Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
 B33 U18 ORSZÁGOS BAJNOKSÁG



A Vasas Akadémia női és a PVSK A férfi csapata lett a B33 U18 Országos Bajnok
2017.05.02-án az Óbudai Kaszások pályán került megrendezésre az B33 U18 Országos Bajnokság döntője ahol 8 lány és 8 fiú egyesület mérhette össze erejét. Szerencsére az időjárás kegyes volt az esemény résztvevőihez, így a rendezvény szabadtéren került megrendezésre.

Hölgyeknél a Vasas Akadémia csapata magabiztos győzelemmel kerülhetett a legelőkelőbb helyre a SZEGED KE csapatával szemben. A férfiaknál nagyon szoros döntő mérkőzést láthattunk, ahol hosszabbítás után végül PVSK A csapata egy kétpontos találattal a második helyre szorította a Budapesti Honvéd csapatát.

Kiegyensúlyozott és látványos mérkőzések során az alábbi eredmények születtek:

FIÚ
    1. PVSK A
    2. BUDAPESTI HONVÉD
    3. VASAS AKADÉMIA FIÚ
    3. PVSK MARKETING

LÁNY
    1. VASAS AKADÉMIA NŐI
    2. SZEGED KE
    3. SZÁZHALOMBATTAI KSE
    3. PEAC NŐI

A csapatoknak ismételten gratulálunk a kiemelkedő szerepléshez! Letölthető dokumentumok:


Hamarosan indul a 2017-es B33 U18 Országos Bajnokság Döntője
2017-ben az Óbudai Kaszások Sportcsarnokban kerül megrendezésre a B33 U18 Országos Bajnokság Döntője! Ezúton ismét gratulálunk a legjobb 8 közé jutott csapatnak!

Helyszín: Óbudai Kaszások Sportcsarnok - 1033 Budapest, Rádl árok 1.

Időpont: 2017.05.02

Döntőbe jutott csapatok (nem sorrendben):
Lány:
  • SZÁZHALOMBATTAI KSE
  • VASAS AKADÉMIA NŐI
  • SZEGED KE
  • PEAC NŐI
  • SZÉCHENYI KA
  • KSC SZEKSZÁRD
  • SZOLNOKI MÁV SE
  • MTK BUDAPEST


Fiú:
  • BUDAPESTI HONVÉD
  • SZOKA
  • PVSK A
  • VASAS AKADÉMIA FIÚ
  • KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS
  • PVSK MARKETING
  • MEGYERI TIGRISEK
  • MAFC


További információk

Nevezni a versenyre nem kell!

FONTOS! A csapatok hozzák magukkal a csoportos játékengedélyt és a játékosok azonosításra alkalmas fényképes igazolványt.

További információkkal jelentkezünk hamarosan, de kérjük, hogy kövessék a verseny hivatalos forrásait (www.kosarsport.hu, www.b33.hu) és a facebook oldalunkat.

Sok sikert kívánunk a csapatoknak!

B33 Csapata


A B33 U18 OB 2. fordulójának eredményei


A B33 U18 OB 1. fordulójának eredményei

A nevezés elindult!
Az MKOSZ az idén elindítja a 3-3 elleni kosárlabda első országos bajnokságát U18-as játékosokból álló csapatok számára B33 U18-as Országos Bajnokság néven.

A bajnokságra a nevezési határidő: 2016 szeptember 15.

Kérjük, hogy a mellékelt nevezési lapot kitöltve és a játékoslistát határidőig az adam.olajos@hunbasket.hu, marias@b33.hu, tgina@b33.hu e-mail címekre küldjék meg!

Néhány fontos információ a sorozattal kapcsolatban:

Első torna: 2016. szeptember 24. Budapest, Városliget Kosárlabdázás Napja

(összesen 2 torna és egy döntő kerül megrendezésre az U18-as versenynaptár figyelembe vételével)

Résztvevők: 2015/16 U18-as országos bajnokság első 16 között szerepelt egyesületeinek 2016/17 szezonban játszó U18 játékosaiból alkotott 4 fős csapatok, illetve szabadon nevező U18 játékosokból álló csapatok.

A tornák egynaposak, a FIBA 3x3 előírásainak megfelelően kerülnek lebonyolításra. Az egyesületi csapatoknak nem kell azonos felállásban szerepelni a tornákon.

Letölthető dokumentumok:
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok