI Ervin (Budai Vasököl) 0.67 12
101. KOVÁCS Krisztián (BEAC Kobak) 0.67 12
102. BÁRTFAI BENEDEK Bendegúz (Piarista DSE) 0.62 13
103. SZALAI Csaba (VICE KSE) 0.6 10
104. TÓTH András (VICE KSE) 0.6 15
105. KISARI Ákos (VICE KSE) 0.56 16
106. ALBRECHT Dániel (Albatrosz) 0.53 15
107. TAMASEK Ádám (Darazsak Old Boys) 0.5 14
108. KEREKES Zoltán (7 + SC) 0.5 14
109. FAUR Kálmán (TFSE Öregfiúk) 0.5 10
110. RADNÓTI Gábor (BEAC Kobak) 0.43 14
111. BOTYÁNSZKY Valentin (Törekvés SE) 0.4 15
112. HERR Attila (Darazsak Old Boys) 0.4 10
113. KECSKÉS István (Darazsak Old Boys) 0.39 13
114. STÁJER Péter (Malév SC) 0.23 13
115. MECSÉRI Balázs (Darazsak Old Boys) 0.23 13
116. BERECZKI Máté (VICE KSE) 0.2 15
117. VÁGHY Tamás (Honvéd Zrínyi SE/A) 0.18 11
118. SÁRAI Tamás (7 + SC) 0.15 13
119. KÁDAS Viktor (Darazsak Old Boys) 0.09 11
120. SZIGETI András (7 + SC) 0 12
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. NAGY Péter (7 + SC) 5 12
2. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 4.6 15
3. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 4.47 15
4. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 4.21 14
5. JANTNER László (Színyei KC) 3.15 13
6. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 3.09 11
7. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 2.88 16
8. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 2.67 12
9. JUHÁSZ András (Iparterv) 2.5 14
10. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2.43 14
11. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 2.33 15
12. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 2.29 14
13. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 2.27 11
14. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 2.2 10
15. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 2.19 16
16. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 2.09 11
17. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 2.08 13
18. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 2 12
19. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 2 14
20. SIMON Péter (Albatrosz) 1.93 15
21. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.93 14
22. OLÁH István (Malév SC) 1.92 13
23. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 1.92 12
24. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 1.86 14
25. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 1.79 14
26. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 1.79 14
27. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 1.67 15
28. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 1.67 12
29. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 1.6 15
30. VALUSKA László (BEAC Kobak) 1.53 15
31. BIBITY Norbert (Malév SC) 1.43 14
32. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 1.38 16
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 10 meccs, min. 20 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. PETHÕ Zoltán (TFSE Öregfiúk) 82.05% (32/39) 12
2. NAGY Péter (7 + SC) 81.08% (60/74) 12
3. KONDOR József (TFSE Öregfiúk) 78.57% (22/28) 10
4. LENGYEL Dávid (Ultimate Warriors) 75.76% (25/33) 14
5. HORVÁTH Dániel (Iparterv) 75.56% (34/45) 11
6. JANTNER László (Színyei KC) 74.55% (41/55) 13
7. MARÁZ Ádám Róbert (Honvéd Zrínyi SE/A) 74.19% (23/31) 11
8. HEDRY Zsolt (BEAC Kobak) 73.4% (69/94) 15
9. JANOSITZ Ervin Iván (Honvéd Zrínyi SE/A) 73.08% (19/26) 10
10. ZSOLDOS Károly Levente (Törekvés SE) 72.73% (24/33) 12
11. SZÕLLÕS Szabolcs (VICE KSE) 71.43% (35/49) 16
12. PAPP András (VICE KSE) 69.57% (16/23) 16
13. BIBITY Norbert (Malév SC) 68.97% (20/29) 14
14. SZOBI Marcell Zoltán (VICE KSE) 67.65% (46/68) 16
15. BÁRSONY Balázs (7 + SC) 67.65% (23/34) 12
16. KERESZTI Ádám (BEAC Kobak) 64.1% (25/39) 11
17. SCHULEK Csaba (TFSE Öregfiúk) 64% (16/25) 10
18. HERCZEG Barnabás (7 + SC) 63.41% (26/41) 14
19. MAKAY Dániel (Darazsak Old Boys) 62.62% (67/107) 15
20. KINCSES Dániel Zsolt (Malév SC) 62.22% (28/45) 14
21. SZATMÁRI Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 61.82% (34/55) 14
22. HADHÁZI Balázs (Ultimate Warriors) 59.52% (25/42) 14
23. OLÁH István (Malév SC) 59.52% (25/42) 13
24. SCHULEK Dávid (TFSE Öregfiúk) 59.38% (19/32) 11
25. JUHÁSZ András (Iparterv) 59.32% (35/59) 14
26. LATÓCZKI Gábor (Törekvés SE) 59.32% (35/59) 15
27. SÁROSI Miklós (Budai Vasököl) 58.7% (27/46) 13
28. HORVÁTH Sándor (Honvéd Zrínyi SE/A) 57.58% (19/33) 10
29. TARNAI Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 57.45% (27/47) 14
30. SZTRAKAY Péter (Budai Vasököl) 57.14% (32/56) 14
31. LÉNÁRDT Attila (BEAC Kobak) 56.25% (18/32) 15
32. RUBÓCZKY György (Törekvés SE) 55.56% (15/27) 14
33. PINTÉR Zsolt (VICE KSE) 55% (22/40) 16
34. BAZSÓ Tamás (Színyei KC) 53.57% (15/28) 12
35. KÁSA Dániel (Albatrosz) 53.33% (16/30) 14
36. FILE Lajos (Darazsak Old Boys) 53.19% (25/47) 15
37. BÖRÖNTE Bence (Honvéd Zrínyi SE/A) 52.63% (20/38) 12
38. NOVÁK Tamás (Budai Vasököl) 52% (13/25) 14
39. SZUJÓ Balázs (Budai Vasököl) 52% (13/25) 15
40. TÕRÖS Balázs (Színyei KC) 50% (18/36) 13
41. DOMONKOS Gábor (Budai Vasököl) 50% (13/26) 12
42. MOLNÁR Bálint (Ultimate Warriors) 50% (10/20) 15
43. FAZEKAS Mihály Imre (Piarista DSE) 48.15% (13/27) 11
44. VALUSKA László (BEAC Kobak) 46.94% (23/49) 15
45. GÁL Márkó (Honvéd Zrínyi SE/A) 45.45% (10/22) 11
46. SIMON Péter (Albatrosz) 44.62% (29/65) 15
47. BOGNÁR Áron Bendegúz (Piarista DSE) 43.48% (10/23) 14
48. SEBESTYÉN Zsolt (Malév SC) 43.38% (59/136) 14
49. LAPOSA Dávid (7 + SC) 42.86% (15/35) 14
50. FEIGL Dávid (Darazsak Old Boys) 40.74% (11/27) 10
51. MALKOWSKI Áron (Budai Vasököl) 37.04% (10/27) 14
52. BÁRDOS Artúr (Darazsak Old Boys) 35.29% (24/68) 15
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu