/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Kőbánya Oldboys - Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Edző

Név Telefon E-mail
Kecskés István 30/957-1844 isti19890508@freemail.hu

Kontakt

Név Telefon E-mail
Hajdu Péter ifj. 30/961-4881 darazsak@darazsak.hu

Csarnok

Csarnok Cím
Zrínyi Gimnázium 1108 - Budapest Mádi u. 173.

Játékosok




Mezszám Név Szül. dátum
- Aranyi Zsolt 1969-12-16
- Bárány Levente 1987-05-04
- Bárdos Artúr 1982-07-25
- Czermann Tamás 1997-03-08
- File Lajos 1985-03-14
- Fodor Márton 1986-06-12
- Herr Attila 1993-12-24
- Jankovics Viktor 1997-03-29
- Kecskés István 1989-05-08
- Makay Dániel 1996-07-11
- Orbán Richárd 1997-09-09

Műsor

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0011 Old Flash Kőbánya Oldboys 2018/10/07 18:00 48-65
(14-16,11-8,13-25,10-16)
Lázár Ervin Általános Iskola Nagy Viktor Józsa András Junior
FA0022 Vasas Old Boys Kőbánya Oldboys 2018/10/14 19:15 91-43
(26-13,20-10,23-10,22-10)
Vasas Pasaréti Sportcentrum Goda László Lövei László
FA0033 Kőbánya Oldboys Eldorádó 2018/10/28 18:00 62-54
(14-11,10-13,17-16,21-14)
Zrínyi Miklós Gimnázium Bagi Bálint Sancilio Alexis
FA0044 Ultimate Warriors Kőbánya Oldboys 2018/11/04 18:00 54-50
(17-12,8-10,13-19,16-9)
Lázár Ervin Általános Iskola Goda László Nagy István
FA0066 Saskacsák MF Kőbánya Oldboys 2018/11/22 20:30 60-54
(22-16,17-17,8-15,13-6)
Egressy Gábor Szakközépiskola Sancilio Alexis Zádeczki Donát László
FA0077 Kőbánya Oldboys Sberbank Rockers Kerék 2018/11/25 18:00 79-88
(27-24,17-20,18-29,17-15)
Zrínyi Miklós Gimnázium Nagy Viktor Nagy István
FA0087 Kőbánya Oldboys Malév SC 2018/12/02 18:00 95-50
(19-14,31-18,23-10,22-8)
Zrínyi Miklós Gimnázium Nepp László Oszkár Lövei László
FA0105 Kőbánya Oldboys Közgáz 2018/12/16 18:00 72-52
(21-10,14-13,26-16,11-13)
Zrínyi Miklós Gimnázium Matics Sándor Nagy István
FA0114 Diósdi Sasok Kőbánya Oldboys 2019/01/15 20:00 70-85
(23-25,10-15,13-19,24-26)
Eötvös József Általános Iskola Major Ádám Gaál István
FA0123 Kőbánya Oldboys Hajós Alfréd DSE 2019/01/20 18:00 86-84
(26-20,15-27,24-13,21-24)
Zrínyi Miklós Gimnázium Nagy István László Zsolt Károly
FA0132 Kőbánya Oldboys Budai XI. Öregfiúk 2019/01/27 18:00 82-59
(27-6,20-9,16-20,19-24)
Zrínyi Miklós Gimnázium Kapros Roland Rózsavölgyi Alexandra
FA0141 Kőbánya Oldboys Old Flash 2019/02/10 18:00 64-85
(18-22,17-18,18-23,11-22)
Zrínyi Miklós Gimnázium Lövei László Nagy István
FA0152 Kőbánya Oldboys Vasas Old Boys 2019/02/17 18:00 71-99
(17-26,12-30,15-18,27-25)
Zrínyi Miklós Gimnázium Józsa András Junior Bagi Bálint
FA0163 Eldorádó Kőbánya Oldboys 2019/02/27 18:45 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola Goda László Sancilio Alexis
FA0096 Centi-Eötvös Kőbánya Oldboys 2019/03/18 21:00 MTK Kosárlabda Csarnok
FA0196 Kőbánya Oldboys Saskacsák MF 2019/03/24 18:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
FA0174 Kőbánya Oldboys Ultimate Warriors 2019/03/30 19:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
FA0207 Sberbank Rockers Kerék Kőbánya Oldboys 2019/04/04 20:45 MTK Kosárlabda Csarnok
FA0217 Malév SC Kőbánya Oldboys 2019/04/06 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FA0226 Kőbánya Oldboys Centi-Eötvös 2019/04/14 18:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
FA0235 Közgáz Kőbánya Oldboys 2019/05/02 19:45 Berzsenyi Dániel Gimnázium
FA0244 Kőbánya Oldboys Diósdi Sasok 2019/05/05 18:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
FA0253 Hajós Alfréd DSE Kőbánya Oldboys 2019/05/10 19:00 Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola
FA0262 Budai XI. Öregfiúk Kőbánya Oldboys 2019/05/23 20:10 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
FA0055 Kőbánya Oldboys Meteor 2019/06/30 00:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
FA0185 Meteor Kőbánya Oldboys 2019/06/30 00:00 Lázár Ervin Általános Iskola

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 274 13
2. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 249 11
3. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 238 12
4. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 229 10
5. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 224 12
6. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 214 13
7. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 205 14
8. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 200 12
9. Rósa László (Eldorádó) 195 12
10. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 186 12
11. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 181 13
12. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 175 12
13. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 172 10
14. Oláh István (Malév SC) 165 12
15. Jász Levente (Old Flash) 164 11
16. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 158 11
17. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 156 12
18. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 154 12
19. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 151 13
20. May Gábor (Saskacsák MF) 148 13
21. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 148 9
22. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 139 13
23. Antal Dávid (Old Flash) 133 11
24. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 129 11
25. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 128 9
26. Bibity Norbert (Malév SC) 124 13
27. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 123 13
28. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 121 12
29. Décsi András (Eldorádó) 119 12
30. Bogár Balázs (Old Flash) 118 10
31. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 118 10
32. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 118 11
33. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 115 10
34. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 115 10
35. Frankovits György (Vasas Old Boys) 112 10
36. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 112 12
37. Széles István (Saskacsák MF) 111 13
38. Molnár Péter (Közgáz) 108 12
39. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 107 6
40. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 103 11
41. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 102 9
42. Zala Gábor (Eldorádó) 101 13
43. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 97 10
44. Helik Miklós (Meteor) 96 5
45. Bodnár Csaba (Meteor) 95 6
46. Naser Ali Ahmed (Meteor) 92 6
47. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 91 14
48. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 90 9
49. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 82 13
50. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 81 9
51. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 80 5
52. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 78 8
53. Tabajdi Márton (Közgáz) 76 10
54. Kránicz András (Közgáz) 75 8
55. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 75 12
56. Horváth Tibor (Eldorádó) 75 7
57. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 71 12
58. Pápai Balázs (Malév SC) 69 13
59. Németh Géza (Old Flash) 68 8
60. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 66 13
61. Terjéki Péter (Közgáz) 66 9
62. Sziroczák Richárd (Közgáz) 65 10
63. Hubert Gábor (Eldorádó) 65 13
64. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 64 8
65. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 63 9
66. Lovró József (Saskacsák MF) 62 13
67. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 62 13
68. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 61 7
69. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 61 12
70. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 61 13
71. Pohánka Gergely (Old Flash) 60 9
72. Siklóssy Tamás (Közgáz) 60 8
73. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 59 11
74. Füzesi Zoltán (Közgáz) 58 6
75. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 57 13
76. Erben Péter (Közgáz) 56 12
77. Pucser Márton (Közgáz) 55 12
78. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 53 13
79. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 53 8
80. Hóma Csaba (Eldorádó) 52 13
81. Szeles Péter (Eldorádó) 51 10
82. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 51 13
83. Kapusi László (Meteor) 49 6
84. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 45 13
85. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 44 13
86. Bakondi János (Eldorádó) 44 9
87. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 43 12
88. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 42 9
89. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 41 13
90. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 39 10
91. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 39 11
92. Oláh Ádám (Malév SC) 38 4
93. Stoller Balázs (Old Flash) 37 6
94. Sterbinszky Tamás (Vasas Old Boys) 37 3
95. Tatai András (Old Flash) 35 11
96. Konta Gyula (Közgáz) 34 9
97. Viczián István (Malév SC) 33 8
98. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 33 12
99. Stájer Péter (Malév SC) 33 13
100. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 32 11
101. Pintér Zoltán (Old Flash) 32 6
102. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 31 11
103. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 29 12
104. Práger Tamás (Közgáz) 29 8
105. Besze Tamás (Malév SC) 29 6
106. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 29 11
107. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 28 6
108. Varga Károly (Diósdi Sasok) 28 13
109. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 28 7
110. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 27 13
111. László Csaba (Hajós Alfréd DSE) 27 5
112. Tóth Viktor (Malév SC) 26 12
113. Pohánka Balázs (Old Flash) 25 4
114. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 23 12
115. Szabó Péter (Old Flash) 23 7
116. Papp Gábor (Meteor) 23 5
117. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 22 8
118. Ocskó Ádám (Vasas Old Boys) 20 4
119. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 19 6
120. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 19 4
121. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 17 3
122. Szabó Domokos (Vasas Old Boys) 17 1
123. Esék Tamás (Malév SC) 17 10
124. Pető Dániel (Közgáz) 16 5
125. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 14 9
126. Katona Ferenc (Malév SC) 14 9
127. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 14 12
128. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 14 6
129. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 13 6
130. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 13 6
131. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 13 11
132. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 13 7
133. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 10 6
134. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 10 5
135. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 10 3
136. Garai Gábor (Meteor) 9 3
137. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 9 5
138. Bodnár András (Meteor) 8 5
139. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 8 8
140. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 8 10
141. Vajda Zoltán (Közgáz) 8 6
142. Jüngling Ákos (Budai XI. Öregfiúk) 7 1
143. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 7 10
144. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 6 3
145. Ködmön József (Centi-Eötvös) 3 7
146. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 2 2
147. Szász Attila (Hajós Alfréd DSE) 2 2
148. Radics Péter (Eldorádó) 2 8
149. Szarka Sándor (Malév SC) 1 3
150. Singely Dániel (Meteor) 0 2
151. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
152. Papp Attila (Malév SC) 0 1
153. Babai László (Diósdi Sasok) 0 4
154. Berzy Lajos (Eldorádó) 0 1
155. Barta István (Eldorádó) 0 7
156. Dudás József (Budai XI. Öregfiúk) 0 1
157. Nagy Zsolt (Vasas Old Boys) 0 1
158. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 9
159. Herczeg György (Centi-Eötvös) 0 2
160. Molnár Tamás (Diósdi Sasok) 0 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 43 12
2. Rósa László (Eldorádó) 38 12
3. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 34 10
4. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 33 13
5. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 31 13
6. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 28 12
7. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 27 9
8. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 27 12
9. Jász Levente (Old Flash) 24 11
10. Bibity Norbert (Malév SC) 24 13
11. Bogár Balázs (Old Flash) 23 10
12. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 21 12
13. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 20 11
14. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 20 12
15. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 20 10
16. Naser Ali Ahmed (Meteor) 17 6
17. Oláh István (Malév SC) 17 12
18. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 17 12
19. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 15 10
20. Frankovits György (Vasas Old Boys) 14 10
21. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 14 11
22. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 14 13
23. May Gábor (Saskacsák MF) 13 13
24. Kránicz András (Közgáz) 13 8
25. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 13 9
26. Antal Dávid (Old Flash) 12 11
27. Széles István (Saskacsák MF) 12 13
28. Zsurek Lajos (Budai XI. Öregfiúk) 11 5
29. Hubert Gábor (Eldorádó) 11 13
30. Bodnár Csaba (Meteor) 10 6
31. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 9 10
32. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 9 12
33. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 9 14
34. Décsi András (Eldorádó) 9 12
35. Kozma Dávid (Vasas Old Boys) 9 7
36. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 9 8
37. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 9 13
38. Pintér Zoltán (Old Flash) 9 6
39. Szeles Péter (Eldorádó) 9 10
40. Konta Gyula (Közgáz) 9 9
41. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 8 13
42. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 8 12
43. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 7 13
44. Németh Géza (Old Flash) 7 8
45. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 7 11
46. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 7 9
47. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 7 11
48. Menyhárt Miklós (Budai XI. Öregfiúk) 6 6
49. Pápai Balázs (Malév SC) 6 13
50. Pucser Márton (Közgáz) 6 12
51. Hóma Csaba (Eldorádó) 6 13
52. Horváth Tibor (Eldorádó) 5 7
53. Oláh Ádám (Malév SC) 5 4
54. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 5 9
55. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 5 12
56. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 5 13
57. Papp Gábor (Meteor) 5 5
58. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 5 13
59. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 5 13
60. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 5 11
61. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 4 9
62. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 4 13
63. Kapusi László (Meteor) 4 6
64. Tabajdi Márton (Közgáz) 4 10
65. Pohánka Gergely (Old Flash) 4 9
66. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 4 14
67. László Csaba (Hajós Alfréd DSE) 4 5
68. Tóth Viktor (Malév SC) 4 12
69. Szabó Domokos (Vasas Old Boys) 3 1
70. Sterbinszky Tamás (Vasas Old Boys) 3 3
71. Bárány Levente (Kőbánya Oldboys) 3 3
72. Bakondi János (Eldorádó) 3 9
73. Besze Tamás (Malév SC) 3 6
74. Zombori Valér (Centi-Eötvös) 3 4
75. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 3 13
76. Palánk Bálint (Vasas Old Boys) 3 6
77. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 3 13
78. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 3 12
79. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 3 11
80. Stájer Péter (Malév SC) 3 13
81. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 3 12
82. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 3 12
83. Ujhelyi Gyula (Vasas Old Boys) 3 5
84. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 2 11
85. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 2 12
86. Molnár Péter (Közgáz) 2 12
87. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2 12
88. Lovró József (Saskacsák MF) 2 13
89. Balogh Richard (Sberbank Rockers Kerék) 2 6
90. Kántor László (Sberbank Rockers Kerék) 2 7
91. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 2 8
92. Varga Károly (Diósdi Sasok) 2 13
93. Fekete Balázs (Hajós Alfréd DSE) 2 5
94. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 2 12
95. Helik Miklós (Meteor) 1 5
96. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 1 12
97. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 1 10
98. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 1 9
99. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 1 13
100. Jüngling Ákos (Budai XI. Öregfiúk) 1 1
101. Sziroczák Richárd (Közgáz) 1 10
102. Pohánka Balázs (Old Flash) 1 4
103. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 1 13
104. Viczián István (Malév SC) 1 8
105. Garai Gábor (Meteor) 1 3
106. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1 11
107. Hável Krisztián (Vasas Old Boys) 1 6
108. Totth Ádám (Centi-Eötvös) 1 7
109. Esék Tamás (Malév SC) 1 10
110. Bodnár András (Meteor) 1 5
111. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 1 11
112. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0 12
113. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 0 11
114. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 0 9
115. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 0 8
116. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 0 10
117. Füzesi Zoltán (Közgáz) 0 6
118. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0 11
119. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 0 8
120. Zala Gábor (Eldorádó) 0 13
121. Siklóssy Tamás (Közgáz) 0 8
122. Terjéki Péter (Közgáz) 0 9
123. Stoller Balázs (Old Flash) 0 6
124. Ocskó Ádám (Vasas Old Boys) 0 4
125. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 0 13
126. Erben Péter (Közgáz) 0 12
127. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0 13
128. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0 10
129. Práger Tamás (Közgáz) 0 8
130. Dunai Zsolt (Vasas Old Boys) 0 3
131. Szabó Péter (Old Flash) 0 7
132. Pető Dániel (Közgáz) 0 5
133. Tatai András (Old Flash) 0 11
134. Somfai Gyula (Centi-Eötvös) 0 6
135. Róth Norbert (Vasas Old Boys) 0 6
136. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0 13
137. Balogh György Gergő (Sberbank Rockers Kerék) 0 3
138. Tompa Ákos (Centi-Eötvös) 0 6
139. Katona Ferenc (Malév SC) 0 9
140. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0 9
141. Vajda Zoltán (Közgáz) 0 6
142. Szász Attila (Hajós Alfréd DSE) 0 2
143. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0 8
144. Gibárszki Marcell (Sberbank Rockers Kerék) 0 2
145. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0 10
146. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 10
147. Ködmön József (Centi-Eötvös) 0 7
148. Szarka Sándor (Malév SC) 0 3
149. Radics Péter (Eldorádó) 0 8
150. Babai László (Diósdi Sasok) 0 4
151. Singely Dániel (Meteor) 0 2
152. Berzy Lajos (Eldorádó) 0 1
153. Barta István (Eldorádó) 0 7
154. Herczeg György (Centi-Eötvös) 0 2
155. Polgár Tibor (Old Flash) 0 1
156. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 9
157. Dudás József (Budai XI. Öregfiúk) 0 1
158. Papp Attila (Malév SC) 0 1
159. Nagy Zsolt (Vasas Old Boys) 0 1
160. Molnár Tamás (Diósdi Sasok) 0 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 22.9 10
2. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 22.64 11
3. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 21.08 13
4. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 19.83 12
5. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 18.67 12
6. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 17.2 10
7. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 16.67 12
8. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 16.46 13
9. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 16.44 9
10. Rósa László (Eldorádó) 16.25 12
11. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 15.5 12
12. Jász Levente (Old Flash) 14.91 11
13. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 14.64 14
14. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 14.58 12
15. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 14.36 11
16. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 14.22 9
17. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 13.92 13
18. Oláh István (Malév SC) 13.75 12
19. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 13 12
20. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 12.83 12
21. Antal Dávid (Old Flash) 12.09 11
22. Bogár Balázs (Old Flash) 11.8 10
23. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 11.8 10
24. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 11.73 11
25. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 11.62 13
26. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 11.5 10
27. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 11.5 10
28. May Gábor (Saskacsák MF) 11.39 13
29. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 11.33 9
30. Frankovits György (Vasas Old Boys) 11.2 10
31. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 10.73 11
32. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 10.69 13
33. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 10.08 12
34. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 10 9
35. Décsi András (Eldorádó) 9.92 12
36. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 9.75 8
37. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 9.7 10
38. Bibity Norbert (Malév SC) 9.54 13
39. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 9.46 13
40. Kránicz András (Közgáz) 9.38 8
41. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 9.36 11
42. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 9.33 12
43. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 9 9
44. Molnár Péter (Közgáz) 9 12
45. Széles István (Saskacsák MF) 8.54 13
46. Németh Géza (Old Flash) 8.5 8
47. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 8 8
48. Zala Gábor (Eldorádó) 7.77 13
49. Tabajdi Márton (Közgáz) 7.6 10
50. Siklóssy Tamás (Közgáz) 7.5 8
51. Terjéki Péter (Közgáz) 7.33 9
52. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 7 9
53. Pohánka Gergely (Old Flash) 6.67 9
54. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 6.63 8
55. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 6.5 14
56. Sziroczák Richárd (Közgáz) 6.5 10
57. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 6.31 13
58. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 6.25 12
59. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 5.92 12
60. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 5.36 11
61. Pápai Balázs (Malév SC) 5.31 13
62. Szeles Péter (Eldorádó) 5.1 10
63. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 5.08 12
64. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 5.08 13
65. Hubert Gábor (Eldorádó) 5 13
66. Bakondi János (Eldorádó) 4.89 9
67. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 4.77 13
68. Lovró József (Saskacsák MF) 4.77 13
69. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 4.69 13
70. Erben Péter (Közgáz) 4.67 12
71. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 4.67 9
72. Pucser Márton (Közgáz) 4.58 12
73. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 4.39 13
74. Viczián István (Malév SC) 4.13 8
75. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 4.08 13
76. Hóma Csaba (Eldorádó) 4 13
77. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 3.92 13
78. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 3.9 10
79. Konta Gyula (Közgáz) 3.78 9
80. Práger Tamás (Közgáz) 3.63 8
81. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 3.58 12
82. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 3.55 11
83. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 3.46 13
84. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 3.39 13
85. Tatai András (Old Flash) 3.18 11
86. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 3.15 13
87. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2.91 11
88. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 2.82 11
89. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 2.75 8
90. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 2.75 12
91. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 2.64 11
92. Stájer Péter (Malév SC) 2.54 13
93. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 2.42 12
94. Tóth Viktor (Malév SC) 2.17 12
95. Varga Károly (Diósdi Sasok) 2.15 13
96. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 2.08 13
97. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 1.92 12
98. Esék Tamás (Malév SC) 1.7 10
99. Katona Ferenc (Malév SC) 1.56 9
100. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 1.56 9
101. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 1.18 11
102. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 1.17 12
103. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 1 8
104. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.8 10
105. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.7 10
106. Radics Péter (Eldorádó) 0.25 8
107. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 9
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 3.58 12
2. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 3.4 10
3. Rósa László (Eldorádó) 3.17 12
4. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 3 9
5. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 2.54 13
6. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 2.39 13
7. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 2.33 12
8. Bogár Balázs (Old Flash) 2.3 10
9. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 2.25 12
10. Jász Levente (Old Flash) 2.18 11
11. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 2 10
12. Bibity Norbert (Malév SC) 1.85 13
13. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 1.82 11
14. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 1.75 12
15. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 1.67 12
16. Kránicz András (Közgáz) 1.63 8
17. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 1.5 10
18. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 1.44 9
19. Oláh István (Malév SC) 1.42 12
20. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 1.42 12
21. Frankovits György (Vasas Old Boys) 1.4 10
22. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 1.27 11
23. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 1.13 8
24. Antal Dávid (Old Flash) 1.09 11
25. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 1.08 13
26. May Gábor (Saskacsák MF) 1 13
27. Konta Gyula (Közgáz) 1 9
28. Széles István (Saskacsák MF) 0.92 13
29. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 0.9 10
30. Szeles Péter (Eldorádó) 0.9 10
31. Németh Géza (Old Flash) 0.88 8
32. Hubert Gábor (Eldorádó) 0.85 13
33. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0.78 9
34. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 0.75 12
35. Décsi András (Eldorádó) 0.75 12
36. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 0.69 13
37. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0.67 12
38. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 0.64 14
39. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0.64 11
40. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 0.64 11
41. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 0.62 13
42. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 0.56 9
43. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 0.54 13
44. Pucser Márton (Közgáz) 0.5 12
45. Pápai Balázs (Malév SC) 0.46 13
46. Hóma Csaba (Eldorádó) 0.46 13
47. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 0.46 11
48. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 0.44 9
49. Pohánka Gergely (Old Flash) 0.44 9
50. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 0.42 12
51. Tabajdi Márton (Közgáz) 0.4 10
52. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 0.39 13
53. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 0.39 13
54. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 0.39 13
55. Bakondi János (Eldorádó) 0.33 9
56. Tóth Viktor (Malév SC) 0.33 12
57. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 0.31 13
58. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 0.29 14
59. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0.27 11
60. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0.25 8
61. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 0.25 12
62. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 0.25 12
63. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.25 12
64. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0.23 13
65. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 0.23 13
66. Stájer Péter (Malév SC) 0.23 13
67. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 0.18 11
68. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 0.17 12
69. Molnár Péter (Közgáz) 0.17 12
70. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.17 12
71. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0.17 12
72. Lovró József (Saskacsák MF) 0.15 13
73. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0.15 13
74. Viczián István (Malév SC) 0.13 8
75. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 0.11 9
76. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 0.1 10
77. Sziroczák Richárd (Közgáz) 0.1 10
78. Esék Tamás (Malév SC) 0.1 10
79. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.09 11
80. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0.09 11
81. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 0.08 12
82. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 0.08 13
83. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 0.08 13
84. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 0 12
85. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 0 11
86. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 0 9
87. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 0 8
88. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 0 10
89. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 0 11
90. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 0 8
91. Zala Gábor (Eldorádó) 0 13
92. Siklóssy Tamás (Közgáz) 0 8
93. Terjéki Péter (Közgáz) 0 9
94. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 0 13
95. Erben Péter (Közgáz) 0 12
96. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0 13
97. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 0 10
98. Práger Tamás (Közgáz) 0 8
99. Tatai András (Old Flash) 0 11
100. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0 13
101. Katona Ferenc (Malév SC) 0 9
102. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0 9
103. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0 8
104. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0 10
105. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0 10
106. Radics Péter (Eldorádó) 0 8
107. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 9
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 7.46 11
2. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 7 10
3. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 6.08 12
4. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 6 14
5. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 5.75 12
6. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 5.67 12
7. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 5.54 13
8. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 5.42 12
9. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 5.22 9
10. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 5.18 11
11. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 5.15 13
12. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 5.11 9
13. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 4.64 11
14. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 4.46 13
15. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 4.4 10
16. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 4.33 12
17. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 4.13 8
18. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 4.1 10
19. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 4.09 11
20. Molnár Péter (Közgáz) 4.08 12
21. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 4.08 13
22. Oláh István (Malév SC) 4 12
23. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 3.92 13
24. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 3.89 9
25. May Gábor (Saskacsák MF) 3.85 13
26. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 3.67 12
27. Siklóssy Tamás (Közgáz) 3.5 8
28. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 3.46 13
29. Zala Gábor (Eldorádó) 3.39 13
30. Décsi András (Eldorádó) 3.25 12
31. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 3.18 11
32. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 3.17 12
33. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 3.13 8
34. Terjéki Péter (Közgáz) 3.11 9
35. Jász Levente (Old Flash) 3.09 11
36. Antal Dávid (Old Flash) 3.09 11
37. Rósa László (Eldorádó) 3.08 12
38. Frankovits György (Vasas Old Boys) 2.9 10
39. Sziroczák Richárd (Közgáz) 2.9 10
40. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 2.8 10
41. Tabajdi Márton (Közgáz) 2.8 10
42. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 2.79 14
43. Széles István (Saskacsák MF) 2.77 13
44. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 2.67 9
45. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 2.67 12
46. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 2.5 10
47. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 2.5 10
48. Németh Géza (Old Flash) 2.38 8
49. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2.33 12
50. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 2.31 13
51. Kránicz András (Közgáz) 2.25 8
52. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 2.22 9
53. Erben Péter (Közgáz) 2.17 12
54. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 2.11 9
55. Pohánka Gergely (Old Flash) 2.11 9
56. Bogár Balázs (Old Flash) 2 10
57. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 1.92 13
58. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 1.92 13
59. Viczián István (Malév SC) 1.88 8
60. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 1.83 12
61. Bibity Norbert (Malév SC) 1.77 13
62. Pápai Balázs (Malév SC) 1.77 13
63. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 1.75 12
64. Práger Tamás (Közgáz) 1.75 8
65. Bakondi János (Eldorádó) 1.67 9
66. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 1.63 8
67. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 1.55 11
68. Tatai András (Old Flash) 1.55 11
69. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 1.54 13
70. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.46 13
71. Pucser Márton (Közgáz) 1.42 12
72. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 1.39 13
73. Lovró József (Saskacsák MF) 1.31 13
74. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 1.2 10
75. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 1.08 13
76. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 1.08 13
77. Hubert Gábor (Eldorádó) 1 13
78. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 1 9
79. Stájer Péter (Malév SC) 0.92 13
80. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 0.92 12
81. Szeles Péter (Eldorádó) 0.9 10
82. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 0.88 8
83. Hóma Csaba (Eldorádó) 0.85 13
84. Varga Károly (Diósdi Sasok) 0.85 13
85. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 0.85 13
86. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.82 11
87. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0.82 11
88. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 0.77 13
89. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 0.75 12
90. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 0.73 11
91. Esék Tamás (Malév SC) 0.7 10
92. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 0.58 12
93. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.58 12
94. Katona Ferenc (Malév SC) 0.56 9
95. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 0.55 11
96. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 0.54 13
97. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0.5 8
98. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 0.42 12
99. Tóth Viktor (Malév SC) 0.42 12
100. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.4 10
101. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 0.36 11
102. Konta Gyula (Közgáz) 0.33 9
103. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 0.33 9
104. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0.33 12
105. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 0.3 10
106. Radics Péter (Eldorádó) 0.13 8
107. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0 9
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 8 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 3.08 13
2. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 2.92 12
3. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 2.9 10
4. Jász Levente (Old Flash) 2.82 11
5. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 2.75 12
6. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 2.73 11
7. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 2.6 10
8. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 2.6 10
9. Fáth Ákos (Centi-Eötvös) 2.56 9
10. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 2.56 9
11. Antal Dávid (Old Flash) 2.55 11
12. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 2.54 13
13. Bibity Norbert (Malév SC) 2.54 13
14. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 2.46 13
15. May Gábor (Saskacsák MF) 2.39 13
16. Zala Gábor (Eldorádó) 2.39 13
17. Molnár Bálint (Ultimate Warriors) 2.31 13
18. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 2.27 11
19. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 2.25 12
20. Lehoczky Imre (Hajós Alfréd DSE) 2.25 12
21. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 2.17 12
22. Lovró József (Saskacsák MF) 2.15 13
23. Stomfai Gergely (Saskacsák MF) 2.15 13
24. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 2.11 9
25. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 2.11 9
26. Nyilas Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2.1 10
27. Vincze Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 2.09 11
28. Rósa László (Eldorádó) 2.08 12
29. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 2.08 13
30. Décsi András (Eldorádó) 2 12
31. Molnár Péter (Közgáz) 2 12
32. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 2 12
33. Karácson Zsolt (Diósdi Sasok) 1.93 14
34. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 1.92 13
35. Harangozó Gábor (Hajós Alfréd DSE) 1.91 11
36. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 1.9 10
37. Bogár Balázs (Old Flash) 1.9 10
38. Hubert Gábor (Eldorádó) 1.85 13
39. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 1.83 12
40. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 1.83 12
41. Magyar Csaba (Sberbank Rockers Kerék) 1.78 9
42. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 1.77 13
43. Oláh István (Malév SC) 1.75 12
44. Tatai András (Old Flash) 1.73 11
45. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 1.7 10
46. Tabajdi Márton (Közgáz) 1.7 10
47. Sziroczák Richárd (Közgáz) 1.7 10
48. Orbán Richárd (Kőbánya Oldboys) 1.69 13
49. Varga Károly (Diósdi Sasok) 1.69 13
50. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 1.67 9
51. Pohánka Gergely (Old Flash) 1.67 9
52. Tóth Viktor (Malév SC) 1.67 12
53. Árva Mátyás (Centi-Eötvös) 1.6 10
54. Bakondi János (Eldorádó) 1.56 9
55. Rudolf Patrik (Saskacsák MF) 1.55 11
56. Széles István (Saskacsák MF) 1.54 13
57. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.54 13
58. Viczián István (Malév SC) 1.5 8
59. Rákóczi Olivér György (Diósdi Sasok) 1.5 12
60. Herr Attila (Kőbánya Oldboys) 1.46 13
61. Ozsvárt László (Hajós Alfréd DSE) 1.46 11
62. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 1.42 12
63. Esék Tamás (Malév SC) 1.4 10
64. Lukács Gergő (Saskacsák MF) 1.39 13
65. Rózsahegyi Kálmán (Budai XI. Öregfiúk) 1.38 8
66. Merl Ferenc (Diósdi Sasok) 1.33 12
67. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 1.31 13
68. Ambrus Mátyás (Saskacsák MF) 1.31 13
69. Szeles Péter (Eldorádó) 1.3 10
70. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 1.29 14
71. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 1.25 12
72. Hancsók Szabolcs (Eldorádó) 1.25 12
73. Terjéki Péter (Közgáz) 1.22 9
74. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 1.18 11
75. Czermann Tamás (Kőbánya Oldboys) 1.18 11
76. Pucser Márton (Közgáz) 1.17 12
77. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 1.13 8
78. Németh Géza (Old Flash) 1.13 8
79. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 1.13 8
80. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 1.11 9
81. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 1.09 11
82. Erben Péter (Közgáz) 1.08 12
83. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 1 12
84. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 1 10
85. Siklóssy Tamás (Közgáz) 1 8
86. Pápai Balázs (Malév SC) 1 13
87. Tomasovszky Márton (Centi-Eötvös) 1 8
88. Fodor Márton (Kőbánya Oldboys) 0.92 13
89. Hóma Csaba (Eldorádó) 0.92 13
90. Tarjáni Gábor Dávid (Saskacsák MF) 0.92 13
91. Aranyi Zsolt (Kőbánya Oldboys) 0.91 11
92. Práger Tamás (Közgáz) 0.88 8
93. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 0.85 13
94. Kránicz András (Közgáz) 0.75 8
95. Kecskés István (Kőbánya Oldboys) 0.75 12
96. Mogyoródi Béla (Sberbank Rockers Kerék) 0.75 12
97. Katona Ferenc (Malév SC) 0.67 9
98. Stájer Péter (Malév SC) 0.62 13
99. Horváth Gergő (Ultimate Warriors) 0.5 8
100. Konta Gyula (Közgáz) 0.44 9
101. Mezősi Attila (Sberbank Rockers Kerék) 0.42 12
102. Frankovits György (Vasas Old Boys) 0.4 10
103. Smolcz József (Hajós Alfréd DSE) 0.33 9
104. Horváth Attila Tibor (Saskacsák MF) 0.22 9
105. Fekete Károly (Hajós Alfréd DSE) 0.2 10
106. File Lajos (Kőbánya Oldboys) 0.18 11
107. Radics Péter (Eldorádó) 0 8
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 6.2 10
2. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 4.55 11
3. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 2.92 12
4. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 2.85 13
5. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 2.7 10
6. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 2.67 12
7. Antal Dávid (Old Flash) 2.64 11
8. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 2.44 9
9. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 2.27 11
10. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 2.25 12
11. Jász Levente (Old Flash) 2.18 11
12. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 2.15 13
13. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 2.11 9
14. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 2 10
15. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 1.92 13
16. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 1.89 9
17. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 1.77 13
18. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 1.75 12
19. Lovró József (Saskacsák MF) 1.69 13
20. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 1.69 13
21. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 1.67 12
22. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 1.58 12
23. Oláh István (Malév SC) 1.5 12
24. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 1.5 12
25. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 1.33 12
26. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 1.33 12
27. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 1.31 13
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 8 meccs, min. 16 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Varga István (Sberbank Rockers Kerék) 83.33% (35/42) 12
2. Kozma Dániel (Vasas Old Boys) 80% (20/25) 10
3. Karsai Balázs (Saskacsák MF) 78.26% (18/23) 12
4. Hadházi Balázs (Ultimate Warriors) 75% (21/28) 12
5. Makay Dániel (Kőbánya Oldboys) 74% (37/50) 13
6. Lengyel Dávid (Ultimate Warriors) 70% (28/40) 13
7. Tarnai Csaba Gyula (Ultimate Warriors) 69.7% (23/33) 13
8. Vághy Balázs (Hajós Alfréd DSE) 69.57% (32/46) 12
9. Filótás Gergely (Sberbank Rockers Kerék) 69.23% (27/39) 12
10. Lovró József (Saskacsák MF) 68.75% (22/32) 13
11. Jász Levente (Old Flash) 68.57% (24/35) 11
12. Kovács Dávid (Sberbank Rockers Kerék) 66.67% (50/75) 11
13. Frankovits György (Vasas Old Boys) 66.67% (12/18) 10
14. Jobbágy Zsolt (Saskacsák MF) 64.71% (11/17) 13
15. Bihari Levente (Ultimate Warriors) 64.1% (25/39) 13
16. Erős Dániel (Hajós Alfréd DSE) 63.92% (62/97) 10
17. Dani Zoltán (Sberbank Rockers Kerék) 63.33% (19/30) 12
18. Marsó Gyula (Diósdi Sasok) 63.16% (12/19) 8
19. Szatmári Bendegúz Bence (Ultimate Warriors) 59.26% (16/27) 12
20. Antal Dávid (Old Flash) 59.18% (29/49) 11
21. Kurunczi Márk (Diósdi Sasok) 58.82% (10/17) 9
22. Dani Lajos (Sberbank Rockers Kerék) 57.14% (16/28) 12
23. Bazsik Bence (Vasas Old Boys) 56.41% (22/39) 9
24. Herdinánd Balázs (Centi-Eötvös) 55.88% (19/34) 9
25. Pénzes Norbert (Hajós Alfréd DSE) 55.56% (25/45) 11
26. Terjéki Péter (Közgáz) 55.56% (10/18) 9
27. Kelemen Balázs (Saskacsák MF) 55% (22/40) 13
28. Zala Gábor (Eldorádó) 54.17% (13/24) 13
29. Kincses Dániel Zsolt (Malév SC) 53.13% (17/32) 13
30. Varga Domonkos (Budai XI. Öregfiúk) 53.13% (17/32) 9
31. May Gábor (Saskacsák MF) 52.94% (9/17) 13
32. Hóma Csaba (Eldorádó) 52.17% (12/23) 13
33. Steigerwald Gábor (Diósdi Sasok) 52% (13/25) 11
34. Oláh István (Malév SC) 50% (18/36) 12
35. Sindler Attila (Centi-Eötvös) 50% (14/28) 8
36. Pohánka Gergely (Old Flash) 50% (10/20) 9
37. Perczel Zoltán (Budai XI. Öregfiúk) 50% (9/18) 12
38. Hebők Balázs (Vasas Old Boys) 50% (8/16) 9
39. Ozoli Dániel (Centi-Eötvös) 46.88% (15/32) 10
40. Szondi Bence (Budai XI. Öregfiúk) 45.45% (15/33) 11
41. Décsi András (Eldorádó) 45.16% (14/31) 12
42. Beszédes György (Budai XI. Öregfiúk) 45.16% (14/31) 10
43. Angyal Tamás (Vasas Old Boys) 45% (27/60) 10
44. Horváth Dávid (Centi-Eötvös) 44.12% (15/34) 10
45. Jankovics Viktor (Kőbánya Oldboys) 39.29% (11/28) 13
46. Szundy Gábor (Diósdi Sasok) 38.46% (10/26) 14
47. Bárdos Artúr (Kőbánya Oldboys) 37.84% (14/37) 13
48. Sebestyén Zsolt (Malév SC) 32.79% (20/61) 12
teljes ranglisták >>

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu